sweeper - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Sweeper
gl: Varredor

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
gl: Axuda a limpar o ronsel non desexado que o usuario deixa no sistema.

en: © 2003-2005, Ralf Hoelzer
gl: © 2003-2005 Ralf Hoelzer

en: Original author
gl: Autor orixinal

en: Maintainer
gl: Mantedor

en: Thumbnail Cache
gl: Caché de miniaturas

en: Sweeps without user interaction
gl: Varre automaticamente.

en: A thumbnail could not be removed.
gl: Non se puido retirar unha miniatura.

en: The file exists but could not be removed.
gl: O ficheiro existe, pero non se puido retirar.

en: A favicon could not be removed.
gl: Non se puido retirar unha icona de páxina.

en: Clears all stored cookies set by websites
gl: Limpa todas as cookies gardadas por sitios web

en: Cookie Policies
gl: Políticas da cookie

en: Clears the cookie policies for all visited websites
gl: Limpa as políticas de cookie para todas as páxinas visitadas

en: Saved Clipboard Contents
gl: Contidos do portapapeis gardados

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
gl: Limpa os contidos do portapapeis gardados por Klipper

en: Clears all cached thumbnails
gl: Limpa todas as miniaturas na caché

en: Run Command History
gl: Historial de ordes executadas

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
gl: Limpa o historial de ordes executadas mediante a utilidade Executar unha orde do escritorio

en: Form Completion Entries
gl: Entradas de completado de formularios

en: Clears values which were entered into forms on websites
gl: Limpa os valores que se inseriron en formularios de sitios web.

en: Web History
gl: Historial web

en: Clears the history of visited websites
gl: Limpa o historial de sitios web visitados

en: Web Cache
gl: Caché web

en: Clears the temporary cache of websites visited
gl: Limpa a caché temporal de sitios web visitados

en: Recent Documents
gl: Documentos recentes

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
gl: Limpa a lista de documentos usados recentemente do menú de aplicacións de KDE

en: Favorite Icons
gl: Iconas de páxina

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
gl: Limpa a caché de iconas de páxina dos sitios web visitados

en: Recent Applications
gl: Aplicacións recentes

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
gl: Limpa a lista de aplicacións usadas recentemente do menú de KDE

[ctx: General system content]
en: General
gl: Xeral

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
gl: Navegación web

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
gl: Está a eliminar datos que son potencialmente valiosos para vostede. Está seguro?

en: Starting cleanup...
gl: Estase a comezar a limpeza…

en: Clearing %1...
gl: Estase a limpar %1…

en: Clearing of %1 failed: %2
gl: Fallou a limpeza de %1: %2

en: Clean up finished.
gl: Rematou a limpeza.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
gl: Marque as accións de limpeza que quere realizar. Estas executaranse premendo o botón de embaixo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
gl: Opcións de intimidade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
gl: Descrición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
gl: Escoller &todo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
gl: Non escoller &ningún

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
gl: Realiza inmediatamente as accións de limpeza escollidas enriba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
gl: &Limpar
