SuperTuxKart - en to et translation catalogue (637 entries)

note: I18N: In Android UI, po_quit I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Quit
et: Lõpeta

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Christoffel Columbus
et: Vallatud kurvid

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Play every official track at least once.
et: Sõida läbi kõik ametlikud võistlusrajad.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Strike!
et: Õnnevise!

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit 10 karts with a bowling-ball.
et: Veereta keeglikuuliga pihta 10 kardile.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Arch Enemy
et: Vihavaenlane

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit the same kart at least 5 times in one race.
et: Saa ühele kindlale vastasele 5 korda pihta ühe sõidu jooksul.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Marathoner
et: Kardimaraton

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Finish a race with at least twice the track's default lap number.
et: Finišeeri võistlus vähemalt kahekordse ringide arvuga kui tavaliselt.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Skid-row
et: Libe tee

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Skid 5 times in a single lap.
et: Lase oma kart libisema 5 korral ühes sõidus.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Gold driver
et: Kullaga pärjatud

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win against at least 3 AIs in normal race, time-trial, and follow the leader.
et: Võida vähemalt 3 AI vastast nii tavalises sõidus, ajakatsetes kui ka liidri kannul püsimises.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Powerup Love
et: Sünnipäev

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Use 10 or more powerups in a race.
et: Kasuta ühe sõidu jooksul vähemalt 10 korda abivõimeid.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Unstoppable
et: Kiirus, ma olen kiirus

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win 5 single races in a row against at least 3 AIs. Beware, restarting a race counts as a loss.
et: Võida üksteise järgi 5 võistlust vähemalt 3 AI vastase vastu. Pea meeles, sõidu uuesti alustamine loeb kaotusena.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Banana Lover
et: Pärdik

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Collect at least 5 bananas in one race.
et: Korja ühe sõidu jooksul vähemalt 5 banaani.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: It's secret
et: Saladus

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Really ... a secret.
et: Psst ... see on saladus.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Mosquito Hunter
et: Sääsejaht

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Take your opponents for mosquitos! With the swatter, squash them at least 5 times in a race.
et: Lömasta ühe sõidu jooksul vähemalt 5 vastast kärbsepiitsaga.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Beyond Luck
et: Õnnesärgis sündinud

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win 10 single races in a row in Expert or SuperTux against at least 5 AIs. Beware, restarting a race counts as a loss.
et: Võida järjest 10 võistlust raskel või SuperTux tasemel vähemalt 5 AI vastase vastu. Pea meeles, sõidu uuesti alustamine loeb kaotusena.

note: I18N: ./data/grandprix/1_penguinplayground.grandprix
en: Penguin Playground
et: Pingviinide mänguväljak

note: I18N: ./data/grandprix/2_offthebeatentrack.grandprix
en: Off the Beaten Track
et: Rajalt kõrvale

note: I18N: ./data/grandprix/3_tothemoonandback.grandprix
en: To the Moon and Back
et: Kuule ja tagasi

note: I18N: ./data/grandprix/4_atworldsend.grandprix
en: At World's End
et: Maailma serval

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Install
et: Paigalda

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Uninstall
et: Eemalda

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgu
en: Back
et: Tagasi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type
en: Steering wheel
et: Rool

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Auto acceleration
et: Automaatne kiirendus

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/ka
en: Apply
et: Muuda

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui
en: Touch Device Settings
et: Puutetundliku seadme seaded

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/
en: General
et: Üldine

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Sensitivity X
et: Tundlikkus X

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Sensitivity Y
et: Tundlikkus Y

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui
en: Restore defaults
et: Taasta algsed

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog
en: Yes
et: Jah

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: 
en: Cancel
et: Tühista

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui
en: Camera Settings
et: Kaamera sätted

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: FOV
et: Vaateväli

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Distance
et: Kaugus

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Angle
et: Nurk

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Smooth camera
et: Sujuv kaamera

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Follow ball in soccer mode
et: Järgi palli jalgpallimatšis

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui
en: Graphics Settings
et: Graafika sätted

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Shadows
et: Varjud

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Motion blur
et: Liikumishägu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Animated characters
et: Animeeritud tegelased

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Rendered image quality
et: Renderdatud kujutise kvaliteet

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Geometry detail
et: Geomeetria üksikasjad

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: * Restart STK to apply new settings
et: * Sätete muutmiseks käivita SuperTuxKart uuesti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/debug_slider.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog 
en: Close
et: Sulge

note: I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: In the enter address dialog I18N: ./data/gui/dialogs/general_text_field_dialog.stkgui I18N: In the general textfield dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_di
en: OK
et: Olgu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix i
en: Start Race
et: Alusta sõitu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I1
en: Remove
et: Eemalda

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: Objective shown in achievement dialog
en: Goal
et: Eesmärk

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: Progress shown in achievement dialog I18N: Progress in achievement
en: Progress
et: Edenemine

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Password Change
et: Parooli muutmine

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Current Password
et: Parool

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: New Password
et: Uus parool

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Confirm
et: Kinnita

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: Submit
et: Esita

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Back to Race
et: Jätka sõitu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Restart Race
et: Kordusstart

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Give Up Race
et: Katkesta sõit

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Options
et: Sätted

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Help
et: Mänguõpetus

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Quit Server
et: Lahku serverist

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui
en: View
et: Vaata

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_dialog.stkgui I18N: In player rankings dialog
en: Top 10 players
et: 10 parimat sõitjat

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_dialog.stkgui
en: Refresh
et: Värskenda

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Account Recovery
et: Konto taastamine

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: You will receive an email with further instructions on how to reset your password. Please be patient and be sure to check your spam folder.
et: Te saate e-kirja edasiste juhistega salasõna taastamise kohta. Palun olge kannatlik ja kindlasti kontrollige oma spam kausta.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Username
et: Kasutajanimi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Email
et: E-post

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen
en: Server Configuration
et: Serveri konfiguratsioon

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Difficulty
et: Raskusaste

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Novice
et: Kerge

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Intermediate
et: Keskmine

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Expert
et: Raske

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Game mode
et: Mängurežiim

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Normal Race
et: Tavaline sõit

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/
en: Time Trial
et: Ajakatse

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui
en: Battle
et: Lahing

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Soccer
et: Jalgpallimatš

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Password
et: Parool

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: In the server info dialog
en: Join
et: Liitu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Add player
et: Lisa sõitja

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Name
et: Nimi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Handicap
et: Händikäp

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: All players ready
et: Kõik sõitjad on valmis

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: User Info
et: Kasutaja info

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Add Friend
et: Lisa sõber

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Decline
et: Keeldu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/vote_dialog.stkgui I18N: In the vote dialog
en: Vote
et: Hääleta

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Paused
et: Sõit peatatud

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to Game
et: Jätka sõitu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Select kart
et: Vali kart

