sweeper - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
eu: Erabiltzaileak sisteman uzten dituen aztarnak garbitzen laguntzen du.

en: Original author
eu: Jatorrizko egilea

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: Thumbnail Cache
eu: Koadro txikien cachea

en: Sweeps without user interaction
eu: Erabiltzailearen parte-hartzerik gabe garbitzen du

en: A thumbnail could not be removed.
eu: Ezin izan da koadro txiki bat kendu.

en: The file exists but could not be removed.
eu: Fitxategia badago, baina ezin izan da kendu.

en: A favicon could not be removed.
eu: Ezin izan da kendu gogikono bat.

en: Cookies
eu: Cookie-ak

en: Clears all stored cookies set by websites
eu: Webguneek ezarri eta gordetako cookie guztiak garbitzen ditu

en: Cookie Policies
eu: Cookie-gidalerroak

en: Clears the cookie policies for all visited websites
eu: Bisitatutako webgune guztien cookie-gidalerroak garbitzen ditu

en: Saved Clipboard Contents
eu: Arbelean gordetako edukiak

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
eu: Klipper-ek arbelean gordetako edukiak garbitzen ditu

en: Clears all cached thumbnails
eu: Cacheko koadro txiki guztiak garbitzen ditu

en: Run Command History
eu: Exekutatutako komandoen historia

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
eu: Mahaigaineko 'Exekutatu komandoa' tresnaren bidez exekutatutako komandoen historia garbitzen du

en: Form Completion Entries
eu: Inprimakiak betetzeko sarrerak

en: Clears values which were entered into forms on websites
eu: Webguneko inprimakietan sartutako balioak garbitzen ditu

en: Web History
eu: Web-historia

en: Clears the history of visited websites
eu: Bisitatutako webguneen historia garbitzen du

en: Web Cache
eu: Web-cachea

en: Clears the temporary cache of websites visited
eu: Bisitatutako webguneen aldi baterako cachea garbitzen du

en: Recent Documents
eu: Azken dokumentuak

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
eu: Erabili diren azken dokumentuen zerrenda garbitzen du KDEren aplikazioen menuan

en: Favorite Icons
eu: Gogoko ikonoak

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
eu: Bisitatutako webguneetako cacheko gogikonoak garbitzen ditu

en: Recent Applications
eu: Azken aplikazioak

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
eu: Erabilitako azken aplikazioen zerrenda garbitzen du KDEren menuan

[ctx: General system content]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
eu: Web-a arakatzea

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
eu: Baliogarri izan daitezkeen datuak ezabatzen ari zara. Ziur zaude?

en: Starting cleanup...
eu: Garbiketa abiarazten...

en: Clearing %1...
eu: %1 garbitzen...

en: Clearing of %1 failed: %2
eu: Huts egin du %1 garbitzean: %2

en: Clean up finished.
eu: Garbiketa bukatuta.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
eu: Hautatu gauzatu nahi dituzun garbiketa-ekintza guztiak. Beheko botoia sakatuta exekutatuko dira.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
eu: Pribatutasun-ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
eu: Deskribapena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
eu: &Hautatu dena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
eu: &Ez hautatu bat ere

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
eu: Berehala gauzatzen ditu goian hautatutako garbiketa-ekintzak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
eu: &Garbitu
