Sylpheed 3.2.0 - en to nl translation catalogue (1669 entries)

en: Reading all config for each account...
nl: Configuratie inlezen van alle accounts...

en: Junk mail filter (manual)
nl: Spamfilter (handmatig)

en: Junk mail filter
nl: Spamfilter

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
nl: IMAP4 verbinding naar %s is verbroken. Contact wordt opnieuw gelegd...

en: IMAP4 server disables LOGIN.
nl: IMAP4 server schakelt LOGIN uit.

en: Could not establish IMAP connection.
nl: Kan IMAP verbinding niet tot stand brengen.

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
nl: IMAP4 verbinding naar %s:%d wordt opgezet...

en: Can't start TLS session.
nl: Kan geen TLS sessie starten.

en: (retrieving FLAGS...)
nl: (ontvangen van FLAGS...)

en: Getting message %u
nl: Ophalen van bericht %u

en: Appending messages to %s (%d / %d)
nl: Berichten toevoegen aan %s (%d / %d)

en: Moving messages %s to %s ...
nl: Berichten %s worden verplaatst naar %s ...

en: Copying messages %s to %s ...
nl: Berichten %s worden gekopieerd naar %s...

en: Removing messages %s
nl: Berichten %s worden verwijderd

en: can't set deleted flags: %s
nl: kan verwijderd-vlaggen niet instellen: %s

en: can't expunge
nl: kan niet wissen

en: Removing all messages in %s
nl: Alle berichten in %s worden verwijderd

en: can't set deleted flags: 1:*
nl: kan de verwijderd-vlaggen niet instellen: 1:*

en: can't close folder
nl: kan map niet sluiten

en: root folder %s not exist
nl: De beginmap %s bestaat niet

en: error occurred while getting LIST.
nl: er is een fout opgetreden bij het ophalen van de lijst.

en: Can't create '%s'
nl: kan %s niet aanmaken

en: Can't create '%s' under INBOX
nl: kan %s niet aanmaken onder INBOX

en: can't create mailbox: LIST failed
nl: kan geen mailbox maken: LIST mislukt

en: can't create mailbox
nl: kan geen mailbox maken

en: can't rename mailbox: %s to %s
nl: kan de mailbox niet hernoemen van %s naar %s

en: can't delete mailbox
nl: kan de mailbox niet verwijderen

en: Getting message headers (%d / %d)
nl: Ophalen van berichtkoppen (%d / %d)

en: error occurred while getting envelope.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verkrijgen van de envelop.

en: can't parse envelope: %s
nl: kan de envelop niet verwerken: %s

en: can't get envelope
nl: kan de envelop niet verkrijgen

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
nl: Kan niet verbinden met de IMAP4 server: %s:%d

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
nl: Kan gaan sessie opzetten met de IMAP4 server: %s:%d

en: can't get namespace
nl: kan de NAMESPACE niet vinden

en: can't select folder: %s
nl: kan map niet selecteren: %s

en: error on imap command: STATUS
nl: Fout bij IMAP-opdracht: STATUS

en: IMAP4 authentication failed.
nl: IMAP4-identificatie mislukt.

en: IMAP4 login failed.
nl: IMAP4 login mislukt.

en: can't append %s to %s
nl: kan %s niet toevoegen aan %s

en: (sending file...)
nl: (bestand wordt verzonden...)

en: can't append message to %s
nl: kan bericht niet toevoegen aan %s

en: can't copy %s to %s
nl: kan %s niet naar %s kopiëren

en: error while imap command: STORE %s %s
nl: Fout bij IMAP-opdracht: STORE %s %s

en: error while imap command: EXPUNGE
nl: Fout tijdens IMAP opdracht: EXPUNGE

en: error while imap command: CLOSE
nl: Fout bij IMAP-opdracht: CLOSE

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
nl: iconv kan UTF-7 niet naar %s omzetten

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
nl: iconv kan %s niet naar UTF-7 omzetten

en: can't write to temporary file
nl: kan niet naar tijdelijk bestand schrijven

en: Getting messages from %s into %s...
nl: Berichten worden van %s naar %s opgehaald...

en: can't read mbox file.
nl: kan mbox bestand niet inlezen.

en: invalid mbox format: %s
nl: mbox formaat is onjuist: %s

en: malformed mbox: %s
nl: onjuist formaat in mbox: %s

en: can't open temporary file
nl: kan tijdelijk bestand niet openen

en: unescaped From found:
    %s
nl: Afzender zonder escapecodes gevonden:
    %s

en: can't create lock file %s
nl: kan lock-bestand niet aanmaken: %s

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
nl: gebruik 'flock' in plaats van 'file' waar mogelijk

en: can't create %s
nl: kan %s niet aanmaken

en: mailbox is owned by another process, waiting...
nl: mailbox wordt vastgehouden door een ander proces. we wachten even...

en: can't lock %s
nl: kan %s niet locken

en: invalid lock type
nl: ongeldig locktype

en: can't unlock %s
nl: kan de lock niet verwijderen van %s

en: can't truncate mailbox to zero.
nl: kan de mailbox niet inkorten tot 0.

en: Exporting messages from %s into %s...
nl: Berichten worden geëxporteerd van %s naar %s...

en: can't copy message %s to %s
nl: kan bericht niet kopiëren van %s naar %s

en: the src folder is identical to the dest.
nl: de bronmap is hetzelfde als de doelmap.

en: Copying message %s/%d to %s ...
nl: Bericht %s/%d wordt gekopieerd naar %s...

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
nl: Bestand '%s' bestaat al.
    Kan geen map aanmaken.

en: Directory name
    '%s' is not a valid UTF-8 string.
    Maybe the locale encoding is used for filename.
    If that is the case, you must set the following environmental variable
    (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
nl: De naam
    '%s' is geen geldige UTF-8 tekenreeks.
    Misschien wordt de codering van de taalinstelling gebruikt.
    Als dit zo is, kunt u de volgende omgevingsvariabele instellen
    (lees de README voor meer info):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
nl: verbinding met nieuwsserver (NNTP) %s%d wordt opgezet...

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
nl: De NNTP-verbinding met %s:%d is verbroken. Opnieuw contact aan het leggen...

en: article %d has been already cached.
nl: artikel %d is al gebufferd.

en: getting article %d...
nl: artikel %d wordt opgehaald...

en: can't read article %d
nl: kan artikel %d niet lezen

en: can't post article.
nl: kan het ertikel niet versturen.

en: can't retrieve article %d
nl: kan het artikel %d niet ophalen

en: can't select group: %s
nl: kan de groep niet selecteren: %s

en: invalid article range: %d - %d
nl: ongeldig artikelbereik: %d - %d

en: no new articles.
nl: geen nieuwe artikelen.

en: getting xover %d - %d in %s...
nl: xover %d - %d uit %s wordt opgehaald...

en: can't get xover
nl: Kan xover niet ophalen

en: error occurred while getting xover.
nl: er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van de xover.

en: invalid xover line: %s
nl: Ongeldige xover regel: %s

en: can't get xhdr
nl: Kan xhdr niet ophalen

en: error occurred while getting xhdr.
nl: er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van de xhdr.

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
nl: Kan niet verbinden met de NNTP-server: %s:%d

en: protocol error: %s
nl: protocolfout: %s

en: protocol error
nl: protocolfout

en: Error occurred while posting
nl: Er is een fout opgetreden bij het versturen

en: Error occurred while sending command
nl: Fout opgetreden bij sturen van de opdracht

en: Required APOP timestamp not found in greeting
nl: Er is geen APOP timestamp gevonden in de begroeting

en: Timestamp syntax error in greeting
nl: APOP Timestamp in de begroeting is ongeldig

en: Invalid timestamp in greeting
nl: Foutieve tijdsaanduiding in de begroeting

en: POP3 protocol error
nl: POP3 protocolfout

en: invalid UIDL response: %s
nl: Ongeldige UIDL-reactie: %s

en: POP3: Deleting expired message %d
nl: POP3: Bezig met verwijderen van verlopen bericht %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
nl: POP3: Bericht %d wordt overgeslagen (%d bytes)

en: mailbox is locked
nl: postbusis vergrendeld

en: session timeout
nl: sessie time-out

en: can't start TLS session
nl: Kan TLS sessie niet starten

en: error occurred on authentication
nl: er is een fout opgetreden tijdens de identificatie

en: command not supported
nl: opdracht niet ondersteund

en: error occurred on POP3 session
nl: er is een fout opgetreden tijdens de POP3-sessie

en: failed to write configuration to file
nl: opslaan van de configuratie is mislukt

en: Found %s
nl: %s gevonden

en: Configuration is saved.
nl: Configuratie is opgeslagen.

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
nl: procmime_get_text_content(): Codeconversie mislukt

en: can't open mark file
nl: kan het bestand met markeringen niet openen

en: can't fetch message %d
nl: kan bericht %d niet ophalen

en: Print command line is invalid: `%s'
nl: Adrukopdracht is ongeldig: '%s'

en: error occurred while retrieving data.
nl: er is een fout opgetreden bij het ontvangen van de gegevens.

en: Can't write to file.
nl: Het bestand is niet beschrijfbaar.

en: SMTP AUTH not available
nl: SMTP AUTH niet beschikbaar

en: bad SMTP response
nl: ongeldige SMTP-reactie

en: error occurred on SMTP session
nl: er is een fout opgetreden tijdens de SMTP-sessie

en: SSLv23 not available
nl: SSLv23 niet beschikbaar

en: SSLv23 available
nl: SSL v23 beschikbaar

en: TLSv1 not available
nl: TLSv1 niet beschikbaar

en: TLSv1 available
nl: TLSv1 beschikbaar

en: SSL method not available
nl: SSL methode niet beschikbaar

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
nl: Onbekende SSL methode *PROGRAM BUG*

en: Error creating ssl context
nl: Fout bij het maken van de ssl context

note: Get the cipher
en: SSL connection using %s
nl: SSL verbinding met %s

en: Server certificate:
nl: Server-certificaat:

en:   Subject: %s
nl:   Onderwerp: %s

en:   Issuer: %s
nl:   Uitgever: %s

en: writing to %s failed.
nl: schrijven naar %s is mislukt.

en: About
nl: Info

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
nl: GPGME is copyright 2001 door Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
nl: Dit programma is vrije software. U kunt het verspreiden en/of aanpassen binnen de afspraken die in de GNU GPL (General Public License) zijn gepubliceerd. U mag zelf kiezen of u versie 2 of (als u dat wenst) iedere latere versie van het GPL hanteert.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
nl: Dit programma wordt verspreid in de hoop dat het nuttig is, maar ZONDER ENIGE GARANTIE. Zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPWAARDIGHEID of GESCHIKTHEID VOOR ENIG DOEL. Lees de GNU General Public License voor verdere details.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
nl: U zou een kopie van de GNU GPL (General Public License) ontvangen moeten hebben bij dit programma. Als dit niet het geval is, dan kun u een aanvragen bij de Free Software Foundation Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
nl: Er zijn nog schermen open om een nieuw bericht op te stellen.
    Deze moeten gesloten worden om de postvakken te kunnen bewerken.

en: Opening account edit window...
nl: Accountvoorkeuren worden geopend...

en: Creating folder tree. Please wait...
nl: Mappenoverzicht wordt aangemaakt...

en: Creation of the folder tree failed.
nl: Aanmaken van mappenoverzicht is mislukt.

en: Creating account edit window...
nl: Postvakeigenschappen venster word gemaakt...

en: Edit accounts
nl: Accountbeheer

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
nl: Nieuwe berichten zullen gecontroleerd worden in deze volgorde.
    Zet een vinkje in de 'G' kolom om berichten binnen te halen wanneer
    u op de knop 'Alles ophalen' klikt.

en: Name
nl: Naam

en: Edit
nl: Bewerken

en:  _Set as default account
nl: Instellen als _hoofdaccount

en: Do you really want to delete the account '%s'?
nl: Wilt u het account '%s' werkelijk verwijderen?

en: (Untitled)
nl: (Geen titel)

en: Delete account
nl: Account verwijderen

en: Could not get message file %d
nl: Kon berichtbestand %d niet verkrijgen

en: Could not get message part.
nl: Kon berichtdeel niet verkrijgen.

en: Can't get part of multipart message
nl: Kan een deel van een meerdelig bericht niet verkrijgen

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
nl: De geselecteerde actie kan niet gebruikt worden in het venster
    'bericht opstellen' omdat het %%f, %%F of %%p bevat.

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
nl: Opdracht kon niet gestart worden. Pijpverbinding kon niet aangemaakt worden.
    %s

note: Fork error
en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
nl: Kon het externe programma niet aanroepen:
    %s
    %s

en: --- Running: %s
nl: --- Actief: %s

en: --- Ended: %s
nl: --- Klaar: %s

en: Action's input/output
nl: Acties invoer/uitvoer

en:  Send
nl:  Verzenden

en: Abort
nl: Afbreken

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
nl: Geef het argument voor de volgende actie:
    ('%%h' zal vervangen worden door het argument)
      %s

en: Action's hidden user argument
nl: Verborgen gebruikersargumenten voor actie

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
nl: Geef het argument voor de volgende actie:
    ('%%u' zal vervangen worden door het argument)
      %s

en: Action's user argument
nl: Gebruikersargumenten voor actie

en: Add Address to Book
nl: Adres toevoegen aan adresboek

en: Address
nl: Adres

en: Remarks
nl: Opmerkingen

en: Select Address Book Folder
nl: Selecteer adresboekmap

en: Auto-registered address
nl: Automatisch geregistreerd adres

en: /_File
nl: /_Bestand

en: /_File/New _Book
nl: /_Bestand/Nieuw _adresboek

en: /_File/New _vCard
nl: /_Bestand/Nieuwe _vCard

en: /_File/New _JPilot
nl: /_Bestand/Nieuwe _JPilot

en: /_File/New _LDAP Server
nl: /_Bestand/Nieuwe _LDAP-server

en: /_File/---
nl: /_Bestand/---

en: /_File/_Edit
nl: /_Bestand/Aanpassen

en: /_File/_Delete
nl: /_Bestand/_Verwijderen

en: /_File/_Save
nl: /_Bestand/_Opslaan

en: /_File/_Close
nl: /_Bestand/_Sluiten

en: /_Edit
nl: /Be_werken

en: /_Edit/_Copy
nl: /Be_werken/_Kopiëren

en: /_Edit/_Paste
nl: /Be_werken/_Plakken

en: /_Address
nl: /_Adres

en: /_Address/New _Address
nl: /_Adres/Nieuw _adres

en: /_Address/New _Group
nl: /_Adres/Nieuwe _groep

en: /_Address/New _Folder
nl: /_Adres/Nieuwe _map

en: /_Address/---
nl: /_Adres/---

en: /_Address/Add _to recipient
nl: /_Adres/Voeg toe aan geadresseerden

en: /_Address/Add to _Cc
nl: /_Adres/Voeg toe aan Cc

en: /_Address/Add to _Bcc
nl: /_Adres/Voeg toe aan Bcc

en: /_Address/_Edit
nl: /_Adres/_Bewerken

en: /_Address/_Delete
nl: /_Adres/_Verwijderen

en: /_Tools
nl: /_Gereedschap

en: /_Tools/Import _LDIF file
nl: /_Gereedschap/_LDIF bestand importeren

en: /_Tools/Import _CSV file
nl: /_Gereedschap/CSV bestand importeren

en: /_Tools/---
nl: /_Gereedschap/---

en: /_Help
nl: /_Hulp

en: /_Help/_About
nl: /_Hulp/_Info

en: /New _Address
nl: /Nieuw _adres

en: /New _Group
nl: /Nieuwe _groep

en: /New _Folder
nl: /Nieuwe _map

en: /_Delete
nl: /Ver_wijderen

en: /Add _to recipient
nl: /Voeg toe aan geadresseerde

en: /Add t_o Cc
nl: /Voeg toe aan Cc

en: /Add to _Bcc
nl: /Voeg toe aan Bcc

en: /_Copy
nl: /_Kopieer...

