SuperTux - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Entrance to the Castle
uk: Вхід до замку

en: Countercurrent
uk: Противоток

en: Crumbling Path
uk: Хиткий шлях

en: Going Underground
uk: Спускання під землю

en: Little Venice
uk: Маленька Венеція

en: Penguins don't grow on Trees
uk: Пінгвіни не ростуть на деревах

en: Down The Rabbit Hole
uk: У заячу нору

en: -Are you lost?
uk: - Ти загубився?

en: The Silent Walls
uk: Мовчазні стіни

en: Treasure in the skies
uk: Скарб у небі

en: Tux the Builder
uk: Тукс - будівельник

en: -Portable Rocks:
    
    !images/help/rockhowto1.png
    !images/help/rockhowto2.png
    !images/help/rockhowto3.png
uk: -Портативні камінці:
    
    !images/help/rockhowto1.png
    !images/help/rockhowto2.png
    !images/help/rockhowto3.png

en: Up and Down
uk: Вгору та вниз

en: Welcome to the Forest
uk: Вітаємо у Лісі

en: Iceberg Fortress
uk: Фортеця-айсберг

en: NOLOK
uk: НОЛОК

en: Room of Stars
uk: Зала зірок

en: Detour
uk: Об'їзд

en: Forest Level 1
uk: Ліс. Рівень 1

en: A Ghostly World
uk: Примарний світ

en: Green Hills
uk: Зелені пагорби

en: No Name
uk: Без назви

en: Light and Magic
uk: Світло та магія

en: Owls' Revenge
uk: Помста Сови

en: A Village in the Forest
uk: Селище у лісі
