sweeper - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Sweeper
pl: Czyszczenie

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
pl: Pomaga wyczyścić niechciane ślady zostawione przez użytkownika w systemie.

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Thumbnail Cache
pl: Bufor miniaturek

en: Sweeps without user interaction
pl: Czyści bez działania użytkownika

en: A thumbnail could not be removed.
pl: Miniaturka nie mogła być usunięta.

en: The file exists but could not be removed.
pl: Plik istnieje, ale nie może być usunięty.

en: A favicon could not be removed.
pl: Nie można usunąć favicon.

en: Cookies
pl: Ciasteczka

en: Clears all stored cookies set by websites
pl: Usuwa wszystkie ciasteczka ustawione przez strony internetowe

en: Cookie Policies
pl: Ciasteczka

en: Clears the cookie policies for all visited websites
pl: Czyści historię odwiedzanych stron internetowych

en: Saved Clipboard Contents
pl: Zapisana zawartość schowka

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
pl: Czyści zawartość schowka zapisaną przez program Klipper

en: Clears all cached thumbnails
pl: Wyczyść bufor miniaturek

en: Run Command History
pl: Historia uruchamianych programów

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
pl: Czyści historię programów uruchamianych poleceniem pulpitu Wykonaj polecenie

en: Form Completion Entries
pl: Zapamiętane wpisy do formularzy

en: Clears values which were entered into forms on websites
pl: Usuwa zapamiętane wpisy do formularzy na stronach internetowych

en: Web History
pl: Historia odwiedzanych stron

en: Clears the history of visited websites
pl: Czyści historię odwiedzanych stron internetowych

en: Web Cache
pl: Bufor odwiedzanych stron

en: Clears the temporary cache of websites visited
pl: Czyści bufor odwiedzonych stron internetowych

en: Recent Documents
pl: Ostatnie dokumenty

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
pl: Czyści listę ostatnio używanych dokumentów w menu KDE

en: Favorite Icons
pl: Ulubione ikony

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
pl: Usuwa zapamiętane ikony odwiedzonych stron internetowych

en: Recent Applications
pl: Ostatnie programy

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
pl: Czyści listę ostatnio używanych programów w menu KDE

[ctx: General system content]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
pl: Przeglądanie sieci

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
pl: Na pewno usunąć wybrane dane?

en: Starting cleanup...
pl: Rozpoczęto czyszczenie...

en: Clearing %1...
pl: Czyszczenie: %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
pl: Nieudane czyszczenie %1: %2

en: Clean up finished.
pl: Czyszczenie zakończone.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
pl: Odhacz wszystkie czynności czyszczenia, które mają zostać przeprowadzone. Zostaną one wykonane przez naciśnięcie poniższego przycisku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
pl: Ustawienia prywatności

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
pl: Opis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
pl: Zaznacz &wszystko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
pl: Nie zaznaczaj &nic

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
pl: Natychmiast wykonuje wybrane operacje czyszczenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
pl: &Wyczyść