en: /_Paste
nl: /_Plakken

en: Address book
nl: Adresboek

note: special folder setting (maybe these options are redundant)
en: Folder
nl: Accounts

en: E-Mail address
nl: E-mail adres

en: Nick Name
nl: Alias

en: Search:
nl: Zoeken:

en: To:
nl: Aan:

note: Buttons
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Search
nl: Zoeken

en: _Close
nl: Sluiten

note: Confirm deletion
en: Delete address(es)
nl: Adres(sen) verwijderen

en: Really delete the address(es)?
nl: Wilt u de adressen werkelijk verwijderen?

en: Do you want to delete the folder AND all addresses in `%s' ?
    If deleting the folder only, addresses will be moved into parent folder.
nl: Wilt u behalve de map, OOK alle adressen in '%s' verwijderen?
    Als u alleen de map verwijdert, dan zullen de adressen naar de 
    hoger gelegen map verplaatst worden.

en: Delete folder
nl: Verwijder map

en: _Folder only
nl: Alleen _map

en: Folder and _addresses
nl: Map en _adressen

en: Really delete `%s' ?
nl: Wilt u '%s' werkelijk verwijderen?

en: New user, could not save index file.
nl: Nieuwe gebruiker: Kon indexbestand niet opslaan.

en: New user, could not save address book files.
nl: Nieuwe gebruiker: Kon adresboekbestanden niet opslaan.

en: Old address book converted successfully.
nl: Oude adresboekgegevens succesvol omgezet.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
nl: Oude adresboekgegevens omgezet.
    Kon het nieuwe adresboek indexbestand niet opslaan.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
nl: Kon adresboekgegevens niet omzetten.
    Nieuw leeg adresboek is gemaakt.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
nl: Kon adresboekgegevens niet omzetten.
    Kon geen nieuwe adresboek bestanden aanmaken.

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
nl: Kon adresboekgegevens niet omzetten.
    Kon ook geen nieuwe adresboekbestanden aanmaken.

en: Address book conversion error
nl: Adresboek omzetprobleem

en: Address book conversion
nl: Adresboek omzetting

en: Could not read address index:
    
    %s%c%s
nl: Kon adresboekindex niet lezen:
    
    %s%c%s

en: Address Book Error
nl: Adresboekprobleem

en: Old address book converted, could not save new address index file
nl: Oude adresboekgegevens omgezet. Kon het nieuwe adresboek indexbestand niet opslaan.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
nl: Kon adresboekgegevens niet omzetten. Nieuw leeg adresboek is gemaakt.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
nl: Kon adresboekgegevens niet omzetten. Kon geen nieuwe adresboek bestanden aanmaken.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
nl: Kon adresboekgegevens niet omzetten. Kon ook geen nieuwe adresboek bestanden aanmaken.

en: Could not read address index
nl: Kon adresboek index niet lezen

en: Address Book Conversion Error
nl: Adresboek omzetprobleem

en: Address Book Conversion
nl: Adresboek Omzetting

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Person
nl: Persoon

en: EMail Address
nl: E-mail adres

en: Group
nl: Groep

en: Common address
nl: Algemene adressen

en: Personal address
nl: Persoonlijke adressen

en: Notice
nl: Bericht

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

en: Creating alert panel dialog...
nl: Waarschuwingsdialoog wordt gemaakt...

en: Show this message next time
nl: Dit bericht de volgende keer weergeven

en: Orange
nl: Oranje

en: Red
nl: Rood

en: Pink
nl: Roze

en: Sky blue
nl: Hemelsblauw

en: Blue
nl: Blauw

en: Green
nl: Groen

en: Brown
nl: Bruin

note: create sub items. for the menu item activation callback we pass the * color flag value as data parameter. Also we attach a data pointer * so we can always get back the SummaryView pointer.
en: None
nl: Geen

en: /_Open
nl: /Openen

en: /_Add...
nl: /_Toevoegen...

en: /_Remove
nl: /_Verwijderen

en: /_Properties...
nl: /_Eigenschappen...

en: /_File/_Send
nl: /_Bericht/_Verzenden

en: /_File/Send _later
nl: /_Bericht/_Later verzenden

en: /_File/Save to _draft folder
nl: /_Bericht/Klad _opslaan

en: /_File/Save and _keep editing
nl: /_Bericht/Opslaan en blijven bewer_ken

en: /_File/_Attach file
nl: /_Bestand/_Bijlage toevoegen

en: /_File/_Insert file
nl: /_Bestand/Bestand _invoegen

en: /_File/Insert si_gnature
nl: /_Bestand/_Handtekening invoegen

en: /_File/A_ppend signature
nl: /_Bericht/Handtekening _toevoegen

en: /_Edit/_Undo
nl: /Be_werken/_Ongedaan maken

en: /_Edit/_Redo
nl: /Be_werken/O_pnieuw toepassen

en: /_Edit/---
nl: /Be_werken/---

en: /_Edit/Cu_t
nl: /Be_werken/K_nippen

en: /_Edit/Paste as _quotation
nl: /Be_werken/Plakken als _citaat

en: /_Edit/Select _all
nl: /Be_werken/_Alles selecteren

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
nl: /Be_werken/Regelterugloop in deze paragraaf

en: /_Edit/Wrap all long _lines
nl: /Be_werken/Regelterugloop in hele bericht

en: /_Edit/Aut_o wrapping
nl: /Be_werken/Regel_terugloop automatisch

en: /_View
nl: /Beel_d

en: /_View/_To
nl: /Beel_d/_Aan

en: /_View/_Cc
nl: /Beel_d/_Cc

en: /_View/_Bcc
nl: /Beel_d/_Bcc

en: /_View/_Reply-To
nl: /Beel_d/Ant_woord naar

en: /_View/---
nl: /Beel_d/---

en: /_View/_Followup-To
nl: /Be_richt/_Vervolg op

en: /_View/R_uler
nl: /Beel_d/_Lineaal

en: /_View/_Attachment
nl: /Beel_d/_Bijlage

en: /_View/Cu_stomize toolbar...
nl: /Beel_d/Werkbalk aanpassen...

en: /_View/Character _encoding
nl: /Beel_d/_Tekstcodering

en: /_View/Character _encoding/_Automatic
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/_Automatisch

en: /_View/Character _encoding/---
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/---

en: /_View/Character _encoding/7bit ascii (US-ASC_II)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/7bit ascii (US-ASC_II)

en: /_View/Character _encoding/Unicode (_UTF-8)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Unicode (_UTF-8)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-_1)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Westeuropees (ISO-8859-_1)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-15)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Westeuropees (ISO-8859-15)

en: /_View/Character _encoding/Central European (ISO-8859-_2)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Centraaleuropees (ISO-8859-2)

en: /_View/Character _encoding/_Baltic (ISO-8859-13)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Baltisch (ISO-8859-13)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (ISO-8859-_4)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Baltisch (ISO-8859-_4)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (Windows-1257)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Baltisch (Windows-1257)

en: /_View/Character _encoding/Greek (ISO-8859-_7)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Grieks (ISO-8859-_7)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (ISO-8859-_6)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Arabisch (ISO-8859-_6)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (Windows-1256)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Arabisch (Windows-1256)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (ISO-8859-_8)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Hebreeuws (ISO-8859-_8)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (Windows-1255)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Hebreeuws (Windows-1255)

en: /_View/Character _encoding/Turkish (ISO-8859-_9)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Turks (ISO-8859-_9)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (ISO-8859-_5)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Cyrillisch (ISO-8859-_5)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-_R)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Cyrillisch (KOI8-_R)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-U)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Cyrillisch (KOI8-_U)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (Windows-1251)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Cyrillisch (Windows-1251)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-_JP)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Japans (ISO-2022-_JP)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (_GB2312)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Vereenvoudigd Chinees (_GB2312)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (GBK)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Vereenvoudigd Chinees (GBK)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (_Big5)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Traditioneel Chinees (_Big5)

en: /_View/Character _encoding/Korean (EUC-_KR)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Koreaans (EUC-_KR)

en: /_View/Character _encoding/Thai (TIS-620)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Thais (TIS-620)

en: /_View/Character _encoding/Thai (Windows-874)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Thais (Windows-874)

en: /_Tools/_Address book
nl: /_Gereedschap/_Adresboek

en: /_Tools/_Template
nl: /_Gereedschap/_Sjabloon

en: /_Tools/Actio_ns
nl: /_Gereedschap/A_cties

en: /_Tools/Edit with e_xternal editor
nl: /_Gereedschap/Be_werken met externe editor

en: /_Tools/Request _disposition notification
nl: /_Gereedschap/Verzoek om notificatie indien gelezen

en: /_Tools/PGP Si_gn
nl: /_Gereedschap/_Ondertekenen met PGP

en: /_Tools/PGP _Encrypt
nl: /Be_richt/_Coderen met PGP

en: /_Tools/_Check spell
nl: /_Gereedschap/_Spellingscontrole

en: /_Tools/_Set spell language
nl: /_Gereedschap/_Taal voor spellingscontrole instellen

en: %s: file not exist
nl: %s: bestand bestaat niet

en: Can't get text part
nl: Kan tekstgedeelte niet ophalen

en: Quote mark format error.
nl: Citeerteken opmaakfout.

en: Message reply/forward format error.
nl: Bericht beantwoorden/doorsturen opmaakfout.

en: File %s doesn't exist
nl: Bestand %s bestaat niet

en: Can't get file size of %s
nl: Kan de bestandsgrootte niet bepalen van %s

en: File %s is empty.
nl: Bestand %s is leeg

en: Can't read %s.
nl: Kan %s niet inlezen.

en: Message: %s
nl: Bericht: %s

en: Can't get the part of multipart message.
nl: Ik kan een deel van een meerdelig bericht niet ophalen.

en: (No Subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: %s - Compose%s
nl: %s - Bericht opstellen%s

en: Recipient is not specified.
nl: Ontvanger is niet gespecificeerd.

en: Empty subject
nl: Geen onderwerp

en: Subject is empty. Send it anyway?
nl: U heeft geen onderwerp ingevuld. Toch versturen?

en: Attachment is missing
nl: Bijlage ontbreekt

en: There is no attachment. Send it without attachments?
nl: Er is geen bijlage. Zonder bijlage versturen?

en: Check recipients
nl: Controleer geadresseerden

en: Really send this mail to the following addresses?
nl: Dit bericht werkelijk naar de volgende adressen versturen?

en: From:
nl: Afzender:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: _Send
nl: Verzenden

en: can't get recipient list.
nl: Kan geen ontvangerlijst opvragen.

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
nl: Account voor het verzenden van email is niet gespecificeerd.
    Selecteer een account voordat u verzend.

en: Error occurred while posting the message to %s .
nl: Er is een fout opgetreden bij het versturen van het bericht naar %s.

en: Sending of message was completed, but the message could not be saved to outbox.
nl: Het bericht is succesvol verstuurd, maar kon niet in 'Verzonden' worden opgeslagen.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
nl: Kon geen bijpassende sleutel vinden voor geselecteerde sleutel-id `%s'.

en: Can't sign the message.
nl: Kan het bericht niet ondertekenen.

en: Can't encrypt the message.
nl: Kan het bericht niet coderen.

en: Can't encrypt or sign the message.
nl: Kan het bericht niet coderen of ondertekenen.

en: can't change file mode
nl: kan de bestandmodus niet veranderen

en: Can't convert the character encoding of the message body from %s to %s.
    
    Send it as %s anyway?
nl: Kan de tekenset van het bericht niet omzetten van %s naar %s.
    
    Toch versturen als %s?

en: Code conversion error
nl: Fout bij coderingsconversie

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
nl: Regel %d overschrijdt de maximale regellengte van 998 tekens).
    De inhoud van het bericht zou onderweg kapot kunnen gaan.
    
    Toch versturen?

en: Line length limit
nl: Maximale regellengte

en: Encrypting with Bcc
nl: Coderen met Bcc

en: This message has Bcc recipients. If this message is encrypted, all Bcc recipients will be visible by examing the encryption key list, leading to loss of confidentiality.
    
    Send it anyway?
nl: Dit bericht heeft verborgen geadresseerden (Bcc). Als het bericht gecodeerd wordt kunnen alle geadresseerden zichtbaar zijn als men de lijst van coderingssleutels bekijkt. Hierdoor vervalt de vertrouwelijkheid.
    
    Toch versturen?

en: can't remove the old message
nl: kan het oude bericht niet verwijderen

en: queueing message...
nl: bericht wordt in de wachtrij geplaatst...

en: can't find queue folder
nl: kan de Wachtrij-map niet vinden

en: can't queue the message
nl: kan het bericht niet in de wachtrij plaatsen

en: File %s doesn't exist.
nl: Bestand %s bestaat niet.

en: Can't open file %s.
nl: Kan het bestand %s niet openen.

en: Creating compose window...
nl: Venster "Bericht opstellen" wordt aangemaakt...

en: PGP Sign
nl: Ondertekenen met PGP

en: PGP Encrypt
nl: Coderen met PGP

en: Data type
nl: Datumtype

note: S_COL_DATE
en: Size
nl: Grootte

en: Invalid MIME type.
nl: Ongeldig MIME type.

en: File doesn't exist or is empty.
nl: Bestand bestaat niet of is leeg.

