sylpheed - en to cs translation catalogue (1738 entries)

en: Reading all config for each account...
cs: Načítá se nastavení všech účtů...

en: Junk mail filter (manual)
cs: Filtr nevyžádané pošty (ruční)

en: Junk mail filter
cs: Filtr nevyžádané pošty

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
cs: Spojení přes IMAP4 s %s bylo přerušeno. Obnovuje se spojení...

en: IMAP4 server disables LOGIN.
cs: Server IMAP4 vypnul LOGIN.

en: Could not establish IMAP connection.
cs: Nelze navázat spojení IMAP.

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
cs: vytváří se spojení přes IMAP4 s %s:%d...

en: Can't start TLS session.
cs: Nelze spustit relaci TLS.

en: (retrieving FLAGS...)
cs: (získávají se PŘÍZNAKY...)

en: Getting message %u
cs: Přijímá se zpráva %u

en: Appending messages to %s (%d / %d)
cs: Připojování zprávy k %s (%d / %d)

en: Moving messages %s to %s ...
cs: Přesouvají se zprávy %s do %s...

en: Copying messages %s to %s ...
cs: Kopírují se zprávy %s do %s...

en: Removing messages %s
cs: Odstraňují se zprávy %s

en: can't set deleted flags: %s
cs: nelze opatřit příznakem smazané: %s

en: can't expunge
cs: nelze odstranit

en: Removing all messages in %s
cs: Odstraňují se všechny zprávy v %s

en: can't set deleted flags: 1:*
cs: nelze opatřit příznakem smazané: 1:*

en: can't close folder
cs: nelze zavřít složku

en: root folder %s not exist
cs: kořenová složka %s neexistuje

en: error occurred while getting LIST.
cs: Během příkazu LIST se vyskytla chyba.

en: Can't create '%s'
cs: Nelze vytvořit "%s"

en: Can't create '%s' under INBOX
cs: Nelze vytvořit "%s" v doručené poště

en: can't create mailbox: LIST failed
cs: nelze vytvořit poštovní schránku: selhal příkaz LIST

en: can't create mailbox
cs: nelze vytvořit poštovní schránku

en: can't subscribe mailbox
cs: nelze přidat poštovní schránku

en: can't rename mailbox: %s to %s
cs: nelze přejmenovat poštovní schránku: %s na %s

en: can't delete mailbox
cs: nelze smazat poštovní schránku

en: Getting message headers (%d / %d)
cs: Přijímá se záhlaví zprávy (%d / %d)

en: error occurred while getting envelope.
cs: během načítání obálky se vyskytla chyba.

en: can't parse envelope: %s
cs: nelze analyzovat obálku: %s

en: can't get envelope
cs: nelze načíst obálku

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
cs: Nelze se spojit se serverem IMAP4: %s:%d

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
cs: Nelze navázat relaci IMAP4 s: %s:%d

en: can't get namespace
cs: nelze vyhledat obálku

en: can't select folder: %s
cs: nelze vybrat složku: %s

en: error on imap command: STATUS
cs: chyba příkazu služby IMAP: STATUS

en: IMAP4 authentication failed.
cs: Autentizace IMAP4 selhala.

en: IMAP4 login failed.
cs: Neúspěšné přihlášení k IMAP4.

en: can't append %s to %s
cs: nelze připojit %s k %s

en: (sending file...)
cs: (posílání souboru...)

en: can't append message to %s
cs: nelze připojit zprávu k %s

en: can't copy %s to %s
cs: nelze kopírovat %s do %s

en: error while imap command: STORE %s %s
cs: chyba příkazu služby IMAP: STORE %s %s

en: error while imap command: EXPUNGE
cs: chyba příkazu služby IMAP: EXPUNGE

en: error while imap command: CLOSE
cs: chyba příkazu služby IMAP: CLOSE

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
cs: iconv nemůže provést konverzi z UTF-7 na %s

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
cs: iconv nemůže provést konverzi z %s na UTF-7

en: can't write to temporary file
cs: nelze zapisovat do dočasného souboru

en: Getting messages from %s into %s...
cs: Získávají se zprávy z %s do %s...

en: can't read mbox file.
cs: nelze přečíst soubor s poštovní schránkou.

en: invalid mbox format: %s
cs: neplatný formát poštovní schránky: %s

en: malformed mbox: %s
cs: selhání poštovní schránky: %s

en: can't open temporary file
cs: nelze otevřít dočasný soubor

en: unescaped From found:
    %s
cs: nalezeno nezměněné záhlaví From:
    %s

en: can't create lock file %s
cs: nelze vytvořit uzamčený soubor %s

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
cs: pokud to jde, použijte "flock" namísto "file".

en: can't create %s
cs: nelze vytvořit %s

en: mailbox is owned by another process, waiting...
cs: poštovní schránka je vlastněna jiným procesem, čekejte...

en: can't lock %s
cs: nelze uzamknout %s

en: invalid lock type
cs: neplatný typ zámku

en: can't unlock %s
cs: nelze odemknout %s

en: can't truncate mailbox to zero.
cs: nelze smazat poštovní schránku.

en: Exporting messages from %s into %s...
cs: Exportování zprávy z %s do %s...

en: can't copy message %s to %s
cs: nelze zkopírovat zprávu %s do %s

en: the src folder is identical to the dest.
cs: zdrojová složka je stejná jako cílová.

en: Copying message %s/%d to %s ...
cs: Kopírování zprávy %s/%d do %s...

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
cs: Soubor "%s" již existuje.
    Složku nelze vytvořit.

en: Directory name
    '%s' is not a valid UTF-8 string.
    Maybe the locale encoding is used for filename.
    If that is the case, you must set the following environmental variable
    (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
cs: Název adresáře
    "%s" není platným řetězcem UTF-8.
    Je možné, že v názvu souboru je použita znaková sada lokalizace libc.
    V tom případě je nutné nastavit následující proměnnou prostředí
    (podrobnosti viz soubor README):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
cs: vytváří se spojení přes NNTP s %s:%d...

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
cs: Spojení přes NNTP s %s:%d bylo přerušeno. Obnovuje se spojení...

en: article %d has been already cached.
cs: příspěvek %d již ve vyrovnávací paměti je.

en: getting article %d...
cs: získává se příspěvek %d...

en: can't read article %d
cs: nelze přečíst příspěvek %d

en: can't post article.
cs: nelze odeslat příspěvek.

en: can't retrieve article %d
cs: nelze přijmout příspěvek %d

en: can't select group: %s
cs: nelze vybrat skupinu: %s

en: invalid article range: %d - %d
cs: neplatný rozsah příspěvků: %d až %d

en: no new articles.
cs: žádné nové příspěvky.

en: getting xover %d - %d in %s...
cs: získává se xover %d - %d v %s...

en: can't get xover
cs: nelze získat xover

en: error occurred while getting xover.
cs: během získávání xover se vyskytla chyba.

en: invalid xover line: %s
cs: neplatná řádka xover: %s

en: can't get xhdr
cs: nelze získat xhdr

en: error occurred while getting xhdr.
cs: během získávání xhdr se vyskytla chyba.

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
cs: Nelze se spojit se serverem NNTP: %s:%d

en: protocol error: %s
cs: chyba protokolu: %s

en: protocol error
cs: chyba protokolu

en: Error occurred while posting
cs: Během odesílání se vyskytla chyba

en: Error occurred while sending command
cs: Během posílání příkazu se vyskytla chyba

en: Required APOP timestamp not found in greeting
cs: V pozdravu nebyla nalezena časová značka APOP

en: Timestamp syntax error in greeting
cs: Chyba syntaxe časové značky při pozdravu

en: Invalid timestamp in greeting
cs: Neplatná časová značka v pozdravu

en: POP3 protocol error
cs: Chyba protokolu POP3

en: invalid UIDL response: %s
cs: neplatná odpověď UIDL: %s

en: POP3: Deleting expired message %d
cs: POP3: Vymazávání staré zprávy %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
cs: POP3: Přeskakuje se zpráva %d (bajtů %d)

en: mailbox is locked
cs: poštovní schránka je zamčena

en: session timeout
cs: vypršel čas relace

en: can't start TLS session
cs: nelze spustit relaci TLS

en: error occurred on authentication
cs: v autentizaci se vyskytla chyba

en: command not supported
cs: příkaz není podporován

en: error occurred on POP3 session
cs: v relaci POP3 se vyskytla chyba

en: failed to write configuration to file
cs: selhání při zápisu nastavení do souboru

en: Found %s
cs: Nalezeno %s

en: Configuration is saved.
cs: Nastavení je uloženo.

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
cs: procmime_get_text_content(): Neúspěšná konverze kódu.

en: can't open mark file
cs: nelze otevřít označený soubor

en: can't fetch message %d
cs: nelze načíst zprávu %d

en: Print command line is invalid: `%s'
cs: Neplatný příkaz při tisku: "%s"

en: error occurred while retrieving data.
cs: během přijímání dat se vyskytla chyba.

en: Can't write to file.
cs: Nelze zapisovat do souboru.

en: SMTP AUTH not available
cs: SMTP AUTH je nedostupná

en: bad SMTP response
cs: chybná odpověď od SMTP

en: error occurred on SMTP session
cs: v relaci SMTP se vyskytla chyba

en: SSLv23 not available
cs: SSLv23 je nedostupné

en: SSLv23 available
cs: SSLv23 je dostupné

en: TLSv1 not available
cs: TLSv1 je nedostupná

en: TLSv1 available
cs: TLSv1 je dostupná

en: SSL method not available
cs: metoda SSL je nedostupná

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
cs: Neznámá metoda SSL *PROGRAM BUG*

en: Error creating ssl context
cs: Chyba při vytváření ssl context

note: Get the cipher
en: SSL connection using %s
cs: Spojení SSL používá %s

en: Server certificate:
cs: Certifikát serveru:

en:   Subject: %s
cs:   Předmět: %s

en:   Issuer: %s
cs:   Vydavatel: %s

en: writing to %s failed.
cs: neúspěšný zápis do %s.

en: About
cs: O aplikaci

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
cs: GPGME: copyright (C) 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
cs: Tento program je svobodný software; můžete jej šířit a modifikovat podle ustanovení GNU General Public License, vydávané Free Software Foundation; a to buď verze 2 této licence anebo (podle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
cs: Tento program je rozšiřován v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
cs: Kopii GNU General Public License jste měl(a) obdržet spolu s tímto programem; pokud se tak nestalo, napište o ni Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
cs: Jsou stále otevřena nějaká okna s rozepsanou zprávou.
    Před úpravou účtů zavřete prosím všechna tato okna.

en: Opening account edit window...
cs: Otevírá se okno nastavení účtu...

en: Creating folder tree. Please wait...
cs: Vytváří se strom složek. Čekejte prosím...

en: Creation of the folder tree failed.
cs: Vytvoření stromu složek se nezdařilo.

en: Creating account edit window...
cs: Vytváří se okno nastavení účtu...

en: Edit accounts
cs: Úpravy účtů

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
cs: Nové zprávy budou kontrolovány v uvedeném pořadí. Pokud má být účet
    kontrolován při volbě "Přijmout vše", zaškrtněte políčko ve sloupci "G".

en: Name
cs: Jméno

en: Protocol
cs: Protokol

en: Edit
cs: Upravit

en:  _Set as default account
cs:  N_astavit účet jako výchozí

en: Do you really want to delete the account '%s'?
cs: Opravdu chcete smazat účet "%s"?

en: (Untitled)
cs: (Bez názvu)

en: Delete account
cs: Smazat účet

en: Could not get message file %d
cs: Nelze načíst soubor %d se zprávou

en: Could not get message part.
cs: Nelze načíst část zprávy.

en: Can't get part of multipart message
cs: Nelze načíst část ze zprávy s více částmi

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
cs: V okně psaní zprávy nelze použít vybranou akci,
    protože obsahuje %%f, %%F nebo %%p.

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
cs: Nelze spustit příkaz. Selhalo vytvoření roury.
    %s

note: Fork error
en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
cs: Nelze provést rozvětvení k vykonání následujícího příkazu:
    %s
    %s

en: --- Running: %s
cs: --- Spuštěno: %s

en: --- Ended: %s
cs: --- Ukončeno: %s

en: Action's input/output
cs: Vstup/výstup pro akce

en:  Send
cs:  Odeslat

en: Abort
cs: Přerušit

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
cs: Vložte argument pro následující akci:
    ("%%h" bude nahrazeno argumentem)
      %s

en: Action's hidden user argument
cs: Skrytý argument uživatele pro akci

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
cs: Vložte argument pro následující akci:
    ("%%u" bude nahrazeno argumentem)
      %s

en: Action's user argument
cs: Argument uživatele pro akci

en: Add Address to Book
cs: Přidat adresu do adresáře

en: Address
cs: Adresa

en: Remarks
cs: Poznámky

en: Select Address Book Folder
cs: Vybrat složku adresáře

en: Auto-registered address
cs: Automaticky registrované adresy

en: /_File
cs: /_Soubor

en: /_File/New _Book
cs: /_Soubor/Nový _adresář

en: /_File/New _vCard
cs: /_Soubor/Nová _vCard

en: /_File/New _JPilot
cs: /_Soubor/Nový _JPilot

en: /_File/New _LDAP Server
cs: /_Soubor/Nový server _LDAP

en: /_File/---
cs: /_Soubor/---

en: /_File/_Edit
cs: /_Soubor/Up_ravit

en: /_File/_Delete
cs: /_Soubor/_Smazat

en: /_File/_Save
cs: /_Soubor/_Uložit

en: /_File/_Close
cs: /_Soubor/_Zavřít

en: /_Edit
cs: /Úp_ravy

en: /_Edit/_Copy
cs: /Úp_ravy/_Kopírovat

en: /_Edit/_Paste
cs: /Úp_ravy/V_ložit

en: /_Address
cs: /_Adresa

en: /_Address/New _Address
cs: /_Adresa/Nová _adresa

en: /_Address/New _Group
cs: /_Adresa/Nová _skupina

en: /_Address/New _Folder
cs: /_Adresa/Nová s_ložka

en: /_Address/---
cs: /_Adresa/--

en: /_Address/Add _to recipient
cs: /_Adresa/Přida_t mezi příjemce

en: /_Address/Add to _Cc
cs: /_Adresa/Přidat mezi k_opie

en: /_Address/Add to _Bcc
cs: /_Adresa/Přidat mezi s_kryté kopie

en: /_Address/_Edit
cs: /_Adresa/U_pravit

en: /_Address/_Delete
cs: /_Adresa/S_mazat

en: /_Tools
cs: /_Nástroje

en: /_Tools/Import _LDIF file
cs: /_Nástroje/Importovat soubor _LDIF

en: /_Tools/Import _CSV file
cs: /_Nástroje/Importovat soubor _CSV

en: /_Tools/---
cs: /_Nástroje/---

en: /_Help
cs: /Nápo_věda

en: /_Help/_About
cs: /Nápo_věda/_O aplikaci

en: /New _Address
cs: /Nová _adresa

en: /New _Group
cs: /Nová skup_ina

en: /New _Folder
cs: /Nová s_ložka

en: /_Delete
cs: /_Smazat

en: /Add _to recipient
cs: /Přida_t mezi příjemce

en: /Add t_o Cc
cs: /Přidat mezi k_opie

en: /Add to _Bcc
cs: /Přidat mezi s_kryté kopie

en: /_Copy
cs: /_Kopírovat

en: /_Paste
cs: /_Vložit

en: Address book
cs: Adresář

note: special folder setting (maybe these options are redundant)
en: Folder
cs: Složka

en: E-Mail address
cs: E-mailová adresa

en: Nick Name
cs: Přezdívka

en: Search:
cs: Hledat:

en: To:
cs: Příjemce:

en: Cc:
cs: Kopie:

en: Bcc:
cs: Skrytá kopie:

note: Buttons
en: Delete
cs: Smazat

en: Add
cs: Přidat

en: Search
cs: Hledat

en: _Close
cs: _Zavřít

note: Confirm deletion
en: Delete address(es)
cs: Smazat adresy

en: Really delete the address(es)?
cs: Opravdu chcete smazat tyto adresy?

en: Do you want to delete the folder AND all addresses in `%s' ?
    If deleting the folder only, addresses will be moved into parent folder.
cs: Chcete smazat složku A všechny adresy v "%s"?
    Pokud smažete pouze složku, adresy budou přesunuty do nadřazené složky.

en: Delete folder
cs: Smazat složku

en: _Folder only
cs: Pouz_e složku

en: Folder and _addresses
cs: Složk_u a adresy

en: Really delete `%s' ?
cs: Opravdu smazat "%s"?

en: New user, could not save index file.
cs: Nový uživatel, nelze uložit soubor index.

en: New user, could not save address book files.
cs: Nový uživatel, nelze uložit soubory s adresářem.

en: Old address book converted successfully.
cs: Konverze starého adresáře proběhla úspěšně.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
cs: Starý adresář převeden,
    ale nelze uložit nový soubor s indexem.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
cs: Konverze adresáře nemohla být provedena,
    ale byly vytvořeny nové prázdné soubory adresáře.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi adresáře,
    nelze vytvořit nové soubory adresáře.

