SuperTux - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Welcome to Antarctica
be: Сардэчна запрашаем у Антарктыку

en: The Journey Begins
be: Падарожжа пачынаецца

en: Via Nostalgica
be: Праз настальгію

en: Tobgle Road
be: Дарога Тобгла

en: The Somewhat Smaller Bath
be: Трохі меншы басейн

en: The Frosted Fields
be: Марозныя палі

en: Oh no! More Snowballs!
be: О не! Больш сняжкоў!

en: Stone Cold
be: Каменны холад

en: Grumbel's Sense of Snow
be: Грумбелеўскае пачуццё снегу

en: 23rd Airborne
be: 23-і бартавы

en: Night Chill
be: Начны адпачынак

en: Into the Stars
be: Да зорак

en: Above the Arctic Skies
be: Па-над небасхілам Антарктыкі

en: Entrance to the Cave
be: Уваход у пячору

en: Under the Ice
be: Пад ільдом

en: Living in a Fridge
be: Жыццё ў лядоўні

en: '...or is it just me?'
be: ...ці гэта проста я?

en: Ice in the Hole
be: Лажыся! Лёд!

en: Miyamoto Monument
be: Манумент Міямота

en: End of the Tunnel
be: Канец тунэлю

en: A Path in the Clouds
be: Шлях у аблоках

en: A Mysterious House of Ice
be: Таямнічая ільдзяная хата

en: The Escape
be: Уцёкі

en: The Shattered Bridge
be: Пабіты мост

en: Arctic Ruins
be: Арктычныя руіны

en: The Castle of Nolok
be: Палац Нолака

en: No More Mr Ice Guy
be: Болей ніякіх Ледавікоў

en: A Fork in the Road
be: Раздарожжа

en: Bonus Level
be: Бонусны Ўзровень

en: Picnic With Penny
be: Пікнік з Пені

en: Icyisland
be: Ільдзяная выспа

en: You Found a Secret Area!
be: Вы адшукалі схованку!
