SuperTux - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Ancient Ruins
hu: Ősi Romok

en: You found a secret area!
hu: Megtaláltad a titkos helységet!

en: Beside the Bushes
hu: A Bokrok Mellett

en: Bouncy Coils
hu: Ruganyos Rugók

en: Bye Bye Forest
hu: Viszlát, Erdők

en: Crumbling Path
hu: Omladozó Út

en: Darkness Awaits
hu: Vár a Sötétség

en: Find the Bigger Fish!
hu: Találd Meg a Nagyobb Halat!

en: -A big fish... for you.
hu: -Egy nagy hal... neked.

en: A New Location
hu: Egy Új Helyszín

en: What is Happening?
hu: Mi Történik?

en: Ghostly Misery
hu: Kísérteties Szenvedés

en: Ghosttree's Challenges
hu: A Szellemfa Kihívásai

en: Ghouls' Lair
hu: A Hullarabló Odúja

en: #Lanterns are used to make magic blocks solid, so you're able to walk atop of them.
hu: #A lámpásokat használhatod a mágikus blokkokon, hogy így átsétálhass rajtuk.

en: Going Underground
hu: Úton a Föld Alá

en: I Spy With My Little Eye
hu: Látok Valamit a Kis Szememmel

en: -Ispy
    #Ispys will activate things like platforms whenever Tux is in their sight.
hu: -Ispy
    #Az Ispys aktiválni fog olyan dolgokat, mint a platformok, amikor Tux látja őket.

en: Hint: Use snails to break blocks!
hu: Tipp: Használd a csigákat hogy széttörd a blokkokat!

en: Like a leaf in the Wind
hu: Mint egy levél a Szélben

en: Lost Village
hu: Elveszett Falu

en: #Don't forget to hit the switch!
hu: #Ne felejtsd el meghúzni a kapcsolót!

en: A Mouldy Grotto
hu: Egy Penészes Barlang

en: The Owls again...
hu: Már megint a Baglyok...

en: Owls' Skydive Commando
hu: Ejtőernyős Bagoly Kommandó

en: Penguins don't grow on Trees
hu: Pingvinek nem nőnek a fákon

en: Shocking
hu: Sokkoló

en: The Forest Is Rotting
hu: Az Erdő Rohad

en: Through the Dark
hu: A Sötétségen Át

en: -Earth Flower
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #The earth flower gives Tux the ability to turn into stone by pressing the ACTION Key and the DOWN Key at the same time.
    #This does not work while jumping or falling!
hu: -Földvirág
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #A földvirág segítségével Tux kővé változhat, ha egyszerre megnyomja az AKCIÓ és a LEFELE billentyűket.
    #Nem működik ugrás és esés közben.

en: Tower Cutscene
hu: Torony Jelenet

en: Tower Of Ghosts
hu: Szellemek Tornya

en: Tux the Builder
hu: Tux, az Építő

en: -Portable Objects:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux can pick up certain objects and carry them around.
    #Press the ACTION key to grab an object and hold it pressed as long as you want to carry the object. Release the ACTION key to drop the object.
hu: -Hordozható Elemek:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux fel tud emelni bizonyos elemeket és magával tudja őket vinni.
    #Nyomd meg az AKCIÓ billentyűt, hogy megfogd az elemet, és tartsd nyomva addig amíg vinni akarod azt. Engedd el az AKCIÓ billentyűt, hogy letedd az elemet.

en: Tux' Own Horror Show
hu: Tux Saját Horror Műsora

en: Walking Leaves
hu: Sétáló levelek

en: Welcome to the Forest
hu: Üdv az Erdőben

en: -Doors
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux can go through a door by pressing the UP key.
hu: -Ajtók
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux keresztül tud menni az ajtókon, ha megnyomja a FEL billentyűt.

en: Wooden Roots
hu: Fagyökerek

en: To be continued...
hu: Folytatjuk…
