SuperTuxKart - en to he translation catalogue (1063 entries)

note: I18N: In Android UI, po_extract_game_data
en: Extracting game data...
he: נתוני המשחק מחולצים...

note: I18N: In Android UI, po_extract_error
en: Game data extraction error
he: שגיאה בחילוץ נתוני המשחק

note: I18N: In Android UI, po_extract_error_msg
en: Check remaining device space or reinstall SuperTuxKart.
he: נא לבדוק את השטח הפנוי בהתקן או להתקין את SuperTuxKart מחדש.

note: I18N: In Android UI, po_quit I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Quit
he: יציאה

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Christoffel Columbus
he: כּריסטוֹפֶל קולומבוס

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Play every official track at least once.
he: לשחק בכל מסלול רשמי פעם אחת לפחות.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Strike!
he: בול פגיעה!

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit 10 karts with a bowling-ball.
he: לפגוע ב־10 מכוניות באמצעות כדור כדורת.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Arch Enemy
he: תחרות אכזרית

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Hit the same kart at least 5 times in one race.
he: לפגוע באותה המכונית 5 פעמים לפחות במרוץ אחד.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Marathoner
he: מרתון מכוניות

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Finish a race with at least twice the track's default lap number.
he: לסיים מרוץ עם מספר הקפות הגדול לפחות פי שניים מברירת המחדל של המסלול.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Skid-row
he: רצפה חלקה

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Skid 5 times in a single lap.
he: להחליק 5 פעמים בהקפה אחת.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Gold driver
he: מקום ראשון

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win against at least 3 AIs in normal race, time-trial, and follow the leader.
he: לנצח 3 מתחרים מדומים לפחות במרוץ רגיל, במרוץ נגד השעון ובמרוץ בעקבות המכונית המובילה.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Powerup Love
he: חיזוקים זה החיים

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Use 10 or more powerups in a race.
he: להשתמש ב־10 חיזוקים או יותר במרוץ.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Unstoppable
he: בלי מעצורים

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win 5 single races in a row against at least 3 AIs. Beware, restarting a race counts as a loss.
he: לנצח ב־5 מרוצים יחידים ברצף נגד 3 מתחרים מדומים לפחות. זהירות, התחלת מרוץ מחדש תיחשב כהפסד.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Banana Lover
he: אי אפשר בלי בננות

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Collect at least 5 bananas in one race.
he: לאסוף 5 בננות לפחות במרוץ אחד.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: It's secret
he: זה סוד

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Really ... a secret.
he: באמת... סוד.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Mosquito Hunter
he: צֵיד יתושים

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Take your opponents for mosquitos! With the swatter, squash them at least 5 times in a race.
he: לתפוס את היריבים כמו יתושים! באמצעות מחבט היתושים, יש למעוך אותם 5 פעמים לפחות במרוץ.

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Beyond Luck
he: מעבר למזל

note: I18N: ./data/achievements.xml
en: Win 10 single races in a row in Expert or SuperTux against at least 5 AIs. Beware, restarting a race counts as a loss.
he: לנצח ב־10 מרוצים יחידים ברצף נגד 5 מתחרים מדומים לפחות ברמה למומחים או ברמת סופר־טַקס. זהירות, התחלת מרוץ מחדש תיחשב כהפסד.

note: I18N: ./data/grandprix/1_penguinplayground.grandprix
en: Penguin Playground
he: חצר הפינגווינים

note: I18N: ./data/grandprix/2_offthebeatentrack.grandprix
en: Off the Beaten Track
he: הרחק מהדרך הסלולה

note: I18N: ./data/grandprix/3_tothemoonandback.grandprix
en: To the Moon and Back
he: אל הירח ובחזרה

note: I18N: ./data/grandprix/4_atworldsend.grandprix
en: At World's End
he: בסוף העולם

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Install
he: התקנה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action
en: Uninstall
he: הסרה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/addons_loading.stkgui I18N: Add-on screen action I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgu
en: Back
he: חזרה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui
en: Select a type of control that you prefer
he: נא לבחור את סוג הפקדים המועדף

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Accelerometer
he: מד תאוצה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.
en: Gyroscope
he: ג׳יירוסקופ

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: Control type
en: Steering wheel
he: הגה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Auto acceleration
he: האצה אוטומטית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui
en: You can change it later in touch device settings.
he: אפשר לשנות זאת מאוחר יותר בהגדרות התקן המגע.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/init_android.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/ka
en: Apply
he: החלה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui
en: Touch Device Settings
he: הגדרות התקן מגע

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/
en: General
he: כללי

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Device enabled
he: ההתקן מופעל

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Inverted buttons
he: לחצנים הפוכים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Buttons scale
he: קנה מידה לחצנים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Advanced
he: מתקדם

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Deadzone
he: שטח מת

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Sensitivity X
he: X רגישות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui I18N: In the multitouch settings screen
en: Sensitivity Y
he: Y רגישות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/android/multitouch_settings.stkgui
en: Restore defaults
he: שחזור לברירת המחדל

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog
en: Yes
he: כן

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_dialog.stkgui I18N: In a 'are you sure?' dialog I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: 
en: Cancel
he: ביטול

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_resolution_dialog.stkgui I18N: In the 'confirm resolution' dialog, that's shown when switching resoluton I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info
en: Accept
he: קבלה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/confirm_resolution_dialog.stkgui I18N: In the 'confirm resolution' dialog, that's shown when switching resoluton
en: Revert
he: שחזור

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui
en: Camera Settings
he: הגדרות מצלמה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera settings
en: Player camera
he: מצלמת שחקן/ית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: FOV
he: שדה ראייה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Distance
he: מרחק

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Angle
he: זווית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Smooth camera
he: החלקת המצלמה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera settings
en: Backward camera
he: מצלמה קדמית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Follow ball in soccer mode
he: במצב כדורגל יש לעקוב אחר הכדור

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_camera_settings.stkgui I18N: In the ui/camera screen
en: Reset
he: איפוס

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui
en: Graphics Settings
he: הגדרות תצוגה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Advanced pipeline (lights, etc.)
he: מנוע מתקדם (אורות, וכו׳)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Shadows
he: צללים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Bloom
he: פריחה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Light shaft (God rays)
he: פיר אור (קרני שמש)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Ambient occlusion
he: אטימות מקיפה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Depth of field
he: עומק שדה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Glow (Outlines)
he: זוהר (מתווה)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Anti-aliasing
he: החלקת עקומות (Anti-aliasing)

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Motion blur
he: טשטוש תנועה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Image-based lighting
he: הארה מבוססת תמונות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Light Scattering
he: פיר אור

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Animated characters
he: הנפשת הדמויות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Texture compression
he: דחיסת מרקם

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Particle effects
he: אפקטים של חלקיקים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Rendered image quality
he: איכות מסירת התמונה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: Geometry detail
he: רמת פרטי גאומטריה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/custom_video_settings.stkgui I18N: Video settings
en: * Restart STK to apply new settings
he: * יש להפעיל את SuperTuxKart מחדש להחלת ההגדרות החדשות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/debug_slider.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog 
en: Close
he: סגירה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/enter_address_dialog.stkgui I18N: In the enter address dialog I18N: ./data/gui/dialogs/general_text_field_dialog.stkgui I18N: In the general textfield dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_di
en: OK
he: אישור

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Record the race for ghost replay
he: הקלטת המרוץ לשידור רפאים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action
en: Watch replay only
he: צפייה בשידור בלבד

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action
en: Compare to another ghost
he: השוואה לרוח רפאים אחרת

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix i
en: Start Race
he: התחלת המרוץ

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info screen action
en: Compare ghost
he: השוואה לרוח רפאים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/ghost_replay_info_dialog.stkgui I18N: Ghost replay info action I18N: ./data/gui/dialogs/high_score_info_dialog.stkgui I18N: High score info screen action I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I1
en: Remove
he: הסרה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: Objective shown in achievement dialog
en: Goal
he: מטרה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/achievement_progress_dialog.stkgui I18N: Progress shown in achievement dialog I18N: Progress in achievement
en: Progress
he: התקדמות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Password Change
he: שינוי הסיסמה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: Current Password
he: הסיסמה הנוכחית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog
en: New Password
he: הסיסמה החדשה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Confirm
he: אישור

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/change_password.stkgui I18N: In the change password dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: Submit
he: שליחה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Back to Race
he: חזרה למרוץ

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Show in network ingame dialog to allow user to go back to lobby to end spectating (for example)
en: Back to lobby
he: חזרה למבואה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Restart Race
he: התחלת המרוץ מחדש

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Give Up Race
he: נטישת המרוץ

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Options
he: אפשרויות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Help
he: עזרה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/network_ingame_dialog.stkgui I18N: Race paused button
en: Quit Server
he: יציאה מהשרת

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/notification_dialog.stkgui I18N: User info dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui
en: View
he: הצגה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_dialog.stkgui I18N: In player rankings dialog
en: Top 10 players
he: 10 השחקנים הטובים ביותר

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/player_rankings_dialog.stkgui
en: Refresh
he: ריענון

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Account Recovery
he: שחזור החשבון

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_info.stkgui I18N: In the recovery dialog
en: You will receive an email with further instructions on how to reset your password. Please be patient and be sure to check your spam folder.
he: יישלח אליך דואר אלקטרוני עם הוראות לאיפוס הסיסמה. נא להתאזר בסבלנות ולבדוק את תיקיית הספאם.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui
en: Fill in the username and email address you supplied at registration to be able to reset your password.
he: נא למלא כאן את שם המשתמש ואת כתובת הדוא״ל שסיפקת בעת ההרשמה כדי להמשיך באיפוס הסיסמה שלך.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Username
he: שם משתמש

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/recovery_input.stkgui I18N: In the recovery dialog I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Email
he: דוא״ל

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Terms and Agreement
he: תנאים והסכמה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/registration_terms.stkgui I18N: In the registration dialog
en: I agree to the above terms and am 13 years or older.
he: התנאים לעיל מוסכמים מבחינתי וגילי 13 שנים או יותר.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen
en: Server Configuration
he: הגדרת שרת

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Difficulty
he: רמת קושי

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Novice
he: למתחילים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Intermediate
he: רמת ביניים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Expert
he: למומחים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Difficulty I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: SuperTux
he: רמת סופר־טַקס

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: In the server configuration screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Game mode
he: מצב משחק

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Normal Race
he: מרוץ רגיל

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/
en: Time Trial
he: נגד השעון

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui
en: Battle
he: קרב

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_configuration_dialog.stkgui I18N: Multiplayer game mode I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: Game mode
en: Soccer
he: כדורגל

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Password
he: סיסמה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: In the server info dialog
en: Join
he: הצטרפות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/server_info_dialog.stkgui I18N: In the server info dialog
en: Bookmark this server
he: הוספת השרת הזה לסימניות

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Add player
he: הוספת שחקן/ית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Name
he: שם

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Handicap
he: הגבלה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Press the 'All players ready' button after the player list is ready.
he: יש ללחוץ על כפתור "כל השחקנים מוכנים" לאחר שרשימת השחקנים מוכנה.

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: All players ready
he: כל השחקנים מוכנים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/splitscreen_player_dialog.stkgui I18N: Splitscreen player in network
en: Clear players
he: ניקוי השחקנים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: User Info
he: מידע על המשתמש/ת

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Add Friend
he: הוספה לחברים

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/user_info_dialog.stkgui I18N: User info dialog
en: Decline
he: דחייה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/online/vote_dialog.stkgui I18N: In the vote dialog
en: Vote
he: הצבעה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: ./data/gui/dialogs/race_paused_dialog.stkgui
en: Paused
he: מושהה

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to Game
he: חזרה למשחק

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Select kart
he: בחירת מכונית

note: I18N: ./data/gui/dialogs/overworld_dialog.stkgui I18N: In the in-game dialog
en: Back to menu
he: חזרה לתפריט

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When changing input configurations
en: Press fully and release...
he: נא ללחוץ עד הסוף ולשחרר...

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When configuring input
en: Assign to ESC key
he: שיוך למקש ESC

note: I18N: ./data/gui/dialogs/press_a_key_dialog.stkgui I18N: When configuring input
en: Assign nothing
he: לא לשייך לדבר

note: I18N: ./data/gui/dialogs/select_challenge.stkgui I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui
en: Race Setup
he: הגדרת המרוץ

note: I18N: ./data/gui/dialogs/tutorial_message_dialog.stkgui I18N: Button in tutorial I18N: ./data/gui/screens/cutscene.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts
en: Continue
he: המשך

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui
en: SuperTuxKart Addons
he: תוספים ל־SuperTuxKart

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only recently updated items
en: Updated
he: מעודכנים

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, in the filtering bar, to enable a filter that will show only items with good rating
en: Rating >=
he: דירוג >=

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen
en: Karts
he: מכוניות

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Tracks
he: מסלולים

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In the addons screen I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: Section in arena tracks selection screen
en: Arenas
he: זירות

note: I18N: ./data/gui/screens/addons_screen.stkgui I18N: In addons screen, above the list of addons to be installed
en: Installed
he: מותקנים

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: In the UI options, Camera setting: Standard
en: Standard
he: רגיל

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: Add-Ons
he: תוספים

note: I18N: ./data/gui/screens/arenas.stkgui I18N: track group I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Time filters for add-ons I18N: name of the tab that will show arenas from all groups I18N: name of the tab that will show tracks from all groups
en: All
he: הכול

note: I18N: ./data/gui/screens/credits.stkgui I18N: Title in credits screen
en: Credits
he: תודות

note: I18N: ./data/gui/screens/easter_egg.stkgui I18N: Section in easter egg tracks selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks.stkgui I18N: In the track selection screen
en: All Tracks
he: כל המסלולים

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Title in edit grand prix screen
en: Edit Grand Prix
he: עריכת הגרנד־פרי

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move up
he: הזזה למעלה

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Move down
he: הזזה למטה

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Add
he: הוספה

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui
en: Edit
he: עריכה

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_gp.stkgui I18N: Menu item
en: Save
he: שמירה

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Number of laps:
he: מספר הקפות:

note: I18N: ./data/gui/screens/edit_track.stkgui I18N: In the edit track screen
en: Reverse:
he: היפוך:

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Ghost Replay Selection
he: בחירת שידור רפאים

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: Game mode
en: Egg Hunt
he: צֵיד ביצים

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show the best times
he: הצגת הזמנים הטובים ביותר בלבד

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Compare replay
he: השוואה לשידור

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show replays matching the current difficulty
he: הצגת שידורים התואמים לרמת הקושי הנוכחית בלבד

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Only show replays matching the current version
he: הצגת שידורים התואמים לגרסה הנוכחית בלבד

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Hide multiplayer replays
he: הסתרת שידורים של משחקים מרובי משתתפים

note: I18N: ./data/gui/screens/ghost_replay_selection.stkgui I18N: In the ghost replay selection screen
en: Record a ghost replay
he: הקלטת שידור רפאים

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: AI karts
he: מתחרים מדומים

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Reverse
he: היפוך

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen I18N: In track screen
en: Maximum time (min.)
he: זמן מרבי (דקות)

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Track group
he: קבוצת מסלולים

note: I18N: ./data/gui/screens/gp_info.stkgui I18N: In the grand prix info screen
en: Continue saved GP
he: להמשיך גרנד פרי שמור

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Title in grand prix editor screen
en: Grand Prix editor
he: עריכת גרנד־פרי

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: New
he: חדש

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item
en: Copy
he: העתקה

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_editor.stkgui I18N: Menu item I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Rename
he: שינוי שם

note: I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_lose.stkgui I18N: ./data/gui/screens/grand_prix_win.stkgui
en: Save Grand Prix
he: שמירת הגרנד־פרי

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: SuperTuxKart Help
he: עזרה עבור SuperTuxKart

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Game Modes
he: מצבי משחק

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Powerups
he: חיזוקים

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Bananas
he: בננות

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: ./dat
en: Story Mode
he: מצב עלילה

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Kart classes
he: שיעורי נהיגה

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: Tab in help menu I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui
en: Multiplayer
he: משחק מרובה משתתפים

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui
en: Start the tutorial
he: התחלת ההדרכה

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Collect blue gift boxes, they will give you powerups.
he: יש לאסוף את קופסאות המתנה הכחולות, הן יעניקו לך חיזוקים.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Avoid bananas!
he: יש להיזהר מבננות!

