sylpheed 3.2.0 - en to he translation catalogue (1608 entries)

en: Junk mail filter (manual)
he: מסנן דואר פסולת (מדריך)

en: Junk mail filter
he: מסנן דואר פסולת

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
he: חיבור IMAP4 אל %s התנתק. כעת מחדש חיבור...

en: IMAP4 server disables LOGIN.
he: שרת IMAP4 מנטרל LOGIN.

en: Could not establish IMAP connection.
he: לא היתה אפשרות לבסס חיבור IMAP.

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
he: כעת יוצר חיבור IMAP4 אל %s:%d ...

en: Can't start TLS session.
he: לא מסוגל להתחיל סשן TLS.

en: (retrieving FLAGS...)
he: (כעת מאחזר FLAGS...)

en: Getting message %u
he: כעת משיג הודעה %u

en: Appending messages to %s (%d / %d)
he: כעת מצרף הודעות אל %s (%d / %d)

en: Removing messages %s
he: כעת מסיר הודעות %s

en: can't set deleted flags: %s
he: לא מסוגל לקבוע דגלים מחוקים: %s

en: can't expunge
he: לא מסוגל לטהר

en: Removing all messages in %s
he: כעת מסיר את כל ההודעות בתוך %s

en: can't set deleted flags: 1:*
he: לא מסוגל לקבוע דגלים מחוקים: 1:*

en: can't close folder
he: לא מסוגל לסגור תיקייה

en: root folder %s not exist
he: תיקיית שורש %s לא קיימת

en: error occurred while getting LIST.
he: אירעה שגיאה במהלך השגת LIST.

en: Can't create '%s'
he: לא מסוגל ליצור '%s'

en: Can't create '%s' under INBOX
he: לא מסוגל ליצור '%s' תחת INBOX

en: can't create mailbox: LIST failed
he: לא מסוגל ליצור תיבת דואר: LIST נכשל

en: can't create mailbox
he: לא מסוגל ליצור תיבת דואר

en: can't rename mailbox: %s to %s
he: לא מסוגל לשנות שם תיבת דואר: %s אל %s

en: can't delete mailbox
he: לא מסוגל למחוק תיבת דואר

en: Getting message headers (%d / %d)
he: כעת משיג תקורות הודעה (%d / %d)

en: error occurred while getting envelope.
he: אירעה שגיאה במהלך השגת מעטפה.

en: can't parse envelope: %s
he: לא מסוגל לפענח מעטפה: %s

en: can't get envelope
he: לא מסוגל להשיג מעטפה

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
he: לא מסוגל להתחבר לשרת IMAP4‏: %s:%d

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
he: לא מסוגל לבסס הפעלת IMAP4 עם: %s:%d

en: can't get namespace
he: לא מסוגל להשיג namespace

en: can't select folder: %s
he: לא מסוגל לבחור תיקייה: %s

en: error on imap command: STATUS
he: אירעה שגיאה בפקודת imap: ‏STATUS

en: IMAP4 authentication failed.
he: אימות IMAP4 נכשל.

en: IMAP4 login failed.
he: כניסת IMAP4 נכשלה.

en: can't append %s to %s
he: לא מסוגל לצרף את %s אל %s

en: (sending file...)
he: (כעת שולח קובץ...)

en: can't append message to %s
he: לא מסוגל לצרף הודעה אל %s

en: can't copy %s to %s
he: לא מסוגל להעתיק את %s אל %s

en: error while imap command: STORE %s %s
he: אירעה שגיאה במהלך פקודת imap: ‏STORE %s %s

en: error while imap command: EXPUNGE
he: אירעה שגיאה במהלך פקודת imap: ‏EXPUNGE

en: error while imap command: CLOSE
he: אירעה שגיאה במהלך פקודת imap: ‏CLOSE

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
he: ‏iconv לא יכול להמיר UTF-7 אל %s

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
he: ‏iconv לא יכול להמיר %s אל UTF-7

en: can't write to temporary file
he: לא מסוגל לכתוב לקובץ זמני

en: Getting messages from %s into %s...
he: כעת משיג הודעות מתוך %s לתוך %s...

en: can't read mbox file.
he: לא מסוגל לקרוא קובץ mbox.

en: invalid mbox format: %s
he: פורמט mbox לא תקין: %s

en: malformed mbox: %s
he: ‏mbox פגום: %s

en: can't open temporary file
he: לא מסוגל לפתוח קובץ זמני

en: can't create lock file %s
he: לא מסוגל ליצור קובץ מנעול %s

en: can't create %s
he: לא מסוגל ליצור %s

en: can't lock %s
he: לא מסוגל לנעול את %s

en: invalid lock type
he: טיפוס lock שגוי

en: can't unlock %s
he: לא מסוגל לבטל את נעילת %s

en: Exporting messages from %s into %s...
he: כעת מייצא הודעות מתוך %s לתוך %s...

en: can't copy message %s to %s
he: לא מסוגל להעתיק הודעה %s אל %s

en: the src folder is identical to the dest.
he: תיקיית מקור זהה לתיקיית יעד.

en: Copying message %s/%d to %s ...
he: כעת מעתיק הודעות %s/%d אל %s ...

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
he: קובץ '%s' כבר קיים.
    לא מסוגל ליצור תיקייה.

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
he: חיבור NNTP אל %s:%d התנתק. כעת מחדש חיבור...

en: article %d has been already cached.
he: מאמר %d כבר הוטמן.

en: getting article %d...
he: כעת משיג מאמר %d...

en: can't read article %d
he: לא מסוגל לקרוא מאמר %d

en: can't post article.
he: לא מסוגל לפרסם מאמר.

en: can't retrieve article %d
he: לא מסוגל לאחזר מאמר %d

en: can't select group: %s
he: לא מסוגל לבחור קבוצה: %s

en: invalid article range: %d - %d
he: טווח מאמרים שגוי: %d - %d

en: no new articles.
he: אין מאמרים חדשים.

en: getting xover %d - %d in %s...
he: כעת משיג xover ‫%d - %d בתוך %s...

en: can't get xover
he: לא מסוגל להשיג xover

en: error occurred while getting xover.
he: אירעה שגיאה במהלך השגת xover.

en: invalid xover line: %s
he: שורת xover שגויה: %s

en: can't get xhdr
he: לא מסוגל להשיג xhdr

en: error occurred while getting xhdr.
he: אירעה שגיאה במהלך השגת xhdr.

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
he: לא מסוגל להתחבר לשרת NNTP‏: %s:%d

en: protocol error: %s
he: שגיאת פרוטוקול: %s

en: protocol error
he: שגיאת פרוטוקול

en: Error occurred while posting
he: אירעה שגיאה במהלך פרסום

en: Error occurred while sending command
he: אירעה שגיאה במהלך שליחת פקודה

en: Required APOP timestamp not found in greeting
he: חותמת זמן APOP נדרשת לא נמצאה בתוך במכתב

en: Timestamp syntax error in greeting
he: שגיאת תחביר בתוך מכתב

en: POP3 protocol error
he: שגיאת פרוטוקול POP3

en: invalid UIDL response: %s
he: היענות UIDL שגויה: %s

en: POP3: Deleting expired message %d
he: ‏POP3: כעת מוחק הודעות פקועות %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
he: ‏POP3: כעת מדלג על הודעות %d ‏(%d בתים)

en: mailbox is locked
he: תיבת דואר הינה נעולה

en: session timeout
he: פקיעת זמן סשן

en: can't start TLS session
he: לא מסוגל להתחיל סשן TLS

en: error occurred on authentication
he: אירעה שגיאה באימות

en: command not supported
he: פקודה לא נתמכת

en: error occurred on POP3 session
he: אירעה שגיאה בסשן POP3

en: failed to write configuration to file
he: נכשל לכתוב תצורה לקובץ

en: can't fetch message %d
he: לא מסוגל למשוך הודעה %d

en: Print command line is invalid: `%s'
he: שורת פקודת הדפסה אינה תקינה: `%s'

en: error occurred while retrieving data.
he: אירעה שגיאה במהלך אחזרת נתונים.

en: Can't write to file.
he: לא מסוגל לכתוב לקובץ.

en: SMTP AUTH not available
he: ‏SMTP AUTH לא זמין

en: bad SMTP response
he: היענות SMTP רעה

en: error occurred on SMTP session
he: אירעה שגיאה בסשן SMTP

en: SSL method not available
he: שיטת SSL לא זמינה

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
he: שיטץ SSL לא מוכרת *שגיאת תוכנית*

en: Error creating ssl context
he: שגיאה ביצירת הקשר ssl

note: Get the cipher
en: SSL connection using %s
he: חיבור SSL באמצעות %s

en: Server certificate:
he: תעודת שרת:

en:   Subject: %s
he:   נושא: %s

en:   Issuer: %s
he:   מנפיק: %s

en: writing to %s failed.
he: כתיבה אל %s נכשלה.

en: About
he: אודות

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
he: ‏GPGME הינו מוגן בזכויות יוצרים 2001 לטובת Werner Koch <dd9jn@gnu.org>‎

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
he: תוכנית זו הינה תכנה חופשית; באפשרותכם להפיצה ו\או להתאימה בכפוף לתנאי הרשיון GNU General Public License, כפי שזה פורסם ע״י Free Software Foundation; אם בגרסא 2 של הרשיון, ואם (כאופציה השמורה לכם) בכל גרסא מאוחרת יותר.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
he: תוכנית זו מופצת מתוך תקווה כי זו תביא תועלת, אולם ללא כל אחריות; אפילו לא אחריות משתמעת של סחירות או התאמה לאיזו תכלית מסוימת. לפרטים נוספים, אנא עיינו ברשיון GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
he: היה עליכם לקבל עותק של הרשיון GNU General Public License יחד עם תוכנית זו; אם לאו, כתבו אל:
    
    Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
he: קיימים מספר חלונות הלחנה פתוחים.
    סגור את כל חלון הלחנה טרם עריכת חשבונות.

en: Opening account edit window...
he: כעת פותח חלון עריכת חשבון...

en: Creating folder tree. Please wait...
he: כעת יוצר עץ תיקייה. אנא המתן...

en: Creation of the folder tree failed.
he: יצירת עץ תיקייה נכשלה.

en: Creating account edit window...
he: כעת יוצר חלון עריכת חשבון...

en: Edit accounts
he: עריכת חשבונות

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
he: הודעות חדשות ייבדקו בסדר זה. סמנו את התיבות
    בטור `G' כדי לאפשר אחזרת הודעות ע״י `השג הכל'.

en: Name
he: שם

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Server
he: שרת

en: Edit
he: ערוך

en:  _Set as default account
he:  קבע בתור חשבון ש_גרתי

en: Do you really want to delete the account '%s'?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את החשבון '%s'?

en: (Untitled)
he: (ללא כותרת)

en: Delete account
he: מחיקת חשבון

en: Could not get message file %d
he: לא היתה אפשרות להשיג קובץ הודעה %d

en: Could not get message part.
he: לא היתה אפשרות להשיג אזור הודעה.

en: Can't get part of multipart message
he: לא מסוגל להשיג חלק של הודעה מרובת חלקים

note: Fork error
en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
he: לא היתה אפשרות לבצע את הפקודה הבאה:
    %s
    %s

en: --- Running: %s
he: --- מופעלת: %s

en: --- Ended: %s
he: --- הסתיימה: %s

en: Action's input/output
he: קלט/פלט של פעולה

en:  Send
he:  שלח

en: Abort
he: נטוש

en: Action's hidden user argument
he: ארגומנט משתמש נסתר של פעולה

en: Action's user argument
he: ארגומנט משתמש של פעולה

en: Add Address to Book
he: הוספת כתובת לפנקס

en: Address
he: פנקס

en: Remarks
he: הערות

en: Select Address Book Folder
he: בחירת תיקיית פנקס כתובות

en: Auto-registered address
he: כתובת רשומה-אוטומטית

en: /_File
he: /_קובץ

en: /_File/New _Book
he: /_קובץ/פנק_ס חדש

en: /_File/New _vCard
he: /_קובץ/‏_vCard חדש

en: /_File/New _JPilot
he: ‫_/_קובץ/‏_JPilot חדש

en: /_File/New _LDAP Server
he: /_קובץ/_שרת LDAP חדש

en: /_File/---
he: /_קובץ/---

en: /_File/_Edit
he: /_קובץ/_ערוך

en: /_File/_Delete
he: /_קובץ/_מחק

en: /_File/_Save
he: /_קובץ/_שמור

en: /_File/_Close
he: /_קובץ/_סגור

en: /_Edit
he: /ע_ריכה

en: /_Edit/_Copy
he: /ע_ריכה/ה_עתק

en: /_Edit/_Paste
he: /ע_ריכה/ה_דבק

en: /_Address
he: /כ_תובת

en: /_Address/New _Address
he: /כ_תובת/_כתובת חדשה

en: /_Address/New _Group
he: /כ_תובת/_קבוצה חדשה

en: /_Address/New _Folder
he: /כ_תובת/_תיקייה חדשה

en: /_Address/---
he: /כ_תובת/---

en: /_Address/Add _to recipient
he: /כ_תובת/הוסף אל _נמען

en: /_Address/Add to _Cc
he: /כ_תובת/הוסף אל _Cc

en: /_Address/Add to _Bcc
he: /כ_תובת/הוסף אל _Bcc

en: /_Address/_Edit
he: /כ_תובת/_ערוך

en: /_Address/_Delete
he: /כ_תובת/_מחק

en: /_Tools
he: /_כלים

en: /_Tools/Import _LDIF file
he: /_כלים/יבא קובץ _LDIF

en: /_Tools/Import _CSV file
he: /_כלים/יבא קובץ _CSV

en: /_Tools/---
he: /_כלים/---

en: /_Help
he: /_עזרה

en: /_Help/_About
he: /_עזרה/_אודות

en: /New _Address
he: /_כתובת חדשה

en: /New _Group
he: /_קבוצה חדשה

en: /New _Folder
he: /_תיקייה חדשה

en: /_Delete
he: /_מחק

en: /Add _to recipient
he: /הוסף אל _נמען

en: /Add t_o Cc
he: /הוסף אל _Cc

en: /Add to _Bcc
he: /הוסף אל _Bcc

en: /_Copy
he: /ה_עתק

en: /_Paste
he: /ה_דבק

en: Address book
he: פנקס כתובות

note: special folder setting (maybe these options are redundant)
en: Folder
he: תיקייה

en: E-Mail address
he: כתובת דוא״ל

en: Nick Name
he: שם כינוי

en: Search:
he: חפש:

en: To:
he: לכבוד:

en: Cc:
he: עותק:

en: Bcc:
he: עותק סמוי:

note: Buttons
en: Delete
he: מחק

en: Add
he: הוסף

en: Search
he: חפש

en: _Close
he: _סגור

note: Confirm deletion
en: Delete address(es)
he: מחיקת כתובות

en: Really delete the address(es)?
he: באמת למחוק כתובות נבחרות?

en: Do you want to delete the folder AND all addresses in `%s' ?
    If deleting the folder only, addresses will be moved into parent folder.
he: האם ברצונך למחוק את '%s'? אם תמחק את התיקייה בלבד, הכתובות שזו מכילה יועברו לתוך תיקיית ההורה.

en: Delete folder
he: מחיקת תיקייה

en: _Folder only
he: _תיקייה בלבד

en: Folder and _addresses
he: תיקייה וגם _כתובות

en: Really delete `%s' ?
he: באמת למחוק את `%s' ?

en: New user, could not save index file.
he: משתמש חדש, לא היתה אפשרות לשמור קובץ מפתח.

en: New user, could not save address book files.
he: משתמש חדש, לא היתה אפשרות לשמור קבצי פנקס כתובות.

en: Old address book converted successfully.
he: פנקס כתובות ישן הומר בהצלחה.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר פנקס כתובות,
    אך נוצרו קבצי פנקס כתובות חדשים ריקים.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר פנקס כתובות,
    לא היתה אפשרות ליצור קבצי פנקס כתובות חדשים.

