sweeper - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Sweeper
sr: Чистач

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
sr: Уклањање нежељених трагова које корисник оставља на систему.

en: Ralf Hoelzer
sr: Ралф Хелцер

en: Original author
sr: Првобитни аутор

en: Brian S. Stephan
sr: Брајан С. Стивен

en: Maintainer
sr: Одржавалац

en: Benjamin Meyer
sr: Бенџамин К. Мејер

en: Thumbnail Cache
sr: кеш сличица|/|$[својства ген 'кеша сличица']

en: Sweeps without user interaction
sr: Чисти без запиткивања корисника.

en: A thumbnail could not be removed.
sr: Сличица се не може уклонити.

en: The file exists but could not be removed.
sr: Фајл постоји, али се не може уклонити.

en: A favicon could not be removed.
sr: Фавиконица се не може уклонити.

en: Cookies
sr: Колачићи|/|$[својства ген 'колачића']

en: Clears all stored cookies set by websites
sr: Чисти све колачиће које су поставили веб сајтови.

en: Cookie Policies
sr: Смернице колачића|/|$[својства ген 'смерница колачића']

en: Clears the cookie policies for all visited websites
sr: Чисти смернице колачића за све посећене веб сајтове.

en: Saved Clipboard Contents
sr: Сачувани садржаји клипборда|/|$[својства ген 'сачуваних садржаја клипборда']

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
sr: Чисти садржаје клипборда сачуване у Клиперу.

en: Clears all cached thumbnails
sr: Чисти све кеширане сличице.

en: Run Command History
sr: Историјат извршених наредби|/|$[својства ген 'историјата извршених наредби']

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
sr: Чисти историјат наредби издатих алатком „извршавање наредби“ на површи.

en: Form Completion Entries
sr: Допуне формулара|/|$[својства ген 'допуна формулара']

en: Clears values which were entered into forms on websites
sr: Чисти вредности унесене у формуларе на веб сајтовима.

en: Web History
sr: Веб историјат|/|$[својства ген 'веб историјата']

en: Clears the history of visited websites
sr: Чисти историјат посећених веб сајтова.

en: Web Cache
sr: Веб кеш|/|$[својства ген 'веб кеша']

en: Clears the temporary cache of websites visited
sr: Чисти привремени кеш посећених веб сајтова.

en: Recent Documents
sr: Недавни документи|/|$[својства ген 'недавних докумената']

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
sr: Чисти списак скоро коришћених докумената из КДЕ‑овог програмског менија.

en: Favorite Icons
sr: Омиљене иконице|/|$[својства ген 'омиљених иконица']

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
sr: Чисти фавиконице кеширане при посетама веб сајтовима

en: Recent Applications
sr: Недавни програми|/|$[својства ген 'недавних програма']

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
sr: Чисти списак скоро коришћених програма из КДЕ‑овог менија.

[ctx: General system content]
en: General
sr: Опште

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
sr: Прегледање Веба

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
sr: Обрисаћете податке који вам могу бити од значаја. Јесте ли сигурни?

en: Starting cleanup...
sr: Отпочињем чишћење...

en: Clearing %1...
sr: Чистим %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
sr: Чишћење %1 није успело: %2|/|Чишћење $[ген %1] није успело: %2

en: Clean up finished.
sr: Чишћење је завршено.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
sr: Назначите радње чишћења које желите да извршите. Притиском на доње дугме започињете чишћење.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
sr: поставке приватности

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
sr: опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
sr: &Изабери све

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
sr: &Поништи избор

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
sr: Одмах извршава горе изабране радње чишћења.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
sr: &Очисти