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi adresáře
    a vytvořit nové soubory adresáře.

en: Address book conversion error
cs: Chyba při konverzi adresáře

en: Address book conversion
cs: Konverze adresáře

en: Could not read address index:
    
    %s%c%s
cs: Nelze načíst index adres:
    
    %s%c%s

en: Address Book Error
cs: Chyba v adresáři

en: Old address book converted, could not save new address index file
cs: Starý adresář převeden, ale nelze uložit nový soubor index s adresářem

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
cs: Konverze adresáře nemohla být provedena, ale byly vytvořeny nové prázdné soubory adresáře.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi adresáře a vytvořit nové soubory adresáře.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi adresáře a vytvořit nové soubory adresáře.

en: Could not read address index
cs: Nelze načíst index adres

en: Address Book Conversion Error
cs: Chyba při konverzi adresáře

en: Address Book Conversion
cs: Konverze adresáře

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Address Book
cs: Adresář

en: Person
cs: Osoba

en: EMail Address
cs: E-mailová adresa

en: Group
cs: Skupina

en: LDAP Server
cs: Server LDAP

en: Common address
cs: Obecné adresy

en: Personal address
cs: Osobní adresy

en: Notice
cs: Poznámka

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: Creating alert panel dialog...
cs: Vytváří se dialog výstražného panelu...

en: Show this message next time
cs: Zobrazit příště tuto zprávu

en: Orange
cs: Oranžová

en: Red
cs: Červená

en: Pink
cs: Růžová

en: Sky blue
cs: Nebeská modř

en: Blue
cs: Modrá

en: Green
cs: Zelená

en: Brown
cs: Hnědá

note: create sub items. for the menu item activation callback we pass the * color flag value as data parameter. Also we attach a data pointer * so we can always get back the SummaryView pointer.
en: None
cs: Nespecifikováno

en: /_Open
cs: /_Otevřít

en: /_Add...
cs: /_Přidat...

en: /_Remove
cs: /_Odstranit

en: /_Properties...
cs: /_Vlastnosti...

en: /_File/_Send
cs: /_Soubor/_Odeslat

en: /_File/Send _later
cs: /_Soubor/Odesla_t později

en: /_File/Save to _draft folder
cs: /_Soubor/Uložit do složky _konceptů

en: /_File/Save and _keep editing
cs: /_Soubor/Uložit a pok_račovat v úpravě

en: /_File/_Attach file
cs: /_Soubor/_Přiložit soubor

en: /_File/_Insert file
cs: /_Soubor/_Vložit soubor

en: /_File/Insert si_gnature
cs: /_Soubor/Vložit podpi_s

en: /_File/A_ppend signature
cs: /_Soubor/Připo_jit podpis

en: /_Edit/_Undo
cs: /Úp_ravy/_Zpět

en: /_Edit/_Redo
cs: /Úp_ravy/Z_novu

en: /_Edit/---
cs: /Úp_ravy/---

en: /_Edit/Cu_t
cs: /Úp_ravy/_Vyjmout

en: /_Edit/Paste as _quotation
cs: /Úp_ravy/Vložit jako _citaci

en: /_Edit/Select _all
cs: /Úp_ravy/Vybr_at vše

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
cs: /Úp_ravy/Za_rovnat aktuální odstavec

en: /_Edit/Wrap all long _lines
cs: /Úp_ravy/Zar_ovnat všechny dlouhé řádky

en: /_Edit/Aut_o wrapping
cs: /Úp_ravy/A_utomatické zarovnávání

en: /_View
cs: /Z_obrazit

en: /_View/_To
cs: /Z_obrazit/_Příjemce

en: /_View/_Cc
cs: /Z_obrazit/K_opie

en: /_View/_Bcc
cs: /Z_obrazit/S_krytá kopie

en: /_View/_Reply-To
cs: /Z_obrazit/Odpovědi z_aslat na

en: /_View/---
cs: /Z_obrazit/---

en: /_View/_Followup-To
cs: /Z_obrazit/Odpovědi _vystavit na

en: /_View/R_uler
cs: /Z_obrazit/Praví_tko

en: /_View/_Attachment
cs: /Z_obrazit/Přílo_ha

en: /_View/Cu_stomize toolbar...
cs: /Z_obrazit/Up_ravit nástrojovou lištu...

en: /_View/Character _encoding
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada

en: /_View/Character _encoding/_Automatic
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/_Automaticky rozpoznat

en: /_View/Character _encoding/---
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/---

en: /_View/Character _encoding/7bit ascii (US-ASC_II)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/7bitový ASCII (US-ASC_II)

en: /_View/Character _encoding/Unicode (_UTF-8)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Unicode (_UTF-8)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-_1)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Západoevropské jazyky (ISO-8859-_1)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-15)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Západoevropské jazyky (ISO-8859-15)

en: /_View/Character _encoding/Central European (ISO-8859-_2)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Středoevropské jazyky (ISO-8859-_2)

en: /_View/Character _encoding/_Baltic (ISO-8859-13)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/_Pobaltské jazyky (ISO-8859-13)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (ISO-8859-_4)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Pobaltské jazyky (ISO-8859-_4)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (Windows-1257)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Pobaltské jazyky (Windows-1257)

en: /_View/Character _encoding/Greek (ISO-8859-_7)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Řečtina (ISO-8859-_7)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (ISO-8859-_6)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Arabština (ISO-8859-_6)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (Windows-1256)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Arabština (Windows-1256)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (ISO-8859-_8)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Hebrejština (ISO-8859-_8)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (Windows-1255)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Hebrejština (Windows-1255)

en: /_View/Character _encoding/Turkish (ISO-8859-_9)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Turečtina (ISO-8859-_9)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (ISO-8859-_5)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Cyrilice (ISO-8859-_5)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-_R)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Cyrilice (KOI8-_R)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-U)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Cyrilice (KOI8-U)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (Windows-1251)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Cyrilice (Windows-1251)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-_JP)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Japonština (ISO-2022-_JP)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (_GB2312)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Zjednodušená čínština (_GB2312)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (GBK)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Zjednodušená čínština (GBK)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (_Big5)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Tradiční čínština (_Big5)

en: /_View/Character _encoding/Korean (EUC-_KR)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Korejština (EUC-_KR)

en: /_View/Character _encoding/Thai (TIS-620)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Thajština (TIS-620)

en: /_View/Character _encoding/Thai (Windows-874)
cs: /Z_obrazit/Znaková _sada/Thajština (Windows-874)

en: /_Tools/_Address book
cs: /_Nástroje/Ad_resář

en: /_Tools/_Template
cs: /_Nástroje/Ša_blona

en: /_Tools/Actio_ns
cs: /_Nástroje/_Akce

en: /_Tools/Edit with e_xternal editor
cs: /_Nástroje/Upravit pomocí e_xterního editoru

en: /_Tools/Request _disposition notification
cs: /_Nástroje/Vyžádat _oznámení o doručení

en: /_Tools/PGP Si_gn
cs: /_Nástroje/Podepsat P_GP

en: /_Tools/PGP _Encrypt
cs: /_Nástroje/Ši_frovat PGP

en: /_Tools/_Check spell
cs: /_Nástroje/Kontrolovat pravopi_s

en: /_Tools/_Set spell language
cs: /_Nástroje/_Nastavit jazyk pro kontrolu pravopisu

en: %s: file not exist
cs: %s: soubor neexistuje

en: Can't get text part
cs: Nelze získat textovou část

en: Quote mark format error.
cs: Chyba ve formátu uvozovek.

en: Message reply/forward format error.
cs: Chyba formátu odpovědi/předání.

en: File %s doesn't exist
cs: Soubor %s neexistuje

en: Can't get file size of %s
cs: Nelze zjistit velikost souboru %s

en: File %s is empty.
cs: Soubor %s je prázdný.

en: Can't read %s.
cs: Nelze načíst %s.

en: Message: %s
cs: Zpráva: %s

en: Can't get the part of multipart message.
cs: Nelze získat část ze zprávy s více částmi.

en: (No Subject)
cs: (Bez předmětu)

en: %s - Compose%s
cs: %s - Psaní zprávy%s

en: Signature %d
cs: Podpis %d

en: Recipient is not specified.
cs: Není uveden příjemce.

en: Empty subject
cs: Není uveden předmět

en: Subject is empty. Send it anyway?
cs: Předmět je prázdný. Přesto odeslat?

en: Attachment is missing
cs: Příloha není obsažena

en: There is no attachment. Send it without attachments?
cs: Není obsažena příloha. Odeslat bez příloh?

en: Check recipients
cs: Zkontrolovat příjemce

en: Really send this mail to the following addresses?
cs: Opravdu odeslat tuto zprávu na následující adresy?

en: From:
cs: Odesílatel:

en: Subject:
cs: Předmět:

en: _Send
cs: _Odeslat

en: Checking for new messages is currently running.
    Please try again later.
cs: Právě se zjišťují nové zprávy.
    Zkuste to prosím později.

en: can't get recipient list.
cs: nelze načíst seznam příjemců.

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
cs: Není zadán účet k odesílání e-mailů.
    Před odesláním prosím vyberte nějaký účet.

en: Error occurred while posting the message to %s .
cs: Při posílání zprávy na %s se vyskytla chyba.

en: Sending of message was completed, but the message could not be saved to outbox.
cs: Odeslání zprávy bylo dokončeno, ale nezdařilo se její uložení do složky Odeslaná pošta.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
cs: Nelze vyhledat žádný klíč asociovaný s aktuálně vybraným ID klíče "%s".

en: Can't sign the message.
cs: Zprávu nelze podepsat.

en: Can't encrypt the message.
cs: Zprávu nelze šifrovat.

en: Can't encrypt or sign the message.
cs: Zprávu nelze šifrovat nebo podepsat.

en: can't change file mode
cs: nelze změnit práva souboru

en: Can't convert the character encoding of the message body from %s to %s.
    
    Send it as %s anyway?
cs: Nelze převést znakovou sadu těla zprávy z %s na %s.
    
    Přesto odeslat jako %s?

en: Code conversion error
cs: Chyba při konverzi kódu

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
cs: Řádek %d překračuje svou maximální možnou délku (998 bajtů).
    Obsah zprávy může být během přenosu poškozen.
    
    Přesto odeslat?

en: Line length limit
cs: Maximální délka řádku

en: Encrypting with Bcc
cs: Šifrování s příjemci skryté kopie

en: This message has Bcc recipients. If this message is encrypted, all Bcc recipients will be visible by examing the encryption key list, leading to loss of confidentiality.
    
    Send it anyway?
cs: Tato zpráva má příjemce skryté kopie. Pokud má být šifrována, všichni příjemci skryté kopie budou viditelní skrze seznam šifrovacího klíče, čímž dojde k jejich prozrazení.
    
    Přesto odeslat?

en: can't remove the old message
cs: nelze odstranit starou zprávu

en: queueing message...
cs: zařazování zprávy...

en: can't find queue folder
cs: nelze vyhledat složku pozdržených zpráv

en: can't queue the message
cs: zprávu nelze zařadit

en: File %s doesn't exist.
cs: Soubor %s neexistuje.

en: Can't open file %s.
cs: Nelze otevřít soubor %s.

en: Creating compose window...
cs: Vytváří se okno psaní zprávy...

en: PGP Sign
cs: Podepsat PGP

en: PGP Encrypt
cs: Šifrovat PGP

en: Data type
cs: Datový typ

note: S_COL_DATE
en: Size
cs: Velikost

en: Signature:
cs: Podpis:

en: Change signature
cs: Změnit podpis

en: Invalid MIME type.
cs: Neplatný typ MIME.

en: File doesn't exist or is empty.
cs: Soubor neexistuje nebo je prázdný.

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: MIME type
cs: Typ MIME

note: Encoding
en: Encoding
cs: Kódování

en: Path
cs: Cesta

en: File name
cs: Název souboru

en: File not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: Opening executable file
cs: Otevírá se spustitelný soubor

en: This is an executable file. Opening executable file is restricted for security.
    If you want to launch it, save it to somewhere and make sure it is not an virus or something like a malicious program.
cs: Toto je spustitelný soubor. Otevření spustitelného souboru je z bezpečnostních důvodů omezeno.
    Pokud chcete soubor spustit, nejprve jej uložte a ujistěte se, že nejde o virus či nějaký nebezpečný program.

en: External editor command line is invalid: `%s'
cs: Chybný příkaz pro externí editor: "%s"

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process (pid: %d)?
cs: Externí editor stále pracuje.
    Vynutit přerušení procesu (číslo procesu: %d)?

en: _Customize toolbar...
cs: _Upravit nástrojovou lištu...

en: Can't queue the message.
cs: Zprávu nelze zařadit.

en: Select files
cs: Vybrat soubory

en: Select file
cs: Vybrat soubor

en: Save message
cs: Uložit zprávu

en: This message has been modified. Save it to draft folder?
cs: Obsah zprávy se změnil. Uložit do složky konceptů?

en: Close _without saving
cs: Zavřít _bez uložení

en: Do you want to apply the template `%s' ?
cs: Opravdu chcete použít šablonu "%s"?

en: Apply template
cs: Přidat šablonu

en: _Replace
cs: Na_hradit

en: _Insert
cs: V_ložit

en: Add New Person
cs: Přidat novou osobu

en: Edit Person Details
cs: Upravit detaily o osobě

en: An E-Mail address must be supplied.
cs: Nebyla zadána e-mailová adresa.

en: A Name and Value must be supplied.
cs: Je nutné zadat jméno a hodnotu.

en: Edit Person Data
cs: Upravit data o osobě

en: Display Name
cs: Zobrazované jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: First Name
cs: Křestní jméno

en: E-Mail Address
cs: E-mailová adresa

note: Buttons
en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Modify
cs: Změnit

en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Value
cs: Hodnota

en: Basic Data
cs: Základní data

en: User Attributes
cs: Atributy uživatele

en: File appears to be Ok.
cs: Soubor vypadá v pořádku.

en: File does not appear to be a valid address book format.
cs: Soubor není v platném formátu adresáře.

en: Could not read file.
cs: Nelze načíst soubor.

en: Edit Address Book
cs: Upravit adresář

en:  Check File
cs:  Otestovat soubor

en: File
cs: Soubor

en: Add New Address Book
cs: Přidat nový adresář

en: A Group Name must be supplied.
cs: Je nutné zadat název skupiny.