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר פנקס כתובות
    ולא היתה אפשרות ליצור קבצי פנקס כתובות חדשים.

en: Address book conversion error
he: שגיאת המרת פנקס כתובות

en: Address book conversion
he: המרת פנקס כתובות

en: Could not read address index:
    
    %s%c%s
he: לא היתה אפשרות לקרוא מפתח כתובות:
    
    %s%c%s

en: Address Book Error
he: שגיאת פנקס כתובות

en: Old address book converted, could not save new address index file
he: פנקס כתובות ישן הומר, לא היתה אפשרות לשמור קובץ מפתח כתובות חדש

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר פנקס כתובות, אך נוצרו קבצי פנקס כתובות חדשים ריקים.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר פנקס כתובות, לא היתה אפשרות ליצור קבצי פנקס כתובות חדשים.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
he: לא היתה אפשרות להמיר פנקס כתובות ולא היתה אפשרות ליצור קבצי פנקס כתובות חדשים.

en: Could not read address index
he: לא היתה אפשרות לקרוא מפתח כתובות

en: Address Book Conversion Error
he: שגיאת המרת פנקס כתובות

en: Address Book Conversion
he: המרת פנקס כתובות

en: Interface
he: ממשק

en: Address Book
he: פנקס כתובות

en: Person
he: אישיות

en: EMail Address
he: כתובת דוא״ל

en: Group
he: קבוצה

en: LDAP Server
he: שרת LDAP

en: Common address
he: כתובת כללית

en: Personal address
he: כתובת אישית

en: Notice
he: התראה

en: Warning
he: אזהרה

en: Error
he: שגיאה

en: Show this message next time
he: הצג הודעה זו בפעם הבאה

en: Orange
he: כתום

en: Red
he: אדום

en: Pink
he: ורוד

en: Sky blue
he: כחול שמים

en: Blue
he: כחול

en: Green
he: ירוק

en: Brown
he: חום

note: create sub items. for the menu item activation callback we pass the * color flag value as data parameter. Also we attach a data pointer * so we can always get back the SummaryView pointer.
en: None
he: ללא

en: /_Open
he: /_פתח

en: /_Add...
he: /הו_סף...

en: /_Remove
he: /הס_ר

en: /_Properties...
he: /_מאפיינים...

en: /_File/_Send
he: /_קובץ/_שלח

en: /_File/Send _later
he: /_קובץ/שלח _מאוחר יותר

en: /_File/Save to _draft folder
he: /_קובץ/שמור לתיקיית _טיוטה

en: /_File/Save and _keep editing
he: /_קובץ/ש_מור והמשך לערוך

en: /_File/_Attach file
he: /_קובץ/ס_פח קובץ

en: /_File/_Insert file
he: /_קובץ/ש_בץ קובץ

en: /_File/Insert si_gnature
he: /_קובץ/שבץ _חתימה

en: /_File/A_ppend signature
he: /_קובץ/צרף ח_תימה

en: /_Edit/_Undo
he: /ע_ריכה/בט_ל

en: /_Edit/_Redo
he: /ע_ריכה/בצע _שוב

en: /_Edit/---
he: /ע_ריכה/---

en: /_Edit/Cu_t
he: /ע_ריכה/_גזור

en: /_Edit/Paste as _quotation
he: /ע_ריכה/הדבק בתור _ציטטה

en: /_Edit/Select _all
he: /ע_ריכה/_בחר הכל

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
he: /ע_ריכה/_כרוך פסקה נוכחית

en: /_Edit/Wrap all long _lines
he: /ע_ריכה/כרוך _שורות ארוכות

en: /_Edit/Aut_o wrapping
he: /ע_ריכה/כרוך _אוטומטית

en: /_View
he: /_תצוגה

en: /_View/_To
he: /_תצוגה/_To

en: /_View/_Cc
he: /_תצוגה/_Cc

en: /_View/_Bcc
he: /_תצוגה/_Bcc

en: /_View/_Reply-To
he: /_תצוגה/_Reply-To

en: /_View/---
he: /_תצוגה/---

en: /_View/_Followup-To
he: /_תצוגה/_Followup-To

en: /_View/R_uler
he: /_תצוגה/_סרגל

en: /_View/_Attachment
he: /_תצוגה/ת_צריף

en: /_View/Cu_stomize toolbar...
he: /_תצוגה/ה_תאם סרגל כלים...

en: /_View/Character _encoding
he: /_תצוגה/_קידוד תווים

en: /_View/Character _encoding/_Automatic
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/_אוטומטי

en: /_View/Character _encoding/---
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/---

en: /_View/Character _encoding/7bit ascii (US-ASC_II)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/7bit ascii ‏(US-ASC_II)

en: /_View/Character _encoding/Unicode (_UTF-8)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/Unicode ‏(_UTF-8)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-_1)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/מערב אירופאי (ISO-8859-1)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-15)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/מערב אירופאי (ISO-8859-15)

en: /_View/Character _encoding/Central European (ISO-8859-_2)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/מרכז אירופאי (ISO-8859-_2)

en: /_View/Character _encoding/_Baltic (ISO-8859-13)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/_בלטי (ISO-8859-13)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (ISO-8859-_4)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/בלטי (ISO-8859-_4)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (Windows-1257)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/בלטי (Windows-1257)

en: /_View/Character _encoding/Greek (ISO-8859-_7)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/יווני (ISO-8859-_7)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (ISO-8859-_6)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/ערבי (ISO-8859-_6)

en: /_View/Character _encoding/Arabic (Windows-1256)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/ערבי (Windows-1256)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (ISO-8859-_8)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/עברי (ISO-8859-_8)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (Windows-1255)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/עברי (Windows-1255)

en: /_View/Character _encoding/Turkish (ISO-8859-_9)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/טורקי (ISO-8859-_9)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (ISO-8859-_5)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/קירילי (ISO-8859-5)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-_R)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/קירילי (KOI8-_R)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-U)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/קירילי (KOI8-U)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (Windows-1251)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/קירילי (Windows-1251)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-_JP)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/יפני (ISO-2022-JP)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (_GB2312)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/סינית מפושטת (GB2312)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (GBK)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/סינית מפושטת (GBK)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (_Big5)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/סינית מסורתית (Big5)

en: /_View/Character _encoding/Korean (EUC-_KR)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/קוריאני (EUC-_KR)

en: /_View/Character _encoding/Thai (TIS-620)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/תאי (TIS-620)

en: /_View/Character _encoding/Thai (Windows-874)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/תאי (Windows-874)

en: /_Tools/_Address book
he: /_כלים/פנקס _כתובות

en: /_Tools/_Template
he: /_כלים/_תבנית

en: /_Tools/Actio_ns
he: /_כלים/_פעולות

en: /_Tools/Edit with e_xternal editor
he: /_כלים/ערוך בעזרת עורך חי_צוני

en: /_Tools/Request _disposition notification
he: /_כלים/בקש התראת _מסירה

en: /_Tools/PGP Si_gn
he: /_כלים/_חתום PGP

en: /_Tools/PGP _Encrypt
he: /_כלים/ה_צפן PGP

en: /_Tools/_Check spell
he: /_כלים/_בדוק איות

en: /_Tools/_Set spell language
he: /_כלים/_קבע שפת איות

en: %s: file not exist
he: %s: קובץ לא קיים

en: Can't get text part
he: לא מסוגל להשיג אזור טקסט

en: File %s doesn't exist
he: קובץ %s לא קיים

en: Can't get file size of %s
he: לא מסוגל להשיג גודל קובץ של %s

en: File %s is empty.
he: קובץ %s הינו ריק.

en: Can't read %s.
he: לא מסוגל לקרוא %s.

en: Message: %s
he: הודעה: %s

en: Can't get the part of multipart message.
he: לא מסוגל להשיג חלק של הודעה מרובת חלקים.

en: (No Subject)
he: (אין נושא)

en: %s - Compose%s
he: %s - הלחנה%s

en: Recipient is not specified.
he: נמען אינו מצוין.

en: Empty subject
he: נושא ריק

en: Subject is empty. Send it anyway?
he: נושא הינו ריק. לשלוח בכל מקרה?

en: Attachment is missing
he: חסר תצריף

en: There is no attachment. Send it without attachments?
he: אין תצריף. לשלוח בלי תצריפים?

en: From:
he: מאת:

en: Subject:
he: נושא:

en: _Send
he: _שלח

en: can't get recipient list.
he: לא מסוגל להשיג רשימת נמענים.

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
he: חשבון לשליחת דואר אינו מצוין.
    אנא בחר חשבון דואר לפני שליחה.

en: Can't sign the message.
he: לא מסוגל לחתום הודעה.

en: Can't encrypt the message.
he: לא מסוגל להצפין הודעה.

en: Can't encrypt or sign the message.
he: לא מסוגל להצפין או לחתום הודעה.

en: Can't convert the character encoding of the message body from %s to %s.
    
    Send it as %s anyway?
he: לא מסוגל להמיר קידוד מערך תווים של גוף ההודעה מתוך %s לתוך %s.
    
    לשלוח זאת בתור הודעת %s בכל מקרה?

en: Code conversion error
he: שגיאת המרת קוד

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
he: שורה %d חוצה את אורך גבול הודעה (998 בתים).
    התכולות של ההודעה עשויות להינתק בעיצומה אל המסירה.
    
    לשלוח למרות זאת?

en: Line length limit
he: הגבלת אורך שורה

en: Encrypting with Bcc
he: הצפנה עם Bcc

en: can't remove the old message
he: לא מסוגל להסיר את ההודעה הישנה

en: queueing message...
he: כעת מניח הודעה בתור...

en: can't find queue folder
he: לא מסוגל למצוא תיקיית תור

en: can't queue the message
he: לא מסוגל להניח הודעה בתור

en: File %s doesn't exist.
he: קובץ %s לא קיים.

en: Can't open file %s.
he: לא מסוגל לפתוח קובץ %s.

en: Creating compose window...
he: כעת יוצר חלון הלחנה...

en: PGP Sign
he: חתום PGP

en: PGP Encrypt
he: הצפן PGP

en: Data type
he: טיפוס מידע

note: S_COL_DATE
en: Size
he: גודל

en: Invalid MIME type.
he: טיפוס MIME שגוי.

en: File doesn't exist or is empty.
he: קובץ אינו קיים או שהינו ריק.

en: Properties
he: מאפיינים

en: MIME type
he: טיפוס MIME

note: Encoding
en: Encoding
he: קידוד

en: Path
he: נתיב

en: File name
he: שם קובץ

en: File not exist.
he: קובץ לא קיים.

en: Opening executable file
he: פתיחת קובץ הרצה

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process (pid: %d)?
he: העורך החיצוני עדיין עובד כעת.
    לכפות סיום תהליך (pid: %d)?

en: _Customize toolbar...
he: _התאם סרגל כלים...

en: Can't queue the message.
he: לא מסוגל להשים הודעה בתור.

en: Select files
he: בחירת קובץ

en: Select file
he: בחירת קובץ

en: Save message
he: שמירת הודעה

en: This message has been modified. Save it to draft folder?
he: הודעה זו שונתה. לשמור אותה לתיקיית טיוטה?

en: Close _without saving
he: _סגור בלי לשמור

en: Do you want to apply the template `%s' ?
he: האם ברצונך להחיל את התבנית `%s' ?

en: Apply template
he: החלת תבנית

en: _Replace
he: _החלף

en: _Insert
he: _שבץ

en: Add New Person
he: הוספת אישיות חדשה

en: Edit Person Details
he: עריכת פרטי אישיות

en: An E-Mail address must be supplied.
he: חובה לספק כתובת דוא״ל.

en: A Name and Value must be supplied.
he: יש לספק שם וערך.

en: Edit Person Data
he: עריכת נתוני אישיות

en: Display Name
he: שם צג

en: Last Name
he: שם משפחה

en: First Name
he: שם פרטי

en: E-Mail Address
he: כתובת דוא״ל

en: Alias
he: שם נוסף

note: Buttons
en: Move Up
he: הזז מעלה

en: Move Down
he: הזז מטה

en: Modify
he: התאם

en: Clear
he: טהר

en: Value
he: ערך

en: Basic Data
he: מידע בסיסי

en: User Attributes
he: אפיוני משתמש

en: File appears to be Ok.
he: הקובץ נראה בסדר.

en: File does not appear to be a valid address book format.
he: נראה שקובץ איננו פורמט פנקס כתובות תקף.

en: Could not read file.
he: לא היתה אפשרות לקרוא את הקובץ.

en: Edit Address Book
he: עריכת פנקס כתובות

en:  Check File
he:  בדוק קובץ

en: File
he: קובץ

en: Add New Address Book
he: הוספת פנקס כתובות חדש

en: A Group Name must be supplied.
he: יש לספק שם קבוצה.

