SuperTux - en to uk translation catalogue (172 entries)

en: Joystick Mappings
uk: Прив'язка клавіш джойстика

en: Time
uk: Час

en: OK
uk: Гаразд

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Sound
uk: Звук

en: Action
uk: Дія

en: Usage: %s [OPTIONS] [LEVELFILE]
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТРИ] [ФАЙЛ_РІВНЯ]

en: General Options:
uk: Основні параметри:

en:   -h, --help                   Show this help message and quit
uk:   -h, --help                   Показати цю довідку та вийти

en:   -v, --version                Show SuperTux version and quit
uk:   -v, --version                Показати версію SuperTux та вийти

en:   --verbose                    Print verbose messages
uk:   --verbose                    Виводити додаткову інформацію

en:   --debug                      Print extra verbose messages
uk:   --debug                      Виводити всю додаткову інформацію

en: Video Options:
uk: Налаштування відео:

en:   -f, --fullscreen             Run in fullscreen mode
uk:   -f, --fullscreen             Запустити у повноекранному режимі

en:   -w, --window                 Run in window mode
uk:   -w, --window                 Запустити у віконному режимі

en:   -g, --geometry WIDTHxHEIGHT  Run SuperTux in given resolution
uk:   -g, --geometry ШИРИНАxВИСОТА  Запустити SuperTux у вказаному розширенні

en:   -a, --aspect WIDTH:HEIGHT    Run SuperTux with given aspect ratio
uk:   -a, --aspect ШИРИНА:ВИСОТА    Запустити SuperTux у вказаному співвідношенні сторін

en:   -d, --default                Reset video settings to default values
uk:   -d, --default                Скинути відео-налаштування до типових

en:   --renderer RENDERER          Use sdl, opengl, or auto to render
uk:   --renderer РЕНДЕР          Використовуйте sdl, opengl, або auto

en: Audio Options:
uk: Налаштування звуку:

en:   --disable-sound              Disable sound effects
uk:   --disable-sound              Вимкнути звукові ефекти

en:   --disable-music              Disable music
uk:   --disable-music              Вимкнути музику

en: Game Options:
uk: Налаштування гри:

en:   --show-fps                   Display framerate in levels
uk:   --show-fps                   Показувати на рівні частоту кадрів

en:   --no-show-fps                Do not display framerate in levels
uk:   --no-show-fps                Не показувати на рівні частоту кадрів

en:   --developer                  Switch on developer feature
uk:   --developer                  Перемкнутись до режиму розробника

en:   -s, --debug-scripts          Enable script debugger.
uk:   -s, --debug-scripts          Увімкнути відлагодження сценарію.

en: Demo Recording Options:
uk: Параметри запису демо:

en:   --record-demo FILE LEVEL     Record a demo to FILE
uk:   --record-demo ФАЙЛ РІВЕНЬ     Записати демо до ФАЙЛу

en:   --play-demo FILE LEVEL       Play a recorded demo
uk:   --play-demo ФАЙЛ РІВЕНЬ       Запустити записане демо

en: Directory Options:
uk: Налаштування теки:

en:   --datadir DIR                Set the directory for the games datafiles
uk:   --datadir DIR                Встановити теку для даних гри

en:   --userdir DIR                Set the directory for user data (savegames, etc.)
uk:   --userdir DIR                Встановити теку для даних користувача (збереження, тощо)

en: Environment variables:
uk: Змінні середовища:

en:   SUPERTUX2_USER_DIR           Directory for user data (savegames, etc.)
uk:   SUPERTUX2_USER_DIR           Тека даних користувача (збереження, тощо)

en:   SUPERTUX2_DATA_DIR           Directory for the games datafiles
uk:   SUPERTUX2_DATA_DIR           Тека даних гри

en: auto
uk: автоматично

en: contributed by %s
uk: Автор %s

en: Best Level Statistics
uk: Кращі результати рівня

en: Coins
uk: Монети

en: Badguys killed
uk: Поганців убито

en: Secrets
uk: Сховки

en: Best time
uk: Кращий час

en: Level target time
uk: Цільовий час рівня

en: Levelset
uk: Набір рівнів

en: Worldmap
uk: Карта світу

en: World
uk: Світ

en: %s "%s" by "%s"
uk: %s "%s" від "%s"

en: Language packs
uk: Мовні пакети

en: Add-ons
uk: Доповнення

en: View Language Packs
uk: Переглянути мовні пакети

en: View Add-ons
uk: Переглянути доповнення

en: No Language packs installed
uk: Жодного мовного пакету не встановлено

en: No Add-ons installed
uk: Жодного доповнення не встановлено

en: No Language packs found
uk: Жодного мовного пакету не знайдено

en: No Add-ons found
uk: Жодного доповнення не знайдено

en: Install %s *NEW*
uk: Інсталювати %s *НОВЕ*

en: Install %s
uk: Інсталювати %s

en: No new Language packs found
uk: Жодного нового мовного пакету не знайдено

en: No new Add-ons found
uk: Жодного нового доповнення не знайдено

en: Check Online (disabled)
uk: Перевірити онлайн (вимкнено)

en: Check Online
uk: Перевірити онлайн

en: Back
uk: Назад

en: Downloading Add-On Repository Index
uk: Завантаження даних репозиторію доповнень

en: Downloading %s
uk: Завантаження %s

en: Please restart SuperTux
    for these changes to take effect.
uk: Будь ласка, перезавантажте SuperTux
    аби ці зміни вступили в силу.

