SuperTuxKart - en to lv translation catalogue (435 entries)

note: I18N: In Android UI, po_quit I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Quit
lv: Iziet

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Christoffel Columbus
lv: Kristofors Kolumbs

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Play every official track at least once.
lv: Izspēlē katru oficiālo trasi vismaz vienreiz.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Strike!
lv: Trieciens!

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit 10 karts with a bowling-ball.
lv: Trāpi 10 kartiem ar boulinga bumbu

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Arch Enemy
lv: Niknākais ienaidnieks

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit the same kart at least 5 times in one race.
lv: Trāpi vienam un tam pašam kartam vismaz 5 reizes vienās sacīkstēs.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Marathoner
lv: Maratonists

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Gold driver
lv: Zelta braucējs

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Powerup Love
lv: Papildiespēju Mīlestība

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Use 10 or more powerups in a race.
lv: Izmanto 10 vai vairāk papildiespējas vienās sacīkstēs.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Unstoppable
lv: Neapturams

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Banana Lover
lv: Banānu mīlis

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Collect at least 5 bananas in one race.
lv: Savāc vismaz 5 banānus vienās sacīkstēs.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: It's secret
lv: Tas ir noslēpums

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Really ... a secret.
lv: Tiešām... noslēpums.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Mosquito Hunter
lv: Odu mednieks

note: I18N: ./data/grandprix/1_penguinplayground.grandprix
en: Penguin Playground
lv: Pingvīnu spēļu laukums

note: I18N: ./data/grandprix/4_atworldsend.grandprix
en: At World's End
lv: Pie Pasaules Beigām

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Install
lv: Instalēt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Uninstall
lv: Noņemt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgu
en: Back
lv: Atpakaļ

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/ka
en: Apply
lv: Pielietot

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/
en: General
lv: Vispārīgi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog
en: Yes
lv: Jā

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: 
en: Cancel
lv: Atcelt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_resolution_dialog.stkgui I18N: In the 'confirm resolution' dialog, that's shown when switching resoluton I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info
en: Accept
lv: Piekrist

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui
en: Graphics Settings
lv: Grafikas iestatījumi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Advanced pipeline (lights, etc.)
lv: Uzlaboti kanāli (gaismas utt.)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Shadows
lv: Ēnas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Light shaft (God rays)
lv: Gaismas vārpsta (Dieva stari)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Depth of field
lv: Lauka dziļums

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Motion blur
lv: Kustības plūdums

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Image-based lighting
lv: Uz attēla balstīts apgaismojums

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Texture compression
lv: Tekstūru saspiešana

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: * Restart STK to apply new settings
lv: * Pārstartējiet STK, lai pielietotu jaunos iestatījumus

note: I18N: ./data/gui/dialogs/debug_slider.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog 
en: Close
lv: Aizvērt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: In the enter address dialog I18N: ./data/gui/dialogs/general_text_field_dialog.stkgui I18N: In the general textfield dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_di
en: OK
lv: Labi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix i
en: Start Race
lv: Sākt sacīkstes

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I1
en: Remove
lv: Noņemt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Password Change
lv: Paroles maiņa

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Current Password
lv: Pašreizējā parole

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: New Password
lv: Jauna parole

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Confirm
lv: Apstiprināt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: Submit
lv: Iesniegt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Back to Race
lv: Atpakaļ uz sacīkstēm

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Restart Race
lv: Pārsākt sacīkstes

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Give Up Race
lv: Padoties

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Options
lv: Iespējas

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Help
lv: Palīdzība

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui
en: View
lv: Skats

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Account Recovery
lv: Konta atgūšana

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: You will receive an email with further instructions on how to reset your password. Please be patient and be sure to check your spam folder.
lv: Tu saņemsi epastu ar turpmākajām instrukcijām, kā atiestatīt savu paroli. Lūdzu, esi pacietīgs un katram gadījumam pārbaudi savu mēstuļu mapi.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Fill in the username and email address you supplied at registration to be able to reset your password.
lv: Aizpildi lietotājvārdu un epastu, kuru iesniedzi reģistrācijā, lai varētu atiestatīt savu paroli.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Email
lv: Epasts

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Terms and Agreement
lv: Noteikumi un vienošanās

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog
en: I agree to the above terms and am 13 years or older.
lv: Es piekrītu augšā esošajiem noteikumiem un esmu vismaz 13 gadus vecs.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Novice
lv: Iesācējs

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Intermediate
lv: Starpposma

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Expert
lv: Eksperts

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Normal Race
lv: Parastas sacīkstes