en: Edit Group Data
cs: Upravit data o skupině

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Available Addresses
cs: Dostupné adresy

en: Addresses in Group
cs: Adresy ve skupině

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
cs: E-mailové adresy lze přesunovat do a ze skupiny pomocí tlačítek se šipkami

en: Edit Group Details
cs: Upravit detaily o skupině

en: Add New Group
cs: Přidat novou skupinu

en: Edit folder
cs: Upravit složku

en: Input the new name of folder:
cs: Zadejte prosím nový název složky:

en: New folder
cs: Nová složka

en: Input the name of new folder:
cs: Zadejte prosím název nové složky:

en: File does not appear to be JPilot format.
cs: Soubor není ve formátu JPilot.

en: Select JPilot File
cs: Vybrat soubor JPilot

en: Edit JPilot Entry
cs: Upravit záznam JPilot

en: Additional e-Mail address item(s)
cs: Další položky e-mailové adresy

en: Add New JPilot Entry
cs: Přidat nový záznam JPilot

en: Connected successfully to server
cs: Úspěšně připojeno k serveru

en: Could not connect to server
cs: Nelze se spojit se serverem

en: Edit LDAP Server
cs: Upravit server LDAP

en: Hostname
cs: Hostitelský počítač

en:  Check Server
cs:  Otestovat server

en: Search Base
cs: Vyhledávací báze

en: Search Criteria
cs: Kritéria hledání

en: Bind DN
cs: DN uživatele

en: Bind Password
cs: Heslo

en: Timeout (secs)
cs: Časový limit (v sek.)

en: Maximum Entries
cs: Maximum položek

en: Basic
cs: Základní

en: Extended
cs: Rozšířené

en: Add New LDAP Server
cs: Přidat nový server LDAP

en: Edit LDAP - Select Search Base
cs: Úprava LDAP - Vybrat vyhledávací bázi

en: Available Search Base(s)
cs: Dostupné vyhledávací báze

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
cs: Ze serveru nelze načíst vyhledávací báze - zadejte je prosím ručně

en: File does not appear to be vCard format.
cs: Soubor není ve formátu vCard.

en: Select vCard File
cs: Vybrat soubor vCard

en: Edit vCard Entry
cs: Upravit záznam vCard

en: Add New vCard Entry
cs: Přidat nový záznam vCard

en: Exporting %s ...
cs: Exportuje se %s...

en: Exporting
cs: Exportuje se

en: Error occurred on export.
cs: Během exportu se vyskytla chyba.

en: Specify source folder and destination file.
cs: Zadejte prosím zdrojovou složku a cílový soubor.

en: File format:
cs: Formát souboru:

en: Source folder:
cs: Zdrojová složka:

en: Destination:
cs: Cíl:

en: eml (number + .eml)
cs: eml (číslo + .eml)

en: MH (number only)
cs: MH (pouze číslo)

en:  Select...
cs:  Vybrat...

en: Export only selected messages
cs: Exportovat pouze vybrané zprávy

en: Specify source folder and destination folder.
cs: Zadejte prosím zdrojovou složku a cílovou složku.

en: Select destination file
cs: Vybrat cílový soubor

en: Select destination folder
cs: Vybrat cílovou složku

en: Please select a file.
cs: Vyberte prosím soubor.

en: File Name
cs: Název souboru

en: Comma-separated
cs: Oddělený čárkou

en: Tab-separated
cs: Oddělený tabulátorem

en: File Name :
cs: Název souboru:

en: Records :
cs: Záznamů:

note: Button panel
en: Next
cs: Následující

en: File Info
cs: Informace o souboru

en: Finish
cs: Dokončit

en: File type:
cs: Typ souboru:

en: The link target not found.
cs: Nenalezen cíl odkazu.

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Overwrite existing file
cs: Přepsat existující soubor

en: The file already exists. Do you want to replace it?
cs: Soubor již existuje. Chcete ho nahradit?

en: Select folder
cs: Vybrat složku

en: Inbox
cs: Doručená pošta

en: Sent
cs: Odeslaná pošta

en: Queue
cs: Pozdržená pošta

en: Trash
cs: Koš

en: Drafts
cs: Koncepty

en: Junk
cs: Nevyžádaná

en: NewFolder
cs: Nová složka

en: `%c' can't be included in folder name.
cs: "%c" nemůže být obsaženo v názvu složky.

en: The folder `%s' already exists.
cs: Složka "%s" již existuje.

en: Can't create the folder `%s'.
cs: Nelze vytvořit složku "%s".

en: /Create _new folder...
cs: /Vy_tvořit novou složku...

en: /_Rename folder...
cs: /Přej_menovat složku...

en: /_Move folder...
cs: /Přes_unout složku...

en: /_Delete folder
cs: /_Smazat složku

en: /Empty _junk
cs: /Vyp_rázdnit nevyžádanou poštu

en: /Empty _trash
cs: /V_yprázdnit koš

en: /_Check for new messages
cs: /_Zkontrolovat nové zprávy

en: /R_ebuild folder tree
cs: /O_bnovit strom složek

en: /_Update summary
cs: /Aktualizovat sou_hrn

en: /Mar_k all read
cs: /Označit vše jako př_ečtené

en: /Send _queued messages
cs: /Odeslat pozdržené z_právy

en: /_Search messages...
cs: /Na_jít zprávy...

en: /Ed_it search condition...
cs: /Uprav_it možnosti hledání...

en: /Down_load
cs: /Stáhn_out

en: /Su_bscribe to newsgroup...
cs: /Ode_bírat diskusní skupinu...

en: /_Remove newsgroup
cs: /Odstranit d_iskusní skupinu

en: Creating folder view...
cs: Vytváří se strom složek...

en: New
cs: Nové

note: S_COL_MARK
en: Unread
cs: Nepřečtené

en: Total
cs: Celkem

en: Setting folder info...
cs: Nastavování informace o složce...

en: Setting folder info...
cs: Nastavování informace o složce...

en: Scanning folder %s%c%s ...
cs: Prohledává se složka %s%c%s...

en: Scanning folder %s ...
cs: Prohledává se složka %s...

en: Rebuild folder tree
cs: Obnovit strom složek

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
cs: Strom složek bude obnoven. Pokračovat?

en: Rebuilding folder tree...
cs: Obnovuje se strom složek...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
cs: Obnova stromu složek se nezdařila.

en: Checking for new messages in all folders...
cs: Zjišťují se nové zprávy ve všech složkách...

en: Folder %s is selected
cs: Je vybrána složka %s

en: Downloading messages in %s ...
cs: Stahují se zprávy v %s...

en: Download all messages under '%s' ?
cs: Stáhnout všechny zprávy v "%s"?

en: Download all messages
cs: Stáhnout všechny zprávy

en: Error occurred while downloading messages in `%s'.
cs: Při stahování zpráv v "%s" se vyskytla chyba.

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
cs: Zadejte prosím název nové složky:
    (Pokud chcete vytvořit složku, která bude mít
    podsložky, přidejte na konec názvu "/".)

en: Input new name for `%s':
cs: Zadejte prosím nový název pro "%s":

en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

en: Can't rename the folder '%s'.
cs: Nelze přejmenovat složku "%s".

en: Can't move the folder `%s'.
cs: Nelze přesunout složku "%s".

en: Delete the search folder '%s' ?
    The real messages are not deleted.
cs: Opravdu smazat složku hledání "%s"?
    Skutečné zprávy nebudou vymazány.

en: Delete search folder
cs: Smazat složku hledání

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted.
    Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
cs: Všechny složky a zprávy v "%s" budou definitivně smazány.
    Obnovení nebude možné.
    
    Chcete je opravdu smazat?

en: Can't remove the folder '%s'.
cs: Nelze odstranit složku "%s".

en: Empty trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Delete all messages in the trash folder?
cs: Smazat všechny zprávy v koši?

en: Empty junk
cs: Vyprázdnit nevyžádanou poštu

en: Delete all messages in the junk folder?
cs: Smazat všechny zprávy ve složce nevyžádané pošty?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
cs: Opravdu odstranit poštovní schránku "%s"?
    (Zprávy NEBUDOU smazány z disku.)

en: Remove mailbox
cs: Odstranit poštovní schránku

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
cs: Opravdu smazat účet IMAP4 "%s"?

en: Delete IMAP4 account
cs: Smazat účet IMAP4

en: Really delete newsgroup `%s'?
cs: Opravdu smazat diskusní skupinu "%s"?

en: Delete newsgroup
cs: Smazat diskusní skupinu

en: Really delete news account `%s'?
cs: Opravdu smazat účet diskusních skupin "%s"?

en: Delete news account
cs: Smazat účet diskusních skupin

en: Newsgroups:
cs: Diskusní skupiny:

en: Creating header view...
cs: Vytváří se náhled záhlaví...

en: (No From)
cs: (není znám odesílatel)

en: Creating image view...
cs: Vytváří se náhled obrázku...

en: Can't load the image.
cs: Nelze nahrát obrázek.

en: The source file does not exist.
cs: Zdrojový soubor neexistuje.

en: Can't find the destination folder.
cs: Nelze nalézt cílovou složku.

en: Importing %s ...
cs: Importuje se %s...

en: Importing
cs: Importuje se

en: Scanning folder...
cs: Prohledává se složka...

en: Error occurred on import.
cs: Během importu se vyskytla chyba.

en: Importing Outlook Express folders
cs: Importují se složky aplikace Outlook Express

en: Cannot create the folder '%s'.
cs: Nelze vytvořit složku "%s".

en: Specify source file and destination folder.
cs: Zadejte prosím zdrojový soubor a cílovou složku.

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Destination folder:
cs: Cílová složka:

en: eml (folder)
cs: eml (složka)

en: Specify source folder including eml files and destination folder.
cs: Zadejte prosím zdrojovou složku včetně souborů eml a cílovou složku.

en: Select importing folder
cs: Vybrat složku k importu

en: Select importing file
cs: Vybrat soubor k importu

en: Please specify address book name and file to import.
cs: Zadejte prosím název adresáře a soubor k importu.

en: Select and reorder CSV field names to import.
cs: Vyberte a přeskupte prosím názvy polí CSV k importu.

en: File imported.
cs: Soubor importován.

en: Address book name must be supplied.
cs: Je nutné zadat název adresáře.

en: Error reading CSV fields.
cs: Chyba při čtení polí CSV.

en: CSV file imported successfully.
cs: Import souboru CSV byl úspěšný.

en: Select CSV File
cs: Vybrat soubor CSV

en: CSV Field
cs: Pole CSV

en: Address Book Field
cs: Pole adresáře

en: Reorder address book fields with the Up and Down button.
cs: Pole adresáře lze přeskupit pomocí tlačítek "Nahoru" a "Dolů".

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Address Book :
cs: Adresář:

en: Import CSV file into Address Book
cs: Importovat soubor CSV do adresáře

en: Prev
cs: Předchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Select and rename LDIF field names to import.
cs: Vyberte a přejmenujte prosím názvy polí LDIF k importu.

en: Error reading LDIF fields.
cs: Chyba při čtení polí LDIF.

en: LDIF file imported successfully.
cs: Import souboru LDIF byl úspěšný.

en: Select LDIF File
cs: Vybrat soubor LDIF

en: LDIF Field
cs: Pole LDIF

en: Attribute Name
cs: Název atributu

en: Attribute
cs: Atribut

en: Select
cs: Vybrat

en: Import LDIF file into Address Book
cs: Importovat soubor LDIF do adresáře

en: Attributes
cs: Atributy

en: Sylpheed: %d new messages
cs: Sylpheed: nových zpráv %d

en: [Local]: %d
cs: [Místní]: %d

en: Authenticating with POP3
cs: Autentizace přes POP3

en: Retrieving new messages
cs: Přijímají se nové zprávy

en: Cancel _all
cs: Zrušit _vše

en: Standby
cs: V pohotovosti

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Retrieving
cs: Přijímá se

en: %d message(s) (%s) received
cs: zpráv %d, přijato (%s)

en: no new messages
cs: žádné nové zprávy

en: Done
cs: Hotovo

en: Server not found
cs: Server nenalezen

en: Connection failed
cs: Spojení selhalo

en: Auth failed
cs: Autentizace selhala

en: Locked
cs: Zamknuto

en: Timeout
cs: Čas vypršel

en: Finished (%d new message(s))
cs: Dokončeno (nových zpráv %d)

en: Finished (no new messages)
cs: Dokončeno (žádné nové zprávy)

en: Some errors occurred while getting mail.
cs: Během načítání zpráv se vyskytly chyby.

en: getting new messages of account %s...
cs: získávají se nové zprávy z účtu %s...

en: %s: Authenticating with POP3
cs: %s: Autentizace přes POP3

en: %s: Retrieving new messages
cs: %s: Přijímají se nové zprávy

en: Connecting to POP3 server: %s...
cs: Připojování k serveru POP3: %s...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nelze se spojit se serverem POP3: %s:%d

en: Authenticating...
cs: Autentizace...

en: Retrieving messages from %s...
cs: Přijímají se zprávy z %s...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
cs: Zjišťuje se počet nových zpráv (STAT)...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
cs: Zjišťuje se počet nových zpráv (LAST)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
cs: Zjišťuje se počet nových zpráv (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
cs: Zjišťuje se velikost zpráv (LIST)...

en: Deleting message %d
cs: Vymazávání zprávy %d

en: Quitting
cs: Ukončování

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
cs: Přijímá se zpráva (%d / %d) (%s / %s)

en: Execution of the junk filter command failed.
    Please check the junk mail control setting.
cs: Vykonání příkazu k filtrování nevyžádané pošty selhalo.
    Zkontrolujte prosím nastavení kontroly nevyžádané pošty.

en: Server not found.
cs: Server nenalezen.

en: Server %s not found.
cs: Server %s nenalezen.

en: Connection failed.
cs: Spojení selhalo.

en: Connection to %s:%d failed.
cs: Připojení k %s:%d selhalo

en: Error occurred while processing mail.
cs: Během zpracovávání pošty se vyskytla chyba.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
cs: Během zpracovávání pošty se vyskytla chyba:
    %s

en: No disk space left.
cs: Na disku není volné místo.

en: Can't write file.
cs: Nelze zapisovat do souboru.

en: Socket error.
cs: Chyba socketu.

note: consider EOF right after QUIT successful
en: Connection closed by the remote host.
cs: Spojení ukončeno vzdáleným hostitelem.

en: Mailbox is locked.
cs: Poštovní schránka je zamčena.

en: Mailbox is locked:
    %s
cs: Poštovní schránka je zamčena:
    %s

en: Authentication failed.
cs: Autentizace selhala.

en: Authentication failed:
    %s
cs: Autentizace selhala:
    %s

en: Session timed out.
cs: Vypršel čas relace.

en: Incorporation cancelled
cs: Začleňování zrušeno

en: Getting new messages from %s into %s...
cs: Získávají se nové zprávy z %s do %s...

en: Input password for %s on %s:
cs: Zadejte prosím heslo k %s na %s:

en: Input password
cs: Zadejte heslo

en: Protocol log
cs: Záznamový protokol

en: Usage: %s [OPTIONS ...] [URL]
cs: Použití: %s [VOLBY…] [URL]

en:   --compose [mailto URL] open composition window
cs:   --compose [mailto URL] otevře okno psaní nové zprávy

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
cs:   --attach soubor1 [soubor2]...
                                    otevře okno psaní zprávy se zadanými
                                    soubory jako přílohou

en:   --receive              receive new messages
cs:   --receive                     přijme nové zprávy

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
cs:   --receive-all                 přijme nové zprávy ze všech účtů

en:   --send                 send all queued messages
cs:   --send                        odešle všechny pozdržené zprávy

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
cs:   --status [složka]...          vypíše celkový počet zpráv

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
cs:   --status-full [složka]...
                                    vypíše stav každé ze složek

en:   --open folderid/msgnum open existing message in a new window
cs:   --open IDsložky/číslozprávy otevře zprávu v novém okně

en:   --open <file URL>      open an rfc822 message file in a new window
cs:   --open <URL souboru>      otevře soubor zprávy rfc822 v novém okně

en:   --configdir dirname    specify directory which stores configuration files
cs:   --configdir adresář           určí adresář se soubory uživatelského nastavení

en:   --ipcport portnum      specify port for IPC remote commands
cs:   --ipcport čísloportu             určí port pro vzdálené příkazy IPC

en:   --dpi dpinum           force DPI
cs:   --dpi hodnotadpi           vynutit DPI

en:   --exit                 exit Sylpheed
cs:   --exit                        ukončí Sylpheed

en:   --debug                debug mode
cs:   --debug                       režim ladění

en:   --safe-mode            safe mode
cs:   --safe-mode            bezpečný režim

en:   --help                 display this help and exit
cs:   --help                        vypíše tuto nápovědu a skončí

en:   --version              output version information and exit
cs:   --version                     vypíše informaci o verzi a skončí

en: Press any key...
cs: Stiskněte libovolnou klávesu...

en: Filename encoding
cs: Kódování názvu souboru

en: The locale encoding is not UTF-8, but the environmental variable G_FILENAME_ENCODING is not set.
    If the locale encoding is used for file name or directory name, it will not work correctly.
    In that case, you must set the following environmental variable (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Continue?
cs: Znaková sada lokalizace libc není UTF-8, přitom proměnná prostředí  G_FILENAME_ENCODING není nastavena.
    Pokud je znaková sada lokalizace libc použita v názvu souboru či adresáře, nebude zajištěna správná funkce.
    V tom případě je nutné nastavit následující proměnnou prostředí (podrobnosti viz soubor README):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Pokračovat?

en: Composing message exists. Really quit?
cs: Je rozepsána zpráva. Opravdu skončit?

en: Queued messages
cs: Pozdržené zprávy

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
cs: Některé neodeslané zprávy jsou pozdržené. Skončit nyní?

