SuperTux - en to jbo translation catalogue (37 entries)

en: Welcome to Antarctica
jbo: fi'i lo vitke be la ziptu'a

en: The Journey Begins
jbo: lo nu litru cu cfari

en: Via Nostalgica
jbo: la nostalgi'as.

en: Tobgle Road
jbo: la tobgles.darg

en: The Somewhat Smaller Bath
jbo: la milxe cmamau lumpatxu

en: The Frosted Fields
jbo: la bisli foldi

en: Oh no! More Snowballs!
jbo: .a'unai za'o si'erboi

en: Stone Cold
jbo: la rokci lenku

en: Grumbel's Sense of Snow
jbo: la grumbyl ganse lo ka snime

en: Night Chill
jbo: la nicte nu smadi

en: Into the Stars
jbo: fa'a lo tarci

en: Above the Arctic Skies
jbo: galtu lo dzipo tsani

en: Entrance to the Cave
jbo: la kevdza nerkalri

en: Under the Ice
jbo: la cnita be lo bisli

en: Living in a Fridge
jbo: la nu jmive ne'i lo dujyku'a

en: '...or is it just me?'
jbo: lu .i'unai li'u

en: Ice in the Hole
jbo: la bisli ne'o lo kevna

en: Miyamoto Monument
jbo: la mi,iamotos.monument.

en: A Path in the Clouds
jbo: la dilnu pluta

en: A Mysterious House of Ice
jbo: lo pa nonselcmi zdani ma'e loi bisli

en: The Escape
jbo: la nu rivbi

en: The Shattered Bridge
jbo: la spofu cripu

en: Arctic Ruins
jbo: la dzipo temfesti

en: The Castle of Nolok
jbo: la badydi'u be la nolok

en: No More Mr Ice Guy
jbo: mo'u bisli kubli danlu

en: Somewhere at the shores
    of Antarctica...
jbo: .i ne'a lo xaskoi be la ziptu'a

en: Tux: Hello Penny
jbo: la tuks cu cusku lu coi penis li'u

en: Penny: Hey Tux
jbo: .i la penis cusku lu coi tuks li'u

en: Tux: Check out my dance moves.
jbo: .i la tuks lu ko zgana lo nu mi dansu li'u co'e

en: Tux: Oww... my head...
jbo: .i la tuks lu .oi stedu li'u co'e

en: Tux: Wait!
jbo: .i la tuks lu ko denpa li'u co'e

en: Tux: Penny!
jbo: .i la tuks lu ju'i penis li'u co'e

en: Tux: Where are you, Penny?!
jbo: .i la tuks lu doi penis do ma zvati li'u co'e

en: Tux: Oh no...
jbo: .i la tuks. lu .u'anai li'u co'e

en: Tux: Don't worry, Penny, I'll rescue you!
jbo: .i la tuks lu ko na xanka doi penis .i mi ba nurxru do li'u co'e

en: Icyisland
jbo: la bisli daplu

en: You Found a Secret Area!
jbo: .i do pu zvafa'i lo se mipri canlu