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Soccer
lv: Futbols

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Password
lv: Parole

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: In the server info dialog
en: Join
lv: Ieiet

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Name
lv: Nosaukums

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: User Info
lv: Lietotāja informācija

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Add Friend
lv: Pievienot draugu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Decline
lv: Noraidīt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/vote_dialog.stkgui I18N: In the vote dialog
en: Vote
lv: Balsot

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Paused
lv: Nopauzēts

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to Game
lv: Atpakaļ uz spēli

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Select kart
lv: Izvēlēties kartu

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to menu
lv: Atpakaļ uz izvēlni

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When configuring input
en: Assign to ESC key
lv: Piešķirt taustiņam ESC

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When configuring input
en: Assign nothing
lv: Neko nepiešķirt

note: I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui
en: Race Setup
lv: Sacīkšu iestatījumi

note: I18N: ./data/gui/dialogs/tutorial_message_dialog.stkgui I18N: Button in tutorial I18N: ./data/gui/screens/cutscene.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts
en: Continue
lv: Turpināt

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui
en: SuperTuxKart Addons
lv: SuperTuxKart papildinājumi

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only recently updated items
en: Updated
lv: Atjaunināts

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only items with good rating
en: Rating >=
lv: Vērtējums >=

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen
en: Karts
lv: Karti

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Tracks
lv: Trases

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: Section in arena tracks selection screen
en: Arenas
lv: Arēnas

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: In the UI options, Camera setting: Standard
en: Standard
lv: Standarta

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: Add-Ons
lv: Papildinājumi

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Time filters for add-ons I18N: name of the tab that will show arenas from all groups I18N: name of the tab that will show tracks from all groups
en: All
lv: Viss

note: I18N: ./data/gui/screens/credits.stkgui I18N: Title in credits screen
en: Credits
lv: Atzinumi

note: I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Section in easter egg tracks selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks.stkgui I18N: In the track selection screen
en: All Tracks
lv: Visas trases

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Title in edit grand prix screen
en: Edit Grand Prix
lv: Rediģēt Grand Prix

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move up
lv: Uz augšu

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move down
lv: Uz leju

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Add
lv: Pievienot

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui
en: Edit
lv: Rediģēt

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Save
lv: Saglabāt

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Number of laps:
lv: Apļu skaits:

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Reverse:
lv: Atgriezt:

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: Game mode
en: Egg Hunt
lv: Olu Medības

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: AI karts
lv: MI kartingi

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Reverse
lv: Atgriezt

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen I18N: In track screen
en: Maximum time (min.)
lv: Maksimālais laiks (min.)

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Track group
lv: Trases grupējums

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Continue saved GP
lv: Turpināt saglabāto GP

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Title in grand prix editor screen
en: Grand Prix editor
lv: Grand Prix redaktors

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: New
lv: Jauns

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: Copy
lv: Kopēt

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Rename
lv: Pārdēvēt

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui
en: Save Grand Prix
lv: Saglabāt Grand Prix

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: SuperTuxKart Help
lv: SuperTuxKart palīdzība

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Game Modes
lv: Spēles režīmi

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: ./dat
en: Story Mode
lv: Stāsta režīms

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Avoid bananas!
lv: Izvairies no banāniem!

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: If you see a button with a lock like this one, you need to complete a challenge to unlock it.
lv: Ja redzi pogu ar atslēdzeni kā šo, tad tev vajag pabeigt izaicinājumu lai to atslēgtu.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Egg hunt: Explore tracks to find all hidden eggs.
lv: Olu Medības: Izlūko trases, lai atrastu visas paslēptās olas.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: BubbleGum - protect yourself with a shield, or use while looking back to leave a sticky pink puddle behind you.
lv: Košļene - aizsargā sevi ar vairogu, vai izmanto skatoties atpakaļ, lai aiz sevis atstātu lipīgu rozā pļeku.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Plunger - throw straight to pull an opponent back, or throw while looking back to make one lose sight.
lv: Plunžeris - met uz priekšu, lai vilktu pretinieku atpakaļ, vai šauj atpakaļ skatoties, lai aizsegtu pretiniekam skatu.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Parachute - slows down all karts in a better position.
lv: Izpletnis - palēnina visus kartus, kuri atrodas labākā pozīcijā par tevi.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Basket Ball - bounces after the leader, and might squash and slow down karts down on the way.
lv: Basketbola bumba - lec pēc līdera, un var saspiest un palēnināt ceļā esošos kartingus.

