swift VERSION - en to tr_TR translation catalogue (23 entries)

en: Can not access the file %s.
tr_TR: %s dosyasına erişilemiyor.

en: Can not load profile data from %s.
tr_TR: %s'den profil verisi yüklenemiyor.

en: Data download error: %s
tr_TR: Veri indirme hatası: %s

en: Error listing devices
tr_TR: Aygıtları listelemede hata

en: Error on render profiling results: %s
tr_TR: Profilleme sonuçlarının gerçeklenmesinde hata: %s

en: Error parsing recon cache file
tr_TR: Recon zula dosyasını ayrıştırmada hata

en: Error reading recon cache file
tr_TR: Recon zula dosyası okumada hata

en: Error reading ringfile
tr_TR: Halka dosyası okunurken hata

en: Error reading swift.conf
tr_TR: swift.conf okunurken hata

en: Error retrieving recon data
tr_TR: Recon verisini almada hata

en: Error: An error occurred
tr_TR: Hata: Bir hata oluştu

en: Following CNAME chain for  %(given_domain)s to %(found_domain)s
tr_TR: %(given_domain)s den %(found_domain)s e CNAME zinciri takip ediliyor

en: Mapped %(given_domain)s to %(found_domain)s
tr_TR: %(given_domain)s %(found_domain)s eşleştirildi

en: Profiling Error: %s
tr_TR: Profilleme Hatası: %s

en: Ratelimit sleep log: %(sleep)s for %(account)s/%(container)s/%(object)s
tr_TR: Oran sınırı uyku kaydı: %(account)s/%(container)s/%(object)s için %(sleep)s

en: Returning 497 because of blacklisting: %s
tr_TR: Kara listeleme yüzünden 497 döndürülüyor: %s

en: The file type are forbidden to access!
tr_TR: Dosya türüne erişim yasaklanmış!

en: Warning: Cannot ratelimit without a memcached client
tr_TR: Uyarı: Memcached istemcisi olmadan oran sınırlama yapılamaz

en: method %s is not allowed.
tr_TR: %s metoduna izin verilmez.

en: no log file found
tr_TR: kayıt dosyası bulunamadı

en: odfpy not installed.
tr_TR: odfpy kurulu değil.

en: plotting results failed due to %s
tr_TR: çizdirme sonuçlaru %s sebebiyle başarısız

en: python-matplotlib not installed.
tr_TR: python-matplotlib kurulu değil.
