sweeper - en to tg translation catalogue (23 entries)

en: Sweeper
tg: Поккунанда

en: Original author
tg: Муаллифи аслӣ

en: Maintainer
tg: Муассис

en: Thumbnail Cache
tg: Зерҳофизаи аксҳои пешнамоиш

en: Cookies
tg: Файлҳои иртибот

en: Cookie Policies
tg: Сиёсатҳои файлҳои иртибот

en: Saved Clipboard Contents
tg: Муҳтавои ҳофизаи муваққатии нигоҳдошташуда

en: Run Command History
tg: Ҳуҷҷатҳои охирин

en: Web History
tg: Таърихи сомонаҳо

en: Web Cache
tg: Зерҳофизаи сомонаҳо

en: Recent Documents
tg: Ҳуҷҷатҳои охирин

en: Favorite Icons
tg: Нишонаҳои баргузида

en: Recent Applications
tg: Барномаҳои охирин

[ctx: General system content]
en: General
tg: Умумӣ

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
tg: Тамошои сомонаҳо

en: Starting cleanup...
tg: Оғози поккорӣ...

en: Clearing %1...
tg: Дар ҳоли поккории %1...

en: Clean up finished.
tg: Поккорӣ ба анҷом расид.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
tg: Танзимоти махфият

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
tg: Тавсиф

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
tg: &Ҳамаро интихоб кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
tg: &Интихобро бекор кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
tg: &Пок кардан