en: Edit Group Data
he: עריכת מידע קבוצה

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: Available Addresses
he: כתובות זמינות

en: Addresses in Group
he: כתובות בקבוצה

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
he: העבר כתובת דוא״ל לתוך או מתוך קבוצה בעזרת לחצני חיצים

en: Edit Group Details
he: עריכת פרטי קבוצה

en: Add New Group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Edit folder
he: ערוך תיקייה

en: Input the new name of folder:
he: הזן שם חדש של תיקייה:

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: Input the name of new folder:
he: הזן שם של תיקייה חדשה:

en: File does not appear to be JPilot format.
he: נראה שפורמט הקובץ איננו JPilot.

en: Select JPilot File
he: בחירת קובץ JPilot

en: Edit JPilot Entry
he: עריכת רשומת JPilot

en: Additional e-Mail address item(s)
he: פריט(י) כתובת דוא״ל נוסף(ים)

en: Add New JPilot Entry
he: הוספת רשומת JPilot חדשה

en: Connected successfully to server
he: חובר בהצלחה לשרת

en: Could not connect to server
he: לא היתה אפשרות לקשר לשרת

en: Edit LDAP Server
he: ערוך שרת LDAP

en: Hostname
he: שם מארח

en: Port
he: פורט

en:  Check Server
he:  בדוק שרת

en: Search Base
he: בסיס חיפוש

en: Search Criteria
he: קריטריון חיפוש

en:  Reset
he:  אפס

en: Bind DN
he: ‏DN קשור

en: Bind Password
he: סיסמת קשירה

en: Timeout (secs)
he: פקיעת זמן (שניות)

en: Maximum Entries
he: רשומות מרביות

en: Basic
he: בסיסי

en: Extended
he: מורחב

en: Add New LDAP Server
he: הוספת שרת LDAP חדש

en: Edit LDAP - Select Search Base
he: עריכת LDAP - בחירת בסיס חיפוש

en: Available Search Base(s)
he: בסיס(י) חיפוש זמינים

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
he: לא היתה אפשרות לקרוא בסיס(י) חיפוש מתוך שרת - אנא קבע ידנית

en: File does not appear to be vCard format.
he: נראה שפורמט הקובץ איננו vCard.

en: Select vCard File
he: בחירת קובץ vCard

en: Edit vCard Entry
he: עריכת רשומת vCard

en: Add New vCard Entry
he: הוספת רשומת vCard חדשה

en: Exporting %s ...
he: כעת מייצא %s ...

en: Exporting
he: ייצוא

en: Error occurred on export.
he: אירעה שגיאה בעת ייצוא.

en: Export
he: ייצוא

en: Specify source folder and destination file.
he: ציין תיקיית מקור וקובץ יעד.

en: File format:
he: פורמט קובץ:

en: Source folder:
he: תיקיית מקור:

en: Destination:
he: יעד:

en: eml (number + .eml)
he: ‏eml (מספר + eml.)

en: MH (number only)
he: ‏MH (מספר בלבד)

en:  Select...
he:  בחר...

en: Export only selected messages
he: יצא רק הודעות נבחרות

en: Specify source folder and destination folder.
he: ציין תיקיית מקור ותיקיית יעד.

en: Select destination file
he: בחר קובץ יעד

en: Select destination folder
he: בחירת תיקיית יעד

en: Please select a file.
he: אנא בחר קובץ.

en: File Name
he: שם קובץ

en: File Name :
he: שם קובץ :

en: Records :
he: רשומות :

note: Button panel
en: Next
he: הלאה

en: File Info
he: מידע קובץ

en: Finish
he: סיים

en: File type:
he: טיפוס קובץ:

en: The link target not found.
he: קישור יעד לא נמצא.

en: Save as
he: שמירה בשם

en: Overwrite existing file
he: החלפת קובץ קיים

en: The file already exists. Do you want to replace it?
he: הקובץ כבר קיים. האם ברצונך להחליפו?

en: Select folder
he: בחירת תיקייה

en: Inbox
he: דואר נכנס

en: Sent
he: דואר יוצא

en: Queue
he: תור

en: Trash
he: אשפה

en: Drafts
he: טיוטות

en: Junk
he: פסולת

en: NewFolder
he: תיקייה_חדשה

en: `%c' can't be included in folder name.
he: ‫'%c' לא יכול להיכלל בשם תיקייה.

en: The folder `%s' already exists.
he: התיקייה '%s' כבר קיימת.

en: Can't create the folder `%s'.
he: לא מסוגל ליצור את התיקייה '%s'.

en: /Create _new folder...
he: /צור תיקייה _חדשה...

en: /_Rename folder...
he: /_שנה שם תיקייה...

en: /_Move folder...
he: /ה_עבר תיקייה...

en: /_Delete folder
he: /_מחק תיקייה

en: /Empty _junk
he: /רוקן _פסולת

en: /Empty _trash
he: /רוקן _אשפה

en: /_Check for new messages
he: /בדוק _הודעות חדשות

en: /R_ebuild folder tree
he: /_בנה מחדש עץ תיקייה

en: /_Update summary
he: /_עדכן תמצית

en: /Mar_k all read
he: /_סמן את הכל כנקרא

en: /Send _queued messages
he: /שלח הודעות _תלויות ועומדות

en: /_Search messages...
he: /_חפש הודעות...

en: /Ed_it search condition...
he: /ערוך _קריטריון חיפוש...

en: /Down_load
he: /הו_רד

en: /Su_bscribe to newsgroup...
he: /_הירשם לקבוצת דיון...

en: /_Remove newsgroup
he: /_הסר קבוצת דיון

en: New
he: חדש

note: S_COL_MARK
en: Unread
he: לא נקרא

en: Total
he: סך הכל

en: Setting folder info...
he: כעת מגדיר מידע תיקייה...

en: Scanning folder %s%c%s ...
he: כעת סורק תיקייה %s%c%s ...

en: Scanning folder %s ...
he: כעת סורק תיקייה %s ...

en: Rebuild folder tree
he: בניה מחודשת של עץ תיקייה

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
he: עץ תיקייה ייבנה מחדש. להמשיך?

en: Rebuilding folder tree...
he: כעת בונה מחדש עץ תיקייה...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
he: בניה חוזרת של עץ תיקייה נכשלה.

en: Checking for new messages in all folders...
he: כעת בודק עבור הודעות חדשות בכל התיקיות...

en: Downloading messages in %s ...
he: כעת מוריד הודעות בתוך %s ...

en: Download all messages under '%s' ?
he: להוריד את כל ההודעות תחת '%s' ?

en: Download all messages
he: הורדת כל ההודעות

en: Error occurred while downloading messages in `%s'.
he: אירעה שגיאה במהלך הורדת הודעות בתוך `%s'.

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
he: הזן שם של תיקייה חדשה:
    (אם ברצונך ליצור תיקייה כדי ליצור תיקיות משנה
    בלבד וללא דואר, הוסף '/' לשם התיקייה)

en: Input new name for `%s':
he: הזן שם חדש עבור `%s':

en: Rename folder
he: שנה שם תיקייה

en: Can't rename the folder '%s'.
he: לא מסוגל לשנות את שם התיקייה `%s'.

en: Can't move the folder `%s'.
he: לא מסוגל להעביר את התיקייה `%s'.

en: Delete the search folder '%s' ?
    The real messages are not deleted.
he: למחוק את תיקיית חיפוש '%s' ?
    ההודעות האמיתיות אינן נמחקות.

en: Delete search folder
he: מחק תיקיית חיפוש

en: Can't remove the folder '%s'.
he: לא מסוגל להסיר את התיקייה '%s'.

en: Empty trash
he: ריקון אשפה

en: Delete all messages in the trash folder?
he: באמת למחוק כל ההודעות בתיקיית אשפה?

en: Empty junk
he: ריקון פסולת

en: Delete all messages in the junk folder?
he: באמת למחוק כל ההודעות בתיקיית פסולת?

en: Remove mailbox
he: הסרת תיבת דואר

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
he: באמת למחוק חשבון IMAP4 ‏`%s'?

en: Delete IMAP4 account
he: מחיקת חשבון IMAP4

en: Really delete newsgroup `%s'?
he: באמת למחוק את קבוצת דיון `%s'?

en: Delete newsgroup
he: מחיקת קבוצת דיון

en: Really delete news account `%s'?
he: באמת למחוק חשבון חדשות `%s'?

en: Delete news account
he: מחק חשבון חדשות

en: Newsgroups:
he: קבוצות דיון:

en: (No From)
he: (אין ממען)

en: Can't load the image.
he: לא מסוגל לטעון את התמונה.

en: The source file does not exist.
he: קובץ מקור לא קיים.

en: Can't find the destination folder.
he: לא מסוגל למצוא תיקיית יעד.

en: Importing %s ...
he: כעת מייבא את %s ...

en: Importing
he: ייבוא

en: Scanning folder...
he: כעת סורק תיקייה...

en: Error occurred on import.
he: אירעה שגיאה בעת ייבוא.

en: Importing Outlook Express folders
he: יבבוא תיקיות Outlook Express

en: Cannot create the folder '%s'.
he: לא מסוגל ליצור את התיקייה '%s'.

en: Import
he: ייבוא

en: Specify source file and destination folder.
he: ציין קובץ מקור ותיקיית יעד.

en: Source:
he: מקור:

en: Destination folder:
he: תיקיית יעד:

en: eml (folder)
he: ‏eml (תיקייה)

en: Outlook Express (dbx)
he: ‏Outlook Express ‏(dbx)

en: Specify source folder including eml files and destination folder.
he: ציין תיקיית מקור כוללת קבצי eml ותיקיית יעד.

en: Select importing folder
he: בחירת תיקיית ייבוא

en: Select importing file
he: בחירת קובץ ייבוא

en: Please specify address book name and file to import.
he: אנא ציין שם פנקס כתובות וקובץ לייבוא.

en: Select and reorder CSV field names to import.
he: בחר ושנה סדר שמות שדה CSV לייבוא.

en: File imported.
he: קובץ יובא.

en: Address book name must be supplied.
he: יש לספק שם פנקס כתובות.

en: Error reading CSV fields.
he: שגיאה בקריאת שדות CSV.

en: CSV file imported successfully.
he: קובץ CSV יובא בהצלחה.

en: Select CSV File
he: בחירת קובץ CSV

en: CSV Field
he: שדה CSV

en: Address Book Field
he: שדה פנקס כתובות

en: Reorder address book fields with the Up and Down button.
he: סדר שדות פנקס כתובות בעזרת הלחצנים מעלה ומטה.

en: Up
he: למעלה

en: Down
he: למטה

en: Address Book :
he: פנקס כתובות :

en: Import CSV file into Address Book
he: ייבוא קובץ CSV לתוך פנקס כתובות

en: Prev
he: קודמת

en: Fields
he: שדות

en: Select and rename LDIF field names to import.
he: בחר ושנה שם של שמות שדות LDIF לייבוא.

en: Error reading LDIF fields.
he: שגיאה בקריאת שדות LDIF.

en: LDIF file imported successfully.
he: קובץ LDIF יובא בהצלחה.

en: Select LDIF File
he: בחירת קובץ LDIF

en: LDIF Field
he: שדה LDIF

en: Attribute Name
he: שם אפיון

en: Attribute
he: אפיון

en: Select
he: בחר

en: Import LDIF file into Address Book
he: ייבוא קובץ LDIF לתוך פנקס כתובות

en: Attributes
he: אפיונים

en: Sylpheed: %d new messages
he: ‏Sylpheed: ‏%d הודעות חדשות

en: [Local]: %d
he: [מקומי]: %d

en: Authenticating with POP3
he: כעת מאמת עם POP3

en: Retrieving new messages
he: מאחזר כעת הודעות חדשות

en: Cancel _all
he: בטל _הכל

en: Standby
he: כוננות

en: Cancelled
he: בוטלה

en: Retrieving
he: אחזור

en: %d message(s) (%s) received
he: %d הודעות (%s) נתקבלו

en: no new messages
he: אין הודעות חדשות

en: Done
he: סיום

en: Server not found
he: שרת לא נמצא

en: Connection failed
he: חיבור נכשל

en: Auth failed
he: אימות נכשל

en: Locked
he: נעולה

en: Timeout
he: פקיעת זמן

en: Finished (%d new message(s))
he: הוגמר (%d הודעות חדשות)

en: Finished (no new messages)
he: הוגמר (אין הודעות חדשות)

en: Some errors occurred while getting mail.
he: אירעו מספר שגיאות במהלך השגת דואר.

en: getting new messages of account %s...
he: כעת משיג הודעות חדשות של חשבון %s...

en: %s: Authenticating with POP3
he: %s: כעת מאמת בעזרת POP3

en: %s: Retrieving new messages
he: ‫%s: מאחזר כעת הודעות חדשות

en: Connecting to POP3 server: %s...
he: כעת מתחבר לשרת POP3: ‫%s...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
he: לא מסוגל להתחבר לשרת POP3: ‫%s:%d

en: Authenticating...
he: כעת מאמת...

en: Retrieving messages from %s...
he: כעת מאחזר הודעות מתוך %s...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
he: כעת משיג את המספר של הודעות חדשות (STAT)...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
he: כעת משיג את המספר של הודעות חדשות (LAST)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
he: כעת משיג את המספר של הודעות חדשות (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
he: כעת משיג את הגודל הודעות (LIST)...

en: Deleting message %d
he: כעת מוחק את הודעה %d

en: Quitting
he: כעת יוצא

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
he: כעת מאחזר הודעה (%d / %d) ‫(%s / %s)

en: Server not found.
he: שרת לא נמצא.

en: Server %s not found.
he: שרת %s לא נמצא.

en: Connection failed.
he: חיבור נכשל.

en: Connection to %s:%d failed.
he: חיבור אל %s:%d נכשל.

en: Error occurred while processing mail.
he: אירעה שגיאה במהלך עיבוד דואר.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
he: אירעה שגיאה במהלך עיבוד דואר:
    %s

en: No disk space left.
he: לא נותר שטח כונן.

en: Can't write file.
he: לא מסוגל לכתוב קובץ.

en: Socket error.
he: שגיאת Socket.

note: consider EOF right after QUIT successful
en: Connection closed by the remote host.
he: חיבור נסגר על ידי מארח מרוחק.

en: Mailbox is locked.
he: תיבת דואר הינה נעולה.

en: Mailbox is locked:
    %s
he: תיבת דואר הינה נעולה:
    %s

en: Authentication failed.
he: אימות נכשל.

en: Authentication failed:
    %s
he: אימות נכשל:
    %s

en: Session timed out.
he: סשן פקע.

en: Incorporation cancelled
he: קבלה בוטלה

en: Input password for %s on %s:
he: הזן סיסמה עבור %s אצל %s:

en: Input password
he: הזנת סיסמה

en: Protocol log
he: יומן פרוטוקול

en: Press any key...
he: לחץ על איזה מקש...

en: Filename encoding
he: קידוד שם קובץ

en: Composing message exists. Really quit?
he: קיימת הלחנת הודעה. באמת לצאת?

en: Queued messages
he: הודעות בהמתנה

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
he: הודעות מסוימות שלא נשלחו מצויות בהמתנה בתור. לצאת עכשיו?

