sweeper - en to ie translation catalogue (10 entries)

en: Original author
ie: Original autor

en: Maintainer
ie: Mantenetor

en: Thumbnail Cache
ie: Cache de miniaturas

en: Web Cache
ie: Cache Web

en: Recent Documents
ie: Documentes recent

en: Recent Applications
ie: Applicationes recent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
ie: Descrition

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
ie: Selecter &omni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
ie: Selecter &necos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
ie: N&ettar
