Sylpheed-3.7 - en to hu translation catalogue (1773 entries)

en: Reading all config for each account...
hu: Beállítások beolvasása az összes fiókhoz...

en: Junk mail filter (manual)
hu: Levélszemét szűrés (kézi)

en: Junk mail filter
hu: Levélszemét szűrés

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
hu: Az IMAP4 kapcsolat %s felé megszakadt. Újrakapcsolódás...

en: IMAP4 server disables LOGIN.
hu: Az IMAP4 szerveren LOGIN kikapcsolva.

en: Could not establish IMAP connection.
hu: Nem lehet IMAP kapcsolatot létesíteni.

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
hu: %s:%d IMAP4 kapcsolat létrehozása ...

en: Can't start TLS session.
hu: Nem lehet TLS menetet indítani.

en: (retrieving FLAGS...)
hu: (FLAG-ek letöltése...)

en: Getting message %u
hu: %u levél letöltése

en: Appending messages to %s (%d / %d)
hu: Levelek hozzáfűzése ide: %s (%d / %d)

en: Moving messages %s to %s ...
hu: %s levél áthelyezése ide: %s ...

en: Copying messages %s to %s ...
hu: %s levél másolása ide: %s ...

en: Removing messages %s
hu: %s levél eltávolítása

en: can't set deleted flags: %s
hu: nem lehet beállítani a törölt jelzést: %s

en: can't expunge
hu: nem lehet törölni

en: Removing all messages in %s
hu: Minden levél törlése ebből: %s?

en: can't set deleted flags: 1:*
hu: nem lehet beállítani a törölt jelzést: 1:*

en: can't close folder
hu: mappa bezárása nem sikerült

en: root folder %s not exist
hu: %s gyökérmappa nem létezik

en: error occurred while getting LIST.
hu: hiba történt a LIST lekérdezése közben.

en: Can't create '%s'
hu: '%s' nem hozható létre

en: Can't create '%s' under INBOX
hu: '%s' nem hozható létre a BEJÖVŐ mappában

en: can't create mailbox: LIST failed
hu: nem lehet létrehozni postaládát: LIST sikertelen

en: can't create mailbox
hu: nem lehet létrehozni postaládát

en: can't subscribe mailbox
hu: nem lehet előjegyeztetni a postaládát

en: can't rename mailbox: %s to %s
hu: nem lehet a postaládát átnevezni: %s -> %s

en: can't delete mailbox
hu: nem lehet törölni a postaládát

en: Getting message headers (%d / %d)
hu: Levélfejlécek letöltése (%d / %d)

en: error occurred while getting envelope.
hu: hiba történt a boríték fogadása közben.

en: can't parse envelope: %s
hu: nem lehet értelmezni a borítékot: %s

en: can't get envelope
hu: a borítékot nem lehet megszerezni

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
hu: %s:%d IMAP4 szerverhez nem lehet kapcsolódni

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
hu: IMAP4 szerverhez nem sikerült kapcsolódni: %s:%d

en: can't get namespace
hu: névtér nem elérhető

en: can't select folder: %s
hu: %s mappát nem lehet kiválasztani

en: error on imap command: STATUS
hu: hiba az IMAP parancs közben: STATUS

en: IMAP4 authentication failed.
hu: Az IMAP4 azonosítás nem sikerült.

en: IMAP4 login failed.
hu: IMAP4 bejelentkezés sikertelen.

en: can't append %s to %s
hu: %s nem fűzhető hozzá ehhez: %s

en: (sending file...)
hu: (fájl küldése...)

en: can't append message to %s
hu: levél nem fűzhető hozzá ehhez: %s

en: can't copy %s to %s
hu: %s nem másolható ide: %s

en: error while imap command: STORE %s %s
hu: hiba az IMAP parancs közben: STORE %s %s

en: error while imap command: EXPUNGE
hu: hiba az IMAP parancs közben: EXPUNGE

en: error while imap command: CLOSE
hu: hiba az IMAP parancs közben: CLOSE

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
hu: az iconv nem tud UTF-7-ből konvertálni ebbe: %s

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
hu: az iconv nem tudja UTF-7-re konvertálni ezt: %s

en: can't write to temporary file
hu: nem lehet az ideiglenes fájlba írni

en: Getting messages from %s into %s...
hu: Levelek fogadása innen: %s ide: %s...

en: can't read mbox file.
hu: az mbox fájlt nem lehet olvasni.

en: invalid mbox format: %s
hu: érvénytelen mbox formátum: %s

en: malformed mbox: %s
hu: sérült mbox: %s

en: can't open temporary file
hu: nem lehet ideiglenes fájlt megnyitni

en: unescaped From found:
    %s
hu: kódolatlan Feladó található:
    %s

en: can't create lock file %s
hu: %s zároló fájlt nem lehet létrehozni

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
hu: 'flock' használata 'file' helyett, ha lehet.

en: can't create %s
hu: %s nem hozható létre

en: mailbox is owned by another process, waiting...
hu: A postaláda egy másik processzhez tartozik, várakozás...

en: can't lock %s
hu: %s nem zárolható

en: invalid lock type
hu: érvénytelen zároló típus

en: can't unlock %s
hu: %s zárolása nem oldható fel

en: can't truncate mailbox to zero.
hu: nem lehet nulla méretűre változtatni a postaládát.

en: Exporting messages from %s into %s...
hu: Levelek exportálása innen: %s ide: %s...

en: can't copy message %s to %s
hu: %s levél nem másolható ide: %s

en: the src folder is identical to the dest.
hu: A forrás- és célmappa azonos.

en: Copying message %s/%d to %s ...
hu: %s/%d levél másolása ide: %s ...

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
hu: `%s' fájl már létezik.
    Mappa nem hozható létre.

en: Directory name
    '%s' is not a valid UTF-8 string.
    Maybe the locale encoding is used for filename.
    If that is the case, you must set the following environmental variable
    (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
hu: Könyvtárnév
    A(z) '%s' nem valós UTF-8 szöveg.
    Lehetséges, hogy helyi karakterkódolást használ a fájlnevekre.
    Ha ez a helyzet, akkor be kell állítania a következő környezeti változót
    (lásd a README-t a részletekhez):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
hu: NNTP kapcsolat létesítése %s:%d ...

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
hu: Az NNTP kapcsolat %s:%d megszakadt. Újrakapcsolódás...

en: article %d has been already cached.
hu: %d cikk már a gyorstárban van.

en: getting article %d...
hu: %d cikk fogadása...

en: can't read article %d
hu: %d cikk nem olvasható

en: can't post article.
hu: A cikk nem küldhető el.

en: can't retrieve article %d
hu: %d cikket nem lehet fogadni

en: can't select group: %s
hu: %s csoport nem választható ki

en: invalid article range: %d - %d
hu: érvénytelen cikk tartomány: %d - %d

en: no new articles.
hu: Nincsenek új cikkek.

en: getting xover %d - %d in %s...
hu: %d - %d hírjegyzék fogadása ide: %s...

en: can't get xover
hu: A hírjegyzék nem elérhető

en: error occurred while getting xover.
hu: Hiba a hírjegyzék fogadása közben.

en: invalid xover line: %s
hu: érvénytelen hírjegyzék sor: %s

en: can't get xhdr
hu: xhdr nem elérhető

en: error occurred while getting xhdr.
hu: Hiba történt xhdr letöltése közben.

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
hu: %s:%d NNTP szerverhez nem sikerült kapcsolódni

en: protocol error: %s
hu: Protokollhiba: %s

en: protocol error
hu: Protokollhiba

en: Error occurred while posting
hu: Hiba küldés közben

en: Error occurred while sending command
hu: Hiba történt parancsküldés közben

en: Required APOP timestamp not found in greeting
hu: A szükséges APOP időpecsét nem található az üdvözletben

en: Timestamp syntax error in greeting
hu: Időpecsét szintaktikai hiba az üdvözletben

en: Invalid timestamp in greeting
hu: Az időpecsét érvénytelen az üdvözletben

en: POP3 protocol error
hu: POP3 protokollhiba

en: invalid UIDL response: %s
hu: érvénytelen UIDL válasz: %s

en: POP3: Deleting expired message %d
hu: POP3: Lejárt levelek törlése %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
hu: POP3: %d levél átugrása (%d bájt)

en: mailbox is locked
hu: a postaláda zárolt

en: session timeout
hu: kapcsolat időtúllépése

en: can't start TLS session
hu: nem lehet TLS menetet indítani

en: error occurred on authentication
hu: Hiba történt az azonosításkor

en: command not supported
hu: A parancs nem támogatott

en: error occurred on POP3 session
hu: hiba történt a POP3 kapcsolat közben

en: failed to write configuration to file
hu: a beállításokat nem lehetett elmenteni

en: Found %s
hu: Találat %s

en: Configuration is saved.
hu: Beállítások tárolva.

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
hu: procmime_get_text_content(): Kód konverziós hiba.

en: can't open mark file
hu: A kijelölt fájl nem nyitható meg

en: can't fetch message %d
hu: %d levél letöltése nem sikerült

en: Print command line is invalid: `%s'
hu: Érvénytelen nyomtató parancs: `%s'

en: error occurred while retrieving data.
hu: hiba az adatok fogadása közben.

en: Can't write to file.
hu: Nem lehet a fájlba írni.

en: SMTP AUTH not available
hu: SMTP AUTH nem elérhető

en: bad SMTP response
hu: hibás SMTP válasz

en: error occurred on SMTP session
hu: hiba történt az SMTP kapcsolat közben

en: SSLv23 not available
hu: SSLv23 nem elérhető

en: SSLv23 available
hu: SSLv23 elérhető

en: TLSv1 not available
hu: TLSv1 nem elérhető

en: TLSv1 available
hu: TLSv1 elérhető

en: SSL method not available
hu: SSL eljárás nem elérhető

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
hu: Ismeretlen SSL eljárás *PROGRAM HIBA*

en: Error creating ssl context
hu: Hiba az ssl környezet létrehozása közben

note: Get the cipher
en: SSL connection using %s
hu: SSL kapcsolat %s használatával

en: Server certificate:
hu: Szerver igazolvány:

en:   Subject: %s
hu:   Tárgy: %s

en:   Issuer: %s
hu:   Szerző: %s

en: writing to %s failed.
hu: %s fájlba nem sikerült írni.

en: About
hu: Névjegy

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
hu: A GPGME (2001) szerzői joga Werner Koch <dd9jn@gnu.org> tulajdona

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
hu: Ez a program szabad szoftver. Ön továbbadhatja és/vagy módosíthatja a Szabad Szoftver Alapítvány által kiadott GNU General Public License (Általános Nyilvános Liszensz)  2. verziójában (vagy választása szerint) bármely újabb verzióban foglaltak szerint.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
hu: Ezt a programot abban a reményben terjesztjük, hogy hasznos, de mindennemű GARANCIA NÉLKÜL. Részletesen erről a GNU General Public License-ben (Általános Nyilvános Liszensz) olvashat.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
hu: A programmal együtt meg kellett kapnia a GNU General Public License (Általános Nyilvános Liszensz) egy példányát. Amennyiben nem így történt, akkor beszerezhető a Szabad Szoftver Alapítványtól. Free Software Foundation Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA. http://www.fsf.org

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
hu: Néhány szerkesztő ablak nyitva van.
    Zárjon be minden szerkesztő ablakot a fiókok módosítása előtt.

en: Opening account edit window...
hu: Fiókok szerkesztőablakának megnyitása...

en: Creating folder tree. Please wait...
hu: Mappa nézet létrehozása. Kérem, várjon...

en: Creation of the folder tree failed.
hu: A mappafa felépítése nem sikerült.

en: Creating account edit window...
hu: Fiókok szerkesztőablakának létrehozása...

en: Edit accounts
hu: Fiókok szerkesztése

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
hu: Az új levelek ebben a sorrendben lesznek ellenőrizve. A 'Minden levél letöltése'
    funkció bekapcsolásához tegyen pipát a 'G' oszlopban levő négyzetbe!

en: Name
hu: Név

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Server
hu: Szerver

en: Edit
hu: Szerkesztés

en:  _Set as default account
hu:  Alapértelmezett hozzá_férésként beállít

en: Do you really want to delete the account '%s'?
hu: Tényleg törölni szeretné '%s' fiókot?

en: (Untitled)
hu: (Névtelen)

en: Delete account
hu: Fiók törlése

en: Could not get message file %d
hu: %d levélfájl nem hozzáférhető.

en: Could not get message part.
hu: Levélrész nem hozzáférhető.

en: Can't get part of multipart message
hu: Egy többrészes levél egy darabja nem hozzáférhető.

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
hu: A kiválasztott művelet nem alkalmazható szerkesztőablakban,
    mert tartalmaz %%f-t, %%F-t vagy %%p-t.

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
hu: A parancsot nem sikerült elindítani. Csővezeték létrehozása sikertelen.
    %s

note: Fork error
en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
hu: A következő parancs futtatásához szükséges processz létrehozása nem sikerült:
    %s
    %s

en: --- Running: %s
hu: --- %s futtatása

en: --- Ended: %s
hu: --- %s befejeződött

en: Action's input/output
hu: Művelet bemenete/kimenete

en:  Send
hu:  Küldés

en: Abort
hu: Megszakítás

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
hu: Adja meg a következő művelet paraméterét:
    (`%%h' a paraméterrel helyettesítődik)
      %s

en: Action's hidden user argument
hu: A művelet rejtett felhasználói paramétere

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
hu: Adja meg a következő művelet paraméterét:
    (`%%u' a paraméterrel helyettesítődik)
      %s

en: Action's user argument
hu: A művelet felhasználói paramétere

en: Add Address to Book
hu: Cím hozzáadása a címjegyzékhez

en: Address
hu: Cím

en: Remarks
hu: Megjegyzések

en: Select Address Book Folder
hu: Címjegyzék mappa választás

en: Auto-registered address
hu: Auto-regisztrált cím

en: /_File
hu: /_Fájl

en: /_File/New _Book
hu: /_Fájl/Új _Címjegyzék

en: /_File/New _vCard
hu: /_Fájl/Új _vCard

en: /_File/New _JPilot
hu: /_Fájl/Új _JPilot

en: /_File/New _LDAP Server
hu: /_Fájl/Új _LDAP Szerver

en: /_File/---
hu: /_Fájl/---

en: /_File/_Edit
hu: /_Fájl/_Szerkesztés

en: /_File/_Delete
hu: /_Fájl/_Törlés

en: /_File/_Save
hu: /_Fájl/_Mentés

en: /_File/_Close
hu: /_Fájl/_Bezárás

en: /_Edit
hu: /S_zerkesztés

en: /_Edit/_Copy
hu: /S_zerkesztés/_Másolás

en: /_Edit/_Paste
hu: /S_zerkesztés/_Beillesztés

en: /_Address
hu: /_Cím

en: /_Address/New _Address
hu: /_Cím/Új _cím

en: /_Address/New _Group
hu: /_Cím/Új cso_port

en: /_Address/New _Folder
hu: /_Cím/Új _mappa

en: /_Address/---
hu: /_Cím/---

en: /_Address/Add _to recipient
hu: /_Cím/Hozzáadás a _címzettekhez

en: /_Address/Add to _Cc
hu: /_Cím/Hozzáadás a _másolatokhoz

en: /_Address/Add to _Bcc
hu: /_Cím/Hozzáadás a _rejtett másolatokhoz

en: /_Address/_Edit
hu: /_Cím/_Szerkesztés

en: /_Address/_Delete
hu: /_Cím/_Törlés

en: /_Tools
hu: /_Eszközök

en: /_Tools/Import _LDIF file
hu: /_Eszközök/_LDIF fájl importálása

en: /_Tools/Import _CSV file
hu: /_Eszközök/_CSV fájl importálása

en: /_Tools/---
hu: /_Eszközök/---

en: /_Tools/Export to C_SV file
hu: /_Eszközök/Exportálás C_SV fájlba

en: /_Help
hu: /_Súgó

en: /_Help/_About
hu: /_Súgó/_Névjegy

en: /New _Address
hu: /Új _cím

en: /New _Group
hu: /Új cso_port

en: /New _Folder
hu: /Ú_j Mappa

en: /_Delete
hu: /_Törlés

en: /Add _to recipient
hu: /Hozzáadás a _címzettekhez

en: /Add t_o Cc
hu: /Hozzáadás a _másolatokhoz

en: /Add to _Bcc
hu: /Hozzáadás a _rejtett másolatokhoz

en: /_Copy
hu: /_Másolás

en: /_Paste
hu: /_Beillesztés

en: Address book
hu: Címjegyzék

note: special folder setting (maybe these options are redundant)
en: Folder
hu: Mappa

en: E-Mail address
hu: E-mail cím

en: Nick Name
hu: Becenév

en: Search:
hu: Keresés:

en: To:
hu: Címzett:

en: Cc:
hu: Másolat:

en: Bcc:
hu: Titkos másolat:

note: Buttons
en: Delete
hu: Törlés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Search
hu: Keresés

en: _Close
hu: Be_zárás

note: Confirm deletion
en: Delete address(es)
hu: Cím(ek) törlése

en: Really delete the address(es)?
hu: Tényleg töröljem a cím(ek)et?

en: Do you want to delete the folder AND all addresses in `%s' ?
    If deleting the folder only, addresses will be moved into parent folder.
hu: Tényleg törölni szeretné a(z) `%s' mappát ÉS az összes címet benne?
    Ha csak a mappát törli, a címek átkerülnek a szülő mappába.

en: Delete folder
hu: Mappa törlése

en: _Folder only
hu: Cs_ak mappa

en: Folder and _addresses
hu: Mappa és _címek

en: Really delete `%s' ?
hu: Tényleg törli `%s' elemet?

en: New user, could not save index file.
hu: Az új felhasználó nem tudja menteni az index fájlt.

en: New user, could not save address book files.
hu: Az új felhasználó nem tudja menteni a címjegyzék fájlt.

en: Old address book converted successfully.
hu: A régi címjegyzék konvertálása sikerült.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
hu: A régi címjegyzék konvertálva,
    nem sikerült menteni az új cím index fájlt.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
hu: Nem sikerült a címjegyzék konvertálása,
    de létrehoztam egy üres új címjegyzéket.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
hu: Nem sikerült a címjegyzék konvertálása,
    és nem sikerült az új címjegyzék létrehozása sem.