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to menu
et: Lõpeta

note: I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui
en: Race Setup
et: Võidusõidu sätted

note: I18N: ./data/gui/dialogs/tutorial_message_dialog.stkgui I18N: Button in tutorial I18N: ./data/gui/screens/cutscene.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts
en: Continue
et: Edasi

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui
en: SuperTuxKart Addons
et: Laienduste valimine

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only recently updated items
en: Updated
et: Uuendatud

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only items with good rating
en: Rating >=
et: Hinnang >=

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen
en: Karts
et: Kardid

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Tracks
et: Võistlusrajad

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: Section in arena tracks selection screen
en: Arenas
et: Võistlusväljakud

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, above the list of addons to be installed
en: Installed
et: Paigaldatud

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: In the UI options, Camera setting: Standard
en: Standard
et: Standardne

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: Add-Ons
et: Lisad

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Time filters for add-ons I18N: name of the tab that will show arenas from all groups I18N: name of the tab that will show tracks from all groups
en: All
et: Kõik

note: I18N: ./data/gui/screens/credits.stkgui I18N: Title in credits screen
en: Credits
et: Tänuavaldused

note: I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Section in easter egg tracks selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks.stkgui I18N: In the track selection screen
en: All Tracks
et: Võistlusrajad

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Title in edit grand prix screen
en: Edit Grand Prix
et: Grand prix muutmine

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move up
et: Liigu üles

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move down
et: Liigu alla

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Add
et: Lisa

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui
en: Edit
et: Muuda

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Save
et: Salvesta

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Number of laps:
et: Ringide arv:

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Reverse:
et: Teistpidi:

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Ghost Replay Selection
et: Kummitussõidu valimine

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: Game mode
en: Egg Hunt
et: Munajaht

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show the best times
et: Näita ainult parimaid aegu

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: AI karts
et: AI sõitjate arv

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Reverse
et: Läbi rajad teistpidi

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen I18N: In track screen
en: Maximum time (min.)
et: Maksimaalne aeg (min.)

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Track group
et: Võistlusrajad

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Continue saved GP
et: Jätka salvestatud grand prix

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Title in grand prix editor screen
en: Grand Prix editor
et: Grand prix muutmine

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: New
et: Uus

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: Copy
et: Kopeeri

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Rename
et: Muuda nime

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui
en: Save Grand Prix
et: Salvesta grand prix

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: SuperTuxKart Help
et: Mänguõpetus

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Game Modes
et: Mängurežiimid

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Powerups
et: Abivõimed

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Bananas
et: Banaanid

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: ./dat
en: Story Mode
et: Tuxi seiklus

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Kart classes
et: Kardid

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Multiplayer
et: Mitmekesi mängimine

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui
en: Start the tutorial
et: Alusta õppesõitu

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Collect blue gift boxes, they will give you powerups.
et: Korja rajalt siniseid kingikarpe, need annavad sulle abivõimeid.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Avoid bananas!
et: Hoidu banaanidest!

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Collecting nitro allows you to get speed boosts whenever you wish by pressing the appropriate key or button. You can see your current level of nitro in the gauge at the bottom-right of the race screen.
et: Nitro kogumine aitab sul soovikorral kiirust suurendada, selle tegemiseks vajuta sobivat nuppu. Oma kogutud nitro kogust näed ekraani all vasakus nurgas.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: If you see a button with a lock like this one, you need to complete a challenge to unlock it.
et: Niisugune lukumärk tähendab, et sul on kõigepealt vaja täita ülesanne.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: You can skid by pressing a special key or button. Successive short skids help to take sharp turns; while medium skids will boost your speed, long skids more so. You can't stop turning while skidding, so orient your kart carefully before!
et: Kindlat nuppu või klahvi vajutades saad lasta oma kardi külglibisemisse. Sooritades mitu lühikest libisemist järjest on sul kergem läbida nõelapea kurve. Keskmine või pikk libisemine aitab kardil kurvides kiirust üleval hoida. Harjuta, sest külglibisemise ajal ei saa kardi suunda muuta!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui
en: SuperTuxKart features several game modes:
et: Mängus SuperTuxKart on mitu erinevat režiimi:

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Regular Race: All blows allowed, so collect powerups and use them smartly!
et: Tavaline sõit: Kõik võtted on lubatud, proovi koguda abivõimeid ja kasuta neid kavalalt!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Time Trial: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
et: Ajakatsed: Siin ei saa kasutada abivõimeid, loevad ainult su sõiduoskused!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Follow the leader: Run for second place, as the last kart will be disqualified every time the counter hits zero. Beware: going in front of the leader will get you eliminated too!
et: Püsi liidri kannul: Võistlus käib teise koha peale. Iga kord kui stopper jõuab nulli langeb viimase koha kart sõidust välja. Sa pead olema ettevaatlik, et sa liidrist ei möödu!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: There are 3 types of battle mode: In 3 Strikes Battle, you need to hit others with weapons until they lose all their lives. In Free-For-All, the player who hits others the most will win in a given hit or time limit. In Capture The Flag, your team needs to bring the flag of the other team to your own flag base, as long as your flag is not captured by the other team.
et: On 3 erinevat kartide võitlust: 3-löögi võitluses pead sa relvadega teistele kartidele pihta saama kuni kõik teised on oma elupunktidest ilma jäänud. Kõik-kõigi-vastu võitluses pead sa teistele saama pihta kindla arvu lööke või kõige rohkem lööke piiratud aja jooksul. Vastaste lipu vallutusretkel peab sinu võistkond kätte saama vastaste lipu ja selle enda baasi tooma ning takistama vastastel enda lipu ära võtmist.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Soccer: Use your kart to push the ball into the goal.
et: Jalgpallimatš: Kasuta oma karti palli väravasse löömiseks.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Egg hunt: Explore tracks to find all hidden eggs.
et: Munajaht: Otsi üles võistlusradadele peidetud öökullimunad.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Ghost replay: Race against ghost replays in time-trial or egg hunt mode, and record your own!
et: Kummitussõit: Võistle koos kummituskartidega kas ajakatsete sõidus või munajahis ning lindista oma enda sõitu!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: * Many of these game modes can also be played in a Grand Prix fashion: instead of playing a single race, you play many in a row. The better you rank, the more points you get. In the end, the player with the most points wins the cup.
et: * Paljusid nendest mängurežiimidest saab teha ka grand prixina: Üheainsa võistluse asemel pead läbima järjest mitu võistlust. Mida parema koha sa saavutad, seda rohkem punkte sa saad. Grand prix karika võidab sõitja, kellel on lõpus kõige rohkem punkte.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: In the help menu
en: To help you win, there are some powerups you can collect:
et: Võistlusrajal saad üles korjata abivõimeid:

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: BubbleGum - protect yourself with a shield, or use while looking back to leave a sticky pink puddle behind you.
et: Mullinäts - annab sulle kaitsva kilbi, kuid kasutades seda selja taha vaatamise ajal jätab see rajale kleepuva roosa lombi.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Zipper - will give you a strong speed boost. But beware of not losing control of your kart!
et: Reaktiiv - annab su kardile meeletu kiiruse. Kuid ole ettevaatlik, et sa suurel kiirusel rajalt välja ei sõida!

