SuperTux - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Bouncy Coils
be: Манетныя скокі

en: Entrance to the Castle
be: Уваход у палац

en: Countercurrent
be: Супраць плыні

en: Crumbling Path
be: Нетрывалы шлях

en: Find the Bigger Fish!
be: Знайдзі найвялікшую рыбіну!

en: Going Underground
be: Спуск пад зямлю

en: Kneep-deep in the depth
be: Кнып-дып у глыбіні

en: Little Venice
be: Малая Венецыя

en: A Mouldy Grotto
be: Цвілы грот

en: Penguins don't grow on Trees
be: Пінгвіны не растуць на дрэвах

en: Down The Rabbit Hole
be: Долу, у трусікавую нару

en: -Are you lost?
be: -Заблукаў?

en: The Silent Walls
be: Маўклівыя сцены

en: Three sheets to the wind
be: Тры лісцікі на вятры

en: Treasure in the skies
be: Скарб у нябёсах

en: Tree Fortress
be: Лясная крэпасць

en: Tux the Builder
be: Тукс-будаўнік

en: Two Tiny Towers
be: Дзве малыя вежы

en: Up and Down
be: Угору і долу

en: Walking Leaves
be: Лісце на шпацыры

en: Welcome to the Forest
be: Сардэчны запрашаем у лес

en: Iceberg Fortress
be: Крэпасць на айсбергу

en: NOLOK
be: НОЛАК

en: Room of Stars
be: Зала зорак

en: Dan Morial
be: Дан Морыял

en: Detour
be: У абход

en: Dark Forest Keep - The Evil Chamber
be: Чары цёмнага лесу - Зласлівая камера

en: Dark Forest Keep - The Eyes Of Nolok
be: Чары цёмнага лесу - Вочы Нолака

en: Dark Forest Keep - The Black Tower
be: Чары цёмнага лесу - Чорная вежа

en: Forest Level 1
be: Лясны ўзровень 1

en: A Ghostly World
be: Прывідны свет

en: key 1 water - to be placed behind waterfall
be: кнопка 1 вада - пакласці ў вадаспад

en: key 2 earth - to be placed underground
be: кнопка 2 зямля - пакласці пад зямлю

en: key 3 wood - to be placed in a big tree
be: кнопка 3 дрэва - пакласці ў вялікае дрэва

en: key 4 fire - to be placed in a small castle
be: кнопка 4 агонь - пакласці ў вялікі палац

en: key 5 air - to be placed in clouds
be: кнопка 5 паветра - пакласці ў аблокі

en: Green Hills
be: Зялёныя пагоркі

en: No Name
be: Безназоўны

en: Light and Magic
be: Святло і чараўніцтва

en: Owls' Revenge
be: Савіная помста

en: Roots, Woody Roots
be: Карані, карані дрэва

en: Shocking
be: Маланкі

en: Under Construction
be: Ідзе будаўніцтва

en: A Village in the Forest
be: Лясная вёска

en: Forest World
be: Лясны свет