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: MIME type
nl: MIME-type

note: Encoding
en: Encoding
nl: Codering

en: Path
nl: Pad

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File not exist.
nl: Bestand bestaat niet.

en: Opening executable file
nl: Openen van uitvoerbaar bestand

en: This is an executable file. Opening executable file is restricted for security.
    If you want to launch it, save it to somewhere and make sure it is not an virus or something like a malicious program.
nl: Dit is een uitvoerbaar bestand. Het openen hiervan is om veiligheidsredenen beperkt.
    Als u het wilt uitvoeren, dient u het bestand ergens op te slaan en te controleren om virussen geen kans te geven.

en: External editor command line is invalid: `%s'
nl: Het opgegeven commando voor de externe editor is onjuist: '%s'

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process (pid: %d)?
nl: Het andere programma is nog steeds actief.
    Zal ik het programma afbreken (pid: %d?

en: _Customize toolbar...
nl: /Werkbalk aanpassen

en: Can't queue the message.
nl: Kan het bericht niet in de wachtrij plaatsen.

en: Select files
nl: Selecteer bestanden

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Save message
nl: Bericht opslaan

en: This message has been modified. Save it to draft folder?
nl: Dit bericht is aangepast. Opslaan als Klad?

en: Close _without saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: Do you want to apply the template `%s' ?
nl: Wilt u het sjabloon '%s' toepassen?

en: Apply template
nl: Sjabloon toepassen

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Insert
nl: _Invoegen

en: Add New Person
nl: Nieuw persoon toevoegen

en: Edit Person Details
nl: Persoonsgegevens bewerken

en: An E-Mail address must be supplied.
nl: E-mail adres is niet ingevoerd.

en: A Name and Value must be supplied.
nl: Een naam en waarde moeten worden gegeven.

en: Edit Person Data
nl: Persoonsgegevens bewerken

en: Display Name
nl: Weergavenaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: E-Mail Address
nl: E-mail adres

note: Buttons
en: Move Up
nl: Omhoog

en: Move Down
nl: Omlaag

en: Modify
nl: Bewerken

en: Clear
nl: Legen

en: Value
nl: Waarde

en: Basic Data
nl: Algemeen

en: File appears to be Ok.
nl: Bestand ziet er goed uit.

en: File does not appear to be a valid address book format.
nl: Bestand ziet er niet uit als een geldig adresboek.

en: Could not read file.
nl: Kon niet uit bestand lezen.

en: Edit Address Book
nl: Adresboek bewerken

en:  Check File
nl:  Controleer bestand

en: File
nl: Bestand

en: Add New Address Book
nl: Adresboek toevoegen

en: A Group Name must be supplied.
nl: U moet wel een groepsnaam geven.

en: Edit Group Data
nl: Groepsgegevens bewerken

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Available Addresses
nl: Beschikbare adressen

en: Addresses in Group
nl: Adressen in groep

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
nl: Verplaats e-mail adressen van en naar de nieuwe groep met de pijl-knoppen

en: Edit Group Details
nl: Groepsdetails bewerken

en: Add New Group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Edit folder
nl: Map hernoemen

en: Input the new name of folder:
nl: Geef de nieuwe naam van de map:

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: Input the name of new folder:
nl: Geef de naam van de nieuwe map:

en: File does not appear to be JPilot format.
nl: Bestand ziet er niet uit als een JPilot bestand.

en: Select JPilot File
nl: Selecteer JPilot bestand

en: Edit JPilot Entry
nl: Bewerk JPilot veld

en: Additional e-Mail address item(s)
nl: Extra e-mail adressen

en: Add New JPilot Entry
nl: Voeg nieuw JPilot veld toe

en: Connected successfully to server
nl: Verbinding met server tot stand gebracht

en: Could not connect to server
nl: Kon niet verbinden met de server

en: Edit LDAP Server
nl: Bewerk LDAP server

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Port
nl: Poort

en:  Check Server
nl:  Controleer server

en: Search Base
nl: Zoekbasis

en: Search Criteria
nl: Zoek criterium

en:  Reset
nl:  Opnieuw

en: Bind Password
nl: Bind Wachtwoord

en: Timeout (secs)
nl: Timeout (sec)

en: Maximum Entries
nl: Maximum aantal velden

en: Basic
nl: Algemeen

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Add New LDAP Server
nl: LDAP server toevoegen

en: Edit LDAP - Select Search Base
nl: Bewerk LDAP - Selecteer zoekbasis

en: Available Search Base(s)
nl: Beschikbare zoekbases

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
nl: Kon de zoekbasis niet inlezen vanaf de server - Kies alstublieft met de hand

en: File does not appear to be vCard format.
nl: Bestand ziet er niet uit als een vCard bestand.

en: Select vCard File
nl: Selecteer vCard bestand

en: Edit vCard Entry
nl: Bewerk vCard veld

en: Add New vCard Entry
nl: Nieuw vCard veld toevoegen

en: Exporting %s ...
nl: %s aan het exporteren ...

en: Exporting
nl: Aan het exporteren

en: Error occurred on export.
nl: Er is een fout opgetreden bij het exporteren.

en: Export
nl: Exporteren

en: Specify source folder and destination file.
nl: Specificeer bronmap en doelmap.

en: File format:
nl: Bestandsformaat:

en: Source folder:
nl: Bronmap:

en: Destination:
nl: Doelmap:

en: eml (number + .eml)
nl: eml (nummer + .eml)

en: MH (number only)
nl: MH (alleen nummer)

en:  Select...
nl:  Selecteer...

en: Specify source folder and destination folder.
nl: Specificeer bronmap en doelmap

en: Select destination file
nl: Selecteer doelbestand

en: Select destination folder
nl: Selecteer doelmap

en: Please select a file.
nl: Selecteer een bestand.

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Comma-separated
nl: Gescheiden door komma's

en: Tab-separated
nl: Gescheiden door tab's

en: File Name :
nl: Bestandsnaam :

en: Records :
nl: Kaarten :

note: Button panel
en: Next
nl: Volgende

en: File Info
nl: Bestandsinfo

en: Finish
nl: Afronden

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Overwrite existing file
nl: Bestaand bestand overschrijven

en: The file already exists. Do you want to replace it?
nl: Het bestand bestaat al. Wilt u het bestaande bestand vervangen?

en: Select folder
nl: Selecteer map

en: Sent
nl: Verzonden

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Drafts
nl: Klad

en: Junk
nl: Spam

en: NewFolder
nl: NieuweMap

en: `%c' can't be included in folder name.
nl: '%c' mag niet in de naam van een map.

en: The folder `%s' already exists.
nl: De map '%s' bestaat al.

en: Can't create the folder `%s'.
nl: Kan map '%s' niet aanmaken.

en: /Create _new folder...
nl: /_Nieuwe map maken...

en: /_Rename folder...
nl: /Map _hernoemen

en: /_Move folder...
nl: /Map ver_plaatsen...

en: /_Delete folder
nl: /Map ver_wijderen

en: /Empty _junk
nl: /_Prullenbak legen

en: /Empty _trash
nl: /_Prullenbak legen

en: /_Check for new messages
nl: /Nieuwe e-mail _ophalen

en: /R_ebuild folder tree
nl: /Accountlijst _verversen

en: /_Update summary
nl: /Samenvatting _verversen

en: /Mar_k all read
nl: /Markeer alles als gelezen

en: /Send _queued messages
nl: /Verstuur berichten in wachtrij

en: /_Search messages...
nl: /Berichten _doorzoeken...

en: /Ed_it search condition...
nl: /Zoekopdracht be_werken...

en: /Down_load
nl: /Down_loaden

en: /Su_bscribe to newsgroup...
nl: /A_bonneren op een nieuwsgroep...

en: /_Remove newsgroup
nl: /Nieuws_groep verwijderen

en: Creating folder view...
nl: Mapoverzicht wordt gemaakt...

en: New
nl: Nieuw

note: S_COL_MARK
en: Unread
nl: Ongelezen

en: Total
nl: Totaal

en: Setting folder info...
nl: Mapinfo wordt ingesteld...

en: Setting folder info...
nl: Mapinfo wordt ingesteld...

en: Scanning folder %s%c%s ...
nl: Bezig met inlezen van map %s%c%s ...

en: Scanning folder %s ...
nl: Bezig met inlezen van map %s ...

en: Rebuild folder tree
nl: Accountlijst verversen

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
nl: De mappenboom zal opnieuw opgebouwd worden. Doorgaan?

en: Rebuilding folder tree...
nl: Accountlijst wordt ververst...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
nl: Opnieuw opbouwen van de mappenboom mislukt.

en: Checking for new messages in all folders...
nl: Bezig met controleren op nieuwe berichten in alle mappen...

en: Folder %s is selected
nl: Map %s is geselecteerd

en: Downloading messages in %s ...
nl: Downloaden van berichten in %s ...

en: Download all messages under '%s' ?
nl: Alle berichten in '%s' downloaden?

en: Download all messages
nl: Alle berichten downloaden

en: Error occurred while downloading messages in `%s'.
nl: Er is een fout opgetreden bij het downloaden van berichten in '%s'.

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
nl: Geef de naam van de map:
    (Als je een map wilt maken om daarin submappen te plaatsen,
    sluit de naam dan af met een '/')

en: Input new name for `%s':
nl: Geef een nieuwe naam voor '%s':

en: Rename folder
nl: Hernoem map

en: Can't rename the folder '%s'.
nl: Kan map '%s' niet hernoemen.

en: Can't move the folder `%s'.
nl: Kan map '%s' niet verplaatsen.

en: Delete the search folder '%s' ?
    The real messages are not deleted.
nl: Wilt u de zoekmap '%s' verwijderen?
    De berichten zelf zullen NIET worden verwijderd.

en: Delete search folder
nl: Zoekmap verwijderen

en: All folders and messages under '%s' will be permanently deleted.
    Recovery will not be possible.
    
    Do you really want to delete?
nl: Alle mappen en berichten in '%s' zullen permanent worden verwijderd.
    U kunt deze actie niet ongedaan maken.
    
    Wilt u werkelijk verwijderen?

en: Can't remove the folder '%s'.
nl: Kan map '%s' niet verplaatsen.

en: Empty trash
nl: Prullenbak leegmaken

en: Delete all messages in the trash folder?
nl: Alle berichten uit de prullenbak weggooien?

en: Empty junk
nl: Geen spam

en: Delete all messages in the junk folder?
nl: Alle berichten uit de prullenbak weggooien?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
nl: Wilt u de '%s' mailbox werkelijk verwijderen?
    (De berichten zelf zullen NIET van de schijf worden verwijderd)

en: Remove mailbox
nl: mailbox verwijderen

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
nl: IMAP4 account '%s' werkelijk verwijderen?

en: Delete IMAP4 account
nl: Verwijder IMAP4 account

en: Really delete newsgroup `%s'?
nl: Nieuwsgroep '%s' werkelijk verwijderen?

en: Delete newsgroup
nl: Verwijder nieuwsgroep

en: Really delete news account `%s'?
nl: Nieuwsaccount '%s' werkelijk verwijderen?

en: Delete news account
nl: Verwijder nieuwsaccount

en: Newsgroups:
nl: Nieuwsgroepen:

en: Creating header view...
nl: Header view wordt aangemaakt...

en: (No From)
nl: (Geen afzender)

en: Creating image view...
nl: Afbeelding wordt weergegeven...

en: Can't load the image.
nl: Kan afbeelding niet weergeven.

en: The source file does not exist.
nl: Het bronbestand bestaat niet.

en: Can't find the destination folder.
nl: Kan de doelmap niet vinden.

en: Importing %s ...
nl: %s aan het importeren ...

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Scanning folder...
nl: Scannen van map...

en: Error occurred on import.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren.

en: Importing Outlook Express folders
nl: Outlook Express mappen aan het importeren

en: Cannot create the folder '%s'.
nl: Kan map '%s' niet aanmaken.

en: Import
nl: Importeren

en: Specify source file and destination folder.
nl: Specificeer bronbestand en de doelmap.

en: Source:
nl: Bronmap:

en: Destination folder:
nl: Doelmap:

en: eml (folder)
nl: eml (map)

en: Specify source folder including eml files and destination folder.
nl: Specificeer bronmap met eml bestanden en de doelmap.

en: Select importing folder
nl: Selecteer importeermap

en: Select importing file
nl: Selecteer het te importeren bestand

en: Please specify address book name and file to import.
nl: Geef alstublieft de naam van het adresboek en het te importeren bestand.

en: Select and reorder CSV field names to import.
nl: Kies en hernoem CSV veldnamen om te importeren.

en: File imported.
nl: Bestand geïmporteerd.

en: Address book name must be supplied.
nl: U moet de naam van een adresboek opgeven.

en: Error reading CSV fields.
nl: Fout bij lezen CSV velden.

en: CSV file imported successfully.
nl: CSV bestand succesvol geïmporteerd.

en: Select CSV File
nl: Selecteer CSV bestand

en: CSV Field
nl: CSV veld

en: Address Book Field
nl: Adresboekveld

en: Reorder address book fields with the Up and Down button.
nl: Herschik de velden met de omhoog en omlaag knoppen.

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Address Book :
nl: Adresboek :

en: Import CSV file into Address Book
nl: Importeer CSV bestand in adresboek

en: Prev
nl: Vorige

en: Fields
nl: Velden

en: Select and rename LDIF field names to import.
nl: Kies en hernoem LDIF veldnamen om te importeren.

en: Error reading LDIF fields.
nl: Fout bij lezen LDIF velden.

en: LDIF file imported successfully.
nl: LDIF bestand succesvol geïmporteerd.

en: Select LDIF File
nl: Selecteer LDIF bestand

en: LDIF Field
nl: LDIF Veld

en: Attribute Name
nl: Attribuutnaam

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Select
nl: Selecteer

en: Import LDIF file into Address Book
nl: Importeer LDIF bestand in het adresboek

en: Attributes
nl: Attributen

en: Sylpheed: %d new messages
nl: Sylpheed: %d nieuwe berichten

en: Authenticating with POP3
nl: Authenticatie met POP3

en: Retrieving new messages
nl: Nieuwe berichten worden opgehaald

en: Cancel _all
nl: Alles afbreken

en: Standby
nl: Een ogenblik geduld alstublieft

en: Cancelled
nl: Afgebroken

en: Retrieving
nl: Bezig met ophalen

en: %d message(s) (%s) received
nl: %d bericht(en) (%s) ontvangen

en: no new messages
nl: geen nieuwe berichten

en: Done
nl: Klaar

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Auth failed
nl: Identificatie mislukt

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Timeout
nl: Duurt te lang

en: Finished (%d new message(s))
nl: Klaar (%d nieuwe bericht(en))

en: Finished (no new messages)
nl: Klaar (geen nieuwe berichten)

en: Some errors occurred while getting mail.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de e-mail.

en: getting new messages of account %s...
nl: nieuwe berichten voor account %s worden opgehaald...

en: %s: Authenticating with POP3
nl: %s: Authenticatie met POP3

en: %s: Retrieving new messages
nl: %s: Nieuwe berichten worden opgehaald

en: Connecting to POP3 server: %s...
nl: Verbinden met POP3-server: %s ...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
nl: Kan niet verbinden met POP3 server: %s:%d

en: Authenticating...
nl: Bezig met identificatie...

en: Retrieving messages from %s...
nl: Berichten ophalen van %s...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
nl: Opvragen van het aantal nieuwe berichten (STAT)...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
nl: Opvragen van het aantal nieuwe berichten (LAST)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
nl: Opvragen van het aantal nieuwe berichten (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
nl: Opvragen van de grootte van de nieuwe berichten (LIST)...

en: Deleting message %d
nl: Bezig met verwijderen van bericht %d

en: Quitting
nl: Bezig met afsluiten

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
nl: Bericht wordt opgehaald (%d / %d) (%s / %s)

en: Execution of the junk filter command failed.
    Please check the junk mail control setting.
nl: Het uitvoeren van het spamfilter-commando is mislukt.
    Controleer de spam instellingen.

en: Connection failed.
nl: Verbinding mislukt.

en: Error occurred while processing mail.
nl: Fout bij het verwerken van de e-mail

en: Error occurred while processing mail:
    %s
nl: Fout bij het verwerken van de e-mail:
    %s

en: No disk space left.
nl: De ruimte op de schijf is op.

en: Can't write file.
nl: Het bestand is niet beschrijfbaar.

en: Socket error.
nl: Socket-fout.

note: consider EOF right after QUIT successful
en: Connection closed by the remote host.
nl: Verbinding verbroken door andere computer.