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: Collecting nitro allows you to get speed boosts whenever you wish by pressing the appropriate key or button. You can see your current level of nitro in the gauge at the bottom-right of the race screen.
he: איסוף גז־טורבו מאפשר להאיץ את המהירות מתי שרוצים בלחיצה על המקש או הכפתור המתאים. אפשר לראות את רמת הגז־טורבו הנוכחית שלך בפס שנמצא למטה בצדו הימני של מסך המרוץ.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: If you see a button with a lock like this one, you need to complete a challenge to unlock it.
he: כשרואים כפתור עם מנעול כמו זה, יש להשלים אתגר כדי לשחרר אותו.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: You can skid by pressing a special key or button. Successive short skids help to take sharp turns; while medium skids will boost your speed, long skids more so. You can't stop turning while skidding, so orient your kart carefully before!
he: אפשר להחליק בעזרת לחיצה על מקש או כפתור מיוחדים. החלקות קצרות ורצופות עוזרות בפניות חדות. החלקות בינוניות יאיצו את המהירות שלך, אבל החלקות ארוכות יאיצו יותר. אי אפשר להפסיק להסתובב בזמן החלקה, אז חשוב לכוון את המכונית בזהירות לפני כן!

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: In the help menu
en: You can get a startup boost by pressing the accelerate button at 'Set!', before the race's start.
he: אפשר לקבל האצה בהזנקה באמצעות לחיצה על כפתור ההאצה ב"היכון!", לפני שהמרוץ מתחיל.

note: I18N: ./data/gui/screens/help1.stkgui I18N: in the help screen
en: * Current key bindings can be seen/changed in the Options menu
he: * אפשר לראות ולשנות את מקשי המשחק באפשרויות התפריט

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui
en: SuperTuxKart features several game modes:
he: עם SuperTuxKart מגיעים מגוון מצבי משחק:

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Regular Race: All blows allowed, so collect powerups and use them smartly!
he: מרוץ רגיל: כל האמצעים כשרים, אז יש לאסוף חיזוקים ולהשתמש בהם בחוכמה!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Time Trial: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
he: נגד השעון: ללא חיזוקים כלל, כך שרק כישורי הנהיגה שלך משנים!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Follow the leader: Run for second place, as the last kart will be disqualified every time the counter hits zero. Beware: going in front of the leader will get you eliminated too!
he: בעקבות המכונית המובילה: להתחרות על המקום השני, המכונית האחרונה תיפסל בכל פעם שבה המונה יתאפס. זהירות: עקיפת המכונית המובילה פוסלת גם כן!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: There are 3 types of battle mode: In 3 Strikes Battle, you need to hit others with weapons until they lose all their lives. In Free-For-All, the player who hits others the most will win in a given hit or time limit. In Capture The Flag, your team needs to bring the flag of the other team to your own flag base, as long as your flag is not captured by the other team.
he: יש 3 סוגים למצב הקרב: בקרב 3 פגיעות, יש לתקוף אחרים בעזרת הנשקים עד שייגמרו להם כל הפסילות. בתחרות חופשית, השחקנים שפוגעים באחרים הכי הרבה בטווח הזמן או הפגיעות. ב"לתפוס את הדגל", על הקבוצה שלך להביא את דגל הקבוצה האחרת לבסיס הדגל שלכם, לכמה שיותר זמן מבלי שהדגל שלכם ייתפס על ידי הקבוצה האחרת.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Soccer: Use your kart to push the ball into the goal.
he: כדורגל: להשתמש במכונית שלך כדי לדחוף את הכדור לשער.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Egg hunt: Explore tracks to find all hidden eggs.
he: ציד ביצים: סיירו במסלולים למציאת כל הביצים המוסתרות.

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: Ghost replay: Race against ghost replays in time-trial or egg hunt mode, and record your own!
he: שידור רפאים: להתחרות נגד שידורי רפאים במרוצים נגד השעון או בציד ביצים, ולהקליט שידור משלך!

note: I18N: ./data/gui/screens/help2.stkgui I18N: In the help menu
en: * Many of these game modes can also be played in a Grand Prix fashion: instead of playing a single race, you play many in a row. The better you rank, the more points you get. In the end, the player with the most points wins the cup.
he: * ברוב מצבי המשחק האלה אפשר לשחק גם בסגנון גרנד־פרי: במקום לשחק במרוץ יחיד, משחקים בכמה ברצף. ככל שהדירוג טוב יותר, מקבלים יותר נקודות. בסוף, השחקן/ית עם הניקוד הגבוה ביותר זוכה בגביע.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui I18N: In the help menu
en: To help you win, there are some powerups you can collect:
he: כדי לעזור לך לנצח, יש חיזוקים שאפשר לאסוף:

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: BubbleGum - protect yourself with a shield, or use while looking back to leave a sticky pink puddle behind you.
he: גומי לעיסה – מאפשרת להגן על עצמך בעזרת מגן, או להשתמש במהלך מבט לאחור כדי להותיר שלולית ורודה ודביקה מאחור.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Zipper - will give you a strong speed boost. But beware of not losing control of your kart!
he: מאיצן - נותן לך האצת מהירות חזקה. אך יש להיזהר שלא לאבד את השליטה במכונית שלך!

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Cake - thrown at the closest rival, best on short ranges and long straights. It also affects other karts close to the explosion.
he: עוגה - נזרקת על היריבים הקרובים ביותר, טובה ביותר לטווחים קצרים ולמרחקים ארוכים בקווים ישרים. היא משפיעה גם על מכוניות אחרות אשר סמוכות לפיצוץ.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Plunger - throw straight to pull an opponent back, or throw while looking back to make one lose sight.
he: פומפה - נזרקת קדימה למשיכת יריבים לאחור, או נזרקת במבט לאחור כדי לעוור יריבים.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Bowling Ball - goes straight until it strikes, it can bounce off walls. If you are looking back, it will be thrown backwards.
he: כדור כדורת - נע ישר עד שהוא פוגע, הוא יכול לנתר מקירות. במבט לאחור, הוא יכול להיזרק לאחור.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Parachute - slows down all karts in a better position.
he: מצנח – מאט את כל המכוניות מלפנים.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Swapper - gift boxes are transformed into bananas, nitro cans into bubblegums, and vice versa for a short time.
he: החלפה - קופסאות המתנה הופכות לבננות, פחיות גז־טורבו לגומי לעיסה, ולהיפך לזמן קצר.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Basket Ball - bounces after the leader, and might squash and slow down karts down on the way.
he: כדורסל - מקפץ אחרי המכונית המובילה, ועשוי למעוך ולהאט מכוניות בדרך.

note: I18N: ./data/gui/screens/help3.stkgui
en: Swatter - will squash karts close by, slowing them down. Can also be used to remove parachutes and bombs.
he: מחבט יתושים - מוחץ מכוניות סמוכות ומאט אותן. אפשר להשתמש בו גם להסרת מצנחים ופצצות.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui
en: Hitting a banana can result in one of the following being attached to the kart:
he: פגיעה בבננה תגרום להצמדת אחד מהדברים הבאים למכוני:

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Anchor - slows down the kart suddenly.
he: עוגן - מאט את המכונית בפתאומיות.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Parachute - slows down the kart, more progressively than the anchor. The faster you go, the stronger it slows you down.
he: מצנח - מאט את המכונית, בהדרגה גבוהה משל המצנח. ככל שהנסיעה מהירה יותר, כך גם עוצמת ההאטה.

note: I18N: ./data/gui/screens/help4.stkgui I18N: In the help menu
en: Bomb - detonates after some amount of time, throwing the kart up in the air. Bump into another kart to transfer the bomb to it.
he: פצצה מתפוצצת לאחר זמן מה ומעיפה את המכונית. אפשר להתנגש במכונית אחרת כדי להעביר אליה את הפצצה.

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui
en: The evil Nolok has captured Gnu! Here are a few tips to help you:
he: נוֹלוֹק הרשע לכד את גנו! הינה כמה עצות שיעזרו לך:

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: In the help menu
en: This icon on the minimap shows the available challenges you've not completed. In the top-right of the screen, it also tells you how many points you currently have. Complete as many challenges as possible, and Nolok will accept to race against you. Win to liberate Gnu!
he: הסמל הזה במפה הממוזערת מסמל את האתגרים הזמינים שלא השלמת. בחלק העליון בצד ימין של המסך גם מראה כמה נקודות יש לך. יש להשלים כמה שיותר שלבים, ונולוק יענה למרוץ נגדך. הגורל של גנו תלוי בך!

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: In the help menu
en: When you complete a challenge, you get a cup. Each cup is worth several points. The higher the difficulty you completed the challenge in, the better the cup and the more points it is worth.
he: כשמשלימים אתגר, מקבלים גביע. כל גביע שווה מספר נקודות. ככל שהרמה שבה סיימת את האתגר גבוהה יותר, רמת הגביע עולה וגם מספר הנקודות שהוא שווה.

note: I18N: ./data/gui/screens/help5.stkgui I18N: In the help menu
en: When you get the number of points indicated below this icon, you'll be gifted a surprise. There are several to collect.
he: כשצוברים את מספר הנקודות המופיעות מתחת לסמל הזה, מקבלים הפתעה. יש מספר הפתעות לאסוף.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui
en: Not all karts drive the same! They belong to classes with several differences:
he: לא כל המכוניות זהות! הן שייכות לדרגות עם מספר הבדלים:

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Mass - there are three classes of karts, depending on their mass: light, medium and heavy. Heavier karts are less affected by parachutes and are more resistant to explosions.
he: מסה - יש שלושה סוגים של מכוניות, תלוי במסה שלהן: קלילות, בינוניות, וכבדות. מכוניות כבדות יותר מושפעות פחות ממצנחים וחסינות יותר לפיצוצים.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Acceleration - especially useful at start, after an accident, or in tracks with a lot of sharp curves. The lighter the kart, the faster it accelerates, especially at low speeds.
he: האצה - שימושית במיוחד בהתחלה, לאחר תאונה, או במסלולים עם עקומות חדות. ככל שהמכונית קלה יותר, כך היא מאיצה מהר יותר, במיוחד במהירויות נמוכות.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Max speed - the higher it is, the faster the kart can go. Especially useful in tracks with straight lines and gentle curves. Heavier karts have a higher top speed.
he: מהירות מרבית - ככל שהיא גבוהה יותר, כך גם מהירות המכונית. שימושית במיוחד במסלולים ישרים עם עקומות עדינות. למכוניות הכבדות יש המהירות הטובה ביותר.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: Nitro efficiency - The higher it is, the more speed you get from a can of nitro. A lighter kart will have higher nitro efficiency.
he: יעילות גז־טורבו - ככל שהיא גבוהה יותר, כך גם המהירות שמקבלים ממכל גז־טורבו. למכוניות קלות יעילות יש גז־טורבו גבוהה יותר.

note: I18N: ./data/gui/screens/help6.stkgui I18N: In the help menu
en: If you follow closely another kart for a few seconds, you'll get a slipstream speed bonus when you overtake it. The lighter your kart, the easier it is.
he: אם נצמדים למכונית אחרת למשך כמה שניות, מקבלים בונוס האצת מהירות כשעוקפים אותה. ככל שהמכונית קלה יותר, קל יותר לעקוף.

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: SuperTuxKart can be played in multiplayer mode online...:
he: אפשר לשחק ב־SuperTuxKart במצב מרובה משתתפים ברשת...:

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: First, select the 'online' icon in the main menu. Choose either local networking, or global networking (requires internet to be enabled in the options). Then, you can either create your own server with custom options, or search among a list of existing servers to join. Some of them are recommended servers with optionally ranked races.
he: ראשית, יש לבחור בסמל "משחק ברשת" בתפריט הראשי. אפשר לבחור ברשת המקומית או ברשת העולמית (נחוץ חיבור לאינטרנט). לאחר מכן, אפשר ליצור שרת משלך עם אפשרויות מותאמות אישית, או לחפש ברשימת השרתים הקיימים להצטרפות. חלקם שרתים מומלצים עם מרוֹצים בדרגות משתנות.

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: Once in a server, a race will begin once its owner (symbolized with the crown) decides so. Official servers may auto-start races only when there are enough players. Then, you can choose your kart and vote for the next track to race on. An addon track is allowed only if it exists on all joined players and the server.
he: כשמחוברים לשרת, המרוצים מתחילים כשבעלי השרת (מסומנים בכתר) מחליטים להתחיל אותם. בשרתים רשמיים המרוצים עשויים להתחיל אוטומטית כשיש מספיק שחקנים. אז, יהיה אפשר לבחור את המכונית שלך ולהצביע למסלול הבא. מכוניות מִתּוֹספים מורשות רק אם הן קיימות אצל כל השחקנים שהצטרפו ובשרת.