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
he: ‏GnuPG אינו מותקן כיאות, או שגרסתו ישנה מדי.
    תמיכת OpenPGP מנוטרלת.

en: Loading plug-ins...
he: כעת טוען תוספים...

en: Migration of configuration
he: מיזוג של תצורה

en: /_File/_Folder
he: /_קובץ/_תיקייה

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
he: /_קובץ/_תיקייה/צור תיקייה _חדשה...

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
he: /_קובץ/_תיקייה/_שנה שם תיקייה...

en: /_File/_Folder/_Move folder...
he: /_קובץ/_תיקייה/_העבר תיקייה...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
he: /_קובץ/_תיקייה/_מחק תיקייה

en: /_File/_Mailbox
he: /_קובץ/תיבת _דואר

en: /_File/_Mailbox/Add _mailbox...
he: /_קובץ/תיבת _דואר/_הוסף תיבת דואר...

en: /_File/_Mailbox/_Remove mailbox
he: /_קובץ/תיבת _דואר/ה_סר תיבת דואר

en: /_File/_Mailbox/---
he: /_קובץ/תיבת _דואר/---

en: /_File/_Mailbox/_Check for new messages
he: /_קובץ/תיבת _דואר/_בדוק _הודעות חדשות

en: /_File/_Mailbox/Check for new messages in _all mailboxes
he: /_קובץ/תיבת _דואר/ב_דוק עבור הודעות חדשות בכל התיבות דואר

en: /_File/_Mailbox/R_ebuild folder tree
he: /_קובץ/תיבת _דואר/בנה מ_חדש עץ תיקייה

en: /_File/_Import mail data...
he: /_קובץ/י_בא נתוני דואר...

en: /_File/_Export mail data...
he: /_קובץ/יצ_א נתוני דואר...

en: /_File/Empty all _trash
he: /_קובץ/_רוקן את כל האשפה

en: /_File/_Save as...
he: /_קובץ/_שמור בשם...

en: /_File/Page set_up...
he: /_קובץ/_מבנה עמוד...

en: /_File/_Print...
he: /_קובץ/_הדפס...

en: /_File/_Work offline
he: /_קובץ/_עבוד לא־מקוון

note: {N_("/_File/_Close"),		"<alt>W", app_exit_cb, 0, NULL},
en: /_File/E_xit
he: /_קובץ/י_ציאה

en: /_Edit/Select _thread
he: /ע_ריכה/בחר _שרשור

en: /_Edit/_Find in current message...
he: /ע_ריכה/_חפש בתוך הודעה נוכחית...

en: /_Edit/_Search messages...
he: /ע_ריכה/חפש _הודעות...

en: /_Edit/_Quick search
he: /ע_ריכה/חיפוש _מהיר

en: /_View/Show or hi_de
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_עץ תיקייה

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_תצוגת הודעה

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_סרגל כלים

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_סרגל כלים/סמל ו_גם טקסט

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Text at the _right of icon
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_סרגל כלים/טקסט בצד י_מין

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_סרגל כלים/_סמל

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_סרגל כלים/_טקסט

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_סרגל כלים/_כלום

en: /_View/Show or hi_de/_Search bar
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/שורת _חיפוש

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
he: /_תצוגה/_הצג או הסתר/_שורת מצב

en: /_View/_Customize toolbar...
he: /_תצוגה/ה_תאם סרגל כלים...

en: /_View/Layou_t
he: /_תצוגה/מער_ך

en: /_View/Layou_t/_Normal
he: /_תצוגה/מער_ך/_רגיל

en: /_View/Layou_t/_Vertical
he: /_תצוגה/מער_ך/_ניצב

en: /_View/Separate f_older tree
he: /_תצוגה/ה_פרד עץ תיקייה

en: /_View/Separate _message view
he: /_תצוגה/הפ_רד תצוגת הודעה

en: /_View/_Sort
he: /_תצוגה/_מיין

en: /_View/_Sort/by _number
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _מספר

en: /_View/_Sort/by s_ize
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _גודל

en: /_View/_Sort/by _date
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _תאריך

en: /_View/_Sort/by t_hread date
he: /_תצוגה/_מיין/לפי תאריך ש_רשור

en: /_View/_Sort/by _from
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _מאת

en: /_View/_Sort/by _recipient
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _נמען

en: /_View/_Sort/by _subject
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _נושא

en: /_View/_Sort/by _color label
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _צבע תווית

en: /_View/_Sort/by _mark
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _סימן

en: /_View/_Sort/by _unread
he: /_תצוגה/_מיין/לפי _לא נקרא

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
he: /_תצוגה/_מיין/לפי ת_צריף

en: /_View/_Sort/D_on't sort
he: /_תצוגה/_מיין/_אל תמיין

en: /_View/_Sort/---
he: /_תצוגה/_מיין/---

en: /_View/_Sort/Ascending
he: /_תצוגה/_מיין/סדר עולה

en: /_View/_Sort/Descending
he: /_תצוגה/_מיין/סדר יורד

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
he: /_תצוגה/_מיין/מ_שוך לפי נושא

en: /_View/Th_read view
he: /_תצוגה/תצוגת ש_רשור

en: /_View/E_xpand all threads
he: /_תצוגה/ה_רחב את כל השרשורים

en: /_View/Co_llapse all threads
he: /_תצוגה/צמצ_ם את כל השרשורים

en: /_View/Set display _item...
he: /_תצוגה/_קבע פריט הצגה...

en: /_View/_Go to
he: /_תצוגה/_עבור אל

en: /_View/_Go to/_Prev message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה _קודמת

en: /_View/_Go to/_Next message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה _באה

en: /_View/_Go to/---
he: /_תצוגה/_עבור אל/---

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה קו_דמת שלא נקראה

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה ב_אה שלא נקראה

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה _חדשה קודמת

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה ח_דשה באה

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה _מסומנת קודמת

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה מ_סומנת באה

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה מסוו_גת קודמת

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
he: /_תצוגה/_עבור אל/הודעה מסווג_ת באה

en: /_View/_Go to/Other _folder...
he: /_תצוגה/_עבור אל/תיקייה _אחרת...

en: /_View/Character _encoding/_Auto detect
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/_אתר אוטומטית

en: /_View/Character _encoding/Western European (Windows-1252)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/מערב אירופאי (Windows-1252)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-JP-2)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/יפני (ISO-2022-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_EUC-JP)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/יפני (_EUC-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_Shift__JIS)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/יפני (_Shift__JIS)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (EUC-_TW)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/סינית מסורתית (EUC-TW)

en: /_View/Character _encoding/Chinese (ISO-2022-_CN)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/סיני (ISO-2022-_CN)

en: /_View/Character _encoding/Korean (ISO-2022-KR)
he: /_תצוגה/_קידוד תווים/קוריאני (ISO-2022-KR)

en: /_View/Open in new _window
he: /_תצוגה/פתח בתוך _חלון חדש

en: /_View/Mess_age source
he: /_תצוגה/מ_קור הודעה

en: /_View/All _headers
he: /_תצוגה/כל ה_תקורות

en: /_View/_Update summary
he: /_תצוגה/עדכן תמ_צית

en: /_Message
he: /_הודעה

en: /_Message/Recei_ve
he: /_הודעה/_קבל

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
he: /_הודעה/_קבל/השג מתוך חשבון _נוכחי

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
he: /_הודעה/_קבל/השג מתוך _כל החשבונות

en: /_Message/Recei_ve/Stop receivin_g
he: /_הודעה/_קבל/_הפסק קבלה

en: /_Message/Recei_ve/_Remote mailbox...
he: /_הודעה/_קבל/_תיבת דואר מרוחקת...

en: /_Message/Recei_ve/---
he: /_הודעה/_קבל/---

en: /_Message/_Send queued messages
he: /_הודעה/_שלח הודעות בהמתנה

en: /_Message/---
he: /_הודעה/---

en: /_Message/Compose _new message
he: /_הודעה/הלחן הודעה _חדשה

en: /_Message/_Reply
he: /_הודעה/_השב

en: /_Message/Repl_y to
he: /_הודעה/השב _אל

en: /_Message/Repl_y to/_all
he: /_הודעה/השב _אל/השב ל_כולם

en: /_Message/Repl_y to/_sender
he: /_הודעה/השב _אל/השב לממען

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
he: /_הודעה/השב _אל/השב לרשימת-דיוור

en: /_Message/_Forward
he: /_הודעה/_קדם

en: /_Message/For_ward as attachment
he: /_הודעה/קדם בתור _תצריף

en: /_Message/Redirec_t
he: /_הודעה/ה_כוון מחדש

en: /_Message/M_ove...
he: /_הודעה/ה_עבר...

en: /_Message/_Copy...
he: /_הודעה/הע_תק...

en: /_Message/_Mark
he: /_הודעה/_סמן

en: /_Message/_Mark/Set _flag
he: /_הודעה/_סמן/קבע _דגל

en: /_Message/_Mark/_Unset flag
he: /_הודעה/_סמן/_בטל קביעת דגל

en: /_Message/_Mark/---
he: /_הודעה/_סמן/---

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
he: /_הודעה/_סמן/סמן בתור לא _נקרא

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
he: /_הודעה/_סמן/סמן בתור נקר_א

en: /_Message/_Mark/Mark _thread as read
he: /_הודעה/_סמן/סמן _שרשור ככזה שנקרא

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
he: /_הודעה/_סמן/סמן את _כולן ככאלה שנקראו

en: /_Message/_Delete
he: /_הודעה/_מחק

en: /_Message/Set as _junk mail
he: /_הודעה/קבע בתור דואר _פסולת

en: /_Message/Set as not j_unk mail
he: /_הודעה/קבע בתור דואר שאינו פ_סולת

en: /_Message/Re-_edit
he: /_הודעה/_ערוך מחדש

en: /_Tools/Add sender to address boo_k...
he: /_כלים/הוסף _ממען לפנקס כתובות...

en: /_Tools/_Filter all messages in folder
he: /_כלים/_סנן את כל ההודעות בתיקייה

en: /_Tools/Filter _selected messages
he: /_כלים/סנן הודעות _נבחרות

en: /_Tools/_Create filter rule
he: /_כלים/_צור חוק סינון

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
he: /_כלים/_צור חוק סינון/_אוטומטית

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
he: /_כלים/_צור חוק סינון/לפי _From

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
he: /_כלים/_צור חוק סינון/לפי _To

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
he: /_כלים/_צור חוק סינון/לפי _Subject

en: /_Tools/Filter _junk mails in folder
he: /_כלים/_סנן הודעות פסולת בתיקייה

en: /_Tools/Filter junk _mails in selected messages
he: /_כלים/_סנן הודעות פסולת בהודעות נבחרות

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
he: /_כלים/מחק הודעות כ_פולות

en: /_Tools/C_oncatenate separated messages
he: /_כלים/_חבר הודעות נבחרות

en: /_Tools/E_xecute marked process
he: /_כלים/בצ_ע תהליך מסומן

en: /_Tools/_Log window
he: /_כלים/חלון _יומן

en: /_Configuration
he: /ת_צורה

en: /_Configuration/_Common preferences...
he: /ת_צורה/_העדפות כלליות...

en: /_Configuration/_Filter settings...
he: /ת_צורה/הגדרות מ_סנן...

en: /_Configuration/_Template...
he: /ת_צורה/_תבנית...

en: /_Configuration/_Actions...
he: /ת_צורה/_פעולות...

en: /_Configuration/Plug-in _manager...
he: /ת_צורה/_מנהל תוספים...

en: /_Configuration/---
he: /ת_צורה/---

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
he: /ת_צורה/העדפות עבור חשבון _נוכחי...

en: /_Configuration/Create _new account...
he: /ת_צורה/_צור חשבון חדש...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
he: /ת_צורה/_ערוך חשבונות...

en: /_Configuration/C_hange current account
he: /ת_צורה/_החלף חשבון נוכחי

en: /_Help/_Manual
he: /_עזרה/_מדריך

en: /_Help/_Manual/_English
he: /_עזרה/_מדריך/_אנגלית

en: /_Help/_Manual/_Japanese
he: /_עזרה/_מדריך/_יפנית

en: /_Help/_FAQ
he: /_עזרה/_שו״ת

en: /_Help/_FAQ/_English
he: /_עזרה/_שו״ת/_אנגלית

en: /_Help/_FAQ/_German
he: /_עזרה/_שו״ת/_גרמנית

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
he: /_עזרה/_שו״ת/_ספרדית

en: /_Help/_FAQ/_French
he: /_עזרה/_שו״ת/_צרפתית

en: /_Help/_FAQ/_Italian
he: /_עזרה/_שו״ת/א_יטלקית

en: /_Help/_Command line options
he: /_עזרה/א_פשרויות שורת פקודה

en: /_Help/---
he: /_עזרה/---

en: /_Help/_Update check...
he: /_עזרה/_בדיקת עדכון...

en: /_Help/Update check of _plug-ins...
he: /_עזרה/בדיקת עדכון של _תוספים...