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
hu: Nem sikerült a címjegyzék konvertálása,
    és nem sikerült az új címjegyzék létrehozása sem.

en: Address book conversion error
hu: Címjegyzék konvertálási hiba

en: Address book conversion
hu: Címjegyzék konvertálása

en: Could not read address index:
    
    %s%c%s
hu: A címindex nem olvasható:
    
    %s%c%s

en: Address Book Error
hu: Címjegyzék hiba

en: Old address book converted, could not save new address index file
hu: A régi címjegyzék konvertálva, nem sikerült menteni az új cím index fájlt.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
hu: Nem konvertálható a címjegyzék, de létrehoztam egy új üres címjegyzéket.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
hu: Nem konvertálható a címjegyzék, és nem hozható létre új címjegyzék sem.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
hu: Nem konvertálható a címjegyzék, és nem hozható létre új címjegyzék sem.

en: Could not read address index
hu: A címindex nem olvasható

en: Address Book Conversion Error
hu: Címjegyzék konvertálási hiba

en: Address Book Conversion
hu: Címjegyzék konvertálása

en: Interface
hu: Illesztő

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: Person
hu: Személy

en: EMail Address
hu: E-mail cím

en: Group
hu: Csoport

en: LDAP Server
hu: LDAP Szerver

en: Common address
hu: Általános cím

en: Personal address
hu: Személyes cím

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Error
hu: Hiba

en: Creating alert panel dialog...
hu: Figyelmeztetőpanel dialógus létrehozása...

en: Show this message next time
hu: Mutatja ezt az üzenetet legközelebb

en: Orange
hu: Narancs

en: Red
hu: Vörös

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Sky blue
hu: Égszínkék

en: Blue
hu: Kék

en: Green
hu: Zöld

en: Brown
hu: Barna

note: create sub items. for the menu item activation callback we pass the * color flag value as data parameter. Also we attach a data pointer * so we can always get back the SummaryView pointer.
en: None
hu: Semmi

en: /_Open
hu: /_Megnyitás

en: /_Add...
hu: /_Hozzáadás...

en: /_Remove
hu: /_Eltávolítás

en: /_Properties...
hu: /_Tulajdonságok...

en: /_File/_Send
hu: /_Fájl/_Küldés

en: /_File/Send _later
hu: /_Fájl/Kü_ldés később

en: /_File/Save to _draft folder
hu: /_Fájl/Mentés a _Vázlatok mappába

en: /_File/Save and _keep editing
hu: /_Fájl/Mentés és _szerkesztésben marad

en: /_File/_Attach file
hu: /_Fájl/Fájl _csatolása

en: /_File/_Insert file
hu: /_Fájl/Fájl _beszúrása

en: /_File/Insert si_gnature
hu: /_Fájl/_Aláírás beszúrása

en: /_File/A_ppend signature
hu: /_Fájl/Aláírás csa_tolása

en: /_Edit/_Undo
hu: /S_zerkesztés/_Visszavonás

en: /_Edit/_Redo
hu: /S_zerkesztés/_Ismétlés

en: /_Edit/---
hu: /S_zerkesztés/---

en: /_Edit/Cu_t
hu: /S_zerkesztés/_Kivágás

en: /_Edit/Paste as _quotation
hu: /S_zerkesztés/Beillesztés idé_zetként

en: /_Edit/Select _all
hu: /S_zerkesztés/Mi_ndet kijelöli

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
hu: /S_zerkesztés/Aktuális bekez_dés törése

en: /_Edit/Wrap all long _lines
hu: /S_zerkesztés/Minden hosszú _sor törése

en: /_Edit/Aut_o wrapping
hu: /S_zerkesztés/A_utomata tördelés

en: /_View
hu: /_Nézet

en: /_View/_To
hu: /_Nézet/_Címzett

en: /_View/_Cc
hu: /_Nézet/_Másolat

en: /_View/_Bcc
hu: /_Nézet/_Titkos másolat

en: /_View/_Reply-To
hu: /_Nézet/_Válaszcím

en: /_View/---
hu: /_Nézet/---

en: /_View/_Followup-To
hu: /_Nézet/Vá_laszcikk-cím

en: /_View/R_uler
hu: /_Nézet/V_onalzó

en: /_View/_Attachment
hu: /_Nézet/C_satolás

en: /_View/Cu_stomize toolbar...
hu: /_Nézet/Es_zközsáv testreszabása...

en: /_View/Character _encoding
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás

en: /_View/Character _encoding/_Automatic
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/_Automatikus

en: /_View/Character _encoding/---
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/---

en: /_View/Character _encoding/7bit ascii (US-ASC_II)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/7 bites ascii (US-ASC_II)

en: /_View/Character _encoding/Unicode (_UTF-8)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Unicode (_UTF-8)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-_1)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Nyugat-Európai (ISO-8859-_1)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-15)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Nyugat-Európai (ISO-8859-15)

en: /_View/Character _encoding/Central European (ISO-8859-_2)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Közép-Európai (ISO-8859-_2)

en: /_View/Character _encoding/_Baltic (ISO-8859-13)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/_Baltikumi (ISO-8859-13)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (ISO-8859-_4)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Baltikumi (ISO-8859-_4)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (Windows-1257)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Baltikumi (Windows-1257)

en: /_View/Character _encoding/Greek (ISO-8859-_7)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Görög (ISO-8859-_7)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (ISO-8859-_6)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Arab (ISO-8859-_6)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (Windows-1256)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Arab (Windows-1256)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (ISO-8859-_8)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Héber (ISO-8859-_8)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (Windows-1255)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Héber (Windows-1255)

en: /_View/Character _encoding/Turkish (ISO-8859-_9)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Török (ISO-8859-_9)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (ISO-8859-_5)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Cirill (ISO-8859-_5)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-_R)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Cirill (KOI8-_R)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-U)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Cirill (KOI8-_U)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (Windows-1251)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Cirill (Windows-1251)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-_JP)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Japán (ISO-2022-_JP)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (_GB2312)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Egyszerűsített Kínai (_GB2312)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (GBK)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Egyszerűsített Kínai (GBK)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (_Big5)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Tradicionális Kínai (_Big5)

en: /_View/Character _encoding/Korean (EUC-_KR)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Koreai (EUC-_KR)

en: /_View/Character _encoding/Thai (TIS-620)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Thai (TIS-620)

en: /_View/Character _encoding/Thai (Windows-874)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Thai (Windows-874)

en: /_Tools/_Address book
hu: /_Eszközök/_Címjegyzék

en: /_Tools/_Template
hu: /_Eszközök/_Sablon

en: /_Tools/Actio_ns
hu: /_Eszközök/_Műveletek

en: /_Tools/Edit with e_xternal editor
hu: /_Eszközök/Szerkesztés _külső programmal

en: /_Tools/Request _disposition notification
hu: /_Eszközök/Request _disposition ntoification

en: /_Tools/PGP Si_gn
hu: /_Eszközök/PGP _Aláírás

en: /_Tools/PGP _Encrypt
hu: /_Eszközök/PGP _Titkosítás

en: /_Tools/_Check spell
hu: /_Eszközök/_Helyesírásellenőrzés

en: /_Tools/_Set spell language
hu: /_Eszközök/Helyesírás _nyelvi beállítások

en: %s: file not exist
hu: %s: fájl nem létezik

en: Can't get text part
hu: Nem tudtam olvasni a szövegrészt

en: Quote mark format error.
hu: Idézet jelölés formátum hiba.

en: Message reply/forward format error.
hu: Levél válasz/továbbítás formátumhiba.

en: File %s doesn't exist
hu: %s fájl nem létezik

en: Can't get file size of %s
hu: %s mérete nem határozható meg

en: File %s is empty.
hu: A(z) %s fájl üres.

en: Can't read %s.
hu: %s nem olvasható.

en: Message: %s
hu: Levél: %s

en: Can't get the part of multipart message.
hu: Egy több részes levél egy darabja nem hozzáférhető.

en: (No Subject)
hu: (Nincs Tárgy)

en: %s - Compose%s
hu: %s - Levél írása%s

en: Signature %d
hu: %d aláírás

en: Recipient is not specified.
hu: Nincs címzett megadva.

en: Empty subject
hu: Nincs tárgy

en: Subject is empty. Send it anyway?
hu: A levél tárgya üres. Ennek ellenére elküldi?

en: Attachment is missing
hu: Nincs csatolva semmi

en: There is no attachment. Send it without attachments?
hu: Nincs csatolva semmi. Elküldi csatolások nélkül?

en: Check recipients
hu: Címzettek ellenőrzése

en: Really send this mail to the following addresses?
hu: Tényleg elküldi ezt a levelet a következő címekre?

en: From:
hu: Feladó:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: _Send
hu: _Küldés

en: Checking for new messages is currently running.
    Please try again later.
hu: Új levelek lekérése folyamatban van.
    Próbálja újra később.

en: can't get recipient list.
hu: címzett lista nem hozzáférhető.

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
hu: Nincs megadva fiók a levél küldéshez.
    Válasszon ki egy fiókot küldés előtt!

en: Error occurred while posting the message to %s .
hu: Hiba lépett fel %s-n{ae}k küldendő levél küldésekor.

en: Sending of message was completed, but the message could not be saved to outbox.
hu: A levél küldése megtörtént, de a levél tartalma nem lett elmentve a Kimenő mappába.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
hu: Nem található hozzárendelt kulcs ehhez a kiválasztott kulcs azonosítóhoz: `%s'.

en: Can't sign the message.
hu: A levelet nem sikerült aláírni.

en: Can't encrypt the message.
hu: A levelet nem sikerült titkosítani.

en: Can't encrypt or sign the message.
hu: A levelet nem sikerült titkosítani vagy aláírni.

en: can't change file mode
hu: fájl módja nem változtatható

en: Can't convert the character encoding of the message body from %s to %s.
    
    Send it as %s anyway?
hu: Nem lehet konvertálni a levél karakterkódolását %s-r{óő}l %s-r{ae}.
    
    Ennek ellenére elküldi, mint %s?

en: Code conversion error
hu: Kód konvertálási hiba

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
hu: A(z) %d. sor meghaladja a sorhossz határát (998 bájt).
    A levél tartalma megtörhet a célbaérés során.
    
    Ennek ellenére elküldi?

en: Line length limit
hu: Sorhossz határ

en: Encrypting with Bcc
hu: Titkos másolat(ok) titkosítása

en: This message has Bcc recipients. If this message is encrypted, all Bcc recipients will be visible by examing the encryption key list, leading to loss of confidentiality.
    
    Send it anyway?
hu: A levélnek van(nak) címzettje(i) a titkos másolat mezőben. Ha a levél titkosított lesz, akkor a titkos másolat címzettje(i) látható(ak) lesz(nek) a titkos kulcs lista vizsgálatánál, ami a bizalmasság elvesztéséhez vezethet.
    
    Ennek ellenére elküldi?

en: can't remove the old message
hu: a régi levelet nem lehet törölni

en: queueing message...
hu: levél Várakozó sorba rakása...

en: can't find queue folder
hu: nem található a Várakozó sor mappája

en: can't queue the message
hu: A levelet nem sikerült a Várakozó sorba rakni

en: File %s doesn't exist.
hu: A(z) %s fájl nem létezik.

en: Can't open file %s.
hu: A(z) %s fájlt nem lehet megnyitni.

en: Creating compose window...
hu: Szerkesztőablak létrehozása...

en: PGP Sign
hu: PGP Aláírás

en: PGP Encrypt
hu: PGP Titkosítás

en: Data type
hu: Dátum típusa

note: S_COL_DATE
en: Size
hu: Méret

en: Signature:
hu: Aláírás:

en: Change signature
hu: Másik aláírás

en: Invalid MIME type.
hu: Érvénytelen MIME típus.

en: File doesn't exist or is empty.
hu: A fájl nem létezik vagy üres.

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: MIME type
hu: MIME típus

note: Encoding
en: Encoding
hu: Kódolás

en: Path
hu: Elérési út

en: File name
hu: Fájlnév

en: File not exist.
hu: A fájl nem létezik.

en: Opening executable file
hu: Futtatható fájl megnyitása

en: This is an executable file. Opening executable file is restricted for security.
    If you want to launch it, save it to somewhere and make sure it is not an virus or something like a malicious program.
hu: Ez egy futtatható fájl. A futtható fájlok megnyitása biztonsági okokból korlátozott.
    Ha futtatni szeretné, mentse el valahová, és győződjön meg róla, hogy nem egy vírus vagy más kártékony program.

en: External editor command line is invalid: `%s'
hu: Külső szerkesztő parancssora érvénytelen: `%s'

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process (pid: %d)?
hu: A külső szerkesztő még dolgozik.
    A processz kényszerített kilövése (pid: %d)?

en: _Customize toolbar...
hu: Eszközs_áv testreszabása...

en: Can't queue the message.
hu: A levelet nem sikerült a Várakozó sorba rakni

en: Select files
hu: Fájlok választása

en: Select file
hu: Fájl választás

en: Save message
hu: Levél mentése

en: This message has been modified. Save it to draft folder?
hu: A levél megváltozott. Menti a Vázlatok mappába?

en: Close _without saving
hu: Bezárás mentés _nélkül

en: Do you want to apply the template `%s' ?
hu: Tényleg alkalmazni szeretné a(z) `%s' sablont?

en: Apply template
hu: Sablon alkalmazása

en: _Replace
hu: _Helyettesít

en: _Insert
hu: _Beszúrás

en: Add New Person
hu: Új személy hozzáadása

en: Edit Person Details
hu: Személy tulajdonságainak szerkesztése

en: An E-Mail address must be supplied.
hu: Egy e-mail címet meg kell adnia.

en: A Name and Value must be supplied.
hu: Egy nevet és értéket meg kell adnia.

en: Edit Person Data
hu: Személy adatainak szerkesztése

en: Display Name
hu: Név kijelzése

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: First Name
hu: Keresztnév

en: E-Mail Address
hu: E-mail cím

en: Alias
hu: Álnév

note: Buttons
en: Move Up
hu: Mozgatás fel

en: Move Down
hu: Mozgatás le

en: Modify
hu: Módosít

en: Clear
hu: Töröl

en: Value
hu: Érték

en: Basic Data
hu: Alap adatok

en: User Attributes
hu: Felhasználó tulajdonságai

en: File appears to be Ok.
hu: A fájl jónak tűnik.

en: File does not appear to be a valid address book format.
hu: A fájl nem tűnik érvényes címjegyzéknek.

en: Could not read file.
hu: A fájl nem olvasható.

en: Edit Address Book
hu: Címjegyzék szerkesztése

en:  Check File
hu:  Fájl ellenőrzése

en: File
hu: Fájl

en: Add New Address Book
hu: Új címjegyzék hozzáadása

en: A Group Name must be supplied.
hu: Egy csoportnevet meg kell adnia.

