SuperTux - en to uz translation catalogue (8 entries)

en: Sound
uz: Ovoz

en: Action
uz: Amal

en: Music
uz: Musiqa

en: Options
uz: Parametrlar

en: Language
uz: Til

en: Start Game
uz: O'yinni boshlash

en: Fullscreen
uz: To'liq ekran

en: Copyright
uz: Mualliflik huquqi