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: ... or on the same device:
he: ... או על אותו התקן:

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: First, you will need several input devices. Use the input configuration screen to set them up. Multiple gamepads or joysticks are ideal: on keyboard(s), each player will need a different set of keys, and most keyboards are not appropriate for multiplayer because they don't support multiple simultaneous keypresses.
he: ראשית, נחוצים מספר התקני קלט. אפשר להשתמש במסך הגדרת הקלט ולהגדירם. מומלצים בקרי משחק וג׳ויסטיקים מרובים: במקלד(ו)ת, לכל השחקנים נחוץ מערך מקשים שונה, ורוב המקלדות לא תומכות במשחק מרובה משתתפים מכיוון שאינן תומכות בלחיצה על מספר מקשים בו־זמנית.

note: I18N: ./data/gui/screens/help7.stkgui I18N: In the help menu
en: When input devices are configured, select the 'Splitscreen Multiplayer' icon in the main menu. Each player can press the 'fire' key of their gamepad or keyboard to join the game, and use their input device to select their kart. The game continues when everyone selected their kart. Note that the mouse may not be used for this operation.
he: כשמוגדרים התקני קלט, אפשר לבחור בסמל "משחק מרובה משתתפים במסך מפוצל" בתפריט הראשי. כל השחקנים יכולים ללחוץ על מקש "ירייה" של בקר המשחק או המקלדת כדי להצטרף למשחק, ולהשתמש בהתקן הקלט שלהם לבחירת המכונית המשחק נמשך לאחר שכולם בחרו מכוניות. נא לשים לב שייתכן שאי אפשר להשתמש בעכבר לצורך פעולה זו.

note: I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen
en: High Score Selection
he: בחירת שיאים

note: I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: Game mode I18N: Lap Trial: Complete as many laps as possible in a given amount of time.
en: Lap Trial
he: כמה שיותר הקפות

note: I18N: ./data/gui/screens/high_score_selection.stkgui I18N: In the high score selection screen I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Grand Prix
he: גרנד־פרי

note: I18N: ./data/gui/screens/karts.stkgui I18N: In the kart selection (player setup) screen I18N: ./data/gui/screens/online/network_karts.stkgui
en: Choose a Kart
he: נא לבחור מכונית

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Singleplayer
he: משחק לבד

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Splitscreen Multiplayer
he: משחק מרובה משתתפים
    במסך מפוצל

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Online
he: משחק ברשת

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: Main menu button
en: Addons
he: תוספים

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Tutorial
he: הדרכה

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: High Scores
he: שיאים

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Achievements
he: הישגים

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: Grand Prix Editor
he: עריכת גרנד־פרי

note: I18N: ./data/gui/screens/main_menu.stkgui I18N: In the main screen
en: About
he: על אודות

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Server Creation
he: יצירת שרת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Name of the server
he: שם השרת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Max. number of players
he: מספר שחקנים מרבי

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Password for private server (optional)
he: סיסמה לשרת פרטי (לא חובה)

note: I18N: ./data/gui/screens/online/create_server.stkgui I18N: In the server creation screen
en: Create
he: יצירה

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui
en: Local Networking
he: רשת מקומית

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Find Server
he: חיפוש שרת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/lan.stkgui I18N: In the online multiplayer screen I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Create Server
he: יצירת שרת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In networking lobby I18N: In the networking lobby
en: Lobby
he: מבואה

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In the network lobby
en: Start race
he: התחלת המרוץ

note: I18N: ./data/gui/screens/online/networking_lobby.stkgui I18N: In the network lobby I18N: In networking lobby to configuration server settings
en: Configuration
he: הגדרה

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: In the networking menu
en: Enable splitscreen or player handicaps
he: הפעלת מסך מלא או הגבלת השחקנים

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Local networking
he: רשת מקומית

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Global networking
he: הרשת העולמית

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Enter server address
he: הכנסת כתובת שרת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/online.stkgui I18N: Networking menu button
en: Your profile
he: הפרופיל שלך

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_achievements_tab.stkgui I18N: In the achievements screen
en: Player rankings
he: דירוג שחקנים

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Friends
he: חברים

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: In the profile screen
en: Look for more friends:
he: חיפוש חברים נוספים:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_friends.stkgui I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: Search
he: חיפוש

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui
en: Global Networking
he: הרשת העולמית

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_servers.stkgui I18N: In the online multiplayer screen
en: Quick Play
he: משחק מהיר

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: Section in the profile screen
en: Account Settings
he: הגדרות החשבון

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: Password:
he: סיסמה:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui
en: Change
he: שינוי

note: I18N: ./data/gui/screens/online/profile_settings.stkgui I18N: In the online account settings screen
en: E-mail:
he: דוא״ל:

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Create User
he: יצירת משתמש

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: New Online Account
he: חשבון חדש ברשת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Existing Online Account
he: חשבון קיים ברשת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: Section in the register screen
en: Offline Account
he: חשבון מקומי

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Local Name
he: שם מקומי

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: Online Username
he: שם משתמש ברשת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Reset password
he: איפוס הסיסמה

note: I18N: ./data/gui/screens/online/register.stkgui I18N: In the registration dialog
en: You can play without creating an online account by selecting an offline account. Though then you can not connect to friends, vote for addons etc. Please read our privacy statement at http://privacy.supertuxkart.net
he: אפשר לשחק ללא יצירת חשבון ברשת באמצעות בחירת חשבון מקומי. אולם אז לא תהיה לך אפשרות להתחבר לחברים, לדרג תוספים וכו׳. נא לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו בכתובת http://privacy.supertuxkart.net

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui
en: Server Selection
he: בחירת שרת

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui I18N: In the server selection screen
en: Show private server(s)
he: הצגת שרת(ים) פרטי(ים)

note: I18N: ./data/gui/screens/online/server_selection.stkgui I18N: In the server selection screen
en: Use IPv6 connection
he: שימוש בחיבור IPv6

note: I18N: ./data/gui/screens/online/user_search.stkgui
en: User search
he: חיפוש משתמשים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: ./data/gui/scre
en: SuperTuxKart Options
he: אפשרויות SuperTuxKart

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Graphics
he: תצוגה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Audio
he: שמע

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Interface
he: ממשק

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Players
he: שחקנים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Controls
he: מקשים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: Section in the settings menu I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: ./data/gui/screens/options_language.stkgui I18N: ./data/gui/screens/opti
en: Language
he: שפה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Music
he: מוזיקה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is enabled
en: Enabled
he: פעיל

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Volume
he: עוצמת קול

note: I18N: ./data/gui/screens/options_audio.stkgui I18N: In the audio options screen
en: Sound Effects
he: אפקטים קוליים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Delete Configuration
he: מחיקת תצורה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen I18N: button to disable a keyboard configuration
en: Disable Configuration
he: בטל הגדרה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Back to device list
he: חזרה לרשימת ההתקנים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Rename Configuration
he: שינוי שם ההגדרה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_device.stkgui I18N: In the input configuration screen, for gamepad
en: Enable force feedback (if supported)
he: הפעלת "Force Feedback" (אם נתמך)

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Internet options
he: אפשרויות אינטרנט

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Always show login screen
he: תמיד להציג את מסך ההתחברות

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Connect to the Internet
he: התחברות לאינטרנט

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Enable chatting online
he: התרת התכתבות ברשת

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Enable chatting in online games
he: התרת התכתבות במשחקים ברשת

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Miscellaneous options
he: אפשרויות שונות

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: In the general settings
en: Enable per-player handicaps
he: הפעלת הגבלות לכל שחקן/ית

note: I18N: ./data/gui/screens/options_general.stkgui I18N: For mobile version for STK, uninstall the downloaded assets
en: Uninstall full game assets
he: הסרת משאבי המשחק המלאים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Press enter or double-click on a device to configure it
he: לחיצה על Enter או לחיצה כפולה על התקן להגדרתו

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: Add a device
he: הוספת התקן

note: I18N: ./data/gui/screens/options_input.stkgui I18N: In the input configuration screen
en: * Which config to use will be inferred from which 'Select' key is pressed to join the game.
he: * התצורה לשימוש תקבע על פי מקש "בחירה" שנלחץ כדי להצטרף למשחק.

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Skin
he: מעטפת

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Minimap
he: מפה מוקטנת

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Splitscreen Multiplayer layout
he: פריסת המסך המפוצל
    למשחק מרובה משתתפים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Font size
he: גודל גופן

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Camera
he: מצלמה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Custom...
he: התאמה אישית...

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Display FPS
he: הצגת FPS

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Show other karts' held powerups
he: הצגת החיזוקים שמחזיקות מכוניות אחרות

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Enable the story mode timer
he: הפעלת קוצב זמן למצב העלילה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_ui.stkgui I18N: In the ui settings
en: Enable the speedrun timer
he: הפעלת קוצב זמן למצב המשחק המהיר

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Render resolution
he: איכות מסירה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Graphical Effects Level
he: רמת אפקטים גרפיים

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Blur Effects Level
he: רמת אפקטים של טשטוש

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Vertical Sync
he: סנכרון אנכי

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Custom settings...
he: הגדרות מותאמות אישית...

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Resolution
he: רזולוציה

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Fullscreen
he: מסך מלא

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Remember window location
he: לזכור את מיקום חלון

note: I18N: ./data/gui/screens/options_video.stkgui I18N: In the video settings
en: Apply new resolution
he: החלת הרזולוציה החדשה

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a difficulty
he: נא לבחור רמה

note: I18N: ./data/gui/screens/race_setup.stkgui
en: Select a game mode
he: נא לבחור מצב משחק

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Use left/right to choose your team and press fire
he: יש להשתמש במקשי ימין/שמאל לבחירת הקבוצה שלך וללחוץ על "ירייה"

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Red Team
he: קבוצה אדומה

note: I18N: ./data/gui/screens/soccer_setup.stkgui I18N: In soccer setup screen
en: Blue Team
he: קבוצה כחולה

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of laps
he: מספר הקפות

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of AI karts
he: מספר המתחרים המדומים

note: I18N: ./data/gui/screens/track_info.stkgui I18N: In the track info screen
en: Number of blue team AI karts
he: מספר המתחרים המדומים בקבוצה הכחולה

note: I18N: ./data/gui/screens/tracks_and_gp.stkgui I18N: In the track and grand prix selection screen
en: Random Grand Prix
he: גרנד־פרי אקראי

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: Used as a verb, appears on the main networking menu (login button)
en: Login
he: כניסה

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Remember password
he: לזכור את הסיסמה

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Delete
he: מחיקה

note: I18N: ./data/gui/screens/user_screen.stkgui I18N: In the user screen I18N: ./data/gui/screens/user_screen_tab.stkgui
en: Kart color
he: צבע המכונית

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The UI skin can be changed in the UI options.
he: את ערכת הנושא אפשר לשנות באפשרויות הממשק.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can see other karts' powerups by enabling it in the UI options.
he: אפשר לראות את החיזוקים של המכוניות האחרות בעזרת הפעלת האפשרות באפשרויות הממשק.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The font size can be changed in the UI options.
he: את גודל הגופן אפשר לשנות באפשרויות הממשק.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The help menu has lots of useful information.
he: תפריט העזרה מכיל מידע שימושי בכמויות.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: In single-player, you can watch and challenge recorded time-trials.
he: במשחק לבד, אפשר לצפות ולהתחרות בהקלטות של מרוצים נגד השעון.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can visit https://supertuxkart.net/ for more information about the game.
he: אפשר לבקר באתר https://supertuxkart.net/ למידע נוסף על המשחק.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Short nitro boosts are more efficient.
he: האצות גז־טורבו קצרות הן יעילות יותר.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Only use zippers when it is safe. Long straight lines are ideal.
he: יש להשתמש במאיצנים רק כאשר בטוח להשתמש בהם. קווים ישרים וארוכים מומלצים.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Don't use multiple zippers quickly in row, instead, wait until the speed boost wears off.
he: אין להשתמש במאיצנים מרובים במהירות ברצף, יש להמתין עד שהאצת המהירות מפסיקה.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Skidding makes you much faster, do it whenever safe.
he: ההחלקה מגבירה מאוד את המהירות, יש לעשות זאת רק כשבטוח.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The swatter can be used to remove bombs or parachutes.
he: אפשר להשתמש במחבט היתושים להסרת פצצות או מצנחים.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can't stop turning while skidding. Good kart orientation at the skid's start is paramount.
he: אי אפשר להסתובב במהלך החלקה. נטייה טובה של מכוניות בתחילת ההחלקה היא מועילה באופן משמעותי.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You get a startup boost if you start accelerating during "Set".
he: מקבלים האצה בהזנקה אם מתחילים להאיץ במהלך "היכון".

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Braking allows to get rid of parachutes quicker.
he: בלימה מאפשרת להיפטר מהמצנחים במהירות.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: First and foremost, focus on where your kart is going.
he: בראש ובראשונה, יש להתרכז בלאן המכונית נוסעת.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: The rescue key (button) is very useful.
he: מקש (כפתור) החילוץ שימושי מאוד.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Be careful when close to other karts, they may attack you!
he: יש להיזהר כשקרובים למכוניות אחרות, הן עלולות לתקוף אותך!

