SuperTuxKart - en to lt translation catalogue (664 entries)

note: I18N: In Android UI, po_extract_game_data
en: Extracting game data...
lt: Išskleidžiami žaidimo duomenys...

note: I18N: In Android UI, po_extract_error
en: Game data extraction error
lt: Žaidimo duomenų išskleidimo klaida

note: I18N: In Android UI, po_quit I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Quit
lt: Baigti

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Christoffel Columbus
lt: Kristupas Kolumbas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Play every official track at least once.
lt: Sužaisk kiekvieną oficialų žemėlapį bent kartą.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Strike!
lt: Smogti!

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit 10 karts with a bowling-ball.
lt: Pataikyk į 10 kartų su boulingo kamuoliu.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Arch Enemy
lt: Priešų šaudytojas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit the same kart at least 5 times in one race.
lt: Per vienas lenktynes pataikyti į vieną mašiną bent 5 kartus.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Marathoner
lt: Maratonininkas.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Finish a race with at least twice the track's default lap number.
lt: Pabaikite lentynes su bent dvigubu trasos standartiniu ratų skaičiumi

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Skid-row
lt: Slydimo linija

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Skid 5 times in a single lap.
lt: Slyskite 5 kartus viename rate

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Gold driver
lt: Auksinis vairuotojas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win against at least 3 AIs in normal race, time-trial, and follow the leader.
lt: Laimėk prieš bent 3 oponentus paprastose lentynėse, tikrose lentynėse ir sekimo paskui pirmaujantį.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Powerup Love
lt: Dalykėlių mylėtojas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Use 10 or more powerups in a race.
lt: Panaudok bent 10 dalykėlių lenktynėse.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Unstoppable
lt: Nesustabdomas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win 5 single races in a row against at least 3 AIs. Beware, restarting a race counts as a loss.
lt: Laimėkite 5 lenktynes iš eilės prieš bent 3 varžovus. Pradėjimas lenktynių iš naujo skaitosi kaip pralaimėjimas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Banana Lover
lt: Bananų mylėtojas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Collect at least 5 bananas in one race.
lt: Surinkti bent 5 bananus vienose varžybose.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: It's secret
lt: Tai paslaptis

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Really ... a secret.
lt: Iš tikro ... paslaptis.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Mosquito Hunter
lt: Uodų gaudytojas

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Beyond Luck
lt: Besėkmis

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win 10 single races in a row in Expert or SuperTux against at least 5 AIs. Beware, restarting a race counts as a loss.
lt: Laimėk 10 lenktynių iš eilės Eksperto ar SuperTux režime bent su 5 oponentais. Lenktynių pradėjimas iš naujo skaitosi kaip pralaimėjimas

note: I18N: ./data/grandprix/1_penguinplayground.grandprix
en: Penguin Playground
lt: Pingvinų žaidimų aikštelė

note: I18N: ./data/grandprix/3_tothemoonandback.grandprix
en: To the Moon and Back
lt: Iki mėnulio ir atgal

note: I18N: ./data/grandprix/4_atworldsend.grandprix
en: At World's End
lt: Pasaulio pakrašty

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Install
lt: Įdiegti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Uninstall
lt: Pašalinti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgu
en: Back
lt: Grįžti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui
en: Select a type of control that you prefer
lt: Pasirink tau labiau patinkantį kontrolavimą

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Accelerometer
lt: Akselerometras

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.
en: Gyroscope
lt: Giroskopas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type
en: Steering wheel
lt: Vairas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui
en: You can change it later in touch device settings.
lt: Jūs galite pasikeisti tai vėliau liečiamojo įrenginio nustatymuose

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/ka
en: Apply
lt: Pritaikyti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui
en: Touch Device Settings
lt: Liečiamojo įrenginio nustatymai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/
en: General
lt: Bendri

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Device enabled
lt: Įrenginys įgalintas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Inverted buttons
lt: Apversti mygtukai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Buttons scale
lt: Mygtukų skalė

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Deadzone
lt: Atsitiktinių palietimų apsauga

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Sensitivity X
lt: Jautrumas X

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Sensitivity Y
lt: Jautrumas Y

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui
en: Restore defaults
lt: Sugrąžinti numatytuosius

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog
en: Yes
lt: Taip

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: 
en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_resolution_dialog.stkgui I18N: In the 'confirm resolution' dialog, that's shown when switching resoluton I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info
en: Accept
lt: Sutinku

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui
en: Camera Settings
lt: Kameros nustatymai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera settings
en: Player camera
lt: Žaidėjo kamera

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Distance
lt: Atstumas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Angle
lt: Kampas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera settings
en: Backward camera
lt: Galinė kamera

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Reset
lt: Atstatyti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui
en: Graphics Settings
lt: Vaizdo nustatymai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Advanced pipeline (lights, etc.)
lt: Sudėtingesnis apšvietimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Shadows
lt: Šešėliai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Bloom
lt: Tikroviškai akinanti šviesa

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Light shaft (God rays)
lt: Šviesos spinduliai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Ambient occlusion
lt: Aplinkos okliuzija

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Depth of field
lt: Matymo kampas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Glow (Outlines)
lt: Suliejimas (krašt. linijų)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Anti-aliasing
lt: Glodinimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Motion blur
lt: Judesio suliejimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Image-based lighting
lt: Tikroviškas apšvietimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Light Scattering
lt: Tikroviškas šviesos sklidimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Animated characters
lt: Animuoti veikėjai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Texture compression
lt: Tekstūrų glaudinimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Particle effects
lt: Dalelių efektai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Rendered image quality
lt: Įkeliamo vaizdo kokybė

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Geometry detail
lt: Geometrinės detalės

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: * Restart STK to apply new settings
lt: Nauji nustatymai įsigalios kai paleisite Supertuxkart iš naujo

note: I18N: ./data/gui/dialogs/debug_slider.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog 
en: Close
lt: Užverti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: In the enter address dialog I18N: ./data/gui/dialogs/general_text_field_dialog.stkgui I18N: In the general textfield dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_di
en: OK
lt: Gerai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Record the race for ghost replay
lt: Įrašyti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action
en: Watch replay only
lt: Peržiūrėti tik pakartojimą

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action
en: Compare to another ghost
lt: Palyginti su kitu vaiduokliu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix i
en: Start Race
lt: Pradėti lenktynes

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info screen action
en: Compare ghost
lt: Palyginti vaiduoklį

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I1
en: Remove
lt: Pašalinti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: Objective shown in achievement dialog
en: Goal
lt: Tikslas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: Progress shown in achievement dialog I18N: Progress in achievement
en: Progress
lt: Progresas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Password Change
lt: Slaptažodžio keitimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Current Password
lt: Dabartinis slaptažodis