en: Cheats
uk: Чіти

en: Bonus: Grow
uk: Бонус: Ріст

en: Bonus: Fire
uk: Бонус: Вогонь

en: Bonus: Ice
uk: Бонус: Лід

en: Bonus: Air
uk: Бонус: Повітря

en: Bonus: Earth
uk: Бонус: Земля

en: Bonus: Star
uk: Бонус: Зірка

en: Shrink Tux
uk: Зменшити Тукса

en: Kill Tux
uk: Вбити Тукса

en: Finish Level
uk: Завершити рівень

en: Contrib Levels
uk: Рівні користувачів

en: *NEW*
uk: *НОВЕ*

en: Abort Download
uk: Відмінити завантаження

en: Error:
uk: Помилка:

en: Ok
uk: Гаразд

en: Close
uk: Закрити

en: Music
uk: Музика

en: Continue
uk: Продовжити

en: Restart Level
uk: Перезапустити рівень

en: Options
uk: Налагодження

en: Abort Level
uk: Вийти з рівня

en: Setup Joystick
uk: Налагодити джойстик

en: Manual Configuration
uk: Ручне налаштування

en: Use manual configuration instead of SDL2's automatic GameController support
uk: Використовувати власне налаштування замість автоматичного налаштування підтримки ґеймпада від SDL2

en: Up
uk: Угору

en: Down
uk: Униз

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Jump
uk: Стрибок

en: Pause/Menu
uk: Пауза/Меню

en: Peek Left
uk: Подивитись ліворуч

en: Peek Right
uk: Подивитись праворуч

en: Peek Up
uk: Подивитися вгору

en: Peek Down
uk: Подивитися вниз

en: Console
uk: Консоль

en: Cheat Menu
uk: Меню читів

en: Jump with Up
uk: Стрибайте клавішею Вгору

en: No Joysticks found
uk: Джойстика не знайдено

en: Scan for Joysticks
uk: Сканування джойстиків

en: None
uk: Жодної

en: Press Button
uk: Натисніть клавішу

en: Setup Keyboard
uk: Налагодити клавіатуру

en: Up cursor
uk: Курсор угору

en: Down cursor
uk: Курсор униз

en: Left cursor
uk: Курсор ліворуч

en: Right cursor
uk: Курсор праворуч

en: Return
uk: Повернутись

en: Space
uk: Пробіл

en: Right Shift
uk: Правий shift

en: Left Shift
uk: Лівий shift

en: Right Control
uk: Правий Ctrl

en: Left Control
uk: Лівий Ctrl

en: Right Alt
uk: Правий Alt

en: Left Alt
uk: Лівий Alt

en: Right Command
uk: Правий Command

en: Left Command
uk: Лівий Command

en: Press Key
uk: Натисніть клавішу

en: Language
uk: Мова

en: <auto-detect>
uk: <автовизначення>

en: Start Game
uk: Грати

en: Credits
uk: Подяки

en: Quit
uk: Вийти

en: Do you really want to quit SuperTux?
uk: Ви дійсно бажаєте покинути SuperTux?

en: Quit SuperTux
uk: Покинути SuperTux

en: Select Language
uk: Оберіть мову

en: Select a different language to display text in
uk: Оберіть мову відображення тексту

en: Language Packs
uk: Мовні пакети

en: Language packs contain up-to-date translations
uk: Мовні пакети містять застарілі переклади

en: Select Profile
uk: Оберіть профіль

en: Select a profile to play with
uk: Оберіть профіль для гри

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Fill the entire screen
uk: Заповнити весь екран

en: Resolution
uk: Розширення

en: Determine the resolution used in fullscreen mode (you must toggle fullscreen to complete the change)
uk: Визначте розширення екрану що буде використовуватись у повноекранному режимі ( варто перейти до повноекранного режиму аби зміни набули чинності)

en: Magnification
uk: Збільшення

en: Change the magnification of the game area
uk: Змінити коефіцієнт збільшення ігрової області

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Adjust the aspect ratio
uk: Підлаштувати співвідношення сторін

en: Disable all sound effects
uk: Вимкнути всі звукові ефекти

en: Disable all music
uk: Вимкнути всю музику

en: Sound (disabled)
uk: Звук (вимкнений)

en: Music (disabled)
uk: Музика (вимкнена)

en: Configure key-action mappings
uk: Налаштувати прив’язку дій до клавіш

en: Configure joystick control-action mappings
uk: Налаштувати прив’язку дій до джойстика

en: Enable transitions
uk: Задіяти плавні переходи

en: Enable screen transitions and smooth menu animation
uk: Вмикає екранні переходи та плавну анімацію меню

en: Developer Mode
uk: Режим розробника

en: Christmas Mode
uk: Режим різдва

en: [Profile %s]
uk: [Профіль %s]

en: Profile %s
uk: Профіль %s

en: Story Mode
uk: Режим історії

en: Bonus: None
uk: Бонус: Відсутній

en: Reset Level
uk: Скинути рівень

en: Pause
uk: Пауза

en: Max coins collected:
uk: Рекорд із зібраних монет:

en: Max fragging:
uk: Рекорд з вбитих ворогів:

en: Max secrets found:
uk: Рекорд з відкритих тайників:

en: Best time completed:
uk: Кращий час завершення:

en: Level target time:
uk: Цільовий час рівня:

en: You
uk: Ви

en: Best
uk: Кращий

en: Badguys
uk: Поганці

en: Copyright
uk: Авторське право

en: You found a secret area!
uk: Ви знайшли сховок!

en: <no title>
uk: <без назви>