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Basketballs can be destroyed using precise backward shots with a bowling ball, cake, or plunger.
he: אפשר להשמיד כדורי סל בעזרת זריקות מדויקות לאחור של כדור כדורת, עוגה או פומפה.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Try to avoid crashing into other the backs of other karts, as it will slow you down.
he: יש לנסות להימנע מהתרסקות לתוך הפגושים של המכוניות האחרות, כי זה יאט אותך.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: You can use bowling balls to push and block the ball.
he: אפשר להשתמש בכדורי כדורת כדי לדחוף ולחסום את הכדור.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: In soccer, always work as a team for good results.
he: בכדורגל, יש לעבוד כקבוצה תמיד בשביל תוצאות טובות.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: If you miss the ball and an opponent is approaching, try hitting them with a powerup or block their way.
he: אם הכדור לא נמצא אצלך ויריב מתקרב, אפשר לנסות לפגוע בו באמצעות חיזוק או לחסום את דרכו.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Good rotation of positions (attack and defense) is essential.
he: בחירת המקומות הטובים (להתקפה ולהגנה) חיונית.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Make sure to store at least 2 big cans worth of nitro.
he: כדאי לדאוג לאחסן לפחות 2 פחיות גדולות של גז־טורבו.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Never use the three bowling balls all at the same time.
he: אין להשתמש בשלושה כדורי כדורת בו־זמנית.

note: I18N: ./data/tips.xml
en: Don't get in the way of a teammate carrying the ball, though you can try to hit opponents attempting to stop them from scoring.
he: אין להפריע לחברי הקבוצה להחזיק את הכדור, כן יש לנסות לירות בשחקנים שמנסים למנוע מהקבוצה שלך להבקיע לשער.

note: I18N: ../stk-assets/karts/adiumy/kart.xml
en: Adiumy
he: אַדיוּמי

note: I18N: ../stk-assets/karts/amanda/kart.xml
en: Amanda
he: אמנדה

note: I18N: ../stk-assets/karts/emule/kart.xml
en: Emule
he: אימיוּל

note: I18N: ../stk-assets/karts/gavroche/kart.xml
en: Gavroche
he: גַּאברוֹש

note: I18N: ../stk-assets/karts/gnu/kart.xml
en: Gnu
he: גנו

note: I18N: ../stk-assets/karts/hexley/kart.xml
en: Hexley
he: הקסלי

note: I18N: ../stk-assets/karts/kiki/kart.xml
en: Kiki
he: קיקי

note: I18N: ../stk-assets/karts/konqi/kart.xml
en: Konqi
he: קוֹנקי

note: I18N: ../stk-assets/karts/nolok/kart.xml
en: Nolok
he: נוֹלוֹק

note: I18N: ../stk-assets/karts/pidgin/kart.xml
en: Pidgin
he: פּידג׳ין

note: I18N: ../stk-assets/karts/puffy/kart.xml
en: Puffy
he: פּאפי

note: I18N: ../stk-assets/karts/sara_the_racer/kart.xml
en: Pepper
he: פפר

note: I18N: ../stk-assets/karts/sara_the_wizard/kart.xml
en: Sara
he: שרה

note: I18N: ../stk-assets/karts/suzanne/kart.xml
en: Suzanne
he: סוזן

note: I18N: ../stk-assets/karts/tux/kart.xml
en: Tux
he: טַקס

note: I18N: ../stk-assets/karts/wilber/kart.xml
en: Wilber
he: וילבֶּר

note: I18N: ../stk-assets/karts/xue/kart.xml
en: Xue
he: סו

note: I18N: ../stk-assets/tracks/abyss/track.xml
en: Antediluvian Abyss
he: מצולות עתיקות

note: I18N: ../stk-assets/tracks/alien_signal/track.xml
en: Alien Signal
he: אות חייזרים

note: I18N: ../stk-assets/tracks/ancient_colosseum_labyrinth/track.xml
en: Ancient Colosseum Labyrinth
he: מבוך הקולוסאום העתיק

note: I18N: ../stk-assets/tracks/arena_candela_city/track.xml I18N: ../stk-assets/tracks/candela_city/track.xml
en: Candela City
he: העיר קנדלה

note: I18N: ../stk-assets/tracks/battleisland/track.xml
en: Battle Island
he: אי הקרב

note: I18N: ../stk-assets/tracks/black_forest/track.xml
en: Black Forest
he: היער השחור

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cave/track.xml
en: Cave X
he: מערה X

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cocoa_temple/track.xml
en: Cocoa Temple
he: מקדש הקקאו

note: I18N: ../stk-assets/tracks/cornfield_crossing/track.xml
en: Cornfield Crossing
he: דרך שדה התירס

note: I18N: ../stk-assets/tracks/fortmagma/track.xml
en: Fort Magma
he: מבצר המגמה

note: I18N: ../stk-assets/tracks/gran_paradiso_island/track.xml
en: Gran Paradiso Island
he: אי גראן פראדיסו

note: I18N: ../stk-assets/tracks/hacienda/track.xml
en: Hacienda
he: אַסְיֶינדַה

note: I18N: ../stk-assets/tracks/icy_soccer_field/track.xml
en: Icy Soccer Field
he: מגרש הכדורגל הקפוא

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: What's wrong, little hippies? Your great gnu leader is missing?
he: מה קרה, ילדי פרחים קטנטנים? מנהיגכם הדגול גנו נעלם?

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: Oh yes, see, he's in my castle now and will be served for supper...
he: אה כן, תראו, הוא נמצא בטירה שלי ויוגש לארוחת ערב...

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: But I'm a fair creature, so I'll make you a deal.
he: אבל אני יצור הוגן, אז אעשה איתכם עסקה.

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en: If you can beat me at racing, I will free the old codger.
he: אם תנצחו אותי במרוץ, אשחרר את הברנש הזקן.

note: I18N: Cutscene subtitle from ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml I18N: ../stk-assets/tracks/introcutscene2/scene.xml
en:  But you pathetic little twerps will never be able to beat me - King of the Karts!
he:  אבל טיפשים קטנים ועלובים שכמותכם לעולם לא יביסו אותי - מלך המכוניות!

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lasdunasarena/track.xml
en: Las Dunas Arena
he: זירת לאס דונאס

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lasdunassoccer/track.xml
en: Las Dunas Soccer Stadium
he: אצטדיון הכדורגל של לאס דונאס

note: I18N: ../stk-assets/tracks/lighthouse/track.xml
en: Around the Lighthouse
he: מסביב למגדלור

note: I18N: ../stk-assets/tracks/mines/track.xml
en: Old Mine
he: מכרה ישן

note: I18N: ../stk-assets/tracks/minigolf/track.xml
en: Minigolf
he: מיני גולף

note: I18N: ../stk-assets/tracks/olivermath/track.xml
en: Oliver's Math Class
he: כיתת החשבון של אוליבר

note: I18N: ../stk-assets/tracks/pumpkin_park/track.xml
en: Pumpkin Park
he: חלקת הדלעות

note: I18N: ../stk-assets/tracks/ravenbridge_mansion/track.xml
en: Ravenbridge Mansion
he: אחוזת רייבנברידג׳

note: I18N: ../stk-assets/tracks/sandtrack/track.xml
en: Shifting Sands
he: חולות נודדים

note: I18N: ../stk-assets/tracks/scotland/track.xml
en: Nessie's Pond
he: האגם של נסי

note: I18N: ../stk-assets/tracks/snowmountain/track.xml
en: Northern Resort
he: נופש בצפון

note: I18N: ../stk-assets/tracks/snowtuxpeak/track.xml
en: Snow Peak
he: פסגה מושלגת

note: I18N: ../stk-assets/tracks/soccer_field/track.xml
en: Soccer Field
he: מגרש כדורגל

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stadium/track.xml
en: The Stadium
he: האצטדיון

note: I18N: ../stk-assets/tracks/stk_enterprise/track.xml
en: STK Enterprise
he: ‏SuperTuxKart ארגונים

note: I18N: ../stk-assets/tracks/temple/track.xml
en: Temple
he: מקדש

note: I18N: ../stk-assets/tracks/volcano_island/track.xml
en: Volcan Island
he: אי הר הגעש

note: I18N: ../stk-assets/tracks/zengarden/track.xml
en: Zen Garden
he: גן זן

en: Completed achievement "%s".
he: הושלם ההישג "%s".

en: Failed to connect to the SuperTuxKart add-ons server.
he: ההתחברות לשרת התוספים של SuperTuxKart נכשלה.

en: Error downloading news: '%s'.
he: שגיאה בהורדת החדשות: "%s".

en: Normal Race (Grand Prix)
he: מרוץ רגיל (גרנד־פרי)

en: Time-Trial (Grand Prix)
he: נגד השעון (גרנד־פרי)

en: Time-Trial - beat the replay
he: נגד השעון - השידור הטוב ביותר

en: Time-Trial - nitro challenge
he: נגד השעון - אתגר גז־טורבו

en: Normal Race (single race)
he: מרוץ רגיל (מרוץ יחיד)

en: Time-Trial (single race)
he: נגד השעון (מרוץ יחיד)

en: Follow the Leader (single race)
he: בעקבות המכונית המובילה (מרוץ יחיד)

note: I18N: In the Select challenge dialog, tell user this challenge has reversed laps
en: Mode: Reverse
he: מצב: נסיעה לאחור

en: New track '%s' now available
he: המסלול החדש "%s" זמין כעת

en: New game mode '%s' now available
he: מצב המשחק החדש "%s" זמין כעת

en: New Grand Prix '%s' now available
he: הגרנד פרי־החדש "%s" זמין כעת

en: New difficulty '%s' now available
he: הרמה החדשה "%s" זמינה כעת

en: New kart '%s' now available
he: המכונית החדשה "%s" זמינה כעת

en: Speedrun mode disabled. It can only be enabled if the game has not been closed since the launch of the story mode.
    
    Closing the game before the story mode's completion invalidates the timer.
    
    To use the speedrun mode, please use a new profile.
he: מצב המשחק המהיר מושבת. אפשר להפעילו רק אם המשחק לא נסגר מאז הפעלת מצב העלילה לראשונה.
    
    סגירת מצב העלילה לפני השלמת מצב העלילה תבטל את קוצב הזמן.
    
    כדי להשתמש במצב המשחק המהיר, נא להשתמש בפרופיל חדש.

note: I18N: Name of first guest player (without number)
en: Guest
he: אורח/ת

note: I18N: Name of further guest players, with a 1, 2, ... attached
en: Guest %d
he: אורח/ת %d

en: Your config file was malformed, so it was deleted and a new one will be created.
he: קובץ התצורה שלך היה פגום, ולכן הוא נמחק ויוחלף בקובץ חדש.

en: Your config file was too old, so it was deleted and a new one will be created.
he: קובץ התצורה שלך היה ישן מדיי, ולכן הוא נמחק ויוחלף בקובץ חדש.

en: Video recording started.
he: הקלטת וידאו החלה.

en: Video saved in "%s".
he: ההקלטה נשמרה בתוך "%s".

en: Encoding progress:
he: התקדמות הקידוד:

en: FPS: %d/%d/%d - %d KTris, Ping: %dms
he: FPS:‏ %d/%d/%d ‏- %d KTris, פינג: %dמ״ש

note: I18N: Tip shown in gui for giving player hints
en: Tip: %s
he: עצה: %s

en: Loading
he: בהליכי טעינה

en: Mass
he: מסה

en: Maximum speed
he: מהירות מרבית

en: Acceleration
he: האצה

en: Nitro efficiency
he: יעילות גז־טורבו

note: I18N: 'handicapped' indicates that per-player handicaps are activated for this kart (i.e. it will drive slower)
en: %s (handicapped)
he: ‏%s (עם מגבלות)

en: %s is ready
he: %s מוכן/ה

note: I18N: Unbound key binding
en: [none]
he: [אין]

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Left Mouse Button
he: לחצן עכבר שמאלי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Right Mouse Button
he: לחצן עכבר ימני

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: Middle Mouse Button
he: לחצן עכבר אמצעי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: X1 Mouse Button
he: לחצן עכבר X1

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: mouse button
en: X2 Mouse Button
he: לחצן עכבר X2

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Backspace
he: מקש Backspace

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Tab
he: טאב

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Clear
he: ניקוי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Return
he: מקש Enter

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Control
he: Ctrl

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Alt/Menu
he: Alt/תפריט

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Pause
he: השהיה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Final
he: סופי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Escape
he: Esc

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Convert
he: המרה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Nonconvert
he: אל־המרה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Accept
he: קבלה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Modechange
he: החלפת מצב

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Space
he: רווח

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Home
he: בית (Home)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left
he: שמאלה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Up
he: למעלה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right
he: ימינה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Down
he: למטה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Select
he: בחירה (Select)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Print
he: הדפסה (Print)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Exec
he: ביצוע (Exec)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Delete
he: מחיקה (Delete)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Help
he: עזרה

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left Logo
he: סמליל שמאלי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right Logo
he: סמליל ימני

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Apps
he: יישומים

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Sleep
he: שינה (Sleep)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Separator
he: מפריד

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: - (Subtract)
he: - (חיסור)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Decimal
he: עשרוני

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: / (Divide)
he: / (חילוק)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left Shift
he: Shift שמאלי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right Shift
he: Shift ימני

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left Control
he: ‏Ctrl שמאלי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right Control
he: ‏Ctrl ימני

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Left Menu
he: תפריט שמאלי

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Right Menu
he: תפריט ימני

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Play
he: נגינה (Play)

[ctx: input_key]
note: I18N: input configuration screen: keyboard key
en: Zoom
he: תקריב (Zoom)

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad hats
en: Gamepad hat %d
he: מתג בקר %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d %s
he: ציר %d %s

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d inverted
he: ציר %d הפוך

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad axes
en: Axis %d
he: ציר %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for gamepad buttons
en: Gamepad button %d
he: לחצן בקר %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for mouse (might not be used at all)
en: Mouse button %d
he: כפתור עכבר %d

note: I18N: to appear in input configuration screen, for mouse (might not be used at all)
en: Mouse axis %d %s
he: ציר עכבר %d %s

note: I18N: shown when config file is too old
en: Please re-configure your key bindings.
he: נא להגדיר מחדש את המקשים.

en: Your input config file is not compatible with this version of STK.
he: קובץ הגדרת הקלט שלך לא מתאים לגרסה הזאת של SuperTuxKart.

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Guide
he: הכפתור הראשי

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Start
he: התחלה (Start)

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad up
he: ‏DPad למעלה

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad down
he: ‏DPad למטה

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad left
he: ‏DPad שמאלה

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: DPad right
he: DPad ימינה

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Left trigger
he: הדק שמאלי (LT)

note: I18N: name of buttons on gamepads
en: Right trigger
he: הדק ימני (RT)

en: Ignoring '%s'. You needed to join earlier to play!
he: בהתעלמות מ־"%s". היה צריך להצטרף מוקדם יותר כדי לשחק!

en: Only the Game Master may act at this point!
he: רק מנהל המשחק יכול לפעול בנקודה זו!

en: %s has low battery level.
he: הסוללה של %s חלשה.

en: Connect your wiimote to the Bluetooth manager, then click on Ok. Detailed instructions at https://supertuxkart.net/Wiimote
he: יש לחבר את שלט Wii שלך אל מנהל Bluetooth, ולאחר מכן ללחוץ על אישור. הוראות מפורטות נמצאות בכתובת https://supertuxkart.net/Wiimote

en: Press the buttons 1+2 simultaneously on your wiimote to put it in discovery mode, then click on Ok. Detailed instructions at https://supertuxkart.net/Wiimote
he: יש ללחוץ על כפתורי 1+2 בו־זמנית בשלט Wii שלך כדי לשים אותו במצב גילוי, ולאחר מכן ללחוץ על אישור. הוראות מפורטות נמצאות בכתובת https://supertuxkart.net/Wiimote

en: Found %d wiimote | Found %d wiimotes
he[0]: נמצא שלט Wii‏ %d
he[1]: נמצאו %d שלטי Wii
he[2]: נמצאו %d שלטי Wii
he[3]: נמצאו %d שלטי Wii

en: Could not detect any wiimote :/
he: לא היה אפשר לאתר אף שלט Wii :/

en: Getting ready to race
he: מתכוננים למרוץ

en: Penalty time!!
he: זמן עונשין!!

en: Don't accelerate before 'Set!'
he: אין להאיץ לפני "היכון!"

en: You can have at most 3 lives!
he: אפשר לצבור רק עד 3 פסילות!

en: +1 life.
he: +1 פסילות.

en: You were too slow!
he: נסעת לאט מדיי!

en: You won the race!
he: ניצחת במרוץ!

en: You finished the race in rank %d!
he: סיימת את המרוץ במקום ה־%d!

note: I18N: Message shown in game to tell player left the game in network
en: %s left the game.
he: ‏%s עזב/ה את המשחק.