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Confirm
lt: Patvirtinti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: Submit
lt: Pateikti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Back to Race
lt: Grįžti į žaidimą

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Show in network ingame dialog to allow user to go back to lobby to end spectating (for example)
en: Back to lobby
lt: Grįžti į pradžią

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Restart Race
lt: Pradėti iš naujo

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Give Up Race
lt: Pasitraukti iš lenktynių

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Options
lt: Nustatymai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Help
lt: Pagalba

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui
en: View
lt: Žiūrėti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_dialog.stkgui I18N: In player rankings dialog
en: Top 10 players
lt: 10 geriausių žaidėjų

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_dialog.stkgui
en: Refresh
lt: Atnaujinti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Account Recovery
lt: Paskyros Atkūrimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: You will receive an email with further instructions on how to reset your password. Please be patient and be sure to check your spam folder.
lt: Tu gausi elektroninį laišką su tolimesnėmis instrukcijomis kaip pakeisti tavo slaptažodį. Prašome būti kantriam ir patikrinti šlamšto aplanką.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Fill in the username and email address you supplied at registration to be able to reset your password.
lt: Norint paleisti slaptažodį užpildykite vardą ir e-paštą naudotą registracijoje

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Email
lt: El. paštas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Terms and Agreement
lt: Sąlygos ir Susitarimai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog
en: I agree to the above terms and am 13 years or older.
lt: Aš sutinku su taisyklėmis bei esu 13 metų ar vyresnis.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen
en: Server Configuration
lt: Serverio konfiguracija

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Difficulty
lt: Sudėtingumas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Novice
lt: Naujokas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Intermediate
lt: Vidutiniokas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Expert
lt: Ekspertas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Game mode
lt: Žaidimo režimas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Normal Race
lt: Paprastos lenktynės

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/
en: Time Trial
lt: Tikros lenktynės

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui
en: Battle
lt: Kova

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Soccer
lt: Futbolas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Password
lt: Slaptažodis

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: In the server info dialog
en: Join
lt: Prisijungti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Add player
lt: Pridėti žaidėją

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Name
lt: Vardas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Handicap
lt: Pagalba

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Press the 'All players ready' button after the player list is ready.
lt: Paspausk „visi žaidėjai pasiruošę“ kai visi žaidėjai bus pasiruošę.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: All players ready
lt: Visi žaidėjai pasiruošę

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Clear players
lt: Išvalyti žaidėjus

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: User Info
lt: Naudotojo informacija

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Add Friend
lt: Pridėti draugą

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Decline
lt: Nepriimti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/vote_dialog.stkgui I18N: In the vote dialog
en: Vote
lt: Balsuoti

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Paused
lt: Pristabdyta

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to Game
lt: Grįžti į lenktynes

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Select kart
lt: Pasirinkite kartą

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to menu
lt: Grįžti į meniu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When changing input configurations
en: Press fully and release...
lt: Paspauskite pilnai ir paleiskite

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When configuring input
en: Assign to ESC key
lt: Susieti ESC klavišą

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When configuring input
en: Assign nothing
lt: Susieti nieką

note: I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui
en: Race Setup
lt: Lenktynių nustatymai

note: I18N: ./data/gui/dialogs/tutorial_message_dialog.stkgui I18N: Button in tutorial I18N: ./data/gui/screens/cutscene.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts
en: Continue
lt: Tęsti

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui
en: SuperTuxKart Addons
lt: SuperTuxKart papildiniai

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only recently updated items
en: Updated
lt: Atnaujinta

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only items with good rating
en: Rating >=
lt: Įvertinimas >=

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen
en: Karts
lt: Kartai

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Tracks
lt: Trasos

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: Section in arena tracks selection screen
en: Arenas
lt: Arenos

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, above the list of addons to be installed
en: Installed
lt: Įdiegta

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: In the UI options, Camera setting: Standard
en: Standard
lt: Standartiniai

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: Add-Ons
lt: Papildymai

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Time filters for add-ons I18N: name of the tab that will show arenas from all groups I18N: name of the tab that will show tracks from all groups
en: All
lt: Viskas

note: I18N: ./data/gui/screens/credits.stkgui I18N: Title in credits screen
en: Credits
lt: Padėkos

note: I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Section in easter egg tracks selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks.stkgui I18N: In the track selection screen
en: All Tracks
lt: Visos trasos

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Title in edit grand prix screen
en: Edit Grand Prix
lt: Keisti čempionatą (Grand Prix)

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move up
lt: Judėti aukštyn

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move down
lt: Judėti žemyn

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Add
lt: Pridėti

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui
en: Edit
lt: Keisti

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Save
lt: Įrašyti

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Number of laps:
lt: Trasos ratų kiekis:

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Reverse:
lt: Priešinga kryptis

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Ghost Replay Selection
lt: Vaiduoklio peržiūros pasirinkimas

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: Game mode
en: Egg Hunt
lt: Rask paslėptus kiaušus

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show the best times
lt: Rodyti tik geriausius laikus

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Compare replay
lt: Palyginti peržiūras

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show replays matching the current difficulty
lt: Rodyti tik šio sunkumo peržiūras

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show replays matching the current version
lt: Rodyti tik šios versijos peržiūras

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Hide multiplayer replays
lt: Slėpti kelių žaidėjų peržiūras

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Record a ghost replay
lt: Įrašyti vaiduoklio peržiūrą

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: AI karts
lt: AI kartai

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Reverse
lt: Priešinga kryptimi

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen I18N: In track screen
en: Maximum time (min.)
lt: Maksimalus laikas (min.)

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Track group
lt: Trasų grupė

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Continue saved GP
lt: Tęsti įrašytą čempionatą

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Title in grand prix editor screen
en: Grand Prix editor
lt: Čempionatų kūrimas

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: New
lt: Naujas

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: Copy
lt: Kopijuoti

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Rename
lt: Pervadinti

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui
en: Save Grand Prix
lt: Įrašyti čempionatą

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: SuperTuxKart Help
lt: SuperTuxKart žinynas

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Game Modes
lt: Žaidimo režimai

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Powerups
lt: Dalykėliai

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Bananas
lt: Bananai

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: ./dat
en: Story Mode
lt: Pradžia ir užduotys

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Kart classes
lt: Kartų klasės

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Multiplayer
lt: Keli žaidėjai

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui
en: Start the tutorial
lt: Pradėti pamoką

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Collect blue gift boxes, they will give you powerups.
lt: Rink mėlynas dovanėlės, ten rasi dalykėlius

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Avoid bananas!
lt: Apvažiuok bananus!

