sweeper - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Sweeper
lt: Išvalymo įrankis

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
lt: Padeda išvalyti nepageidaujamus pėdsakus, kuriuos naudotojas palieka sistemoje.

en: Original author
lt: Ralf Hoelzer

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Thumbnail Cache
lt: Miniatiūrų podėlis

en: Sweeps without user interaction
lt: Išvalo be naudotojo sąveikos

en: A thumbnail could not be removed.
lt: Nepavyko pašalinti miniatiūros.

en: The file exists but could not be removed.
lt: Failas yra, tačiau nepavyko jo pašalinti.

en: A favicon could not be removed.
lt: Nepavyko pašalinti svetainės piktogramos.

en: Cookies
lt: Slapukai

en: Clears all stored cookies set by websites
lt: Išvalo visus laikomus internetinių svetainių nustatytus slapukus

en: Cookie Policies
lt: Slapukų politikos

en: Clears the cookie policies for all visited websites
lt: Išvalo visų aplankytų internetinių svetainių slapukų politikas

en: Saved Clipboard Contents
lt: Įrašytas iškarpinės turinys

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
lt: Išvalo Klipper laikomą iškarpinės turinį

en: Clears all cached thumbnails
lt: Išvalo visas podėlyje esančias miniatiūras

en: Run Command History
lt: Vykdytų komandų istorija

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
lt: Išvalo komandų, kurios buvo paleistos naudojant „Vykdyti komandą“ įrankį darbalaukyje, istoriją

en: Form Completion Entries
lt: Formų užbaigimo įrašai

en: Clears values which were entered into forms on websites
lt: Išvalo reikšmes, kurios buvo įvestos internetinių svetainių formose

en: Web History
lt: Saityno istorija

en: Clears the history of visited websites
lt: Išvalo aplankytų internetinių svetainių istoriją

en: Web Cache
lt: Saityno podėlis

en: Clears the temporary cache of websites visited
lt: Išvalo aplankytų internetinių svetainių laikinąjį podėlį

en: Recent Documents
lt: Paskiausiai naudoti dokumentai

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
lt: Išvalo paskiausiai naudotų dokumentų sąrašą iš KDE programų meniu

en: Favorite Icons
lt: Svetainių piktogramos

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
lt: Išvalo aplankytų internetinių svetainių piktogramų podėlį

en: Recent Applications
lt: Paskiausiai naudotojos programos

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
lt: Išvalo paskiausiai naudotų programų sąrašą iš KDE meniu

[ctx: General system content]
en: General
lt: Bendri

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
lt: Naršymas saityne

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
lt: Ištrinate galimai jums vertingus duomenis. Aš esate tikri?

en: Starting cleanup...
lt: Pradedamas išvalymas...

en: Clearing %1...
lt: Išvaloma %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
lt: %1 išvalymas nepavyko: %2

en: Clean up finished.
lt: Išvalymas užbaigtas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
lt: Pažymėkite visus norimus atlikti išvalymo veiksmus. Jie bus įvykdyti paspaudus žemiau esantį mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
lt: Privatumo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
lt: Aprašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
lt: Pažymėti &viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
lt: Nieko &nežymėti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
lt: Nedelsiant įvykdo aukščiau pažymėtus išvalymo veiksmus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
lt: Iš&valyti