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: none
he: אין חשבון

en: Offline
he: לא־מקוון

en: You are offline. Go online?
he: אתה לא־מקוון. להחליף מצב למקוון?

en: Empty all trash
he: ריקון אשפה

en: Delete all messages in trash folders?
he: מחיקת כל ההודעות בתיקיות אשפה?

en: Add mailbox
he: הוספת תיבת דואר

en: The mailbox `%s' already exists.
he: תיבת דואר `%s' כבר קיימת.

en: Mailbox
he: תיבת דואר

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
he: יצירה של תיבת דואר נכשלה.
    ייתכן כי קבצים מסוימים כבר קיימים, או שלא עומדת לרשותך ההרשאה לכתוב כאם.

en: Sylpheed - Folder View
he: Sylpheed - תצוגת תיקייה

en: Sylpheed - Message View
he: Sylpheed - תצוגת הודעה

en: /_Reply
he: /ה_שב

en: /Reply to _all
he: /השב ל_כולם

en: /Reply to _sender
he: /השב ל_ממען

en: /Reply to mailing _list
he: /השב ל_רשימת-דיוור

en: /_Forward
he: /_קדם

en: /For_ward as attachment
he: /קדם בתור _תצריף

en: /Redirec_t
he: /ה_כוון מחדש

en: Icon _and text
he: סמל ו_גם טקסט

en: Text at the _right of icon
he: טקסט בצ_ד ימין של סמל

en: _Icon
he: _סמל

en: _Text
he: _טקסט

en: _None
he: _ללא

en: You are offline. Click the icon to go online.
he: מצבך לא־מקוון. לחיצה על הסמל תעביר אותך למצב מקוון.

en: You are online. Click the icon to go offline.
he: מצבך מקוון. לחיצה על הסמל תעביר אותך למצב לא־מקוון.

en: Exit
he: יציאה

en: Exit this program?
he: לצאת מתוכנית זו?

en: The selected messages could not be combined.
he: לא היתה אפשרות לשלב את ההודעות הנבחרות.

en: Select folder to open
he: בחירת תיקייה לפתיחה

en: Command line options
he: אפשרויות שורת פקודה

en: open composition window
    open composition window with specified files attached
    receive new messages
    receive new messages of all accounts
    send all queued messages
    show the total number of messages
    show the status of each folder
    open message in new window
    open an rfc822 message file in a new window
    specify directory which stores configuration files
    exit Sylpheed
    debug mode
    safe mode
    display this help and exit
    output version information and exit
he: ‭הנחלה ןולח חתפ
    ‭םינייוצמ םיצבק ףוריצב הנחלה ןולח חתפ
    ‭תושדח תועדוה לבק
    ‭תונובשחה לכ לש תושדח תועדוה לבק
    ‭תודמועו תויולתה תועדוהה לכ תא רגש
    ‭תועדוה לש ללוכה רפסמה תא גצה
    ‭הייקית לכ לש סוטטסה תא גצה
    ‭שדח ןולחב העדוה חתפ
    ‭שדח ןולחב rfc822 העדוה ץבוק חתפ
    ‭הרוצת יצבק תנסחאמ רשא היירפס ןייצ
    ‭Sylpheed ךותמ אצ
    ‭גאביד בצמ
    ‭חוטב בצמ
    ‭אצו וז הרזע תא גצה
    ‭אצו אסריג עדימ טולפ

en: Find in current message
he: מציאה בתוך הודעה נוכחית

en: Find text:
he: מצא טקסט:

en: Case sensitive
he: התאם רישיות

en: Search failed
he: חיפוש נכשל

en: Search string not found.
he: מחרוזת חיפוש לא נמצאה.

en: Beginning of message reached; continue from end?
he: הודעה מוצתה עד תחילתה; האם להמשיך מן הסוף?

en: End of message reached; continue from beginning?
he: הודעה מוצתה עד סופה; האם להמשיך מן ההתחלה?

en: Search finished
he: חיפוש סוים

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
he: /_כלים/הוסף ממען לפנקס _כתובות

en: Text
he: טקסט

en: Attachments
he: תצריפים

en: Save _all attachments...
he: שמור את _כל התצריפים...

en: Message View - Sylpheed
he: תצוגת הודעה - Sylpheed

en: Original (EML/RFC 822)
he: מקורי (EML/RFC 822)

en: Text (UTF-8)
he: טקסט (UTF-8)

en: Can't save the file `%s'.
he: לא מסוגל לשמור את הקובץ '%s'.

en: /Open _with...
he: /פתח ב_עזרת...

en: /_Display as text
he: /_הצג בתור טקסט

en: /_Save as...
he: /_שמור בשם...

en: /Save _all...
he: /ש_מור הכל...

en: /_Print...
he: /_הדפס...

en: /_Reply/_Reply
he: /ה_שב/ה_שב

en: /_Reply/Reply to _all
he: /ה_שב/השב ל_כולם

en: /_Reply/Reply to _sender
he: /ה_שב/השב ל_ממען

en: /_Reply/Reply to mailing _list
he: /ה_שב/השב ל_רשימת-דיוור

en: /_Check signature
he: /_בדוק חתימה

en: Select an action for the attached file:
he: בחר פעולה עבור הקובץ המסופח:

en: Open _with...
he: פתח ב_עזרת...

en: _Display as text
he: _הצג בתור טקסט

en: _Save as...
he: _שמור בשם...

en: This signature has not been checked yet.
he: חתימה זו טרם נבדקה.

en: _Check signature
he: _בדוק חתימה

en: Can't save the part of multipart message.
he: לא מסוגל לשמור אזור של הודעה מרובת חלקים.

en: Can't save the attachments.
he: לא מסוגל לשמור תצריפים.

en: Open with
he: פתיחה באמצעות

en: Passphrase
he: מימרת סיסמה

en: [no user id]
he: [אין מזהה משתמש]

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
he: %sאנא הזן את מימרת סיסמה עבור:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: Bad passphrase! Try again...
he: מימרת־סיסמה רעה
    ! נסה שוב...

en: Plug-in manager
he: מנהל תוספים

en: Check for _update
he: בדוק _עדכונים

en: Plug-in information
he: מידע תוסף

en: (Unknown)
he: (לא ידוע)

en: Author:
he: מחבר:

en: File:
he: קובץ:

en: Description:
he: תיאור:

en: Opening account preferences window...
he: כעת פותח חלון העדפות חשבון...

en: Account%d
he: חשבון%d

en: Preferences for new account
he: העדפות עבור חשבון חדש

en: Account preferences
he: העדפות חשבון

en: Creating account preferences window...
he: כעת יוצר חלון העדפות חשבון...

en: Receive
he: קבל

en: Send
he: שלח

en: Compose
he: הלחן

en: Privacy
he: פרטיות

en: Proxy
he: פרוקסי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Name of this account
he: שם חשבון

en: Set as default
he: קבע כחשבון שגרתי

en: Personal information
he: מידע אישי

en: Full name
he: שם מלא

en: Mail address
he: כתובות דואר

en: Organization
he: ‎ארגון‎

en: Server information
he: מידע שרת

en: News (NNTP)
he: חדשות (NNTP)

en: None (local)
he: אין (מקומי)

en: This server requires authentication
he: שרת זה מצריך אימות

en: News server
he: שרת חדשות

en: Server for receiving
he: שרת לקבלה

en: SMTP server (send)
he: שרת SMTP (שליחה)

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Authentication method
he: שיטת אימות

en: Remove messages on server when received
he: הסר הודעות שעל שרת לאחר קבלה

en: Remove after
he: הסר כעבור

en: days
he: ימים

en: 0 days: remove immediately
he: 0 ימים : הסר מידית

en: Download all messages (including already received) on server
he: הורד את כל ההודעות (כולל אלה שכבר נתקבלו) שעל שרת

en: Receive size limit
he: מגבלת גודל לקבלה

en: KB
he: ק״ב

en: Filter messages on receiving
he: סנן הודעות בעת קבלה

en: Default inbox
he: תיבת דואר נכנס שגרתית

en: Unfiltered messages will be stored in this folder.
he: הודעות לא מסוננות יאוחסנו בתוך תיקייה זו.

en: Automatic
he: אוטומטית

en: Only check INBOX on receiving
he: בדוק INBOX רק בעת קבלה

en: Filter new messages in INBOX on receiving
he: סנן הודעות חדשות בתוך INBOX בעת קבלה

en: News
he: חדשות

en: Maximum number of articles to download
he: מספר מרבי של מאמרים להורדה

en: No limit if 0 is specified.
he: בלי הגבלה אם 0 מצוין.

en: `Get all' checks for new messages on this account
he: 'השג הכל' בודק עבור הודעות חדשות בחשבון זה

en: Header
he: תקורה

en: Add Date header field
he: הוסף שדה תקורת תאריך

en: Generate Message-ID
he: הפק Message-ID

en: Add user-defined header
he: הוסף תקורה מוגדרת-משתמש

en:  Edit...
he:  ערוך...

en: Authentication
he: אימות

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
he: אימות SMTP ‫(SMTP AUTH)

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
he: כאשר ערכים אלו יישארו ריקים, ייעשה שימוש באותו מזהה משתמש ובאותה סיסמה אשר משמשים לצורך קבלה.

en: Authenticate with POP3 before sending
he: אמת עם POP3 טרם שליחה

note: signature
en: Signature
he: חתום

en: Direct input
he: פלט ישיר

en: Name:
he: שם:

en: Command output
he: פלט פקודה

en: Put signature before quote (not recommended)
he: השם חתימה לפני ציטטה (לא מומלץ)

en: Automatically set the following addresses
he: הגדר אוטומטית את הכתובות הבאות

en: Cc
he: ‎עותק‎

en: Bcc
he: ‎עותק-סמוי‎

en: Reply-To
he: ‎מענה-אל‎

en: PGP sign message by default
he: חתום הודעות בעזרת PGP באופן שגרתי

en: PGP encrypt message by default
he: הצפן הודעות בעזרת PGP באופן שגרתי

en: Encrypt when replying to encrypted message
he: הצפן בעת מענה להודעה מוצפנת

en: Use ASCII-armored format for encryption
he: השתמש בפורמט ASCII-armored לצורך הצפנה

en: Use clear text signature
he: השתמש בחתימת טקסט צלול

en: Sign / Encryption key
he: מפתח חתימה / הצפנה

en: Use default GnuPG key
he: השתמש במפתח GnuPG ברירת מחדל

en: Select key by your email address
he: בחר מפתח לפי כתובת הדוא״ל שלך

en: Specify key manually
he: ציין מפתח ידנית

en: User or key ID:
he: משתמש או מזהה מפתח:

en: Don't use SSL
he: אל תשתמש בהצפנת SSL

en: Use SSL for POP3 connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור POP3

en: Use STARTTLS command to start SSL session
he: השתמש בפקודת STARTTLS כדי להתחיל סשן SSL

en: Use SSL for IMAP4 connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור IMAP4

en: Use SSL for NNTP connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור NNTP

en: Send (SMTP)
he: שליחה (SMTP)

en: Use SSL for SMTP connection
he: השתמש בהצפנת SSL עבור חיבור SMTP

en: Use non-blocking SSL
he: השתמש בהצפנת SSL לא חוסמת (non-blocking)

en: Turn this off if you have problems in SSL connection.
he: כבה את העדפה זו אם קיימות אצלך בעיות בחיבור SSL.

en: Use SOCKS proxy
he: השתמש בפרוקסי SOCKS

en: Hostname:
he: שם מארח:

en: Port:
he: פורט:

en: Use authentication
he: השתמש באימות

en: Password:
he: סיסמה:

en: Use SOCKS proxy on sending
he: השתמש בפרוקסי SOCKS בשליחה

en: Specify SMTP port
he: ציין פורט SMTP

en: Specify POP3 port
he: ציין פורט POP3

en: Specify IMAP4 port
he: ציין פורט IMAP4

en: Specify NNTP port
he: ציין פורט NNTP

en: Specify domain name
he: ציין שם מתחם

en: IMAP server directory
he: מדור שרת IMAP

en: Only the subfolders of this directory will be displayed.
he: רק תתי תיקיות של ספרייה זו תוצגנה.

en: Clear all message caches on exit
he: טהר כל מטמוני הודעות בעת יציאה

en: Put sent messages in
he: השם הודעות שנשלחו בתוך

en: Put draft messages in
he: השם הודעות טיוטה בתוך

en: Put queued messages in
he: השם הודעות בהמתנה בתוך

en: Put deleted messages in
he: השם הודעות מחוקות בתוך

en: Account name is not entered.
he: שם חשבון אינו מוזן.

en: Mail address is not entered.
he: כתובת דואר אינה מוזנת.

en: SMTP server is not entered.
he: שרת SMTP אינו מוזן.

en: User ID is not entered.
he: מזהה משתמש לא מוזן.

en: POP3 server is not entered.
he: שרתPOP3 אינו מוזן.

en: IMAP4 server is not entered.
he: שרת IMAP4 אינו מוזן.

en: NNTP server is not entered.
he: שרת NNTP אינו מוזן.

en: Specified folder is not a queue folder.
he: התיקייה המצוינת איננה תיקיית תור.

en: Actions configuration
he: תצורת פעולות

en: Menu name:
he: שם תפריט:

en: Command line:
he: שורת פקודה:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
he: שם תפריט:
     השתמש בסימן / בתוך שם תפריט כדי ליצור תפריטי משנה.
    שורת פקודה:
     התחל עם:
       | כדי לשלוח גוף או בחירת הודעה לפקודה
       > כדי לשלוח טקסט מסופק משתמש לפקודה
       * כדי לשלוח טקסט מוסתר מסופק משתמש לפקודה
     סיים עם:
       | כדי להחליף גוף או בחירת הודעה בפלט שורת פקודה
       > כדי לשבץ פלט פקודה בלי להחליף טקסט ישן
       & כדי להריץ פקודה באופן לא סינכרוני
     השתמש בסמל:
       ‏f% לשם קובץ הודעה
       ‏F% לרשימת שמות קבצים של הודעות נבחרות
       ‏p% לחלק הודעה נבחר
       ‏u% לארגומנט מסופק משתמש
       ‏h% לארגומנט מוסתר מסופק משתמש
       ‏s% לבחירת טקסט

en:  Replace
he: החלף

en:  Syntax help
he:  עזרת תחביר

en: Registered actions
he: פעולת רשומות

en: (New)
he: (חדש)

en: Menu name is not set.
he: שם תפריט אינו מוגדר.

