sweeper - en to ia translation catalogue (42 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
ia: Il adjuta nettar tracias non volite que le usator lassa in le systema.

en: © 2003-2005, Ralf Hoelzer
ia: (c)2003-2005, Ralf Hoelzer

en: Original author
ia: Autor original

en: Brian S. Stephan
ia: Brian S.Stephan

en: Maintainer
ia: Mantenitor

en: Thumbnail Cache
ia: Cache de miniatura

en: Sweeps without user interaction
ia: Il scopa sin interaction de usator

en: A thumbnail could not be removed.
ia: Un miniatura non pote esser removite

en: The file exists but could not be removed.
ia: Le file existe ma il non pote esser removite

en: A favicon could not be removed.
ia: Un favicon non pote esser removite

en: Clears all stored cookies set by websites
ia: Il netta tote le cookies fixate per sitos web

en: Cookie Policies
ia: Politicas de cookies

en: Clears the cookie policies for all visited websites
ia: Il netta le politicas de cookies pro omne sitos web visitate

en: Saved Clipboard Contents
ia: Contentos de Area de Transferentia salveguardate

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
ia: Il netta le contentos de area de transferentia immagazinate per Klipper

en: Clears all cached thumbnails
ia: Il netta omne miniaturas ponite in cache

en: Run Command History
ia: Exeque chronologia de commando

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
ia: Il netta le chronologia de commandos executate per le instrumento de Executa Commando sur le scriptorio

en: Form Completion Entries
ia: Entratas de completion de formulario

en: Clears values which were entered into forms on websites
ia: Il netta valores que esseva insertate in formularios sur sitos web

en: Web History
ia: Chronologia de web

en: Clears the history of visited websites
ia: Il netta le chronologia de sitos web visitate

en: Web Cache
ia: Cache de Web

en: Clears the temporary cache of websites visited
ia: Il netta le cache temporanee de sitos web visitate

en: Recent Documents
ia: Documentos Recente

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
ia: Il netta le lista de documentos usate recentemente ab le menu de applicationes de KDE

en: Favorite Icons
ia: Icones favorite

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
ia: Il netta le favicons ponite in cache ex sitos web visitate

en: Recent Applications
ia: Netta Applicationes recente

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
ia: Il netta le lista de applicationes usate recentemente ex menu de KDE

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
ia: Navigation Web

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
ia: Tu es delente datos que pote esser de valor pro te. Tu es secur?

en: Starting cleanup...
ia: Initiante nettamento...

en: Clearing %1...
ia: Nettante %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
ia: Nettamento de %1 falleva %2

en: Clean up finished.
ia: Nettamento terminava

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
ia: Il marca tote actiones de nettar que tu vole executar. Istos essera executate per pressar le button a basso.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
ia: Preferentias de confidentialitate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
ia: Selection&a Tote

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
ia: Selige &Nulle

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
ia: Immediatemente exeque le actiones de nettar selectionate in alto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
ia: &Netta
