sympa - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Sun:Mon:Tue:Wed:Thu:Fri:Sat
bg: нд:пн:вт:ср:чт:пт:сб

en: Sunday:Monday:Tuesday:Wednesday:Thursday:Friday:Saturday
bg: неделя:понеделник:вторник:сряда:четвъртък:петък:събота

en: Jan:Feb:Mar:Apr:May:Jun:Jul:Aug:Sep:Oct:Nov:Dec
bg: яну:фев:март:апр:май:юни:юли:авг:сеп:окт:ное:дек

en: January:February:March:April:May:June:July:August:September:October:November:December
bg: януари:февруари:март:април:май:юни:юли:август:септември:октомври:ноември:декември

en: AM:PM
bg: am:pm

note: (count)
en:  The %1 most active lists
bg:  %1-те най- активни листове

note: (for)
en:  for %1 days
bg:  за %1 дни

en: Su:Mo:Tu:We:Th:Fr:Sa
bg: н:п:в:с:ч:п:с

en: Others
bg: Други

note: (l.average)
en: %1 by day
bg: %1 на ден

note: (list.name,date)
en: %1 Digest %2
bg: %1 Дайджест %2

note: (list.name,date,current_group,total_group)
en: %1 Digest %2 (%3/%4)
bg: %1 Дайджест %2 (%3/%4)

note: (list.name)
en: %1 admin page
bg: Административната част на %1

note: (conf.title,list.name)
en: %1 / unsubscribing from %2
bg: %1 / отписване от %2

note: (conf.title,list.name)
en: %1 / subscribing to %2
bg: %1 / записване за %2

note: (conf.title)
en: %1 / your environment
bg: %1 / вашата среда
