SuperTux - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Ancient Ruins
nl: Eeuwenoude ruïnes

en: You found a secret area!
nl: Je hebt een geheim gebied gevonden!

en: Beside the Bushes
nl: Achter de bosjes

en: Bouncy Coils
nl: Springende spiralen

en: Bye Bye Forest
nl: Dag, dag, oerbos

en: Crumbling Path
nl: Afbrokkelend pad

en: Darkness Awaits
nl: Duisternis ligt op de loer

en: Find the Bigger Fish!
nl: Zoek de grotere vis!

en: -A big fish... for you.
nl: -Een grote vis... voor jou.

en: A New Location
nl: Een nieuwe locatie

en: What is Happening?
nl: Wat gebeurt er allemaal?

en: Ghostly Misery
nl: Spookachtige misère

en: Ghosttree's Challenges
nl: Uitdagingen van de spookboom

en: Ghouls' Lair
nl: Geestenverblijf

en: #Lanterns are used to make magic blocks solid, so you're able to walk atop of them.
nl: #Lantaarns worden gebruikt om magische blokken te egaliseren zodat je er over kunt lopen.

en: Going Underground
nl: Ondergronds gaan

en: I Spy With My Little Eye
nl: Ik zie, ik zie wat jij niet ziet

en: -Ispy
    #Ispys will activate things like platforms whenever Tux is in their sight.
nl: -Bespeurders
    #Bespeurders activeren dingen als platformen zodra Tux er dichtbij is.

en: Hint: Use snails to break blocks!
nl: Tip: gebruik slakken om ijsblokken te breken!

en: Like a leaf in the Wind
nl: Als een blad in de wind

en: Lost Village
nl: Verloren gewaand dorp

en: #Don't forget to hit the switch!
nl: #Vergeet niet de schakelaar om te zetten!

en: A Mouldy Grotto
nl: Een beschimmelde Grotto

en: The Owls again...
nl: Alwéér die uilen...

en: Owls' Skydive Commando
nl: Skydive-opdracht van de uilen

en: Penguins don't grow on Trees
nl: Pinguins groeien niet aan bomen

en: Shocking
nl: Schokkend

en: The Forest Is Rotting
nl: Dit oerbos rot weg

en: Through the Dark
nl: Door het duister

en: -Earth Flower
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #The earth flower gives Tux the ability to turn into stone by pressing the ACTION Key and the DOWN Key at the same time.
    #This does not work while jumping or falling!
nl: -Aardbloem
    !images/powerups/earthflower/earth_flower-1.png
    #De aardbloem zorgt ervoor dat Tux in steen kan veranderen door de actietoets en pijltje omlaag gelijktijdig in te drukken.
    #Dit werkt niet tijdens springen of vallen!

en: Tower Cutscene
nl: Toren-overgangsscène

en: Tower Of Ghosts
nl: Spooktoren

en: Tux the Builder
nl: Tux de Bouwer

en: -Portable Objects:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux can pick up certain objects and carry them around.
    #Press the ACTION key to grab an object and hold it pressed as long as you want to carry the object. Release the ACTION key to drop the object.
nl: -Draagbare objecten:
    !images/objects/rock/rock.png
    #Tux kan bepaalde objecten oppakken en meenemen.
    #Druk op de actietoets om een object te pakken. Houdt de actietoets ingedrukt totdat je het object wilt loslaten.

en: Tux' Own Horror Show
nl: Tux' eigen horrorshow

en: #Will o' Wisps are small, annoying ghosts, which transport you to different, often dangerous places.
nl: #Wilgenzwaluwen zijn kleine, irritante spoken die je naar andere, vaak gevaarlijke, locaties teleporteren.

en: Walking Leaves
nl: Wandelende bladeren

en: Welcome to the Forest
nl: Welkom in het bos

en: -Doors
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux can go through a door by pressing the UP key.
nl: -Deuren
    !images/objects/door/door-0.png
    #Tux kan door een deur gaan door op pijltje omhoog te drukken.

en: Wooden Roots
nl: Houten wortels

en: Rooted Forest
nl: Boomwortelbos

en: To be continued...
nl: Wordt vervolgd...