en: Edit Group Data
hu: Csoportadatok szerkesztése

en: Group Name
hu: Csoportnév

en: Available Addresses
hu: Elérhető címek

en: Addresses in Group
hu: Címek a csoportban

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
hu: E-mail címek mozgatása csoportból vagy csoportba a nyilakkal

en: Edit Group Details
hu: Csoport tulajdonságainak szerkesztése

en: Add New Group
hu: Új csoport hozzáadása

en: Edit folder
hu: Mappa szerkesztése

en: Input the new name of folder:
hu: A mappa új neve:

en: New folder
hu: Új mappa

en: Input the name of new folder:
hu: Az új mappa neve:

en: File does not appear to be JPilot format.
hu: A fájl nem tűnik JPilot formátumúnak.

en: Select JPilot File
hu: JPilot fájl választása

en: Edit JPilot Entry
hu: JPilot bejegyzés szerkesztése

en: Additional e-Mail address item(s)
hu: További e-mail címek

en: Add New JPilot Entry
hu: Új JPilot bejegyzés hozzáadása

en: Connected successfully to server
hu: Sikeresen kapcsolódtam a szerverhez

en: Could not connect to server
hu: Nem tudtam kapcsolódni a szerverhez

en: Edit LDAP Server
hu: LDAP szerver szerkesztése

en: Hostname
hu: Gépnév

en:  Check Server
hu:  Szerver ellenőrzés

en: Search Base
hu: Keresés bázisa

en: Search Criteria
hu: Keresési kritérium

en:  Reset
hu:  Nullázás

en: Bind Password
hu: Bind jelszó

en: Timeout (secs)
hu: Időtúllépés (mp)

en: Maximum Entries
hu: Maximális bejegyzések

en: Basic
hu: Alap

en: Extended
hu: Kiterjesztett

en: Add New LDAP Server
hu: Új LDAP szerver hozzáadása

en: Edit LDAP - Select Search Base
hu: LDAP szerkesztés - Keresési bázis választás

en: Available Search Base(s)
hu: Elérhető keresési bázis(ok)

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
hu: Keresési bázis(ok) nem olvasható(k) a szerverről - állítsa be kézzel

en: File does not appear to be vCard format.
hu: A fájl nem tűnik vCard formátumúnak.

en: Select vCard File
hu: vCard fájl kiválasztása

en: Edit vCard Entry
hu: vCard bejegyzés szerkesztése

en: Add New vCard Entry
hu: Új vCard bejegyzés hozzáadása

en: Exporting %s ...
hu: %s exportálása...

en: Exporting
hu: Exportálás

en: Error occurred on export.
hu: Hiba történt az exportálás közben.

en: Export
hu: Exportálás

en: Specify source folder and destination file.
hu: Adja meg a forrásmappát és a célfájlt!

en: File format:
hu: Fájlformátum:

en: Source folder:
hu: Forrásmappa:

en: Destination:
hu: Cél:

en: eml (number + .eml)
hu: eml (szám + .eml)

en: MH (number only)
hu: MH (csak szám)

en:  Select...
hu:  Kiválaszt...

en: Export only selected messages
hu: Csak a kiválasztott levelek exportálása

en: Specify source folder and destination folder.
hu: Adja meg a forrás- és a célmappát!

en: Select destination file
hu: Célfájl választása

en: Select destination folder
hu: Célmappa választása

en: Please specify file to export.
hu: Az exportáláshoz adjon meg egy fájlt!

en: File exported.
hu: Fájl exportálva.

en: Please select a file.
hu: Válasszon egy fájlt!

en: Cannot write to file.
hu: Nem lehet a fájlba írni.

en: CSV file exported successfully.
hu: CSV fájl exportálása sikerült.

en: Enter CSV File Name
hu: CSV fájlnév megadása

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Comma-separated
hu: Vesszővel elválasztott

en: Tab-separated
hu: Tabbal elválasztott

en: File Name :
hu: Fájlnév:

en: Records :
hu: Rekordok:

en: Export Address Book into CSV file
hu: Címjegyzék exportálása CSV fájlba

note: Button panel
en: Next
hu: Következő

en: File Info
hu: Fájl információ

en: Finish
hu: Vége

en: File type:
hu: Fájltípus:

en: The link target not found.
hu: A hivatkozott cél nem található.

en: Save as
hu: Mentés másként

en: Overwrite existing file
hu: Létező fájl felülírása

en: The file already exists. Do you want to replace it?
hu: A fájl már létezik. Biztos benne, hogy lecseréli?

en: Select folder
hu: Mappa választása

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Sent
hu: Kimenő

en: Queue
hu: Várakozó

en: Trash
hu: Kuka

en: Drafts
hu: Vázlatok

en: Junk
hu: Levélszemét

en: NewFolder
hu: Új mappa

en: `%c' can't be included in folder name.
hu: `%c' nem tehető a mappanévbe.

en: The folder `%s' already exists.
hu: `%s' mappa már létezik.

en: Can't create the folder `%s'.
hu: `%s' nem hozható létre.

en: /Create _new folder...
hu: /Új _mappa létrehozása...

en: /_Rename folder...
hu: /Mappa át_nevezése...

en: /_Move folder...
hu: /Mappa át_helyezése...

en: /_Delete folder
hu: /Mappa _törlése

en: /Empty _junk
hu: /Levél_szemét ürítése

en: /Empty _trash
hu: /_Kuka ürítése

en: /_Check for new messages
hu: /Ú_j levelek ellenőrzése

en: /R_ebuild folder tree
hu: /_Mappafa újraépítése

en: /_Update summary
hu: /Ö_sszegzés frissítése

en: /Mar_k all read
hu: /Mindet olvasottként meg_jelöl

en: /Send _queued messages
hu: A _várakozó levelek elküldése

en: /_Search messages...
hu: /Ü_zenetek keresése...

en: /Ed_it search condition...
hu: /Keresési feltételek _módosítása...

en: /Down_load
hu: /Le_töltés

en: /Su_bscribe to newsgroup...
hu: /Hírcsoport _előfizetése...

en: /_Remove newsgroup
hu: /Hírcsoport e_ltávolítása

en: Creating folder view...
hu: Mappa nézet létrehozása...

en: New
hu: Új

note: S_COL_MARK
en: Unread
hu: Olvasatlan

en: Total
hu: Összes

en: Setting folder info...
hu: Mappa információ beállítása...

en: Setting folder info...
hu: Mappa információ beállítása...

en: Scanning folder %s%c%s ...
hu: %s%c%s mappa átvizsgálása...

en: Scanning folder %s ...
hu: %s mappa átvizsgálása...

en: Rebuild folder tree
hu: Mappafa újraépítése

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
hu: A mappafa újra fog épülni. Folytatja?

en: Rebuilding folder tree...
hu: Mappafa újraépítése...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
hu: Mappafa újraépítése sikertelen.

en: Checking for new messages in all folders...
hu: Új levelek keresése minden mappában...

en: Folder %s is selected
hu: %s mappa kiválasztva

en: Downloading messages in %s ...
hu: Levelek letöltése a(z) %s mappába ...

en: Download all messages under '%s' ?
hu: Összes levél letöltése a(z) %s mappába?

en: Download all messages
hu: Összes levél letöltése

en: Error occurred while downloading messages in `%s'.
hu: Hiba lépett fel a(z) %s mappába történő levelek letöltésekor.

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
hu: Adja meg az új mappa nevét:
    (Ha egy almappákat tartalmazó mappát szeretne létrehozni,
    akkor tegyen egy `/' jelet a név végére)

en: Input new name for `%s':
hu: Adja meg `%s' új nevét:

en: Rename folder
hu: Mappa átnevezése

en: Can't rename the folder '%s'.
hu: `%s' mappa nem nevezhető át.

en: Can't move the folder `%s'.
hu: `%s' mappa nem helyezhető át.

en: Delete the search folder '%s' ?
    The real messages are not deleted.
hu: A(z) `%s' keresési mappa törlése?
    Az eredeti levelek nem törlődnek.

en: Delete search folder
hu: Keresési mappa törlése

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted.
    Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
hu: A(z) `%s' alatti összes mappa és levél véglegesen törlődni fog.
    A visszaállításuk nem lehetséges.
    
    Biztosan törölni szeretné?

en: Can't remove the folder '%s'.
hu: `%s' mappa nem távolítható el.

en: Empty trash
hu: Kuka ürítése

en: Delete all messages in the trash folder?
hu: Minden levél törlése a kukából?

en: Empty junk
hu: Levélszemét ürítése

en: Delete all messages in the junk folder?
hu: Minden levél törlése a levélszemét mappából?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
hu: Tényleg eltávolítja `%s' postaládát?
    (A levelek NEM törlődnek a meghajtóról)

en: Remove mailbox
hu: Postaláda eltávolítása

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
hu: Tényleg törli `%s' IMAP4 fiókot?

en: Delete IMAP4 account
hu: IMAP4 fiók törlése

en: Really delete newsgroup `%s'?
hu: Tényleg törli `%s' hírcsoportot?

en: Delete newsgroup
hu: Hírcsoport törlése

en: Really delete news account `%s'?
hu: Tényleg törli `%s' hírfiókot?

en: Delete news account
hu: Hírfiók törlése

en: Newsgroups:
hu: Hírcsoportok:

en: Creating header view...
hu: Fejléc nézet létrehozása...

en: (No From)
hu: (Nincs Feladó)

en: Creating image view...
hu: Kép nézet létrehozása...

en: Can't load the image.
hu: Nem lehet betölteni a képet.

en: The source file does not exist.
hu: A forrásfájl nem létezik.

en: Can't find the destination folder.
hu: A célmappa nem található.

en: Importing %s ...
hu: %s importálása...

en: Importing
hu: Importálás

en: Scanning folder...
hu: Mappa átvizsgálása...

en: Error occurred on import.
hu: Hiba történt importálás közben.

en: Importing Outlook Express folders
hu: Outlook Express mappák importálása

en: Cannot create the folder '%s'.
hu: `%s' mappa nem hozható létre.

en: Import
hu: Importálás

en: Specify source file and destination folder.
hu: Adja meg a forrásfájlt és a célmappát!

en: Source:
hu: Forrás:

en: Destination folder:
hu: Célkönyvtár:

en: eml (folder)
hu: eml (mappa)

en: Specify source folder including eml files and destination folder.
hu: Adja meg az eml fájlokat tartalmazó forrásmappát és a célmappát!

en: Select importing folder
hu: Importálandó mappa választása

en: Select importing file
hu: Importálandó fájl választása

en: Please specify address book name and file to import.
hu: Adja meg a címjegyzék mappa és fájl nevét az importáláshoz.

en: Select and reorder CSV field names to import.
hu: CSV mezőnevek kiválasztása és átnevezése az importhoz.

en: File imported.
hu: Fájl importálva.

en: Address book name must be supplied.
hu: Címjegyzék nevet meg kell adnia.

en: Error reading CSV fields.
hu: Hiba a CSV mezők olvasásakor.

en: CSV file imported successfully.
hu: CSV fájl importálása sikerült.

en: Select CSV File
hu: CSV fájl kiválasztása

en: CSV Field
hu: CSV mező

en: Address Book Field
hu: Címjegyzék mező

en: Reorder address book fields with the Up and Down button.
hu: Címjegyzék mezőinek átrendezése a Fel Le gombokkal.

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Address Book :
hu: Címjegyzék:

en: Import CSV file into Address Book
hu: CSV fájl importálása a címjegyzékbe

en: Prev
hu: Előző

en: Fields
hu: Mezők

en: Select and rename LDIF field names to import.
hu: LDIF mezőnevek kiválasztása és átnevezése az importhoz.

en: Error reading LDIF fields.
hu: Hiba az LDIF mezők olvasásakor.

en: LDIF file imported successfully.
hu: LDIF fájl importálása sikerült.

en: Select LDIF File
hu: LDIF fájl választás

en: LDIF Field
hu: LDIF mező

en: Attribute Name
hu: Tulajdonság név

en: Attribute
hu: Tulajdonság

en: Select
hu: Választ

en: Import LDIF file into Address Book
hu: LDIF fájl importálása a címjegyzékbe

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: Sylpheed: %d new messages
hu: Sylpheed: %d új levél

en: [Local]: %d
hu: [Helyi]: %d

en: Authenticating with POP3
hu: POP3 azonosítás

en: Retrieving new messages
hu: Új levelek fogadása

en: Cancel _all
hu: _Összes megszakítása

en: Standby
hu: Készenlét

en: Cancelled
hu: Megszakítva

en: Retrieving
hu: Fogadás

en: %d message(s) (%s) received
hu: %d levél (%s) fogadva

en: no new messages
hu: nincs új levél.

en: Done
hu: Kész

en: Server not found
hu: Szerver nem található

en: Connection failed
hu: Kapcsolat megszakadt

en: Auth failed
hu: Azonosítás nem sikerült

en: Locked
hu: Zárolt

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Finished (%d new message(s))
hu: Befejezve (%d új levél)

en: Finished (no new messages)
hu: Befejezve (nincs új levél)

en: Some errors occurred while getting mail.
hu: Hiba történt a levelek fogadásakor.

en: getting new messages of account %s...
hu: új levelek letöltése %s fióknál...

en: %s: Authenticating with POP3
hu: %s: POP3 azonosítás

en: %s: Retrieving new messages
hu: %s: Új levelek fogadása

en: Connecting to POP3 server: %s...
hu: Kapcsolódás a(z) %s POP3 szerverhez ...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
hu: Nem sikerült kapcsolódni a POP3 szerverhez: %s:%d

en: Authenticating...
hu: Azonosítás...

en: Retrieving messages from %s...
hu: Levelek fogadása innen: %s ...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
hu: Új levelek számának megszerzése (STAT)...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
hu: Új levelek számának megszerzése (LAST)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
hu: Új levelek számának megszerzése (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
hu: Új levelek méretének megszerzése (LIST)...

en: Deleting message %d
hu: %d levél törlése

en: Quitting
hu: Kilépés

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
hu: Levél letöltése (%d / %d) (%s / %s)

en: Execution of the junk filter command failed.
    Please check the junk mail control setting.
hu: A levélszemét szűréshez használt parancs futtatása nem sikerült.
    Ellenőrizze a levélszemét szűrők beállításait.

en: Server not found.
hu: Szerver nem található.

en: Server %s not found.
hu: %s szerver nem található.

en: Connection failed.
hu: Kapcsolat megszakadt.

en: Connection to %s:%d failed.
hu: A kapcsolódás nem sikerült ide: %s:%d

en: Error occurred while processing mail.
hu: Hiba a levelek feldolgozása közben.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
hu: Hiba a levelek feldolgozása közben:
    %s

en: No disk space left.
hu: Nincs több szabad hely a lemezen.

en: Can't write file.
hu: Nem lehet a fájlba írni.

en: Socket error.
hu: Socket hiba.

note: consider EOF right after QUIT successful
en: Connection closed by the remote host.
hu: A távoli fél bezárta a kapcsolatot.

en: Mailbox is locked.
hu: A postaláda zárolt.

en: Mailbox is locked:
    %s
hu: A postaláda zárolt:
    %s

en: Authentication failed.
hu: Az azonosítás nem sikerült.

en: Authentication failed:
    %s
hu: Az azonosítás nem sikerült:
    %s

en: Session timed out.
hu: Menet időtúllépése.

en: Incorporation cancelled
hu: Fogadás megszakítva

en: Getting new messages from %s into %s...
hu: %s új leveleinek letöltése a(z) %s mappába...

en: Input password for %s on %s:
hu: Adja meg %s jelszavát a(z) %s szerveren:

en: Input password
hu: Adja meg a jelszót

en: Protocol log
hu: Protokoll napló

en: Usage: %s [OPTIONS ...] [URL]
hu: Használat: %s [OPCIÓK ...] [URL]

en:   --compose [mailto URL] open composition window
hu:   --compose [címzett] szerkesztőablak megnyitása

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
hu:   --attach fájl1 [fájl2]...
                              szerkesztőablak nyitása a megadott fájl(ok)
                              csatolásával

en:   --receive              receive new messages
hu:   --receive              új levelek letöltése

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
hu:   --receive-all          új levelek letöltése minden fióknál

en:   --send                 send all queued messages
hu:   --send                 minden várakozó levél küldése

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
hu:   --status [mappa]...    kiírja a levelek számát

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
hu:   --status-full [mappa]...
                           megjeleníti minden egyes mappa állapotát

en:   --open folderid/msgnum open existing message in a new window
hu:   --open mappaazonosító/levélszám  levél megnyitása új ablakban

en:   --open <file URL>      open an rfc822 message file in a new window
hu:   --open <fájl URL>      egy rfc822 levélfájl megnyitása új ablakban

en:   --configdir dirname    specify directory which stores configuration files
hu:   --configdir dirname    a konfigurációs fájlokat tároló mappa megadása

en:   --ipcport portnum      specify port for IPC remote commands
hu:   --ipcport portszám      IPC távoli parancsok portjának megadása

en:   --dpi dpinum           force DPI
hu:   --dpi dpiszám           megadott DPI használata

en:   --exit                 exit Sylpheed
hu:   --exit                kilépés a Sylpheedből

en:   --debug                debug mode
hu:   --debug                hibakereső üzemmód

en:   --safe-mode            safe mode
hu:   --safe-mode             biztonsági üzemmód

en:   --help                 display this help and exit
hu:   --help                 e segítség megjelenítése és kilépés

en:   --version              output version information and exit
hu:   --version              verzió információk kiírása és kilépés

en: Press any key...
hu: Nyomjon meg egy billentyűt...

en: Filename encoding
hu: Fájlnév karakterkódolása

en: The locale encoding is not UTF-8, but the environmental variable G_FILENAME_ENCODING is not set.
    If the locale encoding is used for file name or directory name, it will not work correctly.
    In that case, you must set the following environmental variable (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Continue?
hu: A helyi karakterkódolás nem UTF-8, és a G_FILENAME_ENCODING környezeti változó nincs beállítva.
    Ha a helyi karakterkódolást használja a fájlnevekhez és könyvtárakhoz, akkor ez nem működik majd rendesen.
    Ezesetben Önnek be kell állítania a következő környezeti változót (lásd a README-t a részletekhez):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Folytatja?

en: Composing message exists. Really quit?
hu: Levél szerkesztés alatt. Tényleg kilép?

en: Queued messages
hu: Várakozó levelek

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
hu: Vannak elküldetlen levelek. Kilépés most?