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Cake - thrown at the closest rival, best on short ranges and long straights. It also affects other karts close to the explosion.
et: Tort - viska see oma lähima vastase pihta. Kaval on seda teha vastase lähedal mõne sirge lõigu peal. Tordil on mõju ka pihtasaanu kõrval olnud kartidele.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Plunger - throw straight to pull an opponent back, or throw while looking back to make one lose sight.
et: WC-pump - viska otse vastase pihta, et teda enda poole tirida või viska selja taha vaatamise ajal, et vastast ajutiselt pimestada.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Bowling Ball - goes straight until it strikes, it can bounce off walls. If you are looking back, it will be thrown backwards.
et: Keeglikuul - veereb otse kuni tabab mõnda karti. Põrkub seintelt tagasi. Tagasi vaatamise ajal saab veeretada tahapoole.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Parachute - slows down all karts in a better position.
et: Langevari - aeglustab kõiki karte, kes sinust eespool on.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Swapper - gift boxes are transformed into bananas, nitro cans into bubblegums, and vice versa for a short time.
et: Vahetaja - lühikest aega on kingikarbid ja banaanid omavahel vahetuses, samuti on vahetuses turbokiiruse kanistrite ja mullinätsud.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Basket Ball - bounces after the leader, and might squash and slow down karts down on the way.
et: Korvpall - põrkab liidripositsioonil oleva kardi suunas, seda tabades plahvatab. Lömastab kardid, mis tema teele jäävad.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Swatter - will squash karts close by, slowing them down. Can also be used to remove parachutes and bombs.
et: Kärbsepiits - lömastab lähedal olevad kardid. Kasuta seda endalt langevarju või pommi eemaldamiseks.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui
en: Hitting a banana can result in one of the following being attached to the kart:
et: Banaanile otsasõidul satub sinu kardi külge üks nendest:

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Anchor - slows down the kart suddenly.
et: Ankur - järsult aeglustab kardi hoogu.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Parachute - slows down the kart, more progressively than the anchor. The faster you go, the stronger it slows you down.
et: Langevari - aeglustab kardi hoogu. Mida suurem on kiirus, seda tugevamini mõjub.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Bomb - detonates after some amount of time, throwing the kart up in the air. Bump into another kart to transfer the bomb to it.
et: Pomm - lõhkeb pärast taimeri aja möödumist ja viskab kardi õhku. Teise kardi vastu põrgates jääb pommi tolle külge.

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui
en: The evil Nolok has captured Gnu! Here are a few tips to help you:
et: Kuri Nolok on vangistanud pealik Gnu! Tema vabastamiseks pea meeles:

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: In the help menu
en: This icon on the minimap shows the available challenges you've not completed. In the top-right of the screen, it also tells you how many points you currently have. Complete as many challenges as possible, and Nolok will accept to race against you. Win to liberate Gnu!
et: See märgike tähistab kaardil ülesandeid, mis ootavad sooritamist. Ekraani üleval paremas nurgas tähistab see mitu punkti sa oled ülesannetest kogunud. Kui sa oled piisavalt ülesandeid sooritanud peab kuri Nolok sind vääriliseks tema vastu võistlema. Ainult teda võites saad päästa pealik Gnu!

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: In the help menu
en: When you complete a challenge, you get a cup. Each cup is worth several points. The higher the difficulty you completed the challenge in, the better the cup and the more points it is worth.
et: Ülesande sooritamise eest antakse sulle karikas. Karika värv ja selle eest saadud punktid vastavad sõidu raskusastmele.

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: In the help menu
en: When you get the number of points indicated below this icon, you'll be gifted a surprise. There are several to collect.
et: Kogudes niipalju punkte kui on selle märgi all kirjas autasustatakse sind kingitusega.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui
en: Not all karts drive the same! They belong to classes with several differences:
et: Oma sõiduks karti valides tea, et mõni sobib eesootavale rajale paremini kui teised. Karte liigitatakse järgmiste omaduste kaupa:

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Mass - there are three classes of karts, depending on their mass: light, medium and heavy. Heavier karts are less affected by parachutes and are more resistant to explosions.
et: Mass - karte liigitatakse massi järgi kolmeks: kerged, keskmised ja rasked. Raskemaid karte mõjutavad langevarjud vähem, samuti peavad need plahvatustele paremini vastu.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Acceleration - especially useful at start, after an accident, or in tracks with a lot of sharp curves. The lighter the kart, the faster it accelerates, especially at low speeds.
et: Kiirendus - eriti kasulik stardis, pärast õnnetust või paljude järskude kurvidega radadel. Mida kergem on kart, seda paremini see kiirendab, eriti just madalatel kiirustel.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Max speed - the higher it is, the faster the kart can go. Especially useful in tracks with straight lines and gentle curves. Heavier karts have a higher top speed.
et: Tippkiirus - mida suurem see on, seda kiiremini suudab kart liikuda. Eriti kasulik on see pikkade sirgete ja laugete kurvidega radadel. Raskematel kartidel on suurem tippkiirus.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Nitro efficiency - The higher it is, the more speed you get from a can of nitro. A lighter kart will have higher nitro efficiency.
et: Turbo - mida suurem on kardi turbokütuse paak, seda rohkem turbot annavad sinised kanistrid. Kergetel kartidel on suurem paak.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: If you follow closely another kart for a few seconds, you'll get a slipstream speed bonus when you overtake it. The lighter your kart, the easier it is.
et: Eesoleva kardi tuules sõites on temast lihtsam mööda vurada. Kergete kartidega tuleb see paremini välja.