en: Mailbox is locked.
nl: Mailbox is vergrendeld.

en: Mailbox is locked:
    %s
nl: Mailbox is vergrendeld:
    %s

en: Authentication failed.
nl: Identificatie mislukt.

en: Authentication failed:
    %s
nl: Identificatie mislukt:
    %s

en: Session timed out.
nl: Sessie is verlopen.

en: Incorporation cancelled
nl: E-mail verwerken geannuleerd

en: Getting new messages from %s into %s...
nl: Nieuwe berichten worden opgehaald van %s naar %s ...

en: Input password for %s on %s:
nl: Geef wachtwoord voor %s op %s:

en: Input password
nl: Geef wachtwoord

en: Protocol log
nl: Protocol-logboek

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
nl:   -- attach bestand1 [bestand2]...
                             venster 'bericht opstellen' openen met de
                             gespecificeerde bestanden als bijlagen

en:   --receive              receive new messages
nl:   --receive              haal nieuwe berichten op

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
nl:   --receive-all          Berichten ophalen van alle accounts

en:   --send                 send all queued messages
nl:   --send                 verstuur alle berichten uit de wachtrij

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
nl:   --status [map]...      totaal aantal berichten weergeven

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
nl:   --status-full [map]...
                             status van iedere map weergeven

en:   --configdir dirname    specify directory which stores configuration files
nl:   --configdir mapnaam    de map waar de configuratiebestanden zich in bevinden

en:   --ipcport portnum      specify port for IPC remote commands
nl:   --ipcport portnum      specificeer poort voor IPC commando's op afstand

en:   --exit                 exit Sylpheed
nl:   --exit                 Sylpheed afsluiten

en:   --debug                debug mode
nl:   --debug                debug modus

en:   --help                 display this help and exit
nl:   --help                 geef deze hulp weer

en:   --version              output version information and exit
nl:  --version		geef versie informatie en sluit af

en: Press any key...
nl: Druk op een toets...

en: Filename encoding
nl: Bestandscodering

en: The locale encoding is not UTF-8, but the environmental variable G_FILENAME_ENCODING is not set.
    If the locale encoding is used for file name or directory name, it will not work correctly.
    In that case, you must set the following environmental variable (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Continue?
nl: De taalomgeving is niet UTF-8, maar de variabele G_FILENAME_ENCODING is niet ingesteld.
    Indien bestanden of mappen speciale tekens bevatten, zullen er problemen ontstaan.
    U dient in dat geval de volgende variabele in te stellen (lees de README voor meer info):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Toch doorgaan?

en: Composing message exists. Really quit?
nl: U bent een bericht aan het opstellen.
    Wilt u werkelijk het programma afsluiten?

en: Queued messages
nl: Berichten zijn in de wachtrij gezet

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
nl: Er staan nog berichten in de wachtrij. Toch afsluiten?

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
nl: GnuPG is niet goed geïnstalleerd of is te oud.
    OpenPGP ondersteuning wordt uitgeschakeld.

en: Loading plug-ins...
nl: Laden van plug-ins...

note: remote command mode
en: another Sylpheed is already running.
nl: er draait al een Sylpheed.

en: Migration of configuration
nl: Configuratie omzetten

en: The previous version of configuration found.
    Do you want to migrate it?
nl: De gevonden configuratie is van een oude versie.
    Wilt u deze omzetten?

en: /_File/_Folder
nl: /_Bestand/_Map

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
nl: /_Bestand/_Map/Nieuwe map aanmaken...

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
nl: /_Bestand/_Map/Map _hernoemen...

en: /_File/_Folder/_Move folder...
nl: /_Bestand/_Map/Map ver_plaatsen...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
nl: /_Bestand/_Map/Map ver_wijderen

en: /_File/_Mailbox
nl: /_Bestand/_Postbus

en: /_File/_Mailbox/Add _mailbox...
nl: /_Bestand/_Postbus/Toevoegen...

en: /_File/_Mailbox/_Remove mailbox
nl: /_Bestand/_Postbus/_Verwijderen

en: /_File/_Mailbox/---
nl: /_Bestand/_Postbus/---

en: /_File/_Mailbox/_Check for new messages
nl: /_Bestand/_Postbus//Nieuwe e-mail _ophalen

en: /_File/_Mailbox/Check for new messages in _all mailboxes
nl: /_Bestand/_Postbus/Nieuwe e-mail ophalen voor _alle accounts

en: /_File/_Mailbox/R_ebuild folder tree
nl: /_Bestand/_Postbus/_Mappenlijst opnieuw opbouwen

en: /_File/_Import mail data...
nl: /_Bestand/Importeer e-mail berichten

en: /_File/_Export mail data...
nl: /_Bestand/Exporteer e-mail berichten

en: /_File/Empty all _trash
nl: /_Bestand/Prullenbak _legen

en: /_File/_Save as...
nl: /_Bestand/Opslaan _als...

en: /_File/Page set_up...
nl: /_Bestand/Paginainstellingen...

en: /_File/_Print...
nl: /_Bestand/Af_drukken...

en: /_File/_Work offline
nl: /_Bestand/Off-line werken

note: {N_("/_File/_Close"),		"<alt>W", app_exit_cb, 0, NULL},
en: /_File/E_xit
nl: /_Bestand/A_fsluiten

en: /_Edit/Select _thread
nl: /Be_werken/_Discussie selecteren

en: /_Edit/_Find in current message...
nl: /Be_werken/Zoeken in bericht...

en: /_Edit/_Search messages...
nl: /Be_werken/Berichtenlijst door_zoeken...

en: /_Edit/_Quick search
nl: /Be_werken/Snel zoeken

en: /_View/Show or hi_de
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Accountlijst

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Bericht

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Werkbalk

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Werkbalk/Afbeelding _en tekst

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Text at the _right of icon
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Werkbalk/Tekst rechts van icoon

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Werkbalk/_Afbeelding

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Werkbalk/_Tekst

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Werkbalk/_Niet weergeven

en: /_View/Show or hi_de/_Search bar
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/_Zoekbalk

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
nl: /Beel_d/_Hoofdvenster/Status_balk

en: /_View/_Customize toolbar...
nl: /Beel_d/Werkbalk aanpassen

en: /_View/Layou_t
nl: /Beel_d/Layout

en: /_View/Layou_t/_Normal
nl: /Beel_d/Layout/Normaal

en: /_View/Layou_t/_Vertical
nl: /Beel_d/Layout/_Verticaal

en: /_View/Separate f_older tree
nl: /Beel_d/Acc_ountlijst los

en: /_View/Separate _message view
nl: /Beel_d/_Bericht los

en: /_View/_Sort
nl: /Beel_d/_Sorteren

en: /_View/_Sort/by _number
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _nummer

en: /_View/_Sort/by s_ize
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _grootte

en: /_View/_Sort/by _date
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _datum

en: /_View/_Sort/by t_hread date
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op datum (dis_cussie)

en: /_View/_Sort/by _from
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _afzender

en: /_View/_Sort/by _recipient
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _ontvanger

en: /_View/_Sort/by _subject
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _onderwerp

en: /_View/_Sort/by _color label
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _kleurlabel

en: /_View/_Sort/by _mark
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _markering

en: /_View/_Sort/by _unread
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op on_gelezen

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
nl: /Beel_d/_Sorteren/Op _bijvoeging

en: /_View/_Sort/D_on't sort
nl: /Beel_d/_Sorteren/_Ongesorteerd

en: /_View/_Sort/---
nl: /Beel_d/_Sorteren/---

en: /_View/_Sort/Ascending
nl: /Beel_d/_Sorteren/Oplopend

en: /_View/_Sort/Descending
nl: /Beel_d/_Sorteren/Aflopend

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
nl: /Beel_d/_Sorteren/Aantrekken op onderwerp

en: /_View/Th_read view
nl: /Beel_d/Ge_nest

en: /_View/E_xpand all threads
nl: /Beel_d/Discussies _uitklappen

en: /_View/Co_llapse all threads
nl: /Beel_d/Discussies _inklappen

en: /_View/Set display _item...
nl: /Beel_d/_Kolommen berichtenlijst...

en: /_View/_Go to
nl: /Beel_d/_Ga naar

en: /_View/_Go to/_Prev message
nl: /Beel_d/_Ga naar/_Vorige bericht

en: /_View/_Go to/_Next message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Vo_lgende bericht

en: /_View/_Go to/---
nl: /Beel_d/_Ga naar/---

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Vo_rige ongelezen bericht

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Volgende on_gelezen bericht

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
nl: /Beel_d/_Ga naar/_Vorige nieuwe bericht

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Vo_lgende nieuwe bericht

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Vorige ge_markeerd bericht

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Volgende gem_arkeerd bericht

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Vorige gela_beld bericht

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
nl: /Beel_d/_Ga naar/Volgende gelab_eld bericht

en: /_View/_Go to/Other _folder...
nl: /Beel_d/_Ga naar/Andere _map...

en: /_View/Character _encoding/_Auto detect
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Automatisch

en: /_View/Character _encoding/Western European (Windows-1252)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Westeuropees (Windows-1252)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-JP-2)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Japans (ISO-2022-JP-2)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_EUC-JP)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Japans (_EUC-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_Shift__JIS)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Japans (_Shift__JIS)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (EUC-_TW)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Traditioneel Chinees (EUC-_TW)

en: /_View/Character _encoding/Chinese (ISO-2022-_CN)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Chinees (ISO-2022-_CN)

en: /_View/Character _encoding/Korean (ISO-2022-KR)
nl: /Beel_d/_Tekstcodering/Koreaans (ISO-2022-KR)

en: /_View/Open in new _window
nl: /Beel_d/In _nieuw venster openen

en: /_View/Mess_age source
nl: /Beel_d/_Broncode weergeven

en: /_View/All _headers
nl: /Beel_d/Alle kopteksten

en: /_View/_Update summary
nl: /Beel_d/_Verversen

en: /_Message
nl: /Be_richt

en: /_Message/Recei_ve
nl: /Be_richt/_Ophalen

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
nl: /Be_richt/_Ophalen/E-mail van _huidig account ophalen

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
nl: /Be_richt/_Ophalen/Alle e-mail ophalen

en: /_Message/Recei_ve/Stop receivin_g
nl: /Be_richt/_Ophalen/Ophalen afbreken

en: /_Message/Recei_ve/_Remote mailbox...
nl: /Be_richt/_Ophalen/Mailbox op andere computer

en: /_Message/Recei_ve/---
nl: /Be_richt/_Ophalen/---

en: /_Message/_Send queued messages
nl: /Be_richt/Berichten uit wachtrij verzenden

en: /_Message/---
nl: /Be_richt/---

en: /_Message/Compose _new message
nl: /Be_richt/_Nieuw bericht opstellen

en: /_Message/_Reply
nl: /Be_richt/_Beantwoorden

en: /_Message/Repl_y to
nl: /Be_richt/Antwoord _sturen aan

en: /_Message/Repl_y to/_all
nl: /Be_richt/Antwoord _sturen aan/_iedereen

en: /_Message/Repl_y to/_sender
nl: /Be_richt/Antwoord _sturen aan/_afzender

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
nl: /Be_richt/Antwoord _sturen aan/_discussielijst

en: /_Message/_Forward
nl: /Be_richt/_Doorsturen

en: /_Message/For_ward as attachment
nl: /Be_richt/Doorsturen _als bijlage

en: /_Message/Redirec_t
nl: /Be_richt/Om_leiden

en: /_Message/M_ove...
nl: /Be_richt/_Verplaatsen...

en: /_Message/_Copy...
nl: /Be_richt/_Kopiëren...

en: /_Message/_Mark
nl: /Be_richt/_Markeren

en: /_Message/_Mark/Set _flag
nl: /Be_richt/_Markeren/Aanvinken

en: /_Message/_Mark/_Unset flag
nl: /Be_richt/_Markeren/Afvinken

en: /_Message/_Mark/---
nl: /Be_richt/_Markeren/---

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
nl: /Be_richt/_Markeren/Als _ongelezen

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
nl: /Be_richt/_Markeren/Als _gelezen

en: /_Message/_Mark/Mark _thread as read
nl: /Be_richt/_Markeren/Als _gelezen (discussie)

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
nl: /Be_richt/_Markeren/_Alles gelezen

en: /_Message/_Delete
nl: /Be_richt/Ver_wijderen

en: /_Message/Set as _junk mail
nl: /Be_richt/Als _spam markeren

en: /_Message/Set as not j_unk mail
nl: /Be_richt/Als _niet spam markeren

en: /_Message/Re-_edit
nl: /Be_richt/Bewerken

en: /_Tools/Add sender to address boo_k...
nl: /_Gereedschap/Af_zender toevoegen aan adresboek...

en: /_Tools/_Filter all messages in folder
nl: /_Gereedschap/Alle berichten _filteren

en: /_Tools/Filter _selected messages
nl: /_Gereedschap/_Geselecteerde berichten filteren

en: /_Tools/_Create filter rule
nl: /_Gereedschap/Filterregel _aanmaken

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
nl: /_Gereedschap/_Creëer Filterregel/_Automatisch

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
nl: /_Gereedschap/_Creëer filterregel/voor A_fzender

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
nl: /_Gereedschap/_Creëer filterregel/voor _Geadresseerde

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
nl: /_Gereedschap/_Creëer filterregel/voor _Onderwerp

en: /_Tools/Filter _junk mails in folder
nl: /_Gereedschap/_Spam filteren

en: /_Tools/Filter junk _mails in selected messages
nl: /_Gereedschap/Spam filteren uit ge_selecteerde berichten

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
nl: /_Gereedschap/Du_bbele berichten verwijderen

en: /_Tools/C_oncatenate separated messages
nl: /_Gereedschap/Gescheiden berichten samenvoegen

en: /_Tools/E_xecute marked process
nl: /_Gereedschap/Voer gemarkeerd proces uit

en: /_Tools/_Log window
nl: /_Gereedschap/_Logboek

en: /_Configuration
nl: /_Instellingen

en: /_Configuration/_Common preferences...
nl: /_Instellingen/Algemene voorkeuren...

en: /_Configuration/_Filter settings...
nl: /_Instellingen/_Filterbeheer...

en: /_Configuration/_Template...
nl: /_Instellingen/_Sjablonen...

en: /_Configuration/_Actions...
nl: /_Instellingen/A_cties...

en: /_Configuration/Plug-in _manager...
nl: /_Instellingen/Plug-in beheer...

en: /_Configuration/---
nl: /_Instellingen/---

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
nl: /_Instellingen/Accountvoorkeuren...

en: /_Configuration/Create _new account...
nl: /_Instellingen/Nieuw account aanmaken...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
nl: /_Instellingen/Accountbeheer...

en: /_Configuration/C_hange current account
nl: /_Instellingen/Huidig account veranderen

en: /_Help/_Manual
nl: /_Hulp/_Handboek

en: /_Help/_Manual/_English
nl: /_Hulp/_Handboek/_Engels

en: /_Help/_Manual/_Japanese
nl: /_Hulp/_Handboek/_Japans

en: /_Help/_FAQ
nl: /_Hulp/_FAQ

en: /_Help/_FAQ/_English
nl: /_Hulp/_FAQ/_Engels

en: /_Help/_FAQ/_German
nl: /_Hulp/_FAQ/_Duits

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
nl: /_Hulp/_FAQ/_Spaans

en: /_Help/_FAQ/_French
nl: /_Hulp/_FAQ/_Frans

en: /_Help/_FAQ/_Italian
nl: /_Hulp/_FAQ/_Italiaans

en: /_Help/_Command line options
nl: /_Hulp/Opties voor de opdrachtregel

en: /_Help/---
nl: /_Hulp/---

en: /_Help/_Update check...
nl: /_Hulp/Controleer op nieuwere versie...

en: /_Help/Update check of _plug-ins...
nl: /_Hulp/Controleer op nieuwere versies van plug-ins...

en: Creating main window...
nl: Hoofdvenster wordt aangemaakt...

en: MainWindow: color allocation %d failed
nl: HoofdVenster: kleur %d kon niet gealloceerd worden

en: done.
nl: klaar.

en: Untitled
nl: Geen titel

en: none
nl: niets

en: Offline
nl: Off-line

en: You are offline. Go online?
nl: U bent off-line aan het werken. Wilt u on-line gaan?

en: Empty all trash
nl: Prullenbakken legen

en: Delete all messages in trash folders?
nl: Alle berichten uit de prullenbakken weggooien?

en: Add mailbox
nl: Mailbox toevoegen

en: Specify the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
nl: Geef de locatie van de mailbox.
    Als een bestaande mailbox wordt ingevuld,
    dan wordt hij automatisch ingelezen.

en: The mailbox `%s' already exists.
nl: De mailbox '%s' bestaat al.