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
cs: GnuPG není korektně instalováno nebo je příliš staré verze.
    Podpora OpenPGP je zakázána.

en: Loading plug-ins...
cs: Nahrávají se zásuvné moduly...

note: remote command mode
en: another Sylpheed is already running.
cs: aplikace Sylpheed je již spuštěna.

en: Migration of configuration
cs: Přenesení uživatelského nastavení

en: The previous version of configuration found.
    Do you want to migrate it?
cs: Bylo nalezeno dřívější uživatelské nastavení.
    Chcete ho přenést?

en: /_File/_Folder
cs: /_Soubor/_Složka

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
cs: /_Soubor/_Složka/_Vytvořit novou složku...

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
cs: /_Soubor/_Složka/_Přejmenovat složku...

en: /_File/_Folder/_Move folder...
cs: /_Soubor/_Složka/Př_esunout složku...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
cs: /_Soubor/_Složka/_Smazat složku

en: /_File/_Mailbox
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka

en: /_File/_Mailbox/Add _mailbox...
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka/Při_dat poštovní schránku...

en: /_File/_Mailbox/_Remove mailbox
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka/Odstranit _poštovní schránku

en: /_File/_Mailbox/---
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka/---

en: /_File/_Mailbox/_Check for new messages
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka/_Zkontrolovat nové zprávy

en: /_File/_Mailbox/Check for new messages in _all mailboxes
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka/Z_kontrolovat nové zprávy ve všech schránkách

en: /_File/_Mailbox/R_ebuild folder tree
cs: /_Soubor/_Poštovní schránka/O_bnovit strom složek

en: /_File/_Import mail data...
cs: /_Soubor/_Importovat poštovní zprávy...

en: /_File/_Export mail data...
cs: /_Soubor/E_xportovat poštovní zprávy...

en: /_File/Empty all _trash
cs: /_Soubor/V_yprázdnit všechny koše

en: /_File/_Save as...
cs: /_Soubor/Uložit j_ako...

en: /_File/Page set_up...
cs: /_Soubor/_Vzhled stránky...

en: /_File/_Print...
cs: /_Soubor/_Tisk...

en: /_File/_Work offline
cs: /_Soubor/Pracovat o_ffline

note: {N_("/_File/_Close"),		"<alt>W", app_exit_cb, 0, NULL},
en: /_File/E_xit
cs: /_Soubor/U_končit

en: /_Edit/Select _thread
cs: /Úp_ravy/Vybrat _vlákno

en: /_Edit/_Find in current message...
cs: /Ú_pravy/_Hledat v aktuální zprávě...

en: /_Edit/_Search messages...
cs: /Ú_pravy/Hledat zpráv_y...

en: /_Edit/_Quick search
cs: /Ú_pravy/_Rychlé hledání

en: /_View/Show or hi_de
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Strom složek

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/Zobra_zování zpráv

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Nástrojová lišta

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Nástrojová lišta/Ikony _a text

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Text at the _right of icon
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Nástrojová lišta/Text naprav_o od ikon

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Nástrojová lišta/_Ikony

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Nástrojová lišta/_Text

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/_Nástrojová lišta/_Nezobrazovat

en: /_View/Show or hi_de/_Search bar
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/Lišta _hledání

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat nebo s_krývat/Stavová _lišta

en: /_View/_Customize toolbar...
cs: /Z_obrazit/_Upravit nástrojovou lištu...

en: /_View/Layou_t
cs: /Z_obrazit/Rozvrž_ení

en: /_View/Layou_t/_Normal
cs: /Z_obrazit/Rozvrž_ení/_Běžné

en: /_View/Layou_t/_Vertical
cs: /Z_obrazit/Rozvrž_ení/_Svislé

en: /_View/Separate f_older tree
cs: /Z_obrazit/Samostatný s_trom složek

en: /_View/Separate _message view
cs: /Z_obrazit/Sa_mostatné zobrazování zpráv

en: /_View/_Sort
cs: /Z_obrazit/Tříd_it

en: /_View/_Sort/by _number
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle čí_sla

en: /_View/_Sort/by s_ize
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle _velikosti

en: /_View/_Sort/by _date
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle _data

en: /_View/_Sort/by t_hread date
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle s_táří vlákna

en: /_View/_Sort/by _from
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle _odesílatele

en: /_View/_Sort/by _recipient
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle pří_jemce

en: /_View/_Sort/by _subject
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle př_edmětu

en: /_View/_Sort/by _color label
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle _barevného štítku

en: /_View/_Sort/by _mark
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle o_značení

en: /_View/_Sort/by _unread
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle ne_přečtených

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Podle příloh_y

en: /_View/_Sort/D_on't sort
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/_Netřídit

en: /_View/_Sort/---
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/---

en: /_View/_Sort/Ascending
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Vzestupně

en: /_View/_Sort/Descending
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/Sestupně

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
cs: /Z_obrazit/Tříd_it/_Získat z předmětu

en: /_View/Th_read view
cs: /Z_obrazit/Zobrazovat _vlákna

en: /_View/E_xpand all threads
cs: /Z_obrazit/Rozbalit vše_chna vlákna

en: /_View/Co_llapse all threads
cs: /Z_obrazit/S_balit všechna vlákna

en: /_View/Set display _item...
cs: /Z_obrazit/Nastavit zobrazované po_ložky...

en: /_View/_Go to
cs: /Z_obrazit/_Přejít

en: /_View/_Go to/_Prev message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Př_edchozí zpráva

en: /_View/_Go to/_Next message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Ná_sledující zpráva

en: /_View/_Go to/---
cs: /Z_obrazit/_Přejít/---

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Předchozí nepřečtená zp_ráva

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Následující nepřeč_tená zpráva

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/_Předchozí nová zpráva

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Následující n_ová zpráva

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Před_chozí označená zpráva

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Následující oz_načená zpráva

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Předchozí _zpráva se štítkem

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Nás_ledující zpráva se štítkem

en: /_View/_Go to/Other _folder...
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Do _jiné složky...

en: /_View/Character _encoding/_Auto detect
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/_Automaticky rozpoznat

en: /_View/Character _encoding/Western European (Windows-1252)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Západoevropské jazyky (Windows-1252)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-JP-2)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonština (ISO-2022-JP-2)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_EUC-JP)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonština (_EUC-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_Shift__JIS)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Japonština (_Shift__JIS)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (EUC-_TW)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Tradiční čínština (EUC-_TW)

en: /_View/Character _encoding/Chinese (ISO-2022-_CN)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Čínština (ISO-2022-_CN)

en: /_View/Character _encoding/Korean (ISO-2022-KR)
cs: /Z_obrazit/_Znaková sada/Korejština (ISO-2022-KR)

en: /_View/Open in new _window
cs: /Z_obrazit/Otevřít v _novém okně

en: /_View/Mess_age source
cs: /Z_obrazit/Zd_roj zprávy

en: /_View/All _headers
cs: /Z_obrazit/Všechna zá_hlaví

en: /_View/_Update summary
cs: /Z_obrazit/_Aktualizovat souhrn

en: /_Message
cs: /_Zpráva

en: /_Message/Recei_ve
cs: /_Zpráva/Přijmo_ut

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
cs: /_Zpráva/Přijmo_ut/Přijmout _z aktuálního účtu

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
cs: /_Zpráva/Přijmo_ut/Přijmout z_e všech účtů

en: /_Message/Recei_ve/Stop receivin_g
cs: /_Zpráva/Přijmo_ut/Zastavit pří_jem zpráv

en: /_Message/Recei_ve/_Remote mailbox...
cs: /_Zpráva/Přijmo_ut/Vzdálená sch_ránka...

en: /_Message/Recei_ve/---
cs: /_Zpráva/Přijmo_ut/---

en: /_Message/_Send queued messages
cs: /_Zpráva/Odeslat pozd_ržené zprávy

en: /_Message/---
cs: /_Zpráva/---

en: /_Message/Compose _new message
cs: /_Zpráva/_Nová zpráva

en: /_Message/_Reply
cs: /_Zpráva/_Odpovědět

en: /_Message/Repl_y to
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu

en: /_Message/Repl_y to/_all
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu/_Všem

en: /_Message/Repl_y to/_sender
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu/_Odesílateli

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu/_Elektronické konferenci

en: /_Message/_Forward
cs: /_Zpráva/Předat dá_l

en: /_Message/For_ward as attachment
cs: /_Zpráva/Předat dál _jako přílohu

en: /_Message/Redirec_t
cs: /_Zpráva/Přesměrov_at

en: /_Message/M_ove...
cs: /_Zpráva/Pře_sunout...

en: /_Message/_Copy...
cs: /_Zpráva/_Kopírovat...

en: /_Message/_Mark
cs: /_Zpráva/Označ_it

en: /_Message/_Mark/Set _flag
cs: /_Zpráva/Označ_it/_Opatřit příznakem

en: /_Message/_Mark/_Unset flag
cs: /_Zpráva/Označ_it/_Zrušit příznak

en: /_Message/_Mark/---
cs: /_Zpráva/Označ_it/---

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit jako _nepřečtené

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit jako _přečtené

en: /_Message/_Mark/Mark _thread as read
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit _vlákno jako přečtené

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit vš_e jako přečtené

en: /_Message/_Delete
cs: /_Zpráva/S_mazat

en: /_Message/Set as _junk mail
cs: /_Zpráva/Označi_t jako nevyžádanou poštu

en: /_Message/Set as not j_unk mail
cs: /_Zpráva/Označit jako _vyžádanou poštu

en: /_Message/Re-_edit
cs: /_Zpráva/Znov_u upravit

en: /_Tools/Add sender to address boo_k...
cs: /_Nástroje/Př_idat odesílatele do adresáře...

en: /_Tools/_Filter all messages in folder
cs: /_Nástroje/Filtrovat všechny z_právy ve složce

en: /_Tools/Filter _selected messages
cs: /_Nástroje/_Filtrovat vybrané zprávy

en: /_Tools/_Create filter rule
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/_Automaticky

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/Podle _odesílatele

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/Podle pří_jemce

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/Podle _předmětu

en: /_Tools/Filter _junk mails in folder
cs: /_Nástroje/Fi_ltrovat nevyžádanou poštu ve složce

en: /_Tools/Filter junk _mails in selected messages
cs: /_Nástroje/Filtrovat nevyžádano_u poštu mezi vybranými zprávami

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
cs: /_Nástroje/_Smazat duplikované zprávy

en: /_Tools/C_oncatenate separated messages
cs: /_Nástroje/Sp_ojit rozdělené zprávy

en: /_Tools/E_xecute marked process
cs: /_Nástroje/Spustit označený pro_ces

en: /_Tools/Op_en configuration folder
cs: /_Nástroje/Ot_evřít složku s nastavením

en: /_Tools/Open a_ttachments folder
cs: /_Nástroje/Otevří_t složku s přílohami

en: /_Tools/_Log window
cs: /_Nástroje/_Záznamový protokol

en: /_Configuration
cs: /Nastav_ení

en: /_Configuration/_Common preferences...
cs: /Nastav_ení/_Společná nastavení...

en: /_Configuration/_Filter settings...
cs: /Nastav_ení/Nastavení _filtrů...

en: /_Configuration/_Template...
cs: /Nastav_ení/Ša_blona...

en: /_Configuration/_Actions...
cs: /Nastav_ení/_Akce...

en: /_Configuration/Plug-in _manager...
cs: /Nastav_ení/Správce zásuvných _modulů...

en: /_Configuration/---
cs: /Nastav_ení/---

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
cs: /Nastav_ení/Nas_tavení aktuálního účtu...

en: /_Configuration/Create _new account...
cs: /Nastav_ení/Založit _nový účet...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
cs: /Nastav_ení/Ú_pravy účtů...

en: /_Configuration/C_hange current account
cs: /Nastav_ení/_Změnit aktuální účet

en: /_Help/_Manual
cs: /Nápo_věda/_Příručka

en: /_Help/_Manual/_English
cs: /Nápo_věda/_Příručka/_Anglicky

en: /_Help/_Manual/_Japanese
cs: /Nápo_věda/_Příručka/_Japonsky

en: /_Help/_FAQ
cs: /Nápo_věda/Č_asto kladené otázky

en: /_Help/_FAQ/_English
cs: /Nápo_věda/Č_asto kladené otázky/_Anglicky

en: /_Help/_FAQ/_German
cs: /Nápo_věda/Č_asto kladené otázky/_Německy

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
cs: /Nápo_věda/Č_asto kladené otázky/Š_panělsky

en: /_Help/_FAQ/_French
cs: /Nápo_věda/Č_asto kladené otázky/_Francouzsky

en: /_Help/_FAQ/_Italian
cs: /Nápo_věda/Č_asto kladené otázky/_Italsky

en: /_Help/_Command line options
cs: /Nápo_věda/Přepínače pří_kazové řádky

en: /_Help/---
cs: /Nápo_věda/---

en: /_Help/_Update check...
cs: /Nápo_věda/Zkontrolovat akt_ualizace...

en: /_Help/Update check of _plug-ins...
cs: /Nápo_věda/Zkontrolovat aktualizace zásuvných _modulů...

en: Creating main window...
cs: Vytváří se hlavní okno...

en: MainWindow: color allocation %d failed
cs: Hlavní okno: barevné rozvržení %d bylo neúspěšné

en: done.
cs: hotovo.