en: SuperTuxKart may connect to a server to download add-ons and notify you of updates. Please read our privacy policy at https://supertuxkart.net/Privacy. Would you like this feature to be enabled? (To change this setting at a later time, go to options, select tab 'General', and edit "Connect to the Internet").
he: באפשרות SuperTuxKart להתחבר לשרת כדי להוריד תוספים ולהודיע לך על עדכונים. נא לקרוא את מדיניות הפרטיות בכתובת https://supertuxkart.net/Privacy. להפעיל את האפשרות הזאת? (כדי לשנות את ההגדרה הזאת מאוחר יותר, יש לעבור למסך האפשרויות, לבחור בלשונית "ממשק" ולערוך את הסימון של "התחברות לאינטרנט").

en: Your screen resolution is too low to run STK.
he: רזולוציית המסך שלך נמוכה מדי להפעלת SuperTuxKart.

en: Your driver version is too old. Please install the latest video drivers.
he: גרסת מנהל ההתקן ישנה מדי. נא להתקין את מנהל ההתקן העדכני ביותר.

en: Your graphics driver appears to be very old. Please check if an update is available. SuperTuxKart recommends a driver supporting %s or better. The game will likely still run, but in a reduced-graphics mode.
he: מנהל ההתקן של כרטיס המסך שלך נראה ישן מאוד. נא לבדוק אם עדכון זמין. SuperTuxKart ממליצים על מנהל התקנים שתומך ב־%s וטובים יותר. סביר להניח שהמשחק עדיין יפעל, אך במצב של תצוגה באיכות מופחתת.

en: Server connection timed out.
he: זמן החיבור לשרת אזל.

note: I18N: Show when a player gets the red flag in CTF
en: %s has the red flag!
he: הדגל האדום אצל %s!

note: I18N: Show when the red flag is returned to its base in CTF
en: The red flag has returned!
he: הדגל האדום הוחזר!

note: I18N: Show when a player gets the blue flag in CTF
en: %s has the blue flag!
he: הדגל הכחול אצל %s!

note: I18N: Show when the blue flag is returned to its base in CTF
en: The blue flag has returned!
he: הדגל הכחול הוחזר!

en: %s captured the blue flag!
he: הדגל הכחול נתפס על ידי %s!

en: %s captured the red flag!
he: הדגל האדום נתפס על ידי %s!

en: Eggs: %d / %d
he: ביצים: %d / %d

en: Leader
he: המכונית המובילה

en: Final lap!
he: הקפה אחרונה!

en: Lap %i
he: הקפה %i

[ctx: fastest_lap]
en: %s by %s
he: %s על ידי %s

en: New fastest lap
he: שיא חדש מהירות חדש להקפה

en: WRONG WAY!
he: טעות בדרך!

en: %s scored a goal!
he: שער הובקע על ידי %s!

en: Oops, %s made an own goal!
he: אופס, שער עצמי הובקע על ידי %s!

en: %i spare tire kart has been spawned! | %i spare tire karts have been spawned!
he[0]: הופיעה מכונית צמיגים חלופיים %i!
he[1]: הופיעו %i מכוניות צמיגים חלופיים!
he[2]: הופיעו %i מכוניות צמיגים חלופיים!
he[3]: הופיעו %i מכוניות צמיגים חלופיים!

en: You have been eliminated!
he: נפסלת!

en: '%s' has been eliminated.
he: "%s" נפסל/ה.

en: Server has been shut down.
he: השרת נכבה.

en: You were kicked from the server.
he: סולקת מהשרת.

en: You were kicked: Ping too high.
he: סולקת: פינג גבוה מדיי.

en: Bad network connection is detected.
he: זוהה חיבור לא תקין לרשת.

en: Bot
he: בוט

en: %s disconnected.
he: ‏%s התנתק/ה.

note: I18N: Message shown in network lobby to tell user that player name is clickable
en: Press player name in the list for player management and ranking information.
he: יש ללחוץ על שם השחקן/ית ברשימה לניהול ולפרטי דירוג השחקן/ית.

note: I18N: In the networking lobby I18N: In server info dialog
en: Difficulty: %s
he: רמה: %s

note: I18N: In the networking lobby
en: Max players: %d
he: מספר שחקנים מרבי: %d

note: I18N: In server info dialog
en: Game mode: %s
he: מצב משחק: %s

note: I18N: In the create server screen for soccer server
en: Time limit
he: הגבלת זמן

note: I18N: In the create server screen for soccer server
en: Goals limit
he: הגבלת שערים

note: I18N: In the networking lobby
en: Soccer game type: %s
he: סוג משחק כדורגל: %s

en: Grand prix progress: %d / %d
he: התקדמות בגרנד־פרי: %d / %d

note: I18N: Display when all players are in red or blue team, which the race will not be allowed to start
en: All players joined red or blue team.
he: כל השחקנים הצטרפו לקבוצה האדומה או הכחולה.

note: I18N: Display when a player is allow to control the server
en: You are now the owner of server.
he: השרת בבעלותך כעת.

en: Connection refused: Server is busy.
he: החיבור נדחה: עומס על השרת.

en: Connection refused: You are banned from the server.
he: החיבור נדחה: סולקת מהשרת.

en: Connection refused: Server password is incorrect.
he: החיבור נדחה: הסיסמה לשרת שגויה.

en: Connection refused: Game data is incompatible.
he: החיבור נדחה: נתוני המשחק אינם שלמים.

en: Connection refused: Server is full.
he: החיבור נדחה: השרת מלא.

en: Connection refused: Invalid player connecting.
he: החיבור נדחה: התחברות שחקן/ית בלתי־תקינה.

en: Failed to start the network game.
he: התחלת משחק הרשת נכשלה.

note: I18N: Error message shown if live join or spectate failed in network
en: The game has ended, you can't live join or spectate anymore.
he: המשחק הסתיים, כבר אי אפשר להצטרף אליו בזמן־אמת או לצפות בו מהצד.

note: I18N: Error message shown if live join failed in network
en: No remaining place in the arena - live join disabled.
he: לא נותר מקום בזירה - ההצטרפות בזמן־אמת הושבתה.

note: I18N: Error message shown if only 1 player remains in network
en: Only 1 player remaining, returning to lobby.
he: נותר/ה שחקן/ית 1, חוזרים למבואה.

en: Server owner quit the game.
he: בעלי השרת יצאו מהמשחק.

note: I18N: Status shown to player when he will be spectating the next game
en: You will be spectating the next game.
he: עד המשחק הבא יש לצפות במשחק הנוכחי מהצד.

note: I18N: Show when player join red team of the started game in network
en: %s joined the red team.
he: ‏%s הצטרף/ה לקבוצה האדומה.

note: I18N: Show when player join blue team of the started game in network
en: %s joined the blue team.
he: ‏%s הצטרף/ה לקבוצה הכחולה.

note: I18N: Show when player join the started game in network
en: %s joined the game.
he: ‏%s הצטרף/ה למשחק.

note: I18N: Message shown in game to tell the player it's possible to change the camera target in spectate mode of network
en: Press <%s> or <%s> to change the targeted player, <%s> or <%s> for the camera position.
he: יש ללחוץ על <%s> או על <%s> כדי לבחור שחקן/ית אחר/ת, על <%s> או על <%s> לשינוי זווית המצלמה.

note: I18N: Tell player he has successfully report this named player
en: Successfully reported %s.
he: הדיווח על %s הצליח.

note: I18N: Shown when there is download error for assets download in the first run
en: Failed to download assets, check your storage space or internet connection and try again later.
he: הורדת המשאבים נכשלה, יש לבדוק את שטח האחסון שלך או את החיבור לאינטרנט ולנסות שוב מאוחר יותר.

en: No quick play server available.
he: אין שרתים זמינים למשחק מהיר.

en: Cannot connect to server %s.
he: אי אפשר להתחבר לשרת %s.

note: I18N: Show the failed detect port server name
en: Failed to detect port number for server %s.
he: כשל בזיהוי מספר הפִּתחה של השרת %s.

en: Network grand prix has been finished.
he: הגרנד־פרי ברשת הסתיים.

en: Time Trial (Grand Prix)
he: נגד השעון (גרנד־פרי)

note: I18N: Game mode I18N: In the create server screen for battle server
en: Free-For-All
he: תחרות חופשית

note: I18N: Game mode I18N: In the create server screen for battle server
en: Capture The Flag
he: לתפוס את הדגל

en: %s is now online.
he: %s מחובר/ת כעת.

en: %s and %s are now online.
he: %s וגם %s מחוברים כעת.

en: %s, %s and %s are now online.
he: %s, %s וגם %s מחוברים כעת.

note: I18N: Only used for count > 3
en: %d friend is now online. | %d friends are now online.
he[0]: חבר %d מחובר כעת.
he[1]: %d חברים מחוברים כעת.
he[2]: %d חברים מחוברים כעת.
he[3]: %d חברים מחוברים כעת.

note: I18N: Tell your friend if he is on any server in game
en: %s is now on server "%s".
he: %s עכשיו בשרת "%s".

en: You have %d new friend request! | You have %d new friend requests!
he[0]: יש לך %d בקשת חברות חדשה!
he[1]: יש לך %d בקשות חברות חדשות!
he[2]: יש לך %d בקשות חברות חדשות!
he[3]: יש לך %d בקשות חברות חדשות!

en: You have a new friend request!
he: יש לך בקשת חברות חדשה!

en: Unable to connect to the server. Check your internet connection or try again later.
he: אי אפשר להתחבר לשרת. יש לבדוק את החיבור שלך לאינטרנט או לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: None
he: ללא

en: Random
he: אקראי

en: The highscore file was too old,
    all highscores have been erased.
he: קובץ השיאים היה ישן מדי.
    כל השיאים נמחקו.

note: I18N: Game mode
en: Follow the Leader
he: בעקבות המכונית המובילה

note: I18N: Game mode
en: 3 Strikes Battle
he: קרב 3 פגיעות

en: Incomplete replay file will not be saved.
he: קובץ שידור שאינו שלם לא יישמר.

en: Replay saved in "%s".
he: השידור נשמר בתוך "%s".

en: 1 week
he: שבוע

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: 1 month
he: חודש

en: 3 months
he: 3 חודשים

en: 6 months
he: 6 חודשים

en: 9 months
he: 9 חודשים

en: 1 year
he: שנה

en: 2 years
he: שנתיים

en: Add-on name
he: שם התוסף

en: Updated date
he: תאריך עדכון

note: I18N: Addon not installed for fillter
en: Not installed
he: לא מותקן

[ctx: addons]
note: I18N: as in: The Old Island by Johannes Sjolund
en: %s by %s
he: %s מאת %s

en: Please wait while addons are updated
he: נא להמתין במהלך עדכון התוספים

en: Sorry, an error occurred while contacting the add-ons website. Make sure you are connected to the Internet and that SuperTuxKart is not blocked by a firewall
he: אירעה שגיאה בעת ההתחברות לאתר התוספים, עמך הסליחה. נא לוודא שיש לך חיבור לאינטרנט ושחומת אש לא חוסמת את SuperTuxKart

note: I18N: arena group name I18N: track group name I18N: kart group name
en: standard
he: רגיל

en: Locked : solve active challenges to gain access to more!
he: נעול: יש להשלים אתגרים פעילים כדי לקבל גישה לעוד!

en: Random Arena
he: זירה אקראית

en: %d arena unavailable in single player. | %d arenas unavailable in single player.
he[0]:  זירה %d אינה זמינה במשחק לבד.
he[1]: %d זירות אינן זמינות במשחק לבד.
he[2]: %d זירות אינן זמינות במשחק לבד.
he[3]: %d זירות אינן זמינות במשחק לבד.

[ctx: achievement_info]
en: Subgoals
he: תת־מטרות

[ctx: achievement_info]
en: Progress
he: התקדמות

note: I18N: For achievements, a parent goal linking logically several subgoals
en: Fulfill all the subgoals
he: השלמת כל התת־מטרות

note: I18N: For achievements, a parent goal linking logically several subgoals
en: Fulfill all the subgoals at the same time
he: השלמת כל התת־מטרות בבת־אחת

note: I18N: For achievements, a parent goal linking logically several subgoals
en: Fulfill at least one subgoal
he: הגעה לתת־מטרת אחת לפחות

note: I18N: For achievements, a parent goal linking logically several subgoals
en: The sum of the subgoals must reach the indicated value
he: סכום התת־מטרות צריך להגיע לערך שצוין

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races won
he: ניצחונות במרוצים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Normal races won
he: ניצחונות במרוצים רגילים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races won
he: ניצחונות במרוצים נגד השעון

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Follow-the-Leader races won
he: ניצחונות במרוצים בעקבות המכונית המובילה

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Consecutive won races
he: ניצחונות רצופים במרוצים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Consecutive won races in Expert or SuperTux
he: ניצחונות רצופים במרוצים ברמה למומחים או ברמת סופר־טַקס

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Novice races started
he: מרוצים שהחלו ברמה למתחילים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Novice races finished
he: מרוצי מתחילים שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Intermediate races started
he: מרוצים שהחלו ברמת הביניים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Intermediate races finished
he: מרוצים שהסתיימו ברמת הביניים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Expert races started
he: מרוצים שהחלו ברמה למומחים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Expert races finished
he: מרוצים שהסתיימו ברמה למומחים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: SuperTux races started
he: מרוצים שהחלו ברמת סופר־טַקס

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: SuperTux races finished
he: מרוצי סופר־טַקס שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Normal races started
he: מרוצים רגילים שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Normal races finished
he: מרוצים רגילים שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races started
he: מרוצי "נגד השעון" שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Time-trial races finished
he: מרוצים נגד השעון שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Follow-the-Leader races started
he: מרוצי "בעקבות המכונית המובילה" שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Follow-the-Leader races finished
he: מרוצי "בעקבות המכונית המובילה" שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: 3 Strikes battles started
he: קרבות 3 פגיעות שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: 3 Strikes battles finished
he: קרבות 3 פגיעות שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Soccer matches started
he: סיבובי כדורגל שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Soccer matches finished
he: סיבובי כדורגל שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg Hunts started
he: סיבובי ציד ביצים שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg Hunts finished
he: סיבובי ציד ביצים שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races started with a ghost replay
he: מרוצים שהחלו עם שידור רפאים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races finished with a ghost replay
he: מרוצים שהסתיימו עם שידור רפאים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Capture-the-Flag matches started
he: סיבובי "לתפוס את הדגל" שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Capture-the-Flag matches finished
he: סיבובי "לתפוס את הדגל" שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Free-for-All matches started
he: סיבובי תחרות חופשית שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Free-for-All matches finished
he: סיבובי תחרות חופשית שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Powerups used
he: חיזוקים בשימוש

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (1 race)
he: (מרוץ 1)

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Bowling ball hits
he: פגיעות מכדור כדורת

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Swatter hits
he: חבטות במחבט היתושים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: All hits
he: כל הפגיעות

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Hits against the same kart
he: לפגוע באותה המכונית

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Bananas collected
he: בננות שנאספו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals. I18N: Key binding name
en: Skidding
he: החלקה

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (1 lap)
he: (הקפה 1)

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races started
he: מרוצים שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (maximum on one official track)
he:  (על מסלול רשמי אחד לכל היותר)

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races finished
he: מרוצים שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Reverse direction races finished
he: מרוצים הפוכים שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races finished alone
he: מרוצים ללא יריבים

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races with less than the default lap number
he: מרוצים עם מספר הקפות קטן מברירת המחדל

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races with more than the default lap number
he: מרוצים עם מספר הקפות גדול מברירת המחדל

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Races with at least twice as much as the default lap number
he: מרוצים עם מספר הקפות גדול לפחות פי שניים מברירת המחדל

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg hunts started
he: סיבובי ציד ביצים שהחלו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en: Egg hunts finished
he: סיבובי ציד ביצים שהסתיימו

note: I18N: A goal for achievements. If this text is in (), it's a precision added to multiple different goals.
en:  (official tracks matching the goal)
he:  (מסלולים רשמיים שמתאימים למטרה)

en: New gamepads and joysticks will automatically appear in the list when you connect them to this device.
    
