sweeper - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Thumbnail Cache
hr: Pohrana sličica

en: Cookies
hr: Kolačići

en: Clears all stored cookies set by websites
hr: Brisanje svih pohranjenih kolačića

en: Saved Clipboard Contents
hr: Spremljeni sadržaj međuspremnika

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
hr: Brisanje sadržaja međuspremnika kojeg čuva Klipper

en: Clears all cached thumbnails
hr: Brisanje svih pohranjenih sličica

en: Run Command History
hr: Povijest pokrenutih naredbi

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
hr: Brisanje povijesti naredbi unesenih putem alata Pokrenu naredbu s radne površine

en: Form Completion Entries
hr: Stavke za dopunjavanje obrasca

en: Clears values which were entered into forms on websites
hr: Brisanje vrijednosti unesenih u obrasce na web stranicama

en: Web History
hr: Internetska povijest

en: Clears the history of visited websites
hr: Brisanje povijesti posjećivanja web lokacija

en: Web Cache
hr: Internetska pohrana

en: Clears the temporary cache of websites visited
hr: Brisanje privremene pohrane posjećenih web stranica

en: Recent Documents
hr: Nedavni dokumenti

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
hr: Brisanje popisa nedavno korištenih dokumenata s KDE izbornika aplikacija

en: Favorite Icons
hr: Omiljene ikone

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
hr: Brisanje pohranjenih ikona za web lokacije

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
hr: Izbrisat ćete podatke koji imaju potencijalnu vrijednost. Jeste li sigurni?

en: Starting cleanup...
hr: Započinjanje čišćenja …

en: Clearing %1...
hr: Čišćenje %1 …

en: Clean up finished.
hr: Čišćenje je završeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
hr: Postavke privatnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
hr: Opis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
hr: Smjesta započinje s gore odabranim aktivnostima čišćenja
