SuperTux - en to jbo translation catalogue (21 entries)

en: Sound
jbo: le sance

en: auto
jbo: le zmiku

en: Coins
jbo: lo sicni

en: Worldmap
jbo: lo munje cartu

en: World
jbo: lo munje

en: Kill Tux
jbo: catra la tuks

en: *NEW*
jbo: to cnino toi

en: Music
jbo: lo zgike

en: Jump
jbo: plipe

en: None
jbo: noda

en: Press Key
jbo: ko da'ergau le batke

en: Language
jbo: lo bangu

en: <auto-detect>
jbo: le zmiku ganse bangu

en: Start Game
jbo: cfagau lo nu kelci

en: Credits
jbo: lo finti liste

en: Select Language
jbo: cuxna lo bangu

en: Fullscreen
jbo: vidnyselclu

en: Fill the entire screen
jbo: vidnyselclu

en: Disable all sound effects
jbo: ca'arcadgau le piro sance

en: Disable all music
jbo: ca'arcadgau lo piro zkige

en: You found a secret area!
jbo: .i do pu zvafa'i lo se mipri canlu