    To add a keyboard config, you can use the button below, HOWEVER please note that most keyboards only support a limited amount of simultaneous keypresses and are thus inappropriate for multiplayer gameplay. (You can, however, connect multiple keyboards to this device. Remember that everyone still needs different keybindings in this case.)
he: בקרי משחק חדשים וג׳ויסטיקים יופיעו ברשימה באופן אוטומטי בעת התחברות להתקן הזה.
    
    כדי להוסיף תצורת מקלדת, אפשר להשתמש בלחצן שלמטה. עם זאת, יש לשים לב שרוב המקלדות תומכות בהקשה על מספר מוגבל של מקשים בו־זמנית, ולכן אינן מתאימות למשחק מרובה משתתפים. (אפשר, עם זאת, לחבר כמה מקלדות למחשב. יש לזכור שגם במקרה הזה כל אחת צריכה מערך מקשים שונה.)

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Wiimote
he: הוספת שלט Wii

note: I18N: In the 'add new input device' dialog
en: Add Keyboard Configuration
he: הוספת תצורת מקלדת

en: Update
he: עדכון

en: Version: %d
he: גרסה: %d

en: featured
he: מומלצים

note: I18N: File size of game assets or addons downloading
en: Size: %s
he: גודל: %s

en: Sorry, downloading the add-on failed
he: הורדת התוסף נכשלה, עימך הסליחה

en: Problems installing the addon '%s'.
he: בעיות בהתקנת התוסף "%s".

en: Try again
he: ניסיון חוזר

en: Problems removing the addon '%s'.
he: בעיות בהסרת התוסף "%s".

en: Background download completed.
he: ההורדה ברקע הושלמה.

en: Background download
he: הורדה ברקע

en: Background download has already started.
he: כבר החלה הורדה ברקע.

en: Current password invalid.
he: הסיסמה הנוכחית שגויה.

en: Password has to be between 8 and 30 characters long!
he: הסיסמה צריכה להיות בין 8 ל־30 תווים!

en: Passwords don't match!
he: הסיסמות אינן תואמות!

en: Password successfully changed.
he: הסיסמה שונתה בהצלחה.

en: Validating info
he: המידע בהליכי אימות

note: I18N: In the 'confirm resolution' dialog, that's shown when switching resoluton
en: Confirm resolution within %i second | Confirm resolution within %i seconds
he[0]: יש לאשר את הרזולוציה תוך שנייה %i
he[1]: יש לאשר את הרזולוציה תוך %i שניות
he[2]: יש לאשר את הרזולוציה תוך %i שניות
he[3]: יש לאשר את הרזולוציה תוך %i שניות

en: Resolutions smaller than 1024x768 or 1280x720 are unsupported. Some parts of the UI may not work correctly.
he: רזולוציות נמוכות מ־1024x768 או מ־1280x720 אינן נתמכות. חלקים מסוימים של ממשק המשתמש לא יעבדו באופן תקין.

note: I18N: In the UI options, Camera setting: Drone chase
en: Drone chase
he: מרדף מזל״טים

note: I18N: In the UI options, Camera setting: Custom I18N: custom video settings
en: Custom
he: מותאמת

note: I18N: Geometry level disabled : lowest level, no details I18N: in the graphical options tooltip; indicates a graphical feature is disabled
en: Disabled
he: מושבת

note: I18N: if only important particles effects is enabled
en: Important only
he: חשובים בלבד

note: I18N: Geometry level low : few details are displayed I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is low
en: Low
he: נמוכה

note: I18N: Geometry level high : everything is displayed I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is high
en: High
he: גבוהה

note: I18N: in the graphical options tooltip; indicates the rendered image quality is very low
en: Very Low
he: נמוכה מאוד

note: I18N: In download assets dialog
en: SuperTuxKart will download full assets (including high quality textures and music) for better gaming experience, this will use your mobile data if you don't have a wifi connection.
he: משאבי המשחק המלאים של SuperTuxKart (כולל מרקמים ומוזיקה באיכות גבוהה) יורדו בשביל חוויית משחק טובה יותר, יהיה שימוש בנתונים הניידים שלך אם אין לך חיבור אלחוטי לרשת.

note: I18N: In download assets dialog
en: SuperTuxKart will download full assets (including high quality textures and music) for better gaming experience.
he: משאבי המשחק המלאים של SuperTuxKart (כולל מרקמים ומוזיקה באיכות גבוהה) יורדו בשביל חוויית משחק טובה יותר.

en: Enter the server address optionally followed by : and then port or select address from list.
he: נא לספק את כתובת השרת אליה אפשר להוסיף ":" ואז את הפִּתחה, או לבחור כתובת שרת מהרשימה.

en: Invalid server address: %s.
he: כתובת שרת לא תקינה: %s.

[ctx: column_name]
en: Reverse
he: רוורס

[ctx: column_name]
en: Difficulty
he: רמת קושי

[ctx: column_name]
en: Laps
he: הקפות

[ctx: column_name]
en: Time
he: זמן

[ctx: column_name]
en: Kart
he: מכונית

[ctx: column_name]
en: User
he: משתמש/ת

[ctx: column_name]
en: Version
he: גרסה

en: No
he: לא

en: Track
he: מסלול

en: Top %d High Scores
he: %d השיאים הטובים ביותר

en: Number of karts: %d
he: מספר מכוניות: %d

en: Time target: %s
he: זמן יעד: %s

en: Laps: %d
he: הקפות: %d

en: Reverse: %s
he: נסיעה לאחור: %s

note: I18N: for empty highscores entries
en: (Empty)
he: (ריק)

note: I18N: In kart color choosing dialog
en: Use original color
he: שימוש בצבע המקורי

note: I18N: In kart color choosing dialog
en: Pick a color from slider
he: נא לבחור צבע מהמחוון

en: Don't show again
he: לא להציג שוב

note: I18N: In the network player dialog
en: Player info
he: פרטי השחקן/ית

note: I18N: In the network player dialog
en: Player name: %s
he: שם השחקן/ית: %s

note: I18N: In the network player dialog, show the player location with country name (based on IP geolocation)
en: Player location: %s
he: מיקום השחקן/ית: %s

note: I18N: In the network player dialog
en: Kick
he: סילוק

note: I18N: In the network player dialog
en: Change team
he: שנה קבוצה

note: I18N: In the network player dialog
en: Enable handicap
he: הפעלת הגבלה

note: I18N: In the network player dialog
en: Disable handicap
he: השבתת הגבלה

note: I18N: In the network player dialog, report player about for example abusive behaviour in game
en: Report player
he: דיווח

note: I18N: In the network player dialog, showing when waiting for the result of the ranking info of a player
en: Fetching ranking info for %s
he: נתוני הדירוג של %s מתקבלים

note: I18N: In the network player dialog, instruction for reporting player
en: Tell server administrator about this player (%s):
he: דיווח על %s להנהלת השרת:

note: I18N: In press a key dialog, tell user to press a key to bind configuration
en: Press any key...
    (Press ESC to cancel)
he: נא ללחוץ על מקש כרצונך
    (לחיצה על ESC לביטול)

en: Press any key...
he: נא ללחוץ על מקש כרצונך...

en: Chat is disabled, enable in options menu.
he: הצ׳אט מושבת, אפשר להפעילו בתפריט האפשרויות.

en: Back to Battle
he: חזרה לקרב

en: Setup New Game
he: הגדרת משחק חדש

en: Restart Battle
he: התחלת הקרב מחדש

en: Exit Battle
he: יציאה מהקרב

en: Setup New Race
he: הגדרת מרוץ חדש

en: Exit Race
he: יציאה מהמרוץ

note: I18N: In the network player dialog, indiciating a network player has no ranking
en: %s has no ranking yet.
he: ל־%s עדיין אין דירוג.

en: %s is number %d in the rankings with a score of %f.
he: %s במקום ה־%d עם ניקוד %f.

en: Username and/or email address invalid.
he: שם המשתמש ו/או כתובת הדוא״ל בלתי־תקינים.

en: Please read the terms and conditions for SuperTuxKart at '%s'. You must agree to these terms in order to register an account for STK. If you have any questions or comments regarding these terms, one of the members of the development team would gladly assist you.
he: נא לקרוא את תנאי השימוש של SuperTuxKart בכתובת "%s". חובה להסכים לתנאים אלו כדי להירשם לחשבון SuperTuxKart. חברי צוות הפיתוח ישמחו לסייע בעניין שאלות או הערות בנוגע לתנאים אלו.

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Nitro challenge
he: אתגר גז־טורבו

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Ghost replay race
he: מרוץ שידור רפאים

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Laps: %i
he: הקפות: %i

note: I18N: In the Select challenge dialog, type of this challenge
en: Type: %s
he: סוג: %s

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Required Rank: %i
he: מקום נדרש: %i לפחות

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Required Time: %i
he: זמן נדרש: %i

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Required Nitro Points: %i
he: נקודות גז־טורבו נדרשות: %i

note: I18N: In the Select challenge dialog
en: Number of AI Karts: %i
he: מספר המתחרים המדומים: %i

note: I18N: In the create server screen, show various battle mode available
en: Battle mode
he: מצב קרב

note: I18N: In the create server screen
en: Soccer game type
he: סוג משחק כדורגל

note: I18N: In the server info dialog, show the server location with country name (based on IP geolocation)
en: Server location: %s
he: מיקום שרת: %s

note: I18N: In server info dialog, showing the current track playing in server
en: Current track: %s
he: הרצועה הנוכחית: %s

en: Rank
he: דירוג

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the user name on server
en: Player
he: שחקן/ית

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the scores of user calculated by player rankings
en: Scores
he: ניקוד

note: I18N: Show above the player list in server info dialog, tell the user time played on server
en: Time played
he: זמן משחק

en: Remove from bookmarks
he: הסרה מהמועדפים

en: Input device already exists.
he: התקן הקלט כבר קיים.

en: No player available for connecting to server.
he: אין שחקנים מחוברים לשרת.

note: I18N: In the user info dialog
en: Username: %s
he: שם משתמש: %s

en: Cancel Request
he: ביטול בקשה

en: Today
he: היום

en: Friend request sent!
he: בקשת החברות נשלחה!

en: Friend request accepted!
he: בקשת חברות אושרה!

en: Friend request declined!
he: בקשת החברות נדחתה!

en: Friend removed!
he: הסרת את החבר/ה!

en: Friend request cancelled!
he: בקשת החברות בוטלה!

en: Processing
he: מתבצע עיבוד

en: Fetching last vote
he: ההצבעה האחרונה מתקבלת

en: You can adapt your previous rating by clicking the stars beneath.
he: אפשר להתאים את הדירוג הקודם שלך בעזרת לחיצה על הכוכבים שלמטה.

en: You have not yet voted for this addon. Select your desired rating by clicking the stars beneath
he: עדיין לא הצבעת לגבי התוסף הזה. יש לבחור את הדירוג הרצוי באמצעות לחיצה על הכוכבים מתחת

en: Vote successful! You can now close the window.
he: ההצבעה הצליחה! עכשיו אפשר לסגור את החלון.

en: Performing vote
he: מתבצעת הצבעה

en: Random Track
he: מסלול אקראי

en: Are you sure you want to remove '%s'?
he: להסיר את "%s"?

en: Do you want to save your changes?
he: לשמור את השינויים?

en: Laps
he: הקפות

en: Reversed
he: הפוך

en: An error occurred while trying to save your grand prix.
he: אירעה שגיאה במהלך שמירת הגרנד־פרי.

en: Select a track
he: בחירת מסלול

en: You completed the easy challenge! Points earned on this level: %i/%i
he: השלמת את האתגר הקל! הנקודות שצברת בשלב הזה: %i/%i

en: You completed the intermediate challenge! Points earned on this level: %i/%i
he: השלמת את האתגר הבינוני! הנקודות שצברת בשלב הזה: %i/%i

en: You completed the difficult challenge! Points earned on this level: %i/%i
he: השלמת את האתגר הקשה! הנקודות שצברת בשלב הזה: %i/%i

en: You completed the SuperTux challenge! Points earned on this level: %i/%i
he: סיימת את אתגר SuperTux! הנקודות שצברת בשלב הזה: %i/%i

en: You unlocked %s!
he: שחררת את %s!

en: Challenge Completed
he: האתגר הושלם

en: You unlocked track %0
he: שחררת את המסלול %0

en: You unlocked grand prix %0
he: שחררת את הגרנד־פרי %0

[ctx: column_name]
en: Track
he: מסלול

[ctx: column_name]
en: Players
he: שחקנים

en: Reload
he: טעינה מחדש

en: Please enter the name of the grand prix
he: נא להזין את שם הגרנד־פרי

en: Please select a Grand Prix
he: נא לבחור גרנד־פרי

en: User defined
he: בהגדרת המשתמש/ת

en: Name is empty.
he: נא להקליד שם.

en: Another grand prix with this name already exists.
he: כבר קיים גרנד־פרי בשם הזה.

en: Name is too long.
he: שם ארוך מדי.

note: I18N: when failing a GP
en: Better luck next time!
he: בהצלחה בפעם הבאה!

en: You completed a challenge!
he: השלמת אתגר!

en: You won the Grand Prix!
he: ניצחת בגרנד־פרי!

en: You completed the Grand Prix!
he: השלמת את הגרנד־פרי!