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: SuperTuxKart can be played in multiplayer mode online...:
et: Mängu SuperTuxKart saab mängida koos sõpradega võrgus:

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: ... or on the same device:
et: ... või samal seadmel

note: I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen
en: High Score Selection
et: Edetabelid

note: I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Grand Prix
et: Grand prix

note: I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: In the kart selection (player setup) screen I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts.stkgui
en: Choose a Kart
et: Sõitja valimine

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Singleplayer
et: Alusta sõitu

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Splitscreen Multiplayer
et: Mängi koos sõpradega

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Online
et: Võrgumäng

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Addons
et: Mängu laiendused

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Tutorial
et: Õppesõit

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: High Scores
et: Edetabel

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Achievements
et: Karikad

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Grand Prix Editor
et: Grand prix muutmine

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: About
et: Autorid

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Server Creation
et: Serveri loomine

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Name of the server
et: Serveri nimi

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Max. number of players
et: Suurim mängijate arv

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Password for private server (optional)
et: Privaat-serveri jaoks salasõna (vabatahtlik)

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Create
et: Loo

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui
en: Local Networking
et: Kohalik võrk

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Find Server
et: Leia server

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Create Server
et: Loo server

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In the network lobby
en: Start race
et: Alusta sõitu

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In the network lobby I18N: In networking lobby to configuration server settings
en: Configuration
et: Sätted

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Local networking
et: Kohalik võrk

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Global networking
et: Globaalne võrk

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Enter server address
et: Sisesta serveri aadress

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Your profile
et: Sinu profiil

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: In the achievements screen
en: Player rankings
et: Sõitjate edetabel

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Friends
et: Sõbrad

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: In the profile screen
en: Look for more friends:
et: Otsi uusi sõpru:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: Search
et: Otsing

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Global Networking
et: Globaalne võrk

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui I18N: In the online multiplayer screen
en: Quick Play
et: Kiirmäng

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Account Settings
et: Konto sätted

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: Password:
et: Parool:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui
en: Change
et: Muuda

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: E-mail:
et: E-post:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Create User
et: Kasutaja loomine

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: New Online Account
et: Uus online konto

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Existing Online Account
et: Olemasolev online konto

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Offline Account
et: Võrguühenduseta konto

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Local Name
et: Kohalik nimi

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Online Username
et: Online kasutajanimi

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Reset password
et: Lähtesta parool

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui
en: Server Selection
et: Serveri valimine

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui I18N: In the server selection screen
en: Show private server(s)
et: Näita privaatseid servereid

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui I18N: In the server selection screen
en: Use IPv6 connection
et: Kasuta IPv6 ühendust

note: I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: User search
et: Otsi mängijat

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: ./data/gui/scre
en: SuperTuxKart Options
et: SuperTuxKart sätted

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Graphics
et: Graafika

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Audio
et: Heli

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Interface
et: Kasutajaliides

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Players
et: Sõitjad

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Language
et: Keel

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Music
et: Muusika

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is enabled
en: Enabled
et: Lubatud

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Volume
et: Helitugevus

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Sound Effects
et: Efektid

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Delete Configuration
et: Kustuta konfiguratsioon

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Back to device list
et: Tagasi seadmete nimekirja

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Rename Configuration
et: Muuda konfiguratsiooni nime

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Internet options
et: Interneti valikud

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Always show login screen
et: Alati näita sisselogimis ekraani

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Connect to the Internet
et: Ühenda internetiga

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Miscellaneous options
et: Mitmesugused valikud

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Add a device
et: Lisage seade

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Skin
et: Kostüüm

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Minimap
et: Pisikaart

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Font size
et: Kirja suurus

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Camera
et: Kaamera

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Custom...
et: Kohanda...

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Display FPS
et: Näita kaadreids sekundis

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Show other karts' held powerups
et: Näita teiste kartide hoitud abivõimeid

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Graphical Effects Level
et: Graafikaefektide tase

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Blur Effects Level
et: Häguefektide tase

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Custom settings...
et: Kohandatud sätted...

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Resolution
et: Ekraaniresolutsioon

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Fullscreen
et: Täisekraan

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Remember window location
et: Jäta meelde akna asukoht

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Apply new resolution
et: Käivita uus resolutsioon

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a difficulty
et: Raskusaste

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a game mode
et: Mängurežiim

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Red Team
et: Punane võistkond

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Blue Team
et: Sinine võistkond

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of laps
et: Ringide arv

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of AI karts
et: AI sõitjate arv

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of blue team AI karts
et: Sinise tiimi AI sõitjate arv

note: I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Random Grand Prix
et: Suvaline grand prix

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: Used as a verb, appears on the main networking menu (login button)
en: Login
et: Logi sisse

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Remember password
et: Parool jäetakse meelde

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Delete
et: Kustuta

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Kart color
et: Kardi värv

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The UI skin can be changed in the UI options.
et: Kasutajaliidese välimust saab muuta kasutajaliidese seadete all

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can see other karts' powerups by enabling it in the UI options.
et: Et näha teiste kartide hoitud abivõimeid on vaja see seadetes sisse lülitada

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The font size can be changed in the UI options.
et: Kirja suurust saab sätetest muuta.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The help menu has lots of useful information.
et: Abi menüüs on palju kasulikku informatsiooni

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can visit https://supertuxkart.net/ for more information about the game.
et: Külasta ka mängu veebilehte https://supertuxkart.net/

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Skidding makes you much faster, do it whenever safe.
et: Libisemine teeb sind kiiremaks, tee seda siis kui on turvaline.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The swatter can be used to remove bombs or parachutes.
et: Kärbsepiitsaga saab oma kardilt pommi või langevarju eemaldada.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You get a startup boost if you start accelerating during "Set".
et: Sa saad alustus-kiirenduse kui hakkad kiirendama "Valmis olla!" ajal

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Braking allows to get rid of parachutes quicker.
et: Pidurdamine aitab langevarjust kiiremini lahti saada.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Be careful when close to other karts, they may attack you!
et: Ole teiste kartide läheduses ettevaatlik, nad võivad sind rünnata

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Try to avoid crashing into other the backs of other karts, as it will slow you down.
et: Püüa mitte teistele kartidele tagant otsa sõita, see teeb sind aeglasemaks

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can use bowling balls to push and block the ball.
et: Keeglikuuliga saab palli lükata

note: I18N: ./data/tips.xml
en: In soccer, always work as a team for good results.
et: Sõitjate koostöö viib jalgpallimatšis sihile.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Never use the three bowling balls all at the same time.
et: Ära kunagi kasuta kõiki kolme keeglikuuli korraga.

note: I18N: ../stk-assets/tracks/abyss/track.xml
en: Antediluvian Abyss
et: Antediluvia süvik

note: I18N: ../stk-assets/tracks/alien_signal/track.xml
en: Alien Signal
et: Tulnukate signaal

note: I18N: ../stk-assets/tracks/ancient_colosseum_labyrinth/track.xml
en: Ancient Colosseum Labyrinth
et: Iidne kolosseumi labürint

note: I18N: ../stk-assets/tracks/arena_candela_city/track.xml I18N: ../stk-assets/tracks/candela_city/track.xml
en: Candela City
et: Küünalde linn

note: I18N: ../stk-assets/tracks/battleisland/track.xml
en: Battle Island
et: Lahingu saar

note: I18N: ../stk-assets/tracks/black_forest/track.xml
en: Black Forest
et: Tume mets

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cave/track.xml
en: Cave X
et: Koobas X

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cocoa_temple/track.xml
en: Cocoa Temple
et: Kookosetempel

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cornfield_crossing/track.xml
en: Cornfield Crossing
et: Maisipõllu rada

note: I18N: ../stk-assets/tracks/fortmagma/track.xml
en: Fort Magma
et: Laavakindlus

note: I18N: ../stk-assets/tracks/gran_paradiso_island/track.xml
en: Gran Paradiso Island
et: Paradiisisaar

note: I18N: ../stk-assets/tracks/icy_soccer_field/track.xml
en: Icy Soccer Field
et: Jäine jalgpalliväljak

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: What's wrong, little hippies? Your great gnu leader is missing?
et: Mis juhtus mu väikesed sõbrad? Kas teie pealik Gnu on kadunud?

