sweeper - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Sweeper
af: Skoonmaker

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
af: Help om ongewenste inligting wat 'n gebruiker op die stelsel agterlaat uit te vee

en: Original author
af: Oorspronklike outeur

en: Maintainer
af: Instandhouer

en: A thumbnail could not be removed.
af: 'n Duimnael kon nie verwyder word nie.

en: The file exists but could not be removed.
af: Die lêer bestaan maar kon nie verwyder word nie.

en: A favicon could not be removed.
af: 'n Favicon kon nie verwyder word nie.

en: Cookies
af: Koekies

en: Clears all stored cookies set by websites
af: Skoonmaak van alle gestoorde koekies ingestel deur webruimtes

en: Cookie Policies
af: Koekie-beleid

en: Clears the cookie policies for all visited websites
af: Skoonmaak van die koekie-beleid van besoekte webruimtes

en: Saved Clipboard Contents
af: Gestoorde Klipbord Inhoud

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
af: Skoonmaak van die knipbord inhoud gestoor deur Klipper

en: Clears all cached thumbnails
af: Maak alle kasgeheue duimnaels skoon.

en: Run Command History
af: Loop Opdrag Geskiedenis

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
af: Skoonmaak van die geskiedenis van opdragte uitgevoer van die Uitvoer Opdraggereedskap op die tafelrekenaar

en: Form Completion Entries
af: Vorm Voltooi Invoer

en: Clears values which were entered into forms on websites
af: Skoonmaak van waardes wat ingevoer is in vorm op webruimtes

en: Web History
af: Web Geskiedenis

en: Clears the history of visited websites
af: Skoonmaak van die geskiedenis van besoekte webruimtes

en: Web Cache
af: Web Kasgeheue

en: Clears the temporary cache of websites visited
af: Skoonmaak van die tydelike kasgeheue van webruimtes besoek

en: Recent Documents
af: Onlangse Dokumente

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
af: Skoonmaak van die lys van onlangs gebruikte dokumente van die KDE aanwendings kieslys

en: Favorite Icons
af: Gunsteling Ikone

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
af: Skoonmaak van die FavIkone in kasgeheue van besoekte webruimtes

[ctx: General system content]
en: General
af: Algemeen

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
af: Web rondblaai

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
af: U skraap data wat moontlik waardevol vir u kan wees. Is u seker?

en: Starting cleanup...
af: Begin skoonmaak...

en: Clearing %1...
af: Skoonmaak %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
af: Skoonmaak van %1 het gefaal: %2

en: Clean up finished.
af: Skoonmaak is voltooi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
af: Privaatheid instellings

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
af: Beskrywing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
af: Kies &almal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
af: Kies gee&n

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
af: Onmiddelike deurvoer van die skoonmaak aksies wat hierbo uitgekies is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
af: Maak &skoon