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
nl: De mailbox kon niet aangemaakt worden.
    Misschien bestaan er al wat bestanden, of heb je geen toestemming om er te schrijven.

en: Sylpheed - Folder View
nl: Sylpheed - Mappenoverzicht

en: Sylpheed - Message View
nl: Sylpheed - Berichtenoverzicht

en: /_Reply
nl: /_Antwoord

en: /Reply to _all
nl: /_Iedereen beantwoorden

en: /Reply to _sender
nl: /_Afzender beantwoorden

en: /Reply to mailing _list
nl: /_Discussielijst beantwoorden

en: /_Forward
nl: /D_oorsturen

en: /For_ward as attachment
nl: /Doorsturen als _bijvoeging

en: /Redirec_t
nl: /_Omleiden

en: Icon _and text
nl: Icoon en tekst

en: Text at the _right of icon
nl: Tekst rechts van icoon

en: _Icon
nl: Icoon

en: _Text
nl: Tekst

en: _None
nl: Geen

en: You are offline. Click the icon to go online.
nl: U bent off-line aan het werken. Klik op het pictogram om on-line te gaan werken.

en: You are online. Click the icon to go offline.
nl: U bent on-line aan het werken. Klik op het pictogram om off-line te gaan werken.

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exit this program?
nl: Sylpheed afsluiten?

en: The selected messages could not be combined.
nl: De geselecteerde berichten konden niet worden samengevoegd.

en: Select folder to open
nl: Selecteer map om te openen

en: Command line options
nl: Opties voor de opdrachtregel

en: Usage: sylpheed [OPTION]...
nl: Gebruik: sylpheed [OPTIES]...

en: Windows-only option:
nl: Optie alleen voor Windows:

en: specify port for IPC remote commands
nl: specificeer poort voor IPC commando's op afstand

en: Find in current message
nl: Zoek in huidig bericht

en: Find text:
nl: Zoek naar:

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Search failed
nl: Zoeken mislukt

en: Search string not found.
nl: Opgegeven tekst niet gevonden

en: Beginning of message reached; continue from end?
nl: Begin van het bericht bereikt; verdergaan vanaf het einde?

en: End of message reached; continue from beginning?
nl: Einde van het bericht bereikt; verdergaan vanaf het begin?

en: Search finished
nl: Zoeken voltooid

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
nl: /_Gereedschap/Af_zender toevoegen aan adresboek

en: Creating message view...
nl: Berichtenoverzicht wordt gemaakt...

en: Text
nl: Tekst

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Message View - Sylpheed
nl: Nieuw bericht - Sylpheed

en: Can't save the file `%s'.
nl: Kan het bestand '%s' niet opslaan.

en: /Open _with...
nl: /Open met...

en: /_Display as text
nl: /Als tekst weergeven

en: /_Save as...
nl: /Opslaan als...

en: /Save _all...
nl: /Alle_s opslaan...

en: /_Print...
nl: /Afdrukken...

en: /_Reply/_Reply
nl: /_Antwoord/Beantwoord

en: /_Reply/Reply to _all
nl: /_Antwoord/Beantwoord iedereen

en: /_Reply/Reply to _sender
nl: /_Antwoord/Beantwoord afzender

en: /_Reply/Reply to mailing _list
nl: /_Antwoord/Beantwoord naar mailinglijst

en: /_Check signature
nl: /_Verifieer handtekening

en: Creating MIME view...
nl: MIME view wordt aangemaakt...

en: Select "Check signature" to check
nl: Selecteer "Verifieer handtekening" om te controleren

en: Select an action for the attached file:
nl: Kies een actie voor het bijgevoegde bestand:

en: Open _with...
nl: Openen _met...

en: _Display as text
nl: _Als tekst weergeven

en: _Save as...
nl: Opslaan _als...

en: This signature has not been checked yet.
nl: Deze handtekening is nog niet gecontroleerd.

en: _Check signature
nl: _Handtekening verifiëren

en: Can't save the part of multipart message.
nl: Kan het deel van een meerdelig bericht niet opslaan.

en: Can't save the attachments.
nl: Kan bijlagen niet opslaan.

en: Open with
nl: Open met

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
nl: Geef de opdracht om het bestand mee te openen:
    ('%s' zal vervangen worden door de bestandsnaam)

en: Passphrase
nl: Wachtwoord

en: [no user id]
nl: [geen gebruikersnaam]

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
nl: %sGeef alstublieft het wachtwoord voor:
    
     %.*s
    (%.*s)

en: Bad passphrase! Try again...
nl: Verkeerd wachtwoord! Probeer opnieuw...

en: Plug-in manager
nl: Plug-in beheer

en: Check for _update
nl: Controleer op nieuwere versie

en: Plug-in information
nl: Plug-in informatie

en: (Unknown)
nl: (Onbekend)

en: Author:
nl: Auteur:

en: File:
nl: Bestand:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Opening account preferences window...
nl: Venster accountvoorkeuren wordt geopend...

en: Preferences for new account
nl: Voorkeuren voor nieuw account

en: Account preferences
nl: Accountvoorkeuren

en: Creating account preferences window...
nl: Venster accountvoorkeuren wordt geopend...

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Send
nl: Verzenden

en: Compose
nl: Opstellen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Name of this account
nl: Naam van dit account

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Personal information
nl: Persoonlijke informatie

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Mail address
nl: E-mail adres

en: Organization
nl: Organisatie

en: Server information
nl: Serverinformatie

en: News (NNTP)
nl: Nieuws (NNTP)

en: None (local)
nl: Niets (lokaal)

en: This server requires authentication
nl: Deze server vereist authentificatie

en: News server
nl: Nieuwsserver

en: Server for receiving
nl: Server om van te ontvangen

en: SMTP server (send)
nl: SMTP server (om te verzenden)

en: User ID
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Authentication method
nl: Identificatiemethode

en: Remove messages on server when received
nl: Verwijder berichten op de server wanneer ze worden opgehaald

en: Remove after
nl: Verwijderen na

en: days
nl: dagen

en: 0 days: remove immediately
nl: 0 dagen: direct verwijderen

en: Download all messages (including already received) on server
nl: Haal alle berichten op van de server, inclusief reeds opgehaalde berichten

en: Receive size limit
nl: Limiet ontvangstgrootte

en: KB
nl: kB

en: Filter messages on receiving
nl: Filter de berichten bij het ophalen

en: Default inbox
nl: Standaard inbox

en: Unfiltered messages will be stored in this folder.
nl: Ongefilterde berichten zullen hier opgeslagen worden

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Only check INBOX on receiving
nl: Alleen de INBOX op nieuwe e-mail controleren

en: Filter new messages in INBOX on receiving
nl: Filter de nieuwe berichten bij het ophalen

en: News
nl: Nieuws

en: Maximum number of articles to download
nl: Maximum aantal te downloaden artikelen

en: No limit if 0 is specified.
nl: Geen limiet als 0 is ingesteld.

en: `Get all' checks for new messages on this account
nl: 'Alles ophalen' haalt de e-mail voor dit account op

en: Add Date header field
nl: Datum veld toevoegen aan header

en: Generate Message-ID
nl: Bericht-ID aanmaken

en: Add user-defined header
nl: Voeg een door de gebruiker gespecificeerde header toe

en:  Edit...
nl:  Bewerken...

en: Authentication
nl: Identificatie

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
nl: SMTP identificatie (SMTP AUTH)

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
nl: Als u deze ingangen niet invult, zal hetzelfde naam/wachtwoord-paar gebruikt worden als voor het ontvangen.

en: Authenticate with POP3 before sending
nl: Identificatie met POP3 voor het verzenden

note: signature
en: Signature
nl: Tekenen

en: Direct input
nl: Directe invoer

en: Name:
nl: Naam:

en: Command output
nl: Resultaat van opdracht

en: Put signature before quote (not recommended)
nl: Invoegen van handtekening voor citaat (niet aanbevolen)

en: Automatically set the following addresses
nl: Stel automatisch de volgende adressen in

en: Reply-To
nl: Antwoorden aan

en: PGP sign message by default
nl: Standaard een PGP-identificatiehandtekening toevoegen

en: PGP encrypt message by default
nl: Standaard het bericht coderen met PGP

en: Encrypt when replying to encrypted message
nl: Versleutelen indien reactie op versleuteld bericht

en: Use ASCII-armored format for encryption
nl: ASCII-versterkt formaat gebruiken voor codering

en: Use clear text signature
nl: Teksthandtekening gebruiken

en: Use default GnuPG key
nl: Gebruik standaard GnuPG sleutel

en: Select key by your email address
nl: Selecteer sleutel naar e-mail adres

en: Specify key manually
nl: Specificeer sleutel handmatig

en: User or key ID:
nl: Gebruikers- of sleutel-ID:

en: Don't use SSL
nl: Geen SSL gebruiken

en: Use SSL for POP3 connection
nl: SSL gebruiken voor POP3 verbinding

en: Use STARTTLS command to start SSL session
nl: Het STARTTLS commando gebruiken om een SSL sessie te starten

en: Use SSL for IMAP4 connection
nl: SSL gebruiken voor IMAP verbinding

en: Use SSL for NNTP connection
nl: SSL gebruiken voor NNTP verbinding

en: Send (SMTP)
nl: Verzenden (SMTP)

en: Use SSL for SMTP connection
nl: SSL gebruiken voor SMTP verbinding

en: Use non-blocking SSL
nl: Niet-blokkerende SSL gebruiken

en: Turn this off if you have problems in SSL connection.
nl: Zet dit uit als u problemen met de SSL-verbinding heeft.

en: Use SOCKS proxy
nl: Gebruik SOCKS-proxy

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Port:
nl: Poort:

en: Use authentication
nl: Gebruik authenticatie

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Use SOCKS proxy on sending
nl: Gebruik SOCKS-proxy bij verzenden

en: Specify SMTP port
nl: SMTP poort

en: Specify POP3 port
nl: POP3 poort

en: Specify IMAP4 port
nl: IMAP4 poort

en: Specify NNTP port
nl: SMTP poort

en: Specify domain name
nl: Specificeer domeinnaam

en: IMAP server directory
nl: IMAP server-map

en: Only the subfolders of this directory will be displayed.
nl: Alleen de submappen van deze map zullen weergegeven worden.

en: Clear all message caches on exit
nl: Alle buffers legen bij afsluiten

en: Put sent messages in
nl: Verzonden berichten opslaan in

en: Put draft messages in
nl: Kladberichten opslaan in

en: Put queued messages in
nl: Wachtrijberichten opslaan in

en: Put deleted messages in
nl: Verwijderde berichten opslaan in

en: Account name is not entered.
nl: Accountnaam is niet ingevuld.

en: Mail address is not entered.
nl: E-mail adres is niet ingevoerd.

en: SMTP server is not entered.
nl: SMTP server is niet ingevoerd.

en: User ID is not entered.
nl: Gebruikersnaam is niet ingevoerd.

en: POP3 server is not entered.
nl: POP3 server is niet ingevoerd.

en: IMAP4 server is not entered.
nl: IMAP4 server is niet ingevoerd.

en: NNTP server is not entered.
nl: NNTP server is niet ingevoerd.

en: Specified folder is not a queue folder.
nl: Aangegeven map kan niet gebruikt worden als wachtrij.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
nl: Het wordt afgeraden om de oude stijl van ASCII-versterkte
    codering te gebruiken. Het voldoet niet aan de RFC 3156
    - MIME-beveiligingsregels als u OpenPGP gebruikt.

en: Actions configuration
nl: Configuratie van acties

en: Menu name:
nl: Menunaam:

en: Command line:
nl: Opdrachtregel:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
nl: Menunaam:
     Gebruik / in menunaam om submenu's te maken.
    Opdrachtregel:
     Begin met:
       | om berichtinhoud of selectie naar opdracht te sturen
       > om door gebruiker gegeven tekst naar opdracht te sturen
       * om door gebruiker gegeven verborgen tekst naar opdracht te sturen
     Eindigen met:
       | om berichtinhoud te vervangen met opdrachtuitvoer
       > om opdrachtuitvoer toe te voegen aan bericht
       & om opdracht asynchroon uit te voeren
     Gebruik:
       %f voor bestandsnaam van bericht
       %F voor de lijst van bestandsnamen van geselecteerde berichten
       %p voor het geselecteerde deel van het bericht.   %u voor het door de gebruiker gegeven argument
       %h voor het door de gebruiker gegeven verborgen argument
       %s voor de tekstselectie

en:  Replace
nl:  Vervangen

en:  Syntax help
nl:  Syntaxhulp

en: Registered actions
nl: Ingestelde acties

en: (New)
nl: (Nieuw)

en: Menu name is not set.
nl: Menunaam is niet ingesteld.

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
nl: Een dubbele punt is niet toegestaan in een menunaam.

en: Menu name is too long.
nl: Menunaam is te lang.

en: Command line not set.
nl: Opdrachtregel is niet ingesteld.

en: Menu name and command are too long.
nl: Menunaam en opdrachtregel zijn te lang.

en: The command
    %s
    has a syntax error.
nl: De opdracht
    %s
    bevat een syntaxfout.