note: I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: In the kart selection (player setup) screen I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts.stkgui
en: Choose a Kart
lv: Izvēlēties kartu

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Singleplayer
lv: Vienspēlētāju

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Online
lv: Tiešsaistē

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Addons
lv: Papildinājumi

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Tutorial
lv: Apmācība

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Achievements
lv: Sasniegumi

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Grand Prix Editor
lv: Grand Prix redaktors

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: About
lv: Par

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Server Creation
lv: Servera izveide

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Name of the server
lv: Servera nosaukums

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Max. number of players
lv: Maksimālais spēlētāju skaits

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Create
lv: Izveidot

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui
en: Local Networking
lv: Vietējā tīklošana

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Find Server
lv: Atrast serveri

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Create Server
lv: Izveidot serveri

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In networking lobby I18N: In the networking lobby
en: Lobby
lv: Vestibils

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Your profile
lv: Tavs profils

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Friends
lv: Draugi

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: In the profile screen
en: Look for more friends:
lv: Meklēt vairāk draugus:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: Search
lv: Meklēt

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Global Networking
lv: Globālā tīklošana

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui I18N: In the online multiplayer screen
en: Quick Play
lv: Ātrā spēle

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Account Settings
lv: Konta iestatījumi

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: Password:
lv: Parole:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui
en: Change
lv: Mainīt

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Create User
lv: Izveidot lietotāju

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: New Online Account
lv: Jauns tiešsaistes konts

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Existing Online Account
lv: Eksistējošs tiešsaistes konts

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Offline Account
lv: Bezsaistes konts

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Local Name
lv: Lokālais vārds

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Online Username
lv: Tiešsaistes lietotājvārds

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: You can play without creating an online account by selecting an offline account. Though then you can not connect to friends, vote for addons etc. Please read our privacy statement at http://privacy.supertuxkart.net
lv: Tu vari spēlēt bez tiešsaistes konta izveides, izvēloties bezsaistes kontu. Lai gan tad tu vairs nevarēsi sazināties ar draugiem, balsot par spraudņiem, utt. Lūdzu, izlasi mūsu paziņojumu par konfidencialitāti šeit: http://privacy.supertuxkart.net

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui
en: Server Selection
lv: Servera izvēle

note: I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: User search
lv: Lietotāju meklēšana

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: ./data/gui/scre
en: SuperTuxKart Options
lv: SuperTuxKart opcijas

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Graphics
lv: Grafika

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Players
lv: Spēlētāji

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Controls
lv: Vadības

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Music
lv: Mūzika

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is enabled
en: Enabled
lv: Iespējots

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Volume
lv: Skaļums

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Sound Effects
lv: Skaņu efekti

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Delete Configuration
lv: Dzēst konfigurāciju

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Back to device list
lv: Atpakaļ uz ierīču sarakstu

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Always show login screen
lv: Vienmēr rādīt pieteikšanās logu

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Connect to the Internet
lv: Pievienoties internetam

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Enable per-player handicaps
lv: Iespējot spēlētāju handikapus

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Press enter or double-click on a device to configure it
lv: Spied 'enter' vai dubultklikšķi uz ierīces, lai to konfigurētu

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Add a device
lv: Pievienot ierīci

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: * Which config to use will be inferred from which 'Select' key is pressed to join the game.
lv: Kuru konfigurāciju izmantot, noteiks tas, kurš 'Izvēlēties' taustiņš tiks nospiests, lai pievienotos spēlei.

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Skin
lv: Izskats

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Display FPS
lv: Rādīt rāmju skaitu sekundē

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Graphical Effects Level
lv: Grafikas efektu līmenis

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Custom settings...
lv: Pielāgoti iestatījumi

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Remember window location
lv: Atcerēties loga atrašanās vietu

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Apply new resolution
lv: Pielietot jauno izšķirtspēju

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a difficulty
lv: Izvēlēties grūtības pakāpi

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a game mode
lv: Izvēlēties spēles režīmu

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Use left/right to choose your team and press fire
lv: Izmanto pogu 'pa kreisi'/'pa labi', lai izvēlētos savu komandu un spied 'šaut'

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of laps
lv: Apļu skaits

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of AI karts
lv: MI kartu skaits

note: I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Random Grand Prix
lv: Nejauši izvēlēts Grand Prix

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: Used as a verb, appears on the main networking menu (login button)
en: Login
lv: Logins

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Remember password
lv: Atcerēties paroli

