libgnome-games-support master - en to th translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
th: ยินดีด้วย!

en: High Scores
th: คะแนนสูงสุด

en: Best Times
th: เวลาดีที่สุด

en: No scores yet
th: ยังไม่มีคะแนน

en: Play some games and your scores will show up here.
th: เล่นเกมสักเล็กน้อย แล้วคะแนนของคุณจะปรากฏขึ้นที่นี่

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
th: อันดับ

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
th: คะแนน

en: Time
th: เวลา

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
th: ผู้เล่น

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
th: เ_สร็จ

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
th[0]: %ld นาที

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
th[0]: %ld วินาที

en: Your score is the best!
th: คะแนนของคุณเป็นคะแนนดีที่สุด!

en: Your score has made the top ten.
th: คะแนนของคุณติดสิบอันดับแรก
