swell-foop - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Swell Foop
eo: Manda Grovo

en: Clear the screen by removing groups of colored and shaped tiles
eo: Vakigu la ekranon per forigi kolorajn kaj formatajn kahelarojn

en: The GNOME Project
eo: La GNOME-projekto

en: The theme to use
eo: La uzenda etoso

en: The title of the tile theme to use.
eo: La nomo de la etoso, kiu uziĝos por la kaheloj.

en: Board size
eo: Tabula grando

en: The size of the game board.
eo: La grando de la tabulo.

en: Board color count
eo: Nombro de tabulaj koloroj

en: The number of colors of tiles to use in the game.
eo: La nombro da kahelaj koloroj por uzi en la ludo.

en: Zealous animation
eo: Fervoranimacio

en: Use more flashy, but slower, animations.
eo: Uzi pli mirindajn, sed pli malrapidajn, animaciojn.

en: Preferences
eo: Preferoj

en: _Board size:
eo: Ta_bula grando:

en: _Number of colors:
eo: _Numbro da koloroj:

en: Setup
eo: Agordoj

en: _Theme:
eo: E_toso:

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Operation
eo: Operacio

en: _Play Again
eo: _Ludi denove

note: Label showing the number of points at the end of the game
en: %u point | %u points
eo[0]: %u poento
eo[1]: %u poentoj

en: Game Over!
eo: Ludo finita!

en: High Scores
eo: Altaj poentaroj

en: _Quit
eo: _Fini

en: New Game
eo: Nova ludo

en: _OK
eo: _Bone

en: Size:
eo: Grando:

en: Date
eo: Dato

en: Score
eo: Poentoj

en: %u × %u, %u color | %u × %u, %u colors
eo[0]: %u × %u, %u koloro
eo[1]: %u × %u, %u koloroj

en: Welcome to Swell Foop
eo: Bonvenon al Manda Grovo

en: Let’s _Play
eo: Ni _ludu

en: _New Game
eo: _Nova ludo

en: _Preferences
eo: _Preferoj

en: _Help
eo: _Helpo

en: _About Swell Foop
eo: _Pri Manda Grovo

en: Small
eo: Eta

en: Normal
eo: Normala

en: Large
eo: Granda

en: Score: %u
eo: Poentoj: %u

en: Colors
eo: Koloroj

en: Shapes and Colors
eo: Formoj kaj koloroj

en: I want to play that game!
    You know, they all light-up and you click on them and they vanish!
eo: Mi volas ludi tiun ludon!
    Jen ili ĉiuj ŝaltiĝadas kaj vi alklakadas ilin kaj ili malaperadas!

en: Copyright © 2009 Tim Horton
eo: Kopirajto © 2009 Tim HORTON

en: Abandon this game to start a new one?
eo: Ĉu forlasi ĉi tiun ludon por komenci novan?

en: _Cancel
eo: _Nuligu