[ctx: column_name]
en: Number of karts
he: מספר מכוניות

en: Are you sure you want to remove this high score entry?
he: להסיר את הערך הזה מטבלת השיאים?

en: Are you sure you want to remove all of your high scores?
he: להסיר את כל השיאים שלך?

en: Connect a keyboard or gamepad to play splitscreen multiplayer
he: למשחק מרובה משתתפים במסך מפוצל יש לחבר מקלדת או בקר משחק

en: Random Kart
he: מכונית אקראית

en: Locked
he: נעול

en: Everyone:
    Press the 'Select' button to join the game
he: כולם:
    לחצו על כפתור "בחירה" כדי להצטרף למשחק

en: Would you like to play the tutorial of the game?
he: להפעיל את ההדרכה של המשחק?

en: You can not play online without internet access. If you want to play online, go in the options menu, and check "Connect to the Internet".
he: אי אפשר לשחק ברשת ללא גישה לאינטרנט. אם ברצונך לשחק ברשת, נא להיכנס לתפריט האפשרויות, ולסמן את "התחברות לאינטרנט".

en: You can not download addons without internet access. If you want to download addons, go in the options menu, and check "Connect to the Internet".
he: אי אפשר להוריד תוספים ללא גישה לאינטרנט. אם ברצונך להוריד תוספים, יש לעבור לתפריט האפשרויות, ולסמן את "התחברות לאינטרנט".

en: You can not download addons without internet access. If you want to download addons, go in the options menu, and check "Connect to the Internet".
    
    You can however delete already downloaded addons.
he: אי אפשר להוריד תוספים כשאין גישה לאינטרנט. אם ברצונך להוריד תוספים, יש לעבור לתפריט האפשרויות, ולסמן את "התחברות לאינטרנט".
    
    עדיין אפשר למחוק תוספים שכבר הורדו.

en: The add-ons module is currently disabled in the Options screen
he: מודול התוספים מושבת כרגע במסך האפשרויות

en: Please wait while the add-ons are loading
he: נא להמתין במהלך טעינת התוספים

en: Are you sure you want to quit STK?
he: לצאת מ־SuperTuxKart?

en: Create LAN Server
he: יצירת שרת מקומי

en: %s's server
he: השרת של %s

note: I18N: In the create server screen
en: No. of grand prix track(s)
he: כמות המסלול(ים) בגרנד־פרי

en: Name has to be between 4 and 30 characters long!
he: אורך השם צריך להיות בין 4 ל־30 תווים!

en: Incorrect characters in password!
he: תווים שגויים בסיסמה!

note: I18N: In the networking lobby, ready button is to allow player to tell server that he is ready for next game for owner less server
en: Ready
he: מוכנים

note: I18N: Live join is displayed in networking lobby to allow players to join the current started in-progress game
en: Live join
he: הצטרפות בזמן־אמת

note: I18N: Spectate is displayed in networking lobby to allow players to join the current started in-progress game
en: Spectate
he: צפייה מהצד

en: Install addon
he: התקנת התוסף

note: I18N: In the networking lobby, show when player is required to wait before the current game finish with remaining time, showing the current track name inside bracket
en: Please wait for the current game's (%s) end, estimated remaining time: %s.
he: נא להמתין עד סוף המשחק הנוכחי (%s), זמן נותר משוער: %s.

note: I18N: In the networking lobby, show when player is required to wait before the current game finish with remaining time
en: Please wait for the current game's end, estimated remaining time: %s.
he: נא להמתין עד הסוף המשחק הנוכחי, זמן נותר משוער: %s.

note: I18N: In the networking lobby, show when player is required to wait before the current game finish with progress in percent, showing the current track name inside bracket
en: Please wait for the current game's (%s) end, estimated progress: %s%.
he: נא להמתין עד סוף המשחק הנוכחי (%s), התקדמות משוערת: %s%.

note: I18N: In the networking lobby, show when player is required to wait before the current game finish with progress in percent
en: Please wait for the current game's end, estimated progress: %d%.
he: נא להמתין עד סוף המשחק הנוכחי, התקדמות משוערת: %d%.

note: I18N: In the networking lobby, show when player is required to wait before the current game finish
en: Please wait for the current game's end.
he: נא להמתין עד סוף המשחק הנוכחי.

en: Game will start if there is more than %d player. | Game will start if there are more than %d players.
he[0]: המשחק יתחיל אם יש יותר משחקן %d.
he[1]: המשחק יתחיל אם יש יותר מ־%d שחקנים.
he[2]: המשחק יתחיל אם יש יותר מ־%d שחקנים.
he[3]: המשחק יתחיל אם יש יותר מ־%d שחקנים.

note: I18N: In the networking lobby, display the starting timeout for owner-less server to begin a game
en: Starting after %d second, or once everyone has pressed the 'Ready' button. | Starting after %d seconds, or once everyone has pressed the 'Ready' button.
he[0]: מתחילים לאחר שנייה %d, או לאחר שכולם לחצו על כפתור "מוכנים".
he[1]: מתחילים לאחר %d שניות, או לאחר שכולם לחצו על כפתור "מוכנים".
he[2]: מתחילים לאחר %d שניות, או לאחר שכולם לחצו על כפתור "מוכנים".
he[3]: מתחילים לאחר %d שניות, או לאחר שכולם לחצו על כפתור "מוכנים".

en: Connecting to server %s
he: מתבצעת התחברות לשרת %s

en: Finding a quick play server
he: מתבצע איתור שרת למשחק מהיר

note: I18N: In kart screen, show before the voting period in network ends.
en: Remaining time: %d
he: הזמן שנותר: %d

note: I18N: Goals in achievement
en: Goals
he: מטרות

en: Fetching achievements
he: ההישגים מתקבלים

en: %s's profile
he: הפרופיל של %s

en: Since
he: מאז

en: Status
he: מצב

en: Fetching friends
he: רשימת החברים מתקבלת

en: New Request
he: בקשה חדשה

en: Pending
he: בהמתנה

en: Offline
he: לא מחובר/ת

en: Enter new E-mail below
he: נא לספק כתובת דוא״ל חדשה למטה

en: New Email has to be between 5 and 254 characters long!
he: על אורך כתובת הדוא״ל החדשה להיות בין 5 ל־254 תווים!

en: New Email is invalid!
he: כתובת הדוא״ל החדשה בלתי־תקינה!

en: E-mail changed!
he: שונתה כתובת הדוא״ל!

en: Failed to change E-mail: %s
he: שינוי כתובת הדוא״ל נכשל: %s

note: I18N: Shown to players when he is not is not logged in
en: You must be logged in to play Global networking. Click your username above.
he: יש להתחבר לחשבון כדי לשחק ברשת העולמית. לשם כך, יש ללחוץ על שם המשתמש שלך למעלה.

en: You can not play online without internet access. If you want to play online, go to options, select  tab 'User Interface', and edit "Connect to the Internet".
he: אי אפשר לשחק ברשת ללא גישה לאינטרנט. אם ברצונך לשחק ברשת, נא לגשת לאפשרויות, לבחור את הלשונית "ממשק משתמש", ולערוך את "התחברות לאינטרנט".

en: Searching
he: מתבצע חיפוש

en: Exit game
he: יציאה מהמשחק

en: Could not create player '%s'.
he: אי אפשר ליצור את השחקן/ית "%s".

en: User name cannot be empty.
he: שדה שם המשתמש לא יכול להיות ריק.

en: Online username and password must not be the same!
he: על שם המשתמש המקוון והסיסמה להיות שונים זה מזה!

en: Emails don't match!
he: כתובות הדוא״ל אינן תואמות!

en: Online username can only contain alphanumeric (ASCII) characters, periods, dashes and underscores!
he: שם המשתמש המקוון יכול להכיל רק אותיות ומספרים (תווי ASCII), נקודות, קווים מפרידים ומקפים תחתונים!

en: Online username has to be between 3 and 30 characters long!
he: שם המשתמש המקוון צריך להיות בין 3 ל־30 תווים!

en: Online username must not start with a number!
he: שם משתמש מקוון אינו יכול להתחיל במספר!

en: Email has to be between 5 and 254 characters long!
he: על אורך כתובת הדוא״ל להיות בין 5 ל־254 תווים!

en: Email is invalid!
he: כתובת דוא״ל לא תקפה!

en: You will receive an email with further instructions regarding account activation. Please be patient and be sure to check your spam folder.
he: יישלח אליך דואר אלקטרוני עם הוראות להפעלת החשבון. נא להתאזר בסבלנות ולבדוק את תיקיית הספאם.

en: Internet access is disabled, please enable it in the options
he: הגישה לאינטרנט מושבתת, נא להפעילה בתפריט האפשרויות

[ctx: column_name]
en: Name
he: שם

[ctx: column_name]
en: Game mode
he: מצב משחק

[ctx: column_name]
note: I18N: In server selection screen, owner of server, only displayed if it's localhost or friends'
en: Owner
he: בעלים

[ctx: column_name]
note: I18N: In server selection screen, distance to server
en: Distance (km)
he: מרחק (ק״מ)

note: I18N: In server selection screen, unknown distance to server
en: Unknown
he: לא ידוע

note: I18N: Message shown to user if no IPv4 detected by STK
en: No IPv4 detected, you may not be able to join any servers.
he: לא זוהה IPv4, ייתכן שבכלל לא תהיה לך אפשרות להיכנס לשרתים.

note: I18N: Message shown to user if no IPv6 detected by STK
en: No IPv6 detected, you may not be able to join any servers.
he: לא זוהה IPv6, ייתכן שלא תהיה לך אפשרות להתחבר לשרתים כלל.

en: No server is available.
he: אין שרתים זמינים.

en: Fetching servers
he: השרתים מתקבלים

en: Server Bookmarks
he: שרתים מועדפים

note: I18N: In track screen for networking, clarify voting phase
en: If a majority of players all select the same track and race settings, voting will end early.
he: אם רוב השחקנים יבחרו את אותו המסלול ואת אותן הגדרות המשחק, ההצבעה תסתיים מהר יותר.

note: I18N: In track screen I18N: In the track info screen
en: Random item location
he: מיקום חפצים אקראי

note: I18N: In track screen
en: Number of goals to win
he: מספר שערים לניצחון

note: I18N: In the track info screen
en: Drive in reverse
he: נסיעה לאחור

en: Locked: solve active challenges to gain access to more!
he: נעול: יש להשלים אתגרים פעילים כדי לקבל גישה לעוד!

en: Action
he: פעולה

en: Key binding
he: מקשים

note: I18N: button to disable a gamepad configuration
en: Disable Device
he: נטרול התקן

note: I18N: button to enable a gamepad configuration
en: Enable Device
he: הפעלת ההתקן

note: I18N: button to enable a keyboard configuration
en: Enable Configuration
he: אפשר הגדרה

note: I18N: Key binding section
en: Game Keys
he: מקשי משחק

note: I18N: Key binding section
en: Menu Keys
he: מקשי תפריט

note: I18N: Key binding name
en: Steer Left
he: הטיה שמאלה

note: I18N: Key binding name
en: Steer Right
he: הטיה ימינה

note: I18N: Key binding name
en: Accelerate
he: האצה

note: I18N: Key binding name
en: Brake / Reverse
he: בלמים / נסיעה לאחור

note: I18N: Key binding name
en: Fire
he: ירייה

note: I18N: Key binding name
en: Nitro
he: גז־טורבו

note: I18N: Key binding name
en: Look Back
he: מבט לאחור

note: I18N: Key binding name
en: Rescue
he: חילוץ

note: I18N: Key binding name
en: Pause Game
he: השהיית משחק

note: I18N: Key binding name
en: Up
he: למעלה

note: I18N: Key binding name
en: Down
he: למטה

note: I18N: Key binding name
en: Left
he: שמאלה

note: I18N: Key binding name
en: Right
he: ימינה

note: I18N: Key binding name
en: Select
he: בחירה

note: I18N: Key binding name
en: Cancel/Back
he: ביטול/חזרה

en: * A blue item means a conflict with another configuration
he: * פריט כחול פירושו התנגשות עם תצורה אחרת

en: * A red item means a conflict in the current configuration
he: * פריט אדום פירושו התנגשות עם התצורה הנוכחית

en: Warning: The 'Shift' is not a recommended key. When 'Shift' is pressed down, all keys that contain a character that is different in upper-case will stop working.
he: אזהרה: המקש "Shift" אינו מקש מומלץ. כאשר "Shift" לחוץ, כל המקשים הדו־מצביים יפסיקו לעבוד.

note: I18N: shown before deleting an input configuration
en: Are you sure you want to permanently delete this configuration?
he: למחוק את ההגדרה הזאת לצמיתות?

en: Enter new configuration name, leave empty to revert default value.
he: נא לספק שם הגדרה חדש, יש להשאיר ריק כדי לשחזר לערך ברירת המחדל.

note: I18N: Tooltip in the UI menu. Use enough linebreaks to make sure the text fits the screen in low resolutions.
en: In multiplayer mode, players can select handicapped
    (more difficult) profiles on the kart selection screen
he: במצב משחק מרובה משתתפים, השחקנים יכולים לבחור
    פרופילים עם הגבלות (קשה יותר) במסכי בחירת המכונית

note: I18N: For mobile version for STK, install the full game assets which will download from stk server
en: Install full game assets
he: התקנת משאבי המשחק המלאים

en: Are you sure to uninstall full game assets?
he: להסיר את משאבי המשחק המלאים?

en: Keyboard %i
he: מקלדת %i

en: Touch Device
he: התקן מגע

note: I18N: In the input configuration screen, help for touch device
en: Tap on a device to configure it
he: יש להקיש על התקן להגדרתו

note: I18N: in the language choice, to select the same language as the OS
en: System Language
he: שפת המערכת

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: In the bottom-left
he: בצד שמאל למטה

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: On the right side
he: בצד ימין

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: Hidden
he: חבוי

note: I18N: In the UI options, minimap position in the race UI
en: Centered
he: במרכז

note: I18N: In the UI options, splitscreen_method in the race UI
en: Vertical
he: אנכי

note: I18N: In the UI options, splitscreen_method position in the race UI
en: Horizontal
he: אופקי

note: I18N: In the UI options, Very small font size
en: Very small
he: קטן מאוד

note: I18N: In the UI options, Small font size
en: Small
he: קטן

note: I18N: In the UI options, Medium font size
en: Medium
he: בינוני

note: I18N: In the UI options, Large font size
en: Large
he: גדול

note: I18N: In the UI options, Very large font size
en: Very large
he: גדול מאוד

en: Speedrun mode can only be enabled if the game has not been closed since the launch of the story mode.
    
    Closing the game before the story mode's completion invalidates the timer.
    
    To use the speedrun mode, please use a new profile.
he: אפשר להפעיל את מצב המשחק המהיר רק אם המשחק לא נסגר מאז הפעלת מצב העלילה לראשונה.
    
    סגירת מצב העלילה לפני השלמת מצב העלילה תבטל את קוצב הזמן.
    
