sweeper - en to hne translation catalogue (45 entries)

en: Sweeper
hne: स्वीपर

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
hne: अवांछित ट्रेसेस ल जऊन ल कमइया सिसटम मं छोड़ देथे  ओ मन ल साफ करे मं सहायता प्रदान करथे .

en: Ralf Hoelzer
hne: राल्फ हाल्जर

en: Original author
hne: मूल लेखक

en: Brian S. Stephan
hne: ब्रायन एस. स्टीफन

en: Maintainer
hne: मेंटेनर

en: Benjamin Meyer
hne: बेंजामिन मेयर

en: Thumbnail Cache
hne: थम्बनेल कैस

en: A thumbnail could not be removed.
hne: छोटेफोटू मिटाय नइ जा सके.

en: The file exists but could not be removed.
hne: फाइल मौजूद हे, फेर एला मेटाय नइ जा सके.

en: A favicon could not be removed.
hne: फेविकोन मिटाय नइ जा सके.

en: Cookies
hne: कुकीज

en: Clears all stored cookies set by websites
hne: वेब साइट मन से सेट करे सब्बो भंडारित कुकीज ल साफ करे

en: Cookie Policies
hne: कुकी पालिसीज

en: Clears the cookie policies for all visited websites
hne: सब्बो भ्रमन करे वेबसाइट मन बर कुकी पालिसी ल साफ करथे

en: Saved Clipboard Contents
hne: क्लिपबोर्ड के सहेजे गे चीज

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
hne: क्लिपर से भंडारित क्लिपबोर्ड विसय चीज मन ल साफ करे

en: Clears all cached thumbnails
hne: सब्बो कैस करे थम्बनेल्स ल साफ करथे

en: Run Command History
hne: चलाए गे कमांड के इतिहास

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
hne: डेस्कटाप मं रन कमांड औजार के साथ चलाए गे रन कमांड के इतिहास ल साफ करे

en: Form Completion Entries
hne: फारम भरे के प्रविस्टि

en: Clears values which were entered into forms on websites
hne: वेबसाइट मन के फारम मं जऊन मान भरे गिसओ मन ल साफ करे

en: Web History
hne: वेब इतिहास

en: Clears the history of visited websites
hne: भ्रमन करे वेबसाइट मन के इतिहास साफ करे

en: Web Cache
hne: वेब कैस

en: Clears the temporary cache of websites visited
hne: भ्रमन करे वेबसाइट मन के अस्थायी कैस साफ करे

en: Recent Documents
hne: हाल ही मं प्रयुक्त कागद

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
hne: केडीई अनुपरयोग मेन्यू से वाले कागद मन के सूची साफ करे

en: Favorite Icons
hne: निसानी चिनहा

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
hne: भ्रमन करे वेब साइट मन से कैस करे फेवआइकन्स ल साफ करथे

en: Recent Applications
hne: अभी हाल वाले अनुपरयोग

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
hne: केडीई अनुपरयोग मेन्यू से हाल मं उपयोग वाले अनुपरयोग मन के सूची साफ करथे

[ctx: General system content]
en: General
hne: सामान्य

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
hne: वेब ब्राउजिंग

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
hne: आप डाटा मिटा रहे हे जऊन आप मन मूल्यवान हो सकथो . का आप मन सुनिस्चित हो?

en: Starting cleanup...
hne: क्लीनअप चालू करत हे...

en: Clearing %1...
hne: %1 साफ करत हे...

en: Clearing of %1 failed: %2
hne: %1 के साफ करना फेल: %2

en: Clean up finished.
hne: साफ करना पूरा.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
hne: गोपनीयता सेटिंग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
hne: वर्नन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
hne: सब्बो चुनव (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
hne: कुछ नइ चुनव (&N)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
hne: ऊपर चुने गे काम मन ल तुरंत साफ करे

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
hne: साफ करव (&C)
