sympa 6.2 - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Sun:Mon:Tue:Wed:Thu:Fri:Sat
af: So.:Ma.:Di.:Wo.:Do.:Vr.:Sa.

en: Sunday:Monday:Tuesday:Wednesday:Thursday:Friday:Saturday
af: Sondag:Maandag:Dinsdag:Woensdag:Donderdag:Vrydag:Saterdag

en: Jan:Feb:Mar:Apr:May:Jun:Jul:Aug:Sep:Oct:Nov:Dec
af: Jan.:Feb.:Mrt.:Apr.:Mei:Jun.:Jul.:Aug.:Sep.:Okt.:Nov.:Des.

en: January:February:March:April:May:June:July:August:September:October:November:December
af: Januarie:Februarie:Maart:April:Mei:Junie:Julie:Augustus:September:Oktober:November:Desember

en: AM:PM
af: vm.:nm.

en: Su:Mo:Tu:We:Th:Fr:Sa
af: S:M:D:W:D:V:S