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Collecting nitro allows you to get speed boosts whenever you wish by pressing the appropriate key or button. You can see your current level of nitro in the gauge at the bottom-right of the race screen.
lt: Nitro rinkimas padeda važiuoti greičiau paspaudus tam skirtą klavišą ar mygtuką. Nitro likutį galima matyti lenktynėse, ekrano apačioje, dešinėje pusėje

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: If you see a button with a lock like this one, you need to complete a challenge to unlock it.
lt: Jei matai mygtuką su užraktu kaip šis, norint atrakinti tau reikia įveikti užduotį.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: in the help screen
en: * Current key bindings can be seen/changed in the Options menu
lt: * Dabartinius klavišus galite pamatyti bei pakeisti nustatymuose

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui
en: SuperTuxKart features several game modes:
lt: SuperTuxKart palaiko skirtingus žaidimo režimus

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Regular Race: All blows allowed, so collect powerups and use them smartly!
lt: Paprastos lenktynės: Leidžiama viskas, todėl rinkite daiktus ir jais protingai naudokitės!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Time Trial: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
lt: Laiko lenktynės: Nėra jokių padedančių daiktų, todėl svarbūs tik vairavimo įgūdžiai!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Follow the leader: Run for second place, as the last kart will be disqualified every time the counter hits zero. Beware: going in front of the leader will get you eliminated too!
lt: Sekite vadovą: Jūs turite likti antroje vietoje, nes paskutinė mašina  bus diskvalifikuota kiekvieną kartą, kai laikmatis pasieks nulį. Tačiau neskubėkite, nes jei aplenksite vadovą, būsite diskvalifikuoti.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Soccer: Use your kart to push the ball into the goal.
lt: Futbolas: Naudokite kartą, norint įstumti kamuolį į vartus.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Egg hunt: Explore tracks to find all hidden eggs.
lt: Paslėpti kiaušiniai: Tyrinėk trasas ir surask visus paslėptus kiaušinius.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: In the help menu
en: To help you win, there are some powerups you can collect:
lt: Pagalba norint laimėti - dalykėliai kuriuos galite rinkti

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: BubbleGum - protect yourself with a shield, or use while looking back to leave a sticky pink puddle behind you.
lt: Kramtomoji guma - apsaugo jus su skydu arba naudojama norint palikti lipnią rožinę balutę.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Cake - thrown at the closest rival, best on short ranges and long straights. It also affects other karts close to the explosion.
lt: Tortas - metamas į artimiausią priešininką, geriausiai naudojamas nedideliame nuotolyje. Jis taip pat paveikia aplink sprogimą esančius kartus.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Plunger - throw straight to pull an opponent back, or throw while looking back to make one lose sight.
lt: Naras - metamas į priekį, siekiant truktelti priešininką atgal, arba metamas, žiūrint atgal, norint apakinti priešininką.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Bowling Ball - goes straight until it strikes, it can bounce off walls. If you are looking back, it will be thrown backwards.
lt: Boulingo kamuolys - rieda tiesiai kol atsitrenkia į priešininką, jis gali atsimušti nuo sienų ir gali būti šaunamas žiurint atgal.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Parachute - slows down all karts in a better position.
lt: Parašiutas - sulėtina visus kartus esančius geresnėje pozicijoj nei tu.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Swapper - gift boxes are transformed into bananas, nitro cans into bubblegums, and vice versa for a short time.
lt: Pakeitiklis - pakeičia dovanėles į bananus, nitro bakus į lipnią kramtomają gumą ir atvirkščiai trumpam laikui.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Basket Ball - bounces after the leader, and might squash and slow down karts down on the way.
lt: Krepšinio kamuolys - šokinėja paskui pirmaujantį ir gali suploti jo kelyje esančius kartus.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Anchor - slows down the kart suddenly.
lt: Inkaras - smarkei sulėtina kartą ribotam laikui

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Parachute - slows down the kart, more progressively than the anchor. The faster you go, the stronger it slows you down.
lt: Parašiutas - sulėtina kartą tačiau ne taip smarkiai kaip inkaras, bet kuo greičiau važiuosite tuo jis smarkiau stabdys jūsų kartą.

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui
en: The evil Nolok has captured Gnu! Here are a few tips to help you:
lt: Piktasis Nolokas sugavo Gnu! Štai keli padedantys patarimai:

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui
en: Not all karts drive the same! They belong to classes with several differences:
lt: Ne visi kartai yra vienodi! Jie priklauso skirtingoms klasėms su skirtingais privalumais:

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: If you follow closely another kart for a few seconds, you'll get a slipstream speed bonus when you overtake it. The lighter your kart, the easier it is.
lt: Jeigu kelias sekundes arti važiuosi už kito karto įgausi pagreitį. Kuo kartas lengvesnis tuo didesnis bus pagreitis

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: SuperTuxKart can be played in multiplayer mode online...:
lt: SuperTuxKart gali būti žaidžiamas su kitais žaidėjais tinkle...:

note: I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Grand Prix
lt: Čempionatai (Grand Prix)

note: I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: In the kart selection (player setup) screen I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts.stkgui
en: Choose a Kart
lt: Pasirinkite automobilį

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Singleplayer
lt: Žaisti vienam

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Online
lt: Internete

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Addons
lt: Papildymai

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Tutorial
lt: Pamokos

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Achievements
lt: Pasiekimai

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Grand Prix Editor
lt: Čempionatų kūrimas

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: About
lt: Apie

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Server Creation
lt: Serverio sukūrimas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Name of the server
lt: Serverio vardas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Max. number of players
lt: Max. žaidėjų skaičius

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Password for private server (optional)
lt: Slaptažodis privačiam serveriui (nebūtinas)

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Create
lt: Kurti

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui
en: Local Networking
lt: Vietinis Tinkas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Find Server
lt: Rasti serverį

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Create Server
lt: Sukurti serverį

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In networking lobby I18N: In the networking lobby
en: Lobby
lt: Pradžia

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In the network lobby
en: Start race
lt: Pradėti lenktynes

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In the network lobby I18N: In networking lobby to configuration server settings
en: Configuration
lt: Konfigūracija

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Local networking
lt: Vietinis tinklas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Global networking
lt: Internetinis tinklas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Enter server address
lt: Įvesti serverio adresą

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Your profile
lt: Tavo duomenys

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: In the achievements screen
en: Player rankings
lt: Žaidėjų reitingai

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Friends
lt: Draugai

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: In the profile screen
en: Look for more friends:
lt: Ieškoti daugiau draugų:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: Search
lt: Paieška

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Global Networking
lt: Internetinis tinklas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui I18N: In the online multiplayer screen
en: Quick Play
lt: Greitas žaidimas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Account Settings
lt: Paskyros Nustatymai

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui
en: Change
lt: Keisti

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: E-mail:
lt: El. paštas:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Create User
lt: Sukurti naudotoją

