SuperTux - en to ne translation catalogue (89 entries)

en: Time
ne: समय

en: Level
ne: स्तर

en: Sound
ne: ध्वनी

en: Action
ne: कार्य

en: auto
ne: स्वत:

en: contributed by %s
ne: %s ले योगदान गर्नुभएको

en: Best Level Statistics
ne: उत्कृष्ट स्तर तथ्याङ्क

en: Coins
ne: मुद्राहरु

en: Badguys killed
ne: खलपात्र मारियो

en: Secrets
ne: गोप्य वस्तुहरु

en: Best time
ne: उत्कृष्ट समय

en: Level target time
ne: स्तर लक्ष्य समय

en: Levelset
ne: स्तरसेट

en: Worldmap
ne: विश्व मानचित्र

en: World
ne: विश्व

en: %s "%s" by "%s"
ne: %s "%s" "%s"द्वारा

en: Add-ons
ne: लाभ विकल्प

en: Check Online (disabled)
ne: अनलाइन जाँच गर्नुहोस् (अक्षम)

en: Check Online
ne: अनलाइन जाँच गर्नुहोस्

en: Back
ne: पछाडि

en: Contrib Levels
ne: योगदान स्तरहरु

en: Music
ne: संगीत

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Options
ne: विकल्पहरु

en: Abort Level
ne: स्तर परित्याग गर्नुहोस्

en: Setup Joystick
ne: जोयस्टिक सेटअप

en: Up
ne: माथि

en: Down
ne: तल

en: Left
ne: बायाँ

en: Right
ne: दायाँ

en: Jump
ne: उफ्रिनु

en: Pause/Menu
ne: पज / मेनु

en: Peek Left
ne: बायाँ च्याउनु

en: Peek Right
ne: दायाँ च्याउनु

en: Peek Up
ne: माथि च्याउनु

en: Peek Down
ne: तल च्याउनु

en: Console
ne: कन्सोल

en: Jump with Up
ne: माथि बाँणले उफ्रिनुहोस्

en: No Joysticks found
ne: कुनै जोयस्टिक फेला परेन

en: Scan for Joysticks
ne: जोयस्टिकहरु खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Press Button
ne: बटन थिचनुहोस्

en: Setup Keyboard
ne: कुञ्जीपाटी सेटअप

en: Up cursor
ne: कर्सर माथि

en: Down cursor
ne: कर्सर तल

en: Left cursor
ne: कर्सर बायाँ

en: Right cursor
ne: कर्सर दायाँ

en: Return
ne: इन्टर

en: Space
ne: स्पेस

en: Right Shift
ne: राईट सिफ्ट

en: Left Shift
ne: लेफ्ट सिफ्ट

en: Right Control
ne: राईट कन्ट्रोल

en: Left Control
ne: लेफ्ट कन्ट्रोल

en: Right Alt
ne: राईट अल्ट

en: Left Alt
ne: लेफ्ट अल्ट

en: Press Key
ne: कि थिच्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Start Game
ne: खेल शुरु गर्नुहोस

en: Credits
ne: श्रेय

en: Quit
ne: बन्द गर्नुहोस

en: Select Language
ne: भाषा चयन गर्नुहोस्

en: Select a different language to display text in
ne: पाठ प्रसारण गर्न कुनै अन्य भाषा चयन गर्नुहोस्

en: Select Profile
ne: प्रोफाइल चयन गर्नुहोस

en: Select a profile to play with
ne: खेल्नको लागि प्रोफाइल चयन गर्नुहोस

en: Fullscreen
ne: पुरा पर्दा

en: Fill the entire screen
ne: पुरा पर्दा भर्नुहोस

en: Resolution
ne: रिजोल्युसन

en: Determine the resolution used in fullscreen mode (you must toggle fullscreen to complete the change)
ne: पुरा पर्दामा प्रयोग भएको रिजोल्युसन निर्धारण गर्नुहोस (यो परिवर्तनलाई सम्पन्न गर्न पुरा पर्दा टगल गर्नुपर्छ)

en: Magnification
ne: बृहत्तरकरण

en: Change the magnification of the game area
ne: खेल क्षेत्रको बृहत्तरकरण परिवर्तन गर्नुहोस

en: Aspect Ratio
ne: आकार अनुपात

en: Adjust the aspect ratio
ne: आकार अनुपात समायोजन गर्नुहोस्

en: Disable all sound effects
ne: सबै ध्वनी प्रभावहरु निष्कृय गर्नुहोस्

en: Disable all music
ne: सबै संगीत निष्कृय गर्नुहोस्

en: Sound (disabled)
ne: ध्वनि(अक्षम)

en: Music (disabled)
ne: संगीत (अक्षम)

en: Configure key-action mappings
ne: कुञ्जी-क्रिया मानचित्रहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configure joystick control-action mappings
ne: जोयस्टिक नियन्त्रण-क्रिया मानचित्रहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Pause
ne: पज

en: Max coins collected:
ne: अधिक मुद्रा संकलन:

en: Max fragging:
ne: अधिक सफलता:

en: Max secrets found:
ne: अधिक गोप्य वस्तु प्राप्त:

en: Best time completed:
ne: पूरा भएको उत्कृष्ट समय:

en: Level target time:
ne: स्तर लक्ष्य समय:

en: You
ne: तपाईँ

en: Best
ne: उत्कृष्ट

en: Badguys
ne: खलपात्रहरु

en: Copyright
ne: प्रातिलिपि अधिकार

en: You found a secret area!
ne: तपाईँले गोप्य स्थान भेटाउनुभयो!