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: none
cs: žádný

en: You are offline. Go online?
cs: Jste v režimu offline. Přejít do režimu online?

en: Empty all trash
cs: Vyprázdnit všechny koše

en: Delete all messages in trash folders?
cs: Smazat všechny zprávy v koších?

en: Add mailbox
cs: Přidat poštovní schránku

en: Specify the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
cs: Zadejte prosím umístění poštovní schránky.
    V případě zadání již existující bude tato
    automaticky prohledána.

en: The mailbox `%s' already exists.
cs: Poštovní schránka "%s" již existuje.

en: Mailbox
cs: Poštovní schránka

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
cs: Vytvoření poštovní schránky se nezdařilo.
    Může to být tím, že část schránky již existuje, nebo nemáte dostatečná práva na zápis.

en: Sylpheed - Folder View
cs: Sylpheed - Strom složek

en: Sylpheed - Message View
cs: Sylpheed - Zobrazení zprávy

en: /_Reply
cs: /_Odpovědět

en: /Reply to _all
cs: /Odpovědět _všem

en: /Reply to _sender
cs: /Odpovědět _odesílateli

en: /Reply to mailing _list
cs: /Odpovědět _elektronické konferenci

en: /_Forward
cs: /Př_edat dál

en: /For_ward as attachment
cs: /Předat dál _jako přílohu

en: /Redirec_t
cs: /Přes_měrovat

en: Icon _and text
cs: Ikony _a text

en: Text at the _right of icon
cs: Text naprav_o od ikon

en: _Icon
cs: _Ikony

en: _None
cs: _Nezobrazovat

en: You are offline. Click the icon to go online.
cs: Jste v režimu offline. Kliknutím na ikonu přejdete do režimu online.

en: You are online. Click the icon to go offline.
cs: Jste v režimu online. Kliknutím na ikonu přejdete do režimu offline.

en: Exit
cs: Ukončit

en: Exit this program?
cs: Opravdu ukončit Sylpheed?

en: The selected messages could not be combined.
cs: Vybrané zprávy nemohou být sloučeny.

en: Select folder to open
cs: Vyberte složku, kterou chcete otevřít

en: Command line options
cs: Přepínače příkazové řádky

en: Usage: sylpheed [OPTION]...
cs: Použití: sylpheed [VOLBY]...

en: --compose [address]
    --attach file1 [file2]...
    --receive
    --receive-all
    --send
    --status [folder]...
    --status-full [folder]...
    --open folderid/msgnum
    --open <file URL>
    --configdir dirname
    --exit
    --debug
    --safe-mode
    --help
    --version
cs: --compose [adresa]
    --attach soubor1 [soubor2]...
    --receive
    --receive-all
    --send
    --status [složka]...
    --status-full [složka]...
    --open IDsložky/číslozprávy
    --open <URL souboru>
    --configdir adresář
    --exit
    --debug
    --safe-mode
    --help
    --version

en: open composition window
    open composition window with specified files attached
    receive new messages
    receive new messages of all accounts
    send all queued messages
    show the total number of messages
    show the status of each folder
    open message in new window
    open an rfc822 message file in a new window
    specify directory which stores configuration files
    exit Sylpheed
    debug mode
    safe mode
    display this help and exit
    output version information and exit
cs: otevře okno psaní zprávy
    otevře okno psaní zprávy se zadanými soubory jako přílohou
    přijme nové zprávy
    přijme nové zprávy ze všech účtů
    odešle všechny pozdržené zprávy
    zobrazí celkový počet zpráv
    zobrazí stav každé složky
    otevře zprávu v novém okně
    otevře soubor zprávy rfc822 v novém okně
    určí adresář se soubory uživatelského nastavení
    ukončí Sylpheed
    režim ladění
    bezpečný režim
    vypíše tuto nápovědu a skončí
    vypíše informaci o verzi a skončí

en: Windows-only option:
cs: Volba pouze pro Windows:

en: --ipcport portnum
cs: --ipcport čísloportu

en: specify port for IPC remote commands
cs: určí port pro vzdálené příkazy IPC

en: Find in current message
cs: Hledat v aktuální zprávě

en: Find text:
cs: Vyhledat text:

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat malá a velká písmena

en: Search failed
cs: Neúspěšné hledání

en: Search string not found.
cs: Hledaný řetězec nebyl nalezen.

en: Beginning of message reached; continue from end?
cs: Dosažen začátek zprávy, pokračovat od konce?

en: End of message reached; continue from beginning?
cs: Dosažen konec zprávy, pokračovat od začátku?

en: Search finished
cs: Hledání ukončeno

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
cs: /_Nástroje/Přidat odesílatele do a_dresáře

en: Creating message view...
cs: Vytváří se zobrazení zprávy...

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Switch to attachment list view
cs: Přepnout do zobrazení se seznamem příloh

en: Save _all attachments...
cs: Uložit _všechny přílohy...

en: Message View - Sylpheed
cs: Zobrazení zprávy - Sylpheed

en: Original (EML/RFC 822)
cs: Původní (EML/RFC 822)

en: Can't save the file `%s'.
cs: Nelze uložit soubor "%s".

en: /Open _with...
cs: /Ot_evřít čím...

en: /_Display as text
cs: /_Zobrazit jako text

en: /_Save as...
cs: /_Uložit jako...

en: /Save _all...
cs: /U_ložit vše...

en: /_Print...
cs: /_Tisk...

en: /_Reply/_Reply
cs: /_Odpovědět/_Odpovědět

en: /_Reply/Reply to _all
cs: /_Odpovědět/Odpovědět _všem

en: /_Reply/Reply to _sender
cs: /_Odpovědět/O_dpovědět odesílateli

en: /_Reply/Reply to mailing _list
cs: /_Odpovědět/Odpovědět _elektronické konferenci

en: /_Check signature
cs: /Z_kontrolovat podpis

en: Creating MIME view...
cs: Vytváří se zobrazení MIME...

en: Select "Check signature" to check
cs: K ověření prosím vyberte "Zkontrolovat podpis"

en: Select an action for the attached file:
cs: Vyberte prosím akci s přiloženým souborem:

en: Open _with...
cs: Ot_evřít čím...

en: _Display as text
cs: _Zobrazit jako text

en: _Save as...
cs: _Uložit jako...

en: This signature has not been checked yet.
cs: Tento podpis zatím nebyl zkontrolován.

en: _Check signature
cs: Zkontrolovat po_dpis

en: Can't save the part of multipart message.
cs: Nelze uložit část ze zprávy s více částmi.

en: Can't save the attachments.
cs: Nelze uložit přílohy.

en: Open with
cs: Otevřít čím

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
cs: Zadejte prosím příkaz k otevření souboru:
    ("%s" bude nahrazeno názvem souboru)

en: Passphrase
cs: Heslo

en: [no user id]
cs: [bez ID uživatele]

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
cs: %s Zadejte prosím heslo k:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: Bad passphrase! Try again...
cs: Chybné heslo! Zkuste to znovu...

en: Plug-in manager
cs: Správce zásuvných modulů

en: Check for _update
cs: Zkontrolovat akt_ualizace

en: Plug-in information
cs: Informace k zásuvnému modulu

en: (Unknown)
cs: (neznámé)

en: Author:
cs: Autor:

en: File:
cs: Soubor:

en: Description:
cs: Popis:

en: Opening account preferences window...
cs: Otevírání okna s nastavením účtu...

en: Account%d
cs: Účet%d

en: Preferences for new account
cs: Nastavení nového účtu

en: Account preferences
cs: Nastavení účtu

en: Creating account preferences window...
cs: Vytváří se okno nastavení účtu...

en: Receive
cs: Příjem

en: Send
cs: Odeslat

en: Compose
cs: Napsat

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Advanced
cs: Rozšířené

en: Name of this account
cs: Název tohoto účtu

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Mail address
cs: E-mailová adresa

en: Organization
cs: Organizace

en: Server information
cs: Informace o serveru

en: None (local)
cs: Žádný (místní)

en: This server requires authentication
cs: Tento server vyžaduje autentizaci

en: News server
cs: Server news

en: Server for receiving
cs: Server pro příjem

en: SMTP server (send)
cs: Server SMTP (odesílání)

en: User ID
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Authentication method
cs: Metoda autentizace

en: Remove messages on server when received
cs: Odstraňovat zprávy na serveru po jejich přijmutí

en: Remove after
cs: Odstraňovat po

en: days
cs: dnech

en: 0 days: remove immediately
cs: 0 dnů: odstraňovat ihned

en: Download all messages (including already received) on server
cs: Přijímat všechny zprávy ze serveru (včetně již přijatých)

en: Receive size limit
cs: Maximální velikost pro příjem

en: Filter messages on receiving
cs: Filtrovat zprávy při příjmu

en: Default inbox
cs: Výchozí doručená pošta

en: Unfiltered messages will be stored in this folder.
cs: Nefiltrované zprávy budou ukládány v této složce.

en: Automatic
cs: Automaticky rozpoznat

en: Only check INBOX on receiving
cs: Při příjmu kontrolovat pouze složku doručené pošty

en: Filter new messages in INBOX on receiving
cs: Filtrovat zprávy v doručené poště při příjmu

en: News
cs: Diskusní skupiny

en: Maximum number of articles to download
cs: Maximální počet příspěvků ke stažení

en: No limit if 0 is specified.
cs: Neomezeně, pokud je zadána 0.

en: `Get all' checks for new messages on this account
cs: Při volbě "Přijmout vše" zjišťovat, zda existují nové zprávy

en: Header
cs: Záhlaví

en: Add Date header field
cs: Přidávat do záhlaví pole s datem

en: Generate Message-ID
cs: Generovat ID zprávy

en: Add user-defined header
cs: Přidávat uživatelsky definované záhlaví

en:  Edit...
cs:  Upravit...

en: Authentication
cs: Autentizace

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
cs: Autentizace SMTP (SMTP AUTH)

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
cs: Pokud necháte tyto položky prázdné, bude použito uživatelské jméno a heslo k příjmu zpráv.

en: Authenticate with POP3 before sending
cs: Autentizace s POP3 před odesláním

note: signature
en: Signature
cs: Podpis

en: Direct input
cs: Přímý vstup

en: Name:
cs: Jméno:

en: 'Signature 1' will be used by default.
cs: "Podpis 1" bude použit jako výchozí

en: Command output
cs: Výstup příkazu

en: Put signature before quote (not recommended)
cs: Umístit podpis před citaci (nedoporučuje se)

en: Automatically set the following addresses
cs: Automaticky nastavovat následující adresy

en: Cc
cs: Kopie

en: Bcc
cs: Skrytá kopie

en: Reply-To
cs: Odpovědi zaslat na

en: PGP sign message by default
cs: Vždy přidávat podpis PGP

en: PGP encrypt message by default
cs: Vždy šifrovat zprávu

en: Encrypt when replying to encrypted message
cs: Šifrovat při odpovídání na šifrovanou zprávu

en: Add my own key to the recipients list on encryption
cs: Přidat můj vlastní klíč do seznamu příjemců při zašifrování

en: Use ASCII-armored format for encryption
cs: Při šifrování používat formát ASCII-armored

en: Use clear text signature
cs: Používat čistý textový podpis

en: Sign / Encryption key
cs: Podpisový / šifrovací klíč

en: Use default GnuPG key
cs: Používat výchozí klíč GnuPG

en: Select key by your email address
cs: Vybírat klíč podle e-mailové adresy

en: Specify key manually
cs: Zadat klíč ručně

en: User or key ID:
cs: ID uživatele nebo klíče:

en: Don't use SSL
cs: Nepoužívat SSL

en: Use SSL for POP3 connection
cs: Používat SSL při spojení přes POP3

en: Use STARTTLS command to start SSL session
cs: Používat příkaz STARTTLS ke spuštění relace SSL

en: Use SSL for IMAP4 connection
cs: Používat SSL při spojení přes IMAP4

en: Use SSL for NNTP connection
cs: Používat SSL při spojení přes NNTP

en: Send (SMTP)
cs: Odesílání (SMTP)

en: Use SSL for SMTP connection
cs: Používat SSL při spojení přes SMTP

en: Use non-blocking SSL
cs: Používat neblokující SSL

en: Turn this off if you have problems in SSL connection.
cs: Zrušte tuto volbu v případě problémů se spojením SSL.

en: Use SOCKS proxy
cs: Používat SOCKS proxy

en: Hostname:
cs: Hostitelský počítač:

en: Use authentication
cs: Používat autentizaci

en: Password:
cs: Heslo:

en: Use SOCKS proxy on sending
cs: Používat SOCKS proxy při odesílání

en: Specify SMTP port
cs: Určit port SMTP

en: Specify POP3 port
cs: Určit port POP3

en: Specify IMAP4 port
cs: Určit port IMAP4

en: Specify NNTP port
cs: Určit port NNTP

en: Specify domain name
cs: Určit název domény

en: IMAP server directory
cs: Adresář serveru IMAP

en: Only the subfolders of this directory will be displayed.
cs: Budou zobrazeny pouze podsložky tohoto adresáře.

en: Clear all message caches on exit
cs: Při ukončení mazat veškerou vyrovnávací paměť zpráv

en: Put sent messages in
cs: Ukládat odeslané zprávy do

en: Put draft messages in
cs: Ukládat koncepty do

en: Put queued messages in
cs: Ukládat pozdržené zprávy do

en: Put deleted messages in
cs: Ukládat smazané zprávy do

en: Account name is not entered.
cs: Nebyl zadán název účtu.

en: Mail address is not entered.
cs: Nebyla zadána e-mailová adresa.

en: SMTP server is not entered.
cs: Nebyl zadán server SMTP.

en: User ID is not entered.
cs: Nebylo zadáno uživatelské jméno.

en: POP3 server is not entered.
cs: Nebyl zadán server POP3.

en: IMAP4 server is not entered.
cs: Nebyl zadán server IMAP4.

en: NNTP server is not entered.
cs: Nebyl zadán server NNTP.

en: Specified folder is not a queue folder.
cs: Zvolená složka není složkou s pozdrženými zprávami.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
cs: Užití staršího způsobu šifrování zpráv ASCII-armored
    není doporučeno. Nevyhovuje totiž specifikaci
    "RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP".

en: Actions configuration
cs: Nastavení akcí

en: Menu name:
cs: Název nabídky:

en: Command line:
cs: Příkazová řádka:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
cs: Název nabídky:
     Pokud chcete vytvořit podnabídku, použijte v názvu "/".
    Příkazová řádka:
     Začíná-li na:
       | odešle obsah těla zprávy nebo výběru do příkazu
       > odešle uživatelem zadaný text do příkazu
       * odešle uživatelem zadaný skrytý text do příkazu
     Končí-li na:
       | nahradí tělo zprávy nebo výběr výstupem z příkazu
       > vloží výstup příkazu bez nahrazení starého textu
       & spustí příkaz asynchronně
     Použití:
       %f značí název souboru zprávy
       %F značí seznam názvů souborů vybraných zpráv
       %p značí vybranou část zprávy
       %u značí argument zadaný uživatelem
       %h značí skrytý argument zadaný uživatelem
       %s značí výběr textu

en:  Replace
cs:  Nahradit

en:  Syntax help
cs:  Nápověda k syntaxi

en: Registered actions
cs: Přidané akce

en: (New)
cs: (Nový)

en: Menu name is not set.
cs: Není nastaven název nabídky.

