gnome-games 2.12 - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: Setup
rw: Imikorere

en: Appearance
rw: Imigaragarire

en: Size:
rw: Ingano

en: Small
rw: Gitoya

en: Large
rw: Binini

en: Colors
rw: Amabara
