sweeper - en to nb translation catalogue (43 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
nb: Hjelper til å feie vekk uønskede spor som en bruker etterlater i systemet.

en: Original author
nb: Opprinnelig forfatter

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

en: Thumbnail Cache
nb: Mellomlager for minibilder

en: Sweeps without user interaction
nb: Feier uten brukers medvirkning

en: A thumbnail could not be removed.
nb: Et minibilde kunne ikke fjernes.

en: The file exists but could not be removed.
nb: Fila finnes, men kunne ikke fjernes.

en: A favicon could not be removed.
nb: Et favorittikon kunne ikke fjernes.

en: Cookies
nb: Informasjonskapsler

en: Clears all stored cookies set by websites
nb: Sletter alle informasjonskapsler som nettsteder har lagt fra seg

en: Cookie Policies
nb: Praksis for Informasjonskapsler

en: Clears the cookie policies for all visited websites
nb: Tømmer infokapsel-praksis for alle besøkte nettsteder

en: Saved Clipboard Contents
nb: Lagret utklippstavle-innhold

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
nb: Tømmer utklippstavleinnholdet som Klipper har lagret

en: Clears all cached thumbnails
nb: Tøm alle mellomlagrede minibilder

en: Run Command History
nb: Historie over kjørte kommandoer

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
nb: Tømmer historien over kommandoer kjørt gjennom Kjør Kommando-verktøyet på skrivebordet

en: Form Completion Entries
nb: Skjemautfyllinger

en: Clears values which were entered into forms on websites
nb: Nullstiller verdier oppgitt i skjemaer på nettsteder

en: Web History
nb: Nett-historie

en: Clears the history of visited websites
nb: Tømmer historien over besøkte nettsteder

en: Web Cache
nb: Nett-mellomlager

en: Clears the temporary cache of websites visited
nb: Tømmer mellomlageret for besøkte nettsteder

en: Recent Documents
nb: Nylig brukte dokumenter

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
nb: Tømmer lista over nylig brukte dokumenter fra KDEs programmeny

en: Favorite Icons
nb: Ikoner for favorittsteder

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
nb: Sletter Favicon-er lagret fra besøkte nettsteder

en: Recent Applications
nb: Nylig brukte programmer

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
nb: Tømmer lista over nylig brukte programmer fra KDE-menyen

[ctx: General system content]
en: General
nb: Generelt

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
nb: Nettlesing

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
nb: Du er i ferd med å slette data som kan ha verdi for deg. Er du sikker?

en: Starting cleanup...
nb: Begynner opprydding …

en: Clearing %1...
nb: Tømmer %1 …

en: Clearing of %1 failed: %2
nb: Tømming av %1 mislyktes: %2

en: Clean up finished.
nb: Tømming ferdig.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
nb: Kryss av for alle oppryddinger du vil ha utført. Disse blir utført når du trykker på knappen nedenfor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
nb: Personverninnstillinger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
nb: Beskrivelse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
nb: Merk &alle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
nb: Merk i&ngen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
nb: Utfører straks all opprydding valgt ovenfor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
nb: &Rydd opp