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Delete
lv: Dzēst

note: I18N: ../stk-assets/karts/nolok/kart.xml
en: Nolok
lv: Noloks

note: I18N: ../stk-assets/karts/tux/kart.xml
en: Tux
lv: Tukss

note: I18N: ../stk-assets/karts/xue/kart.xml
en: Xue
lv: Zū

note: I18N: ../stk-assets/tracks/battleisland/track.xml
en: Battle Island
lv: Cīņas Sala

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cave/track.xml
en: Cave X
lv: Ala X

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cocoa_temple/track.xml
en: Cocoa Temple
lv: Kakao templis

note: I18N: ../stk-assets/tracks/fortmagma/track.xml
en: Fort Magma
lv: Cietoksnis Magma

note: I18N: ../stk-assets/tracks/gran_paradiso_island/track.xml
en: Gran Paradiso Island
lv: Granparadizo Sala

note: I18N: ../stk-assets/tracks/hacienda/track.xml
en: Hacienda
lv: Asjenda

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: What's wrong, little hippies? Your great gnu leader is missing?
lv: Kas lēcies, mazie hipiji? Jūsu diženais gnu līderis ir pazudis?

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: Oh yes, see, he's in my castle now and will be served for supper...
lv: Ak, jā, redzi... Viņš tagad ir manā pilī, un viņam tiks pasniegtas vakariņas...

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: But I'm a fair creature, so I'll make you a deal.
lv: Bet esmu taisnīgs radījums, tāpēc veikšu tev darījumu.

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: If you can beat me at racing, I will free the old codger.
lv: Ja tu vari mani uzveikt sacīkstēs, es šo veci atbrīvošu.

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en:  But you pathetic little twerps will never be able to beat me - King of the Karts!
lv: Bet jūs, mazie dulburi, nekad nespēsiet mani uzveikt - Kartingu Karali!

note: I18N: ../stk-assets/tracks/mines/track.xml
en: Old Mine
lv: Vecās raktuves

note: I18N: ../stk-assets/tracks/minigolf/track.xml
en: Minigolf
lv: Minigolfs

note: I18N: ../stk-assets/tracks/olivermath/track.xml
en: Oliver's Math Class
lv: Olivera matemātikas klase

note: I18N: ../stk-assets/tracks/sandtrack/track.xml
en: Shifting Sands
lv: Mainīgās smiltis

note: I18N: ../stk-assets/tracks/snowmountain/track.xml
en: Northern Resort
lv: Ziemeļu Kūrorts

note: I18N: ../stk-assets/tracks/snowtuxpeak/track.xml
en: Snow Peak
lv: Sniega virsotne

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stadium/track.xml
en: The Stadium
lv: Stadions

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stk_enterprise/track.xml
en: STK Enterprise
lv: STK uzņēmums

note: I18N: ../stk-assets/tracks/temple/track.xml
en: Temple
lv: Templis

note: I18N: ../stk-assets/tracks/zengarden/track.xml
en: Zen Garden
lv: Zen dārzs

en: Completed achievement "%s".
lv: Pabeigts sasniegums "%s".

en: Error downloading news: '%s'.
lv: Kļūda lejuplādējot jaunumus: '%s'.

en: New track '%s' now available
lv: Jauna trase '%s' tagad ir pieejama

en: New game mode '%s' now available
lv: Jauns spēļu režīms '%s' tagad ir pieejams

en: New Grand Prix '%s' now available
lv: Jauni Grand Prix '%s' tagad ir pieejami

en: New difficulty '%s' now available
lv: Jauna sarežģītības pakāpe '%s' tagad ir pieejama

en: New kart '%s' now available
lv: Jauns karts '%s' tagad ir pieejams

note: I18N: Name of first guest player (without number)
en: Guest
lv: Viesis

note: I18N: Name of further guest players, with a 1, 2, ... attached
en: Guest %d
lv: Viesis %d

en: Your config file was malformed, so it was deleted and a new one will be created.
lv: Tavs konfigurāciju fails ticis izkropļots, tāpēc tas tika izdzēsts, un jauns tiks izveidots.

en: Your config file was too old, so it was deleted and a new one will be created.
lv: Tavs konfigurāciju fails bija pārāk vecs, tāpēc tas tika izdzēsts, un jauns tiks izveidots.

en: Loading
lv: Lādē

note: I18N: 'handicapped' indicates that per-player handicaps are activated for this kart (i.e. it will drive slower)
en: %s (handicapped)
lv: %s (ar handikapu)

en: %s is ready
lv: %s ir gatavs

note: I18N: Unbound key binding
en: [none]
lv: [tukšs]