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: New Online Account
lt: Registruoti naudotoją internete

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Existing Online Account
lt: Anksčiau užregistruotas naudotojas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Offline Account
lt: Žaisti be registracijos

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Local Name
lt: Vietinis vardas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Online Username
lt: Prisijungimo vardas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Reset password
lt: Pakeisti slaptažodį

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui
en: Server Selection
lt: Serverio Pasirinkimas

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui I18N: In the server selection screen
en: Show private server(s)
lt: Rodyti privačius serverius (serverį)

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui I18N: In the server selection screen
en: Use IPv6 connection
lt: Naudoti IPv6 ryšį

note: I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: User search
lt: Naudotojų paieška

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: ./data/gui/scre
en: SuperTuxKart Options
lt: SuperTuxKart nustatymai

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Graphics
lt: Vaizdas

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Audio
lt: Garsas

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Interface
lt: Sąsaja

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Players
lt: Žaidėjai

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Controls
lt: Valdymas

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Language
lt: Kalba

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Music
lt: Muzika

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is enabled
en: Enabled
lt: Įjungta

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Volume
lt: Garsumas

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Sound Effects
lt: Garso efektai

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Delete Configuration
lt: Pašalinti valdymo nustatymus

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen I18N: button to disable a keyboard configuration
en: Disable Configuration
lt: Išjungti konfigūraciją

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Back to device list
lt: Grįžti į įrenginių sąrašą

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Rename Configuration
lt: Pervadinti konfigūraciją

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Internet options
lt: Interneto parinktys

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Always show login screen
lt: Visada rodyti prisijungimo langą

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Connect to the Internet
lt: Prisijungti prie interneto

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Enable chatting in online games
lt: Įjungti pokalbius žaidimui tinkle

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Miscellaneous options
lt: Įvairios parinktys

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Press enter or double-click on a device to configure it
lt: Norint konfigūruoti, paspauskite „Enter“ arba dukart su pele ant įrenginio

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Add a device
lt: Pridėti valdymo įrenginį

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Skin
lt: Išvaizdos tema

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Minimap
lt: Mini žemėlapis

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Font size
lt: Šrifto dydis

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Camera
lt: Kamera

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Custom...
lt: Tinkinta...

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Display FPS
lt: Rodyti kadrų skaičių (FPS)

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Graphical Effects Level
lt: Grafinių efektų lygis

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Custom settings...
lt: Derinti nustatymus...

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Resolution
lt: Raiška

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Fullscreen
lt: Visame ekrane

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Remember window location
lt: Įsiminti lango vietą

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Apply new resolution
lt: Pritaikyt pasirinktą raišką

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a difficulty
lt: Pasirinkite sudėtingumą

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a game mode
lt: Pasirinkite žaidimo būdą (režimą)

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Use left/right to choose your team and press fire
lt: Naudokite klavišus kairėn ar dešinėn komandos pasirinkimui, tada paspauskite šaudymo mygtuką

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Red Team
lt: Raudonoji komanda

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Blue Team
lt: Mėlynoji komanda

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of laps
lt: Trasos ratų kiekis

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of AI karts
lt: Kompiuterinių žaidėjų:

note: I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Random Grand Prix
lt: Atsitiktinis čempionatas

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: Used as a verb, appears on the main networking menu (login button)
en: Login
lt: Prisijungti

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Remember password
lt: Atsiminti slaptažodį

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Delete
lt: Pašalinti

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Kart color
lt: Karto spalva

note: I18N: ../stk-assets/karts/tux/kart.xml
en: Tux
lt: Pingvinas Tuksas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/abyss/track.xml
en: Antediluvian Abyss
lt: Antediluvian bedugnė

note: I18N: ../stk-assets/tracks/arena_candela_city/track.xml I18N: ../stk-assets/tracks/candela_city/track.xml
en: Candela City
lt: Candelos miestas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/battleisland/track.xml
en: Battle Island
lt: Kovų sala

note: I18N: ../stk-assets/tracks/black_forest/track.xml
en: Black Forest
lt: Juodasis miškas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cave/track.xml
en: Cave X
lt: Ola X

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cocoa_temple/track.xml
en: Cocoa Temple
lt: Kakavos šventykla

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cornfield_crossing/track.xml
en: Cornfield Crossing
lt: Kukurūzų perėja

note: I18N: ../stk-assets/tracks/fortmagma/track.xml
en: Fort Magma
lt: Magmos fortas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/gran_paradiso_island/track.xml
en: Gran Paradiso Island
lt: Gran Paradiso sala

note: I18N: ../stk-assets/tracks/icy_soccer_field/track.xml
en: Icy Soccer Field
lt: Ledinio futbolo laukas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lasdunassoccer/track.xml
en: Las Dunas Soccer Stadium
lt: Las Dunas futbolo stadionas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lighthouse/track.xml
en: Around the Lighthouse
lt: Aplink švyturį

note: I18N: ../stk-assets/tracks/mines/track.xml
en: Old Mine
lt: Sena kasykla

note: I18N: ../stk-assets/tracks/minigolf/track.xml
en: Minigolf
lt: Minigolfas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/olivermath/track.xml
en: Oliver's Math Class
lt: Oliverio matematikos pamoka

note: I18N: ../stk-assets/tracks/pumpkin_park/track.xml
en: Pumpkin Park
lt: Moliūgų parkas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/sandtrack/track.xml
en: Shifting Sands
lt: Dykumos smėliai

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stadium/track.xml
en: The Stadium
lt: Stadionas

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stk_enterprise/track.xml
en: STK Enterprise
lt: STK įmonė

note: I18N: ../stk-assets/tracks/temple/track.xml
en: Temple
lt: Šventykla

note: I18N: ../stk-assets/tracks/volcano_island/track.xml
en: Volcan Island
lt: Vulkanų sala

en: Completed achievement "%s".
lt: Jums suteiktas titulas „%s“.

en: Failed to connect to the SuperTuxKart add-ons server.
lt: Nepavyko prisijungti prie SuperTuxKart papildinių serverio

en: Error downloading news: '%s'.
lt: Klaida atsiunčiant naujienas: '%s'.

en: Normal Race (Grand Prix)
lt: Paprastos lentynės (čempionatas)

en: New track '%s' now available
lt: Galėsite žaisti naujoje trasoje „%s“

en: New game mode '%s' now available
lt: Galėsite žaisti nauju žaidimo būdu „%s“

en: New Grand Prix '%s' now available
lt: Galėsite žaisti naują čempionatą (Grand Prix) „%s“

en: New difficulty '%s' now available
lt: Prieinamas naujas sunkumo lygis „%s“

en: New kart '%s' now available
lt: Galėsite žaisti nauju kartu „%s“

note: I18N: Name of first guest player (without number)
en: Guest
lt: Svečias

note: I18N: Name of further guest players, with a 1, 2, ... attached
en: Guest %d
lt: Svečias %d

en: Your config file was malformed, so it was deleted and a new one will be created.
lt: Jūsų konfigūracija sugadinta, ji buvo ištrinta, bus sukurta nauja.