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: Oh yes, see, he's in my castle now and will be served for supper...
et: Tõesti, ma viskasin ta oma lossi vangikongi!

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: But I'm a fair creature, so I'll make you a deal.
et: Kuid mul on lahke meel ja ma võin ta vangistusest vabastada...

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: If you can beat me at racing, I will free the old codger.
et: Mu ainsaks tingimuseks on, et keegi teist peab mind võitma KARTIDE VÕIDUSÕIDUS!

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en:  But you pathetic little twerps will never be able to beat me - King of the Karts!
et: Kuid vaadake end! Te ei tunne ära milline auto ratastest on rooliratas... Te ei võida mitte kunagi, sest mina olen KARTIDE KUNINGAS!

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lasdunasarena/track.xml
en: Las Dunas Arena
et: Las Dunas väljak

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lasdunassoccer/track.xml
en: Las Dunas Soccer Stadium
et: Las Dunas jalgpallistaadion

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lighthouse/track.xml
en: Around the Lighthouse
et: Tiir ümber majaka

note: I18N: ../stk-assets/tracks/mines/track.xml
en: Old Mine
et: Vana kaevandus

note: I18N: ../stk-assets/tracks/olivermath/track.xml
en: Oliver's Math Class
et: Oliveri mateklass

note: I18N: ../stk-assets/tracks/pumpkin_park/track.xml
en: Pumpkin Park
et: Kõrvitsa park

note: I18N: ../stk-assets/tracks/ravenbridge_mansion/track.xml
en: Ravenbridge Mansion
et: Harakate villa

note: I18N: ../stk-assets/tracks/sandtrack/track.xml
en: Shifting Sands
et: Liikuvad liivad

note: I18N: ../stk-assets/tracks/scotland/track.xml
en: Nessie's Pond
et: Nessie tiik

note: I18N: ../stk-assets/tracks/snowmountain/track.xml
en: Northern Resort
et: Põhjamaine kuurort

note: I18N: ../stk-assets/tracks/snowtuxpeak/track.xml
en: Snow Peak
et: Lumine tipp

note: I18N: ../stk-assets/tracks/soccer_field/track.xml
en: Soccer Field
et: Jalgpalliväljak

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stadium/track.xml
en: The Stadium
et: Staadion

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stk_enterprise/track.xml
en: STK Enterprise
et: STK büroo

note: I18N: ../stk-assets/tracks/temple/track.xml
en: Temple
et: Tempel

note: I18N: ../stk-assets/tracks/volcano_island/track.xml
en: Volcan Island
et: Vulkaanisaar

note: I18N: ../stk-assets/tracks/zengarden/track.xml
en: Zen Garden
et: Zen aed

en: Completed achievement "%s".
et: Sa võitsid karika "%s".

en: Failed to connect to the SuperTuxKart add-ons server.
et: SuperTuxKart lisapakkide serveriga ühendumine ebaõnnestus

en: Error downloading news: '%s'.
et: Viga uudiste allalaadimisel: '%s'.

en: Normal Race (Grand Prix)
et: Tavaline sõit (grand prix)

en: Time-Trial (Grand Prix)
et: Ajakatse (grand prix)

en: Normal Race (single race)
et: Tavaline sõit (üks rada)

en: Time-Trial (single race)
et: Ajakatse (üks rada)

en: Follow the Leader (single race)
et: Püsi liidril kannul (üks rada)

en: New track '%s' now available
et: Uus rada '%s' on saadaval

en: New game mode '%s' now available
et: Uus mängurežiim '%s' on saadaval

en: New Grand Prix '%s' now available
et: Uus grand prix '%s' on saadaval

en: New difficulty '%s' now available
et: Uus raskusaste '%s' on saadaval

en: New kart '%s' now available
et: Uus kart '%s' on saadaval

note: I18N: Name of first guest player (without number)
en: Guest
et: Külaline

note: I18N: Name of further guest players, with a 1, 2, ... attached
en: Guest %d
et: Külaline %d

en: Your config file was too old, so it was deleted and a new one will be created.
et: Sinu konfiguratsiooni fail oli liiga vana nii et kustutasime selle ja loome uue

note: I18N: Tip shown in gui for giving player hints
en: Tip: %s
et: Vihje: %s

en: Loading
et: Laadimine

en: Maximum speed
et: Tippkiirus

en: Acceleration
et: Kiirendus

en: Nitro efficiency
et: Turbokütuse paak

en: %s is ready
et: %s on valmis

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Left Mouse Button
et: Vasak hiire nupp

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Right Mouse Button
et: Parem hiire nupp

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Cancel
et: Tühista

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Middle Mouse Button
et: Keskmine hiire nupp

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: X1 Mouse Button
et: X1 hiire nupp

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: X2 Mouse Button
et: X2 hiire nupp

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Backspace
et: Kustutamine

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Alt/Menu
et: Alt/Menüü

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Pause
et: Paus

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Caps Lock
et: Caps-lock

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left
et: Vasakule

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Up
et: Üles

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right
et: Paremale

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Down
et: Alla

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Select
et: Vali

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Print
et: Prindi

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Insert
et: Sisesta

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Help
et: Mänguõpetus

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Apps
et: Rakendused

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Play
et: Mängi

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Guide
et: Juhend

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Start
et: Alusta

en: You were too slow!
et: Olid liiga aeglane

en: You won the race!
et: Sina võitsid sõidu!

en: You finished the race in rank %d!
et: Sa finišeerisid %d. kohal!

note: I18N: Message shown in game to tell player left the game in network
en: %s left the game.
et: %s lahkus mängust

en: SuperTuxKart may connect to a server to download add-ons and notify you of updates. Please read our privacy policy at https://supertuxkart.net/Privacy. Would you like this feature to be enabled? (To change this setting at a later time, go to options, select tab 'General', and edit "Connect to the Internet").
et: SuperTuxKart võib ühenduda serveritega, et alla laadida lisapakke ja, et sind uuendustest teavitada. Palun lugege meie privaatsus poliitikat leheküljel https://supertuxkart.net/Privacy. Kas see funktsioon peaks olema lubatud? (Et seda hiljem muuta mine seadetesse, vali "Üldine" ja muuda "Ühendu internetiga")

en: Your driver version is too old. Please install the latest video drivers.
et: Sinu driveri versioon on liiga vana. Palun lae alla uued video driverid.