    כדי להשתמש במצב המשחק המהיר, נא להשתמש בפרופיל חדש.

note: I18N: In the video options, maximum frame per second
en: Maximum FPS
he: FPS מרבי

note: I18N: In the video options, full vertical sync (usually 60fps)
en: Full
he: מלא

note: I18N: in graphical options. The \n is a newline character, place it where appropriate, two can be used if required.
en: Vsync forces the graphics card to supply a new frame
    only when the monitor is ready to display it.
he: Vsync מכריח את כרטיס המסך לספק מסגרת חדשה
    רק כאשר הצג מוכן להציגה.

note: I18N: in graphical options.
en: Full: one frame per monitor refresh
he: מלא: מסגרת אחת בכל ריענון של הצג

note: I18N: in graphical options.
en: Vsync will not work if your drivers don't support it.
he: Vsync לא יעבוד אם מנהלי ההתקנים שלך לא תומכים בו.

note: I18N: in graphical options
en: Particles Effects: %s
he: אפקטים של חלקיקים: %s

note: I18N: in graphical options
en: Animated Characters: %s
he: דמויות מונפשות: %s

note: I18N: in graphical options
en: Dynamic lights: %s
he: אורות דינאמיים: %s

note: I18N: in graphical options
en: Light scattering: %s
he: פיר אור: %s

note: I18N: in graphical options
en: Anti-aliasing: %s
he: הפחתת מדרג עקומות: %s

note: I18N: in graphical options
en: Ambient occlusion: %s
he: אטימות מקיפה: %s

en: Shadows: %s
he: צללים: %s

en: Shadows: %i
he: צללים: %i

note: I18N: in graphical options
en: Bloom: %s
he: פריחה: %s

note: I18N: in graphical options
en: Glow (outlines): %s
he: זוהר (מתווה): %s

note: I18N: in graphical options
en: Light shaft (God rays): %s
he: פיר אור: %s

en: Rendered image quality: %s
he: איכות מסירת תמונה: %s

note: I18N: in graphical options
en: Motion blur: %s
he: טשטוש תנועה: %s

note: I18N: in graphical options
en: Depth of field: %s
he: עומק שדה : %s

en: Internet access is disabled. Do you want to enable it?
he: הגישה לאינטרנט מושבתת. להפעילה?

en: You need to enter a password.
he: יש להזין סיסמה.

en: Logging out '%s'
he: מתבצעת יציאה מחשבון "%s"

en: Logging in '%s'
he: מתבצעת התחברות לחשבון "%s"

en: You can't delete the only player.
he: אי אפשר למחוק את השחקן/ית היחיד/ה.

note: I18N: In the player info dialog (when deleting)
en: Do you really want to delete player '%s'?
he: למחוק את "%s"?

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Ready!
he: למקומות!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Set!
he: היכון!

note: I18N: as in "ready, set, go", shown at the beginning of the race
en: Go!
he: צאו!

note: I18N: Shown when a goal is scored
en: GOAL!
he: שער!

note: I18N: Shown waiting for other players in network to finish loading or waiting
en: Waiting for others
he: בהמתנה לאחרים

note: I18N: Shown waiting for the server in network if live join or spectate
en: Waiting for the server
he: בהמתנה לשרת

note: I18N: string used to show the author of the music. (e.g. "Sunny Song" by "John Doe")
en: by
he: מאת

en: Collect nitro!
he: צאו לאסוף גז־טורבו!

en: Follow the leader!
he: צאו בעקבות המכונית המובילה!

note: I18N: When some GlobalPlayerIcons are hidden, write "Top 10" to show it
en: Top %i
he: %i הטובים ביותר

en: Challenge Failed
he: נכשלת באתגר

note: I18N: Shown when multitouch GUI exists and press the podium (2, 1, 3 like) icon instead of fire button
en: Press podium icon to start tutorial
he: לחיצה על סמל הפודיום תתחיל את ההדרכה

en: Press fire to start the tutorial
he: לחיצה על ירייה תתחיל את ההדרכה

note: I18N: Shown when multitouch GUI exists and press the podium (2, 1, 3 like) icon instead of fire button
en: Press podium icon to start the challenge
he: יש ללחוץ על סמל הפודיום להתחלת האתגר

en: Press fire to start the challenge
he: יש ללחוץ על ירייה להתחלת האתגר

en: Quit the server
he: יציאה מהשרת

en: You completed challenges!
he: השלמת אתגרים!

en: Abort Grand Prix
he: נטישת הגרנד־פרי

en: Restart
he: התחלה מחדש

en: Back to challenge selection
he: חזרה לבחירת אתגרים

en: Race against the new ghost replay
he: להתחרות נגד שידור הרפאים החדש

en: Back to the menu
he: חזרה לתפריט

en: Do you really want to abort the Grand Prix?
he: לנטוש את הגרנד־פרי?

en: Red Team Wins
he: הניצחון בידי הקבוצה האדומה

en: Blue Team Wins
he: הניצחון בידי הקבוצה הכחולה

en: It's a draw
he: זה תיקו

en: Eliminated after %s
he: נפסלת לאחר %s

en: Eliminated
he: נפסל/ה

note: I18N: indicates a player that scored in their own goal in result screen
en: (Own Goal)
he: (שער עצמי)

en: Track %i/%i
he: מסלול %i/%i

en: Grand Prix progress:
he: התקדמות בגרנד־פרי:

en: Highscores
he: שיאים

en: Best lap time: %s
he: זמן ההקפה הטוב ביותר: %s

note: I18N: is used to indicate who has the bast laptime (best laptime "by kart_name")
en: by %s
he: על ידי %s

en: You completed the challenge!
he: השלמת את האתגר!

en: You failed the challenge!
he: נכשלת באתגר!

en: Reached Requirements of SuperTux
he: הגעת לדרישות של סופר־טַקס

en: All blows allowed, so catch weapons and make clever use of them!
he: כל האמצעים כשרים, אז יש לאסוף נשקים ולהשתמש בהם בחוכמה!

en: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
he: ללא חיזוקים כלל, כך שרק כישורי הנהיגה שלך משנים!

note: I18N: short definition for follow-the-leader game mode
en: Keep up with the leader kart but don't overtake it!
he: יש להיצמד למכונית המובילה אך לא לעקוף אותה!

en: Hit others with weapons until they lose all their lives.
he: יש לתקוף אחרים בעזרת הנשקים עד שייגמרו להם כל הפסילות.

en: Push the ball into the opposite cage to score goals.
he: יש לדחוף את הכדור לכלוב הנגדי כדי להבקיע לשער.

en: Explore tracks to find all hidden eggs
he: יש לסיירו במסלולים ומצאו את כל הביצים הנסתרות

en: Race against ghost karts and try to beat them!
he: יש להתחרות נגד מכוניות רפאים ולנסות לעקוף אותן!

en: Complete as many laps as possible in a given amount of time.
he: יש להשלים כמה שיותר הקפות בזמן שנקבע.

note: I18N: In soccer setup screen
en: Press red or blue soccer icon to change team
he: לחצו על סמל כדורגל אדום או כחול כדי לשנות את הקבוצה

note: I18N: when showing who is the author of track '%s' I18N: (place %s where the name of the author should appear)
en: Track by %s
he: המסלול מאת %s

note: I18N: the max players supported by an arena.
en: Max players supported: %d
he: מספר השחקנים המרבי שנתמך: %d

en: Number of red team AI karts
he: מספר המתחרים המדומים בקבוצה האדומה

en: You cannot play this Grand Prix because it contains tracks that aren't unlocked!
he: אין לך אפשרות לשחק בגרנד־פרי הזה בגלל שהוא מכיל מסלולים שעדיין לא שחררת.

note: I18N: track group name
en: all
he: הכול

en: Locked!
he: נעול!

en: %s MB
he: %s מ״ב

en: %s KB
he: %s ק״ב

en: Complete all challenges to unlock the big door!
he: יש להשלים את כל האתגרים כדי לפתוח את הדלת הגדולה!

en: You need more points
    to enter this challenge!
    Check the minimap for
    available challenges.
he: נקודות נוספות נחוצות
    כדי להיכנס לאתגר הזה!
    יש לבדוק את המפה המוקטנת
    כדי למצוא אתגרים זמינים.

en: Accelerate with <%s>, and steer with <%s> and <%s>.
he: אפשר להאיץ עם <%s>, ולנווט עם <%s> ועם <%s>.

en: Accelerate by touching the upper part of the wheel, and steer by moving left or right.
he: יש להאיץ בעזרת לחיצה על החלק העליון של ההגה, ואפשר לפנות ימינה או שמאלה.

en: Accelerate by moving the accelerator upwards, and steer by tilting your device.
he: יש להאיץ בעזרת הרמת דוושת ההאצה, ואפשר להטות את ההתקן כדי לִפנות.

en: Accelerate by moving the accelerator upwards, and steer by rotating your device.
he: יש להאיץ בעזרת הרמת דוושת ההאצה, ואפשר לסובב את ההתקן כדי לִפנות.

en: Collect gift boxes, and fire the weapon with <%s> to blow away these boxes!
he: אפשר לאסוף קופסאות מתנה, ולירות את כלי הנשק באמצעות <%s> כדי להעיף את הארגזים מכאן!

en: Collect gift boxes, and fire by pressing the bowling icon to blow away these boxes!
he: אפשר לאסוף קופסאות מתנה, ולירות את כלי הנשק באמצעות סמל כדור הכדורת כדי להעיף את הארגזים מכאן!

en: Press <%s> to look behind.
    Fire the weapon with <%s> while pressing <%s> to fire behind!
he: אפשר ללחוץ על <%s> כדי להסתכל לאחור.
    אפשר לירות את כלי הנשק עם <%s> במהלך לחיצה על <%s> כדי לירות אותו לאחור!

en: Press the mirror icon to look behind.
    Fire the weapon behind by holding the mirror icon and then swiping to the bowling icon!
he: אפשר ללחוץ על סמל המראה כדי להסתכל לאחור.
    אפשר לירות את כלי הנשק לאחור באמצעות החזקת סמל המראה לחוץ ואז לחיצה על סמל כדור הכדורת!

en: Use the nitro you collected by pressing <%s>!
he: אפשר להשתמש בגז־טורבו שצברת בלחיצה על <%s>!

en: Use the nitro you collected by pressing the nitro icon
he: אפשר להשתמש בגז־טורבו שצברת בלחיצה על סמל הגז־טורבו

en: Collect nitro bottles (we will use them after the curve).
he: יש לאסוף בקבוקי גז־טורבו (נשתמש בהם לאחר העקומה).

en: Oops! When you're in trouble, press <%s> to be rescued.
he: אופס! בעת צרה, לחיצה על <%s> תחלץ אותך.

en: Oops! When you're in trouble, press the bird icon to be rescued.
he: אופס! בעת צרה, לחיצה על סמל הציפור תחלץ אותך.

en: Accelerate and press the <%s> key while turning to skid.
    Skidding for a short while can help you turn faster to take sharp turns.
he: אפשר להאיץ וללחוץ על מקש <%s> במהלך פנייה כדי להחליק. החלקה למשך זמן קצר תעזור לך להסתובב מהר יותר כדי לפנות פניות חדות.

en: Accelerate and press the skid icon while turning to skid.
    Skidding for a short while can help you turn faster to take sharp turns.
he: יש להאיץ וללחוץ על סמל ההחלקה תוך כדי סיבוב כדי להחליק.
    החלקה לזמן קצר יכולה לעזור לך להסתובב מהר יותר בשביל פניות חדות.

en: Note that if you manage to skid for several seconds, you will receive a bonus speedup as a reward!
he: שימו לב שאם תצליחו להחליק למשך מספר שניות, תקבלו האצה נוספת כפרס!

en: You are now ready to race. Good luck!
he: עברת בהצלחה את ההכשרה למרוץ. בהצלחה!

note: I18N: Generic name in desktop file entry, summary in AppData and short description in Google Play
en: A 3D open-source kart racing game
he: משחק מֵרוצי מכוניות בתלת־ממד ובקוד פתוח

note: I18N: Keywords in desktop entry, translators please keep it separated with semicolons
en: tux;game;race;
he: tux;game;race;טקס;טאקס;טוקס;משחק;מרוץ;מרוצים;מירוץ;מירוצים;

en: Karts. Nitro. Action! SuperTuxKart is a 3D open-source arcade racer with a variety of characters, tracks, and modes to play. Our aim is to create a game that is more fun than realistic, and provide an enjoyable experience for all ages.
he: מכוניות. גז־טורבו. אקשן! SuperTuxKart הוא משחק ארקייד של תחרויות מרוץ בתלת־ממד ובקוד פתוח עם מגוון דמויות, מסלולים, ומצבים למשחק. מטרתנו ליצור משחק מהנה יותר מהמציאות, ולספק חוויה מהנה לכל הגילים.

en: We have several tracks with various themes for players to enjoy, from driving underwater, rural farmlands, jungles or even in space! Try your best while avoiding other karts as they may overtake you, but don't eat the bananas! Watch for bowling balls, plungers, bubble gum, and cakes thrown by your opponents.
he: יש לנו כמה מסלולים במגוון נושאים שהשחקנים יכולים ליהנות מהם, החל מצלילה במצולות, חוות חקלאיות, ג׳ונגלים, ועד לחלל! במשחק יש לנסוע במיטב יכולתך תוך הימנעות ממכוניות אחרות שעלולות לעקוף אותך, ולא לאכול את הבננות! אפשר לצפות בכדורי כדורת, פומפות, גומי לעיסה, ועוגות שזורקים היריבים שלך.

en: You can do a single race against other karts, compete in one of several Grand Prix, try to beat the high score in time trials on your own, play battle mode against the computer or your friends, and more! For a greater challenge, join online and meet players from all over the world and prove your racing skills!
he: אפשר להתחרות במרוץ בודד נגד מכוניות אחרות, להתמודד באחד מכמה גרנד־פרי, לנסות לשבור את השיא שלך לבד בְּמרוץ נגד השעון, לשחק במצב קרב מול המחשב או החברים, ועוד! אתגר גדול יותר: להצטרף לְמרוץ ברשת ולפגוש שחקנים מכל רחבי העולם ולהוכיח את כישורי המרוץ שלך!

en: This game has no ads.
he: במשחק הזה אין פרסומות.

en: This is an unstable version of SuperTuxKart that contains latest improvements. It is released mainly for testing, to make stable STK as good as possible.
he: זוהי גרסה בלתי־יציבה של SuperTuxKart שמכילה את השיפורים החדשים. היא פורסמה בעיקר למטרת בדיקה, כדי לשפר את SuperTuxKart ככל שאפשר.

en: This version can be installed in parallel with the stable version on the device.
he: אפשר להתקין את הגרסה הזאת במקביל לגרסה שמותקנת על ההתקן.

en: If you need more stability, consider using the stable version: %s
he: אם יש לך צורך בעוד יציבות, נא לשקול להשתמש בגרסה היציבה: %s

en: SuperTuxKart Team
he: צוות SuperTuxKart