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad hats
en: Gamepad hat %d
lv: Geimpada cepure %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d %s
lv: Ass %d %s

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d inverted
lv: Ass %d apvērsta

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d
lv: Ass %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad buttons
en: Gamepad button %d
lv: Geimpada poga %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for mouse (might not be used at all)
en: Mouse button %d
lv: Peles taustiņš %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for mouse (might not be used at all)
en: Mouse axis %d %s
lv: Peles ass %d %s

note: I18N: shown when config file is too old
en: Please re-configure your key bindings.
lv: Lūdzu, pārkonfigurē savus taustiņu iesējumus.

en: Your input config file is not compatible with this version of STK.
lv: Tavs ievades konfigurācijas fails nav saderīgs ar šī STK versiju.

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Start
lv: Sākt

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad up
lv: DPad augšup

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad down
lv: DPad lejup

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad left
lv: DPad pa kreisi

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad right
lv: DPad pa labi

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Left trigger
lv: Kreisā mēlīte

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Right trigger
lv: Labā mēlīte

en: Only the Game Master may act at this point!
lv: Pašlaik var rīkoties tikai spēles kapteinis!

en: Found %d wiimote | Found %d wiimotes
lv[0]: Atrasti %d wiimote
lv[1]: Atrasts %d wiimote
lv[2]: Atrasti %d wiimote

en: Could not detect any wiimote :/
lv: Nespēja atrast wiimote :/

en: Penalty time!!
lv: Soda laiks!!

en: You won the race!
lv: Tu uzvarēji sacīkstes!

en: Your driver version is too old. Please install the latest video drivers.
lv: Tava draivera versija ir pārāk veca. Lūdzu, ieinstalē jaunāko video draiveri.

en: Eggs: %d / %d
lv: Olas: %d / %d

en: Leader
lv: Līderis

en: Final lap!
lv: Pēdējais aplis!

en: Lap %i
lv: Aplis %i

[ctx: fastest_lap]
en: %s by %s
lv: %s - %s

en: New fastest lap
lv: Apļa laika rekords

en: WRONG WAY!
lv: NEPAREIZS VIRZIENS!

en: You have been eliminated!
lv: Tu tiki izslēgts!

en: '%s' has been eliminated.
lv: '%s' tika likvidēts.

en: %s is now online.
lv: %s tagad ir tiešsaistē.

en: %s and %s are now online.
lv: %s un %s tagad ir tiešsaistē.

en: %s, %s and %s are now online.
lv: %s, %s un %s tagad ir tiešsaistē.

note: I18N: Only used for count > 3
en: %d friend is now online. | %d friends are now online.
lv[0]: %d draugu tiešsaistē.
lv[1]: %d draugs ir tiešsaistē.
lv[2]: %d draugi ir tiešsaistē.

en: You have %d new friend request! | You have %d new friend requests!
lv[0]: Tev ir %d jaunu draudzības uzaicinājumu!
lv[1]: Tev ir %d jauns draudzības uzaicinājums!
lv[2]: Tev ir %d jauni draudzības uzaicinājumi!

en: You have a new friend request!
lv: Tev ir jauns draudzības uzaicinājums!

en: Unable to connect to the server. Check your internet connection or try again later.
lv: Nevar pievienoties serverim. Pārbaudi interneta savienojumu vai mēģini vēlāk.

en: Default
lv: Noklusētie

en: None
lv: Nav

en: Random
lv: Nejauši izvēlēts

en: The highscore file was too old,
    all highscores have been erased.
lv: Labāko rezultātu fails bija pārāk vecs,
    visi labākie rezultāti tika izdzēsti.

note: I18N: Game mode
en: Follow the Leader
lv: Seko Līderim

note: I18N: Game mode
en: 3 Strikes Battle
lv: 3 Konfliktu Cīņas

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: 1 month
lv: 1 mēnesis

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 9 months
lv: 9 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: Add-on name
lv: Papildinājumu nosaukums

en: Updated date
lv: Atjaunināšanas datums

[ctx: addons]
note: I18N: as in: The Old Island by Johannes Sjolund
en: %s by %s
lv: %s - %s

en: Please wait while addons are updated
lv: Lūdzu, uzgaidi, kamēr papildinājumi tiek atjaunināti

en: Sorry, an error occurred while contacting the add-ons website. Make sure you are connected to the Internet and that SuperTuxKart is not blocked by a firewall
lv: Atvaino, radās kļūda dibinot sakarus ar papildinājumu tīmekļa lapu. Pārliecinies, ka esi pievienots internetam un ka SuperTuxKart nebloķē ugunsmūris.

