SuperTux - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Ancient Ruins
he: חורבות עתיקות

en: You found a secret area!
he: מצאת אזור סודי!

en: Beside the Bushes
he: ליד השיחים

en: Bouncy Coils
he: קפיצים מקפצים

en: Bye Bye Forest
he: להתראות יער

en: Crumbling Path
he: הנתיב המתפורר

en: Darkness Awaits
he: החשכה ממתינה

en: Find the Bigger Fish!
he: מוצאים את הדג הגדול!

en: -A big fish... for you.
he: -דג גדול... בשבילך.

en: A New Location
he: מיקום חדש

en: What is Happening?
he: מה קרה?

en: Ghostly Misery
he: רוחות הרפאים המיוסרו

en: Ghosttree's Challenges
he: אתגר עץ הרוחות

en: Ghouls' Lair
he: מאורת השדים

en: #Lanterns are used to make magic blocks solid, so you're able to walk atop of them.
he: #העששיות משמשות להפיכת תיבות קסומות למוצקות, כדי שיהיה אפשר ללכת עליהן.

en: Going Underground
he: יורדים למטה

en: I Spy With My Little Eye
he: אני רואה עם עיני הקטנה

en: -Ispy
    #Ispys will activate things like platforms whenever Tux is in their sight.
he: -עין קטנה
    #העיניים הקטנות יפעילו דברים כמו פלטפורמות כאשר טַקס יהיה בטווח ראייתן.

en: Hint: Use snails to break blocks!
he: רמז: אפשר להשתמש בשבלולים כדי לשבור תיבות!

en: Like a leaf in the Wind
he: כמו עלה ברוח

en: Lost Village
he: הכפר האבוד

en: #Don't forget to hit the switch!
he: #לא לשכוח להפעיל את המתג!

en: A Mouldy Grotto
he: המערה המעופשת

en: The Owls again...
he: שוב הינשופים...

en: Penguins don't grow on Trees
he: פינגווינים לא גדלים על עצים

en: The Forest Is Rotting
he: היער נרקב

en: Through the Dark
he: בדרך החשכה

en: -Earth Flower
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #The earth flower gives Tux the ability to turn into stone by pressing the ACTION Key and the DOWN Key at the same time.
    #This does not work while jumping or falling!
he: -פרח ארץ
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #פרח הארץ נותן לטַקס את היכולת להפוך לאבן על ידי לחיצה על מקש הפעולה ועל מקש החץ כלפי מטה בו זמנית.
    #זה לא עובד במהלך קפיצה או נפילה!

en: Tower Cutscene
he: סצנת המגדל

en: Tower Of Ghosts
he: מגדל הרוחות

en: Tux the Builder
he: טַקס הבנאי

en: -Portable Objects:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux can pick up certain objects and carry them around.
    #Press the ACTION key to grab an object and hold it pressed as long as you want to carry the object. Release the ACTION key to drop the object.
he: -אובייקטים ניידים:
    !images/objects/rock/rock.png
    #טַקס יכול לקחת אובייקטים מסויימים ולסחוב אותם בדרכו.
    #יש ללחוץ על כפתור הפעולה כדי לאסוף אובייקט ולהחזיק אותו לחוץ ככל שברצונך לסחוב את האובייקט. יש לעזוב את מקש הפעולה כדי לשחרר את האובייקט.

en: Tux' Own Horror Show
he: מופע האימה של טַקס

en: Walking Leaves
he: העלים המהלכים

en: Welcome to the Forest
he: ברוכים הבאים ליער

en: -Doors
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux can go through a door by pressing the UP key.
he: -דלתות
    !images/objects/door/door-0.png
    #טַקס יכול לעבור בדלתות על ידי לחיצה על כפתור החץ כלפי מעלה.

en: Wooden Roots
he: שורשי עץ

en: To be continued...
he: ההמשך יבוא...