en: Your config file was too old, so it was deleted and a new one will be created.
lt: Jūsų konfigūracija buvo per sena, ji buvo ištrinta, bus sukurta nauja.

en: Video recording started.
lt: Video įrašymas prasidėjo

en: Video saved in "%s".
lt: Video išsaugotas %s

en: Encoding progress:
lt: Kodavimo progresas:

en: FPS: %d/%d/%d - %d KTris, Ping: %dms
lt: FPS: %d/%d/%d - %d KTris, Ping: %d ms

en: Loading
lt: Įkeliama

en: Mass
lt: Svoris

en: Maximum speed
lt: Maksimalus greitis

en: Acceleration
lt: Greitėjimas

en: Nitro efficiency
lt: Nitro efektyvumas

en: %s is ready
lt: %s yra pasiruošęs

note: I18N: Unbound key binding
en: [none]
lt: [nėra]

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Left Mouse Button
lt: Kairys pelės mygtukas

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Right Mouse Button
lt: Dešinys pelės mygtukas

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Cancel
lt: Atšaukti

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Middle Mouse Button
lt: Vidurinis pelės mygtukas

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: X1 Mouse Button
lt: X1 pelės mygtukas

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: X2 Mouse Button
lt: X2 pelės mygtukas

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Return
lt: Enter

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Shift
lt: Shift (Lyg2)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Control
lt: Ctrl (Vald)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Pause
lt: Pauzė

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Space
lt: Tarpas

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left
lt: Kairėn

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right
lt: Dešinėn

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Down
lt: Žemyn

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Help
lt: Pagalba (help)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 0
lt: Sk. klaviatūra 0

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 1
lt: Sk. klaviatūra 1

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 2
lt: Sk. klaviatūra 2

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 3
lt: Sk. klaviatūra 3

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 4
lt: Sk. klaviatūra 4

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 5
lt: Sk. klaviatūra 5

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 6
lt: Sk. klaviatūra 6

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 7
lt: Sk. klaviatūra 7

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 8
lt: Sk. klaviatūra 8

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Numpad 9
lt: Sk. klaviatūra 9

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left Shift
lt: Kairysis Shift (Lyg2)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right Shift
lt: Dešinysis Shift (Lyg2)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left Control
lt: Kairysis Ctrl (Vald)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right Control
lt: Dešinysis Ctrl (Vald)

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad hats
en: Gamepad hat %d
lt: Gamepad kepurė %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d %s
lt: Ašis %d %s

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d inverted
lt: Ašis %d apversta

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d
lt: Ašis(kryptis) %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad buttons
en: Gamepad button %d
lt: Gamepad klavišas %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for mouse (might not be used at all)
en: Mouse button %d
lt: Pelės mygtukas %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for mouse (might not be used at all)
en: Mouse axis %d %s
lt: Pelės ašis %d %s

note: I18N: shown when config file is too old
en: Please re-configure your key bindings.
lt: Prašome iš naujo sukonfigūruoti klavišų susiejimus.

en: Your input config file is not compatible with this version of STK.
lt: Jūsų įvesties konfigūracijos failas nesuderinamas su šia STK versija.

en: Only the Game Master may act at this point!
lt: Čia veikti gali tik žaidimo meistrai!

en: Penalty time!!
lt: Baudos sekundės!!!

en: Don't accelerate before 'Set!'
lt: Nejudėkite kol bus 'Dėmesio'

en: You can have at most 3 lives!
lt: Daugiausiai galite turėti 3 gyvybes!

en: +1 life.
lt: +1 gyvybė.

en: You won the race!
lt: Jūs laimėjote lenktynes!

note: I18N: Message shown in game to tell player left the game in network
en: %s left the game.
lt: %s paliko lenktynes.

en: Your driver version is too old. Please install the latest video drivers.
lt: Vaizdo valdyklės (drivers) jūsų sistemoje yra per senos. Prašome įdiegti naujesnę vaizdo valdyklę.

note: I18N: Show when a player gets the red flag in CTF
en: %s has the red flag!
lt: %s turi raudoną vėliavą!

note: I18N: Show when a player gets the blue flag in CTF
en: %s has the blue flag!
lt: %s turi mėlyną vėliavą!

en: %s captured the blue flag!
lt: %s perėmė mėlyną vėliavą!

en: %s captured the red flag!
lt: %s perėmė raudoną vėliavą!

en: Eggs: %d / %d
lt: Kiaušiniai: %d iš %d

en: Leader
lt: Pirmaujantis

en: Final lap!
lt: Paskutinis ratas!

en: Lap %i
lt: Ratas %i

[ctx: fastest_lap]
en: %s by %s
lt: %s įveikė %s

en: New fastest lap
lt: Naujas greičiausias ratas

en: WRONG WAY!
lt: NETEISINGA VAŽIAVIMO KRYPTIS!

en: %s scored a goal!
lt: %s įmušė įvartį!

en: Oops, %s made an own goal!
lt: Oi, %s įmušė įvartį į savo vartus!

en: You have been eliminated!
lt: Jūs buvote pašalintas!

en: '%s' has been eliminated.
lt: „%s“ buvo pašalintas.

en: Bad network connection is detected.
lt: Aptiktas blogas tinklo ryšys.

note: I18N: In the networking lobby
en: Max players: %d
lt: Max. Žaidėjų kiekis: %d

note: I18N: In the create server screen for soccer server
en: Time limit
lt: Laiko limitas

note: I18N: In the create server screen for soccer server
en: Goals limit
lt: Įvarčių limitas

note: I18N: Display when all players are in red or blue team, which the race will not be allowed to start
en: All players joined red or blue team.
lt: Visi žaidėjai prisijungė prie raudonos ar mėlynos komandos

note: I18N: Display when a player is allow to control the server
en: You are now the owner of server.
lt: Jūs esate serverio savininkas.

note: I18N: Show when player join red team of the started game in network
en: %s joined the red team.
lt: %s prisijungė prie raudonos komandos.

note: I18N: Show when player join blue team of the started game in network
en: %s joined the blue team.
lt: %s prisijungė prie mėlynos komandos.

note: I18N: Show when player join the started game in network
en: %s joined the game.
lt: %s prisijungė prie žaidimo.

