sweeper - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
el: Βοηθά στον καθαρισμό μη επιθυμητών ιχνών που αφήνει ο χρήστης στο σύστημα.

en: Original author
el: Αρχικός συγγραφέας

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Thumbnail Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη εικόνων επισκόπησης

en: Sweeps without user interaction
el: Καθαρίζει χωρίς την αλληλεπίδραση του χρήστη

en: A thumbnail could not be removed.
el: Αδυναμία αφαίρεσης μιας εικόνας επισκόπησης.

en: The file exists but could not be removed.
el: Το αρχείο υπάρχει αλλά δεν μπορεί να αφαιρεθεί.

en: A favicon could not be removed.
el: Ένα εικονίδιο αγαπημένων δεν μπορεί να αφαιρεθεί.

en: Clears all stored cookies set by websites
el: Καθαρίζει όλα τα αποθηκευμένα cookies που ορίστηκαν από ιστοσελίδες

en: Cookie Policies
el: Πολιτικές Cookie

en: Clears the cookie policies for all visited websites
el: Καθαρίζει τις πολιτικές cookie από τις επισκεπτόμενες ιστοσελίδες

en: Saved Clipboard Contents
el: Αποθηκευμένα περιεχόμενα προχείρου

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
el: Καθαρίζει τα περιεχόμενα του πρόχειρου του Klipper

en: Clears all cached thumbnails
el: Διαγράφει όλα τα αποθηκευμένα εικονίδια προεπισκόπησης

en: Run Command History
el: Ιστορικό εκτέλεσης εντολών

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
el: Καθαρίζει το ιστορικό των εντολών που εκτελέστηκαν μέσω του εργαλείου Εκτέλεση εντολής στην επιφάνεια εργασίας

en: Form Completion Entries
el: Καταχωρήσεις συμπλήρωσης φορμών

en: Clears values which were entered into forms on websites
el: Καθαρίζει τιμές που έχουν καταχωρηθεί σε φόρμες ιστοσελίδων

en: Web History
el: Ιστορικό ιστοσελίδων

en: Clears the history of visited websites
el: Καθαρίζει το ιστορικό των επισκεπτόμενων ιστοσελίδων

en: Web Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη ιστοσελίδων

en: Clears the temporary cache of websites visited
el: Καθαρίζει την προσωρινή λανθάνουσα μνήμη από τις επισκεπτόμενες ιστοσελίδες

en: Recent Documents
el: Πρόσφατα έγγραφα

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
el: Καθαρίζει τη λίστα των πρόσφατων εγγράφων από το μενού εφαρμογών του KDE

en: Favorite Icons
el: Εικονίδια αγαπημένων

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
el: Καθαρίζει τα FavIcons που αποθηκεύτηκαν προσωρινά από τις επισκεπτόμενες ιστοσελίδες

en: Recent Applications
el: Πρόσφατες εφαρμογές

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
el: Καθαρίζει τη λίστα των πρόσφατων εφαρμογών από το μενού εφαρμογών του KDE

[ctx: General system content]
en: General
el: Γενικά

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
el: Περιήγηση ιστού

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
el: Διαγράφεται δεδομένα που μπορεί να σας είναι πολύτιμα. Είσαστε σίγουροι;

en: Starting cleanup...
el: Εκκίνηση καθαρισμού...

en: Clearing %1...
el: Καθάρισμα %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
el: Ο καθαρισμός του %1 απέτυχε: %2

en: Clean up finished.
el: Το καθάρισμα τελείωσε.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
el: Τσεκάρετε όλες τις ενέργειες καθαρισμού που θέλετε να γίνουν. Αυτές θα εκτελεστούν πατώντας το κουμπί παρακάτω

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
el: Ρυθμίσεις προσωπικού απορρήτου

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
el: Περιγραφή

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
el: Επιλογή ό&λων

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
el: Επιλογή &κανενός

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
el: Εκτελεί άμεσα τις ενέργειες καθαρισμού που επιλέχθηκαν παραπάνω

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
el: Κα&θαρισμός