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
cs: V názvu nabídky není povolena dvojtečka ":".

en: Menu name is too long.
cs: Název nabídky je příliš dlouhý.

en: Command line not set.
cs: Není nastaven příkaz.

en: Menu name and command are too long.
cs: Název nabídky a příkaz jsou příliš dlouhé.

en: The command
    %s
    has a syntax error.
cs: Příkaz
    %s
    má syntaktickou chybu.

en: Delete action
cs: Smazat akci

en: Do you really want to delete this action?
cs: Opravdu chcete smazat tuto akci?

en: Creating common preferences window...
cs: Vytváří se okno společných nastavení...

en: Common Preferences
cs: Společná nastavení

en: Display
cs: Zobrazení

en: Junk mail
cs: Nevyžádaná pošta

en: Details
cs: Detaily

en: Auto-check new mail
cs: Automaticky kontrolovat novou poštu

en: every
cs: každých

en: minute(s)
cs: minut

en: Check new mail on startup
cs: Kontrolovat novou poštu při spuštění

en: Update all local folders after incorporation
cs: Po přijmutí aktualizovat všechny místní složky

note: New message notify
en: New message notification
cs: Oznámení o nové zprávě

en: Show notification window when new messages arrive
cs: Zobrazit okno s oznámením při přijetí nové zprávy

en: Display window for
cs: Zobrazit okno po dobu

en: second(s)
cs: sekund

en: 0: don't auto-close
cs: 0: automaticky nezavírat

en: Play sound when new messages arrive
cs: Přehrát zvuk při přijetí nové zprávy

en: Sound file
cs: Zvukový soubor

en: Execute command when new messages arrive
cs: Spustit příkaz při přijetí nové zprávy

en: Command
cs: Příkaz

en: `%d' will be replaced with the number of new messages.
cs: "%d" bude nahrazeno počtem nových zpráv.

en: Incorporate from local spool
cs: Začleňovat z místního proměnlivého úložiště

en: Filter on incorporation
cs: Filtrovat při začlenění

en: Spool path
cs: Cesta k proměnlivému úložišti

en: General
cs: Obecné

en: Save sent messages to outbox
cs: Ukládat odeslané zprávy do složky Odeslaná pošta

en: Apply filter rules to sent messages
cs: Používat pravidla filtrů na odeslané zprávy

en: Automatically add recipients to address book
cs: Automaticky přidat příjemce do adresáře

en: Display send dialog
cs: Zobrazovat dialog odesílání

en: Notify for missing attachments when the following strings (comma-separated) are found in the message body
cs: Upozorňovat na scházející přílohy, jsou-li v těle zprávy nalezeny následující (čárkou oddělené) řetězce

en: (Ex: attach)
cs: (Např.: přikládám)

en: Confirm recipients before sending
cs: Potvrzovat před odesláním příjemce

en: Excluded addresses/domains (comma-separated):
cs: Vyloučené adresy/domény (oddělené čárkou):

en: Transfer encoding
cs: Kódování přenosu

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters.
cs: Určí, jaké kódování přenosu bude použito, obsahuje-li tělo zprávy znaky mimo rozsah ASCII.

en: MIME filename encoding
cs: Kódování názvu souboru MIME

en: MIME header
cs: Záhlaví MIME

en: Specify encoding method for MIME filename with non-ASCII characters.
    MIME header: most popular, but violates RFC 2047
    RFC 2231: conforms to standard, but not popular
cs: Určí metodu kódování názvu souboru MIME se znaky mimo rozsah ASCII.
    Záhlaví MIME: nejpoužívanější, ale porušuje RFC 2047.
    RFC 2231: vyhovuje standardům, ale nepoužívané.

en: Signature separator
cs: Oddělovač podpisu

en: Insert automatically
cs: Vkládat automaticky

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Automatically select account for replies
cs: Při odpovídání automaticky vybírat účet

en: Quote message when replying
cs: Citovat zprávy při odpovídání

en: Reply to mailing list by Reply button
cs: Odpovídat elektronické konferenci tlačítkem Odpovědět

en: Inherit recipients on reply to self messages
cs: Dědit příjemce u odpovědi na vlastní zprávy

en: Set only mail address of recipients when replying
cs: Při odpovídání nastavovat pouze e-mailovou adresu příjemců

en: Automatically launch the external editor
cs: Automaticky spouštět externí editor

en: Undo level
cs: Úroveň zpětných kroků

en: Wrap messages at
cs: Zarovnávat zprávu na

en: characters
cs: znaků

en: Wrap quotation
cs: Zalamovat citaci

en: Wrap on input
cs: Zalamovat při vkládání

en: Auto-save to draft
cs: Automaticky ukládat do složky konceptů

en: Format
cs: Formát

en: Spell checking
cs: Kontrola pravopisu

note: reply
en: Reply format
cs: Formát odpovědi

en: Quotation mark
cs: Uvozovací znak

note: forward
en: Forward format
cs: Formát předání

en:  Description of symbols
cs:  Popis symbolů

en: Enable Spell checking
cs: Zapnout kontrolu pravopisu

en: Default language:
cs: Výchozí jazyk:

en: Text font
cs: Písmo textu

note: ---- Folder View ----
en: Folder View
cs: Strom složek

en: Display unread number next to folder name
cs: Zobrazovat počet nepřečtených zpráv za názvem složky

en: Displaying message number columns in the folder view:
cs: Zobrazují se sloupce s počtem zpráv ve stromu složek:

en: Abbreviate newsgroups longer than
cs: Zkracovat názvy diskusních skupin delší než

en: letters
cs: znaků

note: ---- Summary ----
en: Summary View
cs: Souhrn zpráv

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
cs: Zobrazovat příjemce ve sloupci "Odesílatel", jestliže jste odesílatelem

en: Expand threads
cs: Rozbalovat vlákna

en: Date format
cs: Formát data

en:  Set display item of summary...
cs:  Nastavení zobrazovaných položek v souhrnu...

en: Message
cs: Zpráva

note: S_COL_UNREAD
en: Attachment
cs: Příloha

en: Color label
cs: Barevný štítek

en: Default character encoding
cs: Výchozí znaková sada

en: This is used when displaying messages with missing character encoding.
cs: Použije se při zobrazení zpráv bez určené znakové sady.

en: Outgoing character encoding
cs: Znaková sada při odesílání

en: If `Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used.
cs: Pokud je zvoleno "Automatická", bude použita nejvhodnější znaková sada pro lokalizaci libc.

en: Enable coloration of message
cs: Povolit obarvení textu ve zprávách

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
cs: Zobrazovat vícebajtovou abecedu a číslice
    jako znaky ASCII (pouze pro japonštinu)

en: Display header pane above message view
cs: Zobrazovat pole se záhlavím nad zprávou

en: Display short headers on message view
cs: Zobrazovat krátké záhlaví při zobrazení zprávy

en: Render HTML messages as text
cs: Zobrazovat HTML jako prostý text

en: Prefer HTML in multipart/alternative for display
cs: Upřednostňovat HTML u zpráv o více částech s alternativami

en: Treat HTML only messages as attachment
cs: Považovat zprávy obsahující pouze HTML za přílohu

en: Display cursor in message view
cs: Ukazovat kurzor při zobrazení zpráv

en: Line space
cs: Prázdná řádka

en: pixel(s)
cs: pixelů

en: Scroll
cs: Posun

en: Half page
cs: Polovina stránky

en: Smooth scroll
cs: Jemný posun

en: Step
cs: Krok

en: Position of attachment tool button:
cs: Umístění tlačítka nástroje pro práci s přílohami:

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: Toggle attachment list view with tab
cs: Přepínat na zobrazení se seznamem příloh pomocí tabulátoru

en: Show attached files first on message view
cs: Při zobrazení zprávy zobrazovat nejprve přiložené soubory

en: Images
cs: Obrázky

en: Resize attached large images to fit in the window
cs: Měnit velikost přiložených obrázků tak, aby se vešly do okna

en: Display images as inline
cs: Zobrazovat obrázky v těle zprávy

en: You can specify label names for each color (Work, TODO etc.).
cs: Pro každou z barev lze určit název štítku (práce, úkol atd.).

en: Enable Junk mail control
cs: Zapnout kontrolu nevyžádané pošty

en: Learning command:
cs: Učit se příkazem:

en: (Select preset)
cs: (Vybrat předvolby)

en: Not Junk
cs: Vyžádaná pošta

en: Classifying command
cs: Příkaz k třídění

en: To classify junk mails automatically, both junk and not junk mails must be learned manually to a certain extent.
cs: Aby mohla být nevyžádaná pošta automaticky rozpoznána, je nutné v určitém rozsahu ručně zpracovat zprávy nevyžádané i vyžádané.

en: Junk folder
cs: Složka nevyžádané pošty

en: The messages which are set as junk mail will be moved to this folder. If empty, the default junk folder will be used.
cs: Zprávy označené jako nevyžádaná pošta budou přesunuty do této složky. V případě prázdné hodnoty bude použita výchozí složka nevyžádané pošty.

en: Filter messages classified as junk on receiving
cs: Filtrovat zprávy vyhodnocené jako nevyžádané při přijmutí

en: Filter junk mails before normal filtering
cs: Filtrovat nevyžádanou poštu před běžným filtrováním

en: Delete junk mails from server on receiving
cs: Vymazávat nevyžádanou poštu ze serveru při příjmu

en: Do not classify message as junk if sender is in the address book
cs: Neoznačovat zprávy jako nevyžádané, pokud je odesílatel v adresáři

en: Mark filtered junk mails as read
cs: Označovat rozpoznanou nevyžádanou poštu jako přečtenou

en: Automatically check signatures
cs: Automaticky kontrolovat podpis

en: Show signature check result in a popup window
cs: Zobrazovat výsledek kontroly podpisu ve zvláštním okně

en: Store passphrase in memory temporarily
cs: Ukládat heslo dočasně v paměti

en: Expired after
cs: Vyprší za

en: minute(s)
cs: minut

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session.
cs: Nastavení na "0" uloží heslo během celé relace.

en: Grab input while entering a passphrase
cs: Blokovat vstup při zadávání hesla

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
cs: Zobrazovat varování, pokud GnuPG není funkční

en: Always open messages in summary when selected
cs: Vybrané zprávy vždy otevírat v souhrnu

en: Always mark as read when a message is opened
cs: Při otevření zprávy ji vždy označovat jako přečtenou

en: Open first unread message when a folder is opened
cs: Při vstupu do složky otevírat první nepřečtenou zprávu

en: Remember last selected message
cs: Pamatovat si poslední vybranou zprávu

en: Only mark message as read when opened in new window
cs: Označovat zprávu jako přečtenou pouze při otevření v novém okně

en: Open inbox after receiving new mail
cs: Po přijetí nových zpráv přejít na doručenou poštu

en: Open inbox on startup
cs: Otevírat doručenou poštu při spuštění

en: Change current account on folder open
cs: Měnit aktuální účet při otevření složky

en: Execute immediately when moving or deleting messages
cs: Vykonávat ihned při přesunu nebo mazání zpráv

en: Messages will be marked until execution if this is turned off.
cs: Pokud je tato volba vypnuta, zprávy budou označeny až do vykonání.

en: Make the order of buttons comply with GNOME HIG
cs: Pořadí tlačítek vyhovující GNOME HIG

en: Display tray icon
cs: Zobrazovat ikonu v oznamovací oblasti

en: Minimize to tray icon
cs: Minimalizovat do oznamovací oblasti

en: Toggle window on trayicon click
cs: Vyvolávat okno kliknutím na ikonu v oznamovací oblasti

en:  Set key bindings...
cs:  Nastavit klávesové zkratky...

en: Other
cs: Ostatní

en: External commands
cs: Externí příkazy

en: Update
cs: Aktualizace

en: Receive dialog
cs: Dialog o příjmu

en: Show receive dialog
cs: Zobrazovat dialog o příjmu

en: Always
cs: Vždy

en: Only on manual receiving
cs: Pouze při ručním příjmu

en: Never
cs: Nikdy

en: Don't popup error dialog on receive error
cs: Při chybě v příjmu nezobrazovat dialog o chybě

en: Close receive dialog when finished
cs: Zavírat dialog o příjmu po dokončení

en: Add address to destination when double-clicked
cs: Přidávat adresu do cíle dvojitým kliknutím

en: Set only mail address when entering recipient from address book
cs: Při zadávání příjemce z adresáře nastavit pouze e-mailovou adresu

en: Auto-completion:
cs: Automatické dokončování:

en: Start with Tab
cs: Spouštět tabulátorem

en: Disable
cs: Zakázat

en: On exit
cs: Při ukončení

en: Confirm on exit
cs: Potvrzovat ukončení

en: Empty trash on exit
cs: Vyprazdňovat koš

en: Ask before emptying
cs: Ptát se před vyprázdněním

en: Warn if there are queued messages
cs: Varovat, pokud jsou některé zprávy pozdržené

en: Online mode
cs: Režim online

en: Start as online
cs: Spustit v režimu on-line

en: Start as offline
cs: Spustit v režimu off-line

en: Remember previous mode
cs: Pamatovat si předchozí režim

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
cs: Externí příkaz ("%s" bude nahrazeno názvem souboru nebo URI)

en: Web browser
cs: Webový prohlížeč

en: (Default browser)
cs: (Výchozí prohlížeč)

en: Use external program for printing
cs: Používat externí program při tisku

en: Use external program for incorporation
cs: Používat externí program při začleňování

en: Use external program for sending
cs: Používat externí program při odesílání

en: Update check requires 'curl' command.
cs: Kontrola aktualizací vyžaduje příkaz "curl".

en: Enable auto update check
cs: Zapnout automatickou kontrolu aktualizací

en: Use HTTP proxy
cs: Používat HTTP proxy

en: HTTP proxy host (hostname:port):
cs: Počítač HTTP proxy (hostitel:port):

en: Enable strict checking of the integrity of summary caches
cs: Zapnout striktní kontrolu integrity vyrovnávací paměti souhrnu

en: Enable this if the contents of folders have the possibility of modification by other applications.
    This option will degrade the performance of displaying summary.
cs: Použijte tuto volbu, pokud je možné, že jiné aplikace budou měnit obsah složek.
    Tato volba sníží rychlost zobrazování souhrnu.

en: Socket I/O timeout:
cs: Časový limit V/V operací se socketem:

en: Automatic (Recommended)
cs: Automatická (doporučeno)

en: 7bit ascii (US-ASCII)
cs: 7bitový ASCII (US-ASCII)

en: Western European (ISO-8859-1)
cs: Západoevropské jazyky (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
cs: Západoevropské jazyky (ISO-8859-15)

en: Western European (Windows-1252)
cs: Západoevropské jazyky (Windows-1252)

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropské jazyky (ISO-8859-2)

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Pobaltské jazyky (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
cs: Pobaltské jazyky (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
cs: Pobaltské jazyky (Windows-1257)

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řečtina (ISO-8859-7)

en: Arabic (ISO-8859-6)
cs: Arabština (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
cs: Arabština (Windows-1256)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
cs: Hebrejština (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
cs: Hebrejština (Windows-1255)

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turečtina (ISO-8859-9)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs: Cyrilice (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Cyrilice (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
cs: Cyrilice (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Cyrilice (Windows-1251)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonština (ISO-2022-JP)

en: Japanese (EUC-JP)
cs: Japonština (EUC-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
cs: Japonština (Shift_JIS)

en: Simplified Chinese (GB2312)
cs: Zjednodušená čínština (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
cs: Zjednodušená čínština (GBK)

en: Traditional Chinese (Big5)
cs: Tradiční čínština (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
cs: Tradiční čínština (EUC-TW)

en: Chinese (ISO-2022-CN)
cs: Čínština (ISO-2022-CN)

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejština (EUC-KR)

en: Thai (TIS-620)
cs: Thajština (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
cs: Thajština (Windows-874)

en: the full abbreviated weekday name
cs: zkratka dne v týdnu

en: the full weekday name
cs: plný název dne v týdnu

en: the abbreviated month name
cs: zkratka měsíce

en: the full month name
cs: plný název měsíce

en: the preferred date and time for the current locale
cs: datum a čas preferovaný aktuální lokalizací libc

en: the century number (year/100)
cs: století (rok/100)

en: the day of the month as a decimal number
cs: den v měsíci jako desítkové číslo

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
cs: hodina jako desítkové číslo s 24hodinovým cyklem

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
cs: hodina jako desítkové číslo s 12hodinovým cyklem

en: the day of the year as a decimal number
cs: den v roce jako desítkové číslo

en: the month as a decimal number
cs: měsíc jako desítkové číslo

en: the minute as a decimal number
cs: minuta jako desítkové číslo

en: either AM or PM
cs: dopoledne nebo odpoledne

en: the second as a decimal number
cs: sekunda jako desítkové číslo

en: the day of the week as a decimal number
cs: den v týdnu jako desítkové číslo

en: the preferred date for the current locale
cs: datum preferované aktuální lokalizací libc

en: the last two digits of a year
cs: poslední dvě číslice z roku

en: the year as a decimal number
cs: rok jako desítkové číslo

en: the time zone or name or abbreviation
cs: časová zóna, název nebo zkratka

en: Specifier
cs: Specifikátor

en: Description
cs: Popis

en: Example
cs: Příklad

en: Set message colors
cs: Nastavení barev ve zprávách

en: Colors
cs: Barvy

en: Quoted Text - First Level
cs: Citovaný text - první úroveň

en: Quoted Text - Second Level
cs: Citovaný text - druhá úroveň

en: Quoted Text - Third Level
cs: Citovaný text - třetí úroveň

en: URI link
cs: Odkaz URI

en: Recycle quote colors
cs: Rotovat barvy citací

en: Pick color for quotation level 1
cs: Vybrat barvu první úrovně citace

en: Pick color for quotation level 2
cs: Vybrat barvu druhé úrovně citace

en: Pick color for quotation level 3
cs: Vybrat barvu třetí úrovně citace

en: Pick color for URI
cs: Vybrat barvu URI

en: Description of symbols
cs: Popis symbolů

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
cs: Datum
    Odesílatel
    Celé jméno odesílatele
    Křestní jméno odesílatele
    Iniciály odesílatele
    Předmět
    Příjemce
    Kopie
    Diskusní skupiny
    ID zprávy

en: If x is set, displays expr
cs: Pokud je zadáno "x", zobrazí se "expr"