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
hu: A GnuPG nincs megfelelően telepítve, vagy túl régi a verziója.
    OpenPGP támogatás kikapcsolva.

en: Loading plug-ins...
hu: Kiegészítések betöltése...

note: remote command mode
en: another Sylpheed is already running.
hu: a Sylpheed egy másik verziója már fut.

en: Migration of configuration
hu: Beállítások migrálása

en: The previous version of configuration found.
    Do you want to migrate it?
hu: Az előző verzió konfigurációja megtalálva.
    Szeretné migrálni azokat?

en: /_File/_Folder
hu: /_Fájl/_Mappa

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
hu: /_Fájl/_Mappa/Ú_j mappa létrehozása...

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
hu: /_Fájl/_Mappa/Mappa át_nevezése...

en: /_File/_Folder/_Move folder...
hu: /_Fájl/_Mappa/Mappa át_helyezése...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
hu: /_Fájl/_Mappa/Mappa _törlése

en: /_File/_Mailbox
hu: /_Fájl/_Postaláda

en: /_File/_Mailbox/Add _mailbox...
hu: /_Fájl/_Postaláda/Postaláda _hozzáadása...

en: /_File/_Mailbox/_Remove mailbox
hu: /_Fájl/_Postaláda/Postaláda _eltávolítása

en: /_File/_Mailbox/---
hu: /_Fájl/_Postaláda/---

en: /_File/_Mailbox/_Check for new messages
hu: /_Fájl/_Postaláda/Ú_j levelek ellenőrzése

en: /_File/_Mailbox/Check for new messages in _all mailboxes
hu: /_Fájl/_Postaláda/Ú_j levelek ellenőrzése az összes postaládában

en: /_File/_Mailbox/R_ebuild folder tree
hu: /_Fájl/_Postaláda/_Mappafa újraépítése

en: /_File/_Import mail data...
hu: /_Fájl/_Levéladatok importálása...

en: /_File/_Export mail data...
hu: /_Fájl/L_evéladatok exportálása...

en: /_File/Empty all _trash
hu: /_Fájl/_Kuka ürítése

en: /_File/_Save as...
hu: /_Fájl/_Mentés másként...

en: /_File/Page set_up...
hu: /_Fájl/_Oldalbeállítás...

en: /_File/_Print...
hu: /_Fájl/_Nyomtatás...

en: /_File/_Work offline
hu: /_Fájl/Ka_pcsolat nélküli munka

note: {N_("/_File/_Close"),		"<alt>W", app_exit_cb, 0, NULL},
en: /_File/E_xit
hu: /_Fájl/Ki_lépés

en: /_Edit/Select _thread
hu: /S_zerkesztés/S_zál kiválasztása

en: /_Edit/_Find in current message...
hu: /S_zerkesztés/_Keresés az aktuális levélben...

en: /_Edit/_Search messages...
hu: /S_zerkesztés/Le_velek keresése...

en: /_Edit/_Quick search
hu: /S_zerkesztés/_Gyorskeresés

en: /_View/Show or hi_de
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/Mappa_fa

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Levélnézet

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Eszközsáv

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Eszközsáv/Ikon és Szöveg

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Text at the _right of icon
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Eszközsáv/_Szöveg az ikontól jobbra

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Eszközsáv/_Ikon

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Eszközsáv/_Szöveg

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Eszközsáv/Se_mmi

en: /_View/Show or hi_de/_Search bar
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/_Keresősáv

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
hu: /_Nézet/_Megjelenít vagy elrejt/Á_llapotsáv

en: /_View/_Customize toolbar...
hu: /_Nézet/Eszközs_áv testreszabása...

en: /_View/Layou_t
hu: /_Nézet/Elren_dezés

en: /_View/Layou_t/_Normal
hu: /_Nézet/Elren_dezés/_Vízszintes

en: /_View/Layou_t/_Vertical
hu: /_Nézet/Elren_dezés/_Függőleges

en: /_View/Separate f_older tree
hu: /_Nézet/_Külön mappafa

en: /_View/Separate _message view
hu: /_Nézet/Külön le_vélnézet

en: /_View/_Sort
hu: /_Nézet/_Rendezés

en: /_View/_Sort/by _number
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Szám szerint

en: /_View/_Sort/by s_ize
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Méret szerint

en: /_View/_Sort/by _date
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Dátum szerint

en: /_View/_Sort/by t_hread date
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Szál dátuma szerint

en: /_View/_Sort/by _from
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Feladó szerint

en: /_View/_Sort/by _recipient
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Címzett szerint

en: /_View/_Sort/by _subject
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Tárgy szerint

en: /_View/_Sort/by _color label
hu: /_Nézet/_Rendezés/S_zínes címke szerint

en: /_View/_Sort/by _mark
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Jelölés szerint

en: /_View/_Sort/by _unread
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Olvasatlan szerint

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
hu: /_Nézet/_Rendezés/Cs_atolás szerint

en: /_View/_Sort/D_on't sort
hu: /_Nézet/_Rendezés/Nem _rendez

en: /_View/_Sort/---
hu: /_Nézet/_Rendez/---

en: /_View/_Sort/Ascending
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Növekvő

en: /_View/_Sort/Descending
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Csökkenő

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
hu: /_Nézet/_Rendezés/_Tárgyhoz vonz

en: /_View/Th_read view
hu: /_Nézet/Szá_lankénti nézet

en: /_View/E_xpand all threads
hu: /_Nézet/_Minden szál kifejtése

en: /_View/Co_llapse all threads
hu: /_Nézet/_Minden szál bezárása

en: /_View/Set display _item...
hu: /_Nézet/K_ijelzett cikk beállítás...

en: /_View/_Go to
hu: /_Nézet/_Ugrás

en: /_View/_Go to/_Prev message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Előző levélhez

en: /_View/_Go to/_Next message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Következő levélhez

en: /_View/_Go to/---
hu: /_Nézet/_Ugrás/---

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Előző olvasatlan levélhez

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Következő olvasatlan levélhez

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Előző új levélhez

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Következő új levélhez

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Előző megjelölt levélhez

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Következő megjelölt levélhez

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Előző címkézett levélhez

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Következő címkézett levélhez

en: /_View/_Go to/Other _folder...
hu: /_Nézet/_Ugrás/_Másik _mappához

en: /_View/Character _encoding/_Auto detect
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/_Automatikus felismerés

en: /_View/Character _encoding/Western European (Windows-1252)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Nyugat-Európai (Windows-1252)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-JP-2)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Japán (ISO-2022-JP-2)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_EUC-JP)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Japán (_EUC-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_Shift__JIS)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Japán (_Shift__JIS)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (EUC-_TW)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Tradicionális Kínai (EUC-_TW)

en: /_View/Character _encoding/Chinese (ISO-2022-_CN)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Kínai (ISO-2022-_CN)

en: /_View/Character _encoding/Korean (ISO-2022-KR)
hu: /_Nézet/_Karakterkódolás/Koreai (ISO-2022-KR)

en: /_View/Open in new _window
hu: /_Nézet/Me_gnyitás új ablakban

en: /_View/Mess_age source
hu: /_Nézet/Ü_zenet forrása

en: /_View/All _headers
hu: /_Nézet/_Összes fejléc

en: /_View/_Update summary
hu: /_Nézet/Ö_sszegzés frissítése

en: /_Message
hu: /_Levél

en: /_Message/Recei_ve
hu: /_Levél/Fog_adás

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
hu: /_Levél/Fog_adás/_Aktuális fióknál

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
hu: /_Levél/Fog_adás/_Minden fióknál

en: /_Message/Recei_ve/Stop receivin_g
hu: /_Levél/Fo_gadás/Fogadás leá_llítása

en: /_Message/Recei_ve/_Remote mailbox...
hu: /_Levél/Fog_adás/_Távoli postaláda

en: /_Message/Recei_ve/---
hu: /_Levél/Fog_adás/---

en: /_Message/_Send queued messages
hu: /_Levél/_Levelek küldése a Várakozó sorból

en: /_Message/---
hu: /_Levél/---

en: /_Message/Compose _new message
hu: /_Levél/Ú_j levél szerkesztése

en: /_Message/_Reply
hu: /_Levél/_Válasz

en: /_Message/Repl_y to
hu: /_Levél/Válasz _másnak

en: /_Message/Repl_y to/_all
hu: /_Levél/Válasz _másnak/_Mindenkinek

en: /_Message/Repl_y to/_sender
hu: /_Levél/Válasz _másnak/A _küldőnek

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
hu: /_Levél/Válasz _másnak/_Levelező listának

en: /_Message/_Forward
hu: /_Levél/_Továbbítás

en: /_Message/For_ward as attachment
hu: /_Levél/Továbbítás _csatolásként

en: /_Message/Redirec_t
hu: /_Levél/Át_irányít

en: /_Message/M_ove...
hu: /_Levél/M_ozgatás...

en: /_Message/_Copy...
hu: /_Levél/_Másolás...

en: /_Message/_Mark
hu: /_Levél/Me_gjelöl

en: /_Message/_Mark/Set _flag
hu: /_Levél/Me_gjelöl/Zászlót _beállít

en: /_Message/_Mark/_Unset flag
hu: /_Levél/Me_gjelöl/Zászlót _visszavon

en: /_Message/_Mark/---
hu: /_Levél/Me_gjelöl/---

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
hu: /_Levél/Me_gjelöl/Mint olvasatla_n

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
hu: /_Levél/Me_gjelöl/Mint olvaso_tt

en: /_Message/_Mark/Mark _thread as read
hu: /_Levél/Me_gjelöl/Mint olvasott _szál

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
hu: /_Levél/Me_gjelöl/_Minden olvasottat

en: /_Message/_Delete
hu: /_Levél/Tö_rlés

en: /_Message/Set as _junk mail
hu: /_Levél/Levéls_zemétként beállítás

en: /_Message/Set as not j_unk mail
hu: /_Levél/_Nem levélszemétként beállítás

en: /_Message/Re-_edit
hu: /_Levél/Újrasz_erkesztés

en: /_Tools/Add sender to address boo_k...
hu: /_Eszközök/Küldő hozzáadása a cím_jegyzékhez...

en: /_Tools/_Filter all messages in folder
hu: /_Eszközök/Össz_es levél szűrése a mappában

en: /_Tools/Filter _selected messages
hu: /_Eszközök/Kivá_lasztott levelek szűrése

en: /_Tools/_Create filter rule
hu: /_Eszközök/_Szűrési szabályok

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
hu: /_Eszközök/_Szűrési szabályok/_Automatikusan

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
hu: /_Eszközök/_Szűrési szabályok/_Feladó alapján

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
hu: /_Eszközök/_Szűrési szabályok/_Címzett alapján

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
hu: /_Eszközök/_Szűrési szabályok/_Tárgy alapján

en: /_Tools/Filter _junk mails in folder
hu: /_Eszközök/Levéls_zemét szűrése a mappában

en: /_Tools/Filter junk _mails in selected messages
hu: /_Eszközök/Ki_választott levelek szűrése levélszemétre

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
hu: /_Eszközök/_Duplikált levelek törlése

en: /_Tools/C_oncatenate separated messages
hu: /_Eszközök/Szé_tválasztott levelek összekapcsolása

en: /_Tools/E_xecute marked process
hu: /_Eszközök/Megjelölt _processz futtatása

en: /_Tools/Op_en configuration folder
hu: /_Eszközök/Kon_figurációs mappa megnyitása

en: /_Tools/Open a_ttachments folder
hu: /_Eszközök/Csatolmányo_k mappa megnyitása

en: /_Tools/_Log window
hu: /_Eszközök/_Napló ablak

en: /_Configuration
hu: /_Beállítások

en: /_Configuration/_Common preferences...
hu: /_Beállítások/Ál_talános beállítások...

en: /_Configuration/_Filter settings...
hu: /_Beállítások/_Szűrő beállítások...

en: /_Configuration/_Template...
hu: /_Beállítások/Sa_blonok...

en: /_Configuration/_Actions...
hu: /_Beállítások/Mű_veletek...

en: /_Configuration/Plug-in _manager...
hu: /_Beállítások/Beé_pülő kezelő...

en: /_Configuration/---
hu: /_Beállítások/---

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
hu: /_Beállítások/Aktuális _fiók beállításai...

en: /_Configuration/Create _new account...
hu: /_Beállítások/Ú_j fiók létrehozása...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
hu: /_Beállítások/Fió_kok szerkesztése...

en: /_Configuration/C_hange current account
hu: /_Beállítások/_Aktuális fiók váltása...

en: /_Help/_Manual
hu: /Sú_gó/_Kézikönyv

en: /_Help/_Manual/_English
hu: /Sú_gó/_Kézikönyv/_Angol

en: /_Help/_Manual/_Japanese
hu: /Sú_gó/_Kézikönyv/_Japán

en: /_Help/_FAQ
hu: /Sú_gó/_GYIK

en: /_Help/_FAQ/_English
hu: /Sú_gó/_GYIK/_Angol

en: /_Help/_FAQ/_German
hu: /Sú_gó/_GYIK/_Német

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
hu: /Sú_gó/_GYIK/_Spanyol

en: /_Help/_FAQ/_French
hu: /Sú_gó/_GYIK/_Francia

en: /_Help/_FAQ/_Italian
hu: /Sú_gó/_GYIK/_Olasz

en: /_Help/_Command line options
hu: /Sú_gó/Para_ncssor opciói

en: /_Help/---
hu: /Sú_gó/---

en: /_Help/_Update check...
hu: /Sú_gó/_Frissítés keresése...

en: /_Help/Update check of _plug-ins...
hu: /Sú_gó/_Beépülők frissítésének keresése...

en: Creating main window...
hu: Főablak létrehozása...

en: MainWindow: color allocation %d failed
hu: Főablak: %d szín foglalása nem sikerült

en: done.
hu: kész.

en: Untitled
hu: Névtelen

en: none
hu: semmi

en: Offline
hu: Kapcsolat nélkül

en: You are offline. Go online?
hu: Ön kapcsolat nélküli módban van. Kapcsolódik?

en: Empty all trash
hu: Kuka ürítése

en: Delete all messages in trash folders?
hu: Minden levél törlése a kukából?

en: Add mailbox
hu: Postaláda hozzáadása

en: Specify the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
hu: Adja meg a postaláda helyét!
    Ha létező postaládát ad meg, akkor
    automatikusan átvizsgálom.

en: The mailbox `%s' already exists.
hu: A(z) `%s' postaláda már létezik.

