sweeper - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
ka: დაგეხმარებათ სისტემა მომხმარებლის მიერ დატოვებული კვალისგან გაასუფთავოთ.

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Thumbnail Cache
ka: მინიატურის ქეში

en: Sweeps without user interaction
ka: გასუფთავება მომხმარებლის ჩარევის გარეშე

en: A thumbnail could not be removed.
ka: მინიატურის წაშლის შეცდომა.

en: The file exists but could not be removed.
ka: ფაილი არსებობს, მაგრამ მიწი წაშლა შეუძლებელია.

en: A favicon could not be removed.
ka: Favicon -ის წაშლა შეუძლებელია.

en: Cookies
ka: Cookie ფაილები

en: Clears all stored cookies set by websites
ka: ვებსაიტების მიერ დაყენებული ქუქიების გასუფტავება

en: Cookie Policies
ka: ქუქიების პოლიტიკები

en: Clears the cookie policies for all visited websites
ka: ნანახი ვებსაიტების მიერ დაყენებული ქუქის პოლიტიკების გასუფთავება

en: Saved Clipboard Contents
ka: ბუფერის შენახული შემცველობები

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
ka: Klipper-ის მიერ დამახსოვრებული ბუფერის შემცველობების წაშლა

en: Clears all cached thumbnails
ka: დაქეშილი მინიატურების გასუფთავება

en: Run Command History
ka: ბრძანებების გაშვების ისტორია

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
ka: სამუშაო მაგიაზე ბრძანების გაშვების ზოლის ისტორიის გასუფთავება

en: Form Completion Entries
ka: ფორმის დასრულების ჩანაწერები

en: Clears values which were entered into forms on websites
ka: ვებგვერდების ფორმებში შეყვანილი მნიშვნელობების წაშა

en: Web History
ka: ვების ისტორია

en: Clears the history of visited websites
ka: ბრაუზერის ისტორიის გასუფთავება

en: Web Cache
ka: ვების ქეში

en: Clears the temporary cache of websites visited
ka: ნანახი ვებსაიტების დროებითი ქეშის გასუფთავება

en: Recent Documents
ka: ახლახანს გასნილი დოკუმენტები

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
ka: KDE-ის აპლიკაციის მენიუდან ახლახანს გამოყენებული დოკუმენტების სიის წაშლა

en: Favorite Icons
ka: რჩეული ხატულები

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
ka: ნანახი ვებგვერდების ქეშირებული Favicon-ების გასუფავება

en: Recent Applications
ka: ახლახანს გამოყენებული აპლიკაციები

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
ka: KDE-ის მენიუდან ახალხანს გაშვებული აპლიკაციების სიის წაშლა

[ctx: General system content]
en: General
ka: ძირითადი

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
ka: ვების ბრაუზინგი

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
ka: შლით ფაილებს, რომელიც შეიძლება თქვენთვის მნიშვნელოვანი აღმოჩნდეს. დარწმუნებული ბრძანდებით?

en: Starting cleanup...
ka: მოსუფთავების დაწყება...

en: Clearing %1...
ka: %1-ის გასუფთავება...

en: Clearing of %1 failed: %2
ka: %1-ის გასუფთავების შეცდომა: %2

en: Clean up finished.
ka: გასუფთავება დასრულდა.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
ka: მონიშნეთ ყველა მოსუფთავების ქმედება, რომლის გაშვებაც გნებავთ. ისინი ქვემოთ ღილაკის დაჭერით შესრულდება.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
ka: პირადი კონფიგურაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
ka: აღწერა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
ka: ყველაფრის &მონიშვნა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
ka: მონიშვნის &მოხსნა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
ka: ზემოთ მონიშნული ქმედებების დაუყოვნებლივი შესრულება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
ka: &გასუფთავება
