sweeper - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
kk: Пайдаланушының жүйедегі қалдырылған керегі жоқ іздерін тазалау құралы.

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Thumbnail Cache
kk: Нобай суреттер кэші

en: Sweeps without user interaction
kk: Пайдаланушының қатысусыз тазалау

en: A thumbnail could not be removed.
kk: Нобай кетіруге келмейді.

en: The file exists but could not be removed.
kk: Файл бар, бірақ кетруге келмейді.

en: A favicon could not be removed.
kk: favicon кетіруге келмейді.

en: Cookies
kk: Cookie

en: Clears all stored cookies set by websites
kk: Сайттар сақталған барлық cookie файлдарын тазалау

en: Cookie Policies
kk: Cookie ережелері

en: Clears the cookie policies for all visited websites
kk: Кіріп шығатын сайттардың cookie ережелерін тазалау

en: Saved Clipboard Contents
kk: Алмасу буферінің сақталған мазмұндары

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
kk: Сақталған Klipper алмасу буферінің мазмұндарын тазалау

en: Clears all cached thumbnails
kk: Барлық кэштелген нобайларды тазалау

en: Run Command History
kk: Орындалған командалар журналы

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
kk: Үстел мәзіріндегі команданы орындау құралы арқылы орындалғандардың журналын тазалау.

en: Form Completion Entries
kk: Пішінді толтыру жазулар

en: Clears values which were entered into forms on websites
kk: Веб парақтардағы пішіндерді, толтырылған жазуларды тазалау

en: Web History
kk: Веб журналы

en: Clears the history of visited websites
kk: Кіріп шыққан сайттардың тізімін тазалау

en: Web Cache
kk: Веб кэші

en: Clears the temporary cache of websites visited
kk: Кіріп-шыққан сайттардың уақытша кэшін тазалау

en: Recent Documents
kk: Жуырдағы құжаттар

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
kk: KDE қолданбалар мәзіріндегі жуырда ашылған құжаттардың тізімін тазалау

en: Favorite Icons
kk: Favicon таңбашалары

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
kk: Кіріп-шыққан сайттарының кэштеленген Favicon-дарын тазалау

en: Recent Applications
kk: Жуырдағы қолданбалар

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
kk: KDE мәзіріндегі жуырда жеккен бағдарламаларың тізімін тазалау

[ctx: General system content]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
kk: Вебті ақтару

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
kk: Пайдалы болуы мүмкін деректер өшіруде. Өшірле берсін бе?

en: Starting cleanup...
kk: Тазалауды бастау...

en: Clearing %1...
kk: %1 дегенді тазалау...

en: Clearing of %1 failed: %2
kk: %1 дегенді тазалау жаңылысы: %2

en: Clean up finished.
kk: Тазалау аяқталды

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
kk: Қалайтын тазалау әрекеттерді таңдаңыз. Таңдағанды төмендегі батырманы басып орындай аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
kk: Дербес мазмұндамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
kk: Бүкілін т&аңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
kk: &Ештемені таңдамау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
kk: Жоғарыда таңдалған барлық тазалау әрекеттерді бірден орындайды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
kk: &Тазалау
