sweeper - en to sa translation catalogue (47 entries)

en: Sweeper
sa: स्वीपर

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
sa: उपयोक्ता प्रणाल्यां त्यजति अवांछितानि लेशानि स्वच्छं कर्तुं साहाय्यं करोति ।

en: © 2003-2005, Ralf Hoelzer
sa: © 2003-2005, राल्फ होएलजर

en: Ralf Hoelzer
sa: राल्फ होएलजर

en: Original author
sa: मूल लेखक

en: Brian S. Stephan
sa: ब्रायन एस स्टीफन

en: Maintainer
sa: परिपालकः

en: Benjamin Meyer
sa: बेन्जामिन मेयर

en: Thumbnail Cache
sa: लघुचित्र संग्रह

en: Sweeps without user interaction
sa: उपयोक्तृपरस्परक्रियां विना स्वीपं करोति

en: A thumbnail could not be removed.
sa: लघुचित्रं निष्कासयितुं न शक्यते स्म ।

en: The file exists but could not be removed.
sa: सञ्चिका अस्ति किन्तु निष्कासयितुं न शक्यते स्म ।

en: A favicon could not be removed.
sa: एकः फेविकोन् अपसारयितुं न शक्तवान् ।

en: Cookies
sa: कुकीज

en: Clears all stored cookies set by websites
sa: वेबसाइट् द्वारा सेट् कृतानि सर्वाणि संगृहीतकुकीजं स्वच्छं करोति

en: Cookie Policies
sa: कुकी नीतयः

en: Clears the cookie policies for all visited websites
sa: सर्वेषां भ्रमणीयजालस्थलानां कुकीनीतयः स्वच्छं करोति

en: Saved Clipboard Contents
sa: रक्षित क्लिपबोर्ड सामग्री

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
sa: Klipper द्वारा संगृहीतं क्लिप्बोर्ड् सामग्रीं स्वच्छं करोति

en: Clears all cached thumbnails
sa: सर्वाणि संग्रहीतानि लघुचित्रं स्वच्छं करोति

en: Run Command History
sa: आदेश इतिहासं चालयन्तु

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
sa: डेस्कटॉप् मध्ये Run Command tool इत्यस्य माध्यमेन चालितानां आदेशानां इतिहासं स्वच्छं करोति

en: Form Completion Entries
sa: प्रपत्र समाप्ति प्रविष्टियाँ

en: Clears values which were entered into forms on websites
sa: मूल्यानि स्वच्छं करोति ये जालपुटेषु प्रपत्रेषु प्रविष्टाः आसन्

en: Web History
sa: जाल इतिहास

en: Clears the history of visited websites
sa: आगतानां जालपुटानां इतिहासं स्वच्छं करोति

en: Clears the temporary cache of websites visited
sa: आगतानां वेबसाइट्-स्थानानां अस्थायी-सञ्चयं स्वच्छं करोति

en: Recent Documents
sa: अद्यतन दस्तावेज

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
sa: KDE अनुप्रयोगमेनूतः सद्यः प्रयुक्तानां दस्तावेजानां सूचीं स्वच्छं करोति

en: Favorite Icons
sa: प्रिय चिह्न

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
sa: आगतजालस्थलेभ्यः संग्रहीतं FavIcons स्वच्छं करोति

en: Recent Applications
sa: हाल के आवेदन

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
sa: KDE मेन्यूतः सद्यः प्रयुक्तानां अनुप्रयोगानाम् सूचीं स्वच्छं करोति

[ctx: General system content]
en: General
sa: सामान्य

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
sa: जाल ब्राउजिंग्

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
sa: भवन्तः भवतः कृते सम्भाव्यतया मूल्यवान् दत्तांशं विलोपयन्ति । किं त्वं निश्चिन्तः असि ?

en: Starting cleanup...
sa: सफाई आरभ्य...

en: Clearing %1...
sa: %1 स्वच्छं कुर्वन्...

en: Clearing of %1 failed: %2
sa: %1 इत्यस्य निष्कासनं विफलम्: %2

en: Clean up finished.
sa: स्वच्छता समाप्तम्।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
sa: भवन्तः कर्तुम् इच्छन्ति सर्वाणि स्वच्छताक्रियाणि पश्यन्तु । एतानि अधोलिखितं बटन् नुत्वा निष्पादितानि भविष्यन्ति ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
sa: गोपनीयता सेटिंग्स्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
sa: वर्णनम्‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
sa: &All इति चयनं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
sa: &None इति चिनोतु

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
sa: उपरि चयनितशुद्धिक्रियाः तत्क्षणमेव करोति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
sa: &स्वच्छता