en: Mailbox
hu: Postaláda

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
hu: A postaláda létrehozása nem sikerült.
    Talán néhány fájl már létezik, vagy nincs írási joga a könyvtárba.

en: Sylpheed - Folder View
hu: Sylpheed - Mappanézet

en: Sylpheed - Message View
hu: Sylpheed - Levélnézet

en: /_Reply
hu: /_Válasz

en: /Reply to _all
hu: Válasz _mindenkinek

en: /Reply to _sender
hu: /Válasz a _küldőnek

en: /Reply to mailing _list
hu: /Válasz a _levelezőlistának

en: /_Forward
hu: /_Továbbítás

en: /For_ward as attachment
hu: /Csatolmányké_nt továbbít

en: /Redirec_t
hu: /Átirányí_t

en: Icon _and text
hu: Ikon é_s szöveg

en: Text at the _right of icon
hu: Szöveg az ikontól _jobbra

en: _Icon
hu: _Ikon

en: _Text
hu: S_zöveg

en: _None
hu: S_emmi

en: You are offline. Click the icon to go online.
hu: Ön kapcsolat nélküli módban van. Kattintson az ikonra a kapcsolódáshoz.

en: You are online. Click the icon to go offline.
hu: Ön kapcsolódva van. Kattintson az ikonra a kapcsolat nélküli módhoz.

en: Exit
hu: Kilépés

en: Exit this program?
hu: Kilépés a programból?

en: The selected messages could not be combined.
hu: A kiválasztott leveleket nem lehet egyesíteni.

en: Select folder to open
hu: Megnyitandó mappa kiválasztása

en: Command line options
hu: Parancssori opciók

en: Usage: sylpheed [OPTION]...
hu: Használat: sylpheed [OPCIÓ]...

en: --compose [address]
    --attach file1 [file2]...
    --receive
    --receive-all
    --send
    --status [folder]...
    --status-full [folder]...
    --open folderid/msgnum
    --open <file URL>
    --configdir dirname
    --exit
    --debug
    --safe-mode
    --help
    --version
hu: --compose [e-mail cím]
    --attach fájl1 [fájl2]...
    --receive
    --receive-all
    --send
    --status [mappa]...
    --status-full [mappa]...
    --open mappaazonosító/levélszám
    --open <fájl URL>
    --configdir könyvtárnév
    --exit
    --debug
    --safe-mode
    --help
    --version

en: open composition window
    open composition window with specified files attached
    receive new messages
    receive new messages of all accounts
    send all queued messages
    show the total number of messages
    show the status of each folder
    open message in new window
    open an rfc822 message file in a new window
    specify directory which stores configuration files
    exit Sylpheed
    debug mode
    safe mode
    display this help and exit
    output version information and exit
hu: levélszerkesztő ablak megnyitása
    levélszerkesztő ablak megnyitása a megadott csatolmányokkal
    új levelek ellenőrzése
    új levelek ellenőrzése az összes fióknál
    a várakozó levelek elküldése
    megjeleníti a mappa leveleinek számát
    megjeleníti minden egyes mappa leveleinek számát
    levél megnyitása új ablakban
    egy rfc822 levélfájl megnyitása új ablakban
    egy könyvtár megadása, ahol a konfigurációs fájl van
    kilépés a Sylpheedből
    hibakereső üzemmód
    biztonsági üzemmód
    megjeleníti ezt a súgót, majd kilép
    kiírja a verzió információkat, majd kilép

en: Windows-only option:
hu: Csak Windows opció:

en: --ipcport portnum
hu: --ipcport portszám

en: specify port for IPC remote commands
hu: IPC távoli parancsok portjának megadása

en: Find in current message
hu: Keresés az aktuális üzenetben

en: Find text:
hu: Szöveg keresése:

en: Case sensitive
hu: Nagy- és kisbetű érzékenység

en: Search failed
hu: Keresés sikertelen

en: Search string not found.
hu: A keresett szöveg nem található.

en: Beginning of message reached; continue from end?
hu: A levél elejére értem; folytassam a végéről?

en: End of message reached; continue from beginning?
hu: A levél végére értem; folytassam az elejéről?

en: Search finished
hu: Keresés befejeződött

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
hu: /_Eszközök/Küldő hozzáadása a cím_jegyzékhez

en: Creating message view...
hu: Levélnézet létrehozása...

en: Text
hu: Szöveg

en: Attachments
hu: Csatolások

en: Switch to attachment list view
hu: Váltás csatolmány-lista nézetre

en: Save _all attachments...
hu: _Minden csatolmány mentése...

en: Message View - Sylpheed
hu: Levélnézet - Sylpheed

en: Original (EML/RFC 822)
hu: Eredeti (EML/RFC 822)

en: Text (UTF-8)
hu: Szöveg (UTF-8)

en: Can't save the file `%s'.
hu: `%s' fájlt nem lehet menteni.

en: /Open _with...
hu: /Megnyitás máss_al...

en: /_Display as text
hu: /Megjelenítés _szövegként

en: /_Save as...
hu: /Menté_s másként...

en: /Save _all...
hu: /M_inden mentése...

en: /_Print...
hu: /_Nyomtat...

en: /_Reply/_Reply
hu: /_Válasz/_Válasz

en: /_Reply/Reply to _all
hu: /_Válasz/Válasz _mindenkinek

en: /_Reply/Reply to _sender
hu: /_Válasz/Válasz a _küldőnek

en: /_Reply/Reply to mailing _list
hu: /_Válasz/Válasz a _levelezőlistának

en: /_Check signature
hu: /Digitális aláírás _ellenőrzése

en: Creating MIME view...
hu: MIME nézet létrehozása...

en: Select "Check signature" to check
hu: Válassza ki a "Digitális aláírás ellenőrzése" pontot az ellenőrzéshez

en: Select an action for the attached file:
hu: Válasszon egy műveletet a csatolt fájlnak:

en: Open _with...
hu: Megnyitás máss_al...

en: _Display as text
hu: Megjelenítés _szövegként

en: _Save as...
hu: Menté_s másként...

en: This signature has not been checked yet.
hu: Ez a digitális aláírás még nincs ellenőrizve.

en: _Check signature
hu: Digitális aláírás _ellenőrzése

en: Can't save the part of multipart message.
hu: Egy többrészes levél egy darabja nem menthető.

en: Can't save the attachments.
hu: A csatolmány(oka)t nem lehet menteni.

en: Open with
hu: Megnyitás mint

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
hu: Adja meg a fájl megnyitásához szükséges parancsot:
    (`%s' helyére a fájlnév kerül)

en: Passphrase
hu: Jelmondat

en: [no user id]
hu: [nincs felhasználói azonosító]

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
hu: %sAdja meg a jelmondatot:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: Bad passphrase! Try again...
hu: Hibás jelmondat! Próbálja újra...

en: Plug-in manager
hu: Kiegészítés-kezelő

en: Check for _update
hu: _Frissítések keresése

en: Plug-in information
hu: Kiegészítés adatai

en: (Unknown)
hu: (Ismeretlen)

en: Author:
hu: Készítő:

en: File:
hu: Fájl:

en: Description:
hu: Leírás:

en: Opening account preferences window...
hu: Fiók beállítások ablak megnyitása...

en: Account%d
hu: Fiók%d

en: Preferences for new account
hu: Új fiók beállításai

en: Account preferences
hu: Fiók beállítások

en: Creating account preferences window...
hu: Fiók beállítások ablak létrehozása...

en: Receive
hu: Fogadás

en: Send
hu: Küldés

en: Compose
hu: Új levél

en: Privacy
hu: Magánszféra

en: Advanced
hu: Haladó

en: Name of this account
hu: Fiók neve

en: Set as default
hu: Alapértelmzésként beállítás

en: Personal information
hu: Személyes információ

en: Full name
hu: Teljes név

en: Mail address
hu: E-mail cím

en: Organization
hu: Szervezet

en: Server information
hu: Szerver információ

en: News (NNTP)
hu: Hír (NNTP)

en: None (local)
hu: Semmi (helyi)

en: This server requires authentication
hu: Ezen a szerveren kötelező az azonosítás

en: News server
hu: Hírszerver

en: Server for receiving
hu: Szerver a fogadáshoz

en: SMTP server (send)
hu: SMTP szerver (küldés)

en: User ID
hu: Felhasználói Azonosító

en: Password
hu: Jelszó

en: Authentication method
hu: Azonosítási módszer

en: Remove messages on server when received
hu: Levelek törlése a szerverről fogadás után

en: Remove after
hu: Eltávolítás utána

en: days
hu: nap

en: 0 days: remove immediately
hu: 0 nap: azonnal eltávolítani

en: Download all messages (including already received) on server
hu: Minden levél letöltése (beleértve a már letöltötteket is) a szerverről

en: Receive size limit
hu: Fogadott levél méretkorlát

en: Filter messages on receiving
hu: Levelek szűrése fogadás közben

en: Default inbox
hu: Alapértelmezett bejövő mappa

en: Unfiltered messages will be stored in this folder.
hu: A nem szűrt levelek ebbe a mappába fognak kerülni.

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Only check INBOX on receiving
hu: Csak a BEJÖVŐ ellenőrzése fogadáskor

en: Filter new messages in INBOX on receiving
hu: Új levelek szűrése fogadás közben a BEJÖVŐ mappában

en: News
hu: Hír

en: Maximum number of articles to download
hu: A letölteni kívánt maximális cikkek száma

en: No limit if 0 is specified.
hu: Ha 0 van megadva, akkor korlátlan.

en: `Get all' checks for new messages on this account
hu: `Fogadás mindről' ellenőrizze ezt a fiókot is

en: Header
hu: Fejléc

en: Add Date header field
hu: Dátum fejléc mező hozzáadás

en: Generate Message-ID
hu: Message-ID létrehozása

en: Add user-defined header
hu: Felhasználó által definiált fejléc hozzáadása

en:  Edit...
hu:  Szerkesztés...

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
hu: SMTP azonosítás (SMTP AUTH)

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
hu: Ha ezeket a mezőket üresen hagyja, a levelek fogadásához használt felhasználói azonosító és jelszó lesz használva.

en: Authenticate with POP3 before sending
hu: Azonosítás küldés előtt POP3-mal

note: signature
en: Signature
hu: Aláírás

en: Direct input
hu: Közvetlen bemenet

en: Name:
hu: Név:

en: 'Signature 1' will be used by default.
hu: '1-es aláírás' lesz használva alapértelmezetten.

en: Command output
hu: Parancskimenet

en: Put signature before quote (not recommended)
hu: Aláírás beillesztése az idézet elé (nem ajánlott)

en: Automatically set the following addresses
hu: Az alábbi címek automatikus beállítása

en: Cc
hu: Másolat

en: Bcc
hu: Titkos másolat

en: Reply-To
hu: Válaszcím

en: PGP sign message by default
hu: Levél digitális aláírása alapértelmezésként

en: PGP encrypt message by default
hu: Levél titkosítsa alapértelmezésként

en: Encrypt when replying to encrypted message
hu: Titkosítás, ha titkosított levélre válaszol

en: Add my own key to the recipients list on encryption
hu: Titkosításnál adja hozzá a címzettekhez a saját kulcsomat

en: Use ASCII-armored format for encryption
hu: ASCII-páncélozott formátum használata titkosításhoz

en: Use clear text signature
hu: Szöveges aláírás használata

en: Sign / Encryption key
hu: Aláíró / Titkosító kulcs

en: Use default GnuPG key
hu: Alapértelmezett GnuPG kulcs használata

en: Select key by your email address
hu: Kulcs választása az e-mail címe alapján

en: Specify key manually
hu: Kulcs kézi megadása

en: User or key ID:
hu: Felhasználó- vagy kulcs azonosító:

en: Don't use SSL
hu: Ne használjon SSL-t

en: Use SSL for POP3 connection
hu: SSL használata POP3 kapcsolathoz

en: Use STARTTLS command to start SSL session
hu: STARTTLS parancs használata SSL kapcsolat indításához

en: Use SSL for IMAP4 connection
hu: SSL használata IMAP4 kapcsolathoz

en: Use SSL for NNTP connection
hu: SSL használata NNTP kapcsolathoz

en: Send (SMTP)
hu: Küldés (SMTP)

en: Use SSL for SMTP connection
hu: SSL használata SMTP kapcsolathoz

en: Use non-blocking SSL
hu: Nem-blokkolódó SSL használata

en: Turn this off if you have problems in SSL connection.
hu: Ezt kapcsolja ki, ha az SSL kapcsolattal probléma van.

en: Use SOCKS proxy
hu: SOCKS proxy használata

en: Hostname:
hu: Gépnév:

en: Use authentication
hu: Azonosítás használata

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Use SOCKS proxy on sending
hu: SOCKS proxy használata küldéshez

en: Specify SMTP port
hu: SMTP port megadása

en: Specify POP3 port
hu: POP3 port megadása

en: Specify IMAP4 port
hu: IMAP4 port megadása

en: Specify NNTP port
hu: NNTP port megadása

en: Specify domain name
hu: Tartománynév megadása

en: IMAP server directory
hu: IMAP szerver könyvtár

en: Only the subfolders of this directory will be displayed.
hu: Csak ezen könyvtár almappái fognak megjelenni.

en: Clear all message caches on exit
hu: Kilépéskor töröl minden gyorstárazott levelet

en: Put sent messages in
hu: Elküldött levelek elhelyezése

en: Put draft messages in
hu: Vázlatok elhelyezése

en: Put queued messages in
hu: Várakozó levelek elhelyezése

en: Put deleted messages in
hu: Törölt levelek elhelyezése

en: Account name is not entered.
hu: A fiók neve nincs megadva.

en: Mail address is not entered.
hu: Nincs e-mail cím megadva.

en: SMTP server is not entered.
hu: Nincs SMTP szerver megadva.

en: User ID is not entered.
hu: Nincs felhasználói azonosító megadva.

en: POP3 server is not entered.
hu: Nincs POP3 szerver megadva.

en: IMAP4 server is not entered.
hu: Nincs IMAP4 szerver megadva.

en: NNTP server is not entered.
hu: Nincs NNTP szerver megadva.

en: Specified folder is not a queue folder.
hu: A megadott mappa nem egy várakozó mappa.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
hu: Nem javasolt a régi tipusú ASCII-páncélozott mód
    használata titkosított levelekhez. Nem felel meg az
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP-ben leírtaknak.

en: Actions configuration
hu: Műveletek beállítása

en: Menu name:
hu: Menünév:

en: Command line:
hu: Parancssor:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
hu: Menünév:
     Használja a / jelet a menü nevében almenü létrehozásához.
    Parancssor:
     Elejére:
       | a levéltörzs vagy a kijelölt szöveg küldése a parancsnak
       > felhasználó által megadott szöveg küldése a parancsnak
       *  felhasználó által megadott rejtett szöveg küldése a parancsnak
     Végére:
       | a levéltörzs vagy a kijelölt szöveg helyettesítése a parancs kimenetével
       > a parancs kimenetének beszúrása az eredeti szöveg törlése nélkül
       & parancs futtatása aszinkron módon
     Használat:
       %f levél fájlneve
       %F kiválasztott levelek fájlneveinek listája
       %p kiválasztott levélrész
       %u egy felhasználó által megadott paraméter
       %h egy felhasználó által megadott rejtett paraméter
       %s a kijelölt szövegrész

en:  Replace
hu: Helyettesít

en:  Syntax help
hu:  Szintaxis súgó

en: Registered actions
hu: Regisztrált műveletek

en: (New)
hu: (Új)

en: Menu name is not set.
hu: Menünév nincs beállítva.

