SuperTux - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Bouncy Coils
sk: Skackajúce špirály

en: Entrance to the Castle
sk: Vstup do zámku

en: Countercurrent
sk: Protiprúd

en: Crumbling Path
sk: Rozpadajúci sa chodník

en: Duct Ape
sk: Kanálom

en: Find the Bigger Fish!
sk: Nájdi väčšiu rybu!

en: Going Underground
sk: Kurz: Podzemie

en: Kneep-deep in the depth
sk: Až po kolená v hlbine

en: Little Venice
sk: Malé Benátky

en: A Mouldy Grotto
sk: Plesnivá jaskyňa

en: Penguins don't grow on Trees
sk: Tučniaci nerastú na stromoch

en: Down The Rabbit Hole
sk: Dole zajačiou dierou

en: -Oh no!
    #The path is blocked! It
    #seems that the only way
    #leads through that dark
    #hole in the ground...
sk: -Ach, nie!
    #Cesta je zablokovaná!
    #Zdá sa, že jediná cesta
    #vedie cez tú temnú
    #dieru v zemi...

en: -Are you lost?
sk: -Ste stratený?

en: The Silent Walls
sk: Tiché múry

en: Three sheets to the wind
sk: Tri listy do vetra

en: Treasure in the skies
sk: Poklad na nebesiach

en: Tree Fortress
sk: Stromová pevnosť

en: Tux the Builder
sk: Staviteľ Tux

en: -Portable Rocks:
    
    !images/help/rockhowto1.png
    !images/help/rockhowto2.png
    !images/help/rockhowto3.png
sk: -Prenosné kamene:
    
    !images/help/rockhowto1.png
    !images/help/rockhowto2.png
    !images/help/rockhowto3.png

en: Two Tiny Towers
sk: Dve malé veže

en: Up and Down
sk: Hore a dole

en: Walking Leaves
sk: Chodiace listy

en: Welcome to the Forest
sk: Vitajte v lese

en: Iceberg Fortress
sk: Ľadovcová pevnosť

en: Room of Stars
sk: Izba hviezd

en: Detour
sk: Obchádzka

en: Dark Forest Keep - The Evil Chamber
sk: Pevnosť Temného lesa - Komnata zla

en: Dark Forest Keep - The Eyes Of Nolok
sk: Pevnosť Temného lesa - Nolokove oči

en: Dark Forest Keep - The Black Tower
sk: Pevnosť Temného lesa - Čierna veža

en: Forest Level 1
sk: Lesný level 1

en: A Ghostly World
sk: Strašidelný svet

en: key 1 water - to be placed behind waterfall
sk: kľúč 1 vodný - má sa umiestniť za vodopád

en: key 2 earth - to be placed underground
sk: kľúč 2 zemný - má sa umiestniť pod zem

en: key 3 wood - to be placed in a big tree
sk: kľúč 3 drevený - má sa umiestniť do vysokého stromu

en: key 4 fire - to be placed in a small castle
sk: kľúč 4 ohnivý - má sa umiestniť do malého hradu

en: key 5 air - to be placed in clouds
sk: kľúč 5 vzdušný - má sa umiestniť do oblakov

en: Green Hills
sk: Zelené kopce

en: No Name
sk: Bez názvu

en: Light and Magic
sk: Svetlo a mágia

en: Owls' Revenge
sk: Pomsta sov

en: Roots, Woody Roots
sk: Korene, drevnaté korene

en: -Hint:
    #If there seems to be
    #no way to reach a door,
    #remember that you might
    #be supposed to come out
    #of that door...
sk: -Rada:
    #Ak sa vám zdá, že dostať sa
    #k nejakým dverám je nemožné,
    #myslite aj na možnosť, že z tých
    #dverí máte vyjsť...

en: ---Insert Cutscene Here---
sk: ---Tu treba vložiť medziscénu---

en: Shocking
sk: Šokujúce

en: Under Construction
sk: Ešte nedokončené

en: A Village in the Forest
sk: Dedina v lese

en: Forest World
sk: Lesný svet