en: Time Trial (Grand Prix)
lt: Laiko išbandymas (čempionatas)

note: I18N: Game mode I18N: In the create server screen for battle server
en: Free-For-All
lt: Kiekvienas už save

note: I18N: Game mode I18N: In the create server screen for battle server
en: Capture The Flag
lt: Vėliavos perėmimas

en: %s is now online.
lt: %s jau prisijungė.

en: %s and %s are now online.
lt: %s ir %s dabar prisijungę.

en: %s, %s and %s are now online.
lt: %s, %s ir %s dabar prisijungę.

note: I18N: Only used for count > 3
en: %d friend is now online. | %d friends are now online.
lt[0]: %d draugas dabar prisijungęs.
lt[1]: %d draugai dabar prisijungę.
lt[2]: %d draugų dabar prisijungę.
lt[3]: %d draugų dabar prisijungę.

en: Default
lt: Įprastas

en: None
lt: Nieko

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: The highscore file was too old,
    all highscores have been erased.
lt: Geriausių rezultatų failas buvo per senas.
    visi rezultatai buvo ištrinti.

note: I18N: Game mode
en: Follow the Leader
lt: Sekite paskui pirmaujantį

note: I18N: Game mode
en: 3 Strikes Battle
lt: Trijų smūgių kova

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: 1 month
lt: 1 mėnuo

en: 3 months
lt: 3 mėnesiai

en: 6 months
lt: 6 mėnesiai

en: 9 months
lt: 9 mėnesiai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: 2 years
lt: 2 metai

en: Add-on name
lt: Papildinio pavadinimas

en: Updated date
lt: Atnaujinimo data

[ctx: addons]
note: I18N: as in: The Old Island by Johannes Sjolund
en: %s by %s
lt: %s sukūrė %s

en: Please wait while addons are updated
lt: Palaukite kol papildiniai bus atnaujinti

en: Sorry, an error occurred while contacting the add-ons website. Make sure you are connected to the Internet and that SuperTuxKart is not blocked by a firewall
lt: Deja, jungiantis prie papildinių svetainės kilo klaida. Įsitikinkite jog jūs prisijungę prie interneto ir „SuperTuxKart“ neblokuojamas ugniasienės

note: I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: standard
lt: standartinis

en: Locked : solve active challenges to gain access to more!
lt: Užrakinta: įvykdykite aktyvias užduotis (iššūkius) ir gausite daugiau galimybių!

en: Random Arena
lt: Atsitiktinė arena

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races won
lt: Tikros lentynės laimėtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races started
lt: Tikros lentynės pradėtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races finished
lt: Tikros lentynės pabaigtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Capture-the-Flag matches started
lt: Vėliavos perėmimo žaidimas prasidėjo

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Capture-the-Flag matches finished
lt: Kiekvieno už save žaidimas prasidėjo

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Free-for-All matches started
lt: Kiekvieno už save žaidimas prasidėjo

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Free-for-All matches finished
lt: Kiekvieno už save žaidimas pasibaigė

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (1 race)
lt: (1 lenktynės)

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Bowling ball hits
lt: Boulingo kamuolio smūgiai

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: All hits
lt: Visi smūgiai

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Hits against the same kart
lt: Smūgiai prieš tokius pat kartus

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Bananas collected
lt: Surinkti bananai

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals. I18N: Key binding name
en: Skidding
lt: Slydimas

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (1 lap)
lt: (1 ratas)

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races started
lt: Lentynės pradėtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races finished
lt: Lentynės pabaigtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Reverse direction races finished
lt: Priešingos krypties lentynės pabaigtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg hunts started
lt: Kiaušinių medžioklės prasidėtos

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg hunts finished
lt: Kiaušinių medžioklės pabaigtos

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Wiimote
lt: Pridėti Wii valdiklį

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Keyboard Configuration
lt: Pridėti klavišų nustatymus kitam žaidėjui

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Version: %d
lt: Versija: %d

en: featured
lt: atliko

note: I18N: File size of game assets or addons downloading
en: Size: %s
lt: Dydis: %s

en: Sorry, downloading the add-on failed
lt: Atsiprašome papildinio atsiuntimas nepavyko

en: Problems installing the addon '%s'.
lt: Įdiegiant papildinį „%s“ kilo bėdų.

en: Try again
lt: Bandyti dar kartą

en: Problems removing the addon '%s'.
lt: Šalinant papildinį „%s“ kilo bėdų.

en: Current password invalid.
lt: Dabartinis slaptažodis netinkamas.

en: Password has to be between 8 and 30 characters long!
lt: Slaptažodis turi būti nuo 8 iki 30 simbolių!

en: Passwords don't match!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: Password successfully changed.
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas

en: Validating info
lt: Patvirtinama informacija

note: I18N: In the 'confirm resolution' dialog, that's shown when switching resoluton
en: Confirm resolution within %i second | Confirm resolution within %i seconds
lt[0]: Patvirtinkite naują raišką per %i sekundę
lt[1]: Patvirtinkite naują raišką per %i sekundes
lt[2]: Patvirtinkite naują raišką per %i sek.
lt[3]: Patvirtinkite naują raišką per %i sek.

note: I18N: In the UI options, Camera setting: Custom I18N: custom video settings
en: Custom
lt: Parinkti

note: I18N: Geometry level disabled : lowest level, no details I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is disabled
en: Disabled
lt: Išjungta

note: I18N: if only important particles effects is enabled
en: Important only
lt: Tiktais būtini

note: I18N: Geometry level low : few details are displayed I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is low
en: Low
lt: Žemi

note: I18N: Geometry level high : everything is displayed I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is high
en: High
lt: Aukšti

note: I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is very low
en: Very Low
lt: Labai žemi

en: Invalid server address: %s.
lt: Neteisingas serverio adresas %s.

[ctx: column_name]
en: Reverse
lt: Priešingi

[ctx: column_name]
en: Difficulty
lt: Sudėtingumas

[ctx: column_name]
en: Laps
lt: Ratai

[ctx: column_name]
en: Time
lt: Laikas

[ctx: column_name]
en: Kart
lt: Kartas

[ctx: column_name]
en: User
lt: Naudotojas

[ctx: column_name]
en: Version
lt: Versija

en: No
lt: Ne

en: Track
lt: Trasa

note: I18N: for empty highscores entries
en: (Empty)
lt: (Nėra)

note: I18N: In kart color choosing dialog
en: Use original color
lt: Naudoti orginalias spalvas

note: I18N: In kart color choosing dialog
en: Pick a color from slider
lt: Pasirinkti spalvą iš slankiklio

note: I18N: In the network player dialog
en: Player info
lt: Žaidėjo informacija

note: I18N: In the network player dialog
en: Player name: %s
lt: Žaidėjo vardas: %s

note: I18N: In the network player dialog, show the player location with country name (based on IP geolocation)
en: Player location: %s
lt: Žaidėjo vieta: %s

note: I18N: In the network player dialog
en: Kick
lt: Mušti

note: I18N: In the network player dialog
en: Change team
lt: Keisti komandą

en: Press any key...
lt: Paspauskite bet kurį klavišą...

en: Setup New Race
lt: Naujos lenktynės

en: Exit Race
lt: Baigti lenktynes

en: Username and/or email address invalid.
lt: Vartotojo vardas ar/ir slaptažodis neteisingas.

