libgnome-games-support master - en to hi translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
hi: बधाइयाँ!

en: High Scores
hi: उच्च स्कोर

en: Best Times
hi: सर्वोत्तम समय

en: No scores yet
hi: अभी तक कोई स्कोर नहीं

en: Play some games and your scores will show up here.
hi: कुछ गेम खेलें और आपके स्कोर यहां दिखाई देंगे।

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
hi: रैंक

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
hi: स्कोर

en: Time
hi: समय

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
hi: प्लेयर

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
hi: हो गया (_D)

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
hi[0]: %ld मिनट
hi[1]: %ld मिनट

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
hi[0]: %ld सेकंड
hi[1]: %ld सेकंड

en: Your score is the best!
hi: आपका स्कोर सर्वोत्तम है!

en: Your score has made the top ten.
hi: आपका स्कोर शीर्ष दस में आ गया है.
