sweeper - en to km translation catalogue (43 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
km: ជំនួយ​ដាន​ដែល​មិន​ចង់​សម្អាត អ្នក​ប្រើ​ទុក​នៅ​លើ​ប្រទុក ។

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Thumbnail Cache
km: ឃ្លាំង​​រូបភាព​តូច

en: Sweeps without user interaction
km: Sweeps ​មិន​ចាំបាច់​អន្តរកម្ម​អ្នក​ប្រើ

en: A thumbnail could not be removed.
km: មិន​អាច​យក​រូបភាព​តូច​​ចេញ​បាន​ទេ ។

en: The file exists but could not be removed.
km: មាន​ឯកសារ ប៉ុន្តែ​មិន​អាច​យក​ចេញ​បាន​ទេ ។

en: A favicon could not be removed.
km: មិន​អាច​យក favicon ចេញ​បាន​ទេ ។

en: Cookies
km: ខូគី

en: Clears all stored cookies set by websites
km: សម្អាត​ការ​កំណត់​ខូគី​ដែល​បាន​ទុក​តាម​​តំបន់បណ្ដាញ

en: Cookie Policies
km: គោលការណ៍​ខូគី

en: Clears the cookie policies for all visited websites
km: សម្អាត​គោលការណ៍​ខូគី​សម្រាប់​តំបន់បណ្ដាញ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទាំងអស់

en: Saved Clipboard Contents
km: មាតិកា​ក្តារតម្បៀត​ខ្ទាស់​ដែល​បាន​រក្សាទុក

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
km: សម្អាត​មាតិកា​ក្ដារតម្បៀតខ្ទាស់​ដែល​បាន​រក្សាទុក​ដោយ Klipper

en: Clears all cached thumbnails
km: សម្អាត​​រូបភាព​តូច​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ក្នុង​ឃ្លាំង​​ទាំងអស់

en: Run Command History
km: ដំណើរការ​ប្រវត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
km: សម្អាត​ប្រវត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​ដែល​ដំណើរការ​​តាម​រយៈ ឧបករណ៍​ដំណើរការ​​ពាក្យ​បញ្ជា នៅ​លើ​ផ្ទៃតុ

en: Form Completion Entries
km: ធាតុ​បញ្ចូល​របស់​ការ​បំពេញ​សំណុំ​បែបបទ

en: Clears values which were entered into forms on websites
km: សម្អាត​​តម្លៃ​ដែល​បាន​បញ្ចូល​ក្នុង​សំណុំ​បែបបទ នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Web History
km: ប្រវត្តិ​តំបន់បណ្ដាញ​​

en: Clears the history of visited websites
km: សម្អាត​​ប្រវត្តិ​របស់​តំបន់​បណ្ដាញ​ដែល​បាន​ទស្សនា

en: Web Cache
km: ឃ្លាំង​បណ្ដាញ

en: Clears the temporary cache of websites visited
km: សម្អាត​​ឃ្លាំង​បណ្តោះអាសន្ន របស់​តំបន់​បណ្ដាញ​ដែល​បាន​ទស្សនា

en: Recent Documents
km: ឯកសារ​ថ្មីៗ​នេះ

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
km: ​សម្អាត​​បញ្ជី​ឯកសារ​ដែល​ប្រើ​ថ្មីៗ​នេះ ពី​ម៉ឺនុយ​កម្មវិធី KDE

en: Favorite Icons
km: រូបតំណាង​សំណព្វ​

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
km: សម្អាត​ FavIcons ដែល​បាន​ផ្ទុក​ក្នុង​ឃ្លាំង​ពី​តំបន់​បណ្ដាញ​ដែល​បាន​ទស្សនា

en: Recent Applications
km: កម្មវិធី​ថ្មីៗ​នេះ

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
km: សម្អាត​បញ្ជី​ឯកសារ​ដែល​ប្រើ​ថ្មីៗ​នេះ ពី​ម៉ឺនុយ​កម្មវិធី KDE

[ctx: General system content]
en: General
km: ទូទៅ

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
km: ការ​រុករក​បណ្ដាញ

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
km: អ្នក​កំពុង​លុប​ទិន្នន័យ​ដែល​មាន​តម្លៃ​យ៉ាង​ខ្លាំង​ចំពោះ​អ្នក ។ តើ​អ្នក​ច្បាស់​ហើយ​ឬ  ?

en: Starting cleanup...
km: កំពុង​ចាប់ផ្ដើម​សម្អាត...

en: Clearing %1...
km: កំពុង​សម្អាត %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
km: ការ​សម្អាត %1 បាន​បរាជ័យ ៖ %2

en: Clean up finished.
km: បាន​បញ្ចប់​ការ​សម្អាត ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
km: ពិនិត្យមើល​សកម្មភាព​សម្អាត​ទាំងអស់​ដែល​អ្នក​ចង់​ធ្វើ ។ សកម្មភាព​ទាំងនេះ​នឹង​អនុវត្ត ពេល​អ្នក​ចុច​ប៊ូតុង​ខាងក្រោម ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
km: ការកំណត់​ភាព​ឯកជន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
km: ​ជ្រើស​ទាំងអស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
km: មិន​ជ្រើស​អ្វី​

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
km: ធ្វើសកម្មភាព​សម្អាត​ដែល​បាន​ជ្រើស​ខាង​លើ​ភ្លាមៗ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
km: សម្អាត