en: Server connection timed out.
et: Serveri ühendus aegus

note: I18N: Show when a player gets the red flag in CTF
en: %s has the red flag!
et: %s sai punase lippu!

note: I18N: Show when the red flag is returned to its base in CTF
en: The red flag has returned!
et: Punane lipp toodi tagasi!

note: I18N: Show when a player gets the blue flag in CTF
en: %s has the blue flag!
et: %s sai sinise lipu!

note: I18N: Show when the blue flag is returned to its base in CTF
en: The blue flag has returned!
et: Sinine lipp toodi tagasi!

en: Eggs: %d / %d
et: Mune: %d / %d

en: Leader
et: Liider

en: Final lap!
et: Viimane ring!

en: Lap %i
et: Ring %i

en: New fastest lap
et: Uus ringiaja rekord

en: WRONG WAY!
et: VALE SUUND!

en: %s scored a goal!
et: %s lõi värava!

en: Oops, %s made an own goal!
et: Oh ei, %s lõi omavärava!

en: You have been eliminated!
et: Sa langesid sõidust välja!

en: '%s' has been eliminated.
et: '%s' langes sõidust välja.

en: Server has been shut down.
et: Server pandi kinni

en: You were kicked from the server.
et: Sind visati serverist välja

en: You were kicked: Ping too high.
et: Sind visati välija: Liiga halb ühendus.

en: Bad network connection is detected.
et: Tuvastasime halva võrguühenduse

en: Bot
et: Robot

en: %s disconnected.
et: %s lahkus.

note: I18N: In the networking lobby I18N: In server info dialog
en: Difficulty: %s
et: Raskusaste: %s

note: I18N: In the networking lobby
en: Max players: %d
et: Maksimum mängijate arv: %d

note: I18N: In server info dialog
en: Game mode: %s
et: Mängurežiim: %s

note: I18N: In the create server screen for soccer server
en: Time limit
et: Ajaline piirang

note: I18N: In the create server screen for soccer server
en: Goals limit
et: Väravate arvu piirang

note: I18N: In the networking lobby
en: Soccer game type: %s
et: Jalgpallimatš: %s

note: I18N: Display when a player is allow to control the server
en: You are now the owner of server.
et: Oled nüüd serveri omanik

en: Connection refused: Server is busy.
et: Ühendus keeldus: Serveril on liiga palju tööd

en: Connection refused: You are banned from the server.
et: Ühendus keeldus: Oled serverist blokeeritud

en: Connection refused: Server password is incorrect.
et: Ühendus keeldus: Vale serveri parool

en: Connection refused: Game data is incompatible.
et: Ühendus keeldus: Mängu andmed ei sobitu

en: Connection refused: Server is full.
et: Ühendus keeldus: Server on täis

en: Failed to start the network game.
et: Võrgu mängu alustamine ebaõnnestus

en: Server owner quit the game.
et: Serveri alustaja lahkus mängust.

note: I18N: Show when player join red team of the started game in network
en: %s joined the red team.
et: %s liitus punase võistkonnaga.

note: I18N: Show when player join blue team of the started game in network
en: %s joined the blue team.
et: %s liitus sinise võistkonnaga.

en: No quick play server available.
et: Kiirmängu serverit ei ole saadaval

en: Cannot connect to server %s.
et: Ei saa ühenduda serveriga %s

en: Time Trial (Grand Prix)
et: Ajakatse (grand prix)

note: I18N: Game mode I18N: In the create server screen for battle server
en: Free-For-All
et: Igaüks enda eest

note: I18N: Game mode I18N: In the create server screen for battle server
en: Capture The Flag
et: Lipu püüdmine

en: %s is now online.
et: %s on nüüd aktiivne

en: %s and %s are now online.
et: %s and %s on nüüd aktiivsed

en: %s, %s and %s are now online.
et: %s, %s ja %s on nüüd aktiivsed

note: I18N: Only used for count > 3
en: %d friend is now online. | %d friends are now online.
et[0]: %d sõpra on nüüd aktiivne
et[1]: %d sõpra on nüüd aktiivsed

note: I18N: Tell your friend if he is on any server in game
en: %s is now on server "%s".
et: %s on nüüd serveril "%s"

en: You have %d new friend request! | You have %d new friend requests!
et[0]: Sul on %d uus sõbrakutse!
et[1]: Sul on %d uut sõbra kutset

en: You have a new friend request!
et: Sul on uus sõbrakutse

en: Random
et: Suvaline

en: The highscore file was too old,
    all highscores have been erased.
et: Edetabeli fail oli liiga vana
    ja edetabel nulliti.

note: I18N: Game mode
en: Follow the Leader
et: Püsi liidril kannul

note: I18N: Game mode
en: 3 Strikes Battle
et: 3-löögi lahing

en: 1 week
et: 1 nädal

en: 2 weeks
et: 2 nädalat

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 9 months
et: 9 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: Add-on name
et: Laienduse nimi

en: Updated date
et: Uuendamise kuupäev

note: I18N: Addon not installed for fillter
en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Random Arena
et: Suvaline väljak

[ctx: achievement_info]
en: Subgoals
et: Alameesmärgid

[ctx: achievement_info]
en: Progress
et: Edenemine

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races started
et: Alustatud ajakatseid

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races finished
et: Lõpetatud ajakatseid

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Soccer matches started
et: Alustatud jalgpallimatše

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Soccer matches finished
et: Lõpetatud jalgpallimatše

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg Hunts started
et: Alustatud munajahte

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg Hunts finished
et: Lõpetatud munajahte

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races started with a ghost replay
et: Alustatud kummitussõite

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races finished with a ghost replay
et: Lõpetatud kummitussõite

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals. I18N: Key binding name
en: Skidding
et: Libisemine

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (1 lap)
et: (1 ring)

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Reverse direction races finished
et: Teistpidi suunas sõite lõpetatud

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg hunts started
et: Alustatud munajahte

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg hunts finished
et: Lõpetatud munajahte

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Wiimote
et: Lisa 'Wiimote' pult

en: Update
et: Uuendus

en: Version: %d
et: Versioon: %d

en: featured
et: Mida autorid selle kohta ütlevad:

note: I18N: File size of game assets or addons downloading
en: Size: %s
et: Suurus: %s

en: Sorry, downloading the add-on failed
et: Vabandust, lisa allalaadimine ei õnnestunud

en: Problems installing the addon '%s'.
et: Lisa paigaldamisel oli probleem '%s'.

en: Try again
et: Proovi uuesti

en: Problems removing the addon '%s'.
et: Lisa eemaldamisel oli probleem '%s'.

en: Password has to be between 8 and 30 characters long!
et: Parooli pikkus peab olema 8 ja 30 märgi vahel!

en: Passwords don't match!
et: Paroolid ei klapi!

en: Password successfully changed.
et: Parool on edukalt muudetud.

note: I18N: Geometry level disabled : lowest level, no details I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is disabled
en: Disabled
et: Keelatud

note: I18N: Geometry level low : few details are displayed I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is low
en: Low
et: Madal

note: I18N: Geometry level high : everything is displayed I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is high
en: High
et: Kõrge

note: I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is very low
en: Very Low
et: Väga madal

en: Invalid server address: %s.
et: Vigane serveri aaddress: %s.