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: Do you really want to delete this action?
nl: Wilt u werkelijk deze actie verwijderen?

en: Creating common preferences window...
nl: Venster algemene voorkeuren wordt aangemaakt...

en: Common Preferences
nl: Algemene voorkeuren

en: Display
nl: Beeld

en: Junk mail
nl: Spam

en: Auto-check new mail
nl: Nieuwe mail automatisch controleren

en: every
nl: iedere

en: minute(s)
nl: minuten kijken of er nieuwe e-mail is.

en: Check new mail on startup
nl: Bij opstarten kijken of er nieuwe e-mail is

en: Update all local folders after incorporation
nl: Lokale mappen verversen na de verwerking

note: New message notify
en: New message notification
nl: Waarschuwing bij nieuw bericht

en: second(s)
nl: seconde(n)

en: Play sound when new messages arrive
nl: Geluid afspelen wanneer nieuwe e-mail binnenkomt

en: Sound file
nl: Geluidsbestand

en: Execute command when new messages arrive
nl: Opdracht uitvoeren wanneer nieuwe e-mail binnenkomt

en: Command
nl: Opdracht

en: `%d' will be replaced with the number of new messages.
nl: '%d' zal vervangen worden door het aantal berichten.

en: Incorporate from local spool
nl: Van lokale postbus overnemen

en: Filter on incorporation
nl: Filteren bij het ophalen

en: Spool path
nl: Pad naar postbus

en: General
nl: Algemeen

en: Save sent messages to outbox
nl: Verzonden berichten opslaan in de outbox

en: Apply filter rules to sent messages
nl: Filterregels op verzonden berichten toepassen

en: Automatically add recipients to address book
nl: Voeg geadresseerde automatisch aan adresboek toe

en: Display send dialog
nl: Weergeven van verzendvenster

en: Notify for missing attachments when the following strings (comma-separated) are found in the message body
nl: Geef notificatie dat de bijlage ontbreekt als één van de volgende woorden in het bericht voorkomt (door komma's gescheiden)

en: (Ex: attach)
nl: (Bijv: bijlage)

en: Confirm recipients before sending
nl: Bevestig geadresseerden voor verzending

en: Excluded addresses/domains (comma-separated):
nl: Uitgesloten adressen/domeinen (door komma's gescheiden)

en: Transfer encoding
nl: Berichtcodering

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters.
nl: Geef de Content-Transfer-Encoding die gebruikt wordt om het bericht te coderen wanneer deze speciale tekens bevat.

en: MIME filename encoding
nl: Codering voor MIME-bestandsnamen

en: Specify encoding method for MIME filename with non-ASCII characters.
    MIME header: most popular, but violates RFC 2047
    RFC 2231: conforms to standard, but not popular
nl: Geef coderingsmethode voor MIME-bestandsnaam met speciale tekens.
    MIME header: vaak gebruikt, maar overtreedt de RFC 2047 standaard
    RFC 2231: volgt de standaard, maar wordt minder gebruikt

en: Signature separator
nl: Handtekening scheidingsteken

en: Insert automatically
nl: Automatisch invoegen

en: Reply
nl: Antwoord

en: Automatically select account for replies
nl: Account automatisch selecteren voor beantwoorden

en: Quote message when replying
nl: Originele bericht citeren bij beantwoorden

en: Reply to mailing list by Reply button
nl: Antwoord standaard naar mailinglijst

en: Inherit recipients on reply to self messages
nl: Neem geadresseerden over als u op uzelf antwoord

en: Set only mail address of recipients when replying
nl: Invullen van geadresseerde alleen bij beantwoorden

en: Automatically launch the external editor
nl: Automatisch extern programma starten voor bewerken van e-mail bericht

en: Undo level
nl: Niveau van ongedaan maken

en: Wrap messages at
nl: Regelterugloop na:

en: characters
nl: tekens

en: Wrap quotation
nl: Regelterugloop gebruiken bij citeren

en: Wrap on input
nl: Regelterugloop tijdens invoer

en: Auto-save to draft
nl: Automatisch opslaan als klad

en: Format
nl: Opmaak

en: Spell checking
nl: Spellingscontrole

note: reply
en: Reply format
nl: Antwoordopmaak

en: Quotation mark
nl: Citeerteken

note: forward
en: Forward format
nl: Doorstuuropmaak

en:  Description of symbols
nl:  Beschrijving van symbolen

en: Enable Spell checking
nl: Spellingscontrole gebruiken

en: Default language:
nl: Standaardtaal:

en: Text font
nl: Lettertype

note: ---- Folder View ----
en: Folder View
nl: Mappenlijst

en: Display unread number next to folder name
nl: Aantal ongelezen berichten weergeven naast mapnaam

en: Displaying message number columns in the folder view:
nl: Aantal berichten weergeven in mappenlijst:

en: Abbreviate newsgroups longer than
nl: Nieuwsgroepen inkorten die langer zijn dan

en: letters
nl: brieven

note: ---- Summary ----
en: Summary View
nl: Berichtenlijst

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
nl: Ontvanger weergeven in 'Afzender' kolom wanneer u zelf de afzender bent

en: Expand threads
nl: Discussies uitklappen

en: Date format
nl: Datumopmaak

en:  Set display item of summary...
nl:  Kies kolommen voor berichtenlijst...

en: Message
nl: Bericht

note: S_COL_UNREAD
en: Attachment
nl: Bijlage

en: Color label
nl: Kleurlabel

en: Default character encoding
nl: Standaard tekstcodering

en: This is used when displaying messages with missing character encoding.
nl: Dit wordt gebruikt voor het weergeven van berichten zonder meegestuurde tekencodering.

en: Outgoing character encoding
nl: Uitgaande tekstcodering

en: If `Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used.
nl: Als 'Automatisch' is geselecteerd, wordt de meest optimale codering voor de huidige locale gebruikt.

en: Enable coloration of message
nl: Kleurmarkering in berichten aanzetten

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
nl: Multi-byte tekens weergeven als ASCII tekens
    (alleen Japans)

en: Display header pane above message view
nl: Headerinformatie weergeven boven bericht

en: Display short headers on message view
nl: Korte headerinformatie weergeven boven bericht

en: Render HTML messages as text
nl: HTML als tekst weergeven

en: Treat HTML only messages as attachment
nl: Beschouw HTML-berichten als bijlage

en: Display cursor in message view
nl: Cursor weergeven in berichtveld

en: Line space
nl: Regelafstand

en: pixel(s)
nl: beeldpunt(en)

en: Scroll
nl: Schuiven

en: Half page
nl: Halve pagina

en: Smooth scroll
nl: Vloeiend schuiven

en: Step
nl: Stap

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Resize attached large images to fit in the window
nl: Bijgevoegde afbeeldingen schalen naar venstergrootte

en: Display images as inline
nl: Afbeeldingen in bericht weergeven

en: You can specify label names for each color (Work, TODO etc.).
nl: U kunt voor elke kleur een naam opgeven (Werk, Familie, etc.).

en: Enable Junk mail control
nl: Spam-beheer inschakelen

en: Learning command:
nl: Leeropdracht:

en: (Select preset)
nl: (kies instelling)

en: Not Junk
nl: Geen spam

en: Classifying command
nl: Klassificatie-opdracht

en: To classify junk mails automatically, both junk and not junk mails must be learned manually to a certain extent.
nl: Om spam automatisch te herkennen, moet het filter eerst getraind worden met zowel normale berichten als spam.

en: Junk folder
nl: Spamfolder

en: The messages which are set as junk mail will be moved to this folder. If empty, the default junk folder will be used.
nl: Berichten die zijn aangemerkt als spam zullen hierheen verplaatst worden. Indien niet ingevuld wordt de standaard spamfolder gebruikt.

en: Filter messages classified as junk on receiving
nl: Spam filteren bij ophalen van berichten

en: Filter junk mails before normal filtering
nl: Spamfilters toepassen voor normale filters

en: Delete junk mails from server on receiving
nl: Spam van server verwijderen bij ophalen

en: Mark filtered junk mails as read
nl: Gefilterde spam als gelezen markeren

en: Automatically check signatures
nl: Controleer identificatiehandtekeningen automatisch

en: Show signature check result in a popup window
nl: Geef het resultaat van de controle weer in een popupvenster

en: Store passphrase in memory temporarily
nl: Wachtwoord tijdelijk in geheugen opslaan

en: Expired after
nl: Verloopt na

en: minute(s)
nl: minuten

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session.
nl: Instellen op '0' zal het wachtwoord tot het  einde van de sessie opslaan.

en: Grab input while entering a passphrase
nl: Toetsenbord vasthouden tijdens het intikken van het wachtwoord

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
nl: Waarschuw mij wanneer GnuPG bij het opstarten niet werkt

en: Always open messages in summary when selected
nl: Berichten altijd openen in samenvattingsvenster wanneer geselecteerd

en: Always mark as read when a message is opened
nl: Bericht als gelezen markeren wanneer het geopend is

en: Open first unread message when a folder is opened
nl: Het eerste ongelezen bericht openen wanneer een map geopend wordt

en: Remember last selected message
nl: Onthoud laatst geselecteerd bericht

en: Only mark message as read when opened in new window
nl: Bericht alleen als gelezen markeren wanneer het geopend is in een nieuw venster

en: Open inbox after receiving new mail
nl: Ga naar de inbox na het ophalen van nieuwe e-mail

en: Open inbox on startup
nl: Bij het opstarten de inbox openen

en: Change current account on folder open
nl: Verander van account bij het openen van een map

en: Execute immediately when moving or deleting messages
nl: Meteen uitvoeren wanneer een bericht verplaatst of verwijderd wordt

en: Messages will be marked until execution if this is turned off.
nl: Berichten worden gemarkeerd voor deze acties wanneer dit uitgeschakeld is.

en: Make the order of buttons comply with GNOME HIG
nl: Volg de GNOME HIG met knoppenvolgorde

en: Display tray icon
nl: Pictogram in mededelingengebied weergeven

en: Minimize to tray icon
nl: Minimaliseer naar systeemvak

en: Toggle window on trayicon click
nl: Venster aan/uit als u op het systeemvakicoon klikt

en:  Set key bindings...
nl:  Sneltoetsen instellen...

en: Other
nl: Diversen

en: External commands
nl: Externe opdrachten

en: Update
nl: Bijwerken

en: Receive dialog
nl: Ontvangstvenster

en: Show receive dialog
nl: Ontvangstvenster weergeven

en: Always
nl: Altijd

en: Only on manual receiving
nl: Alleen bij handmatig ontvangen

en: Never
nl: Nooit

en: Don't popup error dialog on receive error
nl: Geen foutmelding geven bij ontvangstfout

en: Close receive dialog when finished
nl: Ontvangstvenster sluiten wanneer het klaar is.

en: Add address to destination when double-clicked
nl: Adres toevoegen aan 'Geadresseerden' bij dubbelklikken

en: Set only mail address when entering recipient from address book
nl: Mail adres alleen invullen als de ontvanger in het adresboek staat

en: Auto-completion:
nl: Automatisch aanvullen:

en: Start with Tab
nl: Start met tabblad

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: On exit
nl: Afsluiten

en: Confirm on exit
nl: Bevestigen bij het afsluiten

en: Empty trash on exit
nl: Prullenbak legen bij het afsluiten

en: Ask before emptying
nl: Bevestigen bij het legen

en: Warn if there are queued messages
nl: Waarschuw wanneer er berichten in de wachtrij staan

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
nl: Externe opdrachten (%s is het bestand / URI)

en: Web browser
nl: Webbrowser

en: (Default browser)
nl: (Standaard webbrowser)

en: Use external program for printing
nl: Extern programma gebruiken voor het afdrukken

en: Use external program for incorporation
nl: Extern programma gebruiken voor verwerking van de e-mail

en: Use external program for sending
nl: Extern programma gebruiken voor het verzenden

en: Update check requires 'curl' command.
nl: Voor het controleren op nieuwe versies heeft u het 'curl' programma nodig.

en: Enable auto update check
nl: Automatisch zoeken naar updates

en: Use HTTP proxy
nl: Gebruik HTTP-proxy

en: HTTP proxy host (hostname:port):
nl: HTTP proxy host (hostnaam:poort):

en: Enable strict checking of the integrity of summary caches
nl: Nauwkeurige integriteitscontrole gebruiken bij samenvattingsbuffers

en: Enable this if the contents of folders have the possibility of modification by other applications.
    This option will degrade the performance of displaying summary.
nl: Schakel deze functie in wanneer de mapinhoud aangepast kan worden door andere programma's.
    Deze optie zal prestatievermindering tot gevolg hebben.

en: Socket I/O timeout:
nl: Socket I/O time-out:

en: Automatic (Recommended)
nl: Automatisch (aanbevolen)

en: Western European (ISO-8859-1)
nl: Westeuropees (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
nl: Westeuropees (ISO-8859-15)

en: Western European (Windows-1252)
nl: Westeuropees (Windows-1252)

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraaleuropees (ISO-8859-2)

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
nl: Baltisch (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
nl: Baltisch (Windows-1257)

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Arabic (ISO-8859-6)
nl: Arabisch (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
nl: Arabisch (Windows-1256)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
nl: Hebreeuws (Windows-1255)

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
nl: Cyrillisch (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
nl: Cyrillisch (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
nl: Cyrillisch (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
nl: Cyrillisch (Windows-1251)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
nl: Japans (ISO-2022-JP)

en: Japanese (EUC-JP)
nl: Japans (EUC-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
nl: Japans (Shift_JIS)

en: Simplified Chinese (GB2312)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GBK)

en: Traditional Chinese (Big5)
nl: Traditioneel Chinees (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
nl: Traditioneel Chinees (EUC-TW)

en: Chinese (ISO-2022-CN)
nl: Chinees (ISO-2022-CN)

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC-KR)

en: Thai (TIS-620)
nl: Thais (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
nl: Thais (Windows-874)

en: the full abbreviated weekday name
nl: afgekorte dag van de week

en: the full weekday name
nl: volledige dag van de week

en: the abbreviated month name
nl: afgekorte naam van de maand

en: the full month name
nl: volledig naam van de maand

en: the preferred date and time for the current locale
nl: de voorkeurs datum en tijd voor de huidige locale

en: the century number (year/100)
nl: eeuwnummer (jaar/100)

en: the day of the month as a decimal number
nl: dag van de maand als decimaal nummer

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
nl: het uur als decimaal nummer op een 24 uurs klok

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
nl: het uur als decimaal nummer op een 12-uurs klok

en: the day of the year as a decimal number
nl: dag van het jaar als decimaal nummer

en: the month as a decimal number
nl: de maand als decimaal nummer

en: the minute as a decimal number
nl: de minuut als decimaal nummer

en: either AM or PM
nl: AM of PM

en: the second as a decimal number
nl: de seconde als decimaal nummer

en: the day of the week as a decimal number
nl: de dag van de week als decimaal nummer

en: the preferred date for the current locale
nl: de voorkeursdatum voor de huidige locale

en: the last two digits of a year
nl: de laatste twee cijfers van het jaartal

en: the year as a decimal number
nl: het jaartal als decimaal nummer

en: the time zone or name or abbreviation
nl: de tijdzone of naam of afkorting

en: Specifier
nl: Selecteer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Set message colors
nl: Berichtkleuren instellen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Quoted Text - First Level
nl: Geciteerde tekst - eerste niveau

en: Quoted Text - Second Level
nl: Geciteerde tekst - tweede niveau

en: Quoted Text - Third Level
nl: Geciteerde tekst - derde niveau

en: Recycle quote colors
nl: Gebruikte kleuren opnieuw gebruiken

en: Pick color for quotation level 1
nl: Selecteer kleur voor niveau 1

en: Pick color for quotation level 2
nl: Selecteer kleur voor niveau 2

en: Pick color for quotation level 3
nl: Selecteer kleur voor niveau 3

en: Pick color for URI
nl: Selecteer kleur voor URI

en: Description of symbols
nl: Beschrijving der symbolen

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
nl: Datum
    Afzender
    Volledige naam van de afzender
    Voornaam van de afzender
    Initiaal van de afzender
    Onderwerp
    Aan
    Cc
    Nieuwsgroepen
    Bericht-ID

en: If x is set, displays expr
nl: Als x ingesteld is, expr weergeven

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
nl: Berichtinhoud
    Geciteerde berichtinhoud
    Berichtinhoud zonder handtekening
    Geciteerde berichtinhoud zonder handtekening
    Letterlijk %