note: I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: standard
lv: standarts

en: Locked : solve active challenges to gain access to more!
lv: Aizslēgts : pabeidz aktīvos izaicinājumus, lai gūtu pieeju vēl citām!

en: Random Arena
lv: Nejauši izvēlēta arēna

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals. I18N: Key binding name
en: Skidding
lv: Buksēt

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Wiimote
lv: Pievienot Wiimote

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Keyboard Configuration
lv: Pievienot klaviatūras konfigurāciju

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Version: %d
lv: Versija: %d

note: I18N: File size of game assets or addons downloading
en: Size: %s
lv: Izmērs: %s

en: Sorry, downloading the add-on failed
lv: Atvaino, nesanāca lejupielādēt papildinājumu

en: Problems installing the addon '%s'.
lv: Problēmas instalējot papildinājumu '%s'.

en: Try again
lv: Mēģini vēlreiz

en: Problems removing the addon '%s'.
lv: Problēmas noņemot papildinājumu '%s'.

en: Current password invalid.
lv: Pašreizējā parole ir nepareiza.

en: Password has to be between 8 and 30 characters long!
lv: Parolei jābūt 8 līdz 30 rakstzīmju garai!

en: Passwords don't match!
lv: Paroles nesakrīt!

en: Password successfully changed.
lv: Parole tikusi veiksmīgi nomainīta!

en: Validating info
lv: Apstiprina informāciju

note: I18N: In the UI options, Camera setting: Custom I18N: custom video settings
en: Custom
lv: Pielāgots

note: I18N: Geometry level disabled : lowest level, no details I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is disabled
en: Disabled
lv: Atslēgts

en: No
lv: Nē

en: Track
lv: Trase

note: I18N: for empty highscores entries
en: (Empty)
lv: (Tukšs)

en: Setup New Race
lv: Uzstādīt jaunas sacīkstes

en: Exit Race
lv: Iziet no sacīkstēm

en: Username and/or email address invalid.
lv: Lietotājvārds un/vai epasts nav derīgs.

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Nitro challenge
lv: Nitro izaicinājums

en: Rank
lv: Rangs

en: Cancel Request
lv: Atcelt pieprasījumu

en: Today
lv: Šodien

en: Friend request sent!
lv: Draudzības uzaicinājums nosūtīts!

en: Friend request accepted!
lv: Draudzības uzaicinājums pieņemts!

en: Friend request declined!
lv: Draudzības uzaicinājums noraidīts!

en: Friend removed!
lv: Draugs noņemts!

en: Friend request cancelled!
lv: Draudzības uzaicinājums atcelts!

en: Processing
lv: Apstrādā

en: Fetching last vote
lv: Ielādē pēdējo balsi

en: You can adapt your previous rating by clicking the stars beneath.
lv: Tu vari pielāgot savus iepriekšējos vērtējumus, klikšķinot uz zvaigznēm apakšā.

en: You have not yet voted for this addon. Select your desired rating by clicking the stars beneath
lv: Tu vēl neesi balsojis par šo papildinājumu. Izvēlies vēlamo novērtējumu spiežot uz zvaigznēm apakšā

en: Vote successful! You can now close the window.
lv: Balsojums veiksmīgs! Tagad tu vari aizvērt logu.

en: Performing vote
lv: Tiek veikts balsojums

en: Random Track
lv: Nejauši izvēlēta trase

en: Are you sure you want to remove '%s'?
lv: Vai tiešām vēlies izdzēst '%s'?

en: Do you want to save your changes?
lv: Vai vēlies saglabāt izmaiņas?

en: Laps
lv: Apļi

en: Reversed
lv: Atgriezts

en: An error occurred while trying to save your grand prix.
lv: Radās kļūda, mēģinot saglabāt tavu Grand Prix.

en: Select a track
lv: Izvēlēties trasi

en: You completed the easy challenge! Points earned on this level: %i/%i
lv: Tu pabeidzi vieglo izaicinājumu! Šajā līmenī gūtie punkti: %i/%i

en: You completed the intermediate challenge! Points earned on this level: %i/%i
lv: Tu pabeidzi starpposma pakāpes izaicinājumu! Šajā līmenī gūtie punkti: %i/%i

en: You completed the difficult challenge! Points earned on this level: %i/%i
lv: Tu pabeidzi grūto izaicinājumu! Šajā līmenī gūtie punkti: %i/%i

en: Challenge Completed
lv: Izaicinājums pabeigts

en: You unlocked track %0
lv: Tu atslēdzi trasi %0

en: You unlocked grand prix %0
lv: Tu atslēdzi grand prix %0

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Please enter the name of the grand prix
lv: Lūdzu, ievadi Grand Prix nosaukumu

en: User defined
lv: Lietotāja definēts

en: Name is empty.
lv: Nav ievadīts nosaukums.