[ctx: column_name]
en: Reverse
et: Teistpidi

[ctx: column_name]
en: Difficulty
et: Raskusaste

[ctx: column_name]
en: Laps
et: Ringide arv

[ctx: column_name]
en: Time
et: Aeg

[ctx: column_name]
en: User
et: Mängija

[ctx: column_name]
en: Version
et: Versioon

en: No
et: Ei

en: Track
et: Võistlusrada

en: Top %d High Scores
et: %d parimat finišiaega

en: Number of karts: %d
et: Sõitjate arv: %d

en: Laps: %d
et: Ringide arv:

en: Reverse: %s
et: Teistpidi: %d

note: I18N: for empty highscores entries
en: (Empty)
et: (Tühi)

note: I18N: In kart color choosing dialog
en: Use original color
et: Algse värvi kasutamine

note: I18N: In kart color choosing dialog
en: Pick a color from slider
et: Värvi valimine liuguri abil

en: Don't show again
et: Ära seda järgmine kord näita

note: I18N: In the network player dialog
en: Player name: %s
et: Sõitja nimi: %s

note: I18N: In the network player dialog, show the player location with country name (based on IP geolocation)
en: Player location: %s
et: Sõitja asukoht: %s

note: I18N: In the network player dialog
en: Change team
et: Vaheta võistkonda

en: Back to Battle
et: Jätka lahingut

en: Setup New Game
et: Tee uus võistlus

en: Restart Battle
et: Kordusstart

en: Exit Battle
et: Lõpeta

en: Setup New Race
et: Tee uus võistlus

en: Exit Race
et: Lõpeta

en: Username and/or email address invalid.
et: Mängijanimi ja/või e-posti aadress on vigane.

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Ghost replay race
et: Kummitussõit

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Laps: %i
et: Ringide arv:

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Number of AI Karts: %i
et: AI sõitjate arv: %i

note: I18N: In the create server screen
en: Soccer game type
et: Jalgpallimatš

note: I18N: In the server info dialog, show the server location with country name (based on IP geolocation)
en: Server location: %s
et: Serveri asukoht: %s

note: I18N: In server info dialog, showing the current track playing in server
en: Current track: %s
et: Võistlusrada: %s

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the user name on server
en: Player
et: Sõitja

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the scores of user calculated by player rankings
en: Scores
et: Tulemused

note: I18N: In the user info dialog
en: Username: %s
et: Mängija: %s

en: Today
et: Täna

en: Performing vote
et: Hääletan

en: Random Track
et: Suvaline rada

en: Do you want to save your changes?
et: Kas salvestada muudatused?

en: Laps
et: Ringide arv

en: Reversed
et: Teistpidi

en: Select a track
et: Vali rada

en: You unlocked %s!
et: %s lahti lukustatud!

en: Challenge Completed
et: Ülesanne täidetud!

en: You unlocked track %0
et: Sa lukustasid lahti raja %0

en: You unlocked grand prix %0
et: Sa lukustasid lahti grand prix %0

[ctx: column_name]
en: Track
et: Võistlusrada

[ctx: column_name]
en: Players
et: Sõitjad

en: Please enter the name of the grand prix
et: Palun kirjuta grand prix nimi

en: Please select a Grand Prix
et: Palun vali grand prix

en: User defined
et: Mängija loodud

en: Name is empty.
et: Nimi on tühi.

en: Another grand prix with this name already exists.
et: Üks teine grand prix on juba täpselt sama nimega.

en: Name is too long.
et: Nimi on liiga pikk.

note: I18N: when failing a GP
en: Better luck next time!
et: Edu järgmisel korral!

en: You completed a challenge!
et: Sa sooritasid ülesande!

en: You won the Grand Prix!
et: Sa võitsid grand prix!

[ctx: column_name]
en: Number of karts
et: Sõitjate arv

en: Random Kart
et: Suvaline kart

en: Locked
et: Lukus

en: Everyone:
    Press the 'Select' button to join the game
et: Tähelepanu!
    Sõidus osalemiseks vajuta 'Tulistamise' klahvi.

en: Would you like to play the tutorial of the game?
et: Kas sa soovid teha ühe proovisõidu, et mänguga tutvust teha?

en: Please wait while the add-ons are loading
et: Palun ooda kuni lisad on laaditud

en: Are you sure you want to quit STK?
et: Kas lõpetad mängimise?

en: Create LAN Server
et: LAN-serveri loomine

en: %s's server
et: %s server

note: I18N: In the create server screen
en: No. of grand prix track(s)
et: Grand prix etappide arv

en: Name has to be between 4 and 30 characters long!
et: Nime pikkus peab olema vähemalt 4 ja mitte rohkem kui 30 märki!

en: Incorrect characters in password!
et: Vigased märgid paroolis!

note: I18N: In the networking lobby, ready button is to allow player to tell server that he is ready for next game for owner less server
en: Ready
et: Valmis

en: Game will start if there is more than %d player. | Game will start if there are more than %d players.
et[0]: Mäng algab kui on vähemalt %d sõitja.
et[1]: Mäng algab kui on üle %d sõitja.

note: I18N: Goals in achievement
en: Goals
et: Eesmärke

note: I18N: Shown to players when he is not is not logged in
en: You must be logged in to play Global networking. Click your username above.
et: Globaalses võrgus mängimiseks pead sa olema sisse logitud. Klõpsa oma kasutajanimel (ülemises servas).

en: Exit game
et: Lõpeta

en: User name cannot be empty.
et: Mängija nimi ei tohi olla tühi.

en: Email has to be between 5 and 254 characters long!
et: E-posti aadressi pikkus peab olema 5 ja 254 märgi vahel!