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
he: תו נקודתיים ':' אינו מותר בשם התפריט.

en: Menu name is too long.
he: שם תפריט ארוך מדי.

en: Command line not set.
he: שורת-פקודה לא נקבעה.

en: Menu name and command are too long.
he: שם תפריט ופקודה ארוכים מדי.

en: The command
    %s
    has a syntax error.
he: לפקודה
    %s
    אין שגיאת תחביר.

en: Delete action
he: מחיקת פעולה

en: Do you really want to delete this action?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את פעולה זו?

en: Creating common preferences window...
he: כעת יוצר חלון העדפות כלליות...

en: Common Preferences
he: העדפות כלליות

en: Display
he: תצוגה

en: Junk mail
he: דואר פסולת

en: Details
he: פרטים

en: Auto-check new mail
he: בדוק אוטומטית דואר חדש

en: every
he: כל

en: minute(s)
he: דקות

en: Check new mail on startup
he: בדוק דואר חדש בעת הפעלה

en: Update all local folders after incorporation
he: עדכן את כל התיקיות המקומיות לאחר קבלה

note: New message notify
en: New message notification
he: התראת דואר חדש

en: Show notification window when new messages arrive
he: הצג חלון התראה כאשר הודעה חדשה מגיעה

en: Display window for
he: הצג חלון למשך

en: second(s)
he: שניות

en: 0: don't auto-close
he: 0: אל תסגור אוטומטית

en: Play sound when new messages arrive
he: נגן צליל כאשר הודעה חדשה מגיעה

en: Sound file
he: קובץ צליל

en: Execute command when new messages arrive
he: בצע פקודה כאשר הודעה חדשה מגיעה

en: Command
he: פקודה

en: `%d' will be replaced with the number of new messages.
he: ‏`‎%d' יוחלף עם המספר של הודעות חדשות.

en: Incorporate from local spool
he: קבל מתוך spool מקומי

en: Filter on incorporation
he: סנן בעת קבלה

en: Spool path
he: נתיב Spool

en: General
he: כללי

en: Save sent messages to outbox
he: שמור הודעות שנשלחו לתיקיית דואר יוצא

en: Apply filter rules to sent messages
he: החל סינון פעולות בין {} להודעות נבחרות

en: Automatically add recipients to address book
he: הוסף נמענים אוטומטית לפנקס כתובות

en: Display send dialog
he: הצג דו שיח שליחה

en: Notify for missing attachments when the following strings (comma-separated) are found in the message body
he: התרע על תצריפים חסרים כאשר המחרוזות הבאות (מופרד-פסיק) נמצאות בתוך גוף הודעה

en: (Ex: attach)
he: (דוגמא: מצ״ב)

en: Confirm recipients before sending
he: ודא טרם שליחת הודעות תלויות ועומדות

en: Excluded addresses/domains (comma-separated):
he: כתובות/מתחמים מוצאים (מופרד-פסיק):

en: Transfer encoding
he: המרת קידוד

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters.
he: ציין קידוד-העברת-תוכן (Content-Transfer-Encoding) בשימוש כאשר גוף הודעה מכיל תווים שאינם ASCII.

en: MIME filename encoding
he: קידוד שם קובץ MIME

en: MIME header
he: תקורת MIME

en: Specify encoding method for MIME filename with non-ASCII characters.
    MIME header: most popular, but violates RFC 2047
    RFC 2231: conforms to standard, but not popular
he: ציין שיטת קידוד לשמות קובץ MIME עם תווים שאינם ASCII.
    תקורת MIME: הכי שכיחה, אך מפרה את RFC 2047
    ‏RFC 2231: מציית לתקן, אולם אינו שכיח

en: Signature separator
he: מפריד חתימה

en: Insert automatically
he: שבץ אוטומטית

en: Reply
he: השב

en: Automatically select account for replies
he: בחר אוטומטית חשבון למשובים

en: Quote message when replying
he: צטט הודעה כאשר משיבים

en: Reply to mailing list by Reply button
he: השב לרשימת-דיוור בעזרת לחצן השב

en: Inherit recipients on reply to self messages
he: הורש מקבלים בעת מענה להודעות עצמיות

en: Set only mail address of recipients when replying
he: קבע רק כתובות דואר של מקבלים כאשר משיבים

note: editor
en: Editor
he: עורך

en: Automatically launch the external editor
he: שגר אוטומטית עורך תמלילים חיצוני

en: Undo level
he: רמת ביטול

en: Wrap messages at
he: כרוך הודעות בכל

en: characters
he: תווים

en: Wrap quotation
he: כרוך ציטטה

en: Wrap on input
he: כרוך על קלט

en: Auto-save to draft
he: שמור-אוטומטית לטיוטה

en: Format
he: פורמט

en: Spell checking
he: בדיקת איות

note: reply
en: Reply format
he: פורמט מענה

en: Quotation mark
he: מרכאות

note: forward
en: Forward format
he: פורמט קידום

en:  Description of symbols
he: תיאור של סמלים

en: Enable Spell checking
he: אפשר בידוק איות

en: Default language:
he: שפה שגרתית:

en: Text font
he: גופן טקסט

note: ---- Folder View ----
en: Folder View
he: תצוגת תיקייה

en: Display unread number next to folder name
he: הצג מספר הודעות שלא נקראו ליד שם תיקייה

en: Displaying message number columns in the folder view:
he: הצגת טורים של מספר הודעה בתצוגת תיקייה:

en: Abbreviate newsgroups longer than
he: קצר קבוצות דיון שארוכות יותר מן

en: letters
he: אותיות

note: ---- Summary ----
en: Summary View
he: תצוגת תמצית

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
he: הצג מקבל בטור 'From' אם השולח הוא אני

en: Expand threads
he: הרחב שרשורים

en: Date format
he: פורמט תאריך

en:  Set display item of summary...
he:  קבע פריט הצגה של תמצית...

en: Message
he: הודעה

note: S_COL_UNREAD
en: Attachment
he: תצריף

en: Color label
he: צבע תווית

en: Default character encoding
he: קידוד תווים שגרתי

en: This is used when displaying messages with missing character encoding.
he: זה נמצא בשימוש כאשר מציגים הודעות בעזרת קידוד תווים חסר.

en: Outgoing character encoding
he: קידוד תווים יוצא

en: If `Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used.
he: אם 'אוטומטי' נבחר, הקידוד האופטימלי עבור המקומיות הנוכחית יהיה בשימוש.

en: Enable coloration of message
he: אפשר צביעה של הודעה

en: Display header pane above message view
he: הצג לוח תקורה מעל תצוגת הודעה

en: Display short headers on message view
he: הצג תקורות קצרות בתצוגת הודעה

en: Render HTML messages as text
he: שרטט הודעות HTML בתור טקסט

en: Prefer HTML in multipart/alternative for display
he: העדף HTML בתוך הודעות חלופיות או מרובות חלקים להצגה

en: Treat HTML only messages as attachment
he: התייחס להודעות שהן רק HTML כתצריף

en: Display cursor in message view
he: הצג סמן בתוך תצוגת הודעה

en: Line space
he: ריווח שורה

en: pixel(s)
he: פיקסל(ים)

en: Scroll
he: גלילה

en: Half page
he: חצי עמוד

en: Smooth scroll
he: גלילה חלקה

en: Step
he: צעד

en: Position of attachment tool button:
he: מיקום של לחצן כלי צירוף:

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Images
he: תמונות

en: Resize attached large images to fit in the window
he: שנה ממד תמונות מסופחות כדי להתאים בחלון

en: Display images as inline
he: הצג תמונות באופן רציף

en: You can specify label names for each color (Work, TODO etc.).
he: באפשרותך לציין שמות תוויות עבור כל צבע (עבודה, TODO וכו׳).

en: Enable Junk mail control
he: אפשר בקרת דואר פסולות

en: Learning command:
he: פקודת למידה:

en: (Select preset)
he: (בחר קביעה)

en: Not Junk
he: לא פסולת

en: Classifying command
he: פקודה מסווגת

en: To classify junk mails automatically, both junk and not junk mails must be learned manually to a certain extent.
he: כדי לסווג דואר פסולת אוטומטית, הן על דואר פסולת והן על דואר שאינו פסולת להיווכח ידנית עד להיקף מסוים.

en: Junk folder
he: תיקיית פסולת

en: The messages which are set as junk mail will be moved to this folder. If empty, the default junk folder will be used.
he: ההודעות אשר קבועות בתור דואר פסולת יועברו לתיקייה זו. אם ריק, תיבת פסולת השגרתית תהיה בשימוש.

en: Filter messages classified as junk on receiving
he: סנן הודעות שמסווגות בתור פסולת בעת קבלה

en: Filter junk mails before normal filtering
he: סנן דואר פסולת בטרם סינון רגיל

en: Delete junk mails from server on receiving
he: מחק הודעות פסולת מתוך שרת בעת קבלה

en: Do not classify message as junk if sender is in the address book
he: אל תסווג הודעה בתור פסולת אם השולח מצוי בתוך פנקס כתובות

en: Mark filtered junk mails as read
he: סמן הודעות פסולת ככאלה שנקראו

en: Automatically check signatures
he: בדוק חתימות אוטומטית

en: Show signature check result in a popup window
he: הצג תוצאת בדיקת חתימה בתוך חלון קופץ

en: Store passphrase in memory temporarily
he: אחסן מימרת־סיסמה בזיכרון באופן זמני

en: Expired after
he: פוקעת לאחר

en: minute(s)
he: דקות

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session.
he: הגדרה אל '0' תאחסן מימרת סיסמה לאורך כל הסשן.

en: Grab input while entering a passphrase
he: תפוס פלט במהלך הזנת מימרת־סיסמה

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
he: הצג אזהרה בעת הפעלה כאשר GnuPG לא עובד

en: Always open messages in summary when selected
he: פתח תמיד הודעות בתוך תמצית בעת בחירה

en: Always mark as read when a message is opened
he: תמיד סמן בתור נקרא כאשר נפתחת הודעה

en: Open first unread message when a folder is opened
he: פתח הודעה ראשונה שלא נקראה בעת פתיחת תיקייה

en: Remember last selected message
he: זכור הודעה נבחרת אחרונה

en: Only mark message as read when opened in new window
he: סמן הודעה ככזו שנקראה רק כאשר היא נפתחת בחלון חדש

en: Open inbox after receiving new mail
he: פתח תיבת דואר נכנס עובר קבלת דואר חדש

en: Open inbox on startup
he: פתח תיבת דואר נכנס בעת הפעלה

en: Change current account on folder open
he: החלף חשבון נוכחי בפתיחת תיקייה

en: Execute immediately when moving or deleting messages
he: בצע מיידית בעת העברה או מחיקה של הודעות

en: Messages will be marked until execution if this is turned off.
he: הודעות יסומנו עד לביצוע אם אפשרות זו מופעלת.

en: Make the order of buttons comply with GNOME HIG
he: התאם את הסדר של לחצנים עם GNOME HIG

en: Display tray icon
he: הצג סמל מגש

en: Minimize to tray icon
he: מזער לסמל מגש

en: Toggle window on trayicon click
he: החלף חלון בלחיצה על סמל מגש

en:  Set key bindings...
he:  קבע כריכת מקשים...

en: Other
he: אחרות

en: External commands
he: פקודות חיצוניות

en: Update
he: עדכן

en: Receive dialog
he: דו שיח קבלה

en: Show receive dialog
he: הצג דו שיח קבלה

en: Always
he: תמיד

en: Only on manual receiving
he: רק בעת קבלה ידנית

en: Never
he: אף פעם

en: Don't popup error dialog on receive error
he: אל תקפיץ דו שיח שגיאה בעת שגיאת קבלה

en: Close receive dialog when finished
he: סגור דו שיח קבלה בעת סיום

en: Add address to destination when double-clicked
he: הוסף כתובת ליעד בלחיצה-כפולה

en: Set only mail address when entering recipient from address book
he: קבע כתובת דואר בלבד כאשר מזינים נמען מתוך פנקס כתובות

en: Auto-completion:
he: השלמה-אוטומטית:

en: Start with Tab
he: הפעל בעזרת Tab

en: Disable
he: נטרל

en: On exit
he: בעת יציאה

en: Confirm on exit
he: ודא בעת יציאה

en: Empty trash on exit
he: רוקן אשפה בעת יציאה

en: Ask before emptying
he: שאל טרם ריקון

en: Warn if there are queued messages
he: הזהר אם יש הודעות תלויות ועומדות

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
he: פקודות חיצוניות (‎%s יוחלף עם שם קובץ / URI)

en: Web browser
he: דפדפן רשת

en: (Default browser)
he: (דפדפן ברירת מחדל)

en: Use external program for printing
he: השתמש בתוכנית חיצונית לצורך הדפסה

en: Use external program for incorporation
he: השתמש בתוכנית חיצונית לצורך קבלה

en: Use external program for sending
he: השתמש בתוכנית חיצונית לצורך שליחה

en: Update check requires 'curl' command.
he: בדיקת עדכון מצריכה את הפקודה 'curl'.

en: Enable auto update check
he: אפשר בדיקת עדכון אוטומטית

en: Use HTTP proxy
he: השתמש בפרוקסי HTTP

en: HTTP proxy host (hostname:port):
he: מארח פרוקסי HTTP (שם-מארח:פורט):

en: Enable strict checking of the integrity of summary caches
he: אפשר בדיקה מחמירה של מטמוני תמצית

en: Enable this if the contents of folders have the possibility of modification by other applications.
    This option will degrade the performance of displaying summary.
he: אפשר זאת כאשר תכנים של תיקיות זמינים להתאמה על ידי יישומים אחרים.
    אפשרות זו תנמיך את הביצועים של הצגת תמצית.

en: Socket I/O timeout:
he: פקיעת זמן Socket I/O:

en: Automatic (Recommended)
he: אוטומטי (מומלצת)

en: 7bit ascii (US-ASCII)
he: ‫7bit ASCII ‫(US-ASCII)

en: Unicode (UTF-8)
he: קידוד אוניברסלי (UTF-8)

en: Western European (ISO-8859-1)
he: מערב אירופאי (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
he: מערב אירופאי (ISO-8859-15)

en: Western European (Windows-1252)
he: מערב אירופאי (Windows-1252)

en: Central European (ISO-8859-2)
he: מרכז אירופאי (ISO-8859-2)

en: Baltic (ISO-8859-13)
he: בלטי (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
he: בלטי (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
he: בלטי (Windows-1257)

en: Greek (ISO-8859-7)
he: יווני (ISO-8859-7)

en: Arabic (ISO-8859-6)
he: ערבי (ISO-8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבי (Windows-1256)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
he: עברי (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברי (Windows-1255)

en: Turkish (ISO-8859-9)
he: טורקי (ISO-8859-9)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
he: קירילי (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
he: קירילי (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
he: קירילי (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילי (Windows-1251)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
he: יפני (ISO-2022-JP)

en: Japanese (EUC-JP)
he: יפני (EUC-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
he: יפני (Shift_JIS)

en: Simplified Chinese (GB2312)
he: סינית מפושטת (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
he: סינית מפושטת (GBK)

en: Traditional Chinese (Big5)
he: סינית מסורתית (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
he: סינית מסורתית (EUC-TW)

en: Chinese (ISO-2022-CN)
he: סיני (ISO-2022-CN)

