sweeper - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Sweeper
ne: स्विपर

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
ne: प्रयोगकर्ताले प्रणालीमा छोडेको नचाहिने पदचिन्ह सफा गर्न मद्दत गर्दछ ।

en: Ralf Hoelzer
ne: राल्फ होएल्जर

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Brian S. Stephan
ne: ब्रियन यस. स्टेफन

en: Maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: Benjamin Meyer
ne: बेन्जामिन मेयेर

en: Thumbnail Cache
ne: थम्बनेल क्यास

en: A thumbnail could not be removed.
ne: थम्बनेल हटाउन सकेन ।

en: The file exists but could not be removed.
ne: फाइल अवस्थित छ तर हटाउन सकेन ।

en: A favicon could not be removed.
ne: फेभिकन हटाउन सकेन ।

en: Cookies
ne: कुकीज

en: Clears all stored cookies set by websites
ne: वेबसाइटद्वारा सेट गरेको सङ्ग्रहित सबै कुकिज खाली गर्दछ

en: Cookie Policies
ne: कुकी नीति

en: Clears the cookie policies for all visited websites
ne: भ्रमण गरिएको सबै वेबसाइटहरूको लागि कुकी नीति खाली गर्दछ

en: Saved Clipboard Contents
ne: क्लिपबोर्ड सामाग्री बचत गरियो

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
ne: क्लिप्परद्वारा सङ्ग्रहीत क्लिपबोर्ड सामग्री खाली गर्दछ

en: Clears all cached thumbnails
ne: सबै क्यास थम्बनेल खाली गर्दछ

en: Run Command History
ne: आदेश इतिहास चलाउनुहोस्

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
ne: डेस्कटपको आदेश उपकरण चलाउने मार्फत चलेको आदेशको इतिहास खाली गर्दछ

en: Form Completion Entries
ne: पूर्ण प्रविष्टि फर्म

en: Clears values which were entered into forms on websites
ne: वेबसाइटहरूको फारममा प्रविष्ट गरिएको मानहरू खाली गर्दछ

en: Web History
ne: वेब इतिहास

en: Clears the history of visited websites
ne: भ्रमण गरिएको वेबसाइटहरूको इतिहास खाली गर्दछ

en: Web Cache
ne: वेब क्यास

en: Clears the temporary cache of websites visited
ne: भ्रमण गरिएको वेबसाइटका अस्थायी क्यासहरू खाली गर्दछ

en: Recent Documents
ne: हालको कागजात

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
ne: केडीई अनुप्रयोग मेनुबाट हालै प्रयोग गरिएका कागजातहरूको सूची खाली गर्दछ

en: Favorite Icons
ne: रूचाइएको प्रतिमा

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
ne: भ्रमण गरिएका वेबसाइटबाट फ्याभ प्रतिमाहरू खाली गर्दछ

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
ne: तपाईँलाई उपयोगि हुनसक्ने डेटा मेट्दै हुनुहुन्छ । तपाईँ निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Starting cleanup...
ne: खाली गर्न सुरु गर्दैछ...

en: Clearing %1...
ne: %1 खाली गर्दैछ...

en: Clearing of %1 failed: %2
ne: %1 खाली गर्न असफल भयो: %2

en: Clean up finished.
ne: खाली गरेर सकियो ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
ne: गोपनियता सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
ne: वर्णन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
ne: कुनै पनि चयन नगर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
ne: माथि चयन गरिएकालाई खाली गर्ने कार्य तुरून्त कार्य सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
ne: खाली गर्नुहोस्