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Nitro challenge
lt: Užduotis „Nitro kuras“

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Laps: %i
lt: Ratai: %i

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Required Time: %i
lt: Reikalingas laikas: %i

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Required Nitro Points: %i
lt: Reikalingi nitro taškai: %i

note: I18N: In the create server screen, show various battle mode available
en: Battle mode
lt: Kovos būdas

note: I18N: In the create server screen
en: Soccer game type
lt: Futbolo žaidimo tipas

note: I18N: In the server info dialog, show the server location with country name (based on IP geolocation)
en: Server location: %s
lt: Serverio vieta: %s

note: I18N: In server info dialog, showing the current track playing in server
en: Current track: %s
lt: Dabartinė trasa: %s

en: Rank
lt: Vieta

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the user name on server
en: Player
lt: Žaidėjas

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the scores of user calculated by player rankings
en: Scores
lt: Rezultatai

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the user time played on server
en: Time played
lt: Pražaistas laikas

note: I18N: In the user info dialog
en: Username: %s
lt: Naudotojo vardas: %s

en: Cancel Request
lt: Atsisakyti prašymo

en: Today
lt: Šiandien

en: Friend request sent!
lt: Išsiųstas prašymas draugui!

en: Friend request accepted!
lt: Draugo prašymas priimtas!

en: Friend request declined!
lt: Draugo prašymas atmestas!

en: Friend removed!
lt: Pašalintas draugas!

en: Friend request cancelled!
lt: Draugystės pasiūlymas atmestas!

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Performing vote
lt: Balsuojama

en: Random Track
lt: Atsitiktinė trasa

en: Are you sure you want to remove '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti '%s'?

en: Do you want to save your changes?
lt: Ar norite įrašyti pakeitimus?

en: Laps
lt: Ratai

en: Reversed
lt: Atvirkščiai

en: Select a track
lt: Pasirinkti trasą

en: You unlocked %s!
lt: Jūs atsirakinote %s!

en: Challenge Completed
lt: Užduotis įvykdyta

en: You unlocked track %0
lt: Jūs atskleidėte trasą %0

en: You unlocked grand prix %0
lt: Jūs atsirakinote čempionatą %0

[ctx: column_name]
en: Track
lt: Trasa

[ctx: column_name]
en: Players
lt: Žaidėjai

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Please enter the name of the grand prix
lt: Įveskite čempionato pavadinimą

en: Please select a Grand Prix
lt: Pasirinkite čempionatą

en: User defined
lt: Naudotojas nustatytas

en: Name is empty.
lt: Pavadinimas tuščias?

en: Another grand prix with this name already exists.
lt: Kitas čempionatas (grand prix) tokiu pačiu pavadinimu jau yra.

en: Name is too long.
lt: Pavadinimas yra per ilgas.

note: I18N: when failing a GP
en: Better luck next time!
lt: Sėkmės lenktyniaujant kitą kart!

en: You completed a challenge!
lt: Jūs įvykdėte užduotį!

en: You won the Grand Prix!
lt: Jūs laimėjote čempionatą!

en: You completed the Grand Prix!
lt: Jūs baigėte čempionatą (Grand Prix)!

en: Random Kart
lt: Atsitiktinis kartas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Everyone:
    Press the 'Select' button to join the game
lt: Visiems:
    Paspauskite Pasirinkti mygtuką, kad patektumėt į žaidimą

en: The add-ons module is currently disabled in the Options screen
lt: Šiuo metu papildinių modulis yra išjungtas, pasirinkčių ekrane

en: Please wait while the add-ons are loading
lt: Palaukite kol papildiniai įkraunami

en: Create LAN Server
lt: Sukurti LAN serverį

en: %s's server
lt: serveris „%s“

en: Incorrect characters in password!
lt: Netinkami simboliai slaptažodyje!

note: I18N: In the networking lobby, ready button is to allow player to tell server that he is ready for next game for owner less server
en: Ready
lt: Pasiruošęs

note: I18N: Spectate is displayed in networking lobby to allow players to join the current started in-progress game
en: Spectate
lt: Stebėti

en: Game will start if there is more than %d player. | Game will start if there are more than %d players.
lt[0]: Žaidimas prasidės kai bus daugiau nei %d žaidėjas.
lt[1]: Žaidimas prasidės kai bus daugiau nei %d žaidėjai.
lt[2]: Žaidimas prasidės kai bus daugiau nei %d žaidėjai.
lt[3]: Žaidimas prasidės kai bus daugiau nei %d žaidėjai.

en: Connecting to server %s
lt: Jungiamasi prie serverio %s

note: I18N: In kart screen, show before the voting period in network ends.
en: Remaining time: %d
lt: Likęs laikas: %d

note: I18N: Goals in achievement
en: Goals
lt: Įvarčiai

en: Fetching achievements
lt: Atsiunčiami titulai

en: %s's profile
lt: Naudotojo %s duomenys

en: Status
lt: Būsena

en: New Request
lt: Naujas kvietimas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Offline
lt: Neprisijungęs

note: I18N: Shown to players when he is not is not logged in
en: You must be logged in to play Global networking. Click your username above.
lt: Turite būti prisijungęs prie Internetinio tinklo. Paspauskite vartotojo vardą apačioje.

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Exit game
lt: Baigti žaidimą

en: Could not create player '%s'.
lt: Nepavyko sukurti žaidėjo %s.

en: User name cannot be empty.
lt: Vartotojo vardas negali būti tuščias.

en: Emails don't match!
lt: Pašto adresai nesutampa!

en: Online username has to be between 3 and 30 characters long!
lt: Prisijungimo vardas turi būti 3 - 30 simbolių ilgio!

en: Online username must not start with a number!
lt: Prisijungimo vardas negali prasidėti su skaičiumi

en: Email is invalid!
lt: Neteisingas el. pašto adresas!