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
nl: Letterlijke backslash
    Letterlijk vraagteken
    Letterlijk haakje openen
    Letterlijk haakje sluiten

en: Key bindings
nl: Sneltoetsen

en: Select the preset of key bindings.
nl:  Sneltoetsen instellen.

en: Default
nl: Standaard

en: Old Sylpheed
nl: Oude Sylpheed

en: Custom header setting
nl: Header aanpassen

en:  Delete
nl:  Verwijderen

en: Custom headers
nl: Header handmatig instellen

en: Header name is not set.
nl: Headernaam is niet ingesteld.

en: Delete header
nl: Verwijder header

en: Do you really want to delete this header?
nl: Wil je deze header werkelijk verwijderen?

en: Creating display header setting window...
nl: Headerweergave instellingenvenster wordt aangemaakt...

en: Display header setting
nl: Headerweergave instellingen

en: Header name
nl: Headernaam

en: Displayed Headers
nl: Weergegeven headers

en: Hidden headers
nl: Verborgen headers

en: Show all unspecified headers
nl: Alle ongespecificeerde headers weergeven

en: Reading configuration for displaying headers...
nl: Bezig met inlezen van headerweergaveconfiguratie...

en: Writing configuration for displaying headers...
nl: Configuratie voor headerweergave wordt opgeslagen...

en: This header is already in the list.
nl: Deze header staat al in de lijst.

en: Display items setting
nl: Headerweergave instellingen

en: Available items
nl: Beschikbare items

en: Displayed items
nl: Weergegeven items

en:  Revert to default
nl:  Standaard herstellen

en: Filter settings
nl: Filterbeheer

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Do you really want to delete the rule '%s'?
nl: Wilt u de regel '%s' verwijderen?

en: Delete rule
nl: Verwijder deze regel

en: Filter rule
nl: Filterregel

en: If any of the following condition matches
nl: Als een of meer van de volgende condities geldt

en: If all of the following conditions match
nl: Als alle volgende condities gelden

en: Perform the following actions:
nl: De volgende acties uitvoeren:

en: To or Cc
nl: Aan of CC

en: Any header
nl: Een willekeurige header

en: Edit header...
nl: Header bewerken...

en: Message body
nl: Berichtinhoud

en: Result of command
nl: Resultaat van opdracht

en: Age
nl: Leeftijd

en: Marked
nl: Gemarkeerd

en: Has color label
nl: Heeft kleurlabel

en: Has attachment
nl: Heeft bijlage

en: contains
nl: bevat

en: doesn't contain
nl: bevat geen

en: is not
nl: is niet

en: match to regex
nl: regex match

en: doesn't match to regex
nl: geen regex match

en: is in addressbook
nl: staat in het adresboek

en: is not in addressbook
nl: staat niet in het adresboek

en: is larger than
nl: groter is dan

en: is smaller than
nl: kleiner is dan

en: is shorter than
nl: korter is dan

en: is longer than
nl: langer is dan

en: matches to status
nl: de status heeft

en: doesn't match to status
nl: heeft niet de status

en: Move to
nl: Verplaatsen naar

en: Copy to
nl: Kopiëren naar

en: Don't receive
nl: Ontvangst weigeren

en: Delete from server
nl: Verwijderen van server

en: Set mark
nl: Markeren

en: Set color
nl: Kleur instellen

en: Mark as read
nl: Als gelezen markeren

en: Forward
nl: Doorsturen

en: Forward as attachment
nl: Doorsturen als bijlage

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Execute command
nl: Opdracht uitvoeren

en: Stop rule evaluation
nl: Regel stoppen

en: folder:
nl: map:

en: day(s)
nl: dag(en)

en: address:
nl: adres:

en: Edit header list
nl: Headerlijst bewerken

en: Command is not specified.
nl: Geen opdracht gegeven.

en: Destination folder is not specified.
nl: Geen doelmapgekozen.

en: Invalid condition exists.
nl: Er zijn ongeldige condities.

en: Rule name is not specified.
nl: Geen regelnaam gegeven.

en: Invalid action exists.
nl: Er zijn ongeldige acties.

en: Condition not exist.
nl: Geen voorwaarde gegeven.

en: Action not exist.
nl: Geen actie gegeven.

en: Folder properties
nl: Mapeigenschappen

en: Identifier
nl: Identificatie

en: Normal
nl: Normaal

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
nl: Geen [...] of (...) weergeven aan het begin van het onderwerp in de berichtenlijst

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
nl: [...] of (...) verwijderen aan het begin van het onderwerp bij beantwoorden

en: Apply to subfolders
nl: Toepassen op submappen

en: use also on reply
nl: ook gebruiken bij beantwoorden

en: Reply-To:
nl: Antwoord-Aan:

en: %s - Edit search condition
nl: %s - Zoekopdracht bewerken

en: Match any of the following
nl: Overeenkomt met een van de volgende

en: Match all of the following
nl: Overeenkomt met alle van de volgende

en: Folder:
nl: Map:

en: Search subfolders
nl: Submappen doorzoeken

en: Mark
nl: Gemarkeerd

note: S_COL_MIME
en: Subject
nl: Onderwerp

note: S_COL_SUBJECT
en: From
nl: Afzender

note: S_COL_FROM
en: Date
nl: Datum

note: S_COL_SIZE
en: Number
nl: Nummer

note: S_COL_NUMBER
en: To
nl: Aan

en: Creating summary column setting window...
nl: Venster samenvattingskolom instellen wordt aangemaakt...

en: Summary display item setting
nl: Samenvattingsweergave instellen

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
nl: Selecteer weer te geven items voor in het samenvattingsvenster.
    U kunt de volgorde veranderen door op de knoppen Omhoog en Omlaag
    te klikken.

en: Template name
nl: Sjabloonnaam:

en: Register
nl: Toevoegen

en:  Substitute
nl:  Vervangen

en:  Symbols
nl:  Symbolen

en: Registered templates
nl: Gebruikte sjablonen

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Template is modified
nl: Sjabloon is gewijzigd

en: Current modification is not applied. Finish without saving it?
nl: Huidige aanpassingen zijn niet opgeslagen. Afsluiten zonder opslaan?

en: Templates are modified
nl: Sjablonen zijn gewijzigd

en: Really discard modification to templates?
nl: Veranderingen van sjablonen verwerpen?

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template format error.
nl: Sjabloon opmaakfout.

en: Delete template
nl: Verwijder sjabloon

en: Do you really want to delete this template?
nl: Wil je dit sjabloon werkelijk verwijderen?

en: ---- Separator ----
nl: ---- Scheiding ----

en: Get
nl: Ophalen

en: Incorporate new mail
nl: E-mail ophalen

en: Get all
nl: Alles ophalen

en: Incorporate new mail of all accounts
nl: E-mail van alle accounts ophalen

en: Remote mailbox
nl: Mailbox op andere computer

en: POP3 Remote mailbox
nl: POP3 Mailbox op andere computer

en: Send queued message(s)
nl: Verzend berichten uit de wachtrij

en: Compose new message
nl: Nieuw bericht opstellen

en: Reply to the message
nl: Stuur een bericht terug naar de afzender

en: Reply all
nl: Beantwoord iedereen

en: Reply to all
nl: Stuur antwoord naar iedereen

en: Forward the message
nl: Stuur dit bericht door

en: Delete the message
nl: Verwijder dit bericht

en: Set as junk mail
nl: Markeer als spam

en: Not junk
nl: Geen spam

en: Set as not junk mail
nl: Dit is geen spam

en: Next unread message
nl: Volgende ongelezen bericht

en: Previous unread message
nl: Vorig ongelezen bericht

en: Search messages
nl: Berichten doorzoeken

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print message
nl: Bericht afdrukken

en: Stop receiving
nl: Stop met ontvangen

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute marked process
nl: Voer de gemarkeerde acties uit

en: Prefs
nl: Voork.

en: Common preferences
nl: Algemene voorkeuren

en: Send message
nl: Verzend bericht

en: Send later
nl: Wachtrij

en: Put into queue folder and send later
nl: In de wachtrij plaatsen en later verzenden

en: Draft
nl: Klad

en: Save to draft folder
nl: Opslaan als klad

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert file
nl: Bestand invoegen

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: Attach file
nl: Bestand bijvoegen

en: Append signature
nl: Handtekening toevoegen

en: Edit with external editor
nl: Bewerken met ander (extern) programma

en: Linewrap
nl: Terugloop

en: Wrap all long lines
nl: Lange regels op meerdere regels zetten

en: Customize toolbar
nl: Werkbalk aanpassen

en: Select items to be displayed on the toolbar. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
nl: Selecteer weer te geven items voor op de werkbalk.
    U kunt de volgorde veranderen door op de knoppen Omhoog en Omlaag
    te klikken.

en: The message will be printed with the following command:
nl: Het bericht zal afgedrukt worden met de volgende opdracht:

en: (Default print command)
nl: (Standaard afdrukopdracht)

en: Print command line is invalid:
    `%s'
nl: Afdrukopdracht is ongeldig:
    '%s'

en: Progress
nl: Voortgang

en: _Save as search folder
nl: Opslaan als _zoekmap

en: Message not found.
nl: Bericht niet gevonden.

en: 1 message found.
nl: 1 bericht gevonden.

en: %d messages found.
nl: %d berichten gevonden.

en: Searching %s (%d / %d)...
nl: Doorzoeken van %s (%d / %d)...

en: Searching %s ...
nl: Doorzoeken van %s ...

en: (No Date)
nl: (Geen datum)

en: Save as search folder
nl: Opslaan als zoekmap

en: Location:
nl: Locatie:

en: Folder name:
nl: Mapnaam:

en: Select folder to copy
nl: Selecteer map om te kopiëren

en: Select folder to move
nl: Selecteer map om te verplaatsen

en: All
nl: Alles

en: Have color label
nl: Heeft kleurlabel

en: Have attachment
nl: Heeft bijlage

en: Within 1 day
nl: Binnen 1 dag

en: Last 5 days
nl: Laatste 5 dagen

en: Last 7 days
nl: Laatste 7 dagen

en: In addressbook
nl: In adresboek

en: Search for Subject or From
nl: Zoeken op onderwerp of afzender

en: %1$d in %2$d matched
nl: %1$d uit %2$d overeengekomen

en: No messages matched
nl: Geen enkel bericht komt overeen

en: Cannot find user ID for this key.
nl: Kan gebruikers-ID niet vinden voor deze sleutel.

en: Signature made at %s
nl: Handtekening gemaakt op %s

en: Error verifying the signature
nl: Er is een fout opgetreden bij het controleren van de handtekening

en: _File
nl: /_Bestand

en: _Get
nl: Ophalen

en: _Help
nl: /_Hulp

en: _About
nl: _Info

en: %s - POP3 Remote mailbox
nl: %s - POP3 mailbox op andere computer

en: No.
nl: Nr.

en: Connecting to %s:%d ...
nl: Bezig met verbinden met %s:%d ...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
nl: Kan niet verbinden met POP3 server: %s:%d

en: Error occurred during POP3 session.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de POP3-sessie.

en: Error occurred during POP3 session:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de POP3-sessie:
    %s

en: Retrieving message headers (%d / %d) ...
nl: Ophalen van berichtkoppen (%d / %d) ...

en: Getting the number of messages...
nl: Opvragen van het aantal berichten...

en: No message
nl: Geen bericht

en: Deleted %d messages
nl: %d berichten verwijderd

en: Quitting...
nl: Bezig met afsluiten...

en: Retrieved %d messages
nl: %d berichten ontvangen

en: Opened message %d
nl: Bericht %d geopend

en: Retrieved %d (of %d) message headers
nl: %d (van %d) headers opgehaald

en: Retrieved %d message headers
nl: %d headers opgehaald

en: Retrieving message %d ...
nl: Ophalen van bericht %d ...

en: Delete messages
nl: Verwijder bericht(en)

en: Really delete selected messages from server?
    This operation cannot be reverted.
nl: Geselecteerde berichten van de server verwijderen?
    Deze operatie is onomkeerbaar.

en: Key ID
nl: Sleutel ID

en: Val
nl: Waarde

en: Add key
nl: Sleutel toevoegen

en: Enter another user or key ID:
nl: Geef een ander gebruikers- of sleutel-ID

en: Trust key
nl: Sleutel vertrouwen

en: The selected key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    Do you trust it enough to use it anyway?
nl: De gekozen sleutel is onbetrouwbaar.
    Als u er voor kiest om het bericht hiermee te coderen is het
    niet zeker dat het bericht bij de juiste persoon terecht komt.
    Wilt u desondanks doorgaan?

en: Queued message header is broken.
nl: De header van het bericht in de wachtrij is foutief.

en: Sending message using command: %s
nl: Bericht wordt verzonden met de opdracht: %s

en: Can't execute command: %s
nl: Kan opdracht niet uitvoeren: %s

en: Error occurred while executing command: %s
nl: Fout bij uitvoeren van opdracht: %s

en: Connecting
nl: Bezig met maken van verbinding

en: Connecting to SMTP server: %s ...
nl: Bezig met verbinden met SMTP server: %s ...

note: ignore errors right after QUIT
en: Error occurred after QUIT command (ignored)
nl: Fout opgetreden na afloop van verzenden (genegeerd)

en: Sending HELO...
nl: Bezig met sturen van HELO...

en: Authenticating
nl: Bezig met identificatie

en: Sending message via %s:%d...
nl: Bericht verzenden via %s:%d...

en: Sending EHLO...
nl: Bezig met sturen van EHLO...

en: Sending MAIL FROM...
nl: Bezig met verzenden van MAIL FROM...

en: Sending
nl: Bezig met verzenden

en: Sending RCPT TO...
nl: Bezig met verzenden van RCPT TO...

en: Sending DATA...
nl: Bezig met verzenden van DATA...

en: Sending message (%d / %d bytes)
nl: Bezig met verzenden van bericht (%d / %d bytes)

en: Sending message
nl: Bezig met verzenden van bericht

en: Error occurred while sending the message.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden:
    %s

en: Can't connect to SMTP server.
nl: Kan niet verbinden met de SMTP-server.

en: Can't connect to SMTP server: %s:%d
nl: Kan niet verbinden met de SMTP-server: %s:%d

en: Mailbox setting
nl: Mailboxinstellingen

en: This dialog will make initial setup of mailbox.
nl: In dit venster stelt u uw mailbox in.

en: Create mailbox at the following default location:
nl: Mailbox aanmaken op de volgende standaardlocatie:

en: Create mailbox at the following location:
    (enter folder name or full folder path)
nl: Mailbox op de volgende locatie aanmaken:
    (vul mapnaam of volledig pad in)

en: If you want to add a mailbox at another location afterward, please select 'File - Mailbox - Add mailbox...' in the menu.
nl: Als u later nog een mailbox wilt toevoegen, kies dan 'Bestand - Postbus - Toevoegen...' in het hoofdmenu.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Continue without creating mailbox?
nl: Doorgaan zonder mailbox aan te maken?

en: Please input folder name or full folder path.
nl: Graag mapnaam of volledig pad invullen.

en: The mailbox '%s' already exists.
nl: De mailbox '%s' bestaat al.

en: The location '%s' includes settings folder. Please specify another location.
nl: De locatie '%s' bevat al een instellingenmap. Gaarne een andere locatie specificeren.

en: Cancel mail account setup?
nl: Instellen van account annuleren?

en: Input value is not valid.
nl: Waarde is niet toegestaan.

en: POP3 server:
nl: POP3 Server:

en: IMAP4 server:
nl: IMAP4 Server:

en: New account setup
nl: Stel nieuw account in

en: This dialog will make initial setup of new mail account.
nl: In dit venster kunt u uw nieuwe account instellen.

en: Select account type:
nl: Selecteer type account:

en: Input your name and mail address:
nl: Voer uw naam en e-mail adres in:

en: Display name:
nl: Weergavenaam:

en: E-mail address:
nl: E-mail adres:

en: This name will be seen at the side of recipients (e.g. John Doe)
nl: Dit is de naam die de ontvangers te zien krijgen (bijv. Jan Modaal)

en: Input user ID and mail server:
nl: Geef gebruikersnaam en mailserver:

en: User ID:
nl: Gebruikersnaam:

en: Use SSL
nl: Gebruik SSL

en: Use SMTP authentication
nl: Gebruik SMTP authenticatie

en: Your new mail account has been set up with the following settings.
nl: Uw nieuwe account is aangemaakt met de volgende instellingen.

en: If you want to modify the settings, select
    'Configuration - Preferences for current account' or
    'Configuration - Edit accounts' in the main menu.
nl: Als u de instellingen wilt wijzigen, selecteer dan
    'Instellingen - Instellingen van huidig account' of
    'Instellingen - Bewerk accounts' in  het hoofdmenu.

en: Importing mail data
nl: Importen van e-mail berichten

en: The mail store of Outlook Express was found. Do you want to import the mail data of Outlook Express?
    