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאני (EUC-KR)

en: Thai (TIS-620)
he: תאי (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
he: תאי (Windows-874)

en: the full abbreviated weekday name
he: שם מקוצר מלא של יום שגרתי בשבוע

en: the full weekday name
he: שם מלא של יום שגרתי בשבוע

en: the abbreviated month name
he: שם מקוצר של חודש

en: the full month name
he: שם חודש מלא

en: the preferred date and time for the current locale
he: התאריך והזמן המועדפים עבור המקומיות הנוכחית

en: the century number (year/100)
he: מספר המאה (שנה/100)

en: the day of the month as a decimal number
he: היום של של החודש בתור מספר עשרוני

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
he: השעה בתור מספר עשרוני באמצעות שעון 24-שעות

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
he: השעה בתור מספר עשרוני באמצעות שעון 12-שעות

en: the day of the year as a decimal number
he: היום של של השנה בתור מספר עשרוני

en: the month as a decimal number
he: החודש בתור מספר עשרוני

en: the minute as a decimal number
he: הדקה בתור מספר עשרוני

en: either AM or PM
he: או AM או PM

en: the second as a decimal number
he: השניה בתור מספר עשרוני

en: the day of the week as a decimal number
he: היום של של השבוע בתור מספר עשרוני

en: the preferred date for the current locale
he: התאריך המועדף עבור המקומיות הנוכחית

en: the last two digits of a year
he: שתי הספרות האחרונות בשנה

en: the year as a decimal number
he: השנה בתור מספר עשרוני

en: the time zone or name or abbreviation
he: אזור הזמן או קיצור

en: Specifier
he: מציין

en: Description
he: תיאור

en: Example
he: דוגמא

en: Set message colors
he: קביעת צבעי הודעה

en: Colors
he: צבעים

en: Quoted Text - First Level
he: טקסט מצוטט - רמה ראשונה

en: Quoted Text - Second Level
he: טקסט מצוטט - רמה שניה

en: Quoted Text - Third Level
he: טקסט מצוטט - רמה שלישית

en: URI link
he: קישור URI

en: Recycle quote colors
he: מחזר צבע ציטטה

en: Pick color for quotation level 1
he: קטיפת צבע של טקסט רמה 1

en: Pick color for quotation level 2
he: קטיפת צבע של טקסט רמה 2

en: Pick color for quotation level 3
he: קטיפת צבע של טקסט רמה 3

en: Pick color for URI
he: קטיפת צבע של URI

en: Description of symbols
he: תיאור של סמלים

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
he: תאריך
    מאת
    שם מלא של שולח
    שם פרטי של שולח
    ראשי תיבות של שולח
    נושא
    לכבוד
    עותק
    קבוצות דיון
    מזהה הודעה (Message-ID)

en: If x is set, displays expr
he: אם x נקבע, יוצג expr

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
he: גוף הודעה
    גוף הודעה מצוטט
    גוף הודעה בלי חתימה
    גוף הודעה בלי חתימה מצוטט
    מלל %

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
he: דפוס תו לוכסן אחורי
    דפוס מרכאות
    דפוס סוגר מסולסל פותח
    דפוס סוגר מסולסל סוגר

en: Key bindings
he: כריכות מקשים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Old Sylpheed
he: ‏Sylpheed ישן

en: Custom header setting
he: תצורת תקורה מותאמת

en:  Delete
he:  מחק

en: Custom headers
he: תקורות מותאמות

en: Header name is not set.
he: שם תקורה אינו מוגדר.

en: Delete header
he: מחיקת תקורה

en: Do you really want to delete this header?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את תקורה זו?

en: Display header setting
he: הגדרת תקורת תצוגה

en: Header name
he: שם תקורה

en: Displayed Headers
he: תקורות מוצגות

en: Hidden headers
he: תקורות חבויות

en: Show all unspecified headers
he: הצג תקורות לא מצוינות

en: This header is already in the list.
he: תקורה זו כבר מצויה ברשימה.

en: Display items setting
he: הגדרת פריטי תצוגה

en: Available items
he: פריטים זמינים

en: Displayed items
he: פריטים מוצגים

en:  Revert to default
he:  שחזר ברירת מחדל

en: Filter settings
he: הגדרות מסננת

en: Enabled
he: אפשר

en: Do you really want to delete the rule '%s'?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את החוק '%s'?

en: Delete rule
he: מחיקת חוק

en: Filter rule
he: חוק סינון

en: If any of the following condition matches
he: אם תנאי מתוך התנאים הבאים תואם

en: If all of the following conditions match
he: אם כל התנאים הבאים תואמים

en: Perform the following actions:
he: בצע את הפעולות הבאות:

en: To or Cc
he: לכבוד או עותק

en: Any header
he: כל תקורה

en: Edit header...
he: ערוך תקורה...

en: Message body
he: גוף הודעה

en: Result of command
he: תוצאה של פקודה

en: Age
he: גיל

en: Marked
he: מסומן

en: Has color label
he: בעל צבע תווית

en: Has attachment
he: מכיל תצריף

en: contains
he: מכיל

en: doesn't contain
he: לא מכיל

en: is
he: הינו

en: is not
he: אינו

en: match to regex
he: מתאים regex

en: doesn't match to regex
he: לא מתאים regex

en: is in addressbook
he: מצוי בתוך פנקס כתובות

en: is not in addressbook
he: אינו מצוי בתוך פנקס כתובות

en: is larger than
he: גדול יותר מן

en: is smaller than
he: קטן יותר מן

en: is shorter than
he: קצר יותר מן

en: is longer than
he: ארוך יותר מן

en: matches to status
he: תואם מצב נבחר

en: doesn't match to status
he: לא תואם מצב נבחר

en: Move to
he: העבר אל

en: Copy to
he: העתק אל

en: Don't receive
he: אל תקבל

en: Delete from server
he: מחק מתוך שרת

en: Set mark
he: קבע סימן

en: Set color
he: קבע צבע

en: Mark as read
he: סימון בתור נקראה

en: Forward
he: קדם

en: Forward as attachment
he: קדם בתור תצריף

en: Redirect
he: הכוון מחדש

en: Execute command
he: הרץ פקודה

en: folder:
he: תיקייה:

en: day(s)
he: ימים

en: address:
he: כתובת:

en: Edit header list
he: עריכת רשימת תקורה

en: Headers
he: תקורות

en: Header:
he: תקורה:

en: Command is not specified.
he: פקודה אינה מצוינת.

en: Destination folder is not specified.
he: תיקיית יעד אינה מצוינת.

en: The specified destination folder does not exist.
he: התיקיית יעד המצוינת לא קיימת.

en: Invalid condition exists.
he: יש תנאי שגוי.

en: Rule name is not specified.
he: שם חוק אינו מצוין.

en: Invalid action exists.
he: יש פעולה שגויה.

en: Condition not exist.
he: תנאי לא קיים.

en: Action not exist.
he: פעולה לא קיימת.

en: Folder properties
he: מאפייני תיקייה

en: Identifier
he: מזהה

en: Type
he: טיפוס

en: Normal
he: רגיל

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
he: אל תציג [...] או (...) בתחילת נושא בתמצית

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
he: מחק [...] או (...) בתחילת נושא במענה

en: Account
he: חשבון

en: Apply to subfolders
he: החל על תיקיות משנה

en: use also on reply
he: השתמש גם במענה

en: Reply-To:
he: מענה-אל:

en: %s - Edit search condition
he: %s - עריכת קריטריון חיפוש

en: Match any of the following
he: התאם איזה מן הבאים

en: Match all of the following
he: התאם את כל הבאים

en: Folder:
he: תיקייה:

en: Search subfolders
he: חפש תיקיות משנה

en: Mark
he: סימון

note: S_COL_MIME
en: Subject
he: ‎נושא‎

note: S_COL_SUBJECT
en: From
he: ‎מאת‎

note: S_COL_FROM
en: Date
he: ‎תאריך‎

note: S_COL_SIZE
en: Number
he: מספר

note: S_COL_NUMBER
en: To
he: ‎לכבוד

en: Creating summary column setting window...
he: כעת יוצר חלון הגדרת טורי תמצית...

en: Summary display item setting
he: הגדרת הצגת פרטי תמצית

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
he: בחר פריטים להצגה בתצוגת תמצית. באפשרותך להתאים את
    הסדר באמצעות הלחצנים מעלה / מטה.

en: Template name
he: שם תבנית

en: Register
he: רשום

en:  Substitute
he:  החלף

en:  Symbols
he:  סמלים

en: Registered templates
he: תבניות רשומות

en: Templates
he: תבניות

en: Templates are modified
he: תבניות שונו

en: Really discard modification to templates?
he: באמת לסלק שינויים לתבניות?

en: Template
he: תבנית

en: Template format error.
he: שגיאת תבנית פורמט.

en: Delete template
he: מחיקת תבנית

en: Do you really want to delete this template?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את תבנית זו?

en: ---- Separator ----
he: ---- חוצץ ----

en: Get
he: השג

en: Incorporate new mail
he: סריקת דואר חדש

en: Get all
he: השג הכל

en: Incorporate new mail of all accounts
he: קבלת דואר חדש מכל החשבונות

en: Remote mailbox
he: תיבת דואר מרוחקת

en: POP3 Remote mailbox
he: תיבת דואר מרוחקת POP3

en: Send queued message(s)
he: שליחת הודעות תלויות ועומדות

en: Compose new message
he: הלחנת הודעה חדשה

en: Reply to the message
he: כתיבת משוב להודעה

en: Reply all
he: השב לכולם

en: Reply to all
he: כתיבת משוב לכולם

en: Forward the message
he: קידום הודעה

en: Delete the message
he: מחיקת הודעה

en: Set as junk mail
he: קביעה בתור דואר פסולת

en: Not junk
he: לא פסולת

en: Set as not junk mail
he: קביעה בתור דואר שאינו פסולת

en: Next unread message
he: הודעה באה שלא נקראה

en: Previous unread message
he: הודעה קודמת שלא נקראה

en: Search messages
he: חיפוש הודעות

en: Print
he: הדפס

en: Print message
he: הדפסת הודעה

en: Stop
he: הפסק

en: Stop receiving
he: הפסקת קבלה

en: Execute
he: בצע

en: Prefs
he: העדפות

en: Common preferences
he: העדפות כלליות

en: Send message
he: שליחת הודעה

en: Send later
he: שלח אח״כ

en: Put into queue folder and send later
he: השמה בתוך תיקיית תור ושליחה כעבור

en: Draft
he: טיוטה

en: Save to draft folder
he: שמירה לתיקיית טיוטה

en: Insert
he: שבץ

en: Insert file
he: שיבוץ קובץ

en: Attach
he: ספח

en: Attach file
he: סיפוח קובץ

en: Append signature
he: צירוף חתימה

en: Edit with external editor
he: עריכה באמצעות עורך חיצוני

en: Linewrap
he: כרוך

en: Wrap all long lines
he: כריכת כל השורות הארוכות

en: Customize toolbar
he: התאמת סרגל כלים

en: Select items to be displayed on the toolbar. You can modify
    the order by using the Up / Down button.
he: בחר טורים שיוצגו ברשימת תיקייה. באפשרותך להתאים את הסדר
    באמצעות הלחצנים מעלה / מטה או על ידי גרירת הפריטים.

en: (Default print command)
he: (פקודת הדפסה ברירת מחדל)

en: Status
he: ‎מצב‎

en: Progress
he: התקדמות

en: _Save as search folder
he: _שמור בתור תיקיית חיפוש

en: Message not found.
he: הודעה לא נמצאה.

en: 1 message found.
he: נמצאה הודעה 1.

en: %d messages found.
he: %d הודעות נמצאו.

en: Searching %s (%d / %d)...
he: כעת מחפש %s (%d / %d)...

en: Searching %s ...
he: כעת מחפש %s ...

en: (No Date)
he: (אין תאריך)

en: Save as search folder
he: שמירה בתור תיקיית חיפוש

en: Location:
he: מיקום:

en: Folder name:
he: שם תיקייה:

en: Select folder to copy
he: בחירת תיקייה להעתקה

en: Select folder to move
he: בחר תיקייה להעברה

en: All
he: כולם

en: Have color label
he: בעל צבע תווית

en: Have attachment
he: מכיל תצריף

en: Within 1 day
he: בתוך יום 1

en: Last 5 days
he: 5 ימים אחרונים

en: Last 7 days
he: 7 ימים אחרונים

en: Last 30 days
he: 30 ימים אחרונים

en: In addressbook
he: בתוך פנקס כתובות

en: Search for Subject or From
he: חפש Subject או From

en: No messages matched
he: אין הודעות תואמות

en: Cannot find user ID for this key.
he: לא מסוגל למצוא מזהה משתמש עבור מפתח זה.

en: Signature made at %s
he: חתימה נוצרה אצל %s

en: Error verifying the signature
he: שגיאה באימות החתימה

en: _File
he: _קובץ

en: _Get
he: _השג

en: _Resume
he: _חזור

en: _Help
he: _עזרה

en: _About
he: _אודות

en: %s - POP3 Remote mailbox
he: %s - תיבת דואר מרוחקת POP3

en: No.
he: מס׳

en: Connecting to %s:%d ...
he: כעת מתחבר אל %s:%d ...