en: Another grand prix with this name already exists.
lv: Cits Grand Prix jau ir ar šādu nosaukumu.

en: Name is too long.
lv: Nosaukums ir pārāk garš.

note: I18N: when failing a GP
en: Better luck next time!
lv: Paveiksies nākamreiz!

en: You completed a challenge!
lv: Tu pabeidzi izaicinājumu!

en: You completed the Grand Prix!
lv: Tu pabeidzi Grand Prix!

en: Random Kart
lv: Nejauši izvēlēts karts

en: Locked
lv: Aizslēgts

en: The add-ons module is currently disabled in the Options screen
lv: Papildinājumu modulis pašlaik ir izslēgts opciju logā

en: Please wait while the add-ons are loading
lv: Lūdzu, uzgaidi, kamēr papildinājumi lādējas

en: %s's server
lv: Spēlētāja %s serveris

en: Name has to be between 4 and 30 characters long!
lv: Nosaukumam jābūt garumā no 4 līdz 30 rakstzīmēm!

en: Fetching achievements
lv: Ielādē sasniegumus

en: %s's profile
lv: Spēlētāja %s profils

en: Since
lv: Kopš

en: Status
lv: Statuss

en: Fetching friends
lv: Ielādē draugus

en: New Request
lv: Jauns pieprasījums

en: Pending
lv: Gaida

en: Offline
lv: Bezsaistē

en: Searching
lv: Meklē

en: Exit game
lv: Iziet no spēlēs

en: Could not create player '%s'.
lv: Nevarēja izveidot spēlētāju '%s'.

en: Emails don't match!
lv: Epasti nesakrīt!

en: Online username has to be between 3 and 30 characters long!
lv: Tiešsaistes lietotājvārdam jābūt no 3 līdz 30 rakstzīmju garam!

en: Online username must not start with a number!
lv: Tiešsaistes lietotājvārds nedrīkst sākties ar ciparu!

en: Email is invalid!
lv: Epasts ir nederīgs!

en: You will receive an email with further instructions regarding account activation. Please be patient and be sure to check your spam folder.
lv: Tu saņemsi epasta ziņojumu ar turpmākajām instrukcijām saistībā ar konta aktivizēšanu. Lūdzu, esi pacietīgs un katram gadījumam pārbaudi savu mēstuļu mapi.

en: Internet access is disabled, please enable it in the options
lv: Interneta piekļuve ir atslēgta, lūdzu, ieslēdz to opcijās

en: Fetching servers
lv: Ielādē serverus

note: I18N: In track screen
en: Number of goals to win
lv: Vārtu skaits, lai uzvarētu

note: I18N: In the track info screen
en: Drive in reverse
lv: Braukt atpakaļgaitā

en: Action
lv: Darbība

en: Key binding
lv: Taustiņu iesējums

note: I18N: button to disable a gamepad configuration
en: Disable Device
lv: Atslēgt ierīci

note: I18N: button to enable a gamepad configuration
en: Enable Device
lv: Iespējot ierīci

note: I18N: Key binding section
en: Game Keys
lv: Spēles taustiņi

note: I18N: Key binding section
en: Menu Keys
lv: Izvēlnes taustiņi

note: I18N: Key binding name
en: Steer Left
lv: Stūrēt pa kreisi

note: I18N: Key binding name
en: Steer Right
lv: Stūrēt pa labi

note: I18N: Key binding name
en: Accelerate
lv: Paātrināt

note: I18N: Key binding name
en: Fire
lv: Šaut

note: I18N: Key binding name
en: Look Back
lv: Atskatīties

note: I18N: Key binding name
en: Rescue
lv: Izglābt

note: I18N: Key binding name
en: Pause Game
lv: Pauzēt spēli

note: I18N: Key binding name
en: Up
lv: Augšup

note: I18N: Key binding name
en: Down
lv: Lejup

note: I18N: Key binding name
en: Left
lv: Pa kreisi

note: I18N: Key binding name
en: Right
lv: Pa labi

note: I18N: Key binding name
en: Select
lv: Izvēlēties

note: I18N: Key binding name
en: Cancel/Back
lv: Atcelt/Atpakaļ

en: * A blue item means a conflict with another configuration
lv: * Zils priekšmets nozīme konfliktu ar citu konfigurāciju

en: * A red item means a conflict in the current configuration
lv: * Sarkans priekšmets nozīmē konfliktu pašreizējā konfigurācijā

note: I18N: shown before deleting an input configuration
en: Are you sure you want to permanently delete this configuration?
lv: Vai tiešām vēlies izdzēst šo konfigurāciju?

