SuperTux - en to he translation catalogue (118 entries)

en: Joystick Mappings
he: מיפוי ג׳ויסטיק

en: Time
he: זמן

en: OK
he: אישור

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Cancel
he: ביטול

en: Sound
he: צליל

en: Action
he: פעולה

en: auto
he: אוטומטי

en: contributed by %s
he: נתרם על ידי %s

en: Coins
he: מטבעות

en: Badguys killed
he: דמויות רעות שנהרגו

en: Secrets
he: סודות

en: Best time
he: הזמן המיטבי

en: Levelset
he: סט שלבים

en: Worldmap
he: מפת עולם

en: World
he: עולם

en: %s "%s" by "%s"
he: %s "%s" על ידי "%s"

en: Language packs
he: חבילות שפה

en: Add-ons
he: תוספים

en: View Language Packs
he: עיין בחבילות שפה

en: View Add-ons
he: עיין בתוספות

en: No Language packs installed
he: אין חבילות שפה מותקנות

en: No Add-ons installed
he: אין תוספים מותקנים

en: No Language packs found
he: לא נמצאו חבילות שפה חדשות

en: No Add-ons found
he: לא נמצאו תוספים

en: Install %s *NEW*
he: התקן %s *חדש*

en: Install %s
he: התקן %s

en: No new Language packs found
he: לא נמצאו חבילות שפה חדשות

en: No new Add-ons found
he: לא נמצאו תוספים חדשים

en: Check Online (disabled)
he: בדוק אונליין (מנוטרל)

en: Check Online
he: בדוק אונליין

en: Back
he: אחורה

en: Downloading Add-On Repository Index
he: כעת מוריד אינדקס מאגר תוספים

en: Downloading %s
he: כעת מוריד %s

en: Please restart SuperTux
    for these changes to take effect.
he: אנא התחל מחדש את SuperTux
    לצורך מתן תוקף לשינויים אלה.

en: Bonus: Grow
he: בונוס: גדילה

en: Bonus: Fire
he: בונוס: אש

en: Bonus: Ice
he: בונוס: קרח

en: Bonus: Air
he: בונוס: אויר

en: Bonus: Earth
he: בונוס: אדמה

en: Bonus: Star
he: בונוס: כוכב

en: Shrink Tux
he: כווץ את טאקס

en: Kill Tux
he: הרוג את טאקס

en: Finish Level
he: סיים שלב

en: Contrib Levels
he: שלבים מן הקהילה

en: *NEW*
he: *חדש*

en: Abort Download
he: בטל הורדה

en: Error:
he: שגיאה:

en: Ok
he: אישור

en: Close
he: סגור

en: Music
he: מוזיקה

en: Continue
he: המשך

en: Options
he: אפשרויות

en: Abort Level
he: נטוש שלב

en: Setup Joystick
he: התקן ג׳ויסטיק

en: Manual Configuration
he: תצורה ידנית

en: Up
he: מעלה

en: Down
he: מטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Jump
he: קפיצה

en: Pause/Menu
he: השהיה/תפריט

en: Peek Left
he: הצצה שמאל

en: Peek Right
he: הצצה ימין

en: Peek Up
he: הצצה מעלה

en: Peek Down
he: הצצה מטה

en: Console
he: קונסולה

en: Jump with Up
he: קפוץ בעזרת מעלה

en: No Joysticks found
he: לא נמצאו התקני ג׳ויסטיק

en: Scan for Joysticks
he: סרוק עבור התקני ג׳ויסטיק

en: Setup Keyboard
he: הגדר מקלדת

en: Up cursor
he: סמן מעלה

en: Down cursor
he: סמן מטה

en: Left cursor
he: סמן שמאל

en: Right cursor
he: סמן ימני

en: Return
he: חזרה

en: Space
he: רווח

en: Right Shift
he: Shift ימני

en: Left Shift
he: Shift שמאלי

en: Right Control
he: Control ימני

en: Left Control
he: Control שמאלי

en: Right Alt
he: Alt ימני

en: Left Alt
he: Alt שמאלי

en: Right Command
he: Command ימני

en: Left Command
he: Command שמאלי

en: Press Key
he: לחץ מקש

en: Language
he: שפה

en: <auto-detect>
he: <אתר-אוטומטית>

en: Start Game
he: התחל שלב

en: Credits
he: תודות

en: Quit
he: יציאה

en: Do you really want to quit SuperTux?
he: האם באמת ברצונך לצאת מתוך SuperTux?

en: Quit SuperTux
he: צא מתוך SuperTux

en: Select Language
he: בחר שפה

en: Language Packs
he: חבילות שפה

en: Select Profile
he: בחר פרופיל

en: Select a profile to play with
he: בחר פרופיל לשחק בו

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Disable all sound effects
he: נטרל אפקט צליל

en: Disable all music
he: נטרל מוזיקה

en: Sound (disabled)
he: צליל (מנוטרל)

en: Music (disabled)
he: מוזיקה (מנוטרל)

en: Developer Mode
he: מצב מפתח

en: Christmas Mode
he: מצב חג מולד

en: [Profile %s]
he: [פרופיל %s]

en: Profile %s
he: פרופיל %s

en: Story Mode
he: מצב סיפורת

en: Bonus: None
he: בונוס: אין

en: Reset Level
he: התחל מחדש שלב

en: Pause
he: השהה

en: You
he: אני

en: Best
he: הטוב ביותר

en: Badguys
he: דמויות רעות

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: This game comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to
    redistribute it under certain conditions; see the license file for details.
he: משחק זה מגיע בלי שום אחריות. זוהי תכנה חופשית ואתם מוזמנים
    להפיצה תחת תנאים מסוימים; ראו קובץ רשיון לצורך פרטים.

en: You found a secret area!
he: מצאת אזור סודי!

en: <no title>
he: <אין כותרת>
