SuperTux - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Bouncy Coils
lt: Šoklios ritės

en: Countercurrent
lt: Prieš srovę

en: Crumbling Path
lt: Trupantis kelias

en: Find the Bigger Fish!
lt: Surask didesnę žuvį!

en: Going Underground
lt: Ėjimas po žeme

en: Little Venice
lt: Mažoji Venecija

en: A Mouldy Grotto
lt: Pelėsiais aptrauktas urvas

en: Penguins don't grow on Trees
lt: Pingvinai neauga ant medžių

en: Down The Rabbit Hole
lt: Žemyn triušio urvu

en: -Are you lost?
lt: -Ar tu pasiklydai?

en: The Silent Walls
lt: Tyliosios sienos

en: Treasure in the skies
lt: Lobis danguje

en: Tree Fortress
lt: Medžių tvirtovė

en: Tux the Builder
lt: Tux statytojas

en: Two Tiny Towers
lt: Dvi mažos tvirtovės

en: Up and Down
lt: Į viršų ir į apačia

en: Walking Leaves
lt: Vaikštantys lapai

en: Welcome to the Forest
lt: Sveiki atvykę į mišką

en: Iceberg Fortress
lt: Ledkalnio tvirtovė

en: NOLOK
lt: NOLOKAS

en: Room of Stars
lt: Žvaigždžių kambarys

en: Detour
lt: Aplinkelis

en: Forest Level 1
lt: Miško lygis 1

en: Green Hills
lt: Žalios kalvos

en: No Name
lt: Be pavadinimo

en: Light and Magic
lt: Šviesa ir magija

en: Owls' Revenge
lt: Pelėdos kerštas

en: Roots, Woody Roots
lt: Šaknys, sumedėjusios šaknys

en: Shocking
lt: Sukrečiantis

en: Under Construction
lt: Statoma

en: Forest World
lt: Miško pasaulis