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
hu: Kettőspont ':' nem használható menünévben.

en: Menu name is too long.
hu: A menünév túl hosszú.

en: Command line not set.
hu: Nincs beállítva a parancssor.

en: Menu name and command are too long.
hu: Menünév és parancs túl hosszú.

en: The command
    %s
    has a syntax error.
hu: A következő parancs
    %s
    szintaktikai hibát tartalmaz.

en: Delete action
hu: Művelet törlése

en: Do you really want to delete this action?
hu: Tényleg töröljem ezt a műveletet?

en: Creating common preferences window...
hu: Általános beállítások ablak létrehozása...

en: Common Preferences
hu: Általános beállítások

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Junk mail
hu: Levélszemét

en: Details
hu: Részletek

en: Auto-check new mail
hu: Automatikus levélfigyelés

en: every
hu: minden

en: minute(s)
hu: perc után

en: Check new mail on startup
hu: Új levelek ellenőrzése induláskor

en: Update all local folders after incorporation
hu: Fogadás után minden helyi mappa frissítése

note: New message notify
en: New message notification
hu: Új levél értesítés

en: Show notification window when new messages arrive
hu: Figyelmeztető ablak megjelenítése, amikor új levél érkezik

en: Display window for
hu: Ablak megjelenítése ehhez:

en: second(s)
hu: másodperc

en: 0: don't auto-close
hu: 0: nincs automata bezárás

en: Play sound when new messages arrive
hu: Hang lejátszása, amikor új levél érkezik

en: Sound file
hu: Hangfájl

en: Execute command when new messages arrive
hu: Parancs futtatása, amikor új levél érkezik

en: Command
hu: Parancs

en: `%d' will be replaced with the number of new messages.
hu: `%d' helyére az új levelek száma kerül.

en: Incorporate from local spool
hu: Fogadás helyi tárolóból

en: Filter on incorporation
hu: Szűrés fogadás közben

en: Spool path
hu: Tároló elérési útja

en: General
hu: Általános

en: Save sent messages to outbox
hu: Elküldött levelek mentése a Kimenő mappába

en: Apply filter rules to sent messages
hu: Szűrőszabályok alkalmazása az elküldött levelekre

en: Automatically add recipients to address book
hu: Címzettek automatikus hozzáadása a címjegyzékhez

en: Display send dialog
hu: Küldési ablak megjelenítése

en: Notify for missing attachments when the following strings (comma-separated) are found in the message body
hu: Figyelmeztessen a csatolmány hiányára, ha a következő szövegek (vesszővel elválasztva) megtalálhatóak a levélben

en: (Ex: attach)
hu: (Pl.: csatolva)

en: Confirm recipients before sending
hu: Címzettek megerősítése küldés előtt

en: Excluded addresses/domains (comma-separated):
hu: Tiltott címek/tartományok (vesszővel elválasztva):

en: Transfer encoding
hu: Átvitel kódolása

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters.
hu: Adja meg a Content-Transfer-Encoding értékét, ha a levél tartalmaz nem-ASCII karaktereket is.

en: MIME filename encoding
hu: MIME fájlnév kódolás

en: MIME header
hu: MIME fejléc

en: Specify encoding method for MIME filename with non-ASCII characters.
    MIME header: most popular, but violates RFC 2047
    RFC 2231: conforms to standard, but not popular
hu: Kódolási eljárás megadása a nem-ASCII karaktereket is tartalmazó MIME fájlnevekre.
    MIME fejléc: nagyon népszerű, de sérti az RFC 2047 szabványait
    RFC 2231: alkalmazkodik a szabványhoz, de nem túl népszerű

en: Signature separator
hu: Aláírás elválasztó

en: Insert automatically
hu: Automatikus beillesztés

en: Reply
hu: Válasz

en: Automatically select account for replies
hu: Automatikus fiók választás válaszkor

en: Quote message when replying
hu: Levél idézése a válaszban

en: Reply to mailing list by Reply button
hu: Válasz gomb a levelezőlistára válaszol

en: Inherit recipients on reply to self messages
hu: A saját levélre válaszkor öröklött címzettek

en: Set only mail address of recipients when replying
hu: Csak a címzettek címének beírása válaszkor

note: editor
en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Automatically launch the external editor
hu: Külső szerkesztő automatikus indítása

en: Undo level
hu: Visszavonás mélysége

en: Wrap messages at
hu: Sortörés helye

en: characters
hu: karakter

en: Wrap quotation
hu: Idézet törése

en: Wrap on input
hu: Bevitel tördelése

en: Auto-save to draft
hu: Automatikus mentés a vázlat mappába

en: Format
hu: Formátum

en: Spell checking
hu: Helyesírásellenőrzés

note: reply
en: Reply format
hu: Válasz formátuma

en: Quotation mark
hu: Idézet jele

note: forward
en: Forward format
hu: Továbbítás formátuma

en:  Description of symbols
hu:  Szimbólumok leírása

en: Enable Spell checking
hu: Helyesírásellenőrzés bekapcsolása

en: Default language:
hu: Alapértelmezett nyelv:

en: Text font
hu: Szöveg betűkészlete

note: ---- Folder View ----
en: Folder View
hu: Mappanézet

en: Display unread number next to folder name
hu: Mappanév mellett az olvasatlan levelek számának kijelzése

en: Displaying message number columns in the folder view:
hu: Mappanézetben jelenítse meg a levelek számának oszlopát:

en: Abbreviate newsgroups longer than
hu: Hírcsoportok rövidítése, ha hosszabb mint

en: letters
hu: levél

note: ---- Summary ----
en: Summary View
hu: Összefoglaló nézet

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
hu: Címzett mutatása a `Feladó' oszlopban, ha önmagának küldte

en: Expand threads
hu: Folyam kifejtése

en: Date format
hu: Dátum formátuma

en:  Set display item of summary...
hu:  Összefoglalás kijelzésének beállítása...

en: Message
hu: Levél

note: S_COL_UNREAD
en: Attachment
hu: Csatolás

en: Color label
hu: Színes címke

en: Default character encoding
hu: Alapértelmezett karakterkódolás

en: This is used when displaying messages with missing character encoding.
hu: Ezt használja a program olyan levelek megjelenítéséhez, amiben nincs megadva 'character encoding' sor.

en: Outgoing character encoding
hu: Kimenő levelek karakterkódolása

en: If `Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used.
hu: Ha az `Automatikus' be van kapcsolva, akkor az optimális kódolást használja a helyi nyelvi beállításoknak megfelelően.

en: Enable coloration of message
hu: Színek használata a levelekhez

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
hu: Több-bájtos karakterek és számok megjelenítése
    ASCII karakterekkel (csak japán esetén)

en: Display header pane above message view
hu: Fejlécmező megjelenítése a levél fölött

en: Display short headers on message view
hu: Rövid fejlécek a levélnézetben

en: Render HTML messages as text
hu: HTML levél értelmezése szövegként

en: Prefer HTML in multipart/alternative for display
hu: A többrészes/alternatív levelek HTML alapú megejelenítése

en: Treat HTML only messages as attachment
hu: HTML levél kezelése csatolmányként

en: Display cursor in message view
hu: Kurzor megjelenítése levélnézetben

en: Line space
hu: Sortávolság

en: pixel(s)
hu: Képpont

en: Scroll
hu: Görgetés

en: Half page
hu: Fél oldal

en: Smooth scroll
hu: Finom görgetés

en: Step
hu: Lépés

en: Position of attachment tool button:
hu: Csatolás eszközgomb helyzete:

en: Left
hu: Balra

en: Right
hu: Jobbra

en: Toggle attachment list view with tab
hu: Csatolmány-lista nézet füllel

en: Show attached files first on message view
hu: Levélnézetben először a csatolmányokat mutassa

en: Images
hu: Képek

en: Resize attached large images to fit in the window
hu: A nagy méretű csatolt képek ablakméretre igazítása

en: Display images as inline
hu: Képek megjelenítése egyvonalban

en: You can specify label names for each color (Work, TODO etc.).
hu: Megadhat címkeneveket minden egyes színhez (Munka, Teendők, stb.).

en: Enable Junk mail control
hu: Levélszemét szabályozás engedélyezése

en: Learning command:
hu: Tanítás parancs:

en: (Select preset)
hu: (Beállítás választás)

en: Not Junk
hu: Nem levélszemét

en: Classifying command
hu: Osztályozó parancs

en: To classify junk mails automatically, both junk and not junk mails must be learned manually to a certain extent.
hu: A levélszemét automatikus osztályozásánál, egy bizonyos mértékig kézzel kell tanítani a levélszemét és a levél válogatását.

en: Junk folder
hu: Levélszemét mappa

en: The messages which are set as junk mail will be moved to this folder. If empty, the default junk folder will be used.
hu: A levélszemétként megjelölt levelek át lesznek helyezve ebbe a mappába. Ha nincs megadva, akkor az alapértelmezett levélszemét mappa lesz használva.

en: Filter messages classified as junk on receiving
hu: A fogadáskor megszűrt levelek levélszemétként osztályozva

en: Filter junk mails before normal filtering
hu: Levélszemét szűrése a normális szűrés előtt

en: Delete junk mails from server on receiving
hu: Levélszemét törlése a szerverről fogadáskor

en: Do not classify message as junk if sender is in the address book
hu: Nem levélszemét az a levél, amelyik feladója szerepel a címjegyzékben

en: Mark filtered junk mails as read
hu: Szűrt jelölés a levélszemétre olvasáskor

en: Automatically check signatures
hu: Digitális aláírás automatikus ellenőrzése

en: Show signature check result in a popup window
hu: Aláírásellenőrzés eredménye felbukkanó ablakban

en: Store passphrase in memory temporarily
hu: Jelmondat ideiglenes tárolása a memóriában

en: Expired after
hu: Lejár ennyi után

en: minute(s)
hu: perc

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session.
hu: '0'-ra állítva tárolja a jelmondatot a teljes menet alatt.

en: Grab input while entering a passphrase
hu: Bevitel elkapása egy jelmondat beadásakor

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
hu: Figyelmeztetés induláskor, ha a GnuPG nem működik

en: Always open messages in summary when selected
hu: A levelek mindig összefoglalva jelennek meg, ha ez kiválasztott

en: Always mark as read when a message is opened
hu: Minden megnyitott levelet jelöljön meg olvasottként

en: Open first unread message when a folder is opened
hu: Az első olvasatlan levél megnyitása, ha egy mappa nyitott

en: Remember last selected message
hu: Emlékezzen a legutóbb kiválasztott levélre

en: Only mark message as read when opened in new window
hu: Csak az új ablakban megnyitott leveleket jelölje olvasottként

en: Open inbox after receiving new mail
hu: Fogadás után a bejövő mappa megnyitása

en: Open inbox on startup
hu: Bejövő mappa megnyitás induláskor

en: Change current account on folder open
hu: Hozzáférés váltás mappa megnyitásakor

en: Execute immediately when moving or deleting messages
hu: Azonnali végrehajtás a levél mozgatásakor vagy törlésekor

en: Messages will be marked until execution if this is turned off.
hu: A levelek kijelölten láthatók a feldolgozás alatt, ha ez ki van kapcsolva.

en: Make the order of buttons comply with GNOME HIG
hu: A gombrendszer elkészítése a GNOME HIG szerint

en: Display tray icon
hu: Tálcaikon megjelenítése

en: Minimize to tray icon
hu: Minimalizálás tálcaikonként

en: Toggle window on trayicon click
hu: Az ablak elrejtése/megjelenítése a tálcaikonra kattintáskor

en:  Set key bindings...
hu:  Billentyű hozzárendelések...

en: Other
hu: Egyéb

en: External commands
hu: Külső parancsok

en: Update
hu: Frissítés

en: Receive dialog
hu: Fogadó ablak

en: Show receive dialog
hu: Fogadó ablak mutatása

en: Always
hu: Mindig

en: Only on manual receiving
hu: Csak kézi fogadáskor

en: Never
hu: Soha

en: Don't popup error dialog on receive error
hu: Ne dobjon fel hibaablakot fogadási hiba esetén

en: Close receive dialog when finished
hu: Fogadó ablak bezárása ha végzett

en: Add address to destination when double-clicked
hu: Dupla-klikk esetén cím a célmezőbe

en: Set only mail address when entering recipient from address book
hu: Csak az e-mail cím átvétele, amikor a címjegyzékből kerül a címzettekhez.

en: Auto-completion:
hu: Automata kiegészítés:

en: Start with Tab
hu: TAB gombra indul

en: Disable
hu: Kikapcsol

en: On exit
hu: Kilépéskor

en: Confirm on exit
hu: Kilépéskor rákérdez

en: Empty trash on exit
hu: Kuka ürítése kilépéskor

en: Ask before emptying
hu: Ürítés előtt rákérdez

en: Warn if there are queued messages
hu: Várakozó levelek esetén figyelmeztet

en: Online mode
hu: Kapcsolódva mód

en: Start as online
hu: Indítás kapcsolódva módban

en: Start as offline
hu: Indítás kapcsolat nélküli módban

en: Remember previous mode
hu: Emlékezzen az előző módra

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
hu: Külső parancsok (%s helyére a fájlnév / URI kerül)

en: Web browser
hu: Internet böngésző

en: (Default browser)
hu: (Alapértelmezett böngésző)

en: Use external program for printing
hu: Külső program használata nyomtatáshoz

en: Use external program for incorporation
hu: Külső program használata e-mail fogadáshoz

en: Use external program for sending
hu: Külső program használata küldéshez

en: Update check requires 'curl' command.
hu: Az ellenőrzéshez a 'curl' parancs szükséges.

en: Enable auto update check
hu: Új verzió automata ellenőrzése

en: Use HTTP proxy
hu: HTTP proxy használata

en: HTTP proxy host (hostname:port):
hu: HTTP proxy gép (gépnév:port):

en: Enable strict checking of the integrity of summary caches
hu: Összefoglaló gyorstár sértetlenségének pontos ellenőrzése

en: Enable this if the contents of folders have the possibility of modification by other applications.
    This option will degrade the performance of displaying summary.
hu: Kapcsolja be, ha lehetőség van arra, hogy a mappák tartalmát egy másik alkalmazás módosíthatja.
    Ez az opció lassítja az összefoglalás megjelenésének idejét.

en: Socket I/O timeout:
hu: Hálózati adatátvitel időtúllépés:

en: Automatic (Recommended)
hu: Automatikus (Ajánlott)

en: 7bit ascii (US-ASCII)
hu: 7 bites ascii (US-ASCII)

en: Western European (ISO-8859-1)
hu: Nyugat Európai (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
hu: Nyugat Európai (ISO-8859-15)

en: Western European (Windows-1252)
hu: Nyugat Európai (Windows-1252)

en: Central European (ISO-8859-2)
hu: Közép Európai (ISO-8859-2)

en: Baltic (ISO-8859-13)
hu: Baltikumi (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
hu: Baltikumi (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
hu: Baltikumi (Windows-1257)

en: Greek (ISO-8859-7)
hu: Görög (ISO-8859-7)

en: Arabic (ISO-8859-6)
hu: Arab (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
hu: Arab (Windows-1256)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
hu: Héber (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
hu: Héber (Windows-1255)

en: Turkish (ISO-8859-9)
hu: Török (ISO-8859-9)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
hu: Cirill (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
hu: Cirill (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
hu: Cirill (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
hu: Cirill (Windows-1251)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
hu: Japán (ISO-2022-JP)

en: Japanese (EUC-JP)
hu: Japán (EUC-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
hu: Japán (Shift_JIS)

en: Simplified Chinese (GB2312)
hu: Egyszerűsített Kínai (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
hu: Egyszerűsített Kínai (GBK)

en: Traditional Chinese (Big5)
hu: Tradicionális Kínai (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
hu: Tradicionális Kínai (EUC-TW)

en: Chinese (ISO-2022-CN)
hu: Kínai (ISO-2022-CN)

en: Korean (EUC-KR)
hu: Koreai (EUC-KR)

en: the full abbreviated weekday name
hu: rövidített nap név

en: the full weekday name
hu: teljes nap név

en: the abbreviated month name
hu: rövidített hónapnév

en: the full month name
hu: a teljes hónapnév

en: the preferred date and time for the current locale
hu: ajánlott dátum- és időformátum a jelenlegi nyelvi beállításhoz

en: the century number (year/100)
hu: évszázad (év/100)

en: the day of the month as a decimal number
hu: hónap napja számként

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
hu: óra számként (24 órás kijelzés)

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
hu: óra számként (12 órás kijelzés)

en: the day of the year as a decimal number
hu: Az év napja számként

en: the month as a decimal number
hu: hónap számként

en: the minute as a decimal number
hu: perc számként

en: either AM or PM
hu: DE vagy DU

en: the second as a decimal number
hu: másodperc számként

en: the day of the week as a decimal number
hu: hét napja számként

en: the preferred date for the current locale
hu: ajánlott dátum az aktuális nyelvi beállításhoz

en: the last two digits of a year
hu: az évszám utolsó két számjegye

en: the year as a decimal number
hu: év számként

en: the time zone or name or abbreviation
hu: időzóna vagy név vagy rövidítés

en: Specifier
hu: Vezérlőjel

en: Description
hu: Leírás

en: Example
hu: Példa

en: Set message colors
hu: Levélszínek beállítása

en: Colors
hu: Színek

en: Quoted Text - First Level
hu: Idézett szöveg - első szint

en: Quoted Text - Second Level
hu: Idézett szöveg - második szint

en: Quoted Text - Third Level
hu: Idézett szöveg - harmadik szint

en: URI link
hu: URI hivatkozás

en: Recycle quote colors
hu: Idézet színeinek újrahasznosítása

en: Pick color for quotation level 1
hu: 1. szintű idézet színe

en: Pick color for quotation level 2
hu: 2. szintű idézet színe

en: Pick color for quotation level 3
hu: 3. szintű idézet színe

en: Pick color for URI
hu: URI színe

en: Description of symbols
hu: Szimbólumok leírása

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
hu: Dátum
    Feladó
    Feladó teljes neve
    Feladó keresztneve
    Feladó monogramja
    Tárgy
    Címzett
    Másolat
    Hírcsoportok
    Message-ID

en: If x is set, displays expr
hu: Ha x beállítva, akkor kifejezés megjelenítése

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
hu: Levéltörzs
    Idézett levéltörzs
    Levéltörzs aláírás nélkül
    Idézett levéltörzs aláírás nélkül
    Szó szerint %

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
hu: Repjel karakterrel
    Kérdőjel karakterrel
    Nyitó kapcsos zárójel
    Záró kapcsos zárójel

en: Key bindings
hu: Billentyű hozzárendelések

en: Select the preset of key bindings.
hu: Válasszon a beállított billentyű hozzárendelésekből.

