sweeper - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Sweeper
sk: Zametač

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
sk: Pomáha vyčistiť nechcené stopy zanechané užívateľom v systéme.

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Maintainer
sk: Správca

en: Thumbnail Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť náhľadov

en: Sweeps without user interaction
sk: Vyčistí bez zásahu užívateľa

en: A thumbnail could not be removed.
sk: Náhľady sa nepodarilo odstrániť.

en: The file exists but could not be removed.
sk: Súbor existuje, ale nepodaril sa odstrániť.

en: A favicon could not be removed.
sk: Nepodarilo sa odstrániť favicon.

en: Clears all stored cookies set by websites
sk: Vyčistí všetky uložené cookies vytvorené webovými stránkami

en: Cookie Policies
sk: Politiky cookies

en: Clears the cookie policies for all visited websites
sk: Vyčistí politiky cookies všetkých navštívených webových stránok

en: Saved Clipboard Contents
sk: Uložený obsah schránky

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
sk: Vyčistí obsah schránky uložený programom Klipper

en: Clears all cached thumbnails
sk: Vyčistí všetky náhľady z vyrovnávacej pamäte

en: Run Command History
sk: História spustených príkazov

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
sk: Vyčistí históriu príkazov spustených pomocou nástroja Spustiť príkaz

en: Form Completion Entries
sk: Položky dopĺňania formulárov

en: Clears values which were entered into forms on websites
sk: Vyčistí hodnoty zadané do formulárov na webových stránkach

en: Web History
sk: História webu

en: Clears the history of visited websites
sk: Vyčistí históriu navštívených webových stránok

en: Web Cache
sk: Webová vyrovnávacia pamäť

en: Clears the temporary cache of websites visited
sk: Vyčistí dočasnú vyrovnávaciu pamäť navštívených webových stránok

en: Recent Documents
sk: Nedávne dokumenty

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
sk: Vyčistí zoznam nedávno použitých dokumentov z ponuky aplikácií KDE

en: Favorite Icons
sk: Obľúbené ikony

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
sk: Vyčistí obľúbené ikony uložené z navštívených webových stránok

en: Recent Applications
sk: Nedávne aplikácie

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
sk: Vyčistí zoznam nedávno použitých aplikácií z ponuky KDE

[ctx: General system content]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
sk: Prehliadanie webu

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
sk: Chystáte sa odstrániť dáta, ktoré sa vám možno ešte hodia. Ste si istý?

en: Starting cleanup...
sk: Spúšťa sa čistenie...

en: Clearing %1...
sk: Čistí sa %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
sk: Čistenie %1 zlyhalo: %2

en: Clean up finished.
sk: Vyčistenie bolo dokončené.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
sk: Začiarknite všetky čistiace akcie, ktoré chcete vykonať. Tieto budú vykonané stlačením tlačidla nižšie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
sk: Nastavenie súkromia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
sk: Popis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
sk: Vybrať &všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
sk: &Zrušiť výber

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
sk: Okamžite vykoná čistiace akcie vybrané vyššie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
sk: V&yčistiť