en: Keyboard %i
lv: Klaviatūra %i

note: I18N: in the language choice, to select the same language as the OS
en: System Language
lv: Sistēmas valoda

en: Shadows: %s
lv: Ēnas: %s

en: Shadows: %i
lv: Ēnas: %i

note: I18N: in graphical options
en: Motion blur: %s
lv: Kustības plūdums: %s

en: You need to enter a password.
lv: Tev vajag ievadīt paroli.

en: Logging out '%s'
lv: Izlogo '%s'

en: Logging in '%s'
lv: Ielogo '%s'

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Ready!
lv: Uzmanību!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Set!
lv: Gatavību!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Go!
lv: Aiziet!

note: I18N: Shown when a goal is scored
en: GOAL!
lv: VĀRTI!

note: I18N: string used to show the author of the music. (e.g. "Sunny Song" by "John Doe")
en: by
lv: -

en: Collect nitro!
lv: Savāc nitro!

en: Follow the leader!
lv: Seko līderim!

note: I18N: When some GlobalPlayerIcons are hidden, write "Top 10" to show it
en: Top %i
lv: Tops %i

en: Challenge Failed
lv: Izaicinājums neizdevās

en: Press fire to start the challenge
lv: Spied 'šaut', lai sāktu izaicinājumu

en: You completed challenges!
lv: Tu pabeidzi izaicinājumus!

en: Abort Grand Prix
lv: Par Grand Prix

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Back to challenge selection
lv: Atpakaļ uz izaicinājumu izvēli

en: Back to the menu
lv: Atpakaļ uz izvēlni

en: Do you really want to abort the Grand Prix?
lv: Vai tiešām vēlies pamest šo Grand Prix?

en: Red Team Wins
lv: Sarkanā komanda uzvar!

en: Blue Team Wins
lv: Uzvar zilā komanda

en: It's a draw
lv: Neizšķirts

en: Eliminated
lv: Likvidēts

en: Track %i/%i
lv: Trase %i %i

en: Highscores
lv: Labākie rezultāti

en: All blows allowed, so catch weapons and make clever use of them!
lv: Visi triecieni atļauti, tāpēc ķer ieročus un izmanto tos lietderīgi!

en: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
lv: Nesatur papildiespējas  - viss atkarīgs no tavām braukšanas prasmēm.

note: I18N: short definition for follow-the-leader game mode
en: Keep up with the leader kart but don't overtake it!
lv: Turi līdzi līderim, bet neapdzen viņu!

en: Explore tracks to find all hidden eggs
lv: Izlūko trases, lai atrastu visas paslēptās olas

note: I18N: when showing who is the author of track '%s' I18N: (place %s where the name of the author should appear)
en: Track by %s
lv: Trases autors - %s

note: I18N: track group name
en: all
lv: visi

en: Locked!
lv: Aizslēgts!

en: Complete all challenges to unlock the big door!
lv: Pabeidz visus izaicinājumus, lai atslēgtu lielās durvis!

en: You need more points
    to enter this challenge!
    Check the minimap for
    available challenges.
lv: Tev vajag vairāk punktu,
    lai pieņemtu šo izaicinājumu!
    Pārbaudi minikarti,
    lai redzētu pieejamos izaicinājumus.

en: Collect gift boxes, and fire the weapon with <%s> to blow away these boxes!
lv: Savāc dāvanu kastes, un šauj ar ieroci, spiežot <%s>, lai tās kastes aizpūstu!

en: Use the nitro you collected by pressing <%s>!
lv: Izmanto nitro, kuru savāci, spiežot <%s>!

en: Note that if you manage to skid for several seconds, you will receive a bonus speedup as a reward!
lv: Ņem vērā, ka, buksējot pāris sekundes, tu iegūsti ātruma paātrinājumu kā balvu!

en: You are now ready to race. Good luck!
lv: Tu esi gatavs sacīkstēm. Lai veicas!