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
he: לא מסוגל להתחבר אל שרת POP3: ‫%s:%d

en: Error occurred during POP3 session.
he: אירעה שגיאה במהלך סשן POP3.

en: Getting the number of messages...
he: כעת משיג את המספר של הודעות...

en: No message
he: אין הודעה

en: Deleted %d messages
he: נמחקו %d הודעות

en: Quitting...
he: כעת יוצא...

en: Retrieved %d messages
he: אוחזרו %d הודעות

en: Retrieving message %d ...
he: כעת מאחזר הודעה %d ...

en: Delete messages
he: מחיקת הודעות

en: Really delete selected messages from server?
    This operation cannot be reverted.
he: באמת למחוק הודעות נבחרות מתוך שרת?
    פעולה זו לא ניתנת להפיכה.

en: Please select key for "%s"
he: אנא בחר מפתח עבור "%s"

en: Collecting info for "%s" ... %c
he: כעת אוסף מידע עבור "%s" ... %c

en: Select encryption keys
he: בחר מפתחות הצפנה

en: Key ID
he: מזהה מפתח

en: Add key
he: הוסף מפתח

en: Enter another user or key ID:
he: הזן משתמש או מזהה מפתח אחר:

en: Trust key
he: בטח במפתח

en: The selected key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    Do you trust it enough to use it anyway?
he: מפתח הצפנה זה אינו מהימן לחלוטין.
    אם תבחר להצפין את ההודעה בעזרת מפתח זה, אינך
    יודע בוודאות כי זו תגיע אל האישיות אליה התכוונת לשלוח
    האם אתה בוטח מספיק במפתח זה כדי להשתמש בו למרות זאת?

en: Queued message header is broken.
he: תקורת הודעה תלויה ועומדת הינה רצוצה.

en: Sending message using command: %s
he: שולח כעת הודעה באמצעות פקודה: %s

en: Can't execute command: %s
he: לא מסוגל לבצע פקודה: %s

en: Error occurred while executing command: %s
he: אירעה שגיאה במהלך ביצוע פקודה: %s

en: Connecting
he: כעת מתחבר

en: Connecting to SMTP server: %s ...
he: כעת מתחבר אל שרת SMTP: ‫%s...

note: ignore errors right after QUIT
en: Error occurred after QUIT command (ignored)
he: אירעה שגיאה לאחר פקודת QUIT (נתעלמה)

en: Sending HELO...
he: כעת שולח HELO...

en: Authenticating
he: מאמת כעת

en: Sending message via %s:%d...
he: כעת שולח הודעה דרך %s:%d...

en: Sending EHLO...
he: כעת שולח EHLO...

en: Sending MAIL FROM...
he: כעת שולח MAIL FROM...

en: Sending
he: שליחה

en: Sending RCPT TO...
he: כעת שולח RCPT TO...

en: Sending DATA...
he: כעת שולח DATA...

en: Sending message (%d / %d bytes)
he: כעת שולח הודעה (%d / %d בתים)

en: %d / %d bytes
he: %d / %d בתים

en: Sending message
he: כעת שולח הודעה

en: Error occurred while sending the message.
he: אירעה שגיאה במהלך שליחת ההודעה.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
he: אירעה שגיאה במהלך שליחת ההודעה:
    %s

en: SMTP server not found: %s:%d
he: שרת SMTP לא נמצא: %s:%d

en: Can't connect to SMTP server.
he: לא מסוגל לקשר אל שרת SMTP.

en: Can't connect to SMTP server: %s:%d
he: לא מסוגל לקשר אל שרת SMTP: %s:%d

en: Mailbox setting
he: הגדרת תיבת דואר

en: This dialog will make initial setup of mailbox.
he: דו שיח זה ינהל הבניה ראשונית של תיבת דואר.

en: Create mailbox at the following default location:
he: צור תיבת דואר במיקום שגרתי שלהלן:

en: Create mailbox at the following location:
    (enter folder name or full folder path)
he: צור תיבת דואר במיקום שלהלן:
    (הזן שם תיקייה או נתיב תיקייה מלא)

en: If you want to add a mailbox at another location afterward, please select 'File - Mailbox - Add mailbox...' in the menu.
he: אם ברצונך להוסיף תיבת דואר במיקום אחר לאחר מכן, אנא בחר 'קובץ - תיבת דואר - הוספת תיבת דואר...' בתפריט.

en: Cancel
he: ביטול

en: Continue without creating mailbox?
he: להמשיך מבלי ליצור תיבת דואר?

en: Please input folder name or full folder path.
he: אנא הזן שם תיקייה או נתיב תיקייה מלא.

en: The mailbox '%s' already exists.
he: תיבת הדואר '%s' כבר קיימת.

en: Cancel mail account setup?
he: לבטל אשף חשבון דואר?

en: Input value is not valid.
he: ערך קלט אינו תקף.

en: POP3 server:
he: שרת POP3:

en: IMAP4 server:
he: שרת IMAP4:

en: New account setup
he: אשף חשבון חדש

en: This dialog will make initial setup of new mail account.
he: דו שיח זה ינהל הבניה ראשונית של חשבון דואר חדש.

en: Select account type:
he: בחר טיפוס חשבון:

en: Input your name and mail address:
he: הזן את השם ואת כתובת הדואר שלך:

en: Display name:
he: שם צג:

en: E-mail address:
he: כתובת דוא״ל:

en: This name will be seen at the side of recipients (e.g. John Doe)
he: שם זה ייראה בקצה של נמענים (למשל פלוני אלמוני)

en: Input user ID and mail server:
he: הזן מזהה משתמש ושרת דואר:

en: User ID:
he: מזהה משתמש:

en: SMTP server:
he: שרת SMTP:

en: Use SSL
he: השתמש בהצפנת SSL

en: Use SMTP authentication
he: השתמש באימות SMTP

en: Your new mail account has been set up with the following settings.
he: החשבון דואר החדש שלך הוגדר עם ההגדרות הבאות.

en: If you want to modify the settings, select
    'Configuration - Preferences for current account' or
    'Configuration - Edit accounts' in the main menu.
he: אם ברצונך להתאים את ההגדרות, בחר
    'תצורה - העדפות עבור חשבון נוכחי' או
    'תצורה - ערוך חשבונות' בתפריט הראשי.

en: Importing mail data
he: ייבוא נתוני דואר

en: Imported
he: יובא

en: Failed to import the mail data.
he: נכשל לייבא נתוני דואר.

en: Importing address book
he: ייבוא פנקס כתובות

en: Failed to import the address book.
he: נכשל לייבא פנקס כתובות.

en: Signature check result
he: תוצאת בדיקת חתימה

en: Checking signature
he: כעת בודק חתימה

en: %s%s%s from "%s"
he: %s%s%s מן "%s"

en: No signature found
he: לא נמצאה חתימה

en: Good signature from "%s"
he: חתימה טובה מאת "%s"

en: Good signature
he: חתימה טובה

en: Valid signature (untrusted key)
he: חתימה תקפה (מפתח לא מהימן)

en: Signature valid but expired for "%s"
he: חתימה תקפה אך פקעה עבור "%s"

en: Signature valid but expired
he: חתימה תקפה אך פקעה

en: BAD signature from "%s"
he: לתימה רעה מאת "%s"

en: BAD signature
he: חתימה רעה

en: Creating source window...
he: כעת יוצר חלון מקור...

en: Source of the message
he: מקור של ההודעה

en: Displaying the source of %s ...
he: כעת מציג את המקור של %s ...

en: %s - Source
he: %s - מקור

en: SSL certificate verify failed
he: אימות תעודת SSL נכשל

en: Subject: %s
he: נושא: %s

en: Issuer: %s
he: מנפיק: %s

en: Issued date: %s
he: תאריך הנפקה: %s

en: Expire date: %s
he: תאריך תפוגה: %s

en: SHA1 fingerprint: %s
he: טביעת אצבע SHA1‏: %s

en: MD5 fingerprint: %s
he: טביעת אצבע MD5‏: %s

en: Do you accept this certificate?
he: האם אתה מקבל את תעודה זו?

en: _Reject
he: _דחה

en: _Temporarily accept
he: קבל _זמנית

en: Always _accept
he: _קבל תמיד

en: Subscribe to newsgroup
he: הרשמה לקבוצת דיון

en: Select newsgroups to subscribe.
he: בחר קבוצות דיון להרשמה.

en: Find groups:
he: מציאת קבוצות:

en:  Search
he:  חיפוש

en: Newsgroup name
he: שם קבוצת דיון

en: Messages
he: הודעות

en: moderated
he: מבוקר

en: readonly
he: קריאה בלבד

en: unknown
he: לא מוכר

en: Getting newsgroup list...
he: כעת משיג רשימת קבוצת דיון...

en: Can't retrieve newsgroup list.
he: לא מסוגל לאחזר רשימת קבוצת דיון.

en: Done.
he: סיים.

en: %d newsgroups received (%s read)
he: ‫%d קבוצות דיון התקבלו (%s נקראו)

en: /Repl_y to
he: /השב _אל

en: /Repl_y to/_all
he: /השב _אל/השב ל_כולם

en: /Repl_y to/_sender
he: /השב _אל/השב לממען

en: /Repl_y to/mailing _list
he: /השב _אל/השב לרשימת-דיוור

en: /M_ove...
he: /ה_עבר...

en: /_Copy...
he: /הע_תק...

en: /_Mark
he: /_סמן

en: /_Mark/Set _flag
he: /_סמן/קבע _דגל

en: /_Mark/_Unset flag
he: /_סמן/_בטל קביעת דגל

en: /_Mark/---
he: /_סמן/---

en: /_Mark/Mark as unr_ead
he: /_סמן/סמן בתור לא _נקראה

en: /_Mark/Mark as rea_d
he: /_סמן/סמן בתור נקר_אה

en: /_Mark/Mark _thread as read
he: /_סמן/סמן שרשור ככזה שנקרא

en: /_Mark/Mark all _read
he: /_סמן/סמן את כולן ככאלה שנקראו

en: /Color la_bel
he: /צבע _תווית

en: /Set as _junk mail
he: /קבע בתור דואר _פסולת

en: /Set as not j_unk mail
he: /קבע בתור דואר שאינו פ_סולת

en: /Re-_edit
he: /ערוך-_מחדש

en: /Add sender to address boo_k...
he: /הוסף ממען לפנקס _כתובות...

en: /Create f_ilter rule
he: /_צור חוק סינון

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
he: /_צור חוק סינון/_אוטומטית

en: /Create f_ilter rule/by _From
he: /_צור חוק סינון/לפי _From

en: /Create f_ilter rule/by _To
he: /_צור חוק סינון/לפי _To

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
he: /_צור חוק סינון/לפי _Subject

en: Scanning folder (%s) (%d)...
he: כעת סורק תיקייה (%s) (%d)...

en: Process mark
he: סימן עיבוד

en: Some marks are left. Process it?
he: נשארו כמה סימונים. לעבד אותם?

en: Could not establish a connection to the server.
he: לא היתה אפשרות לבסס חיבור אל השרת.

en: _Search again
he: _חפש שוב

en: No more unread messages
he: אין עוד הודעות שלא נקראו

en: No unread message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות שלא נקראו. לחפש מן הסוף?

en: No unread messages.
he: אין הודעות שלא נקראו.

en: No unread message found. Go to next unread folder?
he: לא נמצאו הודעות שלא נקראו. לעבור אל תיקייה באה שלא נקראה?

en: No more new messages
he: אין עוד הודעות חדשות

en: No new message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות חדשות. לחפש מן הסוף?

en: No new messages.
he: אין הודעות חדשות.

en: No new message found. Go to next folder which has new messages?
he: לא נמצאו הודעות חדשות. לעבור אל תיקייה באה עם הודעות חדשות?

en: No more marked messages
he: אין עוד הודעות מסומנות

en: No marked message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות מסומנות. לחפש מן הסוף?

en: No marked messages.
he: אין הודעות מסומנות.

en: No marked message found. Search from the beginning?
he: לא נמצאו הודעות מסווגות. לחפש מן ההתחלה?

en: No more labeled messages
he: אין עוד הודעות מסווגות

en: No labeled message found. Search from the end?
he: לא נמצאו הודעות מסווגות. לחפש מן הסוף?

en: No labeled messages.
he: אין הודעות מסווגות.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
he: לא נמצאו הודעות מסווגות. לחפש מן ההתחלה?

en: Attracting messages by subject...
he: כעת מושך הודעות לפי נושא...

en:  item(s) selected
he:  פריטים נבחרו

en: %d deleted
he: %d נמחקו

en: %s%d moved
he: %s%d הועברו

en: %s%d copied
he: %s%d הועתקו

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
he: %d חדשות, %d לא נקראו, %d סך הכל (%s)

en: Sorting summary...
he: כעת ממיין תמצית...

en: Setting summary from message data...
he: כעת מגדיר תמצית מתוך נתוני הודעה...

en: Delete message(s)
he: מחיקת הודעות

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק הודעות מתוך האשפה?

en: Deleting duplicated messages...
he: כעת מוחק הודעות כפולות...

en: Destination is same as current folder.
he: היעד הינו זהה לזה של התיקייה הנוכחית.

en: Destination for copy is same as current folder.
he: היעד להעתקה הינו זהה לזה של התיקייה הנוכחית.

en: Building threads...
he: כעת בונה שרשורים...

en: Unthreading...
he: כעת מאיין שרשור...

en: Filtering (%d / %d)...
he: כעת מסנן (%d / %d)...

en: filtering...
he: כעת מסנן...

en: Filtering...
he: כעת מסנן...

en: file %s already exists
he: הקובץ %s כבר קיים

en: This message is encrypted, but its decryption failed.
he: הודעה זו הינה מוצפנת, אך פענוחה נכשל.

en: _Copy file name
he: ה_עתק שם קובץ

en: This message can't be displayed.
he: אין אפשרות להציג את הודעה זו.

en: Sa_ve this image as...
he: ש_מור תמונה זו בתור...

en: Compose _new message
he: הלחן הודעה חדשה

en: R_eply to this address
he: _השב לכתובת זו

en: Add to address _book...
he: הוסף לפנק_ס כתובות...

en: Copy this add_ress
he: העתק _כתובת זו

en: _Open with Web browser
he: _פתח באמצעות דפדפן רשת

en: Copy this _link
he: העתק _קישור זה

en: The real URL (%s) is different from
    the apparent URL (%s).
    
    Open it anyway?
he: כתובת URL ממשית (%s) הינה שונה
    מכתובת URL מוצגת (%s).
    s
    
    לפתוח אותה למרות זאת?

en: Fake URL warning
he: אזהרת קישור מזויף

en: _Display Sylpheed
he: _הצג את Sylpheed

en: Get from _current account
he: השג מתוך חשבון _נוכחי

en: Get from _all accounts
he: השג מתוך _כל החשבונות

en: _Send queued messages
he: _שלח הודעות תלויות ועומדות

en: E_xit
he: י_ציאה

en: A newer version of Sylpheed has been found.
    Upgrade now?
he: גרסא חדשה של Sylpheed נמצאה.
    לשדרג עכשיו?

en: New version found
he: גרסא חדשה נמצאה

en: Information
he: מידע

en: All Sylpheed plug-ins are already the latest version.
he: כל תוספי Sylpheed כבר מעודכנים בגרסא האחרונה.

en: Remove attachments
he: הסר תצריפים

en: This tool is available on local folders only.
he: כלי זה זמין לתיקיות מקומיות בלבד.

en: Do you really remove attached files from the selected messages?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את הקבצים המסופחים מתוך ההודעות הנבחרות?
