gnome-games 1.3.90 - en to wa translation catalogue (10 entries)

en: Preferences
wa: Preferinces

en: Setup
wa: Apontyî

en: Appearance
wa: Rivnance

en: Operation
wa: Operåcion

en: Game Over!
wa: Li djeu est houte!

en: New Game
wa: Novea Djeu

en: Score
wa: Ponts

en: Small
wa: Pitit

en: Large
wa: Lådje

en: Colors
wa: Coleurs