[ctx: column_name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: column_name]
en: Game mode
et: Mängurežiim

note: I18N: In track screen
en: Number of goals to win
et: Võiduks vajalike väravate arv

note: I18N: In the track info screen
en: Drive in reverse
et: Läbi rada teistpidi

en: Locked: solve active challenges to gain access to more!
et: Lukus: sa pead täitma ülesandeid, et need valikud avaneksid!

note: I18N: Key binding name
en: Steer Left
et: Pööra vasakule

note: I18N: Key binding name
en: Steer Right
et: Pööra paremale

note: I18N: Key binding name
en: Accelerate
et: Gaas

note: I18N: Key binding name
en: Brake / Reverse
et: Pidur / Tagasikäik

note: I18N: Key binding name
en: Fire
et: Tulista

note: I18N: Key binding name
en: Nitro
et: Turbokiirus

note: I18N: Key binding name
en: Look Back
et: Selja taha vaatamine

note: I18N: Key binding name
en: Rescue
et: Päästev lind

note: I18N: Key binding name
en: Pause Game
et: Peata sõit

note: I18N: Key binding name
en: Up
et: Üles

note: I18N: Key binding name
en: Down
et: Alla

note: I18N: Key binding name
en: Left
et: Vasakule

note: I18N: Key binding name
en: Right
et: Paremale

note: I18N: Key binding name
en: Select
et: Vali

note: I18N: Key binding name
en: Cancel/Back
et: Tagasi/Tühista

en: Keyboard %i
et: Klaviatuur %i

note: I18N: in the language choice, to select the same language as the OS
en: System Language
et: Süsteemi keel

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: In the bottom-left
et: All vasakul

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: On the right side
et: Paremal servas

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: Hidden
et: Peidetud

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: Centered
et: Keskel

note: I18N: In the UI options, splitscreen_method in the race UI
en: Vertical
et: Vertikaalne

note: I18N: In the UI options, splitscreen_method position in the race UI
en: Horizontal
et: Horisontaalne

note: I18N: In the UI options, Very small font size
en: Very small
et: Väga väike

note: I18N: In the UI options, Small font size
en: Small
et: Väike

note: I18N: In the UI options, Medium font size
en: Medium
et: Keskmine

note: I18N: In the UI options, Large font size
en: Large
et: Suur

note: I18N: In the UI options, Very large font size
en: Very large
et: Väga suur

note: I18N: in graphical options
en: Animated Characters: %s
et: Animeeritud tegelased: %s

en: Shadows: %s
et: Varjud: %s

en: Shadows: %i
et: Varjud: %i

en: Rendered image quality: %s
et: Renderdatud kujutise kvaliteet: %s

note: I18N: in graphical options
en: Motion blur: %s
et: Liikumishägu: %s

en: You need to enter a password.
et: Sa pead sisestama parooli.

en: You can't delete the only player.
et: Sa ei saa eemaldada ainsat sõitjat.

note: I18N: In the player info dialog (when deleting)
en: Do you really want to delete player '%s'?
et: Kas sa tõesti tahad eemaldada sõitja '%s'?

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Ready!
et: Tähelepanu!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Set!
et: Valmis olla!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Go!
et: Start!

note: I18N: Shown when a goal is scored
en: GOAL!
et: VÄRAV!

en: Follow the leader!
et: Püsi liidril kannul!

en: Challenge Failed
et: Ülesanne ebaõnnestus

en: Quit the server
et: Lahku serverist

en: You completed challenges!
et: Sa sooritasid mitu ülesannet!

en: Restart
et: Kordusstart

en: Back to challenge selection
et: Tagasi ülesannete valikusse

en: Back to the menu
et: Tagasi menüüsse

en: Red Team Wins
et: Punane võistkond võitis

en: Blue Team Wins
et: Sinine võistkond võitis

en: It's a draw
et: Mäng jäi viiki

en: Eliminated after %s
et: Langes välja peale %s

en: Eliminated
et: Langes välja

note: I18N: indicates a player that scored in their own goal in result screen
en: (Own Goal)
et: (omavärav)

en: Track %i/%i
et: Etapp %i/%i

en: Grand Prix progress:
et: Grand prix etapp:

en: Highscores
et: Edetabel

en: Best lap time: %s
et: Parim ringiaeg: %s

note: I18N: is used to indicate who has the bast laptime (best laptime "by kart_name")
en: by %s
et: (sõitja: %s )

en: You completed the challenge!
et: Sa sooritasid ülesande!

en: You failed the challenge!
et: Ülesanne ebaõnnestus!

en: All blows allowed, so catch weapons and make clever use of them!
et: Kõik võtted on lubatud, proovi koguda abivõimeid ja kasuta neid kavalalt!

en: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
et: Siin ei saa kasutada abivõimeid, loevad ainult su sõiduoskused!

note: I18N: short definition for follow-the-leader game mode
en: Keep up with the leader kart but don't overtake it!
et: Sõida oma kardiga liidri kannul kuid ära temast möödu!

en: Push the ball into the opposite cage to score goals.
et: Skoorimiseks lükka pall vastase väravasse.

en: Explore tracks to find all hidden eggs
et: Avasta võistlusradu ja leia üles sinna peidetud öökullimunad

en: Race against ghost karts and try to beat them!
et: Võistle kartide kummituste vastu ja proovi neid võita!

en: Complete as many laps as possible in a given amount of time.
et: Läbi rada niimitu korda kui jõuad enne kui taimer nulli tiksub.

note: I18N: In soccer setup screen
en: Press red or blue soccer icon to change team
et: Võistkonna vahetamiseks vajuta punast või sinist jalgpalli märki

note: I18N: when showing who is the author of track '%s' I18N: (place %s where the name of the author should appear)
en: Track by %s
et: Raja autor on %s

note: I18N: the max players supported by an arena.
en: Max players supported: %d
et: Suurim mängijate arv: %d

en: You cannot play this Grand Prix because it contains tracks that aren't unlocked!
et: Seda grand prixi ei saa veel mängida, sest osad selle rajad on veel lukus!

note: I18N: track group name
en: all
et: kõik

en: Locked!
et: Lukus!

en: Complete all challenges to unlock the big door!
et: Soorita kõik ülesanded, et suur uks avaneks!

en: You need more points
    to enter this challenge!
    Check the minimap for
    available challenges.
et: Sul ei ole veel piisavalt
    punkte selle ülesande
    alustamiseks.
    Vaata kaardilt, mis
    ülesandeid sa teha saaksid.

en: Accelerate with <%s>, and steer with <%s> and <%s>.
et: Kiirendamiseks anna gaasi nupuga <%s> ning pööra nuppudega <%s> ja <%s>.

en: Collect gift boxes, and fire the weapon with <%s> to blow away these boxes!
et: Korja siniseid kingikarpe! Eespool on raja ummistanud kastivirn, veereta nende pihta keeglikuul nupuga <%s>.

en: Press <%s> to look behind.
    Fire the weapon with <%s> while pressing <%s> to fire behind!
et: Selja taha vaatamiseks hoia all nuppu <%s>.
    Sihi ja tulista selja taha vajutades nuppu <%s> nupu <%s> all hoidmise ajal.

en: Use the nitro you collected by pressing <%s>!
et: Kasuta turbokütust hoides all nuppu <%s>.

en: Oops! When you're in trouble, press <%s> to be rescued.
et: Oh ei! Kui oled hädas, siis kutsu aga Tuxi sõbrad appi nupuga <%s>.

en: You are now ready to race. Good luck!
et: Sa oled nüüd valmis võistlema. Nael kummi!

en: This game has no ads.
et: Selles mängus ei ole mitte ühtegi reklaami.

en: SuperTuxKart Team
et: Mängu autorid