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
cs: Tělo zprávy
    Citované tělo zprávy
    Tělo zprávy bez podpisu
    Citované tělo zprávy bez podpisu
    Znak procento

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
cs: Znak zpětné lomítko
    Znak otazník
    Znak levá složená závorka
    Znak pravá složená závorka

en: Key bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Select the preset of key bindings.
cs: Vyberte prosím předvolby klávesových zkratek.

en: Default
cs: Výchozí

en: Old Sylpheed
cs: Starý Sylpheed

en: Custom header setting
cs: Vlastní nastavení záhlaví

en:  Delete
cs:  Smazat

en: Custom headers
cs: Vlastní záhlaví

en: Header name is not set.
cs: Není zadán název záhlaví.

en: Delete header
cs: Smazat záhlaví

en: Do you really want to delete this header?
cs: Opravdu chcete smazat toto záhlaví?

en: Creating display header setting window...
cs: Vytváří se okno nastavení zobrazovaného záhlaví...

en: Display header setting
cs: Nastavení zobrazovaného záhlaví

en: Header name
cs: Název záhlaví

en: Displayed Headers
cs: Zobrazované záhlaví

en: Hidden headers
cs: Skrývané záhlaví

en: Show all unspecified headers
cs: Zobrazovat všechna nespecifikovaná záhlaví

en: Reading configuration for displaying headers...
cs: Načítá se nastavení zobrazovaného záhlaví...

en: Writing configuration for displaying headers...
cs: Zapisuje se nastavení zobrazovaného záhlaví...

en: This header is already in the list.
cs: Toto záhlaví je již v seznamu.

en: Display items setting
cs: Zobrazit nastavení položek

en: Available items
cs: Dostupné položky

en: Displayed items
cs: Zobrazované položky

en:  Revert to default
cs:  Výchozí

en: Filter settings
cs: Nastavení filtrů

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Do you really want to delete the rule '%s'?
cs: Opravdu chcete smazat pravidlo "%s"?

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Filter rule
cs: Pravidla filtru

en: If any of the following condition matches
cs: Pokud některá z následujících podmínek vyhovuje

en: If all of the following conditions match
cs: Pokud všechny z následujících podmínek vyhovují

en: Perform the following actions:
cs: Provést následující akce:

en: To or Cc
cs: Příjemce nebo příjemce kopie

en: Any header
cs: Jakékoliv záhlaví

en: Edit header...
cs: Upravit záhlaví...

en: Message body
cs: Tělo zprávy

en: Result of command
cs: Výsledek příkazu

en: Age
cs: Stáří

en: Marked
cs: Označené

en: Has color label
cs: S barevným štítkem

en: Has attachment
cs: S přílohou

en: contains
cs: obsahuje

en: doesn't contain
cs: neobsahuje

en: is
cs: je

en: is not
cs: není

en: match to regex
cs: vyhovuje regulárnímu výrazu

en: doesn't match to regex
cs: nevyhovuje regulárnímu výrazu

en: is in addressbook
cs: je v adresáři

en: is not in addressbook
cs: není v adresáři

en: is larger than
cs: je větší než

en: is smaller than
cs: je menší než

en: is shorter than
cs: je menší než

en: is longer than
cs: je větší než

en: matches to status
cs: vyhovuje stavu

en: doesn't match to status
cs: nevyhovuje stavu

en: Move to
cs: Přesunout...

en: Copy to
cs: Kopírovat...

en: Don't receive
cs: Nedoručit

en: Delete from server
cs: Smazat ze serveru

en: Set mark
cs: Označit

en: Set color
cs: Opatřit barvou

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: Forward
cs: Předat dál

en: Forward as attachment
cs: Předat dál jako přílohu

en: Redirect
cs: Přesměrovat

en: Execute command
cs: Vykonat příkaz

en: Stop rule evaluation
cs: Zastavit provádění pravidla

en: folder:
cs: složka:

en: day(s)
cs: dnů

en: address:
cs: adresa:

en: Edit header list
cs: Upravit seznam záhlaví

en: Headers
cs: Záhlaví

en: Header:
cs: Záhlaví:

en: Command is not specified.
cs: Není uveden příkaz.

en: Destination folder is not specified.
cs: Není zadáno místo určení.

en: The specified destination folder does not exist.
cs: Zadaná cílová složka neexistuje.

en: Invalid condition exists.
cs: Neplatné podmínky.

en: Rule name is not specified.
cs: Není zadán název pravidla.

en: Invalid action exists.
cs: Existuje neplatná akce.

en: Condition not exist.
cs: Podmínka neexistuje.

en: Action not exist.
cs: Akce neexistuje.

en: Folder properties
cs: Vlastnosti složky

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Type
cs: Typ

en: Normal
cs: Běžný

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
cs: Nezobrazovat v souhrnu na začátku předmětu [...] nebo (...)

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
cs: U odpovědi smazat ze začátku předmětu [...] nebo (...)

en: Account
cs: Účet

en: Apply to subfolders
cs: Zahrnout podsložky

en: use also on reply
cs: používat také u odpovědi

en: Reply-To:
cs: Odpovědi zaslat na:

en: %s - Edit search condition
cs: %s - Upravit možnosti hledání

en: Match any of the following
cs: Vyhovují některé z následujících

en: Match all of the following
cs: Vyhovují všem z následujících

en: Folder:
cs: Složka:

en: Search subfolders
cs: Hledat v podsložkách

en: Mark
cs: Označit

note: S_COL_MIME
en: Subject
cs: Předmět

note: S_COL_SUBJECT
en: From
cs: Odesílatel

note: S_COL_FROM
en: Date
cs: Datum

note: S_COL_SIZE
en: Number
cs: Číslo

note: S_COL_NUMBER
en: To
cs: Příjemce

en: Creating summary column setting window...
cs: Vytváří se okno nastavení sloupců v souhrnu...

en: Summary display item setting
cs: Nastavení položek v souhrnu

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
cs: Vyberte prosím položky, které chcete zobrazovat v souhrnu zpráv.
    Pořadí lze změnit pomocí tlačítek "Nahoru" a "Dolů".

en: Template name
cs: Název šablony

en: Register
cs: Přidat

en:  Substitute
cs:  Nahradit

en:  Symbols
cs:  Symboly

en: Registered templates
cs: Přidané šablony

en: Templates
cs: Šablony

en: Template is modified
cs: Šablona je pozměněna

en: Current modification is not applied. Finish without saving it?
cs: Aktuální změny nebyly použity. Dokončit bez uložení změn?

en: Templates are modified
cs: Šablony jsou pozměněny

en: Really discard modification to templates?
cs: Opravdu chcete změny v šablonách zahodit?

en: Template
cs: Šablona

en: Template format error.
cs: Chyba formátu v šabloně.

en: Delete template
cs: Smazat šablonu

en: Do you really want to delete this template?
cs: Opravdu chcete smazat tuto šablonu?

en: ---- Separator ----
cs: ---- Oddělovač ----

en: Get
cs: Přijmout

en: Incorporate new mail
cs: Přijme novou poštu

en: Get all
cs: Přijmout vše

en: Incorporate new mail of all accounts
cs: Přijme novou poštu ze všech účtů

en: Remote mailbox
cs: Vzdálená poštovní schránka

en: POP3 Remote mailbox
cs: Vzdálená poštovní schránka POP3

en: Send queued message(s)
cs: Odešle pozdržené zprávy

en: Compose new message
cs: Vytvoří novou zprávu

en: Reply to the message
cs: Odpoví na zprávu

en: Reply all
cs: Odp. všem

en: Reply to all
cs: Odpoví všem

en: Forward the message
cs: Předá zprávu dál

en: Delete the message
cs: Smaže zprávu

en: Set as junk mail
cs: Označí jako nevyžádanou poštu

en: Not junk
cs: Vyžádaná

en: Set as not junk mail
cs: Označí jako vyžádanou poštu

en: Next unread message
cs: Zobrazí následující nepřečtenou zprávu

en: Previous unread message
cs: Zobrazí předchozí nepřečtenou zprávu

en: Search messages
cs: Hledat zprávy

en: Print
cs: Tisk

en: Print message
cs: Vytiskne zprávu

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stop receiving
cs: Zastaví příjem pošty

en: Execute
cs: Vykonat

en: Execute marked process
cs: Spustí označený proces

en: Prefs
cs: Nastavení

en: Common preferences
cs: Společná nastavení

en: Send message
cs: Odešle zprávu

en: Send later
cs: Odeslat později

en: Put into queue folder and send later
cs: Zařadí mezi pozdržené a odešle později

en: Draft
cs: Koncept

en: Save to draft folder
cs: Uloží do složky konceptů

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert file
cs: Vloží soubor

en: Attach
cs: Příloha

en: Attach file
cs: Přiloží soubor

en: Append signature
cs: Připojí podpis

en: Edit with external editor
cs: Upraví externím editorem

en: Linewrap
cs: Zarovnání

en: Wrap all long lines
cs: Zarovná dlouhé řádky

en: Customize toolbar
cs: Upravit nástrojovou lištu

en: Select items to be displayed on the toolbar. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
cs: Vyberte prosím položky, které chcete zobrazovat na nástrojové liště.
    Pořadí lze změnit pomocí tlačítek "Nahoru" a "Dolů".

en: The message will be printed with the following command:
cs: Tato zpráva bude vytisknuta následujícím příkazem:

en: (Default print command)
cs: (Výchozí tiskový příkaz)

en: Print command line is invalid:
    `%s'
cs: Příkazová řádka pro tisk je neplatná:
    "%s"

en: Status
cs: Stav

en: Progress
cs: Průběh

en: _Save as search folder
cs: Uložit _jako složku hledání

en: Message not found.
cs: Zpráva nenalezena.

en: 1 message found.
cs: 1 nalezená zpráva.

en: %d messages found.
cs: nalezených zpráv %d.

en: Searching %s (%d / %d)...
cs: Prohledává se %s (%d / %d)...

en: Searching %s ...
cs: Prohledává se %s...

en: (No Date)
cs: (Bez data)

en: Save as search folder
cs: Uložit jako složku hledání

en: Location:
cs: Umístění:

en: Folder name:
cs: Název složky:

en: Select folder to copy
cs: Vyberte složku, kterou chcete kopírovat

en: Select folder to move
cs: Vyberte složku, kterou chcete přesunout

en: All
cs: Vše

en: Have color label
cs: S barevným štítkem

en: Have attachment
cs: S přílohou

en: Within 1 day
cs: Za den

en: Last 5 days
cs: Za posledních pět dnů

en: Last 7 days
cs: Za posledních sedm dnů

en: Last 30 days
cs: Za posledních 30 dnů

en: In addressbook
cs: V adresáři

en: Search for Subject or From
cs: Hledat předmět nebo odesílatele

en: %1$d in %2$d matched
cs: Vyhovuje: %1$d z %2$d

en: No messages matched
cs: Nevyhovuje žádná ze zpráv

en: Cannot find user ID for this key.
cs: K tomuto klíči nelze vyhledat ID uživatele.

en: Signature made at %s
cs: Podpis vytvořen v: %s

en: Error verifying the signature
cs: Chyba při ověřování podpisu

en: _File
cs: _Soubor

en: _Get
cs: _Přijmout

en: _Resume
cs: Pok_račovat

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _About
cs: O _aplikaci

en: %s - POP3 Remote mailbox
cs: %s - Vzdálená poštovní schránka POP3

en: No.
cs: Č.

en: Connecting to %s:%d ...
cs: Připojování k %s:%d...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nelze se spojit se serverem POP3: %s:%d

en: Error occurred during POP3 session.
cs: Během relace POP3 se vyskytla chyba.

en: Error occurred during POP3 session:
    %s
cs: Během relace POP3 se vyskytla chyba:
    %s

en: Retrieving message headers (%d / %d) ...
cs: Přijímají se záhlaví zpráv (%d / %d)...

en: Getting the number of messages...
cs: Zjišťuje se počet zpráv...

en: No message
cs: Žádná zpráva

en: Deleted %d messages
cs: Smazaných zpráv %d

en: Quitting...
cs: Ukončování...

en: Retrieved %d messages
cs: Přijatých zpráv %d

en: Opened message %d
cs: Otevřena zpráva %d

en: Retrieved %d (of %d) message headers
cs: Přijato %d (z %d) záhlaví zpráv

en: Retrieved %d message headers
cs: Přijatých záhlaví zpráv %d

en: Retrieving message %d ...
cs: Přijímá se zpráva %d...

en: Delete messages
cs: Smazat zprávy

en: Really delete selected messages from server?
    This operation cannot be reverted.
cs: Opravdu se mají ze serveru odstranit vybrané zprávy?
    Tato operace nemůže být vrácena zpět.

en: Please select key for "%s"
cs: Vyberte prosím klíč k "%s"

en: Collecting info for "%s" ... %c
cs: Sběr informací k "%s" ... %c

en: Select encryption keys
cs: Vybrat šifrovací klíče

en: Key ID
cs: ID klíče

en: Val
cs: Plat.

en: Add key
cs: Přidat klíč

en: Enter another user or key ID:
cs: Zadejte prosím další ID uživatele či klíče:

en: Trust key
cs: Důvěryhodný klíč

en: The selected key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    Do you trust it enough to use it anyway?
cs: Zvolený klíč není zcela důvěryhodný. Pokud budete chtít šifrovat
    tuto zprávu s tímto klíčem, nebudete si moci být jisti, zda určený
    příjemce bude tou osobou, která zprávu skutečně dostane.
    Důvěřujete klíči natolik, aby mohl být i přesto použit?

en: Queued message header is broken.
cs: Záhlaví pozdržené zprávy je poškozené.

en: Sending message using command: %s
cs: Posílá se zpráva příkazem: %s

en: Can't execute command: %s
cs: Nelze vykonat příkaz: %s

en: Error occurred while executing command: %s
cs: Během vykonávání příkazu se vyskytla chyba: %s

en: Connecting
cs: Připojování

en: Connecting to SMTP server: %s ...
cs: Připojování k serveru SMTP: %s...

note: ignore errors right after QUIT
en: Error occurred after QUIT command (ignored)
cs: Po příkazu QUIT se vyskytla chyba (ignorováno)

en: Sending HELO...
cs: Posílá se HELO...

en: Authenticating
cs: Autentizace

en: Sending message via %s:%d...
cs: Posílá se zpráva přes %s:%d...

en: Sending EHLO...
cs: Posílá se EHLO...

en: Sending MAIL FROM...
cs: Posílá se MAIL FROM...

en: Sending
cs: Odesílání

en: Sending RCPT TO...
cs: Posílá se RCPT TO...

en: Sending DATA...
cs: Posílá se DATA...

en: Sending message (%d / %d bytes)
cs: Posílá se zpráva (bajtů %d / %d)

en: %d / %d bytes
cs: bajtů %d / %d

en: Sending message
cs: Posílá se zpráva

en: Error occurred while sending the message.
cs: Při posílání zprávy nastala chyba.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
cs: Při odesílání zprávy nastala chyba:
    %s

en: SMTP server not found: %s:%d
cs: Server SMTP nenalezen: %s:%d

en: Can't connect to SMTP server.
cs: Nelze se spojit se serverem SMTP.

en: Can't connect to SMTP server: %s:%d
cs: Nelze se spojit se serverem SMTP: %s:%d

en: Mailbox setting
cs: Nastavení poštovní schránky

en: This dialog will make initial setup of mailbox.
cs: Toto dialogové okno provede počáteční nastavení poštovní schránky.

en: Create mailbox at the following default location:
cs: Vytvořit poštovní schránku s následujícím výchozím umístěním:

en: Create mailbox at the following location:
    (enter folder name or full folder path)
cs: Vytvořit poštovní schránku s následujícím umístěním:
    (zadejte název složky nebo úplnou cestu ke složce)

en: If you want to add a mailbox at another location afterward, please select 'File - Mailbox - Add mailbox...' in the menu.
cs: Chcete-li později přidat poštovní schránku s jiným umístěním, zvolte prosím v nabídce "Soubor - Poštovní schránka - Přidat poštovní schránku...".