[ctx: column_name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: column_name]
en: Game mode
lt: Žaidimo režimas

[ctx: column_name]
note: I18N: In server selection screen, owner of server, only displayed if it's localhost or friends'
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: column_name]
note: I18N: In server selection screen, distance to server
en: Distance (km)
lt: Atstumas (km)

note: I18N: In server selection screen, unknown distance to server
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Fetching servers
lt: Gaunami serveriai

note: I18N: In track screen I18N: In the track info screen
en: Random item location
lt: Atsitiktinė daiktų vieta

note: I18N: In track screen
en: Number of goals to win
lt: Įvarčių kiekis pergaliai

note: I18N: In the track info screen
en: Drive in reverse
lt: Važiuoti priešinga kryptimi

en: Action
lt: Veiksmas

note: I18N: button to disable a gamepad configuration
en: Disable Device
lt: Išjungti įrenginį

note: I18N: button to enable a gamepad configuration
en: Enable Device
lt: Įjungti įrenginį

note: I18N: button to enable a keyboard configuration
en: Enable Configuration
lt: Įgalinti konfiguraciją

note: I18N: Key binding section
en: Game Keys
lt: Valdymo klavišai

note: I18N: Key binding section
en: Menu Keys
lt: Meniu klavišai

note: I18N: Key binding name
en: Steer Left
lt: Sukimas kairėn

note: I18N: Key binding name
en: Steer Right
lt: Sukimas dešinėn

note: I18N: Key binding name
en: Accelerate
lt: Greitinimas

note: I18N: Key binding name
en: Fire
lt: Šaudymas

note: I18N: Key binding name
en: Look Back
lt: Žiūrėjimas atgal

note: I18N: Key binding name
en: Rescue
lt: Išgelbėjimas

note: I18N: Key binding name
en: Pause Game
lt: Sustabdyti žaidimą

note: I18N: Key binding name
en: Up
lt: Aukštyn (rodyklė)

note: I18N: Key binding name
en: Down
lt: Žemyn (rodyklė)

note: I18N: Key binding name
en: Left
lt: Kairėn (rodyklė)

note: I18N: Key binding name
en: Right
lt: Dešinėn (rodyklė)

note: I18N: Key binding name
en: Select
lt: Pasirinkti

note: I18N: Key binding name
en: Cancel/Back
lt: Atsisakyti/Grįžti

en: * A blue item means a conflict with another configuration
lt: * Mėlynas elementas reiškia nustatymas nesuderinamas su kitu

note: I18N: shown before deleting an input configuration
en: Are you sure you want to permanently delete this configuration?
lt: Ar esate įsitikinę jog norite ištrinti konfigūraciją visam laikui?

en: Keyboard %i
lt: Klaviatūra %i

en: Touch Device
lt: Liečiamas įrenginys

note: I18N: in the language choice, to select the same language as the OS
en: System Language
lt: Sistemos kalba

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Shadows: %s
lt: Šešėlis: %s

en: Shadows: %i
lt: Šešėliai: %i

en: You need to enter a password.
lt: Turite įvesti slaptažodį.

en: You can't delete the only player.
lt: Jūs negalite ištrinti vienintelio žaidėjo.

note: I18N: In the player info dialog (when deleting)
en: Do you really want to delete player '%s'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti žaidėją %s?

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Ready!
lt: Pasiruošt!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Set!
lt: Dėmėsio!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Go!
lt: Pirmyn!

note: I18N: Shown when a goal is scored
en: GOAL!
lt: Įvartis!

note: I18N: Shown waiting for other players in network to finish loading or waiting
en: Waiting for others
lt: Laukiama kitų

note: I18N: Shown waiting for the server in network if live join or spectate
en: Waiting for the server
lt: Laukiama serverio

note: I18N: string used to show the author of the music. (e.g. "Sunny Song" by "John Doe")
en: by
lt: atliekama

en: Collect nitro!
lt: Rinkite „nitro“ kurą!

en: Follow the leader!
lt: Sekite pirmaujantį lyderį!

en: Challenge Failed
lt: Neįvykdėte užduoties

en: Press fire to start the tutorial
lt: Paspauskite Šauti norint pradėti apmokymus

en: Press fire to start the challenge
lt: Užduočiai pradėti paspauskite šaudymo mygtuką

en: Quit the server
lt: Palikti serverį

en: You completed challenges!
lt: Jūs įvykdėte užduotis!

en: Abort Grand Prix
lt: Nutraukti čempionatą

en: Restart
lt: Pradėti iš naujo

en: Back to challenge selection
lt: Grįžti į užduočių pasirinkimą

en: Back to the menu
lt: Grįžti į meniu

en: Do you really want to abort the Grand Prix?
lt: Ar tikrai norite palikti čempionatą?

en: Red Team Wins
lt: Raudona komanda laimi

en: Blue Team Wins
lt: Mėlyna komanda laimėjo

en: It's a draw
lt: Lygiosios

en: Eliminated
lt: Eliminuotas

note: I18N: indicates a player that scored in their own goal in result screen
en: (Own Goal)
lt: (Jūsų įvarčiai)

en: Track %i/%i
lt: Trąsa %i/%i

en: Grand Prix progress:
lt: Čempionato eiga:

en: Highscores
lt: Geriausi rezultatai

en: Best lap time: %s
lt: Geriausias rato laikas: %s

en: All blows allowed, so catch weapons and make clever use of them!
lt: Leidžiama viskas, taigi - rinkite ginklus bei kitus gerus dalykėlius ir juos naudokite tinkamai!

en: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
lt: Nėra smagių dalykėlių, viską lems vairavimo įgūdžiai!

note: I18N: short definition for follow-the-leader game mode
en: Keep up with the leader kart but don't overtake it!
lt: Važiuok paskui pirmaujantį, bet jo nepralenk!

en: Hit others with weapons until they lose all their lives.
lt: Pamuškite kitus su ginklais kol jie praras visas gyvybes.

en: Push the ball into the opposite cage to score goals.
lt: Stumkite kamuolį į priešininkų vartus, jog pelnytumėte įvartį

en: Explore tracks to find all hidden eggs
lt: Tyrinėk trasas ir surask visus paslėptus kiaušinius

en: Race against ghost karts and try to beat them!
lt: Lenktyniaukite prieš kartus vaiduoklius ir laimėkite!

note: I18N: when showing who is the author of track '%s' I18N: (place %s where the name of the author should appear)
en: Track by %s
lt: Trasą sukūrė %s

note: I18N: the max players supported by an arena.
en: Max players supported: %d
lt: Maksimalus žaidėjų skaičius: %d

note: I18N: track group name
en: all
lt: visi

en: Locked!
lt: Užrakintas!

en: Complete all challenges to unlock the big door!
lt: Įvykdykite visas užduotis jog atrakintumėte didžiąsias duris!

en: Use the nitro you collected by pressing <%s>!
lt: Panaudokite surinktą „nitro“ kurą paspausdami <%s>!

en: You are now ready to race. Good luck!
lt: Jūs jau pasiruošęs lenktynėms. Sėkmės!

en: SuperTuxKart Team
lt: SuperTuxKart komanda