    (The folder structure will not be reproduced)
nl: De e-mails van Outlook Express zijn gevonden. Wilt u de berichtgegevens importeren?
    
    (De mappenstructuur wordt niet gereproduceerd)

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Failed to import the mail data.
nl: Importen van e-mail berichten mislukt

en: Importing address book
nl: Importeren van adresboek

en: The Windows address book was found. Do you want to import the address book?
nl: Het Windows-adresboek is gevonden. Wilt u het importeren?

en: Failed to import the address book.
nl: Importeren van adresboek mislukt.

en: Signature check result
nl: Resultaat van handtekeningcontrole

en: Checking signature
nl: Bezig met verifiëren handtekening

en: %s%s%s from "%s"
nl: %s%s%s van "%s"

en: No signature found
nl: Geen hadtekening gevonden

en: Good signature from "%s"
nl: Goedgekeurde handtekening van "%s"

en: Good signature
nl: Correcte handtekening

en: Valid signature but the key for "%s" is not trusted
nl: Geldige ondertekening maar de sleutel voor "%s" wordt niet vertrouwd

en: Valid signature (untrusted key)
nl: Geldige ondertekening (onbetrouwbare sleutel)

en: Signature valid but expired for "%s"
nl: Geldige maar verlopen ondertekening voor "%s"

en: Signature valid but expired
nl: Handtekening geldig maar verlopen

en: Signature valid but the signing key for "%s" has expired
nl: Geldige ondertekening maar de sleutel voor "%s" is verlopen

en: Signature valid but the signing key has expired
nl: Geldige ondertekening maar de sleutel is verlopen

en: Signature valid but the signing key for "%s" has been revoked
nl: Geldige ondertekening maar de sleutel voor "%s" is herroepen

en: Signature valid but the signing key has been revoked
nl: Geldige ondertekening maar de sleutel is verlopen

en: BAD signature from "%s"
nl: FOUTIEVE handtekening van "%s"

en: BAD signature
nl: FOUTIEVE handtekening

en: No public key to verify the signature
nl: Geen publieke key om de handtekening te verifiëren

en: Creating source window...
nl: Bronvenster wordt aangemaakt...

en: Source of the message
nl: Broncode van het bericht

en: Displaying the source of %s ...
nl: Bron wordt weergegeven voor %s ...

en: %s - Source
nl: %s - Broncode

en: SSL certificate verify failed
nl: SSL-certificaat verificatie is mislukt

en: The SSL certificate of %s cannot be verified by the following reason:
nl: Het SSL-certificaat van %s kan niet geverifieerd worden om de volgende reden:

en: Subject: %s
nl:  Onderwerp: %s

en: Issuer: %s
nl: Uitgever: %s

en: Issued date: %s
nl: Uitgifte datum: %s

en: Expire date: %s
nl: Verloopt na: %s

en: SHA1 fingerprint: %s
nl: SHA1 vingerafdruk: %s

en: MD5 fingerprint: %s
nl: MD5 vingerafdruk: %s

en: Do you accept this certificate?
nl: Wilt u dit certificaat accepteren?

en: _Reject
nl: Weigeren

en: _Temporarily accept
nl: Tijdelijk accepteren

en: Always _accept
nl: Altijd accepteren

en: Subscribe to newsgroup
nl: Abonneer op nieuwsgroep

en: Select newsgroups to subscribe.
nl: Selecteer nieuwsgroepen om op te abonneren.

en: Find groups:
nl: Zoek groepen:

en:  Search
nl:  Zoek

en: Newsgroup name
nl: Nieuwsgroep naam

en: Messages
nl: Berichten

en: moderated
nl: gemodereerd

en: readonly
nl: alleen lezen

en: unknown
nl: onbekend

en: Getting newsgroup list...
nl: Lijst van nieuwsgroepen wordt opgehaald...

en: Can't retrieve newsgroup list.
nl: Kan geen nieuwsgroep opvragen.

en: Done.
nl: Klaar.

en: %d newsgroups received (%s read)
nl: %d nieuwsgroepen ontvangen (%s ingelezen)

en: /Repl_y to
nl: /Ant_woord sturen aan

en: /Repl_y to/_all
nl: /Ant_woord sturen aan/_iedereen

en: /Repl_y to/_sender
nl: /Ant_woord sturen aan/_afzender

en: /Repl_y to/mailing _list
nl: /Ant_woord sturen aan/_discussielijst

en: /M_ove...
nl: /_Verplaats...

en: /_Copy...
nl: /_Kopieer...

en: /_Mark
nl: /_Markeren

en: /_Mark/Set _flag
nl: /_Markeren/Aanvinken

en: /_Mark/_Unset flag
nl: /_Markeren/Afvinken

en: /_Mark/---
nl: /_Markeren/---

en: /_Mark/Mark as unr_ead
nl: /_Markeren/Als _ongelezen

en: /_Mark/Mark as rea_d
nl: /_Markeren/Als _gelezen

en: /_Mark/Mark _thread as read
nl: /_Markeren/Als gelezen (dis_cussie)

en: /_Mark/Mark all _read
nl: /_Markeren/_Alles als gelezen

en: /Color la_bel
nl: /Kle_urlabel

en: /Set as _junk mail
nl: /Dit is spam

en: /Set as not j_unk mail
nl: /Dit is geen spam

en: /Re-_edit
nl: /Be_werken

en: /Add sender to address boo_k...
nl: /Afz_ender toevoegen aan adresboek...

en: /Create f_ilter rule
nl: /F_ilterregel aanmaken

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
nl: /F_ilterregel aanmaken/_Automatisch

en: /Create f_ilter rule/by _From
nl: /F_ilterregel aanmaken/op _Afzender

en: /Create f_ilter rule/by _To
nl: /F_ilterregel aanmaken/op _Geadresseerde

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
nl: /F_ilterregel aanmaken/op _Onderwerp

en: Creating summary view...
nl: Venster Berichtenlijst wordt aangemaakt...

en: Scanning folder (%s) (%d)...
nl: Bezig met inlezen van map (%s) (%d)...

en: Process mark
nl: Verwerk markering

en: Some marks are left. Process it?
nl: Sommige markeringen zijn nog aanwezig. Verwerken?

en: Scanning folder (%s)...
nl: Bezig met inlezen van map (%s)...

en: Could not establish a connection to the server.
nl: Kan gaan sessie opzetten met de IMAP4 server.

en: _Search again
nl: _Opnieuw zoeken

en: No more unread messages
nl: Geen ongelezen berichten meer

en: No unread message found. Search from the end?
nl: Geen ongelezen berichten gevonden. Doorgaan naar de volgende map?

en: No unread messages.
nl: Geen ongelezen berichten.

en: No unread message found. Go to next unread folder?
nl: Geen ongelezen berichten gevonden. Doorgaan naar de volgende ongelezen map?

en: No more new messages
nl: Geen nieuwe berichten meer

en: No new message found. Search from the end?
nl: Geen nieuw bericht gevonden. Zoeken vanaf het einde?

en: No new messages.
nl: Geen nieuwe berichten.

en: No new message found. Go to next folder which has new messages?
nl: Geen nieuwe berichten gevonden. Doorgaan naar de volgende map met nieuwe berichten?

en: No more marked messages
nl: Geen gemarkeerde berichten meer

en: No marked message found. Search from the end?
nl: Geen gemarkeerd bericht gevonden. Zoeken vanaf het einde?

en: No marked messages.
nl: Geen gemarkeerde berichten.

en: No marked message found. Search from the beginning?
nl: Geen gemarkeerd bericht gevonden. Zoeken vanaf het begin?

en: No more labeled messages
nl: Geen gelabelde berichten meer

en: No labeled message found. Search from the end?
nl: Geen gelabeld bericht gevonden. Zoeken vanaf het einde?

en: No labeled messages.
nl: Geen gelabelde berichten.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
nl: Geen gelablede berichten gevonden. Zoeken vanaf het begin?

en: Attracting messages by subject...
nl: Berichten worden aangetrokken op onderwerp...

en:  item(s) selected
nl: item(s) geselecteerd

en: %d deleted
nl: %d verwijderd

en: %s%d moved
nl: %s%d verplaatst

en: %s%d copied
nl: %s%d gekopieerd

en: %d/%d new, %d/%d unread, %d/%d total
nl: %d/%d nieuw, %d/%d ongelezen, %d/%d totaal

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
nl: nieuw: %d, ongelezen:%d, totaal: %d (%s)

en: %d new, %d unread, %d total
nl: nieuw: %d, ongelezen:%d, totaal: %d

en: Sorting summary...
nl: Lijst wordt gesorteerd...

en: 	Setting summary from message data...
nl: 	Instellen van samenvatting aan de hand van berichtinformatie...

en: Setting summary from message data...
nl: Instellen van samenvatting aan de hand van berichtinformatie...

en: Writing summary cache (%s)...
nl: Samenvattingbuffer wordt weggeschreven (%s)...

en: Message %d is marked
nl: Bericht %d is gemarkeerd

en: Message %d is marked as being read
nl: Bericht %d is gemarkeerd als gelezen.

en: Message %d is marked as unread
nl: Bericht %d is gemarkeerd als ongelezen

en: Message %s/%d is set to delete
nl: Bericht %s/%d staat klaar om verwijderd te worden

en: Delete message(s)
nl: Verwijder bericht(en)

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
nl: Wilt u dit bericht / deze berichten werkelijk verwijderen uit de prullenbak?

en: Deleting duplicated messages...
nl: Bezig met verwijderen van dubbele berichten...

en: Message %s/%d is unmarked
nl: Bericht %s/%d is gedemarkeerd

en: Message %d is set to move to %s
nl: Bericht %d staat klaar om verplaatst te worden naar %s

en: Destination is same as current folder.
nl: Doel is gelijk aan de huidige map.

en: Message %d is set to copy to %s
nl: Bericht %d staat klaar om gekopieerd te worden naar %s

en: Destination for copy is same as current folder.
nl: Doel voor kopiëren is gelijk aan de huidige map.

en: Error occurred while processing messages.
nl: Fout bij het verwerken van de berichten.

en: Building threads...
nl: Discussies worden bij elkaar gevoegd...

en: Unthreading...
nl: Discussies worden uit elkaar gehaald...

en: Filtering (%d / %d)...
nl: Bezig met filteren (%d / %d)...

en: filtering...
nl: Bezig met filteren...

en: Filtering...
nl: Bezig met filteren...

en: %d message(s) have been filtered.
nl: Er zijn %d berichten gefilterd.

en: file %s already exists
nl: bestand %s bestaat al

en: Creating text view...
nl: Tekstvenster wordt aangemaakt...

en: This message is encrypted, but its decryption failed.
nl: Dit bericht is gecodeerd, maar het decoderen is mislukt.

en: _Copy file name
nl: Bestandsnaam voor kopie

en: This message can't be displayed.
nl: Dit bericht kan niet worden weergegeven.

en: The body text couldn't be displayed because writing to temporary file failed.
nl: Het bericht kon niet worden weergegeven omdat het schrijven naar een tijdelijk bestand mislukt is.

en: Sa_ve this image as...
nl: Afbeelding opslaan _als...

en: Compose _new message
nl: _Nieuw bericht opstellen

en: R_eply to this address
nl: Antwoord naar dit adres

en: Add to address _book...
nl: Toevoegen aan _adresboek

en: Copy this add_ress
nl: _Adres kopiëren

en: _Open with Web browser
nl: Openen met webbrowser

en: Copy this _link
nl: _Link kopiëren

en: The real URL (%s) is different from
    the apparent URL (%s).
    
    Open it anyway?
nl: De echte locatie (%s) is anders dan
    de zichtbare locatie (%s).
    
    Wilt u het toch openen?

en: Fake URL warning
nl: Waarschuwing! Misleidende link

en: _Display Sylpheed
nl: Toon Sylpheed

en: Get from _current account
nl: E-mail van _huidig account ophalen

en: Get from _all accounts
nl: _Alle e-mail ophalen

en: _Send queued messages
nl: Berichten uit de wachtrij ver_zenden

en: E_xit
nl: A_fsluiten

en: A newer version of Sylpheed has been found.
    Upgrade now?
nl: Er is een nieuwere versie van Sylpheed beschikbaar.
    Nu bijwerken?

en: New version found
nl: Nieuwe versie gevonden

en: Information
nl: Informatie

en: Sylpheed is already the latest version.
nl: Dit is al de nieuwste versie van Sylpheed.

en: Couldn't get the version information.
nl: Kan versieinformatie niet vinden.

en: Newer version of plug-ins have been found.
    Upgrade now?
nl: Er zijn nieuwere versies van de plug-ins gevonden.
    Nu bijwerken?

en: All Sylpheed plug-ins are already the latest version.
nl: Alle Sylpheed plug-ins zijn van de nieuwste versie.

en: Couldn't get the version information of plug-ins.
nl: Kan versieinformatie van de plug-ins niet vaststellen.

en: Remove attachments
nl: Verwijder bijlagen

en: This tool is available on local folders only.
nl: Dit gereedschap is alleen beschikvoor voor lokale mappen.

en: Do you really remove attached files from the selected messages?
nl: Bijlagen echt verwijderren?