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Old Sylpheed
hu: Régi Sylpheed

en: Custom header setting
hu: Saját fejléc beállítások

en:  Delete
hu:  Törlés

en: Custom headers
hu: Saját fejléc

en: Header name is not set.
hu: Fejléc név nincs beállítva.

en: Delete header
hu: Fejléc törlése

en: Do you really want to delete this header?
hu: Tényleg törölni szeretné ezt a fejlécet?

en: Creating display header setting window...
hu: Fejléc beállító ablak létrehozása...

en: Display header setting
hu: Fejléc beállítások

en: Header name
hu: Fejlécnév

en: Displayed Headers
hu: Megjelenített fejlécek

en: Hidden headers
hu: Rejtett fejlécek

en: Show all unspecified headers
hu: Az összes meghatározatlan fejléc mutatása

en: Reading configuration for displaying headers...
hu: Megjelenítő fejlécek beállításainak beolvasása...

en: Writing configuration for displaying headers...
hu: Megjelenítő fejlécek beállításainak mentése...

en: This header is already in the list.
hu: Ez a fejléc már szerepel a listán.

en: Display items setting
hu: Elembeállítások megjelenítése

en: Available items
hu: Elérhető elemek

en: Displayed items
hu: Megjelenített elemek

en:  Revert to default
hu:  Alapértelmezettre visszaállít

en: Filter settings
hu: Szűrő beállítások

en: Enabled
hu: Bakapcsolva

en: Do you really want to delete the rule '%s'?
hu: Tényleg törölni szeretné ezt a szabályt: '%s'?

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: Filter rule
hu: Szűrőszabály

en: If any of the following condition matches
hu: Ha a következő néhány feltétel egyezik

en: If all of the following conditions match
hu: Ha a következő összes feltétel egyezik

en: Perform the following actions:
hu: A következő műveletek teljesítése:

en: To or Cc
hu: Címzett vagy másolat

en: Any header
hu: Bármely fejléc

en: Edit header...
hu: Fejléc szerkesztése...

en: Message body
hu: Levéltörzs

en: Result of command
hu: A parancs eredménye

en: Age
hu: Kor

en: Marked
hu: Megjelölt

en: Has color label
hu: Van színes címkéje

en: Has attachment
hu: Van csatolmány

en: contains
hu: tartalmazza

en: doesn't contain
hu: nem tartalmazza

en: is
hu: pontosan ez

en: is not
hu: nem ez

en: match to regex
hu: egyezik ezzel

en: doesn't match to regex
hu: nem egyezik ezzel

en: is in addressbook
hu: szerepel a címjegyzékben

en: is not in addressbook
hu: nem szerepel a címjegyzékben

en: is larger than
hu: nagyobb, mint

en: is smaller than
hu: kisebb, mint

en: is shorter than
hu: fiatalabb, mint

en: is longer than
hu: régebbi, mint

en: matches to status
hu: egyezik ezen állapottal

en: doesn't match to status
hu: nem egyezik ezen állapottal

en: Move to
hu: Mozgatás ide

en: Copy to
hu: Másolás ide

en: Don't receive
hu: Ne fogadjon

en: Delete from server
hu: Törlés a szerverről

en: Set mark
hu: Jelölés beállítása

en: Set color
hu: Szín beállítása

en: Mark as read
hu: Olvasottként megjelöl

en: Forward
hu: Továbbít

en: Forward as attachment
hu: Csatolásként továbbít

en: Redirect
hu: Átirányít

en: Execute command
hu: Parancs futtatása

en: Stop rule evaluation
hu: Szabály-kiértékelés leállítása

en: folder:
hu: mappa:

en: day(s)
hu: nap

en: address:
hu: cím:

en: Edit header list
hu: Fejléclista szerkesztése

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Header:
hu: Fejléc:

en: Command is not specified.
hu: Nincs megadva parancs.

en: Destination folder is not specified.
hu: Nincs megadva célmappa.

en: The specified destination folder does not exist.
hu: A megadott célmappa nem létezik.

en: Invalid condition exists.
hu: Érvénytelen feltétel.

en: Rule name is not specified.
hu: Nincs megadva szabálynév.

en: Invalid action exists.
hu: Érvénytelen művelet.

en: Condition not exist.
hu: Nem létező feltétel.

en: Action not exist.
hu: Nem létező művelet.

en: Folder properties
hu: Mappa tulajdonságai

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Type
hu: Típus

en: Normal
hu: Normális

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
hu: Ne mutassa a [...] vagy (...) szöveget a tárgy mezőben összegzéskor

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
hu: Válasz esetén törölje a [...] vagy (...) szöveget a tárgy mezőből

en: Account
hu: Fiók

en: Apply to subfolders
hu: Alkalmazás almappákra

en: use also on reply
hu: válasznál is használja

en: Reply-To:
hu: Válaszcím:

en: %s - Edit search condition
hu: %s - Keresési feltételek módosítása

en: Match any of the following
hu: Néhány egyezik a következőkből

en: Match all of the following
hu: Minden egyezik a következőkből

en: Folder:
hu: Mappa:

en: Search subfolders
hu: Almappákban is keres

en: Mark
hu: Kijelölt

note: S_COL_MIME
en: Subject
hu: Tárgy

note: S_COL_SUBJECT
en: From
hu: Feladó

note: S_COL_FROM
en: Date
hu: Dátum

note: S_COL_SIZE
en: Number
hu: Sorszám

note: S_COL_NUMBER
en: To
hu: Címzett

en: Creating summary column setting window...
hu: Áttekintő oszlop beállítóablak létrehozása...

en: Summary display item setting
hu: Áttekintő megjelenítés elemeinek beállítása

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
hu: Válassza ki az áttekintő nézetben megjeleníteni kívánt elemeket.
    A sorrendjük a Fel / Le gombbal változtatható meg.

en: Template name
hu: Sablon név

en: Register
hu: Regisztráció

en:  Substitute
hu:  Helyettesít

en:  Symbols
hu:  Szimbólumok

en: Registered templates
hu: Regisztrált sablonok

en: Templates
hu: Sablonok

en: Template is modified
hu: A sablon módosítva

en: Current modification is not applied. Finish without saving it?
hu: Az aktuális módosításokat nem lehet végrehajtani. Befejezi mentés nélkül?

en: Templates are modified
hu: A sablonok módosítva

en: Really discard modification to templates?
hu: Tényleg elveti a sablonok módosítását?

en: Template
hu: Sablon

en: Template format error.
hu: Sablon formátumhiba.

en: Delete template
hu: Sablon törlése

en: Do you really want to delete this template?
hu: Tényleg törölni szeretné ezt a sablont?

en: ---- Separator ----
hu: ---- Elválasztó ----

en: Get
hu: Fogadás

en: Incorporate new mail
hu: Új levelek fogadása

en: Get all
hu: Fogadás mindről

en: Incorporate new mail of all accounts
hu: Új levelek fogadása minden fióknál

en: Remote mailbox
hu: Távoli postaláda

en: POP3 Remote mailbox
hu: POP3 Távoli postaláda

en: Send queued message(s)
hu: Levél(ek) küldése a Várakozó sorból

en: Compose new message
hu: Új levél írása

en: Reply to the message
hu: Válasz a levélre

en: Reply all
hu: Válasz mindre

en: Reply to all
hu: Válasz mindenkinek

en: Forward the message
hu: Levél továbbítása

en: Delete the message
hu: Levél törlése

en: Set as junk mail
hu: Levélszemétként beállítás

en: Not junk
hu: Nem levélszemét

en: Set as not junk mail
hu: Beállítás nem levélszemétként

en: Next unread message
hu: Következő olvasatlan levél

en: Previous unread message
hu: Előző olvasatlan levél

en: Search messages
hu: Levelek keresése

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Print message
hu: Levél nyomtatása

en: Stop
hu: Leállít

en: Stop receiving
hu: Fogadás leállítása

en: Execute
hu: Futtatás

en: Execute marked process
hu: Megjelölt processz futtatása

en: Prefs
hu: Beállítások

en: Common preferences
hu: Közös beállítások

en: Send message
hu: Levél küldése

en: Send later
hu: Küldés később

en: Put into queue folder and send later
hu: Levél áthelyezése a Várakozó sorba, küldés később

en: Draft
hu: Vázlat

en: Save to draft folder
hu: Mentés a vázlat mappába

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Insert file
hu: Fájl beszúrása

en: Attach
hu: Csatolás

en: Attach file
hu: Fájl csatolása

en: Append signature
hu: Aláírás csatolása

en: Edit with external editor
hu: Szerkesztés külső programmal

en: Linewrap
hu: Sortörés

en: Wrap all long lines
hu: Az összes hosszú sor törése

en: Customize toolbar
hu: Eszközsáv testreszabása

en: Select items to be displayed on the toolbar. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
hu: Válassza ki az eszközsávban megjeleníteni kívánt elemeket.
    A sorrendjük a Fel / Le gombokkal változtatható meg.

en: The message will be printed with the following command:
hu: A levél a következő paranccsal lesz kinyomtatva:

en: (Default print command)
hu: (Alapértelmezett nyomtatási parancs)

en: Print command line is invalid:
    `%s'
hu: Nyomtatási parancs érvénytelen:
    `%s'

en: Status
hu: Állapot

en: Progress
hu: Folyamat

en: _Reply
hu: _Válasz

en: Repl_y to
hu: Vál_asz másnak

en: Reply to _all
hu: Válasz _mindenkinek

en: Reply to _sender
hu: Válasz a _küldőnek

en: Reply to _list
hu: Válasz a _levelezőlistának

en: _Forward
hu: _Továbbítás

en: For_ward as attachment
hu: Csatolmányké_nt továbbítás

en: Redirec_t
hu: Átirányí_tás

en: M_ove messages to...
hu: Levelek áthelyezése...

en: _Copy messages to...
hu: Levelek másolása...

en: Add sender to address boo_k...
hu: Küldő hozzáadása a cím_jegyzékhez...

en: Create f_ilter rule
hu: Ú_j szűrési szabály

en: _Automatically
hu: _Automatikus

en: by _From
hu: _Feladó szerint

en: by _To
hu: _Címzett szerint

en: by _Subject
hu: _Tárgy szerint

en: Open in _new window
hu: Me_gnyitás új ablakban

en: View mess_age source
hu: Ü_zenet forrása

en: _Print...
hu: _Nyomtatás...

en: _Save as search folder
hu: _Mentés, mint keresési mappa

en: Message not found.
hu: Nincs levél.

en: 1 message found.
hu: 1 levél van.

en: %d messages found.
hu: %d levél van.

en: Searching %s (%d / %d)...
hu: %s keresése (%d / %d)...

en: Searching %s ...
hu: %s keresése...

en: (No Date)
hu: (Nincs dátum)

en: Save as search folder
hu: Mentés, mint keresési mappa

en: Location:
hu: Hely:

en: Folder name:
hu: Mappanév:

en: Select folder to copy
hu: Másolandó mappa kiválasztása

en: Select folder to move
hu: Áthelyezendő mappa kiválasztása

en: All
hu: Minden

en: Have color label
hu: Van színes címkéje

en: Have attachment
hu: Van csatolmánya

en: Within 1 day
hu: 1 napon belüli

en: Last 5 days
hu: Elmúlt 5 napi

en: Last 7 days
hu: Elmúlt 7 napi

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 napi

en: In addressbook
hu: Címjegyzékben

en: Search for Subject or From
hu: Keresés tárgyra vagy feladóra

en: %1$d in %2$d matched
hu: %1$d / %2$d találat

en: No messages matched
hu: Nincs találat

en: Cannot find user ID for this key.
hu: Nem található felhasználói azonosító ehhez a kulcshoz.

en: 		aka "%s"
hu: 		azaz "%s"

en: Signature made at %s
hu: Az aláírás készült %s

en: Error verifying the signature
hu: Hiba az aláírás ellenőrzése közben

en: _File
hu: _Fájl

en: _Get
hu: Fo_gadás

en: _Resume
hu: F_olytatás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _About
hu: _Névjegy

en: %s - POP3 Remote mailbox
hu: %s - POP3 távoli postaláda

en: No.
hu: Ssz.

en: Connecting to %s:%d ...
hu: Kapcsolódás a(z) %s:%d szerverhez...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
hu: Nem sikerült kapcsolódni a POP3 szerverhez: %s:%d

en: Error occurred during POP3 session.
hu: Hiba történt a POP3-as munkamenet közben.

en: Error occurred during POP3 session:
    %s
hu: Hiba történt a POP3-as munkamenet közben:
    %s

en: Retrieving message headers (%d / %d) ...
hu: Levélfejlécek letöltése (%d / %d) ...

en: Getting the number of messages...
hu: Új levelek számának megszerzése...

en: No message
hu: Nincs levél

en: Deleted %d messages
hu: %d levél törölve

en: Quitting...
hu: Kilépés...

en: Retrieved %d messages
hu: %d levél fogadva

en: Opened message %d
hu: %d levél megnyitva

en: Retrieved %d (of %d) message headers
hu: %d / %d levélfejléc fogadva

en: Retrieved %d message headers
hu: %d levélfejléc fogadva

en: Retrieving message %d ...
hu: %d levél fogadása ...

en: Delete messages
hu: Levelek törlése

en: Really delete selected messages from server?
    This operation cannot be reverted.
hu: Tényleg törli a szerverről a kiválasztott leveleket?
    Ezt a műveletet nem lehet visszavonni.

en: Please select key for "%s"
hu: Válasszon kulcsot "%s" számára

en: Collecting info for "%s" ... %c
hu: Információ gyűjtés "%s" ... %c

en: Select encryption keys
hu: Titkosító kulcs választás

en: Key ID
hu: Kulcs azonosító

en: Val
hu: Érv.

en: Add key
hu: Kulcs hozzáadás

en: Enter another user or key ID:
hu: Kérek egy másik felhasználót vagy kulcsazonosítót:

en: Trust key
hu: Kulcs megbízhatósága

en: The selected key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    Do you trust it enough to use it anyway?
hu: A kiválasztott kulcs nem teljesen megbízható.
    Ha ezt a kulcsot választja leveleinek titkosítására, nem
    tudhatja biztosan, hogy ahhoz a személyhez jut el, akinek szánta.
    Ennek ellenére megbízik annyira ebben a kulcsban, hogy használja?

en: Queued message header is broken.
hu: A várakozó levél fejléce sérült.

en: Sending message using command: %s
hu: Levélküldésre használt parancs: %s

en: Can't execute command: %s
hu: A parancs nem futtatható: %s

en: Error occurred while executing command: %s
hu: Hiba történt a parancs futtatása közben: %s

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting to SMTP server: %s ...
hu: Kapcsolódás %s SMTP szerverhez...

note: ignore errors right after QUIT
en: Error occurred after QUIT command (ignored)
hu: Hiba történt a QUIT parancs után (mellőzve)

en: Sending HELO...
hu: HELO küldése...

en: Authenticating
hu: Azonosítás

en: Sending message via %s:%d...
hu: Levél küldése így: %s:%d

en: Sending EHLO...
hu: EHLO küldése...

en: Sending MAIL FROM...
hu: MAIL FROM küldése...

en: Sending
hu: Küldés

en: Sending RCPT TO...
hu: RCPT TO küldése...