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Continue without creating mailbox?
cs: Pokračovat bez vytvoření poštovní schránky?

en: Please input folder name or full folder path.
cs: Zadejte prosím název složky nebo úplnou cestu ke složce.

en: The mailbox '%s' already exists.
cs: Poštovní schránka "%s" již existuje.

en: The location '%s' includes settings folder. Please specify another location.
cs: Umístění "%s" zahrnuje složku s nastaveními. Zadejte prosím jiné umístění.

en: Cancel mail account setup?
cs: Zrušit nastavení poštovního účtu?

en: Input value is not valid.
cs: Vstupní hodnota je neplatná.

en: POP3 server:
cs: Server POP3:

en: IMAP4 server:
cs: Server IMAP4:

en: New account setup
cs: Nastavení nového účtu

en: This dialog will make initial setup of new mail account.
cs: Toto dialogové okno umožní provést počáteční nastavení poštovního účtu.

en: Select account type:
cs: Vyberte typ účtu:

en: Input your name and mail address:
cs: Zadejte své jméno a e-mailovou adresu:

en: Display name:
cs: Zobrazované jméno:

en: E-mail address:
cs: E-mailová adresa:

en: This name will be seen at the side of recipients (e.g. John Doe)
cs: Toto jméno se zobrazí na straně příjemců (např. František Vopršálek)

en: Input user ID and mail server:
cs: Zadejte uživatelské ID a poštovní server:

en: User ID:
cs: Uživatelské ID:

en: SMTP server:
cs: Server SMTP:

en: Use SSL
cs: Používat SSL

en: Use SMTP authentication
cs: Používat autentizaci SMTP

en: Your new mail account has been set up with the following settings.
cs: Nový poštovní účet byl nastaven s následující konfigurací.

en: If you want to modify the settings, select
    'Configuration - Preferences for current account' or
    'Configuration - Edit accounts' in the main menu.
cs: Chcete-li konfiguraci pozměnit, zvolte
    "Nastavení - Nastavení aktuálního účtu" nebo
    "Nastavení - Úpravy účtů", oboje v hlavní nabídce.

en: Importing mail data
cs: Importují se poštovní zprávy

en: The mail store of Outlook Express was found. Do you want to import the mail data of Outlook Express?
    
    (The folder structure will not be reproduced)
cs: Bylo nalezeno poštovní úložiště aplikace Outlook Express. Chcete importovat poštovní zprávy aplikace Outlook Express?
    
    (Struktura složek nebude zachována)

en: Imported
cs: Importováno

en: Failed to import the mail data.
cs: Importovat poštovní zprávy se nezdařilo.

en: Importing address book
cs: Importuje se adresář

en: The Windows address book was found. Do you want to import the address book?
cs: Byl nalezen adresář systému Windows. Chcete adresář importovat?

en: Failed to import the address book.
cs: Importovat adresář se nezdařilo.

en: Signature check result
cs: Výsledek kontroly podpisu

en: Checking signature
cs: Kontroluje se podpis

en: %s%s%s from "%s"
cs: %s%s%s od "%s"

en: No signature found
cs: Podpis nenalezen

en: Good signature from "%s"
cs: Podpis od "%s" v pořádku

en: Good signature
cs: Podpis v pořádku

en: Valid signature but the key for "%s" is not trusted
cs: Platný podpis, ale klíč "%s" není důvěryhodný

en: Valid signature (untrusted key)
cs: Platný podpis (nedůvěryhodný klíč)

en: Signature valid but expired for "%s"
cs: Platný podpis, ale vypršela platnost "%s"

en: Signature valid but expired
cs: Platný podpis, ale již vypršel

en: Signature valid but the signing key for "%s" has expired
cs: Platný podpis, ale podepisujícímu klíči "%s" vypršela platnost

en: Signature valid but the signing key has expired
cs: Platný podpis, ale podepisujícímu klíči vypršela platnost

en: Signature valid but the signing key for "%s" has been revoked
cs: Platný podpis, ale podepisující klíč pro "%s" byl odvolán

en: Signature valid but the signing key has been revoked
cs: Platný podpis, ale podepisující klíč byl odvolán

en: BAD signature from "%s"
cs: CHYBNÝ podpis od "%s"

en: BAD signature
cs: CHYBNÝ podpis

en: No public key to verify the signature
cs: Nelze vyhledat veřejný klíč k ověření podpisu

en: Creating source window...
cs: Vytváří se okno se zdrojem...

en: Source of the message
cs: Zdroj zprávy

en: Displaying the source of %s ...
cs: Zobrazování zdroje %s...

en: %s - Source
cs: %s - Zdroj zprávy

en: SSL certificate verify failed
cs: Ověřování certifikátu SSL selhalo

en: The SSL certificate of %s cannot be verified by the following reason:
cs: Certifikát SSL %s nemůže být ověřen z následujícího důvodu:

en: Subject: %s
cs: Předmět: %s

en: Issuer: %s
cs: Vydavatel: %s

en: Issued date: %s
cs: Datum vydání: %s

en: Expire date: %s
cs: Datum vypršení platnosti: %s

en: SHA1 fingerprint: %s
cs: Otisk SHA1: %s

en: MD5 fingerprint: %s
cs: Otisk MD5: %s

en: Do you accept this certificate?
cs: Přijmete tento certifikát?

en: _Reject
cs: _Odmítnout

en: _Temporarily accept
cs: _Dočasně přijmout

en: Always _accept
cs: _Trvale přijmout

en: Subscribe to newsgroup
cs: Odebírat diskusní skupinu

en: Select newsgroups to subscribe.
cs: Vybrat diskusní skupiny k odběru.

en: Find groups:
cs: Vyhledat skupiny:

en:  Search
cs:  Hledat

en: Newsgroup name
cs: Název diskusní skupiny

en: Messages
cs: Zprávy

en: moderated
cs: moderovaná

en: readonly
cs: pouze na čtení

en: unknown
cs: neznámá

en: Getting newsgroup list...
cs: Přijímá se seznam diskusních skupin...

en: Can't retrieve newsgroup list.
cs: Nelze přijmout seznam diskusních skupin.

en: Done.
cs: Hotovo.

en: %d newsgroups received (%s read)
cs: přijatých diskusních skupin %d (přečtených %s)

en: /Repl_y to
cs: /Odpovědět _komu

en: /Repl_y to/_all
cs: /Odpovědět _komu/_Všem

en: /Repl_y to/_sender
cs: /Odpovědět _komu/_Odesílateli

en: /Repl_y to/mailing _list
cs: /Odpovědět _komu/_Elektronické konferenci

en: /M_ove...
cs: /_Přesunout...

en: /_Copy...
cs: /Kopí_rovat...

en: /_Mark
cs: /Označ_it

en: /_Mark/Set _flag
cs: /_Označit/_Opatřit příznakem

en: /_Mark/_Unset flag
cs: /_Označit/_Zrušit příznak

en: /_Mark/---
cs: /_Označit/---

en: /_Mark/Mark as unr_ead
cs: /_Označit/Označit jako _nepřečtené

en: /_Mark/Mark as rea_d
cs: /_Označit/Označit jako př_ečtené

en: /_Mark/Mark _thread as read
cs: /_Označit/Označit _vlákno jako přečtené

en: /_Mark/Mark all _read
cs: /_Označit/Označit všechny jako _přečtené

en: /Color la_bel
cs: /_Barevný štítek

en: /Set as _junk mail
cs: /Označit jako _nevyžádanou poštu

en: /Set as not j_unk mail
cs: /Označit jako v_yžádanou poštu

en: /Re-_edit
cs: /Z_novu upravit

en: /Add sender to address boo_k...
cs: /Přid_at odesílatele do adresáře...

en: /Create f_ilter rule
cs: /_Vytvořit filtr

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
cs: /_Vytvořit filtr/_Automaticky

en: /Create f_ilter rule/by _From
cs: /_Vytvořit filtr/Podle _odesílatele

en: /Create f_ilter rule/by _To
cs: /_Vytvořit filtr/Podle pří_jemce

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
cs: /_Vytvořit filtr/Podle _předmětu

en: Creating summary view...
cs: Vytváří se souhrn zpráv...

en: Toggle message view
cs: Přepnout režim zobrazování zpráv

en: Scanning folder (%s) (%d)...
cs: Prohledává se složka (%s) (%d)...

en: Process mark
cs: Zpracovat označené

en: Some marks are left. Process it?
cs: Zbyly nějaké označené. Zpracovat je?

en: Scanning folder (%s)...
cs: Prohledává se složka (%s)...

en: Could not establish a connection to the server.
cs: Se serverem nelze navázat spojení.

en: _Search again
cs: _Hledat znovu

en: No more unread messages
cs: Žádné další nepřečtené zprávy

en: No unread message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva. Hledat od konce?

en: No unread messages.
cs: Žádné nepřečtené zprávy.

en: No unread message found. Go to next unread folder?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva. Přejít do další nepřečtené složky?

en: No more new messages
cs: Žádné další nové zprávy

en: No new message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná nová zpráva. Hledat od konce?

en: No new messages.
cs: Žádné nové zprávy.

en: No new message found. Go to next folder which has new messages?
cs: Nebyla nalezena žádná nová zpráva. Přejít do další složky s novými zprávami?

en: No more marked messages
cs: Žádné další označené zprávy

en: No marked message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná označená zpráva. Hledat od konce?

en: No marked messages.
cs: Žádné označené zprávy.

en: No marked message found. Search from the beginning?
cs: Nebyla nalezena žádná označená zpráva. Hledat od začátku?

en: No more labeled messages
cs: Žádné další zprávy se štítkem

en: No labeled message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná zpráva se štítkem. Hledat od konce?

en: No labeled messages.
cs: Žádné zprávy se štítkem.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
cs: Nenalezena žádná zpráva se štítkem. Hledat od začátku?

en: Attracting messages by subject...
cs: Získávají se zprávy s předmětem...

en:  item(s) selected
cs:  vybraných položek

en: %d deleted
cs: smazaných %d

en: %s%d moved
cs: přemístěných %s%d

en: %s%d copied
cs: zkopírovaných %s%d

en: %d/%d new, %d/%d unread, %d/%d total
cs: nových %d/%d, nepřečtených %d/%d, celkem %d/%d

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
cs: nových %d, nepřečtených %d, celkem %d (%s)

en: %d new, %d unread, %d total
cs: nových %d, nepřečtených %d, celkem %d

en: Sorting summary...
cs: Třídění souhrnu...

en: 	Setting summary from message data...
cs: 	Nastavování souhrnu z dat zpráv...

en: Setting summary from message data...
cs: Nastavování souhrnu z dat zpráv...

en: Writing summary cache (%s)...
cs: Zapisování vyrovnávací paměti souhrnu (%s)...

en: Message %d is marked
cs: Zpráva %d je označena

en: Message %d is marked as being read
cs: Zpráva %d je označena jako přečtená

en: Message %d is marked as unread
cs: Zpráva %d je označena jako nepřečtená

en: Message %s/%d is set to delete
cs: Zpráva %s/%d je připravena na smazání

en: Delete message(s)
cs: Smazat zprávy

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
cs: Opravdu chcete vymazat zprávy z koše?

en: Deleting duplicated messages...
cs: Vymazávání duplikovaných zpráv...

en: Message %s/%d is unmarked
cs: Zpráva %s/%d má zrušeno označení

en: Message %d is set to move to %s
cs: Zpráva %d je připravena na přesun do %s

en: Destination is same as current folder.
cs: Cílová položka je stejná jako aktuální složka.

en: Message %d is set to copy to %s
cs: Zpráva %d je připravena na zkopírování do %s

en: Destination for copy is same as current folder.
cs: Cíl kopírování je stejný jako aktuální složka.

en: Error occurred while processing messages.
cs: Během zpracovávání pošty se vyskytla chyba.

en: Building threads...
cs: Vytváří se vlákna...

en: Unthreading...
cs: Ruší se vlákna...

en: Filtering (%d / %d)...
cs: Filtrování (%d / %d)...

en: filtering...
cs: filtrování...

en: Filtering...
cs: Filtrování...

en: %d message(s) have been filtered.
cs: filtrovaných zpráv %d.

en: file %s already exists
cs: soubor %s již existuje

en: Creating text view...
cs: Vytváří se zobrazení textu...

en: This message is encrypted, but its decryption failed.
cs: Tato zpráva je šifrovaná, ale nepodařilo se ji dešifrovat.

en: _Copy file name
cs: _Kopírovat název souboru

en: This message can't be displayed.
cs: Tato zpráva nemůže být zobrazena.

en: The body text couldn't be displayed because writing to temporary file failed.
cs: Tělo zprávy nemohlo být zobrazeno z důvodu selhání zápisu do dočasného souboru.

en: Sa_ve this image as...
cs: Uložit o_brázek jako...

en: Compose _new message
cs: Napsat novou _zprávu

en: R_eply to this address
cs: Odpovědět na tuto adr_esu

en: Add to address _book...
cs: Přidat do _adresáře...

en: Copy this add_ress
cs: Kopí_rovat tuto adresu

en: _Open with Web browser
cs: Otevřít _webovým prohlížečem

en: Copy this _link
cs: Kopírovat _tento odkaz

en: The real URL (%s) is different from
    the apparent URL (%s).
    
    Open it anyway?
cs: Skutečná adresa (%s) je rozdílná oproti
    zobrazené (%s).
    
    Přesto otevřít?

en: Fake URL warning
cs: Varování - podvržená adresa

en: _Display Sylpheed
cs: Zobrazit S_ylpheed

en: Get from _current account
cs: Přijmout z _aktuálního účtu

en: Get from _all accounts
cs: Přijmout z_e všech účtů

en: _Send queued messages
cs: Odeslat pozdržené z_právy

en: E_xit
cs: Ukonči_t

en: A newer version of Sylpheed has been found.
    Upgrade now?
cs: Byla nalezena novější verze aplikace Sylpheed.
    Má být nyní provedena aktualizace?

en: New version found
cs: Nalezena nová verze

en: Information
cs: Informace

en: Sylpheed is already the latest version.
cs: Nejnovější verze aplikace Sylpheed je již nainstalována.

en: Couldn't get the version information.
cs: Nezdařilo se získání informace o verzi.

en: Newer version of plug-ins have been found.
    Upgrade now?
cs: Byla nalezena novější verze zásuvných modulů.
    Má být nyní provedena aktualizace?

en: All Sylpheed plug-ins are already the latest version.
cs: Nejnovější verze všech zásuvných modulů jsou již nainstalovány.

en: Couldn't get the version information of plug-ins.
cs: Nezdařilo se získání informace o verzi zásuvných modulů.

en: Remove attachments
cs: Odstranit přílohy

en: This tool is available on local folders only.
cs: Tento nástroj je dostupný jen u místních složek.

en: Do you really remove attached files from the selected messages?
cs: Opravdu chcete odstranit přiložené soubory u vybraných zpráv?
