SuperTux - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Entrance to the Castle
sq: Hyrja për në Kështjellë

en: Countercurrent
sq: Kundërrymë

en: Find the Bigger Fish!
sq: Gjeje Peshkun më të Madh!

en: Going Underground
sq: Rruga për Nëntokë

en: Little Venice
sq: Venecia e Vogël

en: Penguins don't grow on Trees
sq: Pinguinët nuk rriten nëpër Pemë

en: -Are you lost?
sq: -A ke humbur?

en: The Silent Walls
sq: Muret e heshtur

en: Treasure in the skies
sq: Thesare në qiej

en: Tux the Builder
sq: Tux Mjeshtri

en: Two Tiny Towers
sq: Dy Kulla të Vockla

en: Up and Down
sq: Lart dhe poshtë

en: Welcome to the Forest
sq: Mirëserdhe në Pyllin

en: Room of Stars
sq: Dhoma me Yje

en: Forest Level 1
sq: Pylli Niveli 1

en: A Ghostly World
sq: Një Botë Shpirtërore

en: Green Hills
sq: Kodra të gjelbra

en: No Name
sq: Pa emër

en: Light and Magic
sq: Dritë dhe Magji

en: Owls' Revenge
sq: Hakmarrja e Owl

en: Roots, Woody Roots
sq: Rrënjë, rrënjë druri

en: Shocking
sq: Tronditëse

en: Under Construction
sq: Po ndërtohet

en: A Village in the Forest
sq: Një fshat në Pyll

en: Forest World
sq: Bota e Pyllit