en: Sending DATA...
hu: DATA küldése...

en: Sending message (%d / %d bytes)
hu: Levél küldése (%d / %d bájt)

en: %d / %d bytes
hu: %d / %d bájt

en: Sending message
hu: Levél küldése

en: Error occurred while sending the message.
hu: Hiba történt a levélküldés közben.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
hu: Hiba történt a levél küldése közben:
    %s

en: SMTP server not found: %s:%d
hu: SMTP szerver nem található: %s:%d

en: Can't connect to SMTP server.
hu: Nem lehet csatlakozni az SMTP szerverhez.

en: Can't connect to SMTP server: %s:%d
hu: Nem lehet csatlakozni az SMTP szerverhez: %s:%d

en: Mailbox setting
hu: Postaláda beállítások

en: This dialog will make initial setup of mailbox.
hu: Ez a beállító meg fogja csinálni a postaláda alapvető beállításait.

en: Create mailbox at the following default location:
hu: Postaláda létrehozása a következő alapértelmezett helyen:

en: Create mailbox at the following location:
    (enter folder name or full folder path)
hu: Postaláda létrehozása a következő helyen:
    (adja meg a mappa nevét vagy a mappa teljes elérési útját)

en: If you want to add a mailbox at another location afterward, please select 'File - Mailbox - Add mailbox...' in the menu.
hu: Amennyiben a későbbiekben további postaládát szeretne létrehozni, használja a 'Fájl - Postaláda - Postaláda hozzáadása...' gombot a menüben.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Continue without creating mailbox?
hu: Folytatja postaláda létrehozás nélkül?

en: Please input folder name or full folder path.
hu: Adja meg a mappa nevét vagy a mappa teljes elérési útvonalát.

en: The mailbox '%s' already exists.
hu: A(z) `%s' postaláda már létezik.

en: The location '%s' includes settings folder. Please specify another location.
hu: A(z) '%s' hely beállításokat tartalmazó mappa. Válasszon másik helyet.

en: Cancel mail account setup?
hu: Megszakítja a postaláda beállítót?

en: Input value is not valid.
hu: A bemeneti érték érvénytelen.

en: POP3 server:
hu: POP3 szerver:

en: IMAP4 server:
hu: IMAP4 szerver:

en: New account setup
hu: Új fiók készítése

en: This dialog will make initial setup of new mail account.
hu: Ez a program el fogja készíteni az új fiók alapvető beállításait.

en: Select account type:
hu: Válassza ki a fiók típusát:

en: Input your name and mail address:
hu: Adja meg a nevét és e-mail címét:

en: Display name:
hu: Megjelenített név:

en: E-mail address:
hu: E-mail cím:

en: This name will be seen at the side of recipients (e.g. John Doe)
hu: Ez a név lesz látható a címzetteknél (pl.: Kovács János)

en: Input user ID and mail server:
hu: Adja meg a felhasználónevét és a levélküldő szervert:

en: User ID:
hu: Felhasználónév:

en: SMTP server:
hu: SMTP szerver:

en: Use SSL
hu: SSL használata

en: Use SMTP authentication
hu: SMTP azonosítás használata

en: Your new mail account has been set up with the following settings.
hu: Az Ön új levelező fiókja elkészült a következő beállításokkal.

en: If you want to modify the settings, select
    'Configuration - Preferences for current account' or
    'Configuration - Edit accounts' in the main menu.
hu: Ha szeretne megváltoztatni egy beállítást, használja a
    'Beállítások - Aktuális fiók beállításai' vagy a
    'Beállítások - Fiókok szerkesztése...' gombot a főmenüben.

en: Importing mail data
hu: Levéladatok importálása

en: The mail store of Outlook Express was found. Do you want to import the mail data of Outlook Express?
    
    (The folder structure will not be reproduced)
hu: Ön az Outlook Express-ben tárol leveleket. Szeretné importálni a leveleket az Outlook Express programból?
    
    (A mappastruktúrát nem lehet lemásolni)

en: Imported
hu: Importálva

en: Failed to import the mail data.
hu: Levéladatok importálása nem sikerült.

en: Importing address book
hu: Címjegyzék importálása

en: The Windows address book was found. Do you want to import the address book?
hu: Ön használja a Windows címjegyzéket. Szeretné importálni a címjegyzéket?

en: Failed to import the address book.
hu: Címjegyzék importálása nem sikerült.

en: Signature check result
hu: Aláírásellenőrzés eredménye

en: Checking signature
hu: Digitális aláírás ellenőrzése

en: %s%s%s from "%s"
hu: %s%s%s - "%s"

en: No signature found
hu: Nem található digitális aláírás

en: Good signature from "%s"
hu: Jó digitális aláírás: "%s"

en: Good signature
hu: Jó digitális aláírás

en: Valid signature but the key for "%s" is not trusted
hu: Érvényes aláírás, de a(z) "%s" kulcs nem megbízható

en: Valid signature (untrusted key)
hu: Érvényes aláírás (megbízhatatlan kulcs)

en: Signature valid but expired for "%s"
hu: Érvényes aláírás, de "%s" lejárt

en: Signature valid but expired
hu: Érvényes aláírás, de lejárt

en: Signature valid but the signing key for "%s" has expired
hu: Érvényes aláírás, de "%s" aláíró kulcsa lejárt

en: Signature valid but the signing key has expired
hu: Érvényes aláírás, de az aláíró kulcs lejárt

en: Signature valid but the signing key for "%s" has been revoked
hu: Érvényes aláírás, de "%s" aláíró kulcsa vissza lett vonva

en: Signature valid but the signing key has been revoked
hu: Érvényes aláírás, de az aláíró kulcs vissza lett vonva

en: BAD signature from "%s"
hu: "%s" digitális aláírás ROSSZ

en: BAD signature
hu: ROSSZ digitális aláírás

en: No public key to verify the signature
hu: Nincs publikus kulcs az aláírás ellenőrzéséhez

en: Creating source window...
hu: Forrás ablak létrehozása...

en: Source of the message
hu: A levél forrása

en: Displaying the source of %s ...
hu: %s forrásának megjelenítése...

en: %s - Source
hu: %s - Forrás

en: SSL certificate verify failed
hu: SSL tanusítvány ellenőrzése nem sikerült

en: The SSL certificate of %s cannot be verified by the following reason:
hu: %s SSL tanusítványt nem lehet ellenőrizni a következő ok miatt:

en: Subject: %s
hu: Tárgy: %s

en: Issuer: %s
hu: Kiadó: %s

en: Issued date: %s
hu: Kiadási dátum: %s

en: Expire date: %s
hu: Lejárat dátuma: %s

en: SHA1 fingerprint: %s
hu: SHA1 ujjlenyomat: %s

en: MD5 fingerprint: %s
hu: MD5 ujjlenyomat: %s

en: Do you accept this certificate?
hu: Elfogadja ezt a tanusítványt?

en: _Reject
hu: _Elutasít

en: _Temporarily accept
hu: _Ideiglenesen elfogad

en: Always _accept
hu: _Mindig elfogad

en: Subscribe to newsgroup
hu: Feliratkozás hírcsoportra

en: Select newsgroups to subscribe.
hu: Hírcsoport választása feliratkozáshoz.

en: Find groups:
hu: Csoportok keresése:

en:  Search
hu:  Keresés

en: Newsgroup name
hu: Hírcsoport név

en: Messages
hu: Levelek

en: moderated
hu: moderált

en: readonly
hu: csak olvasható

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Getting newsgroup list...
hu: Hírcsoport lista letöltése...

en: Can't retrieve newsgroup list.
hu: Nem lehet olvasni a hírcsoportok listáját.

en: Done.
hu: Kész.

en: %d newsgroups received (%s read)
hu: %d hírcsoport letöltve (%s olvasott)

en: /Repl_y to
hu: /Vál_asz másnak

en: /Repl_y to/_all
hu: /Vál_asz másnak/_mindenkinek

en: /Repl_y to/_sender
hu: /Vál_asz másnak/a _feladónak

en: /Repl_y to/mailing _list
hu: /Vál_asz másnak/_levelezőlistának

en: /M_ove...
hu: /M_ozgatás...

en: /_Copy...
hu: /_Másolás...

en: /_Mark
hu: /_Kijelöl

en: /_Mark/Set _flag
hu: /_Kijelöl/Zászló _beállítása

en: /_Mark/_Unset flag
hu: /_Kijelöl/Zászló _visszavonása

en: /_Mark/---
hu: /_Kijelöl/---

en: /_Mark/Mark as unr_ead
hu: /_Kijelöl/O_lvasatlanként jelöl

en: /_Mark/Mark as rea_d
hu: /_Kijelöl/_Olvasottként jelöl

en: /_Mark/Mark _thread as read
hu: /_Kijelöl/_Olvasott szálként jelöl

en: /_Mark/Mark all _read
hu: /_Kijelöl/_Minden olvasottat kijelöl

en: /Color la_bel
hu: /_Színes címke

en: /Set as _junk mail
hu: /Beállítás levélszemétként

en: /Set as not j_unk mail
hu: /Beállítás nem levélszemétként

en: /Re-_edit
hu: /Új_raszerkeszt

en: /Add sender to address boo_k...
hu: /Küldő hozzáadása a cím_jegyzékhez...

en: /Create f_ilter rule
hu: /Szűrési szabály _létrehozása

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
hu: /_Szűrési szabály _létrehozása/_Automatikusan

en: /Create f_ilter rule/by _From
hu: /Szűrési szabály _létrehozása/_Feladó alapján

en: /Create f_ilter rule/by _To
hu: /Szűrési szabály létrehozása/_Címzett alapján

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
hu: /Szűrési szabály _létrehozása/_Tárgy alapján

en: Creating summary view...
hu: Áttekintő nézet létrehozása...

en: Toggle message view
hu: Levélnézetre váltás

en: Scanning folder (%s) (%d)...
hu: (%s) (%d) mappa átvizsgálása...

en: Process mark
hu: Kijelöltek feldolgozása

en: Some marks are left. Process it?
hu: Maradt még néhány kijelölt. Feldolgoás?

en: Scanning folder (%s)...
hu: (%s) mappa átvizsgálása...

en: Could not establish a connection to the server.
hu: Nem lehet kapcsolatot létesíteni a szerverrel.

en: _Search again
hu: Keresés ú_jra

en: No more unread messages
hu: Nincs további olvasatlan levél

en: No unread message found. Search from the end?
hu: Nem található olvasatlan levél. Keresés a végéről?

en: No unread messages.
hu: Nincs olvasatlan levél..

en: No unread message found. Go to next unread folder?
hu: Nincs olvasatlan levél. Ugrás a következő mappára?

en: No more new messages
hu: Nincs több új levél

en: No new message found. Search from the end?
hu: Nem található új levél. Keresés a végéről?

en: No new messages.
hu: Nincs új levél.

en: No new message found. Go to next folder which has new messages?
hu: Nincs új levél. Ugrás a következő mappára, ami tartalmaz új levelet?

en: No more marked messages
hu: Nincs további kijelölt levél

en: No marked message found. Search from the end?
hu: Nem található kijelölt levél. Keresés a végéről?

en: No marked messages.
hu: Nincs kijelölt levél.

en: No marked message found. Search from the beginning?
hu: Nem található kijelölt levél. Keresés az elejéről?

en: No more labeled messages
hu: Nincs további címkézett levél.

en: No labeled message found. Search from the end?
hu: Nem található címkézett levél. Keresés a végéről?

en: No labeled messages.
hu: Nincs címkézett levél.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
hu: Nem található címkézett levél. Keresés az elejéről?

en: Attracting messages by subject...
hu: Levelek rendezése tárgy szerint...

en:  item(s) selected
hu:  elem kiválasztva

en: %d deleted
hu: %d törölve

en: %s%d moved
hu: %s%d mozgatva

en: %s%d copied
hu: %s%d másolva

en: %d/%d new, %d/%d unread, %d/%d total
hu: %d/%d új, %d/%d olvasatlan, %d/%d összesen

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
hu: %d új, %d olvasatlan, %d összesen (%s)

en: %d new, %d unread, %d total
hu: %d új, %d olvasatlan, %d összesen

en: Sorting summary...
hu: Összefoglaló rendezése...

en: 	Setting summary from message data...
hu: 	Összefoglaló beállítása a levelek adataiból...

en: Setting summary from message data...
hu: Összefoglaló beállítása a levelek adataiból...

en: Writing summary cache (%s)...
hu: Összefoglaló gyorstár írása (%s)...

en: Message %d is marked
hu: %d levél kijelölve

en: Message %d is marked as being read
hu: %d levél olvasottnak jelölve

en: Message %d is marked as unread
hu: %d levél olvasatlannak jelölve

en: Message %s/%d is set to delete
hu: %s/%d levél törlésre kijelölve

en: Delete message(s)
hu: Levelek törlése

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
hu: Tényleg törölni szeretné a leveleket a kukából?

en: Deleting duplicated messages...
hu: Több példányban létező levelek törlése...

en: Message %s/%d is unmarked
hu: %s/%d levél kijelölésének megszüntetése

en: Message %d is set to move to %s
hu: %d levél kijelölve %s mappába mozgatásra

en: Destination is same as current folder.
hu: A cél azonos az aktuális mappával.

en: Message %d is set to copy to %s
hu: %d levél kijelölve %s mappába másolásra

en: Destination for copy is same as current folder.
hu: A másolás célja megegyezik az aktuális mappával.

en: Error occurred while processing messages.
hu: Hiba a levelek feldolgozása közben.

en: Building threads...
hu: Szálak felépítése...

en: Unthreading...
hu: Szálak lebontása...

en: Filtering (%d / %d)...
hu: Szűrés (%d / %d)...

en: filtering...
hu: szűrés...

en: Filtering...
hu: Szűrés...

en: %d message(s) have been filtered.
hu: %d levél szűrése megtörtént.

en: file %s already exists
hu: %s fájl már létezik

en: Creating text view...
hu: Szövegnézet létrehozása...

en: This message is encrypted, but its decryption failed.
hu: A levél titkosított, és nem sikerült visszafejteni.

en: _Copy file name
hu: Fájlnév _másolása

en: This message can't be displayed.
hu: Ez a levél nem jeleníthető meg.

en: The body text couldn't be displayed because writing to temporary file failed.
hu: A szövegtest nem jeleníthető meg, mert az ideiglenes fájl írása nem sikerült.

en: Sa_ve this image as...
hu: A kép me_ntése mint...

en: Compose _new message
hu: Ú_j levél írása

en: R_eply to this address
hu: Vá_lasz erre a címre

en: Add to address _book...
hu: Hozzáadás a _címjegyzékhez...

en: Copy this add_ress
hu: A cí_m másolása

en: _Open with Web browser
hu: M_egnyitás webböngészővel

en: Copy this _link
hu: A _hivatkozás másolása

en: The real URL (%s) is different from
    the apparent URL (%s).
    
    Open it anyway?
hu: A valós URL (%s) különbözik a
    látható URL-től (%s).
    Ennek ellenére megnyitja?

en: Fake URL warning
hu: Hamis URL figyelmeztetés

en: _Display Sylpheed
hu: Sylpheed _megjelenítése

en: Get from _current account
hu: Fogadás az _aktuális fióknál

en: Get from _all accounts
hu: Fogadás _minden fióknál

en: _Send queued messages
hu: Levél(ek) küldése a _Várakozó sorból

en: E_xit
hu: _Kilépés

en: A newer version of Sylpheed has been found.
    Upgrade now?
hu: A Sylpheed újabb verziója már elérhető.
    Frissíti most?

en: New version found
hu: Új verzió elérhető

en: Information
hu: Információ

en: Sylpheed is already the latest version.
hu: A Sylpheed jelenleg a legújabb verziójú.

en: Couldn't get the version information.
hu: A verzió adatok nem szerezhetők meg.

en: Newer version of plug-ins have been found.
    Upgrade now?
hu: A Sylpheed beépülőkből újabb verzió elérhető.
    Frissíti most?

en: All Sylpheed plug-ins are already the latest version.
hu: Minden Sylpheed beépülő jelenleg a legújabb verziójú.

en: Couldn't get the version information of plug-ins.
hu: A beépülők verzió adatai nem szerezhetők meg.

en: Remove attachments
hu: Csatolmány eltávolítása

en: This tool is available on local folders only.
hu: Ez az eszköz csak a helyi mappákhoz elérhető.

en: Do you really remove attached files from the selected messages?
hu: Tényleg eltávolítja a csatolt fájlokat a kiválasztott levelekből?
